NARODOWY SPIS POGŁOWIA 2021, CZYLI WYCENY I WYWŁASZCZENIA ?!

Motto:

“Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.

Wielkie trzymane są w sekrecie, dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

~ Marshall McLuhan,

Prezentujemy wiele ciekawych, choć ostrożnych i wyważonych spostrzeżeń Andrzeja Bazgiera na temat spisu powszechnego. Jednak z jednym z poruszanych zagadnień dotyczącym statusu prawnego naszego Państwa i jego urzędów się nie zgadzamy, co znajduje wyjaśnienie, nie tylko w poprzedzającym mottcie, ale także wielu komentarzach piszących. 

Polecamy zapoznanie się z dużą liczba, wybranych komentarzy pod nagraniem, które są budujące i świadczą o szybkim wzroście świadomości u ludzi.

Chyba ci, którzy zarządzili ten spis pogłowia, tak szczegółowy i dotyczący wrażliwych informacji, aż do przysłowiowych “numerów kołnierzyka i majtek”, już zdają sobie sprawę, że “strzelili sobie w kolano”!!!!!!

Redakcja KIP

NARODOWY SPIS POGŁOWIA 2021

Opublikowano za: Efekt Setnej Małpy

 

LINKI DO OMAWIANYCH MATERIAŁÓW:

Profil FB Olga Puszczyńska https://www.facebook.com/olga.puszczy…

Olga Puszczyńska o Deklaracji Samostanowienia https://www.youtube.com/watch?v=RwwG1…

Lista pytań spisowych na stronie GUS https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp…

U.S. SECURITIES AND EXCHANGE COMMISSION https://www.sec.gov/

WPIS rejestrujący Polskę na stronie SEC https://sec.report/CIK/0000079312

Pytanie RPO o stronę Polski na portalu SEC https://www.rpo.gov.pl/pl/content/pol…

Odpowiedź Ministerstwa Spraw Zagranicznych na zapytanie Rzecznika Praw Obywatelskich https://www.rpo.gov.pl/sites/default/…

BISNODE – business directory https://www.bisnode.pl/

Wybrane komentarze

Piotr Marcisz

1 tydzień temu

Dean Clifford PL na yt o tym, że wszystko jest domniemaniem i podstępną próbą zawarcia kontraktu.

Piotr Marcisz

1 tydzień temu

Firma, korporacja to taki twór, który nie jest żywym człowiekiem, coś martwego, corpus (łac.) ciało corps (ang.) zwłoki. Nie potrzeba potwierdzenia w Bisnode itp. żeby wiedzieć co jest firmą, tak samo jak IMIĘ NAZWISKO PESEL nie jest nami, żywym człowiekiem tylko abstrakcyjnym tworem persona ficta czyli właśnie firmą. GUS nie jest człowiekiem to znaczy, że jest firmą.

Efekt Setnej Małpy

 

5 dni temu

Dzięki za Pani opinię. Ja powiedziałem, co dla mnie wynika z tych dwóch linków, o których mówiłem. O podkreśliłem, że to moja opinia. Także każde z nas może mieć inną. Także – dziękuję:)

szaryzyga

2 tygodnie temu (edytowany)

Czyli co? Że policja, że różne instytucje państwowe są zarejestrowane przez kogoś przypadkowego? Że nie są to żadne prywatne firmy? Poproszę o odpowiedź.

Efekt Setnej Małpy

 

2 tygodnie temu

Są zarejestrowane przez automat, który ściąga różne dane z KRS. Prawdopodobnie nawet nie koniecznie rozumiejąc treść tego, co ściąga. Dlaczego automat nie selekcjonuje podmiotów, tego nie wiem. Ale wiem, że ta strona to książka telefoniczno-internetowa, a nie dowód na to, że policja jest instytucją prywatną.

szaryzyga

2 tygodnie temu

 @Efekt Setnej Małpy  Czegoś nie kumam. Jakiś automat? Sam sobie ściąga? No co to za brednie? Jak czegoś nie wiesz, to nie opowiadaj bzdur. Ktoś wpuścił “robaka” do internetu i sobie hula po KRS-ach ściągając z nich dane. No człowieku ogarnij się, nie traktuj ludzi jak idiotów.

szaryzyga

2 tygodnie temu

 @Efekt Setnej Małpy  Szkoda tylko, że opowiadasz bzdury, nie masz wiedzy, a do tego oszukujesz ludzi

szaryzyga

1 tydzień temu

 @Jarosław Pulkiewicz  Nie wciśniesz mi ciemnoty kolego. Gdyby faktycznie tak było, jak chcesz mi wmówić, to już dawno by był “szum”, że “dziwne” rzeczy się dzieją, że to jest nieprawda i stronka ta by została zablokowana. No nie wmówisz mi, że to się stało dopiero teraz. człowieku myśl troszkę, a skoro sam nie potrafisz, to nie wciskaj ciemnoty drugiemu

ET G

2 tygodnie temu

Czy sprawdzal Pan, ze Polska moze byc zarejestrowana jako korporacja za granica? Bo w Polsce rejestracja Polski jako korporacji raczej nie mialaby sensu. Slyszalam, ze urzedy skarbowe to podmioty prywatne zarejestrowane w Niemczech. Kazdy kraj ma rejestr przedsiebiorstw innych niz spolki cywilne, wiec jesli cos jest w katalogu biznesowy to musi byc zarejestrowany jako biznes.

Efekt Setnej Małpy

 

2 tygodnie temu

Nie, nie sprawdzałem. Odniosłem się do dwóch linków, na które powołują się autorzy informacji, że Polska i instytucje rządowe SĄ korporacjami. I powtórzę raz jeszcze – to jest moja opinia, linki są pod filmem, proszę samemu to przeanalizować.

ET G

 @Efekt Setnej Małpy  Tak, z dokumentow wynika, ze to firmy biznesowe. Po pierwsze sa zarejestrowane w dzienniku firm, po drugie zauwazaylam, ze adres biznesu w Nowym Yorku nie zgadza sie z adresem aktualnej ambasady Polski w USA. W swoim video hrabia J Potocki pokazywal rejestry urzedow skarbowych w niemieckich rejestrach biznesow. Wyglada na to, ze jest to jakas mimikra i biznesy podaja sie za panstwa.

 

ARIOWIE Pol Lechicki

Z całym szacunkiem, pozowlę sobie niezgodzić się z opinią, że tzw Rzeczpospolita Polska nie funkcjonuje jako prywatne “przedsiębiorstwo”.

Po pierwsze, państwo Polaków jest pod okupacją od czasów agresji socjalistycznych Niemiec i Związku Radzieckiego do dnia dzisiejszego.

Agresor w czasie trwania agresji ma władzę nad swoją ofiarą. O ile to nie jest walka…nie ma walki, więc…

Ta władza kończy się w momencie kiedy proces agresji zostanie zakończony lub dojdzie do walki…

Następnie, należy dokonać oszacowania strat i wystosować roszczenia oraz procesy o ukaranie winnego…. O ile mi wiadomo, do dnia dzisiejszego, nie doświadczamy nic innego jak tylko przerwanie działań wojennych, ale za to mamy socjalistyczną administrację, bezkarnych oprawców.

Czy nierządy Warszawskie, są beneficjentem obozu pracy i eksperymentów medycznych, chemicznych, biologicznych w KL POLIN?

Otóż nie.

Wyraźnie nierządy Warszawskie są tylko słupami zarządu, którego właścicielem (akcjonariuszami) jest ktoś z zagranicy.

Co radośnie potwierdził ich pracownik M. Morawiecki.

Kolejna sprawa to, czy zgłaszając się lub swoją firmę do jakichś rejestrów, nie przyjmujemy warunków istanawianych przez ten rejestr?

Kolejny dowód na podległość i zależność.

Czy haracz odbierany Polakom pod postacią podatków, kar, opłat, licencji…trafia do Polaka, pod postacią usług oraz usprawnień ich życia czy większość trafia do akcjonariuszy tej korporacji (międzynarodówka banksterska, kartele oraz wrogi dozór militarno – szpiegowski)? Drobnica jaka zostaje, jest przeznaczona na podtrzymanie umierającego oraz jego nadzorowanie i tresurę.

Ciekawe dlaczego KL Polin od czasów agresji socjalistycznej banksterki anglosaskiej, nie zrobił co 4 lata raportów o stanie “państwa”? To taki spis powszechny łupów, strat oraz haraczy i lenna dla kogoś z zagranicy.

