OPERACJA JAB INDIA: Ludobójstwo w zwolnionym tempie

W Indiach nasila się pandemia wywołana szczepionką Covid w 2021 r


New Delhi spiskuje z Tel Awiwem, by
uczynić Indie dzieckiem z plakatu w 2021 roku dla
WIELKIEJ SCAMDEMII


Stan Narodu


„Sprawcy mistyfikacji związanej z
pandemią koronawirusa
z
NWO zaatakowali Indie bronią biologiczną szczepionki COVID-19,
aby utrwalić pojawienie się
globalnych epidemii Covid”.

– Analityk wywiadu i były oficer wojskowy USA

W Covid Con przestępcy nawet nie starają się ukryć swoje ludobójcze oszustwo gdzie to dotyczy niedawnej eksplozji klastrów koronawirusa w całej Indii, które miały miejsce tylko dlatego, programów szczepień rząd nakazał masowe Covid.

Ich wysoce zorganizowany spisek mający na celu popełnienie masowego morderstwa na subkontynencie indyjskim był dość prosty: zaprzestać stosowania niezwykle skutecznego leczenia COVID-19 znanego jako Iwermektyna; i rozpocząć masowe programy szczepień Covid niebezpiecznymi i śmiercionośnymi zastrzykami Covid.

To, co się wtedy wydarzyło, było całkowicie przewidywalne: zaszczepieni nie tylko zapadli na zespół wielu infekcji Covid i umarli masowo, ci, którzy przeżyli, stają się wydalaczami i superprzeczytnikami. W ten sposób każdy zaszczepiony Indianin stał się natychmiastowym wektorem rozprzestrzeniania się COVID-19, powodując dosłowną eksplozję przypadków koronawirusa w całym kraju. Zobacz: VAXports & CovAIDS, Shedders & SuperSpeaders!

Poniższy wykres doskonale przedstawia ten wykres, aby:

„Uczyń Indie dzieckiem z plakatu w 2021 r. dla WIELKIEJ SZKODY ”Jak zawsze, w tym międzynarodowym spisku kryminalnym Covidów jest znacznie więcej, niż na pierwszy rzut oka. Poniższe dwa opisy ładnie ukazują szkielet tego spisku:

„Kryzys Covid” w Indiach został przejęty –
więcej kłamstw medialnych
~ ~ ~ ~ ~
Wybuchy epidemii koronawirusa w Indiach wybuchają po
zaprzestaniu stosowania iwermektyny i szerokim podaniu szczepionek Covid

Zobacz na stronie głównej BBC, jak brytyjski MSM wykorzystuje każdą okazję, by nagłośnić kryzys Covid produkowany przez Big Pharma w Indiach .

WIELKA SCAMDEMIC

Powiedzmy sobie jasno:  WIELKA SCAMDEMIA trwa nieprzerwanie.

Za każdym razem, gdy myślisz, że przestępcy Covid Con likwidują tę globalną mistyfikację związaną z pandemią, bezczelnie popełniają nową falę przestępstw przeciwko COVID-19 i / lub Covid przeciwko szczepionkom.

Ci globaliści Nowego Porządku Świata , tacy jak oszuści z Covid Joe Biden, Bill Gates, Tony Fauci, Rochelle P. Walensky i Tedros Adhanom są prawdziwymi profesjonalistami, jeśli chodzi o oszukanie całej światowej społeczności narodów w fałszywej wierze w ogólnoświatową pandemię koronawirusa. W końcu SARS-COV-2 nawet nie istnieje, ponieważ nigdy nie został wyizolowany ani udowodniony, że istnieje zgodnie z postulatami Kocha * .

* Postulaty Kocha są naukowym złotym standardem „Identyfikacji czynnika sprawczego choroby zakaźnej”. Cztery kryteria, które zostały ustanowione przez Roberta Kocha w celu zidentyfikowania czynnika sprawczego określonej choroby, obejmują: (i) mikroorganizm lub inny patogen musi być obecny we wszystkich przypadkach choroby, (ii) patogen można wyizolować z chorego żywiciela i hodowany w czystej kulturze, (iii) patogen z czystej kultury musi wywoływać chorobę po zaszczepieniu zdrowego, podatnego zwierzęcia laboratoryjnego, (iv) patogen musi zostać ponownie wyizolowany z nowego żywiciela i wykazać, że jest taki sam jak pierwotnie zaszczepiony patogen.

