„Chemtrails muszą zostać zatrzymane, geoinżynieria musi zostać zakończona”

Chemtrails w północnej Florydzie


Ekstremalna ochrona przed chemiczną chmurą nad Tallahassee na Florydzie:
mieszkańcy nieświadomi ciągłych operacji związanych z chemtrails,  ponieważ są prowadzone w miastach w całej Ameryce


Stan Narodu


Specjalna uwaga od trenera zdrowia : gubernator Ron DeSantis jest atakowany przez New World Orderglobalistyczna kabała jak żaden inny gubernator w historii Stanów Zjednoczonych. W rzeczywistości DeSantis, który obecnie mieszka w Tallahassee na Florydzie, jest atakowany miażdżąco od dnia, w którym poparł ówczesnego prezydenta Trumpa. Żaden inny rząd stanowy nie stanowi większego zagrożenia dla agendy NWO niż administracja DeSantis. Mając silną republikańską większość w obu izbach legislatury na Florydzie, DeSantis był na tyle pewny siebie, że na stałe zakazał paszportów szczepionek w dowolnym miejscu w stanie. Był także pierwszym gubernatorem, który pozbył się masek i nakazów dystansowania społecznego; i zakazał wszelkich grzywien nakładanych przez każde miasto lub hrabstwo, które próbowało obalić jego EO. W świetle tych i wielu innych odważnych inicjatyw, zarówno gubernator DeSantis, jak i miasto, w którym mieszka – Tallahassee – są bombardowane chemtrails, jak nigdy dotąd.Rozpylanie tych toksycznych aerozoli jest teraz tak nieustępliwe i intensywne, że ludzie w całym hrabstwie Leon chorują na Chemtrail Flu lub Chemtrail Syndrome.  Health Coach mieszka w Tallahassee i doskonale zdaje sobie sprawę z tych wydarzeń, ponieważ niebo powyżej pociemniało wieczną chmurą chemiczną, co zawsze przekłada się na wzrost chorób układu oddechowego, zwłaszcza górnych dróg oddechowych w okresie wiosennym. Najważniejsze jest to, że geoterroryści pogodowi są zdeterminowani, aby zaatakować całe miasto, używając tej strzelby przeciwko samemu DeSantisowi. Te niezrównane operacje chemtrailing są również zapowiedzią niszczycielskiej wojny pogodowej, którą kierowani przez globalistów geoinżynierowie będą toczyć od teraz do dnia wyborów 2022, aby wyprzeć DeSantisa z rezydencji gubernatora.

Psychopaci kryminalni kontrolują naszą pogodę

Nie wiemy o Twojej lokalizacji, ale tutaj, w Tallahassee na Florydzie, od wielu lat jesteśmy świadkami bezlitosnego ataku chemicznego w postaci aerozoli smug chemicznych. Rok 2019 był jak dotąd najgorszy.


CHEMTRAILS: chemiczna napaść na ludzi i chemiczne naruszenie mienia

Te akty premedytowanych ataków chemicznych i wojny pogodowe całkowicie zmieniły regionalny wzór pogody.

Floryda była kiedyś znana jako „stan słońca”, jednak pseudonim ten nie jest już aktualny.

Poniżej znajduje się zdjęcie budynku Old Capital w Tallahassee. Spójrz na surową intensywność tej operacji opryskiwania smug chemicznych nad centrum miasta.

W rzeczywistości stale rosnąca intensywność geoinżynierii chemicznej za pomocą smug chemicznych na niebie stolicy stanu jest zarówno niezwykła, jak i niepokojąca.

Znaczący wzrost liczby tych wysoce destrukcyjnych i niebezpiecznych reżimów opryskiwania rozpoczął się w styczniu 2015 r., Kiedy to przewidział bardzo odważny pilot lotniczej smugi chemicznej.


Chemtrail Pilot zdmuchuje osłonę OPERACJI INDIGO SKYFOLD

Od tego czasu w każdym kolejnym roku obserwowano stały wzrost aktywności smug chemicznych na niebie północnej Florydy. Zobacz:  Chemtrailing złapany na kamerze z samolotu nad Florydą Południową (wideo)

Podczas gdy lata 2016, 2017 i 2018 były coraz gorsze, w 2019 roku supersterydy przy opryskiwaniu chemtrailem. Tak, jest tu naprawdę źle… i coraz gorzej z miesiąca na miesiąc. Oto wideo z 2017 roku:  Chemtrails rozpylane nad Tallahassee na Florydzie .

