WYPALONA ZIEMIA


Manekiny pod respiratorami, inscenizacje przed szpitalami, wymyślane statystyki – ot dzisiejsze dziennikarstwo.
Sądy orzekają, że lockdown wiosenny był nielegalny. Mamy już ponad 50 takich orzeczeń. A władza wprowadza kolejne zakazy tym samym trybem czyniąc je bezprawnymi.
Władza ustawodawcza i wykonawcza kpi z władzy sądowniczej, a policja z sanepidem nękają przedsiębiorców działających w prawie i napadają na niewinnych obywateli.

Dzieci toną w ciszy, zmęczone izolacją łapią depresje. Nie uczą się zachowań społecznych, nie wyrażają emocji, nie rozwijają się jak należy.

A ludzie założyli szmaty i nie widzą tego, co sami stworzyli.

Rodzice nie walczą o rozwój i zdrowie swoich dzieci. Nauczyciele nie walczą o szkoły. Lekarze nie chcą leczyć. A przedsiębiorcy posłusznie zamknęli swoje biznesy i czekają na bankructwo.

Świat stanął na głowie.

Grypa przestraszyła ludzi do tego stopnia, że dla maseczki zabiliby innych, choć szmata przed niczym nikogo nie chroni. A rządzący zachowują się tak jakby ludzie byli ich prywatnym folwarkiem.

Historia się powtarza, a narody niczego się nie uczą. Stali kiedyś w kolejce do łaźni, dostali cyklon B.

Byli posłuszni licząc na łaskę, a przeżyli tylko nieposłuszni.

Teraz stoją w kolejkach po „szczypawkę” nie rozumiejąc, że do niczego nie jest to potrzebne.

Społeczeństwa zatraciły swój instynkt samozachowawczy. Odważnie ustawiają się w kolejce do eksperymentu medycznego, ryzykując zdrowie i życie, aby oddano im prawo do bycia wolnymi. Za prawo do wejścia do samolotu, za prawo do wejścia do galerii, oddadzą swoje zdrowie i życie. Oddadzą życie swoich dzieci.

A nie mają odwagi zdjąć szmat z twarzy, które nosząc, sami stworzyli ten cyrk i sami pozwolili na odebranie sobie swojej wolności i godności.

Dym i popiół. Spalona ziemia. Wypalone uczucia. Stłumione emocje. Radość przyćmiona. Oczekiwanie na cud.

Czy jesteśmy świadkami upadku cywilizacji?

Funkcjonowanie społeczeństw uzależniono od testów, które wirusa nie wykrywają. Które nawet od „kranówki” stają się pozytywne. Proste przeziębienie, jakiś katar, i ludzie biegną po test, nakręcając chore statystyki. A przez to umierają ludzie naprawdę potrzebujący hospitalizacji.

W roku 2020 z hospitalizacji skorzystało ponad 1,3 mln osób mniej niż w latach poprzednich, stąd od października do dzisiaj nadmiarowo zmarło ponad 100 tys. osób. Jedno całe miasto – jak Tarnów.

Lekarze zdradzili. Za swoje srebrniki.

Podobnie jest w UK. Jeszcze przed rokiem oczekujących na operacje mające się odbyć w ciągu 12 miesięcy było 2 tys. osób. Teraz czeka już ponad 140 tys. osób. To oznacza totalną zapaść służby zdrowia. To jest planowe działanie ukierunkowane na wyeliminowanie osób chorych, najsłabszych. W duchu eugeniki, a jakże!

Eksterminacja.

Ale Ty człowieku noszący maskę tworzysz ten system. Ty na to pozwalasz. To Ty wydajesz wyrok na swoich bliskich, na swoich rodziców, którym przez Twój cyrk odmawia się wykonania operacji w szpitalu.

Kiedy to wreszcie zrozumiesz?!

Bez Ciebie nie byłoby tego cyrku!

Patrzę codziennie na mieście. Liczę… czasem jedna… czasem dwie osoby bez maski.

Gdzie są ci ludzie myślący?!

Gdzie są przedsiębiorcy?

Hotelarze, restauratorzy, fitness?
Gdzie oni są kiedy są protesty ?
Gdzie są te wszystkie przewodniczki duchowe z „codziennych terapii” – oświecone, świadome?
Schowane za maskami?

Gdzie są rodzice?

