Klęska rządu PiS. Przez ich decyzje polityczne umiera rekordowo dużo Polaków!!!

Źródło: dreamstime.com

Polska wreszcie jest w czymś najlepsza, konkretnie w depopulacji swoich obywateli. Na tym polu jesteśmy na pierwszym miejscu na świecie. Chodzi o tak zwane nadmiarowe zgony, których rekordowo dużo wystąpiło w Polsce.

Nasz kraj idzie na smutny rekord w UE w liczbie zgonów. Już wygrał w 2020 roku, a terazrządzący śrubują zeszłoroczny rekord zgonów koncentrując się na jednej chorobie nawet bardziej niż rok temu. Odwołano wszystkie planowe zabiegi.

Chyba historyczna grupa rekonstrukcji Sanacji zwana dla niepoznaki Prawo i Sprawiedliwość lub PiS, dla dodania realizmu swojej inscenizacji potrzebowała czegoś tak spektakularnego jak Klęska Wrześniowa zakończona niesławną ucieczką do Rumunii. Udało im się to. W zeszłym roku na skutek odcięcia Polaków do służby zdrowia zmarło nawet więcej naszych rodaków niż podczas walki z Niemcami w 1939 roku. Tak spektakularnej porażki swojej szalonej strategii doświadczył polski rząd.

Co robią dalej? Czy zmieniają swoje podejście? Wręcz przeciwniej, chcą wprowadzać swoje szalone pomysły z zamykaniem życia jeszcze bardziej, jeszcze dolegliwiej. Nie widać końca tego szaleństwa. Chodzimy zamaskowani jak podręczne z serialu HBO żyjące w wyimaginowanym Gileadzie. Nasi oprawcy jakby czerpali dziką przyjemność z tego jak bardzo udało im się nam dokopać. Jesteśmy dla nich przedmiotami, SIMsami z gry, w którą się bawią. Dlatego dziesiątki tysięcy ofiar ich obłąkanej polityki, nie robią na nich żadnego wrażenia. Zamierzają po prostu zwalić to (intencjonalne lub przypadkowe) ludobójstwo na COVIDa.

Tak wynika z wypowiedzi prominentów PiS. Minister Zdrowia, Adam Niedzielski bezczelnie dowodził, że ponad 70 tysięcy ofiar nieCOVIDowych w 2020 roku to i tak wina Covidka. Argumentowali, że te ofiary to niezdiagnozowane ofiary zarazy, albo ozdrowieńcy, którzy zmarli na Long COVID, czyli powikłania pogrypowe w dawnej nomenklaturze. Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS stwierdził, że jedna z najniższych stóp bezrobocia w UE to dzięki rządowi, ale już na nadmiarowe zgony rząd nie miał żadnego wpływu. I zapewne taka będzie narracja gdy przyjdzie do rozliczeń winnych śmierci dziesiątków tysięcy Polaków.

Gdy popatrzy się na ilość zgonów na COVID-19 na milion mieszkańców to wczoraj, 23 marca 2021 roku przegoniliśmy Szwecję w ilości zgonów na milion mieszkańców. Dodajmy, że Szwecja nie zrobiła żadnego lockdownu i życie wygląda tam podobnie jak u nas przed tym otaczającym nas sanitarnym szaleństwem. My mamy zmasakrowaną gospodarkę i więcej zgonów niż Szwedzi.

W danych procentowych nadmiernych zgonów wedle średniej z ostatnich 5 lat, jest jeszcze gorzej. Za to w Irlandii w sezonie 19/20 zanotowano mniej zgonów niż w sezonie 17/18.

Śmieretelne żniwo rządu i jego doradców z konfliktami interesu nadal trwa. Masowe zabijanie Polaków na skutek odcięcia ich od służby zdrowia nawet przyspiesza w stosunku do tragicznego roku 2020. Oto ilość ofiar z 10 pierwszych tygodni 2021 roku: 11461; 10 963; 11009; 10 372; 9834; 9882; 10057; 9665; 9521; 9735. W sumie zmarło już 102 499 osób! Rzekomo na Covid-19 wraz chorobami współtowarzyszącymi zmarło 49 365 osób. Chyba już każdy powinien widzieć, że nasza władza morduje nas swoimi szalonymi sanitarnymi decyzjami, a ilość Polaków zabitych przez urzędników jest znacznie większa niż tych rzekomo zabitych przez wirusa.