Po prostu słońce już tu nie świeci.

Chemtrails w północnej Florydzie

Zmieniające się wzorce pogodowe i zmiany trendów klimatycznych

Co jest ważniejsze dla każdego regionu niż stabilność jego warunków pogodowych i ogólnego klimatu?

Cóż, ta stabilność, a zwłaszcza przewidywalność pogody, należy już do przeszłości.

Nawet gdy lokalni meteorolodzy rutynowo sporządzają rano prognozy pogody, odruchowo widzą, jak sabotowani są przez wynikającą z tego geoinżynierię chemiczną w całym mieście.

Praktycznie każda prognoza dotycząca czystego, błękitnego nieba jest szybko zastępowana chmurami i zachmurzeniem, deszczem i mżawką.

To jak w zegarku: geoinżynierowie są zdeterminowani, aby zapobiec świeceniu słońca na różne obszary kraju, które zostały uznane za cele wysokiego poziomu dla ich eksperymentów. Najwyraźniej wszystkie stolice największych stanów zostały uznane za punkt zerowy dla tych niezwykle kosztownych programów smug chemicznych.

Jakie eksperymenty?

Właściwie wszystkie rodzaje.

Jest jednak wiele celów, które mają na uwadze kontrolerzy pogody. Nie tylko starają się odciąć światło słoneczne z pewnych powodów, ale prowadzą też ogromne operacje inżynierii atmosferycznej, aby zmienić trendy klimatyczne na całym świecie.


CHEMTRAILS: A Planetary Catastrophe stworzona przez Geoinżynierię

Dlaczego, proszę powiedz, geoinżynierowie chcieliby zrobić coś takiego?

Globalistyczna kabała, która wdraża program Nowego Porządku Świata,  ma kilka celów, które muszą zostać osiągnięte, jeśli mają uformować totalitarny Jeden Rząd Światowy . Wiele z nich jest bezpośrednio związanych z różnymi agendami ONZ – Agendą 21Agendą na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 i Wizją 2050 .

Wyciek ropy w Zatoce BP był kolejną katastrofą ekologiczną, która miała niekorzystny wpływ na wybrzeże Zatoki Meksykańskiej. Zobacz:  Obama wystawił swój własny 9/11, którego nikt nie podejrzewał

Historia, która napędza ten program NWO, wykracza daleko poza zakres tego artykułu. Wyraźnym celem tego exposé jest uświadomienie setkom hrabstw i miast, miasteczek i wiosek w całej Ameryce na temat tej niebezpiecznej plagi chemtrails.

Gdyby Amerykanie zrozumieli samą głębię i rozległość tych zbrodniczych programów geoinżynierii chemicznej, zamknęliby je w ciągu minuty w Nowym Jorku.

Całkiem niestety większość ludzi jest zbyt zajęta gapieniem się na swoje smartfony.

Mało tego, tak wielu ludzi jest całkowicie odłączonych od środowiska, natury, samej Ziemi.

To głębokie odłączenie okazało się ogromną katastrofą dla kraju.

Obywatele nawet nie wiedzą, że są systematycznie opryskiwani z góry jak robaki z wysoce toksycznymi chemikaliami i truciznami.

I że te niekończące się operacje smugi chemicznej radykalnie zmieniają biosferę.

Różne formuły aerozoli chemicznych zawierają różnego rodzaju zanieczyszczenia i zanieczyszczenia, które padają na ziemię i zbiorniki wodne, ponieważ niektóre pozostają w atmosferze.

Chemtrails rozpylono w Panama City na Florydzie.   To miasto jest położone bardzo blisko baz sił powietrznych Tyndall i Eglin w północnej Florydzie, skąd startuje wiele odrzutowców chemtrail.

W końcu te toksyczne chemikalia trafiają do zaopatrzenia w żywność i wodę, a także do domów i firm każdego, kto żyje poniżej tych operacji opryskiwania.

Produkcja się zmieniła

Jeden z najbardziej niepokojących skutków tego, co dzieje się, gdy region rolniczy jest narażony na intensywne opryskiwanie smugą chemiczną, dotyczy jakości produktu, która niezmiennie zmienia się na wiele negatywnych sposobów.

