Morgellony w maskach i na patyczkach do wymazów

Publikujemy 4 nagrania o robakach Morgellona w maseczkach i w patyczkach do wymazu; pierwszy polski film wraz z komentarzami i 3 zagraniczne. Przypominamy dwa wcześniejsze materiały na ten temat na naszej stronie na linkach:

Robaki Morgellona w maseczkach i na patyczkach do wymazu – kilkanaście przykładów pod mikroskopem
Morgelonowa broń masowej zagłady i jak się przed nią zabezpieczyć lub leczyć

Redakcja KIP

Opublikowano za: LocoGrove

Drugi materiał na linku, ze względu na cenzurowaną blokadę wyświetlania, należy skopiować i wkleić do przeglądarki i po wklejeniu kliknąć film, obok drugiej cenzury dezinformacji:

https://www.facebook.com/383774518626868/videos/44317198010626

Wdychasz te rzeczy lub wczołgują się do ciebie

Trzy obcojęzyczne nagrania do obejrzenia włókien Morgellona w maseczkach

Rense.com

Maska na twarz z ruchomymi nanowłóknami – Film 1 Początek o 4:20

 

Rozpocznij o 6:00 minut – oszałamiające – te nanowłókna są przeznaczone do
pełzania w nosie lub ustach … lub przez skórę

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=61270

 

Wybrane komentarze do pierwszego polskiego nagrania

LESZEK SAS

Dlatego wprowadzili zakaz noszenia kominów i szalikow.Dobrze byłoby wiedzieć gdzie produkują te maski. W tedy mamy dowód.

Elżbieta Węgierska

teraz nakazują maski chirurgiczne bo podobno Sebastian Kulczyk rozpoczął ich produkcję jakiś czas temu ..Jezu ,jeśli to prawda to co ten syf nam zrobi ..

Ewa Klon

 @Elżbieta Węgierska  nic nam nie zrobi jak nie będziemy nosić tego syfu. Ja nie noszę i żyję .. Nasze dzisiejsze decyzje, decydują o naszym jutrze.. 🙂 Życzę zdrowia i podejmowania świadomych decyzji.

alghul66

A zakazali już poszwy? Bo w mojej też są takie włókienka: https://youtu.be/97Frt8BgNalghul66

1 tydzień temu (edytowany)

A zakazali już poszwy? Bo w mojej też są takie włókienka: https://youtu.be/97Frt8BgNK4K4

alghul66

A zakazali już poszwy? Bo w mojej też są takie włókienka: https://youtu.be/97Frt8BgNK4

Halina Molenda

Maski sa produkowane w Bydgoszczy przy ul.Wojska Polskiego, Firma „Ciech” Sebastiana Kulczyka od grudnia ubieglego roku zajmuje sie produkcja masek chirurgicznych

Lucyna Skrzyp

Tak rząd zabija cały naród kto nosi maski i testuje się a ludzie tak dumnie noszą te kagance

Grzegorz Polak

Detektyw Prawdy miał ostatnio o tym filmik,a swoją drogą zawsze twierdziłem że nie dam sobie grzebać tym patyczkiem bo nie wiadomo co na nim jest” Tu sam sobie nie ufasz a co dopiero komuś”

Elektroniczne tortury STOPZET

Już parę miesięcy temu Ewa Pawela robiła nagranie na podstawie francuskich lekarzy że patyczki do testów PCR zawierają nanotechnologię ,czyli inaczej mówić chipy !!!

Elektroniczne tortury STOPZET

Nanotechnologie można podać nawet w zwyklej kroplówce , więc nie wiem komu i dlaczego tak zależy na podważaniu że można to podać wraz z testem PCR czy w inny sposób….

bartek alfa

 @Elektroniczne tortury STOPZET  nie bezpowodu ntv zablokowali.

sygmund klimczak

Na temat Morgellonow ma wyklad fizyk niemiecki Kauz-Vella

M ***

 @alghul66  nie znalazł pan… Serio????!!! .Tak trudno obchodzić się z komputerem?. To może wystarczy już tych wpisów na forum, bo jak widać pan widzi praktycznie wszystko inaczej, niż inni ludzie.