Oszmacony świat. Oszmacone ulice, oszmacone sklepy, urzędy, autobusy. Oszmacona zgoda na syf.

Papież sprzedał wiernych. Tylko w nielicznych kościołach pojedynczy księża mają odwagę mówić.

Biskupi oddali kościoły. Nawet komuna nie wchodziła podczas nabożeństw. Mamy więc przedsmak tego, jak groźniejsze jest to co idzie.

Dalajlama nawołuje do szczepień – kolejny sprzedajny służący globalistów.

Ile potrzeba dowodów, żeby ludzie zaczęli myśleć. Co musi się zdarzyć, abyśmy potrafili znajomym lekarzom powiedzieć w twarz, że są mordercami. Że nie chcemy ich w swoim otoczeniu.

Jak długo będziemy się z nimi spotykać i udawać, że wszystko jest w porządku?!

Kiedy zrozumiemy, że to oni nam zgotowali ten los. Że to przez nich umarło ponad 100 tys. ludzi bez pomocy, że to przez nich jesteśmy poddawani eksperymentom medycznym.

Dlaczego nie mamy odwagi bronić samych siebie i swoich dzieci?!

Dlaczego tolerujemy przestępcze działania wymierzone w nas samych?!

Przez naszą bierność upadek postępuje każdego dnia. W Każdym obszarze życia. I powtórzę to jeszcze raz – to się samo nie zmieni, bo to się nie ma skończyć!

Pisałem przed rokiem – pandemia planowana jest do 31 marca 2025 roku – aż nie zostanie nic z klasy średniej. Klasy, która jest liczna, w Polsce to wiele milionów osób. Ale na protestach tej klasy nie ma. Ta klasa posłusznie założyła szmaty i czeka na cud.

Patrzy i nie widzi! Już nawet Niedzielski powiedział, że nie będzie powrotu do świata sprzed pandemii. A ludzie nadal wierzą, że jutro coś się zmieni. Nowa normalność to nienormalność!

Cudu nie będzie. Zostanie wypalona ziemia. Zgliszcza. Materialne, zdrowotne i emocjonalne.

Wolność nie jest dana na zawsze. O wolność trzeba walczyć. Trzeba ją pielęgnować. Tylko w wolności można się normalnie rozwijać.

Zakładając szmaty oddaliście swoją godność i wolność. Oddaliście władzę nad Waszym ciałem komuś, komu na nim kompletnie nie zależy. W imię czego?!
I czekacie na co?!

Autor: Jerzy Makara

Comments

 1. adamd says:

  Z sieci….
  Cytat:
  „Śmierć zapytała kiedyś Życie:
  Dlaczego wszyscy – tak bardzo Cię kochają; a mnie tak nienawidzą?
  Życie bez chwili namysłu odpowiedziało:
  To dlatego, że Ja jestem pięknym kłamstwem… a Ty okrutną prawdą…”

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj mamy ekstremalnie ciekawy artykuł dotyczący działań Pana Bidena oraz kolejnych aktów prawnych upadabniających USA do bolszewickiej Rosji. Czy i tutaj ludzie zareagują podobnie jak w Rosji ponad 100 lat temu?

  Z mojego punktu widzenia, wydaje się , że Amerykanie nie powinni reagować tak jak ówcześni Rosjanie, powinni nauczyć się cierpliwości, takiej samej jaką prezentuje Pan Putin, to już długo nie potrwa.

  https://www.sott.net/article/451786-Executive-Order-canceling-the-Constitution

  Rozporządzenie wykonawcze anulujące Konstytucję

  wtorek, 20 kwietnia 2021 00:00 UTC
  © Andrea Widburg

  15 kwietnia prezydent Biden podpisał dekret rządu Federacji Rosyjskiej o blokowaniu mienia w związku z określonymi szkodliwymi działaniami zagranicznymi . Wbrew tytułowi ten EO nie dotyczy Rosji.

  Jego celem jest umożliwienie administracji Bidena pozbawienia obywateli i organizacji amerykańskich ich praw i mienia poprzez arbitralne powiązanie tych osób z rzeczywistymi, wyimaginowanymi lub niejasno określonymi działaniami rządu rosyjskiego.

  Administracja Bidena podejmuje decyzję jednostronnie i nie wymaga działań przestępczych ani zamiarów. Karą jest blokowanie majątku i zakaz wszelkich kontaktów z oskarżonym. Małżonkowie i dorosłe dzieci osób uznanych za winnych na podstawie niniejszego EO również podlegają karze.