CO ZROBIĆ Z TYM SPISEM INWENTARZA? Jest to pracochłonne i wymaga sporo ekspertyz, aby poddany (więzień, niewolnik, obywatel) mógł to sumiennie wykonać dla swojego kapo (nierząd warszawski). Sugerowałbym poprosić o wycenę wykonania takiej pracy przez szanującą się kancelarię lub biuro rozrachunkowe i uprzejmie poprosić nierząd o opłacenie rachunku.

Inna opcja jest wystawić im rachunek za pracę i ekspertyzę z terminem do zapłaty do połowy sierpnia oraz dodać kary umowne za nie zapłacenie za wykonanie wymuszonej usługi, plus możliwe koszty, straty wynikające z bandyckiej ustawki (ustawy).

Jeszcze widzę kilka opcji.

Wystosować pismo o ustalenie czy tzw RP jest korporacją, dyktaturą… a może państwem demokratycznym?

Czy ustawodawca działa w interesie obywatela czy akcjonariuszy (karteli bankowych)? Czy mają mandat społeczny?

Kto ma władzę zwierzchnią w tej iluzji prawnej?

Co na to zwierzchnik?

Czy KL POLIN narusza prawa człowieka i jakie konsekwencje prawne poniósł urzędnik za naruszenie swoją decyzją i działaniem?

Kolejna opcja to wypełnić to wszystko, wpisując: Prywatne, brak precyzyjnych danych, nie wiem, możliwe, wydaje się, sądzę, to pytanie narusza moją godność, prywatność i poszanowanie, nie jestem upoważniony do udzoelenia takich informacji, to pytanie narusza prawa człowieka, artykuł konstytucji, konwencji itd.

Podpisując, zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie domniemane podległości oraz ustawy i przepisy “prawa” naruszające prawo naturalne człowieka. Serdeczności

Kaper Ski

3 tygodnie temu

Nie od IIWŚ tylko…od “Przewrotu majowego (zamach majowy, pucz majowy) – zbrojny zamach stanu w Polsce dokonany w dniach 12–15 maja 1926 roku, w Warszawie przez marszałka Józefa Piłsudskiego, w czasie którego zginęło po obu stronach konfliktu łącznie 379 osób (215 żołnierzy i 164 osoby cywilne), a około 1000 osób zostało rannych. Ten pucz Piłsudski agent niemiecki i City of London dokonał za kasę z city. Reszte niewykorzystanej na zamach kasy zwrócił. To wtedy rząd IIRP zrzekł się na rzecz City of Londyn emisji pieniadza…straciliśmy resztki niepodległości a raczej jej pozory, jak dziś jej pozory Pozdrowienia dla Pola Lechickiego

katarzyna mazur

3 tygodnie temu

 @Kaper Ski  Ładnie napisane – ciekawostka przy okazji : jego wnuczka to żona Onyszkiewicza ( były MON ), którego stryj był pułkownikiem. UPA…..

Be St

2 tygodnie temu

Jedną z różnic między obecnym spisam a poprzednimi jest to, że aktualnie mamy SAMOSPIS. Jest obowiązek, ale czy obowiązek oznacz przymus? Dlaczego za samospis będą rozdawane nagrody o łącznej wartości ponad dwa miliony? Kto za nie zapłaci i komu sie to opłaca i dlaczego? Firma, która organizuje loterię chyba nie robi tego za darmo…..

Efekt Setnej Małpy

 

2 tygodnie temu

Z pewnością nie za darmo. I nie z własnej kieszeni funduje nagrody. Kij i marchewka, na pewno znasz tę metodę. Jedni ulegną przed kijem, inni się skuszą na marchewkę. I pogłowie spisane…

maryan58

1 tydzień temu

 @Efekt Setnej Małpy  Ja odpowiem. Na naszych oczach w zastraszającym tempie umierają teorie spiskowe. Jedna za drugą. One stają się obserwowaną rzeczywistością. Namacalną. Ot cała tajemnica.

CJWarlock

2 tygodnie temu (edytowany)

@12:05 – niczego nie wyczerpuje. Jest to element próby, o którym autor mówi pod koniec nagrania. Firmy handlowe udające urzędy zawsze w pierwszym czy drugim nawet kroku standardowo udają niewiedzę i straszą, bo taka jest ich rola: utrzymywać iluzję podległości człowieka im. Każdy człowiek, który nie wie, że jest suwerenem to w uproszczeniu zasób ludzki, czyli towar państwa. System oparty o podporządkowanie pieniądzom i handlowi siłą rzeczy musi utrzymywać dochodowe kłamstwo.

Fakty jednak są nieubłagane dla nich:

 1. to człowiek, suweren jest ich zwierzchnikiem;
 2. nie mają uprawnień innych niż te, które delegowali na nich ludzie;
 3. prawo stanowione jest w znacznej mierze tzw. prawem morskim, czyli korporacyjnym, dotyczącym korporacji, komersu, towarów;
 4. ludzi naturalnych dotyczy wyłącznie prawo naturalne i nie są oni ani korporacjami, ani towarem;
 5. zgoda domyślna człowieka na podleganie prawu morskiemu jest anulowana w momencie zadeklarowania się człowiekiem naturalnym;
 6. obowiązuje samostanowienie człowieka naturalnego – co samostanowi, o ile nie krzywdzi to innych, staje się prawem i należy to uszanować;
 7. uporczywe nękanie przez urząd człowieka naturalnego niezamówioną korespondencją biznesową jest dwiema rzeczami: spamowaniem, naruszeniem dóbr osobistych (godności, bo on im mówi, że jest człowiekiem, a oni usiłują mu wmówić, że jest osobą, czyli tworem prawnym bez życia, bez duszy, bez woli, czyli z grubsza rzecz biorąc towarem – ergo jest to uprzedmiotowienie).

Oczywiście, że trzeba z każdym urzędem pograć w ping-ponga pismami, bo przecież za pierwszym razem nie odpowiedzą “OK, szanujemy pana/pani obudzenie się, nie będziemy już więcej zawracać gitary”. 😉 Nie przy sporej wartości monetarną “obywatela”. 😉

Wiedza daje odporność. Odpornością na straszenie przez uzurpatorów jest właśnie wewnętrzne poczucie wolności, o którym autor mówi pod koniec nagrania.

W tym zakresie oraz odnośnie nieprzyciągania zbędnych konfrontacji mogę potwierdzić zjawisko z doświadczenia. Pozdrawiam autora i czytelników tego komentarza. 🙂 Not-Negotiable-Autograph: BY: CJ Warlock (c), 13.04.2021 r. (c) = copyright All rights reserved.

 

CJWarlock

2 tygodnie temu (edytowany)

 1. Niedopowiedzenie z tą obowiązkowością. Spis nie “jest obowiązkowy”, tylko autorzy propagandy twierdzą, że “jest obowiązkiem dla obywateli”. Ponieważ obywatel to własność państwa, tzw. trzoda, martwy towar bez woli i bez świadomości, to mają rację. Wystarczy uświadomić sobie, że jest się człowiekiem naturalnym, którego dotyczy tylko prawo naturalne, a następnie opublikować własną tzw. “deklarację suwerena”. Każda instytucja w Polsce jest firmą handlową. Nawet jeśli UPIK.de czy Bisnode nie jest dowodem tego (i nie musi, nie ma takiej roli) to wynika to z układu współczesnego świata, gdzie dominuje oparcie działania podmiotów, w tym państwowych o handel i pieniądz, a człowiek jest “zasobem ludzkim”, czyli towarem o określonej wartości finansowej. W związku z tym wszystkie nadsyłane pisma są niczym więcej jak propozycją kontraktu. Kontrakt można negocjować lub odrzucić. Nie ma nikt inny prawa nic ci narzucać. 2. Nie możesz delegować na kogoś uprawnień, których sam nie posiadasz. Skąd więc zarządcy mieliby mieć prawo zastraszania ludzi naturalnych i suwerenów? Pora, aby ludzie przypomnieli sobie, że to oni są władzą i zwierzchnikami urzędników, a ci drudzy są ich podwładnymi. Kłamcy chcieli by, abyś uwierzył, że jesteś towarem, za który urzędnik ma prawo decydować, bo towar nie ma woli ani duszy. Tymczasem nie jesteś towarem, jesteś człowiekiem i masz moc samostanowienia. 3. Propaganda odnośnie spisu, nota bene wyprodukowana za nasze pieniądze, ma za zadanie wywołać efekt psychologiczny u ludzi: zasugerowanie, uwierzenie w jej tezy. Ma wyłączyć myślenie. Kto jednak umie czytać ze zrozumieniem ten się zorientuje, że coś jest w niej mocno nie tak. Jest to namowa do dobrowolnej zgody. Bez niej nadawca nie może człowiekowi nic zrobić, bo nie ma z nim osobistego kontraktu. Jeśli pod wpływem sugestii człowiek wejdzie bezkrytycznie w kontrakt z firmą handlową prowadzącą spis to automatycznie potwierdza tym, że nie jest człowiekiem tylko towarem, za który urzędnik ma prawo decydować. Zgoda na kontrakt = domyślne zrzeczenie się pozycji suwerena. Sama forma “samospis” = namowa do rzekomo dobrowolnej, samodzielnej decyzji. Zapomina się o tym, że pod namową i sugestią, z zatajeniem ważnych detali, nic nie jest dobrowolne.

