Zamieszki, morderstwa, terror nuklearny i chaos podczas gdy zachodni system polityczny imploduje

Po pierwsze, chcę aby wszyscy wiedzieli, że jesteśmy zbiorowo ponad celem, ponieważ nasze systemy elektroniczne ucierpiały podczas przygotowywania tego sprawozdania. Niemniej jednak, środki zaradcze zostały uruchomione i oto najnowsze informacje, które miały nie dotrzeć do was w odpowiednim czasie.

Seria morderstw na wysokim szczeblu, próba zdetonowania broni jądrowej na Ukrainie, zamieszki i inny chaos, wszystko to wskazuje, że obecny zachodni system polityczny imploduje. Głównym problemem jest grupa mesjanicznych fanatyków, którzy uważają, że muszą wypełniać przepowiednie czasów ostatecznych zapisane w starożytnych księgach.

Zacznijmy od próby aby rozpocząć Armagedon na Ukrainie przez fanatyków czasów ostatecznych. Po tym jak w zeszłym tygodniu przekazaliśmy wiadomość od rosyjskiego FSB, że amerykański C-17 z bronią jądrową przybył na Ukrainę, otrzymaliśmy następującą wiadomość od NSA:

“Dzięki za twoje ostrzeżenia, 3 bomby atomowe zostały umieszczone w południowo-wschodniej Ukrainie aby być zdalnie zdetonowane… w ciągu około 2 tygodni … na szczęście Rosja zabierze je ………… a 4 bronie skierowane do południowo-zachodniej Rosji zostaną przekierowane przez Rosję…i mamy nadzieję, że 4 atomówki skierowane do DC, NYC, Moskwy w czerwcu i może Londynu również zostaną przekierowane w głąb Langley East i West… możemy tylko mieć nadzieję.”

Przechwycone bomby atomowe miały być zdetonowane na Ukrainie a obwiniona o to Rosja, jak wynika z trwającej obecnie kampanii propagandowej. Na przykład strona informacyjna/dezinformacyjna US Navy Sorcha Faal i Jane donoszą::

“Prezydent Putin zezwolił na użycie rakiet balistycznych z bronią jądrową Iskander, które są obecnie rozmieszczone w pobliżu granicy z Ukrainą.”

https://www.janes.com/defence-news/news-detail/russian-ground-troop-units-and-iskander-ballistic-missiles-identified-at-ukrainian-border-by-janes

Potem mamy doniesienia o rosyjskich “moździerzach nuklearnych” itp.

https://defence-blog.com/news/army/russian-atomic-mortars-spotted-moving-toward-border-with-ukraine.html

Oczywiście, główne korporacyjne media propagandowe biją w bębny wojny.

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/russia-ukraine-brink-war-signals-23867984

Mamy również Izraelczyków i ich irańskich partnerów, którzy kontynuują swój ad-nauseum (powtarzany do znudzenia) “Iran zaraz zdobędzie broń nuklearną” teatr kabuki. Ostatnie to domniemany atak Izraela na irański obiekt jądrowy, a następnie irańskie obietnice “zemsty“. Jak zwykle próbują namówić “Goga“(G7) do walki z “Magogiem” (Szanghajską Organizacją Współpracy) aby rozpocząć Armagedon.

Ci fanatycy się nie poddadzą. Dlatego Gnostyccy Iluminaci wydali następujące ostrzeżenie:

“Jeśli mesjanistyczni fanatycy ponownie spróbują nuklearnego terroru, spowoduje to zniszczenie Jerozolimy.”