Co więcej, ci sami oszuści z Covid oszukali cały świat, a teraz zwłaszcza Indie , w całkowicie fikcyjnym przekonaniu, że szczepionki Covid faktycznie działają. Te niezwykle toksyczne zastrzyki nie tylko nie działają, ale nawet FDA nie ogłosiła jeszcze oficjalnie na swojej stronie internetowej, że są one bezpieczne i skuteczne.


KOŃCOWE OSTRZEŻENIE  O niezwykle niebezpiecznym i śmiertelnym COVID-19 Szczepionki Zastrzyki, strzały i Jabłka


Wniosek

Indie zostały wybrane jako masowy narodowy eksperyment całkiem celowo ze względu na cele związane z wyludnieniem tej plandemii . Wiejskie Indie są bardzo podatne na wpadnięcie w pióra przestrzegania przepisów dotyczących szczepień z powodu powszechnej ignorancji i społecznego strachu, które towarzyszą epidemiom chorób zakaźnych. W związku z tym dość łatwo było uwięzić miliony nieświadomych i niczego niepodejrzewających Indian w tym ludobójczym eksperymencie.

Tak jak Izrael został użyty jako pierwsze narodowe dziecko z plakatu na Zachodzie, aby przekonać wszystkie mocarstwa zachodnie, że szczepienie jest w porządku, tak Indie są wykorzystywane do przekonania Wschodu, że wszystko jest w porządku z niezwykle niebezpiecznymi i śmiercionośnymi strzałami Covida.

Chociaż bardzo niewielu analityków geopolitycznych zwróciło na to uwagę, Tel Awiw ściśle współpracuje z New Delhi w zakresie wielu bardzo ważnych inicjatyw i spraw globalnych. Premierzy Benjamin Netanyahu i Narendra Modi zarówno jawnie, jak i potajemnie współpracowali, aby „ponownie uczynić Indie wielkie” poprzez bezprecedensowe transfery technologii i ogromne inwestycje kapitałowe.

Program szczepień przeciwko Indianom Covid został znacznie ułatwiony dzięki pomocy Izraela po tym, jak Tel Awiw pomyślnie zaszczepił praktycznie całą izraelską populację. Innymi słowy, Modi i Netanjahu byli w zmowie w każdym aspekcie  OPERATION JAB INDIA .


PUNKT KLUCZOWY: Skrupulatnie zaprojektowany kryzys Covid w Indiach jest używany w taki sam sposób, w jaki globalistyczna kabała NWO wykorzystała go w USA, aby doprowadzić do porażki Donalda Trumpa w wyborach w 2020 r. Premier Modi jest również konserwatywnym nacjonalistą, którego partia znajduje się pod ogromną presją polityczną, aby opanować fałszywą pandemię, partią polityczną, która obecnie ponosi poważne straty w sondażach . Zasadniczo Modi otrzymał ultimatum od swoich ukrytych syjonistycznych mistrzów: albo zaszczep każdego Indianina i powstrzymaj Ivermectin ~ LUB ~ przegrać nadchodzące wybory na premiera. W rzeczywistości jest skazany na przegraną niezależnie od tego, co zrobi w tym momencie. zwłaszcza po tym, jak Modi odmówił wymuszenia dalszych blokad.


Surowa rzeczywistość jest taka, że OPERATION JAB INDIA to tylko kolejna faza złożonego syjonistycznego spisku zbrodniczego bioterroryzmu prowadzonego przez Zio-Anglo-American Axis,  wykorzystując zarówno Indie, jak i Chiny jako pionki na globalnej geopolitycznej szachownicy, aby zablokować Ziemię pod ziemią. tyrania Jednego Rządu Światowego z siedzibą w Jerozolimie i nadzorowanej przez Globalne Superpaństwo Bezpieczeństwa w ramach szybko pojawiającego się COVID-1984 kierowanego przez sztuczną inteligencję .

Stan Narodu
3 maja 2021 r

rekomendowane lektury

Nawet twarda nauka opublikowana przez Johnsa Hopkinsa potwierdza, że ​​samorozpuszczalne szczepionki są PRAWDZIWE!

Samorozpowszechniające się szczepionki przeciwko pojawiającym się chorobom zakaźnym – PubMed

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=63360

Wypowiedz się