 

Adan

2 tygodnie temu

Normalnym Polakom pod rozwagę czy rządzą nami psychopaci ? https://www.odkrywamyzakryte.com/operacja-psychologiczna-covid-19/

 

Marlena

2 tygodnie temu

Dziekuje za obszerny i neutralny kontekst. Prawde mowiac nie odczuwam ”potrzeby” brania udzialu w spisie. Biorac pod uwage nieudolnosc instytucji w tym kraju, dojscie do tego, kto nie wzial w nim udzialu, zajmie im duzo czasu.

 

Efekt Setnej Małpy

 

2 tygodnie temu

Myślę,. że to realistyczna ocena i dziękuję Ci za nią!

 

gotaca

3 tygodnie temu

A ja gram na czas, poczekam do ostatniego dnia, bo może się wieeele wydarzyć i mogą zajść takie zmiany, że temat będzie nieaktualny, już “jedną nogą” a właściwie duszą od wiadomego czasu staram się żyć w innym wymiarze 💫 wiele obecnych tematów, mam ostatnio wrażenie, mnie nie dotyczy i lepiej się żyje. Pozdrawiam serdecznie, uwielbiam ❤

Łukasz Bosacki

3 tygodnie temu

Zdaje się że wolność zwiększa się ze świadomością, tą faktyczną. Barier i warstw jest dużo, dusza sobie raczej nie zaprzata głowy ciągle zmieniająca się mozajka kalejdoskopu – zewnetrznego obrazka. Jak faktycznie się polaczysz że świadomością źródła w sobie to żadne z tych rzucanych klód nie będą w stanie zmacic twojego stanu poczucia wolności wewnętrznej. Cały ten czas eksperymentu siedzimy w iluzji oddzielenia. Zbierasz ile chcesz i wracasz, transformacja i nowy projekt. Dopiero teraz się dowiedziałem że taki spis jest robiony. Czy go wypełnie? Pewnie tak, że świadomością że nie jestem sardynka z tej puszki w której funkcjonuje system i jego wyznawcy. Kwestia doboru języka. Porizumiewasz się z najniżej operujaca świadomością w danym zbiorze, jeśli wchodzisz w nowy obszar. Dlaczego obce cywilizacje wpierw porozumiewajs się z rządami i wojskiem? Przebaczam im od dawna, ucząc się przebaczac sobie i swoim przywiązaniom. Nie znaczy to, że zgadzam się na tą całą mizerna bajkę, w jakiej kreatorzy kontroli sami siebie zamknęli. Chwilę jakie poświęcam na zrozumienie dają mi więcej wewnętrznego spokoju. Źródło przemawia przec całe stworzenie, tak też powstał projekt i realizacja/eksploracja życia/przestrzeni w gestrzych wymiarach, w ciele i w osobowości. Można ego zamienić na duszę spowrotem ale to wymaga przebicia się przez te wszystkie zagluszacze i atraktory uwagi na zewnątrz, podziały itd. Prędzej czy później dzieci będą musiały oddać zabawki i wyjść z przedszkola, przy okazji może powstać kolejny projekt eksploracji i nie mi sądzić kto i jak go zbuduje…. Źródło przemawia przez wszystko. Skup się na swoim sygnale, kodzie a zajmiesz najdogodniejsza pozycje na drodze urzeczywistnienia. Piszę to też, albo glownie do siebie. Pozdrawiam serdecznie!

Maria Aleksandra Orzechowska

3 tygodnie temu

Bardzo mnie irytuje kiedy niby “oświeceni” wyrażają się z pogardą o innych ludziach zatem ich “nauki” są g…o warte=anuluję subskrybcję

ziumo name

3 tygodnie temu

polecam i jest moc 😉 https://www.youtube.com/watch?v=eDDoXwbQhCQ&list=PLCZKPvFW_Kf_EHElWMkd5qyWEu4Nfxdey&index=1

 Zbyszek

3 tygodnie temu (edytowany)

jednym słowem firma GUS za pomocą poczty przynosi każdemu ulotke reklamową swojej oferty , przy okazji strasząc jakąś grzywną, jak się spiszesz to korzystasz z oferty.

Zbyszek

3 tygodnie temu (edytowany)

dlaczego firma,, minister zdrowia” , ,,prezes rady ministrów” nie podlegają jurysdykcji polskich sądów? i pewnie wszystkie ministerstwa i służby, pewnie jest to powiązane z tym że są zarejestrowane jako właśnie firmy poza Polską?

AQuariuS MS

3 tygodnie temu

Ten spis pogłowia, skoordynowany jest z szykowaniem globalnej władzy nad nami, nad ludzkością, spiskiem zdradzieckich rządów z globalistami, wyszczepianiem aż do skutku w otoczeniu sztucznie wykreowanej pandemii, fałszem płynącym w mediach i z ust podłych polityków – to nie jest niewinny spis dla celów statystycznych GUS !!!!!!! Do tego głównymi aktorami tej tragifarsy, groteskowego, ponurego cyrku są ludzie o wspólnych korzeniach, których współplemieńcy przez wieki oszukiwali świat wykorzystując swoja obłudę, fałsz i przebiegłość w celu zagarniania władzy opartej na stosach banknotów.

 Zuzia Kras

3 tygodnie temu

Przeczytałam wszystkie pytania spisu i zrobiło mi się niedobrze. Twardo, bezdusznie i po tych odpowiedziach już wszystko wiedzą. Więcej człowieku ci nie zostaje. A to czym się interesujesz, do czego dążysz to nieważne. Tego nie ma! Spis inwentarza. Od dawna mówię, że tak jak my ludzie traktujemy zwierzęta, tak kiedyś zostaniemy potraktowani. I to się dzieje.

 

donat rademacher

3 tygodnie temu

Nie podoba mi sie to,a poteguje to zwyczajny szantaz o karaniu w razie niedostosowaniu sie wymogom aparatu biurokracji.To w zasadzie niby nic nowego bo przeciez system ciagle cos wymysla aby ludziom paskudzic zycie i wiadomo co juz zawladnelo zyciem spolecznym,a tu znowu jakis “”deserek””.Zreszta brak wiary w ten system to juz nakazuje moim zdaniem logika.Nie wiem jak bedzie ze mna,bo toc ja banita jestem i w kraju nawet nie posiadam zameldowania,a takich jak ja jest w UE sporo.Coz, poczekajmy na rozwoj sytuacji.Dzieki za material i pozdrawiam serdecznie.

 

katarzyna mazur

3 tygodnie temu

Tak, są wręcz niebezpieczne pytania bo padają w czasie światowego chaosu, i nie wiadomo komu i w jakim celu posłużą o RODO czy pogwałceniu podstawowych praw nie wspominając.

donat rademacher

3 tygodnie temu

 @katarzyna mazur  A Doswiadczenie uczy ze nie mozna im wierzyc i nie jest to spiskowa teoria dziejow,a spiskowa praktyka dziejow.Dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

Zuzia Kras

3 tygodnie temu

 @katarzyna mazur  Człowiek prywatny nie może zobaczyć na osiedlowym (i opłacanym!) monitoringu momentu uszkodzenia własnego zaparkowanego samochodu, bo ROOOODOOOO!! A tu tyle pytań!! RODO to kpina z ludzi! I nie RODO mnie wkurza, tylko ci straszni idioci i idiotki, które z poważną miną tego RODO pilnują. Jak np. pani bibliotekarka w nadmorskiej miejscowości, która zakrywała całą stronę zeszytu wpisów zostawiając tylko wyciętą ramkę na podpis, żeby obcy wczasowicz, który wpadł na 10 min wysłać maila z komputera, nie mógł widzieć, kto wcześniej się zapisywał do czytelni. Kopać w doopę to mało!