Winni tego stanu rzeczy udają, że to nie ich wina. Jedynym winnym jest wraży “covidek”. Musimy się do tego przyzwyczaić, że każdy problem, każde złodziejstwo i każde ludobójstwo będzie teraz tłumaczone wirusem. Pytanie tylko czy ludziki na to pozwolą.

autor: admin ()

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kleska-rzadu-pis-przez-ich-decyzje-polityczne-umiera-rekordowo-duzo-polakow?page=1

Wybrane komentarze

Znany profesor się przełamał

autor: ARTUR (2021-03-28 12:46)

Znany profesor się przełamał i wskazuje za co będą rozliczani przestępcy demo władzy

https://prawy.pl/113465-naukowiec-twierdzi-ze-covid-ma-taka-sama-smiertelnosc-jak-grypa-ktora-zakaza-sie-12-razy-wiecej-ludzi/  , czy warto będzie okazać litość ? Nie warto – kara Słowiańska .

Do roku 2019 na grype

autor: Estia (anonim) (2021-03-27 21:17)

Do roku 2019 na grype umieralo co roku na swiecie ponad 8 mln ludzi, odkad wymyslili covida na grype cudownie zmalala ilosc zgonow i umiera tylko ok 4mln 700 tys. ludzi w 2020 na grype, natomiast na covidka 3mln 200 tys.osob.w 2020. Gdy umieralo nas ponad 8mln na grypke nikt nie oglosil pandemii ani lockdawnu. Wedle madrzejszych lekarzy ten covidek to zaden covidek tylko zwykla grypa typu A, miedzy innymi  odpowiedzialna za zapalenie pluc.Zadna nowosc ta grypa, byla z nami i bedzie zawsze.dwa razy do roku mamy do czynienia z mutacja grypy A lub B. Nasi zarzadcy jednak w cwany sposob zamienili grypke na nowego covidka ,puscili odpowiednia bajke i propagande i mamy stada oglupionych baranow dajacy sobie wstrzykiwac eksperymentalne swinstwo ,dajace sie calkowicie kontrolowac i zgadzajace sie na wszystko pod przykrywka ochrony zdrowia przed zabojczym wirusem. Do tego stopnia oglupili barankow ,ze nie przeszkadza im nawet to ze ludzie po zawalach,zatorach i innych naglych zachorowaniach czekaja po kilka godzin najpierw na karatke a pozniej nastepne pare godzin w karetce czekajac pod szpitalem na przyjecie lub sa odsylani do innych szpitali. Tym czasem oddzialy covidowe strasza pustkami lub sa przyjmowane osoby z katarem…Inne oddzialy w wyniku zarzadzen nierzadu zapakowane sa geriatria a normalni pacjenci niecovidowi nie maja dostepu do leczenia,diagnozowania, odwolano nawet operacje pacjentow z rakiem, co w ich przypadku czas jest kwestia zycia i smierci,  wszystko to dla naszego dobra i troski o nas. Swiat z 7 mld ludzi zostal zatrzymany i postawiony na glowie z powodu smierci 3mln 200 tys osob! Tymczasem na raka co roku na swiecie każdego roku stwierdza się ok. 18 mln przypadków zachorowań na różnego rodzaje nowotworów.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-04/who-liczba-zachorowan-na-nowotwory-moze-sie-podwoic/

POWSZECHNY CHAOS Przekładany

autor: Kwazar (anonim) (2021-03-26 13:40)

