Ewa Rzeuska ostrzega przed utratą państwowości

Rządzący Polską poliniacy przygotowywali infrastrukturę do wprowadzenia podatku katastralnego od 1993 r., ale nie odważyli się go wprowadzić, więc oddają prawo do stanowienia podatków, w tym podatku katastralnego dla Polaków do Unii Europejskiej, aby wydziedziczyć Polaków z własności i puścić z „torbami”.

Redakcja KIP

 

Za: CW24tv

 

Wybrane komentarze

DOROTHY

Niemcy robią wszystko aby się usamodzielnić a Polski rząd robi wszystko teraz aby Polska straciła samodzielność!!!!

Daniel Daniel

No to juz wiadomo dokladnie co to znaczy „nowy lad” czyli globalny rząd europejski. Piekne czasy sie szykuja.

Jerzy Podgorski

Mam tylko nadzieję że dla odwrócenia uwagi nie wpakują nas w wojnę z Rosją. Nad Donbasem znowu zbierają się czarne chmury.

Gabi Wk

A Społeczeństwo uwierzyło rządowi. I założyło maski na twarz i milczy. A p. Morawiecki już załatwia sprawę w Francji.,, Pozdrawiam 🌷🌿….

Prawda

Tak właśnie dlatego że sprawa dot głównie energetyki w Polsce zginął inż Marek Zadrożniak sporządził raport o polskiej energetyce przekazał go konfederacji i umarł na serce.

Barbara Ziemann

Wystrzelać sejm i senat oraz ten zdradziecki „rząd”…i nastanie nowy ład w państwie… Wybić to gnojstwo co do jednego , bez litości, …

Jolanta Plata

Skandal… polscy politycy wszyscy nadają się do wymiany… my i przyszłe pokolenia jesteśmy bezczelnie grabieni!!!!

Eryk

garstka opętańców lucyferian z rządu przebrana za katolików otumaniła naród, zyskała jego poparcie i od środka zniszczyła ten naród i kraj.

Mariola

to jest juz ten nowy swiat, nowy ład,,nowy porządek , o ktorym premier trąbi juz od zeszlego roku,

Robert Łagowski

Szechter się chełpił w listopadzie 1980r. ” My weźmiemy władzę , a Polaków puścimy z torbami” … A ja mowię ,że Polakom została już tylko choragiewka do pomachania i piosenka do pośpiewania sobie” Tyle Polski macie Polacy

Jerzy Podgorski

Jak powiedział „klasyk” – „Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie”.

Antek Nowak

Politycy to zdrajcy i mordercy

Danuta Kołodziejczyk

I to były dawne teorie spiskowe a ludzie spali

Pablos

Słabo to wygląda. Mamy rząd polskojęzyczny, a nie polski

Pixi

Straszne. Dziękuję. Szkoda, że wywiad przerwany został, w najciekawszym momencie, gdy mowa była o tym, jak stracimy dach nad głową.

Lech Trybun

  1. Maćku! Te omawiane fakty są efektem szczytu UE z lipca ub. roku, podpisane przez Premiera na szczycie UE. Rzeczy te są dobrze opisane w dokumentach: World Economic Forum, Agenda 2030, Agenda ID 2020, Event 201, Raport z Davos, Raport Fundacji Rockefellera, Deklaracja Bila Gatesa. POZDRAWIAM

Stylus Curimanero

Polin jest dawno pod okupacją

Rafał 79

Czy politycy PiS-u nie mają swoich nieruchomości i własności. Chyba że ta umowa nie będzie dotyczyła polityków.

mundek923

W Polsce rzadzi sydowska grupa przestepcza.

Lech Trybun

Jeśli mamy być wrzuceni do JEDNEGO WORA, to niech wszyscy w UE MAJĄ także JEDNAKOWE DOCHODY, ZAROBKI…

GhostRid3r666

Agenda 2030. Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.

Cleo 101

Kolejny rozbiór Polski. Po cichu w białych rękawiczkach w narodzie który ma maski na twarzy i przestrach w oczach …..

Daniel

Jeszcze wyjdzie na to, że będziemy dofinansowywać hordy nierobów zza morza, bo rodowici mieszkańcy Francji mają już tak dociśniętą śrubę, że więcej z nich nie wyciśnie.

Aga58 ***

TAKI MYK. JAK ZAWSZE, BIEDNY FINANSUJE BOGATSZEGO.

Bartosz Wezner

Podatek katastralny się zbliża

Marzena Dabert

4:52 problem w tym, że to jest polski parlament i polski senat tylko z nazwy 😒

SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja

Schiller Institute promuje tę opcję osi Europa, Moskwa, Pekin. Niedawno wypuścili też obszerny raport na temat niebezpieczeństw „nowego zielonego porządku”. Polecam wykłady i konferencje na ich kanale na YT oraz na stronie internetowej.

PIOTR PATRIOTA

Brawo Ewa Rzeuska ! Pozbyli się jej z Konfederacji bo zagrażała zdrajcom i dwużydzianom jak bosak i inni . Rzeuska na Premiera i Polska Polską się stanie a nie polinem żygów !

Maria Tomczyk

Umieszczajcie ten filmik (lub informacje o nim) na różnych tzw. mediach społecznościowych bo….Polacy nic o tym nie wiedzą! Skąd mają wiedzieć! Przecież w „telewizorniach” tego nam nie powiedzą! Jeżeli nie będziemy informować to nie mamy prawa narzekać, że „Polacy śpią”….oni nie śpią…oni nic nie wiedzą! I my możemy to zmienić!!! Jedyna nadzieja na dotarcie do dużych mas Polaków to media społecznościowe!!!