Ok, teraz porozmawiajmy o ogłoszeniu śmierci księcia Filipa, powiązanych morderstwach i ich związku z próbami terroru nuklearnego. Książę Filip Zmarł dwa lata temu kiedy wybuchła obecna “pandemia“, według naszych źródeł CIA i Mossadu. Przypomnijcie sobie ten niesławny cytat z 1988 roku:

“W przypadku gdy się reinkarnuję, chciałbym wrócić jako śmiertelny wirus aby przyczynić się do rozwiązania przeludnienia.”

https://news.yahoo.com/prince-philip-quote-reincarnating …

Może jego przyjaciele z kabała przeprowadzili tę całą oszukańczą pandemię jako formę hołdu dla niego. Czas ogłoszenia jego śmierci może być również związany z walką między dwoma frakcjami kabała, paczką “wielkiego resetu” z Davos i grupą Armagedon. Śmierć księcia Karola socjalistyczno-globalistycznego sojusznika Sir Richarda Suttona (zamordowanego) i czeskiego miliardera Petra Kellnera (wypadek helikoptera) nie są przypadkowe, według serwis informacyjno-dezinformacyjnego Sorcha Faal.

Nasze źródła z Mossadu mówią, że wielka grupa resetu planuje zakończyć “pandemię” tego lata i ogłosić śmierć królowej Elżbiety II tej jesieni. Po tym miałby pojawić się nowy przywódca Komitetu 300 (książę William? Charles? Harry?) i towarzyszący mu “wielki reset.”

Grupa Armagedon najwyraźniej desperacko stara się temu zapobiec, ponieważ nadal wierzą, że III wojna światowa i śmierć 90% ludzkości jest konieczna aby wprowadzić ich “Mesjasza“.

Istnieje również wiele zamieszania wokół trwającej oszukańczej pandemii. Widać to w postaci coraz bardziej sprzecznych informacji wypompowywanych na temat Covid-19 i szczepionek; osoby zaszczepione łapią Covid; szczepionki powodują skrzepy krwi, chorobę wściekłych krów, śmierć itp. To prawie tak jakbyśmy byli świadkami kampanii budzenia lunatyków.

Być może najbardziej wiarygodny powód fałszywej pandemii i towarzyszącej jej kampanii szczepionkowej znajduje się w poniższym artykule z marca 2020:

https://www.defenseone.com/technology/2020/03/military-funded-biosensor-could-be-future-pandemic-detection/163497/

Mówi o wstrzykiwalnym czujniku, który zawiera “specjalnie zaprojektowaną cząsteczkę, która wysyła sygnał fluorescencyjny na zewnątrz ciała” i “element elektroniczny przymocowany do skóry.” Część elektroniczna odczytuje sygnał fluorescencyjny i wysyła go do sieci.

Pamiętajcie, że ci fanatycy czasów ostatecznych wierzą, że każdy musi mieć wszczepiony znak bestii aby sprowadzić “Mesjasza“. Może dlatego nowy papież Franciszek niedawno wydał to wezwanie:

“Ponawiam mój apel do przywódców rządowych, przedsiębiorstw i organizacji międzynarodowych o współpracę w zakresie dostarczania szczepionek dla wszystkich.”

Powiązał to z apelem o własność komunalną związaną z wynikami społecznymi mieszkańców. Jeśli to nie jest znak bestii, to nie wiem co jest.

https://press.vatican.va/content/salastampa/it/bollettino/pubblico/2021/04/08/0214/00473.html

Jasne jest również, że zachodnie fanatyczne przywództwo panikuje, ponieważ ich cały plandemiczny przekręt rozpada się, a masowe szczepienia nie mają miejsca na skalę niezbędną do wyludnienia. Jest coraz więcej oznak, że kampania obecnie kończy się. Na przykład w Wielkiej Brytanii mówią, że osiągnęli “próg odporności stadnej przeciwko Covid-19 w dniu 12 kwietnia.”

https://www.thenationalnews.com/world/europe/uk-to-hit-herd-immunity-next-week-as-vaccines-break-the-link-between-cases-and-deaths-1.1199489

Badania opinii publicznej pokazują również, że kampania pandemicznego strachu zawodzi, ponieważ społeczeństwo zaczyna się budzić, że ludzie tak naprawdę nie umierają więcej jak przed “pandemią.”

https://news.gallup.com/poll/344183/americans-worry-catching-covid-drops-record-low.aspx?utm_source=alert&utm_medium=email&utm_content=morelink&utm_campaign=syndication