Anna Krajewska

U Jana Taratajcio był program o morgelonach

Swiadomy Czlowiek Karol

 @Bernard Zet  ja osobiscie sprawdzalem leżąc na rehabilitacji ,mialem noge w magnetronie i tak sobie te maseczke obserwowalem z 10min to trafilem na czerwona nić , jak chciałem dotknac to sie w przeciwna strone obracala wiec cos k o r w a jest

EIC89

Ja pierdole, przecież to jebany holokaust

_yoko_

normalne żyjesz w ich ojczyźnie „polin”

M ***

I to przejdzie do krwi po wdychaniu, usadawia się w mózgu przez krew.

M ***

 @alghul66  nie wie pan, że są pasożyty, które umiejscawiają się w mózgu, wątrobie? Nie słyszał pan o tasiemcach bąblowcach i innych pasożytach często niezbadanych przez medycynę?

M ***

 @alghul66  nie wie pan, że ?manipulowaniem w nosogardzieli można przedziurawic kość sitową, która jest delikatna i wszelkie zarazki mogą dostać się do mózgu?

Julia Bieganowska

Ja dziś z ciekawości patrzyłam . Najpierw wzięłam wkładkę 1 i tam nic nie znalazlam ,później patyczka do ucha i tam już były 2 takie czarne „nitki”….jak kupie maseczke to tez sprawdze. 🙂

Jacek J

Widzę, że usunęli Ci film że szpitala. Masz może kopie lub wiesz gdzie można zobaczyć ten film?

LocoGrove

Kopie zapasowe: Suweren wizytuje szpital – BITCHUTE – https://www.bitchute.com/video/IP1VZBHOQxBK/ Suweren wizytuje szpital – VK – https://vk.com/video631935776_456239021 Źródło: Facebook Wolni My : https://www.facebook.com/104333144873425/videos/453788319175164

LocoGrove

 @TheCorstenn  No i pięknie. Tam publikuje tylko skasowane materiały, a tutaj bawię się z youtubem. Kiedy skasują mi filmik, to na YT wrzucam krótkie info o skasowaniu materiału i podaje linki do vk i bc 🙂 Jak Suzanne Wojcicki się wnerwi i mnie wykopie totalnie, to na bit.ch.u.te będę częściej

Ewelina Z

Ja znalazłam też to w maseczkach i waciakach kosmetycznych, ale nie poruszały się, jak polałam wacik ciepłą wodą to też re czarne nitki nie ruszały się.

NEUROSTRUCTURE

Makabra. Jak powiedział Klaus Schwab ludzie zostaną zastąpieni przez cyborgi. Może ta technologia potem coś buduje w ciałach ludzi. Cholera wie co już potrafią.

Elektroniczne tortury STOPZET

Od dekad już testują na ludziach nanotechnologię ostatnio ,czyli cyborgizacja ludzi, najpierw chipowano w Polsce zwykłymi chipami w gabinetach laryngologicznych, stomatologicznych , ginekologicznych i pod narkozą w szpitalu ….

Grażyna Kuc

Ta larwa wejdzie do krwiobiegu , do serca , płuc , mózgu no k….a wszędzie MASAKRA JAKAŚ !

Off Road is Life

To samo ludzie mają pod skórą po chemitrals… wystarczy poszukać w sieci jest pełni zdjęć i filmów…

1 3

Witamy w piekle. 😁

Maria

Mogą być też na patyczkach kosmetycznych,papierze toaletowym,ręcznikach papierowych,chusteczkach kosmetycznych,pampersach.Trzeba to sprawdzać.

Jacek J

Podobne nici widziałem na jednym filmie na YT ale były one na patyczkach do pobierania wymazów(podobno to forma nano technologii) . Dobrze, że nie noszę tej szmaty.

LocoGrove

Maksymalnie ograniczać noszenie szmatek. A jak już unikamy mandatu, to lepiej mieć wypraną i wyprasowaną z bawełny a pewnie jeszcze lepiej to z konopi.

Tamara Jowdiuk

 @LocoGrove  nie dziala na nie ani kwas ani palnik ,praktycznie nic ,sa odporne ,naukowcy to zbadali ,to jest nanotechnologia a ludziom sie wciska ze zmiany skórne ktore od tego maja to choroba psychiczna .Pozdrawiam serdecznie

Elektroniczne tortury STOPZET

 @Tamara Jowdiuk  wiemy ,wiemy już jak to jest z tą rzekoma chorobą psychiczną i poco te psychuszki wymyślono ….

