James Gilliland (ECETI): Niewygodna prawda

ECETI.ORG

Niewygodna prawda

Stało się coraz bardziej oczywiste, nawet dla najbardziej zaimplementowanych społecznie i nieświadomych, coś jest nie tak z tym obrazem. Nic się nie sumuje.

Na stronach internetowych CDC i WHO mówią, że Cov 19 to nic innego jak łagodne przeziębienie z 99,8% współczynnikiem przeżycia. Prawdopodobne zaprzeczenie.

Lekarze, uniwersytety i laboratoria na całym świecie paskudnie płaczą, jedyne, co znaleźli, to grypa A i B. Ani CDC, ani WHO nie mają izolatu, więc nie mogą zrobić szczepionki.

Szczepionka nie jest szczepionką, jest modyfikatorem RNA z systemem operacyjnym. Ponad 10 000 osób zmarło z powodu eksperymentalnej „szczepionki”, a tysiące innych z poważnymi skutkami ubocznymi, ale nie publikują tych statystyk.

Naukowcy ostrzegają teraz, że następną pandemią powodującą poważną chorobę z bardzo wysoką śmiertelnością w ciągu najbliższych 5 lat będzie modna szczepionka.

Czy ktoś zapytał, co się stało ze zwierzętami testowymi, które wciąż żyją?

Co się stało po tym, jak dostali szczepionkę, gdy zostali wystawieni na działanie wirusa koronowego, nawet tego powodującego przeziębienie? Ich układ odpornościowy przestał działać i umarli.

Czy wiesz, że jeśli umrzesz, ubezpieczenie na życie się nie wypłaci, ponieważ wziąłeś eksperymentalną „szczepionkę”?

Ubezpieczenie zdrowotne najprawdopodobniej nastąpi i nie możesz pozwać producentów szczepionek ani rządu. Jeśli chcesz nazwać te fakty konspiracją, oto twój spisek. (Kontynuuj czytanie po poniższym dokumencie).

 

 

Po tym wszystkim badania krytycznego myślenia osłabiły pożytecznych idiotów, którzy oczywiście nie są już przydatni i muszą być poddani ubojowi, szykują się w kolejce do dźgnięcia.

Główne media strumieniowe i media społecznościowe naciskają na szczepionkę. Wysadzili nieproporcjonalnie statystyki Cov19, wyrzucając fałszywe dane, teatralne, aby szerzyć strach w całym kraju, aby ludzie ustawili się w szeregu i byli chętnymi uczestnikami własnego zgonu.

Przyjaciele, rodzina, bliscy zawstydzali mądrych i poinformowanych, którzy tylko próbowali ubezpieczyć swoje zdrowie i uratować życie.

Może się to wydawać zimne, ale być może jest to naturalny sposób na oczyszczenie puli genów.

Ci, którym brakuje krytycznego myślenia, są zbyt leniwi, aby przeprowadzić własne badania i pozwolili sobie na inżynierię społeczną do tego stopnia, że ​​jeśli zostanie im powiedziane przez światowe elity należące do głównego nurtu i mediów społecznościowych, aby skoczyć w PRZEPAŚĆ, jest to modne, nową normę, pytaliby, gdzie jest urwisko.

W rzeczywistości będą zawstydzeni, wyśmiewani, a nawet stają się brutalni wobec tych, którzy próbują ich powstrzymać.

Blokują dostęp do szkół, siłowni, restauracji, koncertów, wydarzeń sportowych, a nawet uniemożliwiają latanie, jeśli nie uczestniczysz w jednym z największych oszustw związanych z kontrolą populacji na świecie w historii.

Oszustwo, które mógł wykonać tylko globalista.

To, na co nie liczyli, to Wielkie Przebudzenie, dziennikarz obywatelski, mimo masowej cenzury, która wydobyła z siebie wiadomość.

Nie liczyli na odważne białe kapelusze i niewidzialne życzliwe siły przeciwdziałające widzialnym i niewidzialnym negatywnym siłom.