Zbyszek

3 tygodnie temu (edytowany)

żadnych grzywien nie będzie to straszak, grzywne musi nałożyć sąd a GUS to firma prywatna jak większosć urzędów niby panstwowych , do tego spis trzody jest wyłączony z RODO, mają , jak piszą, swoja tajemnicę spisową, odmawiajcie brania udziału bo wy i wasze dzieci bedziecie nadal niewolnikami. druga sprawa jesteśmy żywymi ludźmi a spis odnosi sie do osób fizycznych czyli kartonika zwanego dowód osobisty lub innego dokumentu z nr. pesel

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Dzięki Doni i pozdrowienia dla Ciebie! Mamy jeszcze trochę czasu, pewnie jeszcze nie jeden kwiatek przy okazji tego spisu znajdziemy…

A B

3 tygodnie temu

A jak GUS gwarantuje że te dane nie będą sprzedane, udostępniane, zhakowane? Czy GUS zagwarantuje notarialnie, że to się nie stanie? W tym świecie takie informacje sporo kosztują. Dlaczego mamy oddawać to za darmo???

Dr. Pe

3 tygodnie temu

CO DZIEJE SIĘ Z CIAŁAMI ENERGETYCZNYMI, A ZWŁASZCZA Z DUSZĄ DANEJ OSOBY PO PRZYJĘCIU SZCZYPAWKI? WIADOMOŚĆ Z FRANCJI – RELACJA UZDROWICIELKI KTÓRA OD WIELU LAT PRACUJE UZDRAWIAJĄC ENERGIĄ. Pracuje ona z ciałami subtelnymi, ale przede wszystkim z promieniowaniem światła i częstotliwością wibracji serca, siedzibą naszej duszy, aby uzyskać głęboki kontakt z wyższą jaźnią. „Miałam sesję z osobą, która otrzymała pierwszą i drugą dawkę szczypawki. Leczyłam już kiedyś energetycznie tego człowieka, ale nie wiedziałam, że teraz się zaszczypowkował. Kiedy zaczęłam leczenie, od razu zauważyłam zmianę, bardzo ciężką energię emanującą z subtelnych ciał tej osoby. Najstraszniejsze było to, gdy pracowałam nad czakrą serca i połączyłam się z jej duszą… stwierdziłam że została ona oderwana od fizycznego ciała, nie miała kontaktu i było tak, jakby unosiła się w stanie całkowitego zamętu. Uszkodzenie świadomości, która traci kontakt z częścią fizyczną, czyli z naszą maszyną biologiczną – nie ma już między nimi komunikacji. Podczas zabiegu ta dusza powiedziała mi, że nie czuje już ciała i odnosi wrażenie unoszenia się w głębokim dyskomforcie. Energia, z którą pracowałam, energia jej pola energetycznego, była bardzo ciężka i można było poczuć te substancje, które są bardzo stresujące dla ciał subtelnych. Kontynuowałam leczenie, wysyłając światło do czakry serca, czyli duszy osoby, ale wydawało się, że dusza nie może już otrzymywać żadnego światła, częstotliwości ani energii. To było dla mnie bardzo mocne doświadczenie. Wtedy zrozumiałam, że ta substancja jest rzeczywiście używana do odłączania świadomości, aby świadomość nie mogła już oddziaływać poprzez ciało, które posiada w życiu, że nie ma już kontaktu, częstotliwości, światła, równowagi energetycznej ani duchowej. Potem zaczęłam płakać nad tą duszą, ponieważ to było coś, co mnie głęboko poruszyło, bardzo potężne doświadczenie. Nic nie powiedziałam tej osobie, ponieważ nie wiedziałam, jak jej to powiedzieć i czy by to zrozumiała. Zdałam sobie sprawę, że to nie tylko zanieczyszcza ciało subtelne lub fizyczne, ale jest to coś, co ma związek z naszą duszą. Celem jest zniszczenie kontaktu ze świadomością i próba zniszczenia go. Steiner powiedział dokładnie to samo: nie chodzi tylko o osłabienie układu odpornościowego. Aktualizacja – drugie leczenie tej osoby. Nastąpiła jeszcze jedna zmiana, a potem kolejne pogorszenie, zarówno pod względem tej wspomnianej ociężałości, jak i energii, którą przekazuje jej pole energetyczne, ale co najważniejsze, nastąpił bardzo wyraźny spadek częstotliwości. Jeśli chodzi o sytuację, która objawia się na poziomie energetycznym, a zwłaszcza na poziomie duszy, to zostało potwierdzone, że dusza została wydalona z ciała fizycznego. Choć nadal jest z nim związana tzw. sznurem, ale dusza potwierdza, że nie współdziała już z ciałem fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, nie ma już komunikacji. Dusza nie jest już w stanie zarządzać tymi trzema ciałami, i kontynuować swojego procesu inkarnacyjnego oraz ewolucyjnego – właśnie dlatego, że ten kontakt został przerwany.” * Natalie Schaevers, [23 marca 2021 o 20:39]

sinka 6

3 tygodnie temu

Spis to bilans otwarcia… nie ważne kogo tylko ile😊

krystyna fogel

3 tygodnie temu

Ciekawe ze bilans otwarcia dotyczy tylko tubykcow a nie stanu gospodarki .Oczekuja prawdziwych i szeroko pojetych odpowiedzi a sami kreca .

sinka 6

2 tygodnie temu

A jak się odnieść do tego… https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,26988268,beda-obowiazkowe-platnosci-gotowka-prezes-nbp-chce-cofnac-swiat.html

 Ann Z

3 tygodnie temu

Po co tak kombinować, jest spis bo wszystkich musza zaszczepić stad jeśli wyklucza z list zaszczepionych będzie dokładnie wiadomo kogo do obozu

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Czarny scenariusz. Na pewno jest też i biały!

Fei_PL

3 tygodnie temu

ja nie mam telewizji ani radia o zadnym spisie nie slyszalem 😉

walenrod17

3 tygodnie temu

Czytałem też o takim powodzie: https://wygrajmyrazem.pl/newsy/pilne/rzad-potajemnie-podpisal-porozumienie-z-izraelem.html?fbclid=IwAR0RJRtWfRtZYbjVi7CmRrNDy3QkLqQEmQ8qX9vQlkAYZnXsC65bLD3

 Ewa M

3 tygodnie temu

A czemu jest spis mieszkań?

Małgorzata Margaret

3 tygodnie temu

Żeby wiedzieli z czego nas jeszcze okraść….

 

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Bardzo zasadne pytanie:)

maryan58

1 tydzień temu

Podajesz konkretny adres więc wiadomo będzie czy jesteś do wysiedlenia zaraz po czy uchowasz się dłużej. Wszak właściciele kamienic czekają na zwrot. Po co budują te wszystkie obozy odosobnień ? dla niepoznaki nazwy których związane są z e…pi- demią ? Gdzieś wysiedleńców, niepokornych trzeba będzie do czasu przechować.

Qja Piotr

3 tygodnie temu

hmmm ciekawe te pytania czy ktoś może mi doradzić co mam im wpisać na pytanie: Gdzie Pan(i) mieszkał(a) w dniu 31 marca 2021 r. o godzinie 24:00? Jeśli traktować je dosłownie no bo przecież pytanie jest bardzo konkretne i wskazuje dokładną datę i godzinę to jeśli się bawimy w taką szczegółowość i chcemy udzielić dokładnej i wyczerpującej odpowiedzi (bo za skłamanie też jest kara) to ja osobiście nigdzie nie mieszkałem we wskazanym czasie bo 31 marca o godzinie 24 przebywałem w miejscy zatrudnienia, pracowałem na nocną zmianę co za tym idzie następnych kilka pytań mnie w sumie nie dotyczą np. osoby w mieszkaniu czy kwestionariusz mieszkania. Gdyby pytanie nie było tak szczegółowe i nie wskazywało dokładnej godziny to wtedy inna sprawa ale wygląda na to że pytający wskazując dokładną godzinę chce uzyskać wiedzę o miejscu przebywania (zamieszkiwania) dokładnie w tej chwili 😉 Wiem, że to szczegóły i wielu ludzi nie zwraca na to uwagi, pytają gdzie mieszkam to wpisują swój adres ale jeśli ktoś chce uzyskać informacje o mnie i zadaje nie sprecyzowane i nie jasne pytania to on ma problem nie ja, a według kodeksu cywilnego art.25: Miejscem zamieszkania osoby fizycznej jest miejscowość, w której osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu i tyle nic nie ma o dokładnym adresie.

