GEOTERRORYZM NWO: Globaliści Kabały uruchamiają geoinżynierów, aby siać spustoszenie na całej planecie


NAWET MATKA ZIEMIA DOŚWIADCZA NASZEGO
SZALEŃSTWA –
ale dlaczego tak naprawdę?


Marzec 2021 rozpoczyna się niezrównaną serią trzęsień ziemi, wulkanów i wstrząsów na całym świecie

Stan Narodu

Zgodnie ze wszystkimi danymi naukowymi napływającymi z całego świata, w pierwszym tygodniu marca 2021 r. Nastąpił dramatyczny wzrost ruchów ziemi. Wymieniona poniżej główna aktywność ruchu ziemi jest bezprecedensowa, biorąc pod uwagę, że każde trwające wydarzenie ma miejsce w ciągu zaledwie pierwszego kilka dni marca.


Ale co powoduje, że Matka Ziemia WSTRZĄSA SIĘ I PĘKA jak nigdy dotąd ?!

Czy początek Cyklu Słonecznego 25 w grudniu 2019 roku oznacza, że ​​planeta Ziemia wkrótce doświadczy niezwykle burzliwej MAKSYMALNOŚCI SŁONECZNEJ?

Nawiasem mówiąc, to maksimum energii słonecznej nie osiągnie maksimum przed 2025 rokiem. To ponad cztery lata i dlatego nie jest to jedyne wyjaśnienie tak wielu ruchów Ziemi na dużą skalę.

Nie ma wątpliwości, że wszystkie główne ruchy Ziemi można bezpośrednio skorelować z aktywnością Słońca. W rzeczywistości istnieją różne rodzaje aktywności słonecznej, które nadal nie są dobrze rozumiane przez astrofizyków; a te, które są rzekomo rozumiane, rzadko kiedy są powiązane z poprzednią listą wydarzeń na Ziemi. Zobacz: W jaki sposób SŁOŃCE wywołuje wiele zmian na Ziemi, zwłaszcza globalną zmianę klimatu?

Ruchy Ziemi stworzone przez człowieka

Istnieje jeszcze jeden bardzo znaczący wpływ, który niewątpliwie wyzwala lub wpływa na te niezwykłe roje ruchów Ziemi w marcu tego roku.

Ta ukryta przyczyna praktycznie nigdy nie została zidentyfikowana z powodu tego, jak ukradkiem porusza się za rozwijającymi się scenami Matki Natury w jej różnych pokazach surowej mocy i niesamowitej dewastacji, następująco:


BADANIA NAUKOWE:
Broń superenergetyczna wywołująca trzęsienia ziemi,
wulkany i inne ruchy ziemi


Dopóki istnieli geoinżynierowie używający swoich wysoce zaawansowanych technologii manipulowania Ziemią, zdarzały się katastrofalne wydarzenia naznaczone masową śmiercią i zniszczeniem.

Czego jeszcze można się było spodziewać, kiedy takie niebezpieczne i ryzykowne zabawki trafiają w ręce niepoprawnej kliki psychopatów  ?!

Nie oznacza to, że wszystkie te ruchy na Ziemi są spowodowane przez człowieka, ponieważ wiele z nich nie jest. Jednak już udowodniono, że geoinżynierowie przejmują naturalne zjawiska, które są następnie wzmacniane i wykorzystywane do pustoszenia lub grożenia zniszczeniem w określonym położeniu geograficznym.


PUNKT KLUCZOWY: Dlaczego w marcu jest tak wiele poważnych trzęsień ziemi i erupcji wulkanów?

Historycznie rzecz biorąc, TPTB zaprojektowało różnego rodzaju kataklizmy społeczne i katastrofy spowodowane przez człowieka w okresie wiosennym.

W ten sposób Moce, które są, dążą do przekształcenia tego, co zwykle jest cudownym okresem odrodzenia natury i odnowionego optymizmu, w okres naznaczony wojną i terroryzmem, chaosem i pandemonium.

Dlatego szczególnie Stany Zjednoczone mogą spodziewać się niezwykle burzliwego odcinka March Madness . Z szalonymi twórcami, takimi jak Biden i Harris, kierującymi serialem „It’s a Mad, Mad, Mad, Mad, Mad World”.


Wniosek

Ilekroć nastąpi bardzo realny wzrost naturalnych ruchów Ziemi na całej planecie, geoinżynierowie zawsze w pełni wykorzystują je do przeprowadzania niszczycielskich eksperymentów, albo popełniają akty geoterroryzmu przeciwko ludzkości.

Podobnie jak geoinżynierowie używają swojej broni pogodowej podczas corocznego sezonu huraganów na Atlantyku i Zatoce Meksykańskiej, znacznie intensyfikując naturalnie uformowane huragany w mega-burze, które są następnie wycelowane w docelowe stany, takie jak Teksas lub Floryda, mogą również wywołać trzęsienia ziemi i zaostrzyć wulkany po naciśnięciu przełącznika.


TEXAGEDDON : Geoinżynierowie kierujący się globalistami celują swoją potężną bronią pogodową
w stan Samotnej Gwiazdy,
aby przeprowadzać tajne akty fałszywej flagi geoterroryzmu


Właśnie to robi w tym roku – 2021 – globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata , aby jeszcze bardziej pogłębić chaos i zamieszanie, które zostały na poważnie bioinżynieryjne dzięki wysoce inscenizowanemu wirusowi Plandemii i strachu COVID-19 .

To, czego wszyscy jesteśmy świadkami, to potajemna wojna prowadzona przez elitę władzy z resztą ludzkości. Naprawdę, 1% używa wszelkich dostępnych środków, aby najpierw podżegać do strachu, a następnie przejąć całkowitą kontrolę nad 99%.

To dzięki tak wielkiemu zamętowi i zamieszaniu na całym świecie elity zawsze wdrażały swoje niezawodne Ordo ab Chao . Dopiero gdy chaos, zamęt i konflikt osiągną wymagany poziom, mogą narzucić swój długo planowany Jeden Rząd Światowy światowej wspólnocie narodów.

Podobnie wykorzystują wojny pogodowe i opisane powyżej akty geoterroryzmu jako przykrywkę do ukradkowego dalszego ustanowienia swojego tajnego superpaństwa bezpieczeństwa globalnego .

W ten sposób TPTB naprawdę wierzy, że nie będą już podatni na żadne zagrożenia ze strony mas ludzkości, które szybko budzą się do swoich wielowiekowych fal przestępczości.


KLUCZOWE PUNKTY:

Istnieje wielkie błędne przekonanie, że ci, którzy należą do elity władzy, są zgodni co do tego, jak skutecznie uwięzić ponad 7,8 miliarda ludzi. W rzeczywistości istnieją OGROMNE różnice między tymi złoczyńcami.

Naprawdę, czy ktokolwiek myśli, że Henry Kissinger, Klaus Schwab, George Soros, Bill Gates, Hillary Clinton, Barack Obama, Nancy Pelosi i Tony Fauci zgadzają się co do tego, jak rządzić (czytaj: niszczyć) świat ?!

Dlatego też My, Lud, jesteśmy również świadkami i / lub doświadczamy epickich wojen toczonych między tymi złowrogimi istotami. Ale podczas gdy 99% walczy kijami i kamieniami, elita władzy używa wspomnianych wyżej „broni superenergetycznych” zarówno przeciwko USA, jak i sobie nawzajem .


Stan Narodu
5 marca 2021 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=54969

Wypowiedz się