  EO poprzedziły pewne odwracające uwagę manewry, zarówno dyplomatyczne (wroga retoryka wobec Rosji), jak i wojskowe (wysyłanie okrętów wojennych w kierunku Morza Czarnego i przywoływanie ich z powrotem, jakby w obliczu rosyjskich zagrożeń). Tak więc wiele osób zakładało, że TE jest skierowane do Rosji i zupełnie przeoczyło fakt, że jest skierowane do sprzeciwu tutaj, u siebie.

  W ciągu ostatnich czterech lat Partia Demokratów, Fake News i Big Tech często przedstawiały swoich przeciwników jako rosyjskie trolle lub rosyjscy operatorzy dezinformacji. Rosyjska narracja o zmowie, początkowo wymyślona w celu obalenia administracji Trumpa, została wykorzystana do oczernienia wielu konserwatywnych ruchów.Teraz ten wysiłek został ukoronowany rozporządzeniem wykonawczym.

  Administracja Bidena ostatnio naciskała na tak wiele innych radykalnych zmian, takich jak upakowanie Sądu Najwyższego, wyeliminowanie obstrukcji, ograniczenie praw do drugiej poprawki itp., Że rzeczywiste konsekwencje tego nowego EO przeszły całkowicie niezauważone. Moim zdaniem ten EO jest najniebezpieczniejszy z nich wszystkich. Pozwala reżimowi Bidena szybko i po cichu wyeliminować swój sprzeciw.

  Sekcja 1 EO wymienia zabronione działania i definiuje winnych jako osoby „określone” przez Sekretarza Skarbu i / lub Sekretarza Stanu w porozumieniu z Prokuratorem Generalnym jako:
  (a) (ii) odpowiedzialni za lub współwinni lub pośrednio lub bezpośrednio zaangażowani lub usiłowali zaangażować się w którykolwiek z poniższych, na rzecz lub w imieniu lub na rzecz, bezpośrednio lub pośrednio, rządu rosyjskiego Federacja:
  (A) złośliwe działania wykorzystujące cyberprzestrzeń;

  (B) ingerencja w wybory w Stanach Zjednoczonych lub innych zagranicznych rządach;

  (C) działania lub polityki, które podważają procesy lub instytucje demokratyczne w Stanach Zjednoczonych lub za granicą;

  (D) międzynarodowa korupcja;
  Niektóre z języków w tym EO zapożyczono od innego: EO-13224 – Blokowanie własności i zakaz transakcji z osobami, które popełniają, grożą popełnieniem lub wspierają terroryzm . George W. Bush podpisał EO-13224 23 września 2001 r. W odpowiedzi na 11 września.

  Jednak EO Bidena jest tak samo podobne do EO Busha, jak bomba atomowa do karabinu snajperskiego. EO Busha skierowane f INANSOWANIE terroryzmu . Zdefiniował terroryzm jasno i wąsko. Zminimalizowało to zagrożenie prawne dla osób z USA. Nie zniosła standardu wymogów dotyczących odpowiedzialności karnej za działanie i zamiar. Nie był skierowany do małżonków ani dzieci oskarżonych. Dodatkowo Bushzłożył znaczącą z prawnego punktu widzenia obietnicę, że użyje go z należytym uwzględnieniem winy, a administracja Busha użyła go z umiarem. Mimo to Demokraci ostro go krytykowali, sprzeciwiali się i walczyli w sądzie.

  Z kolei nowe EO firmy Biden jest skierowane głównie do osób z USA. Kryminalizuje przemówienie i działalność polityczną, opierając się na kapryśnych i arbitralnych definicjach. Administracja Bidena może dowolnie definiować „złośliwe działania”, „procesy lub instytucje demokratyczne” oraz działania, które je podważają .

  Administracja Bidena ma również swobodę interpretowania tego, co stanowi „interesy rządu rosyjskiego”. Tak szeroki i niejasny język pozwala na to reżimowi Bidenawybierają arbitralnie obywateli USA i organizacje polityczne, a następnie pozbawiają ich własności i praw bez niczego, co mogłoby przypominać o należytym procesie. EO nie wymaga nawet, aby ktokolwiek gdzieś popełniał rzeczywiste przestępstwo. Fałszywe Cyber-atrybucji lub fałszywe bounty roszczenia są wystarczające. Uwagi Bidena skierowane do EO nie wykazały winy jakiegokolwiek obywatela USA lub innej osoby będącej celem ataku .