Agnieszka L

3 tygodnie temu (edytowany)

Mam w sobie ogromne poczucie wolności od zawsze. Stąd miałam nawet problemy w szkole, bo nie lubiłam , gdy mi coś narzucano np przeczytanie akurat teraz takiej i takiej lektury. Teraz mam potężny opór, gdy chodzi o maski. Dlatego nie noszę na ulicy nigdy, sporadycznie w dużych sieciach (i czuję się jak debil, chociaż powinnam czuć się normalnie, wpasowana w otoczenie 😜). Ostatnio wręcz wlazłam na policję bez maski, szala , czegokolwiek czym mogłabym się zasłonić. Miałam dziwne przeczucie już wychodząc z domu i natychmiast pomyślałam – ” jestem niewidzialna dla systemu”. Wychodzę zza rogu policja w aucie, przodem do mnie, patrzą na mnie, mam myśl, żeby założyć maskę, którą mam w kieszeni. Nie zakładam jednak i sama sobie się dziwię. Przechodzę pół metra od samochodu , znów na mnie zerkają , ale spokojnie przeszłam i spokojnie doszłam do pracy. Jak chodzi o spis, teoretycznie są 3 miesiące na podjęcie decyzji. Czekam na info, w jaki sposób GUS odniesie się do tych pism. Konstytucja mówi, że nikt nie może nas do żadnego spisu zmuszać. Jednak nie stać mnie na karę 5 tys. My już mamy list o takim spisie. Tyle , że jest jeden na mieszkanie. Do kogo to przyszło? Do mnie, do męża, może do syna? Bezimienny list z informacją o spisie , ustawami i karami.

Małgorzata Margaret

3 tygodnie temu (edytowany)

Bezimienne listy wyrzucam do kubła. To samo jest w UK – też wyrzucają. Ponadto jest Artykuł 51, par 2 Konstytucji “Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawa” !! A wiecie jakie to są informacje niezbędne???? Imię, nazwisko, adres zamieszkania, ewentualnie adres email i telfon !!! To wszystko. Wszystko PONADTO to uzurpacje reżimu FASZYSTOWSKIEGO i piszę to z pełną odpowiedzialnością – w Polsce mamy reżim faszystowski, który jest ZAKAZANY 13 Artykułem Konstytucji i karany 256 Artykułem Kodeksu Karnego !! WARA IM ODE MNIE !! Kolejna kwestia jest taka – czy jesteś obywatelem?? Co to jest “obywatel”?? Ja jestem Żywym Człowiekiem, a nie żadnym obywatelem !! KOLEJNA KWESTIA , która rzuca się w oczy w tym Artykule jest ta: ->> Władze publiczne. Jakie władze????????????????????????????????? Czy jeśli idziecie na szopki zwane wyborami to wybieracie władze?? czy WASZYCH RE-PRE-ZEN-TAN-TÓW, którzy mają WAM SŁUŻYĆ ?????? Oni są służbą, która zaczęła się panoszyć i kroczek po kroczku zaczęła nazywać siebie “władzą”. Ja JAKO ŻYWY CZŁOWIEK nie podlegam żadnej wymyślonej władzy !! BASTA !!!

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Gus się odnosi standardową odpowiedzią, że SPIS jest bardzo ważny i że ustawa nakazuje mu się poddać. Nie sądzę, by napisali coś więcej. Nie sądzę też, by się odnosili do zarzutów, że są korporacją prywatną, bo ten link do BISNODE nie jest żadnym dowodem w sprawie, więc pewnie ten wątek zlekceważą. Dzięki Agnieszko za Twoją opowieść. Coraz więcej z nas ma podobne doświadczenia. Poza tym myślę, że policjanci też ludzie i mają rodziny i oni po prostu mogą już mieć dosyć robienia z nich klawiszy w więzieniu, do którego się nie zatrudniali…

Agnieszka L

3 tygodnie temu (edytowany)

 @Efekt Setnej Małpy  tak, i ci świadomi policjanci też muszą się w tym jakoś odnaleźć. Byle nie iść na udry, bo to może zmienić podejście. Oni sami jeżdżą w samochodach już najczęściej bez masek, a teoretycznie jak siedzi ich dwóch z innej rodziny to powinni mieć.😜

 

ARIOWIE Pol Lechicki

3 tygodnie temu

Ten spis pogłowia jest potrzebny dla nowych właścicieli, gdyż nie kupią kota w worku 😉

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

To bardzo prawdopodobne. Wszak oni wszystkie te dane mają, więc nie o te dane chodzi. Tylko o co?

Agnieszka L

3 tygodnie temu

Skoro są tam pytania również o zdrowie, być może planują kontrolę leczenia , a w późniejszym czasie może i przymus leczenia wg ich standardów.

Tomasz Łowczywilk

3 tygodnie temu (edytowany)

W Katalogu firm D&B… czytamy ” GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY… jest częścią Przemysłu Rządowego i generuje 67,14 mln USD. W rodzinie korporacyjnej “GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY” jest 4721 firm…” Zatem (może) oddając swoje dane do takiego “miksera” należy zastosować… kontrakt… wycena… kwota za sprzedaż RODO… taryfa odszkodowawcza prawa handlowego. Skoro GUS na (polskie) PKD… to temat do głębszej analizy. Pozdrawiam.

e sodka

3 tygodnie temu

Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź..slucham pana od pewnego czasu…teraz już jestem pewna że wewnętrzne wyzwolenie uwalnia nas od systemu. Praktykuje to od roku z pozytywnym skutkiem. I to jest jedyna droga do wolności. Każde słowo na papierze to słowo martwe. Każde nasze wypowiedziane słowo to słowo żywe…stąd wypowiedzenie sprzeciwu, deklaracji itp.na głos i połączenia tego z wiarą w sercu daje nam całkowitą WOLNOŚĆ. Wiem ze się rozumiemy. Dziękuje❤✌

Ewa 57

3 tygodnie temu (edytowany)

Dziękuję za poruszanie tego tematu. Tak się ułożyło moje życie, że nie mam nic do ukrycia, jedynym punktem łączącym mnie z Matrixem jest fakt pobierania przeze mnie emerytury. Jednak mój wewnętrzny sprzeciw przeciwko tej przymusowej inwigilacji, nazywanej spisem powszechnym, budzi sposób traktowania nas, żywych ludzi, przez tych, którzy uzurpują sobie prawa, aby nami zarządzać i strasząc karami finansowymi, wymuszają posłuszeństwo, nawet sprokurowali sobie stosowną ustawę. To jest niedopuszczalne pogwalcenie naszej przyrodzonej wolności i stawiam temu kategoryczne weto. Serdeczności dla wszystkich Żywych i Wolnych Istot.

