Izraelskie zbrodnie i ludobójstwo.

Palestyna i Izrael płonie: Trwają pogromy, bomby wybuchają w meczecie i palą się synagogi i policyjne radiowozy. Ludzie są zbijani i ciężko ranni. Zbombardowane w Gazie domy.

Palestyna i Izrael płonie: 

Celowa prowokacja zbrodniarza premiera Netanjahu. 

Operacja wojskowa zajmie trochę czasu, powiedział Netanjahu. A jest to politycznie dogodne dla tego  syjonistycznego zbrodniarza. W Izraelu wybory odbywały się juž cztery razy w ciągu ostatnich dwóch lat, a Netanjahu nigdy nie był w stanie utworzyć rządu. „Była próba utworzenia formacji przez alternatywny , znacznie bardziej umiarkowany ruch w celu utworzenia  rządu”. Gdy ta formacja już była prawie „ukończona”  to ten konflikt doprowadził do jej zastopowania. A  Im dłużej formowanie nowego rządu jest opóźnione, tym lepiej dla pozycji syjonistyczbego zbrodniarza Netanjahu.

 „Jeśli koalicja alternatywna nie utworzy rządu w ustawowym trzytygodniowym terminie, istnieje szansa, że ​​wybory zostaną przeprowadzone ponownie, a Netanjahu zostanie ponownie wybrany” .

A dla tego kryminalnego syjonisty wojna jest wygodna.

On jak nie zostanie ponownie premierem ma wiele do stracenia.

 „Są przeciwko niemu trzy sprawy karne korupcyjne i stara się zrobić wszystko, by nie trafić do więzienia. Jeśli pozostanie premierem, będzie mógł unikać i odkładać te sprawy w nieskończoność”.

Terrorystyczna i okupacyjna polityka Natayahu jest od lat głównym powodem wybuchów walk i buntu Palestyńczyków na okupowanych przez Izrael terenach.  

Lotnicze bombardowania dzielnic mieszkalnych.  Wojna naziemna ?

Tak więc korupt i zbrodniarz Netanjahu i jego generałowie mający krew na łapach są zainteresowani tym, by konflikt trwał przez jakiś czas. Oprócz ofensywy powietrznej Izrael w ostatnich dniach przygotował nawet wojska lądowe w pobliżu Gazy. „Taka wojna naziemna może być realistycznym scenariuszem”

A izraelski rzecznik wojskowy powiedział, że „wszystkie opcje są otwarte”. Ale według ekspertów od Bliskiego Wschodu, jest niewielka szansa, że ​​Izrael będzie kontynuował ofensywę naziemną, bo „Wtedy będzie miał wojnę partyzancką na obszarze miejskim, z wieloma ofiarami śmiertelnymi po obu stronach.”

Koniec z przemocą ?

Jeśli nie będzie wojny naziemnej z wyraźnym zwycięzcą i przegranym, to jak skończy się przemoc ? Dyplomaci głowią się nad rozwiązaniem. Katar, Egipt i Organizacja Narodów Zjednoczonych próbują domagać się zawieszenia broni. Ale tak naprawdę to nikt nie wierzy w to, bo „Izrael nie słucha i ignoruje całkowicie ONZ. A to, co myśli o tym Katar, syjonistę Natajahu i żydowskich syjonistów nie będzie ich tak to wogóle interesować.

Jedynym, który może pokazać żydowskim syjonistom pięść, to są Stany Zjednoczone. Bo to USA jest głównym patronem i opiekunem syjonistycznego zbrodniczego okupacyjnego zwyrodniałego reżimu z Natayahu na czele.

Bez wsparcia i osłony z USA żydowskiego lobby i  Waszyngtonu już dawno panowałby na tej umęczonej i zbroczonej ludzką krwią ziemi pokój. I nie bylo by okupacji i rabunku cudzych ziem ze strony żydowskich syjonistów. 

Dla zakończenia  trwającego od ponad 75 konfliktu. To w dłuższej perspektywie, dobrze byłoby zobaczyć nowe kierownictwo zarówno w Izraelu, jak i na terytoriach palestyńskich… . 

