PL „WIELKI RESET to świat niewolników” – Tajemnice Epidemii

Wielopłaszczyznowe, szerokie spojrzenie na plandemię, wielki reset i w jakim kierunku to zmierza prezentuje w poniższym wywiadzie Pani Magdalena Ziętek-Wielomska. Polecamy to w dużym stopniu interdyscyplinarne ujęcie obecnej rzeczywistości.

Przy okazji wywiadu zaprezentowano w migawkach absurdalne wypowiedzi kilku osób, w tym w reklamowaniu szczepionek, co bardzo uprawdopodabnia, że pod swoimi czaszkami mają już dominujące zwoje neuronalne sztucznej inteligencji, a więc są już jedynie biorobotami, a może nawet cyborgami. W takiej sytuacji ich dusza, jeśli ją mieli, opuściła już ciało, pozostawiając pustą skorupę.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Media Narodowe

Wybrane komentarze

Andrzej Koczwara

6 dni temu (edytowany)

Nie mogę patrzeć na Pazurę, bierze mnie na rzyganie.

Mirosław Tomczyk

1 tydzień temu (edytowany)

Ja już się pożygałem.Patrze na to i nie wiem świnia to czy człowiek?

Agent Blue

1 tydzień temu

 @Hubert  no gra dobrze za wysoka gaze.Na ktora ty tez placisz.

Leszek 5667

6 dni temu

 @Tadeusz Marczak  Cóż ,większość aktorów i cwelebrytów daje dupy za kasę ! PO prostu nie patrzeć na celi !

Vanessa M

6 dni temu

 @Mirosław Tomczyk  Nie obrażać świnek. To gad.

Tomasz Zuchowski

6 dni temu

Pana Simona przymusowo do Tworek na reszte zycia. Jest zbyt niebezpieczny.

Grazyna Sobiczewska

6 dni temu

Proponuję również to samo zrobić z Horbanem, Grzesiowskim, Matyją i całą resztą tej sprzedanej kliki.

Elzbieta Fajkowska

6 dni temu

Trzeba simonowi zalozyc kaftan bespiecznstwa a na glowe wiadro.

Errata

4 dni temu

Dla tego starego Simona potrzebne przymusowe trzy szczepionki najlepiej Astry….

Capone IN Game

6 dni temu (edytowany)

Dziś żyjemy w świecie gdzie na stanowisko np kierowcy ciężarówki wymagane są psycho testy by dana osoba nie spowodowała wypadku i nie zabiła kilku osób na drodze.. Nasuwa się pytanie dlaczego tego typu badań i testów nie posiadają ludzie wchodzący w politykę gdzie jedna decyzja w postaci ustawy może zabić nie tylko parę osób ale miliony???

Ted Robertson

6 dni temu

bo politykow selekcjonuja i kreuja ich mocodawcy – koronowane elity, ty do liberalnej partii a ty do prawicy, ale pamietajcie w tV macie sie klocic i nech pleps mysli ze ma wybor w czasie glosowania…., a to ta sama ekipa. Dlatego tak czesto przeskakuja te koniki kreowane przez habsburskie elity z lewj strony politycznej na prawa,

Capone IN Game

6 dni temu

 @Ted Robertson  Dokładnie ale uważam że odbiorcy czyli większość nie są realistami bo na podstawie kilku ładnych słów ludzi w TV dają wiarę że tak jest mimo że słowa nic nie kosztują a gdzie na pokrycie ich są dowody??? Dlaczego większość społeczeństwa nie szuka dowodów faktów tylko bezgranicznie wierzy słowom , ta ślepa wiara w autorytety gdzie ktoś powie „on ma 10 fakultetów, jest znany, zajmuje stanowisko w największej z firm, Papież o nim wspominał itd” i ludzie od razu myślą z założenia „no faktycznie musi się znać skoro tak mówią to tak jest itd” więc pytam dlaczego nikt tego nie weryfikuje i nawet jak by tak było to dlaczego bezgranicznie ufają myśląc że dana osoba chce dla nich dobrze , że nie działa pod wpływem żądz swoich dziwnych potrzeb lub pod wpływem innych osób??? Brak realistów, może to zabrzmi anty religijnie ale brak „nie wiernych Tomaszów” którzy chcą dowodów realnego sprawdzenia stanu faktycznego naocznie itp

