Rosja niszczy magazyny ropy naftowej w Syrii, która była kradziona przez USA, Izrael i Turcję

Gigantyczna eskalacja w Syrii może doprowadzić do natychmiastowej wojny.

Hal Turner Radio Show

Syryjska armia arabska i siły rosyjskie w tym kraju wystrzeliły pociski balistyczne Tochka w obiekty zbiorników ropy naftowej, które są okupowane i używane przez Stany Zjednoczone, Turcję i Izrael w Syrii.
Gigantyczne eksplozje zrównały z ziemią większość farm zbiorników magazynowych, uniemożliwiając USA, Turcji i Izraelowi dalszą kradzież syryjskiej ropy. To działo się od lat, gdy Stany Zjednoczone rzekomo „walczyły z ISIS”.

Wideo z ataków, które się rozpoczęły, powoli wypływają z Syrii. W krótkim klipie wideo poniżej, po tym, jak pierwszy pocisk wysadził kilka zbiorników magazynowych, drugi pocisk uderza ze spektakularnym efektem, oświetlając nocne niebo na mile, gdy wybuchła ropa:

Więcej filmów z dalszej odległości:

Poniższa mapa przedstawia obszar, w którym doszło do uderzeń rakietowych: Druga farma zbiorników ropy naftowej w pobliżu Al-Bab w Syrii, inna część obszaru bezpośrednio kontrolowanego przez siły amerykańskie wraz z siłami tureckimi, czyli bogaty w ropę region Syrii:

Obrazy wychodzące z Syrii dostarczają niezbitego dowodu, że użyte pociski to rosyjskie Tochka, znane również w kręgach NATO jako SS-21.

Poniższy film pochodzi z KRYTYCZNEGO ŹRÓDŁA INTELIGENCJI w Syrii, bezpośrednio obok zniszczonej i płonącej farmy zbiorników na ropę: (artykuł jest kontynuowany poniżej obszaru tylko dla zielonego abonenta)

Odłamki pocisku w drugim filmie powyżej jasno pokazują, że był to atak ROSYJSKI. Wstępne szacunki wywiadu mówią, że Rosja celowo zniszczyła te syryjskie magazyny ropy, prawdopodobnie za zgodą rządu syryjskiego, aby położyć kres szalejącej KRADZIEŻY syryjskiej ropy przez Stany Zjednoczone, Turcję, a ostatnio Izrael.

Konserwatywne szacunki wskazują, że podczas bitwy z ISIS Stany Zjednoczone ukradły 30 milionów dolarów miesięcznie.

Później, gdy wojska tureckie wkroczyły do ​​Syrii rzekomo w celu powstrzymania Kurdów, Turcja również zaczęła kraść ropę, podnosząc skradzioną kwotę do około 60 milionów dolarów miesięcznie.

Niedawno Izrael rzekomo przyłączył się do kradzieży i rzekomo kradł dla siebie kolejne 20-30 milionów dolarów każdego miesiąca, powodując, że Syria traci ponad 100 milionów dolarów miesięcznie w wyniku kradzieży.

Nikt nie wie, kto otrzymuje wszystkie pieniądze z ropy. Istnieją spekulacje, że napycha się kieszenie amerykańskich przełożonych wojskowych, polityków amerykańskich i tych o podobnej pozycji zarówno w Turcji, jak i w Izraelu.

Rosja po prostu uderzyła ich wszystkich w twarz i zniszczyła ich rurociąg pieniężny. Nie mogą już kraść ropy, ponieważ Rosja właśnie zniszczyła potrzebne magazyny ropy, z których szmuglowano ropę z Syrii.

Po odcięciu dostępu do darmowych pieniędzy „Deep State” prawdopodobnie wpadnie w szał, a zatem moi byli koledzy ze społeczności Intel mówią mi,  że  w społecznościach Intel i wojskowych będą „naciski”aby skłonić Stany Zjednoczone do kierowania wojną z Rosją  w Syrii.

Moi byli koledzy powiedzieli mi również, że najbardziej natychmiastowym i prawdopodobnym odwetem będzie poważna eskalacja na wschodniej Ukrainie, kiedy Stany Zjednoczone i Zachód uderzą, powodując duże kłopoty dla Rosji.

Najbardziej zdumiewającym ostrzeżeniem moich byłych kolegów jest to, że  „ta sytuacja może szybko eskalować i prowadzić do bezpośredniej wojny w Syrii, między USA i Rosją, z drugim frontem otwartym przeciwko Rosji przez Europę, z wojną na Ukrainie na kontynencie europejskim”.

Moglibyśmy zobaczyć rzeczywisty wybuch czegoś, co historia może nazwać trzecią wojną światową.

Żadne inne środki masowego przekazu nie wspominają o tym, ani w Stanach Zjednoczonych, ani w Europie. Zarówno Amerykanie, jak i mieszkańcy Europy są błogo nieświadomi tego, jak bardzo sytuacja właśnie się pogorszyła. Jeśli wybuchnie wojna, ludność cywilna w Ameryce i Europie zostanie całkowicie zaskoczona i bez żadnych przygotowań.

Przygotuj się teraz. Zaopatrz się w żywność, wodę w nagłych wypadkach, zapasowe zapasy leków, których możesz potrzebować. Zapasowe paliwo. Miej sposób na generowanie energii elektrycznej. Miej radia CB lub HAM do komunikacji.

Jeśli to się zepsuje, to wszystko szybko się zepsuje.


PORANNA AKTUALIZACJA 

6 marca 2021 r. – 7:30 czasu wschodniego

Rosyjskie pociski nie tylko uderzały w farmy zbiorników ropy, ale także ścigały cysterny przemycające ropę. Całe parkingi wypełnione setkami cystern-przemytników zostały trafione i zniszczone.

To zabiło wielu kierowców ciężarówek, ale wysłało również wiadomość do każdego innego kierowcy ciężarówki: nie angażuj się w kradzież syryjskiej ropy dla Amerykanów, ani nikogo innego, bo TY też możesz zostać wysadzony w powietrze.

Rosja za jednym zamachem dźgnęła nożem operację przemytu i kradzieży ropy w Syrii, bezpośrednio w jej serce. Nawet jeśli Stany Zjednoczone, Turcja i Izrael „chciały” nadal kraść, nikt przy zdrowych zmysłach nie poprowadzi za nich przemytniczej ciężarówki, z obawy przed ponownym rozerwaniem na kawałki przez rosyjskie rakiety.

„Głębokie państwo” kazało  nielegalnie szmuglować ropę z “dojnej krowy”, zabitej przez Rosję ostatniej nocy.

___
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-syria-bomb-oil-storage-facilities-being-used-by-us-turkey-israel-inside-syria-giant -eskalacja-w-syrii-może-doprowadzić-do-natychmiastowej-wojny

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=55182

Wypowiedz się