Takie przywództwo, które chce pracować dla dobra ludzi. Nie realizować przez Tel Aviv polityki rodem z nazistowskich Niemiec, grabieży cudzych terenòw, dyskryminacji,  korupcji by rządzić i wypełniać własne kieszenie.

Ale obecny konflikt jest na rękę syjonistycznym zbrodniarzom i  wstrzymał alternatywną formację nowego rządu w Izraelu.

  Trwają pogromy, bomby wybuchają w meczecie i palą się synagogi i policyjne radiowozy. Ludzie są zbijani i ciężko ranni. Zbombardowanie domy.

  Na tle eskalacji konfliktu palestyńsko-izraelskiego i wymiany uderzeń rakietowych w Izraelu wybuchły zamieszki, płoną miasta.

  Starcia minionego dnia rozpoczęły się również w miastach Ramla, gdzie podpalono także synagogę, w Hajfie i Akko, gdzie spłonęła restauracja i hotel.

 Arabowie zaczęli też palić samochody i sklepy Żydów oraz niszczyć ich domy. 

  Podczas pogromów spalono również samochody policyjne.

  W tym samym czasie w niektórych rejonach tłumy Żydów zaczęły łapać Arabów na ulicach i katować i znęcać i bić ich ze względu na pochodzenie etniczne.

  Burmistrz Lody Yair Revivo powiedział, że lokalne władze straciły kontrolę nad wioską i poprosił wojsko o wsparcie. 

  „W Lod zaczęła się noc kryształowa”, powiedział o pogromach. „Poprosiłem premiera o ogłoszenie stanu wyjątkowego, wprowadzenie Sił Obronnych Izraela, wprowadzenie godziny policyjnej, przywrócenie porządku”. Revivo nazwał trwające zamieszki „intifadą izraelskich Arabów”.

  Mansour Abbas, członek Knesetu i lider arabskiej partii RAAM, wezwał izraelskich Arabów do zakończenia zamieszek i wyrażenia niezadowolenia w „legalnymi środkami”. 

  W tym samym czasie kanał telewizyjny Al-Jazeera pokazał materiał filmowy z Ramli pokazujący atak grupy żydowskiej młodzieży na samochód prowadzony przez arabską kobietę. 

  Płomienie: setki rakiet wystrzelonych w kierunku Izraela, rozpoczyna się izraelska wielkoskalowa operacja wojskowa przeciwko Arabom. 

  Wieczorem 12 maja ze Strefy Gazy wystrzelono wiele rakiet w kierunku izraelskich miast.

 W Sderot odnotowano kilka bezpośrednich trafień w budynki mieszkalne Izraelczyków .

 Pociski przechwytywane są nad Aszkelonem i Netivotem, niektóre z nich przebijają się przez obronę przeciwlotniczą i trafiają w cele. 

  Skuteczność izraelskiego systemu obrony przeciwrakietowej Iron Dome wyraźnie spada w związku z masowym użyciem rakiet przez formacje arabskie.

 Z kolei izraelski gabinet bezpieczeństwa, w skład którego wchodzą kluczowi ministrowie, zaaprobował rozszerzenie operacji przeciwko Hamasowi, która ma potrwać co najmniej tydzień. 

  Wojska muszą także wkroczyć na tereny graniczące z Palestyną, gdzie ludność arabska przeprowadza masowe pogromy na żydowskie osiedla. 

  Poinformowano, że samoloty i drony izraelskich sił powietrznych atakują obecnie rakietami infrastrukturę grupy Hamasu w Strefie Gazy.


  Izraelskie siły powietrzne zniszczyły kolejny wieżowiec w Gazie. 

Wideo ➖ t.me/IZRAELSKI ATAK NA WIEŻOWIEC /

Izraelskie samoloty zaatakowały kompleks wieżowców Al Shuruk w centrum miasta Gaza. Poinformował o tym kanał telewizyjny Al Arabiya. W rezultacie zginęło wielu Palestyńczyków w tym kobiety i dzieci.  Budynek został całkowicie zniszczony.