Capone IN Game

6 dni temu (edytowany)

 @Zdzisław Przybylski  to wszystko przez to że większość żyje autorytetami a autorytetem w dzisiejszych czasach są ludzie sławni i nie ważne z czego ta sława pochodzi może to być mistrz w żąglowaniu talerzami o który dowiedziała się większość z TV gdzie teraz z danym mistrzem pokazują się inne gwiazdeczki co dodaje mu jeszcze większego autorytetu i nagle taki człowiek mówi na tematy związane z medycyną mówi co trzeba „suplementowac” żeby zapobiec chorobie itd ludzie którzy doceniają jego nadzwyczajność z automatu myślą „chłop ma rację musi ją mieć skoro doszedł tak daleko to nie może się mylić nikt przeciętny przecież tak by wysoko nie wszedł i jeszcze pokazuje się z innymi osobistościami to na 100 procent wie co jest najlepsze dla nas” Pozdrawiam również

MAŁGORZATA KOSSAK

Mike Yeadon,

były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkie wojny światowe wydają się być jak wystrzał z kapiszonu. „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”. https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/byly-szef-pfizera-twierdzi-ze-szczepionki-na-covid-19-sa-niepotrzebne-manipulacja-na-dwoch-poziomach,1053537.html POWYŻSZY MATERIAŁ JEST DO PRZEMYŚLENIA DLA WSZYSTKICH . CZY WARTO TERAZ KUPOWAĆ MIESZKANIE ??? NIE WARTO TERAZ KUPOWAĆ NOWEGO MIESZKANIA , BO NIEBAWEM BĘDĄ MIESZKANIOWE PUSTOSTANY !!! DO TYCH PUSTOSTANÓW WPROWADZĄ SIĘ TEŻ PSEUDO ŻYDZI CHAZARSCY Z POLSKI(Z Z RZUTU POLSKIEGO (CZASY GOMUŁKI) NA ROZKAZ KREMLA I Z DAWNEGO ZSRR. W IZRAELU STANOWIĄ ONI 85 % LUDNOŚCI ! ONI OPANOWALI CAŁY KNESET !!!

breslavia007

6 dni temu

Gates jest klasycznym psychopatą.

Kolejowa Basia

6 dni temu

Chamstwo w wykonaniu Simona,to szczyt pogardy dla starszej generacji!!!Trochę szcunku dla ludzi!Kto dał mu prawo decydować o zdrowiu i życiu ludzi?!Jak widać wykształcenie i tytuły nie idą w parze z kulturą osobistą! Szok i wstyd żedy tak się wypowiadał lekarz!!!Wielkie podziękowanie dla Mediów Narodowych,że poruszacie tak ważne sprawy!Pozdrawiam wszystkich!

Kolejowa Basia

6 dni temu

Chamstwo w wykonaniu Simona,to szczyt pogardy dla starszej generacji!!!Trochę szcunku dla ludzi!Kto dał mu prawo decydować o zdrowiu i życiu ludzi?!Jak widać wykształcenie i tytuły nie idą w parze z kulturą osobistą! Szok i wstyd żedy tak się wypowiadał lekarz!!!Wielkie podziękowanie dla Mediów Narodowych,że poruszacie tak ważne sprawy!Pozdrawiam wszystkich!

