Nadszedł czas aby odpłacić kabałowi

Bitwa o planetę Ziemię zbliża się do punktu przegięcia. Możemy donieść ze źródeł wysokiego szczebla, że mafia chazarska wychodzi naprzeciw i próbuje wynegocjować przeniesienie władzy (szczegóły w dalszej części).

Jednak źródła, począwszy od CIA, MI6, azjatyckich tajnych stowarzyszeń, FSB, Pentagonu, itp. wszyscy zgadzają się, że nadszedł czas aby przestać reagować i zacząć działać. Musimy kontynuować atak na wszystkich frontach, dopóki nie zobaczymy kapitulacji, a następnie wielobilionowej kampanii naprawienia planety.

Słyszeliśmy już tę rozmowę o kapitulacji i zawsze okazuje się, że jest to sposób na zyskanie czasu zanim zdarzy się jakiś okropny nowy incydent.

Na przykład, kabał wielokrotnie groził ostatnio wysadzeniem Tamy Trzech Wąwozów w Chinach. To zniszczyłoby 350 milionów ludzi żyjących w dole rzeki.

https://www.quora.com/What-would-the-effects-be-if-the-Three-Gorges-Dam-were-to-collapse

Spowodowałoby to również odwet w postaci wysadzenia wyspy La Palma i uderzenia we wschodnie wybrzeże USA tsunami 600 mil na godzinę o długości 100 metrów, zniszczenia Florydy itp.

https://websites.pmc.ucsc.edu/~ward/papers/La_Palma_grl.pdf

Dlatego osiągnięcie rozwiązania korzystnego dla obu stron jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zapewniona przez obie strony destrukcja.

Niemniej jednak wiemy, że mafia chazarska planuje wydarzenia dekady, jeśli nie dłużej, z wyprzedzeniem. Oznacza to, że teraz gdy ich planowana kampania strachu traci na sile, planują coś innego.

Na tym froncie zwróciliśmy uwagę na turecką transmisję telewizyjną o tym, dlaczego statek Evergreen Ever Given zablokował Kanał Sueski w tym samym czasie gdy ciężarówka Evergreen zablokowała główną autostradę Chin.

Twierdzą, że miało to powstrzymać poważne i długo planowane “globalne ocieplenie“, katastrofę ekologiczną. To prawda i mamy nadzieję, że transmisja telewizyjna jest słuszna, a planowana katastrofa została zatrzymana.

https://www.dailymotion.com/video/x80l09q

Jest też coraz więcej dowodów na to, że UFO i kosmici są umieszczani w korporacyjnych mediach propagandowych.

https://www.veteranstoday.com/2021/04/18/stunning-pentagon-releases-slam-dunk-ufo-video-admits-withholding-far-more-compelling-images/

Może to oznaczać, że ich kampania “inwazji małych zielonych ludzików“, nad którą pracowali przynajmniej od lat 30-tych, może wkrótce zostać przeniesiona na ekran “wiadomości ” w pobliżu was. Miejcie też oko na hologramy.

Wprowadzenie tych kampanii jest w rzeczywistości oznaką desperacji chazarskiej mafii. Pamiętacie jak rumuński dyktator Ceausescu ciągle wzmagał ucisku, aż skończył przed plutonem egzekucyjnym?

To samo dzieje się teraz w Kanadzie. Kiedy premier Ontario Doug Ford wezwał w zeszłym tygodniu do totalitarnego zamknięcia używając fałszywej pandemii jako wymówki, 39 Z 45 posterunków policji Ontario odmówiło udziału.

https://thepostmillennial.com/ontario-government-backpedals-on-extraordinary-police-powers-that-would-have-allowed-police-to-randomly-stop-and-question-people-for-being-outdoors

Niedługo bratobójczy mandżurski kandydat Justin Castro i jego chazarscy mafiosi staną twarzą w twarz z własnym odpowiednikiem plutonu egzekucyjnego.

Tymczasem w USA imploduje zamach stanu, który usunął demokratycznie wybranego prezydenta Donalda Trumpa. Nasze źródła CIA potwierdzają, że Mark Milley z Kolegium Szefów Połączonych Sztabów został obalony, a dowództwo nad sztabami objął gen. David Berger.

