Baszar al-Asad zwycięzcą wyborów prezydenckich w Syrii

Gratulujemy narodowi syryjskiemu mądrego wyboru.

AsadFoto

Zwycięzcą wyborów prezydenckich w Syrii został dotychczasowy prezydent Baszar al-Asad, który uzyskał łącznie 95,1 proc. oddanych głosów – ogłosił podczas czwartkowej konferencji prasowej przewodniczący parlamentu Syrii, Hammuda Jusuf Sabbagh.
Syryjczycy w sposób zdecydowany poparli Baszara al-Asada w zakończonych wyborach prezydenckich. Pozostaje on niezłomnym liderem dążeń narodu syryjskiego do prowadzenia suwerennej polityki i trwania przy swoich wartościach państwowych.
Syria mając w dalszym ciągu tak charyzmatycznego i popieranego przez naród przywódcę konsekwentnie prowadzić będzie walkę przeciwko zakusom syjonizmu i aglosaskiego imperialnego dyktatu.
Czternaście milionów Syryjczyków, którzy wzięli udział w wyborach przy ogólej liczbie ponad 20 mln ludności, w warunkach kraju, w którym ciągle trwa wojna, świadczy o wysokim morale i odpowiedzialności społeczeństwa.
Gratulujemy narodowi syryjskiemu mądrego wyboru, a Panu Prezydentowi Baszarowi al-Asadowi życzymy zdrowia i wytrwałości w służbie państwowej, gdyż także w oczach Polaków jest symbolem mądrego i nieugiętego męża stanu.
PZ
@ Autor, All
100 lat, a nawet i 200 w zdrowiu, szczęściu i u władzy dla Pana Prezydenta Baszara al-Asada.
Gratulacje!
@werka1321 09:27:16

“oraz łączy nas wspólna historia”

Tu akurat jest straszny obszar, bo ona jest u samych podstaw sfałszowana przez anglosyjosasów….

Wręczam kwiatuszka:

“…który uzyskał łącznie 95,1 proc. …”
—————————-
A tak pisano w krajach tzw. utartej już demokracji:
*****************
“W 2011 roku dziesiątki tysięcy Syryjczyków wyszło na ulice w proteście przeciwko autorytarnym rządom Baszara al-Asada. Reakcją Asada był przelew krwi. Z rąk syryjskiego wojska zginęły setki ludzi.”
*****************
Mamy analogiczną sytuację na Białorusi – tylko tam światowy, czarci pomiot nie zdecydował się na użycie tzw. “bezbronnych cywilów” – co to chrześcijanom w Syrii obcinali tacy głowy koniecznie przed obiektywami kamer.
Wniosek?
Prawda jak oliwa… i tak dalej.
Demokracja kontra reżim/dyktatura
.
Solidarni z Syrią
.

Wypowiedz się