Paweł C

6 dni temu

Rozmawiajmy i starajmy się przekonać rodzinę i znajomych, że ta cała pandemia to celowe działania zmierzające do zniewolenia ludzkości przez korporacje. Nie jest to łatwe, bo to się ludziom w głowach nie mieści, wolą łykać rządową propagandę i wierzyć, że kiedyś będzie po staremu. Moja żona mówi o mnie sajko men, ale czas pokaże kto tu jest sajko

Ósmy pasażer Nostromo

3 dni temu

Najpierw trzeba ograniczyć populację zgodnie z wytycznymi wypisanymi na tablicach w Georgii do 500 milionów, żeby nie zużyć zbyt szybko zasobów ziemi, wtedy nastapi całkowite zniewolenie tych „szczęściarzy” co przeżyją, ponad 7 miliardów zostanie wymordowane w krótkim czasie. Niech nikt sie nie łudzi, żadnego „przebudzenia” nie będzie, ludzie są bardzo mocno zdemoralizowani, i nie odróżniają kłamstwa od prawdy, dllatego wprowadzanie odwróconego (szatańskiego) dekalogu idzie tak łatwo.

Ina Lorek

2 dni temu

Nie siej paniki.Wlasnie chyba wczoraj nasze wladze sie sypnęly,ze ponad polowa Polakow sie nie poddala eksperymentowi,a ci,co sie juz 1x szczypneli,w wiekszosci juz drugi raz nie chcą.

Ina Lorek

2 dni temu

 @Ósmy pasażer Nostromo  Bzdura.Nawet polowa nie zamierza zostać wlasnością patentu.Nie wiem,czy zdajesz sobie sprawę,ze pod wzgl.prawnym organizm zmutowany należy do patentu? czyli ci mutanci już nie są wolnymi ludzmi, sa wlasnością patentu/koncernu.Są niewolnikami.I chyba o to chodzilo.

Niusia Bedz

6 dni temu

Pazura to już niewolnik sterowany przez globalistow

Robert Staromiejski

6 dni temu

Wszczepili mu nanocipy i sterują nim poprzez 5G .

Krysia

6 dni temu

Tego starego dziada „simona”, powinno się odizolować od zdrowego społeczeństwa, bo jego szaleństwo, wymknęło się spod kontroli.

Justyna Englender-Nilsen

1 tydzień temu (edytowany)

Klaus Schwab ma to samo pochodzenie co Soros…….warto zobaczyc jego wystapienie na forum ekonomicznym w Davos