Zbyszek

3 tygodnie temu

popieram, też już na emeryturze, wysłałem do nich poleconym, niech wiedzą że wiemy

A B

3 tygodnie temu

 @Zbyszek  a co wysłałeś? Ja myślę o wysłaniu pisma do prezesa z prośbą o notarialną gwarancję od niego, że dane nie zostaną sprzedane, udostępnione ani zhakowane i zagwarantowanie wypłaty bardzo wysokiego odszkodowania gdy tak się stanie. Jako wolni ludzie i też zgodnie z RODO mamy prawo chronić swoje dane prawo

Zbyszek

3 tygodnie temu (edytowany)

 @A B  na wzór pisma od Olgi, ale teraz bym chyba dodał, że jak przyślą mi do podpisania ofertę na 1 milion euro a może lepiej w złocie na kilogramy, bo kasę mogą wydrukować jeszcze, to mogę wypełnić spis

krystyna fogel

3 tygodnie temu

 @A B  PROSISZ???? zamien na ZADAM !!!to jest wlasciwa forma.Przeciez NAM w takiej wlasnie formie podaja, przestaw sie na nowy poziom ,inaczej nigdy nie dadza ci powstac z kolan.Cen siebie jako Czlowieka Zywego,nie podmiot

Tomasz Blaut

3 tygodnie temu

Mój wewnętrzny kompas wyczuwa niesprawiedliwość! Nie ma na to mojej zgody.

daniel borowski

3 tygodnie temu

ale te wszystkie pisma zrobily zamieszanie w nie jednej świadomości nawet urzędnik czytający to zaczyna wątpić w system

Zbyszek

3 tygodnie temu

w USC jak brałem ksero karty zgłoszenia urodzin noworodka żywego i orginalnego aktu urodzenia kierowniczka też była zainteresowana

Beatrice Rexros

3 tygodnie temu (edytowany)

Dzięki ⚘💚⚘ Do 21wrzesnia to kawal czasu i dużo może się po drodze wydarzyć i zmienić. Jakbym mieszkala w Polsce to poczekałabym z podjęciem decyzji o braniu udziału w spisie do 20-21wrzesnia . Moga w międzyczasie zaistnieć jakies niezwykle i wspaniale okoliczności ,że calutki spis pogłowia zostanie kompletnie zapomniany i będzie kompletnie nieaktualny. To po co sobie juz teraz nerwy psuć …. Żyjmy zyciem, a we wrześniu, jak dojdą raptem nowe niezwykłe informacje można zacząć o tym myśleć…. Jezeli w ogole bedze trzeba o tym myśleć w nowej, innej rzeczywistości, która się zmienia z tygodnia na tydzień i nawet coraz szybciej…😅😂 I jakoś tak czuję przez skórę, ze tak się wydarzy.😅😂 Za to wyskkczyl fajny twoj link z info z ktorymi warto byloby wlasnie popracować… fajowskie prxypomnienie… mam syna ktory jest moim swietnym przypominaczem , bo ja to taka beztroska niezdyscyplinowsna wiedzma co odkłada właśnie wszystko do ostatnjej chwili…. trochę tak czasami grrrr… 😂😅🤪 https://youtu.be/B-B-wH2WkUQ Pozdrowienia serdeczne ze Szwecji ⚘💚⚘

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Dzięki Beatrice! OOOO ja myślę, że do września się MNÓSTWO zaskakujących rzeczy zdarzy! I tak trzymać…

Zbigniew Szubart

3 tygodnie temu

zgadzam się w zupełności że najlepszą drogą jest budowanie wolności osobistej – personalnej opartej na zasadzie traktowania innych tak jak samemu chce sie być traktowanym. Początkiem takiej drogi może być nauka brania odpowiedzialności za siebie już na etapie myśli ,by były zgodne z tym co wypowiemy i zrobimy.

Zbigniew Szubart

3 tygodnie temu

Rachmistrzowie chyba nie będą chodzić po domach,mają być wysyłane powiadomienia o spisie pocztą do każdej osoby objętej spisem i tutaj nie odebranie poczty nie będzie usprawiedliwieniem.

Agnieszka L

3 tygodnie temu

My już mamy list o takim spisie. Tyle , że jest jeden na mieszkanie. Do kogo to przyszło? Do mnie, do męża, może do syna? Bezimienny list z informacją o spisie , ustawami i karami.

Małgorzata Margaret

3 tygodnie temu

 @Agnieszka L  – jak dla mnie – kubeł. A do nich napisać odpowiednie Pismo – wystarczy poczytać kilka przepisów i Człowiek wie na czym stoi i żaden urzędas go nie oszwabi.

Agnieszka L

3 tygodnie temu

 @katarzyna mazur  nadawcą jest GUS,na kopercie na dole z lewej jest napisane Liczymy się dla Polski, niżej Obywatelski obowiązek. Drukowanymi literami. A w miejscu adresata jest napisane Informacja Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego o obowiązku prawnym wynikającym z ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1775 z późn.zm.)

katarzyna mazur

2 tygodnie temu

 @Agnieszka L  ” Osoby starsze, niepełnosprawne i chore psychicznie są teraz w Finlandii zobowiązane do przyjmowania broni biologicznej COVID pod pozorem ich ochrony. ” to fragment z bardzo ciekawego artykułu, mogę Ci link wysłać jak zechcesz. A co spisu to chyba jest zapytanie o chorobę psychiczną, o niepełnosprawność…

Drago Jagra

3 tygodnie temu

interesujące dociekania. kropkę nad i postawił niejaki moraw i ecki że Polska jest włas no ścią kogoś z zagranicy. nie wnikał, czy własność została sprzedana, ukradziona, przejęta czy oddana w spisie nie chodzi o pogłowie, ale o majątek i nieruchomości. z pogłowiem radzą sobie stosunkowo nieźle, często na prośbę i przy dużej akceptacji samego pogłowia. ale interesującą ich sprawą jest, co by tu jeszcze sprzedać, ukraść, przejąć…

Efekt Setnej Małpy

Myślę, że chodzi też o gotowość pogłowia do poddania się nakazowi spisu…

Anna Borowiec

3 tygodnie temu

Na podanej stronie GUS z pytaniami jako logo są dwie dłonie ułożone w satanistyczny symbol trzech szóstek! Oto komu ma służyć ten spis(ek). Oni się z tym nie kryją. Tylko my nie chcemy widzieć prawdy.

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Ciekawe spostrzeżenie! Dziękuję!

Nikita Marshmallow

3 tygodnie temu

Moja opinia jest inna niż pańska. Polska jest sprzedaną korporacją , USA jest hegemonem bo ” wygrali” 2 wojny światowe i ustanawiają absurdalne prawa światowe, poza tym mądrze Pan mowi

Efekt Setnej Małpy

Polska na pewno była i jest wyprzedawana od czasu upadku komuny. Nie musi w tym celu się nigdzie rejestrować jako korpo. A co do “hegemona” to trudno się nie zgodzić… Pozdrowienia serdeczne!

Jaro wit

3 tygodnie temu

Uruchomili spis w odpowiednim czasie. Czyżby w ogrodzeniu którego my nie widzimy powstala dziura? A może, może powstać i w ramach obawy ich onych dzieja sie takie zjawiska. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości dla prowadzacego i wszystkich słuchaczy

Eryk Dzimidowicz

3 tygodnie temu

“Elity” tego świata nie chcą abyś się dowiedział,że walka toczy się w Twoim umyśle. Świadomość mas zakorzeniona jest w świadomości jednostki. Życzę wszystkim wysokich Wibracji Serca. Pozdrawiam Miłością. Gosia

ob

3 tygodnie temu

Witam. Spis [wiano] jest jak puszka Pandory – dla niektórych będzie źródłem smutku i kłopotu ,ale na dnie… jest nadzieja, wieko puszki nieśmiało się otwiera….. odpowiedzi szukam i się pytam ? Czy warto dla naszego dobra np. zatykać nos gipsem, żeby uwolnić się od kataru [przypuszczalnie coś zyskasz…. ile stracisz ? ] Bądźmy przed szkodą mądrzy ..są większe góry do pokonania. pozdrawiam🧡🌞👓🍀🌻

ob

3 tygodnie temu

Jest taka piosenka ”’Wolność”’ – Marka Grechuty, test ponad czasowy istna perełka….cyt.- a wolność, to królestwo dobrych słów, mądrych myśli, pięknych snów. To wiara w ludzi…..-to oporność serc, by na złą drogę nie próbować zejść….

Jolanta Lewandowska

3 tygodnie temu

prawdę mówiąc nie wiem dlaczego miałabym dzielić się informacją z którego roku jest budynek w którym mieszkam, z kim mieszkam, jakie są moje relacje z tą osobą, czy jestem w związku, w jakim związku, na co jestem chora itd. kogo to obchodzi? a jest tam więcej tego typu pytań, na to nie ma mojej zgody a najlepsze jest to, że jak ktoś wyjechał z kraju to też musi się spisać, no i ta kara, to państwo naprawdę staje się opresyjne, myślę że czas na zmiany

peerelka

3 tygodnie temu (edytowany)

Myślę, że w tej masie bzdurnych, czasami głupawych pytań, znajdują się te naprawdę ważne. Ja nie umiem ich rozpoznać, ale wiem, że takie zabiegi się stosuje, aby uzyskać konkretne, istotne dla kogoś informacje.