POWSZECHNY CHAOS Przekładany przez “szczujnie TVP” na tłumaczenie, jako to, plan w planie zwycięstwa jest “do świetlistości”  prowadzi. Najgorzej, że ta szczujnia jadu, sama się w tym wszystkim DAWNO pogubiła a niektóre jadowite, to sporą kasę biorą..Czyli co ? TVN tylko wie najlepiej ? Oj głupiaś ty, głupia owieczko. To nie tam ustalono depopulację ludzkości.Chodzi o ustalenie faktów i  tych morderców i o współudział w zbrodni.Ale..pogadać to sobie Ja mogę.Wasza niewinna Owieczka.

p, li { white-space: pre-wrap

autor: yoshi (anonim) (2021-03-25 13:36)

p, li { white-space: pre-wrap; }

Tzw. Szpitale Covidowe i tymczasowe świecą pustkami. Przeciążone są i to bardzo SOR-y. I to nie covidowiowcami, tylko menelstwem i geriatrią, która powinna się leczyć ambulatoryjnie, ale jest kierowana na SOR. Od roku szpitale muszą stosować się do arcygłupich reguł, które doprowadzają do całkowitego r o z p i e r d ^ l e n i a służby zdrowia, co skutkuje m.in. śmiercią „nadwyżki” – niepotrzebnych systemowi emerytów i rencistów. Plan zatem jest realizowany znakomicie.

Dodam że zwykły lekarz

autor: Zn (anonim) (2021-03-26 11:06)

Dodam że zwykły lekarz cowidowy za tzw.  ryzyko  otrzymuje, podobno, 20 tyś zł na miesiąc a szpitale ,,jednoimienne”,mają  wychodzić z wcześniejszych, milionowych długów. A wszystko, cała ta ewidentna plandemia (pomijając oczywisty już fakt że wirus z ,,koronką” jest bardzo antykatolicki bo ,,atakuje” głównie wtedy gdy katolicy mają celebrować swoje święta)  po to by wprowadzić niemityczne NWO a nas (i inne narody) zrujnować, bo to wszystko, w zasadzie, na kredyt.   Jeśli sprawy będą się toczyć tak jak do tej pory, to ,,nasi” masońsko-socjalistyczni, polskojęzyczni  ,,patrioci” w kamuflażu ,,prawicowym” zrealizują nie tylko stary plan Klubu Rzymskiego na ,,ustabilizowanie populacji” Polaków  w Polsce na poziomie 15-17 mln osób  ale jeszcze zamienią Polskę w rzeczywiste ,,pool in” a samych Polaków w realnych niewolników pozbawiając  nas własności prywatnej tak jak tego chce masoneria i komuchy:

,,PiS, pop cichu, chce wprowadzić POWSZECHNE WYWŁASZCZENIE w zamian za tzw. “pomoc gospodarczą od UE dla Polski”, czyli ,,ApelPancernych​ 30.03 ratyfikacja umowy z EU o zasobach własnych”: https://www.youtube.com/watch?v=D_3tygGm0eI  Przypomniałem sobie teraz, że pierwszy minister rolnictwa PiS, gdzieś tak w 2015 czy 2016 roku (nie pamiętam nazwiska, chyba na ,,J”), deklarował na jakiejś konferencji, że chcą przesiedlić większość ludzi w Polsce ze wsi do miast i potworzyć wielkopowierzchniowe gospodarstwa rolne by ,,polepszyć konkurencyjność rynkową” polskiego rolnictwa.

Zeszłoroczne majstrowanie przy ustawach dotyczących rolnictwa a teraz możliwa zdrada resztek suwerenności na rzecz masońsko-neomarksitowskiej UE pokazuje, że to realne zagrożenie ze strony masońskich, antypolskich pasożytów maskujących się kamuflażem ,,patriotycznym”.

P.S.