  A wcześniej bo 11 maja izraelskie lotnictwo uderzyło w wieżowiec Burj Khanadi w Gazie i tam także Izrael dokonał masakry bezbronnych ludzi. To są jawne zbrodnie wojenne których dopuszcza się premier Natayahu i jego dowodzący izraelską armią militaryści. 

Pozostaje pytanie, dlaczego cały świat przygląda się tym zbrodniom obojętnie i nikt nie potępia na forum ONZ izraelskich nieproporcjonalnych działań.

  To Izrael sprowokował obecną sytuację gdyż ponownie brutalnie i bezprawnie rozpoczął wyrzucać Palestyńczyków z ich domów i z ich terytoriów by móc budować dla Żydów osiedla.

 

ILU JESCZE MUSI BYĆ ZAMORDOWANYCH PALESTYŃCZYKÓW ??? BY Izrael zakończył zbrodnie popełniane na Palestyńczykach i zbrodniarz Natajahu staną przed międzynarodowym trybunałem w celu jego osądzenia za popełnione zbrodnie ludobójstwa  !!! .

Wideo,      ➖➖➖     m.youtube.com/watch   ➖➖➖

Wybrane komentarz

Trzeciego dnia konfliktu izraelska ofensywa lotnicza trwa nadal w Gazie i zwiększa liczbę ofiar palestyńskich (65 prawdopodobnie w tym 14 dzieci) w pasie, który stał się piekłem bomb i eksplozji, ale strach rozprzestrzenia się także w Izraelu (7 ofiar izraelskich) i złość wobec tych, którzy to wszystko spowodowali.

Brygady Qassam, jak zapowiadały, zbombardowały Tel Awiw i jego przedmieścia 130 rakietami w ciągu jednego dnia . Uderzyły także w miasta Aszkelon i Aszdod 137 rakietami naraz tego samego dnia.

Ponadto palestyńskie rakiety wysadziły rurociąg na południe od Aszkelonu, powodując poważne uszkodzenie infrastruktury.
W wyniku pocisków, zostały zablokowane przyloty i odloty na międzynarodowym lotnisku Ben Gurion.
W szkołach w całym Izraelu zajęcia zostały zawieszone, a uczniowie i nauczyciele przebywają w schronach. To samo dotyczy około 3 milionów osadników, którzy także okopali się w schronach.

Żelazna kopuła okazała się nieskuteczna i obywatele Izraela teraz się boją. Nawet w Tel Awiwie musieli zejść do schronów. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Widziano, że palestyńskie pociski uderzają i paraliżują Izrael. Było to zaskoczeniem dla tych, którzy wierzyli, że Izrael jest niezwyciężony.

Wcześniej uważano, że Izrael jest ufortyfikowany bronią jądrową, nowoczesną bronią, żelaznymi kopułami i nieograniczonym wsparciem amerykańskim i zachodnim, podczas gdy dziś widać, że nie ma ochrony przed pociskami z Gazy. Nawet izraelska gazeta Maariv umieszcza w nagłówku swojego artykułu wstępnego zdanie podsumowujące los „Izraela”, którym jest zwrot: „Państwo płonie” !!

Na razie rakiety lecą tylko z Gazy ale co będzie gdy zacznie strzelać Hezbollach? Mają dużo więcej i to lepszych rakiet niż Hamas.

@Jarek Ruszkiewicz SL 08:51:36

To jest zrozumiałe, że Palestyńczycy mają już dość życia od dziesięcioleci w gettach, spychani krok po kroku na coraz to mniejsze enklawy, żyjący ciągle pod okupacją wrogiego im państwa które systematycznie niszczy Palestyńczyków biologicznie.

Popatrzeć wystarczy na proporcje ile śmiertelnych ofiar jest wśród Palestyńczyków z powodu represji Izraelskich władz a ile ofiar ponosi Izraelska ludność gdy dochodzi do bezpośredniego konfliktu.

Za każdym razem Izrael stosuje dysproporcjonalną przemoc i to w stosunku do ludności cywilnej a w tym dzieci.

Faktycznie, wygląda na to, że to Stany Zjednoczone mogłyby zmienić politykę Izraele nakładając poważne sankcje.
Ale jest to równe zeru.

