Polski lekarz, który kpił sobie z antyszczepionkowców, umiera wkrótce po zaszczepieniu na Covid !!! video

5NAPISANE PRZEZ: TIM BROWN SonsOfLibertyMedia.com

To smutne, ale niektórzy ludzie muszą się po prostu nauczyć na własnej skórze. Polski lekarz zmarł zaledwie kilka dni po przyjęciu eksperymentalnego zastrzyku COVID. Podobno przyczyną śmierci była niewydolność serca. Jednak najbardziej ironiczne jest to, że nagrał wideo swojego zastrzyku, kpiąc z antyszczepionkowców.

Spójrz.

Polski lekarz dr. Rogiewicz w nagraniu powiedział:
„Zaszczep się, aby chronić siebie, swoich bliskich, przyjaciół, a także pacjentów. I żeby szybko wspomnieć, że mam informacje dla antyszczepionkowców i antycovidowców, jeśli chcesz się skontaktować z Billem Gatesem, możesz to zrobić przeze mnie. Mogę również zapewnić Ci z własnego organizmu sieć 5G. Przepraszam, że nie rozmawiałem przez chwilę, ale po prostu dostawałem autyzmu ”.

Zmarł zaledwie kilka dni później z powodu niewydolności serca.

Dowody śmierci dr. Rogiewicza można znaleźć  tutaj .

VIP Clinic napisali (tłumaczenie):

W nocy nagle zmarł nasz Przyjaciel i Współpracownik, dr Witold Rogiewicz. Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomością. Przesyłamy najgłębsze współczucie rodzinie, którą bardzo kochał. Nie możemy uwierzyć… ☹Witek, będziemy za Tobą bardzo tęsknić.

PS OViKlinic skontaktuje się ze wszystkimi pacjentami dr Rogiewicza i nie pozostawi ich bez pomocy. Proszę zrozumieć sytuację.

Zgłosiliśmy wiele skutków ubocznych i zgonów zgłoszonych za pośrednictwem systemu zgłaszania skutków ubocznych szczepionek, a niektóre nie.

W mediach społecznościowych wiele osób wspomina o bliskich lub znajomych, którzy doświadczyli niepożądanych skutków śmierci po otrzymaniu eksperymentalnego zastrzyku z urządzenia medycznego.

Wypowiedz się