Obecnie istnieje wiele przykładów owoców i warzyw, które są trudniejsze niż kiedykolwiek. Skórki winogron i rodzynki są twardsze niż kiedykolwiek, podobnie jak skórki śliwek, brzoskwiń, gruszek, jabłek i moreli. Wszystkie rodzaje sałaty, sałaty i ogórki są trudniejsze do przeżucia ze względu na to, jak skórzaste stały się po nieustannym opryskiwaniu. Nawet banany i banany są znacznie trudniejsze do oddzielenia od kiści ze względu na umięśnienie skórki.

Im dłużej te smugi chemiczne są prowadzone na polach uprawnych, tym częściej metale ruchome chemicznie, takie jak aluminium, trafiają do gleby, cieków wodnych i nawozów chemicznych używanych do uprawy roślin spożywczych.

Udowodniono naukowo, że flora i fauna mają obecnie znacznie wyższe stężenie glinu i baru w strukturze roślin. Dzieje się tak, ponieważ tlenek glinu i sole baru są dwoma głównymi składnikami aerozoli chemtrail.

Z biegiem czasu, im więcej zjada się tego strukturalnie zmienionego pożywienia, tym więcej ludzi i zwierząt również ulegnie zmianie, w wyniku czego te szkodliwe metale zostaną włączone do ludzkich tkanek, narządów i płynów. Matryca ludzkiego ciała zmienia się powoli na przestrzeni dziesięcioleci.

Powrót do Tallahassee

Prawda jest taka, że ​​każde miasto w USA jest „jeziorem Tallahassee”, jeśli chodzi o przytłaczanie smugami chemicznymi.

Nacisk na opryskiwanie obszarów miejskich był dość widoczny od lat; Jednak teraz geoinżynierowie przeszli na pełną parę. Kontrolerzy pogody są bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowani, aby wyludnić obszary miejskie zabijaniem w zwolnionym tempie… aby zrobić miejsce dla wielu mieszkańców wsi, którzy teraz migrują do miast w poszukiwaniu pracy.

W północnej Florydzie nie ma dnia, w którym słońce nie jest zasłonięte, gdy tylko się pojawi. To tak, jakby sprawcy próbowali pozbawić populację ich naturalnej produkcji witaminy D w skórze. Czy jest lepszy sposób na osłabienie ich układu odpornościowego ?!

Przypadki sezonowych zaburzeń afektywnych (SAD) również doświadczyły dramatycznego wzrostu w miejscach takich jak Tallahassee, gdzie słońce zawsze świeciło jasno.

W rzeczywistości istnieje wiele dolegliwości i schorzeń, które są bezpośrednio spowodowane powtarzającym się narażeniem na szkodliwe aerozole smugi chemicznej. Jak zawsze, im bardziej zagrożony jest ogólny stan zdrowia danej osoby, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zapadnie ona na niektóre z tych dolegliwości.


ZESPÓŁ CHEMTRAILA : globalna pandemia epickich proporcji

Prawdziwym problemem, z którym borykają się Amerykanie, jest to, że kiedy włączą 5G, „smugi chemiczne zostaną nałożone na supersterydy” . To właśnie ten pojedynczy rozwój powinien skłonić społeczeństwo do zażądania natychmiastowego wstrzymania wdrażania 5G, które odbywa się teraz z prędkością warp.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć smug chemicznych i ich szybko tworzących się chmur chemicznych, które zostały zrobione przez mieszkańców Tallahassee.


KLUCZOWA WSKAZÓWKA : Kiedy ci sami sprawcy przestawią przełącznik 5G, wszystko się zmienia. Przenoszenie tych potężnych częstotliwości elektromagnetycznych i promieniowania przez geoinżynieryjną atmosferę pełną metali i chemikaliów stworzy wysoce niepewne środowisko. Najbardziej bezbronni będą pierwszymi, którzy umrą straszliwą śmiercią. Nawet najzdrowszy z nas doświadczy podstępnego wpadnięcia w zły stan zdrowia, tak niebezpieczny jest całkowicie niesprawdzona i niebezpieczna technologia 5G. To prawda, że ​​chemtrails w połączeniu z 5G jest obecnie największym zagrożeniem dla ludzkości.


Wniosek

Wyłączanie smug chemicznych i kończenie geoinżynierii chemicznej nigdy nie było tak ważne. Może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy na alarm podniesie się masa krytyczna zainteresowanych obywateli. W związku z tym o wiele więcej osób musi zostać poinformowanych o tym całym programie wyludniania NWO.