@Alfax 09:17:03

„To jest zrozumiałe, że Palestyńczycy mają już dość życia od dziesięcioleci w gettach”

My Polacy też mamy dość życia w getcie gdzie za najmniejszy odruch wolnościowy sankcje karne.

Pozostaje pytanie, dlaczego cały świat
przygląda się tym zbrodniom obojętnie i nikt nie potępia na forum ONZ izraelskich nieproporcjonalnych działań.”
—————————
Z tego samego powodu – co toleruje się globalną hucpę świrusową, zamknięcie służby zdrowia na klucz i nadumieralność z tego tytułu.
Wniosek?
Obecne bomby w Izraelu – to tylko wycinek frontu globalnej, jednostronnej wojny – tych – co to ich ojcem jest diabeł – z ludzkością. Tych frontów jest bez liku – a największym z nich jest obecnie atak na ludzkie dziecko i młodzież poczynając od żłobków a na uniwerkach kończąc.
@Jarek Ruszkiewicz SL 08:51:36

Hezbollah.

Nazwa Organizacji Hezbollah pochodzi od słów „Partia Boga” i są to słowa z Koranu:. „Bóg wprowadzi ich do Ogrodów, gdzie w dole płyną strumyki; oni … „.

Ideologia religijna i polityczna. A to jest pierwszy stopień do nienawiści i konfliktów.

Jedni uważają się za naród wybrany a drudzy za partię Boga.

I wystarczy by religię zabarwioną fanatyzmem wykorzystywać do celów zbrodniczych.

Tak dzieje się gdy dochodzi do polaryzacji między fanatycznymi wyznawcami judaizmu a islamu i chrześcijaństwa a ateistami oraz ostatnio w Indiach buddyzmu.

To fanatyzm jest wrogiem ludzkości i pokoju na świecie.

@Alfax 09:56:44

„To fanatyzm jest wrogiem ludzkości i pokoju na świecie.”

Czyli inaczej rzecz ujmując : głupota ( chciwość, zazdrość, zawiść, obojętność )

@Alfax 09:17:03
Mnie zastanawia dlaczego duzo wiecej krzyków i krytyki bylo w czasie demonstracji w Minsku. I wiadomo bylo, ze caly swiat obwinial prezydenta.
Za wszystkie awantury i demonstracje w Rosji oraz zatrucia, otrucia, szpiegostwa i prowokacje … obwinia sie Putina.

Natomiast w Gazie nazywa sie to konflikt Gaza – Izrael.
Czy ktos nalozy sankcje na Izrael?

I bardzo nieśmiało sie szeptem opowiada, ze awanture rozpoczęli zydzi w czasie Ramadanu – żeby był lepszy efekt.

Niemieckie media podały, ze Netanjahu musi sie pokazać jako obrońca ojczyzny bo inaczej grozi mu wiezienie za te wszystkie machloje i korupcje. Wiec lezy ta awanura, zdaniem DW, w interesie osobistym Netanjahu.

Oto jak sie bawi mlodziez izraelska na Palestynskiej ziemi:

Zydki powiesiły zamordowanego młodego Palestynczyka na wywrotce:
Zabawa na sto-dwa.

Israel hangs dead Palestinian from bulldozer – Middle East Monitor
https://www.middleeastmonitor.com/20200224-israel-hangs-palestinian-martyr-from-bulldozer/

Izraelici niszcza budynki mieszkalne i opowiadaja, ze tylko publiczne:

Buildings collapse as Israel carries out hundreds of airstrikes in Gaza – YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=MiHdd9hnV1o

Izraelici twierdza, ze w Palestynie nikt nie mieszkal i ze to były puste pola i dlatego Izarel musial ten teren zagospodarowac.
Niech zydzi pokaza choc jedno miasto, ktore zbudowali.
Izrale nie ma zatwierdzonych granic ani konstytucji ani nawet stolicy.

Bo maja zamiar zdobyc jeszcze Iran i w ogole caly Bliski Wschod, wiec nie chca sie teraz uzalezniac ani od konstytycji ani przyjetych granic. Zajeli sie na razie Jerozolima, ktorej tez nie wybudowali.

