„Odmawiając przyjęcia odpowiedzialności za produkt, który aktywnie promujesz, przyznajesz, że nie jest on ani bezpieczny, ani skuteczny”

Mordechai Sones wysłane
przez America’s Frontline Doctors

Rabin Michoel Green opublikował dziś swoją odpowiedź na zaproszenie swojego lekarza do poddania się szczepionce COVID-19. Rabin Green napisał:

Drogi Doktorze. ______,

Dziękuję za ostatnią korespondencję, w której z niecierpliwością zaprosiliście mnie do odbioru szczepionki COVID-19 Dawka 1 w Waszej klinice.

Napisałeś: „Szczepienie COVID-19 jest bezpieczne, skuteczne i stanowi naszą drogę do opanowania pandemii”.

Prosimy o dostarczenie dokumentacji (którą mogę udostępnić mojemu prawnikowi) potwierdzającej, że przyjmujesz pełną odpowiedzialność finansową za wszelkie obrażenia wynikające z „bezpiecznego” szczepienia.

Jeśli nie możesz wziąć żadnej faktycznej odpowiedzialności za jego bezpieczeństwo, zignoruję twoje zaproszenie i ostrzeżę całą moją społeczność, aby zrobiła to samo.

Ponadto doradzę im, że papugujesz zwodniczą retoryką, że ten zastrzyk jest „bezpieczny i skuteczny”, ale nie chcesz potwierdzać swoich twierdzeń. Wszyscy zdamy sobie sprawę, że odmawiając przyjęcia odpowiedzialności za produkt, który TY aktywnie promujesz, skutecznie przyznajesz, że nie jest on ani „bezpieczny”, ani „skuteczny”.

Wreszcie, twój entuzjazm, by pokazać mi produkt, za który nie możesz nawet ręczyć, będzie wskazywać, że tak naprawdę nie dbasz o moje zdrowie jako indywidualny pacjent, ale raczej, że twoja lojalność leży w polityce państwa i własnej marży zysku, od której najwyraźniej zależy liczba podanych dawek „szczepionki przeciwko COVID”.

Twój brak odpowiedzi na ten list ujawni cię jako apolitycznie zmotywowanego biznesmena, który maszeruje w parze z rządem i który nie dba o indywidualne zdrowie swoich pacjentów, a nie jako życzliwy i troskliwy lekarz rodzinny, którym zawsze podawałeś się za siebie.

Z góry dziękuję za uczynienie tego tak boleśnie oczywistym.

Życzę powodzenia w przedsięwzięciach i życiu osobistym, ale nie mogę już narażać siebie ani mojej rodziny na ryzyko, że zostaniesz ich lekarzem.

W każdym razie jeszcze raz dziękuję za miłą korespondencję.

Miłego dnia. I proszę, bądźcie tam bezpieczni przed wszystkimi nadchodzącymi procesami sądowymi o błędy w sztuce i zbliżającymi się aktami oskarżenia w procesie norymberskim.

Z poważaniem,

Rabin Michoel Green

Rabin Green wydał wcześniej list otwarty, w którym powiedział, że zielony paszport „prowadzi tylko do totalitarnej tyranii bez powrotu”.

W lutym rabin Green został wyparty przez organizację chasydów Chabad Merkos L’inyonei Chinuch za jego publiczne stanowisko w kwestiach wolności medycznej.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=63437

Wypowiedz się