Kessi von Drømmeland

2 tygodnie temu

To po to żeby wiedzieli komu jaką szpryce dać!! Czyli chorym i niepracującym dadzą śmiertelną trucizne!

Mooni Gor

3 tygodnie temu

Bardzo dziekuje za ten przekaz i zgadzam sie calkowicie. Jesli czujemy sie wolni, nie potrzebujemy wysylac ton papierow do wszelkich instytucji. Po co udowadniac nasze przekonania komus lub czemus, co uwazamy za falsz?

John Black

3 tygodnie temu

Oczywiście za tak, wysyłając papiery przeczymy naszej wolności i niezależności, oni toczą swoją grę pozorów w system, więc lepiej Po prostu w nią z nimi nie grać

Paweł Maciaszczyk

3 tygodnie temu

Ja nie wezmę w tym udziału. Po prostu wychodzę z systemu. Nic im nie zapłacę, bo nie mają dostępu do moich pieniędzy. Prędzej czy później, każdy z was będzie musiał podjąć decyzję, w którym momencie powiedzieć dość. Osobiście zdecydowałem że zrobię to właśnie teraz. Nie jestem numerkiem, tylko wolnym, żywym człowiekiem, nie potrzebuję ich, dlatego kończę z nimi współpracę. Ten spis to dobry moment żeby to zrobić.

Art Art

3 tygodnie temu

Jestem zainteresowany takim krokiem naprzód… Mimo braku odpowiedniej wiedzy czuję, że muszę przeciwstawić się „onym”… Mam już dość takiego traktowania przez uśpione społeczeństwo, które zaczęło być narzędziem w rękach gadów. Pozdrawiam

 

Paweł Maciaszczyk

3 tygodnie temu

Tak po krótce. Przede wszystkim, należy uniezależnić się od instytucji państwowych, zus, fiskus, samemu odkładać fundusze na przyszłość, lub dobrze zainwestować, (nieopodatkowana praca), NFZ, trzeba wypisać się z przychodni (w razie takiej potrzeby, tylko prywatne leczenie). Jeśli ktoś ma dzieci, należy wdrożyć nauczanie domowe. Po prostu, nic od nich nie bierzemy, i nic im nie oddajemy, trzeba stać się samowystarczalnym. Nie wyrabiać nowego dowodu, nie odwiedzać urzędów, nic nie podpisywać. Najlepiej by było mieć kawałek ziemi, na której można coś samemu uprawiać, ewentualnie zaopatrywać się u rolników. Wyjście z systemu nie jest proste, wielu ludzi może sobie z tym nie poradzić, ponieważ nic nie potrafi wytworzyć, a to jest bardzo ważne w tym temacie. System wychowuje swoich niewolników już od dziecka, kształcenie jest tak skonstruowane, żeby człowiek już w życiu dorosłym, nic nie potrafił wytworzyć, a tylko obsugiwał którąś z gałęzi tegoż systemu. Oczywiście całkowicie wyjść z systemu się nigdy może nie udać. Moim zdaniem, trzeba funkcjonować tak, aby system właził w naszej życie jak najbardziej minimalnie, bo tego w obecnych realiach nie unikniemy. Ale najważniejsze, nic dla systemu, i nic od systemu. Jest to trudne, ale możliwe do wykonania. Jeśli nie mam pieniędzy na koncie, to nie mogą wyegzekwować nielegalnie nałożonych kar. Mieszkanie, czy dom można wynajmować, wtedy komornik nic od nas nie wydusi. To ciężki temat, którego wszystkich aspektów, nie da się poruszyć w komentarzach na youtube. Pozdrawiam wszystkich, i zachęcam do własnych działań, w celu uniezależnienia się, w możliwie jak największym stopniu od tego chorego systemu.

krystyna fogel

3 tygodnie temu

 @Paweł Maciaszczyk  Wszystko zostalo drobiazgowo przemyslane zanim wprowadzili.System emerytur na konto, gdzie juz pobierane sa podatki.Nie da sie NIE pisac wezwan o zaprzestaniu tej procedury(znow wymiana listow) mimo ze ja nie korzystam z ich uslug od wielu lat.W moim przypadku chodzi tez o emeryture z zewnatrz(rowniez przez bank,rowniez pomniejszona o skladki)Nawet gdybym dala dyspozycje przelewu na krewnych ,zamieszkujacych na tamtym terenie to bada opodatkowani takze z tej mojej kwoty(info miedzy bankowe? a wlasciciel ten sam).Mam pewne przemyslenia ,ale musze to jeszcze sprawdzic.Moze masz w tej kwestii jakis pomysl?w takiej sytuacji jest wielu Polakow.Z pozostalymi Twoimi sugestiami zgadzam sie w 100% i tak zyje doslownie.Bylam i jestem wolna od kredytow choc napastliwie proponuja.Z koncem miesiaca zabieram te ochlapy co zostaja na koncie.Prosze o wypowiedz .pozdrawiam serduchem

Paweł Maciaszczyk

3 tygodnie temu

 @krystyna fogel  w kwestii już pobieranych emerytur niewiele już można zrobić, ponieważ tak jak piszesz, całkowicie położyli już swoje złodziejskie łapy, na nie swoich pieniądzach. Dlatego właśnie ja już teraz zacząłem działać, kiedy jeszcze mam sporo czasu do wieku emerytalnego. Zamierzam nic już tam nie odprowadzać, sam będę gromadził środki na przyszłość, w różnych formach. Nie chcę liczyć na jakieś ochłapy od tych złodziei, tym bardziej nie mając pewności, że pozwolą mi do tej emerytury dożyć. Również cieplutko pozdrawiam, i życzę wszystkiego dobrego.

Art Art

3 tygodnie temu

Ważne i cikawe wskazówki… Co i jak – biorąc pod uwagę więcej szczegółów – mogłyby zrobić osoby będące np. w wieku 60+? Pytam o to, ponieważ chciałbym w niejednej rozmowie, jaką przyjdzie mi prowadzić, używać odpowiednich argumentów, które mogą pomóc świadomie podjąć właściwą decyzję… Będę dociekliwy, bo warto pomóc i takim osobom. Wielkie dzięki za dotychczasowe sugestie.

Paweł Maciaszczyk

3 tygodnie temu (edytowany)

 @Art Art  co ja bym zrobił mając 60+, no i jakąś skromną emeryturę. Mały domek gdzieś na wsi, ogród, kawałek warzywniaka, i święty spokój. Moi dziadkowie tak dożyli na chodzie do 90 kilku lat. Koniecznie bez radia i telewizji 🙂 Pozdrawiam.

Piot rula

3 tygodnie temu

A ja myslałem, zeby ściągnąc te pytania, wydrukować, wypełnic wpisując półprawdę na granicy z fikcją i wysłać listownie za potwierdzeniem odbioru list z tą ankietą. dzieki temu nigdzie sie nie rejestruje w systemie, unikam rachmistrza a w razie czego jak przyjdzie to mu okaze potwierdzenie dostarczenia ankiety i tyle. Jakiś kolejny sposób.

Ona On

3 tygodnie temu

Aaalbo, tak jak przesluchiwany premier Holandii powiedziec ,,nie mam aktywnych wspomnien na ten temat,,😄

maciej haze

3 tygodnie temu

Nic mnie nie smuci, 300tys lat temu zniewolili ludzkość , tylko praca nad sobą i dalej świadomością globalną spowoduje że obraz świata będzie będzie się zmieniał poprzez globalną dopuki my czekamy na ‘dobrego wujka’ dalej będziemy niewolnikami swojego lenistwa, wygodnictwa falszywego ego. Reszta to tylko gra Matrixa.

turniok siegfried

3 tygodnie temu

https://www.youtube.com/watch?v=3Mqky6-bAk4 – nie kryja sie z prawda!