Tak wygladala Palestyna w czsie i przed WWII- zanim ja zagrabili syjonisci:
Palestine pre-1948, Palestine before Zionism/Israel – YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=4jxTseoru6g

NO COMMENTS ❗❗❗

Benjamin Netanjahu zadzwonił do prezydenta USA Joe Bidena. Rozmowy trwały 40 minut. Sytuację komplikował fakt, że Netanjahu był przyjacielem Trumpa i wspierał jego kampanię wyborczą. Biden może być idiotą, ale będzie to bardzo dobrze pamiętał. Ponadto premier Netanjahu poprosił o wysłanie izraelskiej armii do miast o mieszanej populacji żydowskiej i arabskiej, ale minister obrony Beni Gantz odrzucił tę prośbę.

Wreszcie przewodniczący izraelskiej partii BeiteinuAvigdor Lieberman stwierdził: „Dzisiejsze brutalne próby linczu, bunty Żydów i Arabów są wynikiem przeciętnej pracy premiera (Netanjahu) i ministra bezpieczeństwa wewnętrznego, odpowiedzialnych za sytuację w kraju, a ja wierzą, że są tego w pełni winni ”.

@Alfax 09:56:44
W Indiach budyści fikają? Wszak jest ich tam max 1%.
@Tiamat 11:14:59
Jak widać to Natajahu może mordować bez żadnych obaw no nikt e UE , parlamencie EU i w NATO nie widzi zbrodni popełniane na oczach świata przez reżim izraelski. Juz ponad 90 Palestyńczyków zamordował Izrael a tu cisza i żadnych lamentów i sankcji i 24 h histerii tak jak w przypadku jednego człowieka Nawalonego czy tej białoruskiej kanali „opozycjonistki” której włos z głowy nie spadł.
Tłum wyciągnął mężczyznę z samochodu. Brutalne nagranie z Izraela

Izraelski żołnierz podczas zamieszek w Hebronie.

Narasta konflikt izraelsko-palestyński. Coraz częściej dochodzi do zamieszek. Narasta konflikt izraelsko-palestyński. Od poniedziałku w Strefie Gazy i Izraelu trwają zamieszki. Przeprowadzone zostały też ataki rakietowe. Według najnowszych informacji, liczba ofiar w Strefie Gazy sięgnęła już 83 osób, w tym 17 dzieci, a minimum 487 osób odniosło rany. Izraelskie wojsko podaje z kolei, że zlikwidowało kilkunastu bojowników. Bezpośrednią przyczyną eskalacji konfliktu stała się sprawa przeniesienia (strona palestyńska mówi o bezprawnym wyrzuceniu) arabskich rodzin z ich jerozolimskich domów. To tylko najnowszy epizod w trwającym od ponad 70 lat sporze, który od czasu do czasu przeradza się w krwawe walki i niesie ze sobą ofiary śmiertelne, także wśród cywilów.

Zamieszki i lincze
Na ulicach izraelskich miast dochodzi do zamieszek. W internecie pojawiają się nagrania na których widać jak niszczone i plądrowane są arabskie sklepy.

Serwis Kann News pokazał na Twitterze nagranie z miasta Bat Jam, na którym widać jak tłum wyciąga z samochodu mężczyznę, który zostaje pobity kijami i kamieniami. Z doniesień medialnych wynika, że żydowscy ekstremiści pobili 30-latka sądząc, że to Palestyńczyk, okazało się jednak, że był to żyd. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Bet Yum (k. Jaffy) – izraelscy ekstremiści wyciągają Palestyńczyka z samochodu i masakrują

https://twitter.com/i/status/1392569015449620487

Ten zlinczowany Palestyńczyk to nie Palestyńczyk ale jak donoszą izraelskie media (np Kann) – żyd, którego ekstremiści izraelscy omyłkowo wzięli za Araba. Wg info – żyje, jest w stanie krytycznym.

https://twitter.com/i/status/1392573471134306311

Jak podają media, w Akce arabski tłum pobił żyda, po czym zostawił go rannego w ciężkim stanie na ulicy. Dochodzi też do podpaleń synagog i żydowskich restauracji.