Istnieje również coraz więcej dowodów na to, że kampania pandemiczna rozpoczęła się od masywnego ataku elektromagnetycznego 5G, który naprawdę zabił wiele osób, zanim sieci 5G zostały zdemontowane. Na przykład w zeszłym tygodniu cmentarze w Wuhan w Chinach zostały przepełnione przez żałobników, potwierdzając, że setki tysięcy jeśli nie miliony ludzi zostało zabitych, gdy jednocześnie w mieście odpalono 10 000 wież 5G pod koniec 2019 roku.

https://www.zerohedge.com/covid-19/massive-crowds-reported-wuhan-cemeteries-raising-questions-about-actual-death-toll

Istny terror ujawnienia jako zbrodniarzy wojennych zmienia chazarską mafię kabała w groźne osaczone szczury. Dotyczy to także urzędników Komunistycznej Partii Chin stojących za katastrofą w Wuhan. Wielu z nich, w tym Xi Jinping, zostało już usuniętych. Obecny Xi jest bratem poprzedniego, jak podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Frakcja Rockefellerów stojąca za fałszywym Avatarem Joe Bidena jest szczególnie przerażona, ponieważ ich zbrodnie przeciwko ludzkości są o wiele gorsze niż pojedynczy atak na Wuhan. Od ponad wieku celowo zatruwają ludzi na świecie chemikaliami powodującymi raka.

Na przykład etykieta na tej hurtowej butelce “olej waniliowy” ostrzega, że zawartość jest rakotwórcza, niszczy płodność, powoduje niewydolność narządów i atakuje centralny układ nerwowy.

A jednak ten sam “olejek waniliowy” znajduje się w każdym japońskim supermarkecie bez żadnego ostrzeżenia. Ta forma ataku była powtarzana w szamponach, mydłach, artykułach spożywczych, kosmetykach itp. w całym komercyjnym ekosystemie firm z listy fortune 500 kontrolowanych przez ten szatański klan.

Dlatego szczepionki forsowane przez tę konkretną grupę, jak ostrzega były wiceprezes Pfizer, zabiją wszystkich, którzy je przyjmą.

https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

Innym powodem, dla którego podgrupa Armagedon chazarskiej mafii chce zabić wszystkich jest to, że ich zbrodnie przeciwko dzieciom również zostaną ujawnione. Według czołowych źródeł CIA:

“Ghislaine Maxwell nie jest w Metropolitan Detention Center w Brooklynie, jak mówią MSM. Została usunięta z MDC miesiące temu, wszystkie rozmowy o kaucji i wystąpieniach w sądzie są teatralne. Jest pod ochroną wywiadu wojskowego. Maxwell przekazała im wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, filmy, księgi i akta. Wywiad Wojskowy ma wystarczające informacje by obalić członków najwyższego szczebla satanistycznego kabała. Czekają by wpadli pułapkę. Wydaje się, że zapowiedziana śmierć księcia Filipa jest z tym związana.”

Czekaliśmy i czekaliśmy na działania armii USA, ale mam nadzieję, że tym razem naprawdę to zrobią.

Inną rzeczą, jaką robi Grupa Rockefellera, jest próba podniesienia cen ropy. Rafinerie ropy naftowej i powiązane obiekty zostały zniszczone w ciągu ostatniego miesiąca w Syrii, Arabii Saudyjskiej, Meksyku, Mozambiku, Indonezji, Teksasie itp. Odcięcie rurociągu w Keystone i podżeganie na Ukrainie również pasują do podręcznika Rockefellera.

Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia mówią nam teraz, że prawdziwym powodem zamachu stanu w Mjanmar, a następnie ostatnich niepokojów, jest to, że Rockefellerzy próbują sabotować główny chiński rurociąg naftowy, który ma ominąć punkty kontrolne Cieśniny Malakka.

Rockefellerzy dostali również dużo pieniędzy od komunistycznych Chin, obiecując im kontrolę nad Japonią, ASEAN, Australią i Nową Zelandią, jak już wcześniej informowaliśmy. Dlatego Stany Zjednoczone były w stanie zapłacić za największy deficyt handlowy w historii tego kraju, 71,1 mld dolarów tylko w lutym.