Paweł Dariusz

3 tygodnie temu

Podzielam Pana zdanie. Dla mnie to jest tak że będąc w (okopach) nie wychylam głowy i nie krzyczę że – tu jestem tu jestem nie podchodźcie do mnie – wydając tym samym swoją pozycję aby system mnie zauważył. Jeśli natomiast system następnie na moje okopy wtedy pozostaje walka I to niejednokrotnie długa i jej wynik nie zawsze jest do przewidzenia lecz zawsze pozostaje skorzystać z metod przeciwnika nie dając się pokonać i często wygrać jeśli w nas jest determinacja i prawo do stanowienia o sobie. Pozdrawiam

turniok siegfried

3 tygodnie temu

 @Agnieszka L  Pojedynczy wolny ( szarak ) nic nie ugra ze systemem. Powinnismy sie zjednoczyc i stworzyc nowy sytem gdzie w centrum bedzie stal system milosci a nie sytem niewolniczy jak obecnie. Hej Co do jezdzenia. Wolny czlowiek nie jezdzi tylko podrozuje., a podrozowac wolno jako dokument sluzy nam tzw. deklaracja zycia. Nia sie legitymujemy a nie narzuconym nam tytulem niewolnika piszac nasza godnosc DRUKOWANYMI literami ( tak jak na nagrobku ) w tzw. ” dowodzie osobistym ” co oznacza capitis deminutio maxima ( maksymalnie pozbawiony prawa ).

Agnieszka L

3 tygodnie temu

 @turniok siegfried  tak, wiem o tych drukowanych literach. Co do jeżdżenia/ podrozowania. Podróżujesz swoim samochodem za kierownicą bez prawa jazdy? Wystarczą deklaracja życia? Czy osoby na emeryturze , pobierające emeryturę , mogą ją pobierać bez dowodu , a tylko z deklaracja życia? Jak prowadzić firmę bez dowodu? Pozbywam się dowodu i na deklarację wszystko mam? Dużo pytań, bardzo dużo. Nikt mi na te pytania nie odpowiedział jeszcze.

Agnieszka L

3 tygodnie temu

 @turniok siegfried  mam takie przekonanie, że ten niewolniczy system padnie. Tylko też to trzeba zrobić z głową. Fajnie, że dużo ludzi się tym zajmuje, dzielą się z innymi. W końcu coś się wykluje. 😍🥰

 

turniok siegfried

3 tygodnie temu

 @Agnieszka L  No to ratuluje ze to wiesz! Nie mam samochodu. Wiesz to wszystko jest jeszcze w powijakach. Ludzie sa wygodni i ida na ugode ze systemem a ten pochlania ich coraz bardziej. Slaszalem ze w stanach ludzie jezdza bez nr. rejestracyjnych i bez prawa jazdy ( bo oni tylko podrozuja ) To tez inny kraj, inne prawo, choc w sumie ten sam kolchoz! W tym nowym systemie ( lub jak bylo kiedys) nie bylo emerytur, zabezpieczeniem byla rodzina/klan. Ta deklaracja to wyjscie naprzeciw sytemowi by nie tworzyc konfliktu i zeby sie okreslic, a nie zeby system nas okreslal/spychal do jakejs podrzednej roli. Zalezy jaka firme chcesz miec? Na tzw. ” dowod” nic nie masz ( oprocz czarnego Piotrusia). A ludziom wydaje sie ze to cos na wage zlota. Jezeli znasz j. ang. to pod haslem free man szukaj wiedzy i ludzi ktorzy przecieraja szlak w tej dzungli zaklamania i sprowadzania nas do roli bydla ( wybacz to slowo) ale tak jestesMY traktowani. Hej

turniok siegfried

3 tygodnie temu

 @Agnieszka L  Tak jest. Padnie po swoja wlasna nieudolnoscia i chciwoscia. Nie musiMY ku temu reki przykladac tylko obok cos lepszego budowac i swiecic przykladem a ludzie sami ku lepszemu podaza. Hej

Agnieszka L

1 dzień temu

 @turniok siegfried  podpisałam bodajże w piątek rano. Wysłałam wielu osobom. Część podpisała, ale ile osób odebrało maila i potwierdziło? A trzeba potwierdzić . Petycja wisi 4 dobę i jest marne 10 tys. A powinno być już z pół miliona. To porażka

Mirka Kozlowska – Nalepa

3 tygodnie temu

…premier M.M. onegdaj stwierdził, że Polska jest czyjąś własnosciścią… łgał?

dominika kamińska

3 tygodnie temu

On powiedział ,że jesteśmy państwem kolonialnym a nie korporacyjnym.Ma pani rację on cały czas łże ,nawet pomyślałam ,że on jest ludzkim botem ,bo nawet brewka mu nie pyknie 😂

Centrum Antykoszerne

3 tygodnie temu

Ja mam amnezie jak budyń Adamowicz To ja mam jakieś mieszkanie? Takiego ch wam prawdę tam podam pozdrowienia dla Lachow nie dajcie się

Ryszard Dominiak

3 tygodnie temu

Interesujące jest to jaka firma (gdzie mieści się serwer i czyją jest własnością) gromadząca dane. Biorąc pod uwagę,że w wyborach prezydenckich (co jest zabronione ich Konstytucją) w necie były informacje iż firma zewnętrzna,była z Wenezueli a głosy liczyły serwery nawet w Niemczech. Być może jest to plotka a może jednak “teoria spiskowa” ale faktyczna. Jak obecnie się to potwierdza w wielu przypadkach.

Efekt Setnej Małpy

 

3 tygodnie temu

Dobre pytanie. Ale nie mniej ważne, że nie ma żadnej gwarancji kto poza GUS będzie miał dostęp do tych danych. A skoro są spersonalizowane, to…

Ryszard Dominiak

3 tygodnie temu

 @Efekt Setnej Małpy  Trochę starawy jestem…Z lat 60 tych pamiętam spowiedź przed konfesjonałem… Niby tajemnica spowiedzi obowiązywała… Tajemnica to jest wtedy gdy pomyślę a nie powiem,nie pokażę,nie narysuję i wszystko od samego początku do grobowej deski Jednakże pod warunkiem że nikt tego nie widział i nie brał udziału… Reszta to lipa !!! Nie ma czegoś takiego jak tajemnica gdy co najmniej 2 osoby wiedzą.Jest jednak pewien element ,który może zablokować… z wykorzystaniem empatii… czyli groźba realna ( i możliwa do wykonania) okaleczenia ciała lub śmierci tego co zna tajemnicę lub (empatia) >osoby najbliższej. Czyli szantaż… I jak ktoś wysili umysł ,,,,to może dojść do dziwnych wniosków sięgających wyżyn władzy i ich nielogicznego działania .. (przykłady z przeszłości Lepper,gen policji Papała, strzelanina na wschodzie niedaleko konwoju w którym jechał Kaczyński, wypadek Dudy na autostradzie i wiele innych które są ukrywane). Dziwny jest ten świat jak śpiewał CZESŁAW NIEMEN….

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=jq6ZDksOghc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Cóż, coraz wyraźniej zbliżamy się do punktu, gdzie ludzie uświadomią sobie, że tylko oni mają władzę i tylko oni mogą coś zrobić z tym wszystkim.

  Potrzeba jeszcze odrobine czasu aby dotarło do większości, że szeroko rozumiana władza w obecnym kontekście, już się zakończyła. Bez względu czy mówimy o władzy świeckiej czy też kościelnej, finansowej czy korporacyjnej.

  Doszliśmy do momentu gdzie tam wyżej, wszyscy, jak mawiają Rosjanie.. “trzymają się za jaja”:-)

  Oni są po prostu niezdolni już do wykonania jakiegokolwiek ruchu, zostali w tych pozycjach unieruchomieni. Jedyne co mogą i robią to sprawiają pozory tego , że coś się dzieje.

  Sam jestem ciekaw ile potrwa jeszcze ta sytuacja, natomiast widać wyraźnie, że z czasem kurczą im się coraz bardziej opcje.:-)

 2. alru says:

  Sama już nie wiem co myśleć obserwując otoczenie… Wokoło same skrajności. Jedni wierzą w pandemie na 100% i z każdym psiknieciem biegaja sie wymazywac mimo iż są już zaszczepieni. Inni wręcz przeciwnie.

  Nie mniej jednak chyba wiecej jest tych spolegliwych, zaszczepionych i spisanych.

  Jest jeszcze grupa (ta mnie zastanawia) którzy chyba czują że coś jest nie tak ale chcą podtrzymać ulude normalności… Pracuję, chcę jechać na wakacje to dla świętego spokoju niech mbie już wymaza…

  I podobnie jak pan Krnąbrny nieustająco dumam nad tym kiedy nastąpi punkt przecięcia i domek z kart się rozsypie.

Wypowiedz się