Elektroniczne tortury STOPZET

 @Tamara Jowdiuk  Już sterują paroma milionami a docelowo wszystkimi, którzy przeżyją

Tamara Jowdiuk

 @alghul66  sa inne filmy i artykuly naukowe ktore potwierdzaja ze to nanotechnologia ,wystarczy poszukac .

Elektroniczne tortury STOPZET

 @Tamara Jowdiuk  Ale ja mam na myśli RNM – (Remote-Neural-Monitoring) przez 24/24 a reszta to już podprogowo zaprogramowana i sterowana , co widać po maseczkach , jak skrupulatnie przestrzegają i zero logicznego myślenia u nich , jak szmatka naciągnięta na twarz ma chronić przed czymkolwiek? .Przecież wiadomo że chodzi o stary masoński rytuał a nie o jakiegoś wirusa, którego nawet nie wyodrębniono

Tamara Jowdiuk

 @Elektroniczne tortury STOPZET  Dokładnie, masakra jak ludzie przestali w ogóle używać szarych komórek, aż się wierzyć nie chcę że przez rok czasu nie dostrzegają absurdu tej całej sytuacji ,już nie wymagam żeby choć więcej ujrzeli co w koło nich od lat dzieje. Pozdrawiam serdecznie.

Elektroniczne tortury STOPZET

 @Tamara Jowdiuk  Bardzo mnie zadziwia postawa niejakiej Joanny Szczepkowskiej -aktorki na jej FB-kowym profilu ,gdzie informuje że jest założycielką Grupy NOS POLSKI , gdzie kabluje gdzie sie da jak ktoś w urzędzie , sklepie nie zasłania dostatecznie nosa, tylko usta…. Paranoiczkę do kwadratu z niej zrobiono, jest sterowana na bank ,tylko absolutnie o tym nie ma pojęcia, Ona myśli , że „myśli’ samodzielnie :)))

Tamara Jowdiuk

 @Elektroniczne tortury STOPZET  Niestety nie tylko ona to robi a wszyscy celebryci jedynie Iwan Komarenko ,który nigdy z nimi nie podpisal kontraktu i Górniak sie sprzeciwiaja .Cala większość to jedna banda ,sporo łudzi uważa ze to semici i teraz swoje robią. Chyba coś w tym jest .Chcą nas zniewolic juz do końca i dlatego ta cała szopka z plandemia.

Tamara Jowdiuk

 @Elektroniczne tortury STOPZET  Wlasnie sprawdzilam pochodzenie tej Pani i plynie w niej krew zydowska i niemiecka .a z Polska ma tyle tylko co obywatelstwo zdobyli rodzice .

M ***

 @Radosław Sobieszczyk  a co robią te ruszające się włókna na patykach do testów? Nie ma prawa ich tam byc nawet, gdyby były włóknami, bo tak patyki do testów nigdy nie wyglądają. Mają być sterylne. A tu ruszają się jakieś robaki na filmie.

Phobos

Widziałem coś podobnego na maseczce świeżo wyjętej z opakowania, ale to coś u mnie się chyba nie ruszało (kolor czarny). Dla ciekawskich – maseczkę można sfilmować w powiększeniu obrazu smartfonem

M ***

 @Kaktus Gagatek  tych „włókien”nie ma wszędzie. Ale jak świat będzie szedł w tym kierunku, w którym idzie, to wkrótce będą wszędzie. Może niektórym na tym zależy.

Adam Weiss

 @M ***  Podziwiam za cierpliwosc w odpowiadaniu slepym ludziom, pozdrawiam

Danuta Stachyra

mama nagrała to wczoraj w Niemczech https://www.facebook.com/Sanchopanchox/posts/1632579103605039

M ***

Tysiące robaków wycierają ludziom w błony śluzowe a potem test wychodzi dodatni, bo DNA robaków daje test dodatni.

M ***

 @alghul66  a Pan ma? Opieram swoje spostrzeżenia na załączonym filmiku. Pana to nie szokuje? Proszę wyjaśnić dlaczego te robaki są na patykach do wymazów i na tej podstawie wykonuje się testy? Proszę też wyjaśnić dlaczego skoczkom sportowcom robi się testy codziennie aż wyjdzie test ujemny, a człowiekowi np w przychodni raz na 14dni i każe się być na kwarantannie?