Za 20 tyś zł na rękę chętnie pojadę jako wolontariusz do ,,szpitala jednoimiennego”, nawet bez kombinezonu ale tylko wtedy, jeśli będę miał AMANTADYNĘ i Chlorochinę w kieszeni. Nota bene Amantadynę której ,,badania trwają” i chyba nigdy się nie skończą bo by popsuła rynek wszczepień na ,,rynku zdrowia”( ten ,,rynek” to oficjalne pojęcie. Bo ,,Pecunia non olet”. A jak wiadomo ,,Primum non nocere” – Po pierwsze nie szkodzić. Dochodom).
Tak nawiasem Astra Zeneka ma ponoć zainwestować w Polsce ciężkie miliardy a to czyni ,,naszych” socjalistycznych ,,patriotów” niewrażliwymi na jakieś tam NOP-y i ew. zgony po ew. wyszczepieniu stadka Polaków z pomocą eksperymentalnej terapii genowej, zwanej dla niepoznaki ,,szczepionką”. Nie tylko tej firmy ale jej głównie.

P.P.S.

Wiecie że piosenkarz, p. Krzysztof Krawczyk zachorował na covid po przyjęciu dwóch dawek tego zajzajeru produkcji Pfitzera?. To podobnie jak jak po szczepieniu grypą, lata temu (raz w życiu zrobiłem taki błąd ale mnie, w przeciwieństwie do wielu innych, wiele mnie nauczył. Min. tego że jakiekolwiek ,,szczepionki” z szybko mutującymi wirusami są naukową szarlatanerią i drogą do katastrofy na skalę biblijną albo… zgodną ze scenariuszem filmu pt. ,,12 Małp”).

Jako jedyni w europie nosicie

autor: Lach (anonim) (2021-03-25 11:49)

Jako jedyni w europie nosicie wszedzie kagance jak wsciekle zwierzeta. I co odpowiecie? Ze rzad swiatowy wam kazal? To juz jest zenujace. Taka gadke mozna komus wciskac gdy wykazuje minimum normalnosci, a nie zakompleksionym wypranym niewolnikom. Wolnosc jest wprost proporcjonalna do moralnosci. Zapamietajcie to sobie. Kazdy z was ma w domu najnowsze RTV mimo ze nie wiecie jak dziala żarowka. Taka jest prawda. Cieszycie sie ze macie kontytucie kwasniewskiego i ze prywaciorz zbankrutowal. Taka jest prawda. Chceta samochody, pomimo ze wasz kraj produkuje pieczarki. Taka jest prawda. Jezeli dzieci sOMsiada nie chodza do szkoly to i wam to pasuje. Taka jest smutna prawda.
Bredzicie bez przerwy o jakiejs rosji, gdy sami jestescie rozbrojeni jak stado małp. Wiedzie dlaczego nie mozecie miec broni? Nie chodzi o zadne idealy. Nie mozecie miec broni bo macie byc pantoflarzami i domu i poza nim. Taka jest prawda!
Dostalicie kurwidowa terapie szokowa, ale nic nie rozumiecie. Chcecie tylko zeby wam basen i stadiony otworzyli. To sa marzenia 30mln ludzi.
Wiecie jaki ma budzet polska agencja kosmiczna? Oczywiscie ze nie. Was interesuje liczba zakazen i finansowanie kosciola. Taka jest prawda.
Moglbym tak pisac do wieczora a wy i tak bedziecie sie dalej smiac, chyba z wlasnej glupoty.

Nie wszystko idzie zgodnie z

autor: Quark (anonim) (2021-03-25 11:11)

Nie wszystko idzie zgodnie z “rządu” planem – bo są niepokorni , którzy sami wiedzą co należy robić a kogo olać ! https://dobrewiadomosci.net.pl/48661-szpital-powiatowy-w-klodzku-przywraca-planowane-zabiegi-wbrew-zaleceniom-rzadu/  – Jak widać są jeszcze w Polsce ludzie (lekarze) dla których przysięga Hipokratesa jest znacznie ważniejsza od bzdurnych dyrektyw..

