Geopolityczne mega trzęsienie gotowe aby eksplodować

Podczas gdy zachodni świat błądzi przez dystopię fałszywej prezydentury Joe Bidena i wyprodukowanej pandemii, szykuje się coś wielkiego.

Tysiącletni reżim stoi w obliczu systemowego upadku i trwają tajne negocjacje w sprawie jego zastąpienia. Nie możemy jeszcze szczegółowo rozmawiać o negocjacjach ze względów bezpieczeństwa. Możemy tylko powiedzieć, że będzie to największa rzecz od czasów monoteizmu w starożytnym Egipcie tysiące lat temu. Kiedy to się stanie, pojawi się na wszystkich ekranach i kanałach informacyjnych. Do tego czasu tajemnica operacyjna jest niezbędna, więc spójrzmy na oznaki zapaści systemowej.

Największą widoczną rzeczą jest hiper-inflacja pojawiająca się w USA. Jest to coś powszechnie widoczne podczas upadku reżimu. Powodem jest to, że ludzie stojący za awatarem Biden drukują pieniądze jakby jutra nie było (dla nich to pewnie prawda). Datki rządowe wybuchły w marcu do rocznego 8,1 biliona dolarów, dwukrotnie do 4,1 biliona dolarów z lutego i 5 bilionów dolarów powyżej poziomu sprzed “pandemii” 3,2 biliona dolarów.

https://www.zerohedge.com/economics/record-34-all-household-income-us-now-comes-government

Tak się stało z cenami surowców w ubiegłym roku, mimo że impreza dopiero co zaczęła: Drewno: +265%, WTI surowa ropa: +210%, Kukurydza: + 84%, Miedź: + 83%, Soja: +72%, Srebro: +65%, Cukier: +59%, Bawełna: +54%, Platyna: +52%, Pallad: +32%, Pszenica: +19%, Kawa: +13%.

http://themostimportantnews.com/archives/and-the-federal-reserve-is-trying-to-convince-us-that-inflation-isnt-a-problem

Eksperci łańcucha dostaw twierdzą, że nigdy nie widzieli czegoś podobnego do tego co się teraz dzieje.

“Mamy do czynienia z całkowitym, globalnym zatorem; towary nie mogą być wysyłane w niektórych przypadkach; a inflacja po stronie podaży na skalę, której nie widzieliśmy od dawna, wygląda na nieuchronną.”

https://www.zerohedge.com/markets/rabo-we-are-edging-closer-biblical-commodity-price-increase-scenario

Istnieje również niedobór żywności pojawiający się w USA, z rosnącymi cenami żywności i niedoborami podstawowych produktów, takich jak mięso z kurczaka.

https://www.zerohedge.com/markets/one-bank-warns-soaring-food-prices-will-lead-social-unrest

https://www.msn.com/en-us/money/companies/america-is-running-low-on-chicken-blame-covid-19-a-sandwich-craze-and-huge-appetite-for-wings/ar-BB1gcqVF?ocid=uxbndlbing

W grudniu ubiegłego roku co siódme amerykańskie gospodarstwo domowe cierpiało na niedobory żywności. Do stycznia 41,8 mln Amerykanów było na talonach żywnościowych — 13% więcej niż rok wcześniej.

https://www.newsmax.com/newsfront/biden-food-stamp-programs/2021/05/02/id/1019794/

Tymczasem wszystkie pieniądze, które są rozdawane na uspokojenie mas, usuwają też ich motywację do pracy. Sytuacja doszła do punktu, w którym franczyza McDonald płaci ludziom 50 dolarów za samo pojawienie się na rozmowie o pracę, a sieci sklepów wielobranżowych płacą 500 dolarów bonusu za podpisanie umowy.

https://www.zerohedge.com/markets/whatever-it-takes-tampa-mcdonalds-exposes-americas-systemic-labor-shortage-forced-pay

https://www.zerohedge.com/markets/royal-farms-offers-500-signing-bonus-labor-shortage-intensifies

Jak mamy zdobyć wystarczająco dużo kierowców, Nie wiem,” taka była odpowiedź dyrektora generalnego Covenant Logistics Davida Parkera jaką dał analityków w zeszłym tygodniu gdy był pytany o niedobór siły roboczej.

https://www.zerohedge.com/markets/70000-part-time-driver

Największy insider Nathaniel Rothschild udzielił publicznych wskazówek – tym, którzy zwracają uwagę – pisząc takie rzeczy jak:

Co jeśli jutro świat zmieni się tak jak go znamy?” i “Następny kryzys uderzy w ciebie podczas snu i obudzisz się biedny. To się stanie błyskawicznie. Muzyka wciąż gra. Niewielu zdaje sobie sprawę, że każdy rynek jest głęboko sfałszowany. Więc przygotujcie się. Kupujcie fizyczne #złoto  i #srebro !!