tomasz pastuszek

6 dni temu

OPERACJA PSYCHOLOGICZNA COVID-19. METODY ŁAMANIA PSYCHIKI I TWORZENIA PODPORZĄDKOWANIA – CZĘŚĆ PIERWSZA. Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona „Stand Up for yourself”. Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium. TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19 1. Gaslightnining – zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są. Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne. Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień. 2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego. Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzezwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia? 1. Dlaczego nie słyszymy syren pojazdów ratowniczych bez przerwy w dzień iw nocy? 2. Dlaczego domy pogrzebowe nie są tak zajęte jak w poprzednich latach? 3. Dlaczego na cmentarzach nie widzimy niekończących się rzędów ludzi grzebujących bliskich? 4. Dlaczego statystyki mówią, że śmiertelność nie wzrosła w 2020 roku? 5. Gdzie poszły zgony na grypę? 6. Jeśli pierwsza blokada zadziałała, po co ją powtarzać? 7. Jeśli blokady nie działają, dlaczego je powtarzamy? 8. Dlaczego rząd słucha tylko bardzo małej grupy tych samych ekspertów, a nie uznanych głosów znawców nauki? 9. Dlaczego w telewizji widzimy przepełnione oddziały intensywnej terapii, skoro w rzeczywistości nie są one przepełnione? 10. Dlaczego wyszkolone pielęgniarki nie mają pracy i dlaczego przychodnie są zamykane z powodu niepełnego wykorzystania? 11. Dlaczego rządy na całym świecie zamówiły test PCR w 2018 roku? 12. Jeśli maski są skażone wysoce zaraźliwym wirusem, dlaczego widzimy je na każdym rogu ulicy? 13. Dlaczego w poszczególnych krajach obowiązują różne zasady dotyczące odległości? 14. Jeśli wirus nie jest przenoszony przez dzieci, dlaczego szkoły są zamknięte? 15. Jeśli maski działają, dlaczego nie używamy ich od lat przeciwko grypie? 16. Dlaczego nie widzimy, jak ludzie umierają na ulicy? 17. Dlaczego duże sklepy spożywcze są otwarte, a setki osób robi zakupy w tym samym czasie, podczas gdy małe sklepy w centrum miasta, które mogą pomieścić tylko dwie lub trzy osoby, są zamknięte? 18. Dlaczego osoby, które uzyskały wynik pozytywny w teście PCR, nazywają się „przypadkami koronowymi”, a nie tylko ci, którzy uzyskali wynik pozytywny. 19. Dlaczego zapominasz poinformować ludzi, że WHO przyznała, że ​​test PCR nie jest miarodajny? 20. Jeśli kichnięcie może sięgać nawet dwóch metrów, dlaczego zachowujemy odległość półtora metra? 21. Dlaczego można dezynfekować ręce dziesięć razy dziennie, jeśli powoduje to znaczne uszkodzenie skóry? 22. Dlaczego potrzebujemy eksperymentalnej szczepionki przeciwko wirusowi z 99,9% współczynnikiem przeżycia? 23. Jeśli szczepionka działa, dlaczego nadal możesz przenosić wirusa? 24. Jeśli jesteś zaszczepiony, dlaczego nadal musisz nosić maskę i zachowywać dystans? 25. Ile znasz osobiście osób, które zmarły na koronę, ile znasz, którzy cierpią z powodu uszkodzeń spowodowanych szczepieniami? 26. Dlaczego wartość częstotliwości jest używana jako punkt odniesienia, skoro jest zmieniana całkowicie arbitralnie? 27. Dlaczego nic nie jest publikowane na temat tysięcy uszkodzeń spowodowanych szczepieniami i zgonów? 28. Dlaczego istnieje komisja odpowiedzialna za szkody spowodowane szczepieniami? 29. Dlaczego nie wszystko jest całkowicie zamknięte, skoro wirus jest tak śmiertelny i może być przenoszony przez każdego? 30. Dlaczego możemy żyć na wolności z tysiącami wirusów, ale nie z koronawirusem? 31. Dlaczego w niektórych krajach (Tanzania, Białoruś, Szwecja) środki są niewielkie lub nie ma ich wcale i dlaczego nie umiera tam więcej ludzi? 32. Dlaczego musisz być testowany 20-centymetrowymi wacikami przed mózgiem, kiedy rozpylona ślina jest tak zaraźliwa? 33. Jeśli wirus jest śmiertelny, dlaczego około połowa może go mieć, a druga połowa nie?; 34. Dlaczego osoby, które zostały zaszczepione, umierają tylko z powodu wcześniejszych chorób? 35 – Jeżeli szczepionka działa, to dlaczego niezaszczepieni mieliby być zagrożeniem dla zaszczepionych? 36. Dlaczego WHOw 2018/19 roku zmieniło definicję pandemii, przyjmując liczbę zakażeń, a nie liczbę zgonów jako podstawę do jej ogłoszenia? 37.Dlaczego w niektórych krajach biorąc szczepionkę musisz podpisać że zgadzasz się na eksperyment medyczny ? 38.Dlaczego nikt nie chce przedstawić składu szczepionki? 39.Dlaczego stara szczepionka działa na mutacje czeska brytyjska afrykańska co jest fizycznie niemożliwe ? 40.Dlaczego statystyki zachorowań potrafią skoczyć o 100% w górę przez jeden dzień ? Teraz np z 4 nagle na 15 … 41.Skąd rządy wiedzą kiedy będze następna fala ?? 42.Dlaczego już nikt nigdzie nie pali zwłok zmarłych na covid jak to było rzekomo na początku pandemii choć podobno wirus zmutował i jest bardziej zaraźliwy niż był ⁉️ Największy przekręt w historii świata dzieje się legalnie na naszych oczach a problem jest w tym że 80% może więcej poddaję się tej manipulacji

Jolanta Petrykowska

6 dni temu

Ten preparat , który nam serwują ma sprawić , że szybko i z wielką ochotą przyjmiemy hasło K.Schwaba i reszty globalistów…..nie posiadaj niczego i bądź szczęśliwy.Nawet ubrania będziemy wypożyczać , a nasze mieszkania też będą wykorzystywane przez innych kiedy my będziemy dłuższy czas poza domem.Wielkie korporacje będą czuwać nad naszym zdrowiem i wyżywieniem oraz wirtualnymi finansami. Ale nie musi tak być,ludzie już się obudzili i nie dadzą się zniewolić.

