SZCZEPIONKA COVID: Pracodawcy całkowicie odpowiedzialni

Przesłane przez RT

OSHA informuje pracodawców, że mogą być odpowiedzialni za wszelkie niepożądane reakcje, jeśli wydadzą polecenie Covid Shots. https://needtoknow.news/2021/ 05 / osha-mówi-pracodawcom-oni- mogą-być-odpowiedzialni-za-jakiekolwiek- niepożądane-reakcje-jeśli- mandat-covid-shots /? utm_source = rss & utm_medium = rss & utm_campaign = osha-mówi-pracodawcom-oni-mogą- być-odpowiedzialni-za-jakiekolwiek- niepożądane-reakcje-jeśli- nakazują-covid-shots

Amerykańska Federalna Administracja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (OSHA) powiadomiła pracodawców, że jeśli będą próbowali wymagać od pracowników wstrzyknięć eksperymentalnych „szczepionek” do terapii genowej COVID-19, wynikająca z tego reakcja niepożądana zostanie uznana za „związaną z pracą” dla które pracodawca może zostać pociągnięty do odpowiedzialności i będzie narażony na roszczenia odszkodowawcze pracowników, które mogą wpłynąć na ich historię bezpieczeństwa.

Ponadto możliwe jest, że pracodawcy wymagający zastrzyków z COVID-19 mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności prawnej za naruszenie prawa federalnego. Według America’s Frontline Doctors produkty zatwierdzone wyłącznie do użytku w nagłych wypadkach „są zabronione przez prawo federalne”.

Zezwolenie Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (EUA) w nagłych przypadkach wyraźnie stwierdza, że ​​osoby muszą mieć swobodną „opcję przyjęcia lub odrzucenia” tych szczepionek.

Wielu twierdzi, że perspektywa zwolnienia z pracy poprzez odmowę przyjęcia takich „szczepionek” z pewnością podważa taką niezbędną wolność.

Zespół prawny America’s Frontline Doctors przygotował szablon listu, aby poinformować pracodawców i szkoły, że

„nie można nakazać eksperymentalnego leczenia medycznego”.

Link do zawiadomienia lekarzy z pierwszej linii dla firm i szkół o nakazie szczepienia przeciwko COVID:    https: // www. americasfrontlinedoctors.org/ legal

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=65346

Wypowiedz się