Źródła japońskiej prawicy bliskie cesarzowi wskazały teraz dokładnie kogo Rockefellerzy używają aby dotrzymać obietnicy przekazania Japonii komunistycznym Chińczykom: pretendenta rodziny cesarskiej o nazwisku Fushimonomiya Hiroakio. Jest on doradcą Mobil Oil, czyli tak rodzina Rockefellerów przekazuje mu pieniądze, mówią źródła.

Jest to grupa wspomniana w zeszłotygodniowym raporcie wzywająca do utworzenia Prawdziwej Światowej Federacji Religii i Światowej Religii Watykanu. Innymi słowy, można się założyć, że obecny awatar papieża Franciszka wraz z awatarem Biden,a awatarem Bena Johnsona, itp. wszyscy również pracują dla Rockefellerów i ich szefów w grupie Oktogon w Szwajcarii.

https://wrf.jp/index.html

Jest to dla mnie osobiste, ponieważ ci ludzie zamordowali mojego webmastera i prawdopodobnie zamordowali moją byłą dziewczynę i nasze dziecko. Są oni również powiązani z Dalajlamą. Ich szef zabójców Tenzan Nakai wyszedł z ukrycia, ponieważ jego były szef Hanabusa Goro z gangu Hanabusa zmarł kilka tygodni temu i ma nadzieję przejąć władzę, podają źródła. Trzeba ich jak najszybciej wytropić i zniszczyć.

Nawiasem mówiąc, w zeszłym tygodniu powiedziano nam, że są to dokładne współrzędne siedziby grupy Oktogon: 46.4555, 6.60052

Jeśli wpiszecie te współrzędne w Google Earth, wskażą bezpośrednio na centrum Jeziora Genewskiego. Odsunięcie tych ludzi od władzy jest jedynym sposobem na uratowanie Zachodu przed przekształceniem się w chińską kolonię.

Wygląda na to, że frakcja JP Morgan mafii chazarskiej doszła do tego samego wniosku. W zeszłym tygodniu prezes JP Morgan Jamie Diamond poczynił następujące obserwacje:

“Ameryka stanęła przed trudnymi czasami…tym razem może być inaczej….Chińczycy widzą Amerykę, która traci grunt pod względem technologii, infrastruktury i edukacji – naród rozdarty i okaleczony polityką a także nierównościami rasowymi i dochodowymi – i kraj niezdolny do koordynowania polityki rządu (fiskalnej, monetarnej, przemysłowej, regulacyjnej) w jakikolwiek spójny sposób aby osiągnąć cele krajowe. Niestety, ostatnio jest w tym wiele prawdy. Ich długofalowe myślenie i kompetentne, konsekwentne przywództwo przyćmiły Amerykę na tak wiele sposobów.

Prawie wszystkie instytucje – rządy, szkoły, media i przedsiębiorstwa – straciły wiarygodność w oczach społeczeństwa. Amerykanie wiedzą, że coś poszło nie tak i obwiniają przywódców tego kraju:

Potrzebujemy kompleksowego, wieloletniego Krajowego Planu Marshalla i musimy dążyć do zdrowego wzrostu. Właściwe budżetowanie i planowanie – na zasadzie wielu lat – powinno być realizowane na wszystkich szczeblach administracji rządowej.”

https://reports.jpmorganchase.com/investor-relations/2020/ar-ceo-letters.htm#public-policy

Ryzykując, że zabrzmi to jak zdarta płyta, nowa instytucja, czyli organizacja przyszłego planowania, jest sposobem na naprawienie Zachodu i całej planety. Mesjanistyczni fanatycy próbują temu zapobiec i muszą zostać usunięci. Nie ma innego wyboru.

Ostatnia uwaga w tym tygodniu, widzimy coraz więcej doniesień o UFO w korporacyjnych mediach. To o UFO w kształcie piramidy https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/astonishing-new-footage-captures-pyramid-23882803   zwróciło moją uwagę, ponieważ ludzie powiązani z Dalajlamą powyżej lubili pokazywać mi zdjęcia takich UFO.

12 kwietnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/04/12/riots-murders-nuclear-terror-and-chaos-as-western-political-system-implodes/

Wypowiedz się