Pytanie, które należy zadać w tych okolicznościach to, dlaczego dolar amerykański jest tak silny? Odpowiedź oczywiście jest taka, że puste pieniądze Bidena są akceptowane tylko wewnątrz USA. innymi słowy, dolar amerykański nie jest już amerykański.

Chińczycy pożyczają reżimowi Bidena prawdziwe pieniądze aby kupił ich rzeczy, ponieważ chińska amerykanka Katherine Tai, przedstawicielka handlowa USA, jest de facto prezydentem Stanów Zjednoczonych, według źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Oto awatar Jen Psaki, której używają do codziennych interakcji z korporacyjnymi mediami propagandowymi, znana jako wnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg.

Ta rodzina, która sprzedała Chinom korporacyjny rząd USA, nie zdaje sobie sprawy z tego, że, według wyższego rangą członka rodziny królewskiej, wszystkie światowe agencje wywiadu wojskowego są sprzymierzone i wiedzą co się stało.” Innymi słowy, wiedzą, że Zachód został przejęty przez fanatyczną sektę religijną, która próbuje zaszczepić wszystkich na Ziemi substancjami zmieniającymi geny, aby trwale ich zniewolić.

Według źródeł agencji:

“PODJĘTO DECYZJĘ NA SZCZYCIE DOWÓDZTWA, ABY ZAKOŃCZYĆ TO SZALEŃSTWO I PRZYWRÓCIĆ ŚWIAT DO TEGO CO BYŁO NORMALNE, A NIE TAK ZWANĄ NOWĄ NORMĘ, KTÓRĄ TA SEKTA SZALEŃCÓW NARZUCA ŚWIATOWEJ LUDNOŚCI CYWILNEJ.”

Mówiąc o szaleńcach, publiczny dialog o tej pandemii i szczepionce z dnia na dzień staje się coraz dziwniejszy. Teraz mówią takie rzeczy jak zaszczepione osoby zakażą nieszczepionych, i my mamy tak zwanych menedżerów Pfizera mówiących, że takie rzeczy jak szczepionki wysterylizują was, wywołują chorobę szalonych krów, zmienią was w ateistów itp.

Podczas gdy niektóre z tego to z pewnością zmysłowy strach, nie może być wątpliwości, że niektóre z tych szczepionek naprawdę są mordercze. W Indiach stało się jasne, że ich niedawny wybuch “nowych wariantów” Covid-19 był bezpośrednio związany ze szczepieniami. Dlatego indyjski szczepionkowy car z powodu “bezprecedensowych” zagrożeń wyjechał z kraju do Wielkiej Brytanii.

https://qz.com/india/2004105/serums-adar-poonawalla-has-left-india-amid-a-raging-pandemic/?utm_source=reddit.com

Następnie mamy szanowane czasopisma takie jak Scientific American, zauważające jak “grypa zniknęła“, ale nie dochodząc do wniosku, że zniknęła, ponieważ jej nazwa została zmieniona na ” Covid-19.”

https://www.scientificamerican.com/article/flu-has-disappeared-worldwide-during-the-covid-pandemic/

Grypa nie zniknęła w Japonii, ponieważ system medyczny odmówił kłamania na ten temat. Dlatego jedyne przypadki Covid-19 w Japonii pochodzą ze szpitali należących do przykrywki kabała KKR.

Posunięcie do wykorzystania pandemii jako pretekstu do ścisłej kontroli społecznej i paszportów szczepionkowych wiąże się również z próbą zainicjowania systemu finansowego typu znak bestii. „Mastercard – Paypal – Visa Wszystkie współpracują teraz z [prywatnymi] bankami centralnymi”, pisze na Twitterze Nat Rothschild.