Jak powiedział szatniarz z filmu “Miś” … : “Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi ?!”

to chyba dlatego ponieważ jak

autor: baca (2021-03-25 09:35)

to chyba dlatego ponieważ jak niedawno ustalono w internecie Andrzej Duda jest debilem. osobiście nie uważam go za debila tylko przygłupa i tak samo resztę rządu, z nielicznym wyjątkiem sprzedawczyków, folksdojczów, zdrajców, złodziejów i pedofili…
zostali starannie wybrani w selekcji negatywnej żeby niszczyć Polske i to robią…
Maliniak podpisuje co mu podsuną, kaczyński szuka haków na bolka, ziober na Stonoge, korwin rozwala wszelki ruch opozycyjny a reszta rucha dzieci i kradnie pieniądze….
teraz się wzięli za mordowanie Polaków i dalej bedą to robić skoro Polacy to generalnie także debile…
większość z nich klęczy jak bydło przed figurkami z tworzywa sztucznego i wyznaje zasadę “siedzę cicho bo pokorne ciele dwia matki ssie”…
to debile wiec nie mają pojęcia że pokorne ciele szybko kończy ziemską karierę jako… cielęcina a podymać krowy i nieco poużywać życia mogą tylko niepokorne byki…
debile tego nie wiedzą i nie chcą wiedzieć..

Jak bardzo bym się nie

autor: Zn (anonim) (2021-03-26 17:37)

Jak bardzo bym się nie oburzał na twoją niewyparzoną gębę i knajacki język to ,niestety, w zasadzie muszę przyznać ci rację. Jednak jak to rzekł był Piłsudski, który moim ,,idolem/ wzorcem” nie jest: ,,racja jest jak dupa, każdy ma swoją”. Tak więc choć w ,,wartościach bezwzględnych” się z tobą zgadzam, to widzę żeś frustrat, choć inteligentny. To ci nie pozwala dostrzec faktu, że selekcja jakiej na przestrzeni wieków byli poddani Polacy, wykreowała pokolenia mistrzów przetrwania sposobem biernym, eliminując (a to przez zabicie a to przez zmuszenie do i pozostanie na emigracji) mistrzów przetrwania czynnego. Ponieważ był to plan (i realizacja)  wielowiekowy, to wypracowane mechanizmy przetrwania, w czasach ,,postępu” technicznego i opanowania węzłowych stref życia społecznego przez masonów i/lub komuchów, zaczynają zawodzić. Głównie przez podcięcie podstaw funkcjonowania, z ograniczeniem samowystarczalności żywieniowej narodu włącznie (na tym etapie niszczenia polskiej wsi oscyluje ona wokół 55/60 procent). Jestem jednak, spokojny o przyszłość. No może względnie spokojny. Przyszłość na pewno nie bezbolesną. I to chyba już wkrótce, od lata tego roku (nowe, bandyckie UE podatki). Po pierwsze, czy to akceptujesz czy będziesz mi i komukolwiek rzucał mięsem w twarz za przywiązanie do Wiary, Bóg jest z nami. Po drugie, nawet w ,,mistrzach biernego przetrwania”, w ponad 50 procentach płynie słowiańska krew i w odpowiednim momencie, gdy zostaniemy przyparci do muru, zostanie ona ,,uruchomiona” co doprowadzi do ,,przegonienia łajdaków” jak prorokował ś.p. jasnowidz Ossowiecki. Niestety, nikt nie gwarantował nam że ,,życie to je bajka”. Sam widzisz że tak nie jest. Weź potrójną melisę albo coś mocniejszego na ukojenie nerwów bo ,,walcząc z potworami” nabawisz się rzeczywistej ,,nerwicy frontowej” a to bardzo niezdrowe jest. Króluj nam Panie Jezu!.