M ***

 @alghul66  robaki ma pan na pościeli i ubraniach?????i nic pan z tym nie robi????I uważa Pan, że robaki mają prawo być na testach do wymazów,gdzie patyki mają być sterylne,by test wyszedł prawidłowo?!Pan se żartuje?! Poza tym inni tych potrzeb z pracą i ważniejszymi wyjazdami nie mają?! Bez zawodów sportowych da się żyć! Tv można wywalić na śmietnik. A inne zawody są wiele ważniejsze, jak pielęgniarki, sprzątaczki, mechanicy, piekarze, rolnicy itd itd. I jakoś nie spieszno nikomu natychmiast powtarzać tym ludziom testy aż wyjdą ujemne. Brawo pańskiemu rozumowi!

Mineralna

Już wiecie dlaczego lekcje są on line a ze szkół zniknęły laboratoria? Kiedyś szkoły były wyposażone w mikroskopy i na bank dzieciaki wpadłyby na pomysł podglądania maseczek. Gdzie są nauczyciele biologii i chemii? Gdzie się pochowali??!!

Margaret K

Oto jak produkuje maseczki https://youtu.be/mpxtXRREr-g

Mariola Nerwicka

Witam to jest jakaś masakra!!! Ja pracuję 8h w masce PPF2 dziś z czystej ciekawości otworzyłam wszystkie warstwy w masce i niestety była dwa takie same, ale się nie ruszały słaby temat jestem PRZERAŻONA

sunfirexlbl

Zmocz ją to się zaczną wiercić:)

Paco Dilaro

Jest to w każdej maseczce, lecz nie rusza się pod żadnym względem robiłem para woda i nawet spirytusem . Jedno co to obracając maseczkę strona używania w kierunku miseczki z wrzadkiem, wszystkie włókna poszybowało na dno miseczki tak jakby tam magnez był..

LocoGrove

O ciekawe. Już dziś to gdzieś w komentarzu pisałem, że wiele lat temu, chyba to było na nieistniejącym już blogu monitorpolski był zalinkowany materiał do filmu który przedstawiał zbliżenie na skórę ciała z której wystawało takie czerwone włókno, ciężkie do wyrwania oraz reagujące na przybliżany magnez. Nie wiem czy, to nie był fake, ale jak był, to dobrze zrobiony. Oczywiście materiał nie był w dobrej jakości, bo było to gdzieś około 2008 roku. Tak szacuję datę po nagranym „kalkulatorem” filmiku z chemtrails wrzuconym na kanał YT.

anna Kwietniewska

PROSZĘ SPRAWDZIĆ , CZYM TO MOŻNA UŚMIERCIĆ , CO NA TE MORGELONY DZIAŁA , SÓL , OCET , CZY SPIRYTUS I JAK DZIAŁA

LESZEK SAS

Podobno srebro koloidalne zwalcza.

Kalina Masash

Tyle lat ludzie znający konspiracje mówili o tym , ze to świństwo sypia w smugach na niebie tez w takich niezidentyfikowanych krwinkach czerwonych i w innym pyle bio technology . Ja o morgellons wiem juz 10 lat a dopiero teraz oczy wam sie otworzą jak zrobili wirus zeby rozpowszechnić mergelony do calej ludnosci na swiecie .

strzelecbird

Oto najpełniejszy obraz tajemniczej choroby Morgellons, jaki udało się do tej pory sporządzić na podstawie klinicznych i laboratoryjnych danych oraz niezwykle zaawansowanych badań wykonanych przez niewielki zespół znakomitych naukowców i lekarzy sektora prywatnego, mówi Jeff Rense: „Za chorobą Morgellons kryje się najprawdopodobniej zaraźliwa (lub zainicjowana przez nanotechnikę) inwazja ludzkich tkanek w postaci samoreplikujących się widzialnych rurek, kolorowych włókien, drucików, siatek wyposażonych w coś, co wygląda jak czujniki, anteny lub jeszcze coś innego, co posiada przypuszczalnie genetycznie zmienione i wymieszane DNA/RNA. Te (pobudzone przez nanotechnikę) „maszyny” doskonale rozwijają się w warunkach alkalicznego pH i wykorzystują do własnych celów bioelektryczną energię organizmu, jego sole mineralne i inne nie określone elementy. Ludzie dla profilaktyki nie powinni „gonić” za kwasowym pH, ale dążyć do utrzymania normalnego pH na poziomie około 7,5. Są pewne dane sugerujące, że te malutkie maszyny/wirusy posiadają swoje własne, wewnętrzne „baterie”. Przypuszcza się również, że są one prawdopodobnie zdolne do odbioru określonych mikrofal, sygnałów i informacji w zakresie EMF i ELF. W jakim celu – nie wiadomo. Wzorki widać niestety na skórze, nawet jak rany i owrzodzenia się nie otwierają – i nie wygląda to na omamy, urojenia ani halucynacje, chociaż wrażenie pełzania czegoś pod skórą w takim wypadku może być uzasadnionym biologicznie rodzajem swędzenia, zresztą trudnego do wytrzymania!” http://www.zdrowieiswiadomosc.com/2016/06/choroba-morgellonow-wspoczesna.html?fbclid=IwAR3iCImmuBMX9ZKuMs1bWp2jBS_KtgYmbCHpbgDe4smGttryaYVHrJkg6Jc