Nowe dowództwo musi współpracować ze swoimi kanadyjskimi odpowiednikami aby wyzwolić Amerykę Północną. Wspólne zasady demokracji, praworządności, podziału władzy i merytokracji powinny być klejem, który zjednoczy wkrótce narodzone Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

https://realrawnews.com/2021/04/biden-denied-entry-to-pentagon/

Obecnie dowiadujemy się również, że zamach stanu w USA został przeprowadzony przez członków tego samego zespołu, który przyczynił się do upadku Związku Radzieckiego i zastosowali podobne metody: łączenie przekupstwa i morderstwa, podają źródła CIA. W szczególności, rodzina przestępcza Rockefellerów i ich sługusy z Fortune 500 zaoferowali 12 bilionów dolarów łapówek dla czołowych dowódców wojskowych i oligarchów zaawansowanych technologii Zachodniego Wybrzeża, m.in. do zorganizowania zamachu stanu.

Całkowitą kwotę łapówek można wywnioskować z faktu, że podaż pieniądza M1 w USA wzrosła z 4 bilionów dolarów w lutym 2020 roku (kiedy amerykańska korporacja zbankrutowała) do 18,4 bilionów dolarów w lutym 2021 roku.

https://fred.stlouisfed.org/series/M1SL

Pieniądze te były w większości prane na giełdzie przez kilka wybranych firm high-tech. Na przykład Tesla Motors ma kapitalizację rynkową w wysokości 740 miliardów dolarów, co stanowi około 5 razy większą kapitalizację rynkową Toyoty motors, mimo że sprzedała tylko 1/16 liczby samochodów. Tesla jest również na szarym końcu w ocenie niezawodności samochodów JD Powers, podczas gdy Toyota jest tuż na szczycie.

https://edition.cnn.com/2020/06/25/cars/tesla-jdpower-rankings/index.html

https://www.jdpower.com/cars/toyota

Potem mamy te wszystkie wybuchające rakiety Elon Musk Space X (lub grafikę komputerową rakiet). Dlaczego więc mówi się o tym, że Tesla staje się firmą wartą biliony dolarów?

Odpowiedź musi być taka, że należąca do Rockefellera Rezerwa Federalna pierze pieniądze do kompleksu wojskowo-przemysłowego za pośrednictwem takich oligarchów jak Elon Musk, Jeff Bezos, itp. W ten sposób udało im się wyłączyć konto prezydenta USA Donalda Trumpa na Twitterze itp. Są też za cenzurą prawdy o pandemii itp.

Co wielu zastanawia, dlaczego dolar amerykański nie załamuje się, mimo że podaż pieniądza prawie pięciokrotnie wzrasta w ciągu roku?

Odpowiedź oczywiście jest taka, że Rockefeller i inni jego pokroju mogą drukować dolary do użytku w USA, ale nie mogą wydawać ich poza krajem. Dlatego pompują giełdę i rozdają czeki zwykłym obywatelom, próbując ich spacyfikować.

Oczywiście wszystkie te darmowe pieniądze oznaczają, że wiele osób nie ma motywacji do pracy i dlatego małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą znaleźć pracowników. Pamiętajcie, komunizm upadł w ZSRR ponieważ ciężka praca nie popłacała, więc nikt nie pracował ciężko.

Podobnie jak w przypadku niepowodzenia ZSRR, upadające USSA doświadcza narastających zawirowań społecznych i przestępczości. Ostatnim niepokojącym znakiem tego było to, że w samym zeszłym miesiącu doszło do zdumiewających 54 masowych strzelanin.

https://www.the-sun.com/news/2716751/mass-shootings-us-map-biden-statement/

Inną ciekawą rzeczą, która się dzieje, jest to, że Amerykanie budzą się do kwestii niewolnictwa opartego na długu i odmawiają pożyczania pustych pieniędzy FEDu pranych przez banki.

Dlatego duże banki amerykańskie mają teraz 100% lub więcej wartości depozytów niż mają kredytów. To oznaka systemowego niepowodzenia.

https://www.zerohedge.com/markets/stunning-divergence-latest-bank-data-reveals-something-terminally-broken-financial-system

Poniższe dwa fragmenty wiadomości gospodarczych z ostatniego tygodnia ilustrują co ta polityka robi z potęgą USA na arenie międzynarodowej:

“DEFICYT HANDLOWY USA WZRÓSŁ W LUTYM DO REKORDOWEJ WARTOŚCI 71,1 MLD USD, PODCZAS GDY SPADEK EKSPORTU ZREKOMPENSOWAŁ NIEWIELKI SPADEK IMPORTU.”