  Lewicowe pseudoelity chętnie zakazały przemówień na podstawie zarzutów, że takie przemówienie może być korzystne dla Rosji. Taka idea jest obecna wśród influencerów Big Tech od dawna.To EO skutecznie daje Big Tech, bankom i firmom obsługującym karty kredytowe nowy pretekst do zniesławienia konserwatystów i każdego, kto sprzeciwia się reżimowi Bidena, twierdząc, że są teraz zaangażowani w nielegalną działalność.

  Wydaje się, że EO Bidena pozwala Partii Demokratów odmówić Amerykanom prawa do bronienia jej w przyszłych wyborach federalnych. Można to osiągnąć poprzez „determinację”, że Rosja ingeruje w wybory przeciwko demokratycznym kandydatom. W ten sposób każdy obywatel USA, który również sprzeciwia się Demokratom, mógłby działać na rzecz Rosji, bezpośrednio lub pośrednio.

  Lista zabronionych działań uzasadniających „postanowienie” administracji Bidena o pozbawieniu amerykańskich osób ich majątku i innych praw (zwanych tutaj „Osobą pozbawioną”) brzmi:
  [a] (iii) być lub być liderem, urzędnikiem, wyższym urzędnikiem wykonawczym lub członkiem zarządu:
  … (C) podmiotu, którego majątek i udziały w majątku są zablokowane na mocy niniejszego zarządzenia;
  Dla porównania, EO Busha obejmowało tylko przywódców podmiotów wspierających terrorystów, a nie wielu urzędników, kierownictwo czy dyrektorów.

  Bezprecedensowo EO Biden skierowane jest do dzieci i małżonków:
  [a] (v) być małżonkiem lub pełnoletnim dzieckiem dowolnej osoby, której majątek i udziały majątkowe są zablokowane zgodnie z podpunktem (a) (ii) lub (iii) niniejszej sekcji;
  i niezliczone skojarzenia:
  [a] (vi) w celu materialnej pomocy, sponsorowania lub zapewniania wsparcia finansowego, materialnego lub technologicznego albo towarów lub usług na rzecz lub w celu wspierania:

  (A) jakiejkolwiek działalności opisanej w podpunkcie (a) (ii) niniejszej Sekcja; lub

  (B) każdą osobę, której majątek i udziały w majątku są zablokowane na mocy niniejszego zarządzenia…

  [a] (vii) być własnością lub kontrolowane przez, działały lub rzekomo działały na rzecz lub w imieniu, bezpośrednio lub pośrednio … każda osoba, której majątek i udziały w majątku są zablokowane na mocy tego zarządzenia.
  Zwróć uwagę na nieskończony zasięg, jaki zapewniają te podsekcje. Osoby połączone z „osobą pozbawioną dostępu” mogą otrzymać to samo oznaczenie i tak dalej. Nie ma ograniczeń co do liczby iteracji.

  „Osoby pozbawione dostępu” zasadniczo stają się nietykalne, ponieważ jakikolwiek kontakt z nimi jest wyraźnie zabroniony bez dodatkowych ustaleń:
  Sek. 2. Zakazy zawarte w sekcji 1 niniejszego zarządzenia obejmują:

  (a) wnoszenie wkładu lub dostarczanie funduszy, towarów lub usług przez, lub na rzecz jakiejkolwiek osoby, której majątek i udziały w majątku są zablokowane zgodnie z ten porzadek; oraz

  (b) otrzymanie jakiegokolwiek wkładu lub dostarczenie funduszy, towarów lub usług od takiej osoby.
  Udzielanie zastępstwa prawnego, prowadzenie strony internetowej, sprzedaż żywności i udzielanie pomocy medycznej „osobie potrzebującej” jest automatycznie zabronione.
  Sekcja 4 zabrania transakcji, które „powodują naruszenie” niniejszego TE, nawet bez zamiaru lub wiedzy. Służy to jako wskazówka, aby z wyprzedzeniem zerwać więzi z każdym celem reżimu Bidena.
  Rozdział 9 zwalnia organy ONZ i „organizacje powiązane” (NGO) z jakiejkolwiek odpowiedzialności za ingerowanie w wybory w USA i inne działania objęte niniejszym rozporządzeniem.
  Federacja Rosyjska jest wmieszana do EO tylko w celu odwrócenia uwagi i jako podkład, wyzwalając rozszerzające się warstwy winy.