The Team Robot

6 dni temu

Pacjent mu umarł po dwóch szczepionkach bo był z wielochorobowością ? A kto szczepi chorych ludzi weterynarza przed szczepieniem Bada psa a on szczepi chorych ludzi mordercy!!!!!

Ted Robertson

6 dni temu

Swietny wywiad / wyklad. Jedna uwaga: nie zatrzymujmy sie na przekazie „to bedzie Swiat rzadzony przez korporacje”, Dlaczego?, poniewaz korporacje sa posiadane przez ludzi. A kim ci ludzie sa? , To sa koronowane elity zwane umownie”habsbugrowie” stare pieniadze i wladza od 2 tysiecy lat, plus sludzy tych elit Zy i Ma_oni wykonujacy brudna robote. Lud ma by znowu wtracony do feudalnego porzadku. Wyobraz sobie ze jestes czescia tej elity, jak to bedzie fajnie miec wreszcie luz na zielonych lakach, na polach golfowych, na drogach, na plazach, bo pleps bedzie siedzial w domu biedny, bez praw, ale z internetem w wirtualnym zyciu bez tlenu. bedzie bunt ludu, – jedyna nadzieja.

fred6664

6 dni temu

Z tymi szkolłami to prawda. Dzieci ‚polskich’ polityków albo chodzą do prywatnych albo uczą się za granicą jak np. dzieci Sikorskiego. Sami utrzymują tragiczny stan systemu edukacji ale w nim nie uczestniczą.

Karolina

6 dni temu

Ja cały czas próbuje mówić rodzinie ze ta cała śremia pandemia to gowno prawda .Choroba jest ale wyolbrzymiona do niebotycznych rozmiarów.Z moich 4 synów jeden doskonale rozumie o co tu chodzi Jeden wogole nie kuma ze to sciema.Wszyscy po dobrych studiach i na stanowiskach.Przykre

Tom Cole

6 dni temu

W tej chwili wielkie korporacje rządzą głowami Państw, korporacje walczą jedynie o całkowitą likwidację klasy średniej, stąd ta plandemia…

William Mayer

3 dni temu

Tylko przez edukacje ludzie beda bardziej swiadomi co sie z nimi dzieje. Globalisci nie cierpia intelektualistow i niezaleznych ludzi. Dlatego ich niszcza pod parasolem epidemii.

Mariola Figa

6 dni temu

Bardzo dobrze, konkretnie ,logicznie wykazuje pani profesor manipulacje jaka sie odbywa obecnie na calych spolecznosciach, nie tylko na Polakach. Rzeczywiscie ponad 70 procent ludzkosci to pacynki w rekach manipulantow. Kazda pacynka ma,takie same argumenty, identyczne wnioski, jednomyslny chorek powtarza slowa tzw telewizyjnych autorytetow

Tomasz Wojcik

6 dni temu

w mojej rodzinie znależli się oszukani przez tych ? ludzi i dostali np.migotania przedsionka serca ,zapalenia płuc lub zakrzepów niech każdy dobrze się zastanowi czy chce przeżyć ten EKSPERYMENT MEDYCZNY bo badania mają się zakończyć nad tymi? szczepionkami dopiero w GRUDNIU 2023 roku TO CO JEST TERAZ ROBIONE ????????? pozdrawiam

tunio14ify

4 dni temu

Taki cytat z pewnego tekstu „Chesterton byłby doskonałym świętym na dzisiejsze czasy: broniącym zdrowego rozsądku w epoce kierującej się emocjami, prawdy w zalewie fake-newsów, godności zwykłego człowieka w świecie bezdusznych korporacji oraz wolności w czasach dobrowolnego zniewolenia.”

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=MkbKP_F7RAU

Wypowiedz się