Kiedy dostatecznie dużo ludzi zda sobie sprawę, że zmiany klimatyczne są naprawdę spowodowane przez te globalne programy geoinżynieryjne, a nie przez CO 2 wytwarzane przez człowieka , będą chcieli, aby zostały one zatrzymane po pośpiechu. W końcu liczba katastrof pogodowych i zaburzeń klimatycznych wywarła ogromny wpływ na wszystkich na planecie. Nieunikniona śmierć i zniszczenie, które następuje po tak wielu ekstremalnych warunkach pogodowych i późniejszych ruchach ziemi, nasila się z roku na rok.


Geoinżynieria jest główną przyczyną globalnych zmian klimatycznych, a nie CO2

Jednak to ukryte przyczyny tak wielu katastrofalnych zjawisk pogodowych naprawdę wywołają konieczne oburzenie. Tutaj, w Tallahassee, właśnie byliśmy świadkami najbardziej niszczycielskiej superstormy w historii północnej Florydy w zeszłym roku o nazwie Hurricane Michael. Mega-huragany, takie jak Michael, są geoinżynieryjne w śmiercionośną broń pogodową, która nadaje nauce o wojnach pogodowych nowe i kataklizmiczne znaczenie. Zobacz  HURRICANE MICHAEL: Geoinżynieryjna superstorma skierowana na Tallahassee i Florida Panhandle – dlaczego!

Plan działania

Co powiesz na to, że wszyscy będziemy to robić każdego miesiąca: wybieramy jedno miasto w 50 stanach. Na przykład możemy wybrać Tallahassee na marzec. Każdy mieszkaniec, który jest świadomy tych ataków chemicznych w całym regionie Tallahassee, może następnie wysłać swoje zdjęcia na następujący adres e-mail:


ChemtrailsMustStop@gmail.com

Możemy również zorganizować zbiórki ulotek i / lub zrzuty, które zalewają miasto informacjami o chemtrails, które są potajemnie spryskiwane niezgodnie z prawem. Po tych popędach / spadkach mogą nastąpić spotkania publiczne, na których wykwalifikowany mówca wygłasza przemówienie i zadaje pytania w tej tragicznej sprawie. Następnie można opracować strategie i taktyki, które są unikalne dla każdej społeczności, a miejscowi decydują, jak najlepiej przekazać informacje. Wtedy prawdziwi ludzie mogą sformułować poważny, zgodny z prawem plan działania.

Jednocześnie Alt Media może skupić się na wybranym mieście, oferując pełne wsparcie dla tego docelowego obszaru miejskiego. Zapewni to mieszkańcom każdego regionu możliwość szybkiego zapoznania się ze stanem zanieczyszczonego nieba. Kto kiedykolwiek chciałby oddychać toksycznym powietrzem nasyconym chemikaliami – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – jak wielu ludzi w całym kraju robi w tej chwili? Kto kiedykolwiek chciałby żyć pod wiecznie zachmurzonym niebem, gdzie słońce prawie nie świeci?

Za tymi niszczącymi środowisko przedsięwzięciami prowadzonymi przez rząd USA kryje się kilka innych złowrogich zamiarów. Gdyby obywatele dokładnie wiedzieli, co to jest, obaliliby już odpowiedzialnych. Następująco:


NWO Cabal dąży do całkowitego panowania nad pogodą i zasobami naturalnymi na Ziemi


Stan Narodu
21 lutego 2019 r

Uwagi końcowe

Prawdą jest, że systematyczne, rozległe i masowe opryskiwanie smug chemicznych stanowi rażącą zbrodnię przeciwko ludzkości. Bezsporne jest to, że te programy geoinżynierii chemicznej są  „rażącym naruszeniem zaufania publicznego”, a także „rażącym naruszeniem umowy społecznej” . Samo ich istnienie „nieodwracalnie łamie święte przymierze między rządzonymi a rządem” .
(Źródło:  CHEMTRAILS: Tajne i trwające zbrodnie przeciwko ludzkości )

Być może poniższy zrzut ekranu z poprzedniego linku może być używany zarówno przez działaczy na rzecz środowiska, jak i obrońców zdrowia w miastach, które na poważnie podejmują tę pilną sprawę.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=63120

Wypowiedz się