Przemo

Polska jest w stanie cichej wojny od 45r

P. G.

Co powiedział Jackowski jakiś czas temu – przez pewien czas będziemy pod „butem” obcego rządu…..

z k

Jeszcze raz powtorze. Jastesmy, my Polacy, pod okupacja obcych mocarstw. Okupant ma glowny cel. Eksploatowac okupowane terytorium. Nasz cel: Byc na swoim, Pokonac i wyrzucic okupantow. Nie moge tego wyrazic prosciej

JOLA KARRLSON

Debile pogrążą Polskę ,ludzie w tych szmatach nic nie zobaczą,założyli sobie dobrowolnie i nie dadzą sobie ściągnąć,brak wiedzy u ludzi przeraża mnie ,beton ,śmierć mentalna to straceńcy .

Anti Ja

30.03 głosowanie, a 01.04 Spis narodowy. Przypadek?! Spiesza sie hieny.

W S

Chicago , 23:55 . Rozpacz zajrzala w moje serce . Podatki od nieruchomosci , Chryste panie , ludzie wyladuja na ulicy . Gdzie mieszkam podatek jest 3% od wartosci nieruchomosci a sa to wielkie pieniadze i dlatego Polacy wracaja do kraju . Masakra .

Bogdan Gwardiak

Nie Amerykanie tylko Żydzi rządzący USA.

Bratnia Dusza

Panie Maćku czy przeciętny Kowalski coś może zrobić ? Zwykłe protesty nie pomogą to pewne. Co do następnych wyborów to też raczej nie doczekamy z tego co słucham.

Zbyszek Old

Pracuję w niemieckiej firmie kolejowej w Polsce, konto mam w ING czyli w Banku Niderlandzkim. Większość akcji miejskiej w spółce wodnej i w śmieciach mają obce podmioty. Z 10 drobnych sklepów został się tylko 1 a wkoło same obce dyskonty. I tak w każdej dziedzinie życia. Nigdy by do tego nie doszło gdyby Polak dał zarobić Polakowi. A skoro zl8keodowali Polskie Firmy a w tych co są to dawali dla pracowników głodowe pensję by i o co kruszyć kopię. Polska Polską a jak dzieci w domu nie maja co jeść to tego wcześniej za dni prawnicy , lekarze intelektualiści co siedzieli w budżetówce ( lub dziennikarze czy kler) to tego nikt nie widział wcześniej widzieli.. Kaczyńskiego teraz otwieracie, 20 – 30 lat temu należało. Naród już ma umysłowä smycz niewolnika. Szanowna Pani Prawnik, jak chcesz coś dobrego zrobić to daj zapytanie do SN czy na siłę noszenie maseczek jest zgodne z prawem . Maseczek co jak fachowcy mówią dają tyle przed ochronä od wirusów co płot z drutu zablokuje komara a jednocześnie blokuje dostęp tlenubdo mózgu. Pokaż co potrafisz. B9 jak chodzi o pieniądze ktore mogą wypłynäć z kieszeni to każdy wtedy oczy otwiera. Szkoda tylko naszych przodków że za taką Polską ginęli a pasibrzuchy zerowali na tym.

Mariusz Mariusz

Proszę Państwa – prezydent Tanzani chciał inaczej rządzić i co się z nim stało? Zmarł nagle. Na pewno przypadek. Wszystkie rządy zostały przekupione i/lub zastraszone.

Slawomir Nowak

sanhedryn (wiejska) juz 32 lata produkuje i zatwierdza po nocach ustawy antypolskie/przeciwko polakom, no i jestesmy w beduinskiej d…..pie

Borys Pol

To jest jeden z etapów tworzenia oficjalnego Rządu Światowego. Finansjera próbuje to zrobić od 1814r od Kongresu Wiedeńskiego, gdzie sprzeciwił im się car Aleksander I za co carat w 1917 został obalony.

R1a1 Sława

Ci co płacą podatki to nieświadomi okradani. Urzędy skarbowe sądy ministerstwa to firmy zarejestrowane poza granicami Polski. Polska to firma zarejestrowana w Nowym Jorku pod numerem 0000079312 pod nazwą Poland republic of. Czy macie podpisane kontrakty z urzędem skarbowym zobowiązujący was do płacenia haraczy. Napiszcie do swojego urzędu skarbowego z żądaniem wydania dokumentu potwierdzającego podpisanie kontraktu umowy handlowej przez żywego człowieka z firmą urząd skarbowy. Jeżeli utożsamiacie się z osobą obywatelem niewolnikiem systemu z numerem obozowym PESEL można zrobić z wami wszystko. Opodatkować wsadzić do więzienia itd. Zastanówcie się kim jesteście osobą obywatelem czy żywym człowiekiem istotą boską z krwi i kości chronioną niezbywalnym prawem naturalnym

Greg Arys

Electrownie atomowe to przezytek, nie sa rentowne i wydatki na jej budowe nigdy sie nie zwroca. nierzad robi wszystko aby nas zdolowac. spiesza sie bo wiedza ze ich godziny sa juz policzone. To sa zdrajcy i musza stanac przd polskim sadem a UE „R****lic”.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=vy-DlP_uKXM

Wypowiedz się