Oto prawdziwe Wyjaśnienie pandemii przekazane nam przez CIA:

“CHIŃSKIE LABORATORIUM BIOLOGICZNE W WUHAN JEST WŁASNOŚCIĄ GLAXOSMITHKLINE, KTÓRA JEST WŁAŚCICIELEM FIRMY PFIZER! TEN, KTÓRY PRODUKUJE SZCZEPIONKĘ PRZECIWKO WIRUSOWI, KTÓRY ROZPOCZĄŁ SIĘ W LABORATORIUM BIOLOGICZNYM W WUHAN I ZOSTAŁ SFINANSOWANY PRZEZ DR FAUCI, KTÓRY PROMUJE SZCZEPIONKĘ!

GLAXOSMITHKLINE JEST ZARZĄDZANA PRZEZ DZIAŁ FINANSOWY BLACK ROCK, KTÓRY ZARZĄDZA FINANSAMI SPÓŁKI OPEN FOUNDATION (SOROS FOUNDATION), KTÓRA ZARZĄDZA NALEŻĄCĄ DO SOROSA NIEMIECKĄ FIRMĄ WINTERTHUR, KTÓRA ZBUDOWAŁA CHIŃSKIE LABORATORIUM W WUHAN I ZOSTAŁA KUPIONA PRZEZ NIEMIECKI ALLIANZ, KTÓRY (PRZYPADKOWO) MA VANGUARD JAKO UDZIAŁOWCA, KTÓRY (PRZYPADKOWO) JEST UDZIAŁOWCEM BLACK ROCK, KTÓRY (PRZYPADKOWO) KONTROLUJE BANKI CENTRALNE I ZARZĄDZA OKOŁO JEDNĄ TRZECIĄ ŚWIATOWEGO KAPITAŁU INWESTYCYJNEGO.

BLACK ROCK JEST RÓWNIEŻ (PRZYPADKOWO) GŁÓWNYM UDZIAŁOWCEM MICROSOFTU, KTÓREGO WŁAŚCICIELEM JEST BILL GATES, KTÓRY (PRZYPADKOWO) JEST UDZIAŁOWCEM PFIZER (KTÓRY – PAMIĘTACIE? SPRZEDAJE CUDOWNĄ SZCZEPIONKĘ) I (PRZYPADKOWO) JEST TERAZ PIERWSZYM SPONSOREM WHO! TERAZ ROZUMIECIE JAK MARTWY NIETOPERZ SPRZEDANY NA MOKRYM RYNKU W CHINACH ZAINFEKOWAŁ CAŁĄ PLANETĘ! “

Pod pewnymi względami to wszystko jest zbyt naciągane, co rodzi pytanie; co jeśli to wszystko jest tylko gigantyczną ceremonią inicjacji?

W zeszłym roku powiedziano nam, że ludzkość zostanie poddana odpowiednikowi plemiennej ceremonii dojrzewania i że cała sprawa potrwa do jesieni tego roku.

Chodzi o to aby wprowadzić rodzaj zmian w globalnym zarządzaniu, które zwykle wiążą się z wojną światową, bez faktycznej wojny światowej.

Na znak, że to może być prawda, zauważamy coraz więcej rzeczy UFO i kosmicznej opery pojawia się w “mainstreamowych” mediach korporacyjnych. Oto próbka z zeszłego tygodnia, nawet z magazynem New Yorker wkraczającym do akcji.

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/iss-cameras-film-mystery-v-23995955

https://www.thesun.co.uk/news/14572895/skinwalker-ranch-ufo-pentagon-cows-mutilated/

https://www.vice.com/en/article/5dbpea/scientists-spot-yet-another-unexplained-ring-shaped-radio-structure-in-space

https://www.the-sun.com/news/2793810/ufo-america-spy-failure-9-11-pentagon/

https://www.newyorker.com/magazine/2021/05/10/how-the-pentagon-started-taking-ufos-seriously

UFO Fragments Are Likely In Lockheed Martin’s Possession, Says Ex-Sen. Harry Reid

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/navy-has-discussed-possibility-ufos-24015616

W każdym razie, podczas gdy Zachód przechodzi załamanie nerwowe i widzi UFO, reszta świata jest zajęta przerysowywaniem granic. Jest to szczególnie prawdziwe na Bliskim Wschodzie. Wielka historia tam nadal jest trwającą próbą Turków aby ożywić Imperium Osmańskie. Oto rodzaj rozmowy, którą publicznie wygłaszają:

“MÓWIĄ NAM ABY POWSTRZYMAĆ SIĘ OD ZMIANY PORZĄDKU PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ, POZOSTAĆ JAKO WSCHODNI FRONT ZACHODU, ABY UNIKNĄĆ WSZELKICH DZIAŁAŃ, KTÓRE PRZYNIOSĄ NAM TEN REGION I OBUDZĄ GŁÓWNĄ OŚ ZIEMI, KTÓRA ROZCIĄGA SIĘ OD ATLANTYKU DO WYBRZEŻY PACYFIKU. TURCJA JEST O WIELE SKUTECZNIEJSZA NIŻ WSZYSTKIE KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ RAZEM WZIĘTE … ZACHÓD NIE JEST JUŻ ŚWIATOWYM CENTRUM.”

https://www.yenisafak.com/en/columns/ibrahimkaragul/how-exactly-is-turkey-threatening-the-us-the-threat-always-emanated-from-the-west-for-the-last-millennium-this-is-the-greatest-force-since-the-ottoman-empire-3571243

Słowa te są wspierane działaniami wojskowymi w Libii, Iraku, Kazachstanie, Ukrainie itp.

https://sputniknews.com/middleeast/202105011082775984-just-like-we-did-in-syria-turkey-to-build-new-base-in-iraqi-kurdistan-amid-anti-pkk-offensive/

Krajem z największą stratą jest izraelska krypto-kolonia Arabia Saudyjska. Saudyjczycy nie mają już więcej władzy nawet z całą ropą, dlatego nie mogą już ‘kupić’ szacunku, według CIA.

W desperackiej próbie uniknięcia tureckiego przejęcia, Egipt, Jordania, Arabia Saudyjska i inne kraje Zatoki Perskiej próbowały zawrzeć pokój z Iranem. “Dążymy do dobrych stosunków z Iranem“, powiedział w tym tygodniu saudyjskiej telewizji, saudyjski następca tronu Mohammed bin Salman.

https://amp.thenationalnews.com/gulf/saudi-arabia/prince-mohammed-bin-salman-says-peace-with-iran-is-possible-if-tehran-stops-backing-regional-militias-1.1212348?__twitter_impression=true&s=03&mc_cid=b591f68c73

Saudyjczycy muszą zawrzeć pokój z Iranem, ponieważ armia USA nie jest już gotowa działać jako ich egzekutor. Dlatego przegrywają wojnę z jemeńskimi hutami i są w realnym niebezpieczeństwie utraty kontroli nad swoimi polami naftowymi.

Jemeńczycy, którzy zbudowali 12 piętrowe budynki ponad tysiąc lat temu, postrzegają Saudyjczyków jako pierwszych pasterzy wielbłądów, którzy po prostu mieli szczęście z ropą naftową. Chcą przywrócić swoje historyczne miejsce jako prawdziwej potęgi na Półwyspie Arabskim i prawdopodobnie im się to uda. Saudyjczycy mogą wkrótce zostać wyprowadzeni z Arabii.

Kolejnym krajem, który przegrywa wojnę graniczną, są Stany Zjednoczone. Źródła wzdłuż granicy z Meksykiem mówią, że granica rozpada się. Nigdy nie widziałem czegoś takiego jak to…to jest Dziki Zachód na sterydach, mówi szeryf hrabstwa granicznego Goliad, Roy.

https://www.theepochtimes.com/texas-counties-declare-disaster-over-border-crisis_3793402.html?utm_source=partner&utm_campaign=ZeroHedge

Kanada utrzymuje swoją granicę z USA na razie głównie zamkniętą, ale można się założyć, że wspólna amerykańsko-kanadyjska operacja wojskowa aby usunąć członka satanistycznej sekty Justina Castro od władzy jest tylko kwestią czasu. W tym momencie, Biden-Rockefeller, zdziwaczałe show komunistycznych Chin w USA powinno również upaść.

Istnieje potężna grupa, która chce ożywić Zachód, przywracając demokrację, praworządność, wolność prasy i merytokrację. Jeśli Zachód zawiedzie w swoich wysiłkach, Stany Zjednoczone staną się chińską farmą, której zarządzanie zostanie zlecone bandzie chazarskich gangsterów, takich jak Rockefellerowie.

W końcu cała planeta na zawsze zamieni się w gigantyczną farmę zwierząt. Wszyscy musimy dołączyć do walki aby upewnić się, że to się nigdy nie stanie. Wygramy, ale będzie to wymagało dużo ciężkiej pracy i odważnej determinacji.

3 maja 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/05/03/geopolitical-mega-quake-ready-to-blow/

Wypowiedz się