Nie wzięli również pod uwagę kwantowego skoku w ewolucji sponsorowanej na wysokości, epoki Wodnika i końca Tyranii.

Zawsze znajdzie się procent ludzi, którzy nie dokonają tej zmiany.

Dostali okazję za okazją do przebudzenia i też nie wybrali. Nie można naruszyć wolnej woli.

Jednak nie popełnij błędu. Ludzkość i Ziemia wznoszą się na wyższy poziom z nimi lub bez nich. Tyrania i wszystko, co się z nią wiąże, nie jest specyficzne dla tej zmiany częstotliwości.

Mamy wyzwania na każdym poziomie. Nasze ciała fizyczne, mentalne i emocjonalne, a nawet ciała astralne z traumami z poprzedniego życia, są w trakcie procesu uzdrawiania i uwalniania przeszłości.

Zasłony między światami stają się coraz cieńsze. Widzimy, jak zaczynają się pojawiać niewidoczne negatywne wpływy, które zawsze były w grze.

 Czy wiesz, że nie wszystkie Twoje myśli i emocje należą do Ciebie?
Czy wiesz, że przyjaciele, rodzina, kochankowie są w takim czy innym stopniu pod tym samym wpływem?
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak taka nieludzkość mogłaby zostać wyrażona na Ziemi, czy może istnieć wpływ nie-ludzki?
Czy wiesz, że jesteś wielowymiarową istotą żyjącą w wielowymiarowym wszechświecie?
Czy jesteś świadomy tego, co się dzieje w tych wymiarach, czy to na ciebie wpływa?
Czy jesteś tylko mięsnym garniturem z osobowością, czy też tym, do czego zostałeś społecznie zaprojektowany, aby być kłamstwem ?

Oświecenie oznacza poznanie wszystkich wymiarów, ich wpływów aż do źródła. Wielkie

Przebudzenie jest wielowymiarowe, są tam widziane i niewidzialne byty złowrogie i życzliwe.

Panowanie nad sobą wymaga samoświadomości i osobistej odpowiedzialności, autorytetu na każdym poziomie.

Ponieważ zasłony stają się cieńsze, a częstotliwości rosną, nauka usuwania niewidocznych negatywnych wpływów jest koniecznością. Im bliżej Nirvany jesteśmy, tym bardziej demony wychylają swoje brzydkie głowy.

Najlepiej wiedzieć, jak sobie z nimi radzić. Będą dzielić, rozdzielać, stwarzać problemy tam, gdzie ich nie ma.

Są mistrzami manipulacji wykorzystującymi strach, wątpliwości, wstyd, poczucie winy, wszelkie niezagojone rany, traumy i błędne wnioski z przeszłych doświadczeń. Są one znane jako szczeliny w twojej zbroi.

Będą wpływać na przyjaciół, rodzinę i kochanków, aby sabotować twoją duchową ewolucję. Próbują wszystkiego, aby obniżyć częstotliwości, aby ich świat mógł trwać. Żywią się negatywnością.

Największym zagrożeniem są ci, którzy mają największe światło, największą miłość, największą wiedzę. Będą mieli największe wyzwania.

Nigdy nie zapominaj, dlaczego jesteś zagrożeniem, kim jesteś i z czym jesteś połączony.

Wszyscy mamy moc, by skierować miłość Stwórcy, ostateczną moc we Wszechświecie, do każdej sytuacji.

Trwaj mocno w swojej boskości. Znajdź swoje centrum, gdy wszyscy wokół Ciebie tracą swoje. Wiedz, że to też minie.

Panowanie widzianej i niewidzialnej tyranii dobiega końca. Nie karm go, nie uczestnicz w nim ani nie stawaj się tym, czemu się sprzeciwiasz.

Dostosuj się do Uniwersalnego Prawa, które w najprostszym rozumieniu to Powszechny Pokój, Miłość Brata / Siostry, Indywidualna wolność i dobrobyt dla wszystkich. Bądź miły dla siebie i swojej planety.

Za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/03/james-gilliland-eceti-niewygodna-prawda.html

Wypowiedz się