Qhashbba

Czyli wspopracuja z nadajnikami telefonii komorkowej. NIektorzy dobrze mowili, ze covid jest powiazany z 5G.

_yoko_

Maski, zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z (saturacja krwi?) równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów.Musimy wrócić do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury. Czas skończyć z terroryzmem i z polityką terroru. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu nie zobaczę podobnych świństw i łajdactw, jakie mogłem obserwować na przestrzeni ostatnich miesięcy.Tego qrestwa drugi rok nie mam oddycham nosem a wy sobie noście jak widzę gawiedź pod oczy ! pomiary PCR https://youtu.be/xLkf82ttqDI popatrz do czego one służą ?

Tamara Jowdiuk

To jest nanotechnologia,naukowcy to zbadali ,można przez to sterować cala populacja,a ludziom sie wciska ze to choroba psychiczna gdy przychodza z ostrymi zmianami skornymi

Prison Planet

Ja tez to znalazlem na maseczkach dla dzieci co szkola daje…nagralem jak sie rusza pod mikroskopem i wrzucilem na moj kanal

Adler

Patrząc na poziom inteligencji komentujących powiem jedno – za dużo religii w szkole, a za mało fizyki. Wesołych Świąt!

Ryszard Dominiak

Nie muszą to być koniecznie sztuczne twory zwane Morgelonami… Mogą to być równie dobrze NICIENIE. Jednak znamiennym jest FAKT ,że maseczki są SKAŻONE…!!! Skażone w sposób,który zagraża zdrowiu a nawet w drastycznych przypadkach życiu. Gdzie są ci co tak ochoczo nakładają kary nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych zwane Sanepidem. a jak domniemam mają w swoim statucie ochronę życia i zdrowia ludzkiego ???

Swiadomy Czlowiek Karol

Bill gates zainwestowal 900mil dolcow na badania w uniwersytecie johna hopkinsa nad nano pyłem zwanym teragripper ma on 3mb ramu akcelerometr termometr gps …sa filmy z przed 10lat jak alw ameryce ludzie chodzili do lekarza bo cos im chodzilo pod skora ale nikt w to nie wierzyl nazwali to choroba Morgellonow ludzie mowili ze opryskuja chemitrailsami z tym gownem W Polaczwniu z technologia wojskowa 5G moze pogarszac stan zdrowia i kontrolowac zachowanie przez ból i kontrole nad zyciem

Swiadomy Czlowiek Karol

 @Rolson 33  ostatnio ogladalem takiego goscia Podroze Wojownika odcinek z muzeum w Wietnamie o wojnie i juz wtedy amerykanie sypali z helikopterow swoje pierwsze chemitrailsy ktore na lata zatrowaly grunty i mutowaly ludzi ,rodzili sie podkręcani jak po szczepionkach w indiach straszne to bylo a dzis ludzie patrza w niebo i nie kumaja ze nas truje amerykanski pentagon bronia do zmiany pogody itp itp a w nich tez nano technologia i jeszcze bil gates co chce chemitrailsami zablokowac pr9mienie sloneczne a ludzie ze Ok dawaj https://you tu.be/ubwi13SeA3U wietnam muzeum wojny

Danuta Stachyra

moja mama to nagrała wczoraj https://www.facebook.com/Sanchopanchox/videos/1632579030271713/

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=ZA7ay5wGVzk

Wypowiedz się