“PKB CHIN ROŚNIE REKORDOWO O 18,3% W I KWARTALE PONIEWAŻ EKSPORT NAPĘDZA PRZEMYSŁ”

https://abcnews.go.com/U.S./wireStory/us-trade-deficit-jumps-48-711-billion-february-76920869

https://asia.nikkei.com/Economy/China-GDP-grows-record-18.3-in-Q1-as-exports-drive-industry

Chińczycy wykupują amerykańskie obligacje rządowe aby sfinansować deficyt handlowy w USA, ponieważ w zamian zaoferowano im AMERYKAŃSKIE zagraniczne udziały, wyjaśniają członkowie rodziny Smoka.

Najnowszym przykładem tego jest rezydent Biden obiecujący usunąć wojska USA z Afganistanu, podczas gdy Chiny proponują wysłanie “wojsk pokojowych” do tego samego kraju.

Innymi słowy, Rockefellerowie itp. powiedzieli Chińczykom: “damy wam nasz afgański biznes z heroiną jeśli pomożecie nam przejąć kontrolę nad USA.”

Inną rzeczą jest oczywiście to, że polityka zagraniczna USA/Zachodu jest jak zdarta płyta powtarzająca w kółko te same rzeczy:

“IRAN ZARAZ ZDOBĘDZIE ATOMÓWKI, MUSIMY ZAATAKOWAĆ!”; “KOREA PÓŁNOCNA WŁAŚNIE WYSTRZELIŁA WIĘCEJ POCISKÓW W KIERUNKU OCEANU, JAPOŃCZYCY MUSZĄ KUPIĆ WIĘCEJ OBRONY PRZECIWRAKIETOWEJ!”; “ROSJA ZARAZ ZAATAKUJE UKRAINĘ, CZAS SPRZEDAĆ NATO WIĘCEJ CZOŁGÓW!”; “AL-KAIDA, IS, BLM, ANTIFA ITP. WYWOŁUJĄ TERROR, CZAS NA WIĘCEJ FASZYZMU! SARS, EBOLA, PTASIA GRYPA, COVID-19 ZABIJĄ WSZYSTKICH, CZAS ZREZYGNOWAĆ Z PRAW CZŁOWIEKA I SIĘ ZASZCZEPIĆ!” Itd.

Na szczęście, wydaje się, że ma miejsce wysoki poziom rozpoznania, że to nie jest sposób na kierowanie planetą. Nasze źródła Mi6 mówią, że “spotkanie twarzą w twarz z dynastią Rothschildów” jest organizowane w celu omówienia “połączenia BIS w Bazylei, Banku Światowego, MFW i ONZ.”

Szwajcarska gałąź Templariuszy, wojskowa gałąź syjonistycznej chazarskiej frakcji, która chce rządzić światem z Jerozolimy, jest teraz gotowa do negocjacji ze Stowarzyszeniem Białego Smoka (WDS) i ich sojusznikami, według źródeł WDS i Templariuszy.

http://www.templiers.ch/

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, przedstawiciel WDS pojedzie do Szwajcarii, być może w maju, aby rozpocząć konkretny proces tworzenia Organizacji Planowania Przyszłości dla planety. Podstawową zasadą jest to, że kontrola tej organizacji będzie podzielona 50/50 między Wschód i Zachód, z każdą stroną mającą weto nad innymi. Początkowe finansowanie organizacji ma wynosić 100 miliardów dolarów.

Wszelkie dalsze środki finansowe byłyby powiązane z rzeczywistymi, konkretnymi projektami, które zostałyby przekazane sektorowi prywatnemu w celu przeprowadzenia konkurencyjnej procedury przetargowej. Zakładając, że uda się znaleźć wystarczająco rentowne projekty, oczekuje się, że roczne finansowanie wzrośnie do wielu bilionów dolarów.

Era rządzenia planetą opartą na strachu przed wrogami wkrótce się zakończy. Nowym paradygmatem będzie dla nas pytanie: “Dokąd chcemy teraz zmierzać i jak się tam dostać?” Świat zostanie przekształcony z więziennej planety w Raj na ziemi.

19 kwietnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/04/19/it-is-payback-time-for-the-cabal/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/04/22/benjamin-fulford-nadszedl-czas-aby-odplacic-kabalowi/

Wypowiedz się