  Nie spodziewam się, że jakiekolwiek domniemane organizacje praw człowieka lub duże media będą pociągały reżim Bidena do odpowiedzialności za to, w jaki sposób stosuje niniejsze zobowiązanie, lub będą bronić swoich ofiar. Do tej pory te sklepy albo ignorowały to, albo broniły.

  Komentarz: Bezlitosny !!! Rosja stała się pretekstem do ścigania Amerykanów. Czy Biden w ogóle wie, co podpisał? To wręcz haniebne!

 3. krnabrny1 says:

  A tutaj artykuł o podobnych zdarzeniach, tylko w Niemczech:

  Izba wyższa Niemiec zatwierdza plan przekazania władzy rządowej stanom OVERRULE w momencie blokady

  https://www.sott.net/article/451785-Germanys-upper-house-approves-plan-to-give-government-power-to-OVERRULE-states-on-lockdown

  czw., 22 kwietnia 2021 14:02 UTC
  Maska Frauenkirche Niemcy

  Niemiecki Bundestag, wyższa izba parlamentu, przyjął ustawę, która daje rządowi kanclerz Angeli Merkel większe uprawnienia do zwalczania koronawirusa, w tym unieważnienie nałożenia ograniczeń przez kraje federalne.

  Po wejściu w życie 30 czerwca ustawa da rządowi możliwość wprowadzenia godzin policyjnych w stanach, zadeklarowania ograniczeń dotyczących zgromadzeń, zmniejszenia tłumów na imprezach i ograniczenia godzin otwarcia sklepów, a także zamknięcia szkół i zmuszenia uczniów do nauki. zdalnie. Środki te zostałyby zastosowane, gdyby w ciągu trzech kolejnych dni częstość występowania na danym obszarze przekraczała siedmiodniowy wskaźnik 100 nowych infekcji na 100 000 mieszkańców.

  Ustawa nadal wymaga zgody prezydenta Franka-Waltera Steinmeiera, którą ma udzielić później w czwartek, czyniąc ustawę oficjalną i umożliwiając jej opublikowanie w Federalnym Dzienniku Ustaw.

  Zespół Merkel bronił prawa i chwalił parlament za poparcie tego prawa, a jej szefowa personelu Helge Braun powiedziała, że ​​federalny hamulec bezpieczeństwa jest „pilnie potrzebny”, ponieważ „obecny poziom infekcji jest zdecydowanie zbyt wysoki w większości regionów”.

  Pomimo poparcia przez ustawodawcę prawa, nadal napotyka on opór ze strony urzędników regionalnych z obszarów, które niechętnie zrzekają się swojego prawa do działania bez interwencji rządu federalnego.

  Komentarz: Choć godny pochwały, ten opór okazał się daremny: Niemcy wymuszą kolejną blokadę, Merkel przejmie kontrolę nad krajami związkowymi, aby to zrobić

  Stanowisko to wytyczyła Manuela Schwesig, premier północnego stanu Meklemburgia-Pomorze Przednie. Schwesig skrytykował propozycję, argumentując, że „nie obniży ona liczby infekcji” ani nie powstrzyma trzeciej fali, która przetoczyła się przez cały kraj.

  Od początku pandemii Niemcy odnotowały ponad 3,18 miliona przypadków Covid i ponad 80 600 zgonów, przy czym tylko w czwartek odnotowano wzrost o 29 518 przypadków. Lekarze w kraju ostrzegają, że liczba ta wzrośnie, a oddziały intensywnej terapii mogą zostać przeciążone, chyba że zostaną wprowadzone dalsze ograniczenia Covid.

  Komentarz: Powinno być już całkiem jasne, że władze całego świata zachodniego uczestniczą w skoordynowanym ataku na wolności obywateli:
  Francuscy posłowie w końcu uchwalają drakońskie „ globalne prawo bezpieczeństwa ”, które umożliwia „ szeroki nadzór nad populacją ”
  Szwajcarzy zagłosują w referendum w sprawie zniesienia ograniczeń blokujących, 55% jest zaniepokojonych utratą wolności
  Rząd Nowej Zelandii „rozważa” całkowity zakaz palenia tytoniu do 2025 r
  Psychopatia i początki totalitaryzmu

Wypowiedz się