Wyludnianie Polski poprzez

autor: SurvivorMan (2021-03-25 08:33)

Wyludnianie Polski poprzez zabijanie Polaków lub sprawianie by sami opuścili kraj, to część planu utworzenia Polin. Jakaś część zostanie zachowana, ale jedynie po to, by służyć nowym panom którzy się tu wprowadzą!
I rozumiem że Polacy się na to godzą, skoro od 30 lat wybierają pookrągłostołową judeopolonię do rządów…

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Jedna ze zbrodniczych

autor: Uther Lightbringer (anonim) (2021-03-25 08:56)

Jedna ze zbrodniczych organizacjji, jaką jest Klub Rzymski zaplanował, że liczba Polaków ma wynieść 15 milionów. Wydaje się więc, że Morawiecki jest najbardziej gorliwym realizatorem ich chorych zamiarów. Nawet bardziej, niż Tusk i Kopacz. Czasem można mieć wrażenie, iż działania PiS-u do złudzenia przypominają politykę “Lebensraum”, jaką realizowała III Rzesza wobec narodów, które były przeznaczone przez Hitlera do eksterminacji:

https://zyciekalisza.pl/artykul/depopulacja-8211/622840

Coś mi tu nie gra. Wczoraj

autor: Mojeimię44 (2021-03-25 06:49)

Coś mi tu nie gra. Wczoraj mieliśmy największą liczbę zakażeń ze wszystkich krajów na świecie. Nawet USA nie miała tylu a jest ich przecież dużo więcej.

Bo to wszystko jest

autor: asa (anonim) (2021-03-25 11:35)

Bo to wszystko jest bezczelnym oszustwem, ale naiwne polaczki jeszcze się biją o śmierć po szczepionkach.

Jak na razie wszystko idzie

autor: ARTUR (2021-03-25 02:13)

Jak na razie wszystko idzie wg. planu , w marcu miała być grożna i śmiertelna odmiana C19 a w kwietniu służba zdrowia będzie niewydolna . Kto by pomyślał że każdy może być Jackowskim mając dostęp do kartki papieru .

Następnego razu nie będzie.

autor: ​​​​​euklides (anonim) (2021-03-25 19:25)

Następnego razu nie będzie. Pisowcy wkroczyli na ścieżkę wytyczoną przez ducha bolszewizmu z której nie ma odwrotu. Można powiedzieć, że wypełniły się proroctwa, bo głosowanie na PiS to skazywanie swojego dziecka na śmierć. Do swoich starszych już nie dotrzesz, więc sobie odpuść. Są zahipnotyzowani telewizorem i złączeni w jakąś kolektywną świadomość, coś w rodzaju startrekowego borga.

Ludziom wydaje się że musi

autor: Tomasz.X (anonim) (2021-03-25 08:22)

Ludziom wydaje się że musi być koniecznie nad nimi jakaś banda nierobów czyli polityków i urzędników. To złudzenie że ktoś musi ich kontrolować wydeje się paranoiczne.  A tymczasem powinni pogonić te całe dziadostwo niech najlepiej idzie  toto do roboty a nie brylować po salonach w garniturkach wymyślając jak tu wydoić kolejnymi podatkami. A jak ktos chce sobie postawić dom to niech stawia najwyżej jak mu się zawali to jego sprawa, nie potrzeba tony przepisów to takie proste. Żadne urzędy nie są polakom do niczego potrzebne, jak tylko do utrzymywania swoich ciemiężycieli. Natomiast prawo musi być proste jak budowa cepa i zrozumiałe dla każdego. Podobnie jest z tak zwaną sztuką no bo jeśli teatry nie mogą utrzymać się samo to widocznie nie są juz potrzebne ludziom do szczęścia. Z telewizją podobnie kto chce  oglądać niech płaci a nie wszyscy na to robią a tam banda kłamców. Ja to bym złotówki nie dał żadnym zusom ani srusom. A dla starszych dochód gwarantowany z minimum obsługi urzędniczej.

na razie wersja soft

autor: Szkarłatny Leon (2021-03-24 23:35)

na razie wersja soft eksterminacji autochtonów i robienia im gówna z mózgów. Pasożyty powoli zaczynają przejmować nawet ramówkę w środkach masowego ogłupiania. Posłuchajcie tego https://youtu.be/PLux2z3Kgw0. Już niedługo będziecie mieli wersję hard, to o czym piszę już od kilku lat czyli drugą palestynę.

taki rodzynek z tvpis2

“Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” M.Twain

To nie jest jedyny przykład

autor: Uther Lightbringer (anonim) (2021-03-25 08:30)