Trzecia intifada?
Generał Maciej Hunia były szef Agencji Wywiadu udzielił wywiadu portalowi o2.pl. Jak ocenił, sytuacja jest poważna, ale prawdopodobnie nie oznacza początku powstania na wzór pierwszej i drugiej intifady. – Te miały miejsce głównie na terenie Jerozolimy. Obecnie najgroźniejsza część konfliktu to ostrzał terenu Izraela ze Strefy Gazy i operacja lotnictwa wobec Hamasu w Strefie Gazy. Hunia zwrócił uwagę, że dalszy rozwój wydarzeń zależy m.in. od tego, jak dużymi zapasami rakiet do prowadzenia ostrzału dysponuje Hamas. To dla Izraela trudna sytuacja, od dawna jego mieszkańcy nie budzili się w takich realiach. Wcześniej, gdy dochodziło do ataków rakietowych, to nie na taką skalę tłumaczył, dodając, że nie było wówczas ofiar.

Ps.. Wiecie od czego się zaczęło? Co roku w Jerozolimie odbywa się przemarsz ultraprawicowej młodzieży izraelskiej z okazji „Dnia Jerozolimy” (Jom Jeruszalaim), który upamiętnia zdobycie całej Palestyny przez stronę izraelską w wojnie z 1967r. W tym roku obchody te zbiegły się jednak wyjątkowo z obchodami końca ramadanu, co jest dla palestyńskich muzułmanów wielkim świętem. Z tego powodu palestyńscy muzułmanie apelowali, aby marsz nacjonalistów się nie odbył, bo celowo przechodzi on przez palestyńską część Jerozolimy i przez wzgórze świątynne, przed meczetem, aby w ten sposób upokorzyć Palestyńczyków. Palestyńscy muzułmanie zabarykadowali więc wzgórze świątynne i sam meczet, jednak strona izraelska, rząd i służby, do końca szedł w zaparte i finalnie w poniedziałek wtargnęli do meczetu, dewastując go granatami hukowymi. Z kolei ultranacjonalistyczna młodzież izraelska i tak zorganizowała przemarsz. Pod ścianą płaczu, kiedy jeszcze na wzgórzu i w meczecie palestyńscy muzułmanie toczyli walki ze służbami, młodzież ta śpiewała: „Pamiętaj o mnie! Wzmacniaj mnie! Tylko raz, Boże, abym jednym ciosem zemścił się na Palestyńczykach. NIECH ICH POTOMSTWO ZOSTANIE WYMAZANE!” .. Po tym Hamas zaapelował do władz izraelskich, aby do godz. 18:00 w poniedziałek wycofali służby z terenu meczetu i wzgórza, grożąc, że jeśli to nie nastąpi, wówczas nastąpi odpowiedź. Rząd izraelski tego nie zrobił i doszło do eskalacji.
https://twitter.com/wisal_Pti/status/1391850992988270600
https://www.stefczyk.info/2021/05/11/wstrzasajace-nagranie-zydzi-tancza-i-spiewaja-w-tle-plonie-jerozolima/

Żydzi ? Nie, nasi po prostu

„W ciągu ostatnich trzech lat, polska ambasada w Izraelu, wydała żydom więcej paszportów niż w latach 2002-2010. Okazuje się, że mimo „zezwierzęconego antysemityzmu”, o którym kłamliwie peroruje się w mediach, żydzi wręcz zabiegają o to by mieszkać w naszym kraju przez wieki zwanym „Rajem dla żydów”.

https://wprawo.pl/jestes-zydem-polski-paszport-masz-jak-w-banku-porazajace-statystyki-z-polskiej-ambasady-w-izraelu/

„W Berlinie odbył się pierwszy kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, organizacji, która postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym. Ruch powstał w ramach działalności izraelskiej artystki Yael Bartana, zaczyna jednak wykraczać w sferę realnej polityki”.