To nie jest jedyny przykład indoktrynacji niczego nieświadomych odbiorców przez Kurskiego. Na TVP Historia jest program pt. “Kuchnia polskich Żydów”. Oglądałem kilka fragmentów tego programu i z niego wieje skrajny antypolonizm. I to wszystko za 2 mld zł z naszych podatków. Zresztą wystarczy popatrzyć co promuje od lat telewizja reżimowa: poprawność polityczną na różne sposoby, nienawiść do własnego narodu, naśmiewanie się z tradycji, kosmopolitzym, mobbing i przemoc w różnych odcieniach. Za kadencji Juliusza Brauna to wszystko się zaczęło, a Kurski (choć próbuje zaklinać rzeczywistość) jest kontynuatorem jego działań.

Agentura Amerykańsko

autor: StrasznaPrawda (2021-03-24 19:45)

Agentura Amerykańsko Izraelska, przed desantem korzennych na terytorium Trójmorza czyli przyszłego Izraela trzeba na tych ziemiach zrobić cichą depopulację Słowian, a do tego wykorzystywane są agentury i pożyteczni idioci typu PIS, zresztą to samo jest na Litwie, Ukrainie, Węgrzech, Słowacji itd.

Interesy Polski i Ukrainy czy też przyszłego nowego Izraela?

https://kresy.pl/wydarzenia/szekretarz-stanu-usa-nord-stream-2-potencjalnie-narusza-interesy-polski-i-ukrainy/

Coraz bardziej złośliwe

autor: irfy (anonim) (2021-03-24 19:26)

Coraz bardziej złośliwe gnębienie ludzi jest wyłącznie rozpaczliwą próbą pokazania, że reżim cokolwiek robi i nad czymkolwiek panuje. Ponieważ jednak nie mogą zrobić niczego sensownego, to wyłącznie pokazowo gnębią. Co jest wprawdzie nieskuteczne, ale za to widoczne. Dodatkowo są w kropce, bo już praktycznie nie mają czego zamykać. Przedszkoli i żłobków nie zamkną, bo im wtedy kilka procent ludzi w wieku produkcyjnym pójdzie na “opiekuńcze”.

Montowni też nie zamkną, bo się zachodnie korporacje wściekną. I eksport spadnie na ryj. To się miotają. Jak zamkną sklepy budowlane, to padnie biznes remontowy i ogrodniczy. Bo ludzie na pracy zdalnej przy okazji robią drobne remonty mieszkań. A zaraz będzie wiosna, więc zajmą się też ogrodem. Jak zamkną kościoły, to się wścieknie episkopat, odcięty od tacy. A jak zabronią ludziom wychodzić z domów, to ludzie nie posłuchają. Jeszcze w zimie by to może przeszło, ale teraz? Po prostu bydlaki już nie mają czego zamykać. Mogliby zamknąć mordy i nie robić nic, byłoby mniej zgonów, ale na to jeszcze nie wpadli.

Więc teraz zamkną pewnie fryzjerów i kosmetyczki i wyznaczą jakieś idiotyczne liczby “ludzi na metr kwadratowy sklepu”, przez co ludzie przed świętami będą się tłoczyć jak idioci przed sklepami. Całymi godzinami. I tam się pozarażają wszystkim, włacznie z syfem pewnie. I tyle będzie z tych obostrzeń i lockdawnów.

Wymieniona w artykule i

autor: Ted (2021-03-24 19:30)

Wymieniona w artykule i dołączonej tabelce, jest Szwecja, ale bliżej jest Białoruś.

W Białorusi również nie zastosowano żadnych ograniczeń, nie nosi się nawet maseczek.

A z informacji z innych źródeł wynika, że śmiertelność w 2020 roku była niższa niż w 2019.

A wszystkie wirusy też tam były, bo nie były przecież zamknięte granice tego kraju.

I to najlepiej świadczy o zorganizowanych działaniach w celu depopulacji w Polsce.

Wypowiedz się