„Bardzo często mówię, to było powstanie naszych, to byli nasi. Ktoś powie: nasi żydzi. Nie, nasi po prostu mówił prezydent Andrzej Duda w czasie odbywającej się w Warszawie uroczystości upamiętniającej 78. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim”. Jak można przeczytać w „Studium tyranii”, twierdzono, że babcia Hitlera była… Żydówką. To by wiele tłumaczyło. Żyd to wróg. Żyd żyda do pieca wsadzał własnymi rencami i przestańcie pierdolić że tak nie było. Najpierw oczyśćcie się z własnego gówna. 10 ŻYDOWSKICH ZBRODNI W TRAKCIE II WOJNY ŚWIATOWEJ
https://youtu.be/Jyo0lwgQbz8

Żydzi w Palestynie robią to co Niemcy w okupowanej Polsce. Potomkowie żydowskich policjantów z getta? Słynęli z brutalności w stosunku do żydów. Trzeba otworzyć ponownie, chwilowo nieczynny obóz w Auschwitz. Mam pretensje do Polaków, którzy lekkomyślnie narażali swoje życie ratując żydów. Zobaczcie coście narobili. Dwie nacje które nigdy nie wzięły za uczciwą pracą to cyganie i żydzi. Zawsze jak wszy szukali ofiar by żartować na ich dorobku.

@kula Lis 69 17:35:49

To wszysko robią ci którzy w czasie 2 wś sami doznali niesprawiedliwości.

Jaki to trzeba być zwyrodnialcem by atakować budynki mieszkalne , wieżowce w których żyją cywile w tym bezbronne dziec.

Morderca natajahu i syjonistyczny reżim izraelski to taki sam jak ci zwyrodnialcy z NSDAP niemieckiego nazizmu i ukraińskiego UPA banderyzmu.

@Leonardo da Vinci 17:53:37
Podobnie jak i w poprzednichh awanturach, rakiety wyrzucane z Gazy nie wyrzadzaja żadnych szkod -bo to sa izrelskie rakiety wyrzucane z Gazy.
Jakos dziwnie te rakiety omijaja żydów.
Cala ta awntura jest rzeczywiscie niebezpieczna.
Netanjahu raczej pusci z dymem Gaze i pol Izraela, zeby tylko utrzymac sie przy wladzy. Bo jak straci wladze i immunitet – to bedzie koniec Bibi i jego zony bardzo awanturniczej Bęc -Maryny.
@kula Lis 69 17:50:05

Ten zbrodniarz Natanjahu ma nad sobą chroniącą go usa rękę,.

Amerykański zbrodniczy reżim osłania izraelski zbrodniczy reżim.

Zbrodniarz zbrodniarza osłania.

Ale w końcu i tak jak wszystkie inne zbrodnicze reżimy będą rozliczone i poniosą karę.

Można się naprawdę dziwić, że wśród państw arabskich są takie które utrzymują stosunki dyplomatyczne z bandyckim okupantem izraelem.

Solidarność w kwestii jednego wspólnego frontu potępiającego zbrodniczy, bandycki izrael wśród Arabów jak od wielu wielu lat widać nie jest mocną stroną Arabów.

@Leonardo da Vinci 17:53:37

Okazuje się że wielu Żydów było w Wehrmachten i w SS, nawet generałami i wykazywali się szczególną okrutnością w czasie 2 światowej wojny.

https://alfax-2020.neon24.pl/post/152387,kolaboranci-hitlera-zolnierze-hitlera

@Tiamat 18:17:42
Fragment z artykułu Alfax.

https://alfax-2020.neon24.pl/post/152387,kolaboranci-hitlera-zolnierze-hitlera

„Największą hańbą okryli się ci Żydzi którzy służyli w waffen-SS.

Waffen-SS było polityczną armią hitlera, SS-mani mieli opinie zbrodniarzy, fanatyków mordujących cywilów i jeńców. Byli też strażnikami obozów koncentracyjnych i zagłady którzy sadystycznie znęcali się nad więźniami”

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/161821,izraelskie-zbrodnie-i-ludobojstwo

Comments

  1. krnabrny1 says:

    Do tego artykułu odnosi się również mój komentarz z poprzedniego artykułu o tej tematyce.

Wypowiedz się