Covid-NIE istnieje JAKO WIRUS. Rosja udowadnia na podstawie szczegółowej sekcji zwłok pacjenta z Covid-19 !!!

🔥Rosja dokonała wielkiego odkrycia na podstawie sekcji zwłok pacjenta Covid-19.

Rosja jest pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcje zwłok Covid-19, a po dokładnym śledztwie ustalono, że Covid-NIE istnieje JAKO WIRUS.

🔥To jest
GLOBALNE oszustwo.🔥

🔥Ludzie umierają z powodu „rozszerzonego promieniowania elektromagnetycznego (trucizny)”.🔥Lekarze w Rosji naruszają prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które nie zezwala na sekcje zwłok osób z Covid-19. które zmarły.

Po okresie odkryć naukowych nie można założyć, że jest to wirus, a raczej bakterie, które powodują śmierć i prowadzą do powstania skrzepów krwi w żyłach i nerwach, z których pacjent umiera z powodu tych bakterii.

Rosja pokonała wirusa i powiedziała: „nie ma nic innego jak koagulacja naczyń krwionośnych (zakrzepica), a metoda leczenia to gojenie”. Tabletki antybiotykowe przeciwzapalne i przyjmujące antykoagulanty (aspiryna).

Oznacza to, że chorobę można wyleczyć, tę rewelacyjną wiadomość dla świata przygotowali rosyjscy lekarze na podstawie sekcji zwłok wirusa Covid-19.

Według innych rosyjskich naukowców nigdy nie używano respiratorów i oddziałów intensywnej terapii (UCI).

Protokoły w tej sprawie zostały już opublikowane w Rosji.
CHINY już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu.💥Udostępnij te informacje swojej rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, przyjaciołom, współpracownikom, aby mogli uwolnić się od strachu przed Covid-19 i zrozumieć, że nie jest to wirus, ale po prostu bakterie narażone na działanie promieni 5 G.Przyczyną jest zranienie osób o bardzo niskiej odporności.
To promieniowanie powoduje również stan zapalny i niedotlenienie.Osoby, które są ofiarami, powinny przyjmować Aprin-100 mg i Apronicot lub Paracetamol 650 mg.

Ponieważ wykazano, że Covid-19 powoduje krzepnięcie krwi, prowadzi do zakrzepicy u ludzi i dlaczego skrzepy krwi w żyłach, a tym samym mózg, serce i płuca nie mogą dotlenić, co utrudnia ludziom oddychanie i szybko umierają z braku brak energii do oddychania.

Lekarze w Rosji nie posłuchali protokołu WHO i dokonali sekcji zwłok na zwłokach Covid-19.

Lekarze otworzyli ręce, nogi i inne części ciała, a po odpowiednim przebadaniu zauważyli, że naczynia krwionośne i żyły wypełniły się skrzepami, które normalnie utrudniały przepływ krwi, a także zmniejszały przepływ tlenu w organizmie, powodując u pacjenta umierać.

Po wiadomościach o tym badaniu Ministerstwo Zdrowia Rosji zmieniło protokół leczenia Covid-19 i podało aspirynę-100 mg swoim pacjentom pozytywnym i zaczęło podawać Empromak.

W efekcie pacjenci zaczęli dochodzić do siebie, a ich zdrowie zaczęło się poprawiać.

Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia wypisało i wysłało do domu ponad 14 000 pacjentów w ciągu jednego dnia.

Źródło: Ministerstwo Zdrowia Rosji ..
Sandy Steen

Za: https://t.me/Q17TRUMP/12133
Więcej informacji👇👇👇
t.me/Q17TRUMP
@ TRUMP_17

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Droga redakcjo, proszę o wskazanie gdzie na stronie Ministerstwa Zdrowia Rosji jest ta wiadomość?

  Trochę szukałem, ale nie znalazłem?
  https://minzdrav.gov.ru/news

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Szanowny Panie
   My drukujemy tekst za inną stroną i Autorem Sandy Steenem, który znalazł jak pisze na stronie Ministerstwa Zdrowia Rosji, niestety link nie jest aktywny. Jeśli Pan nie znalazł, to nie znaczy jeszcze, że tego tekstu nie ma, może po prostu nie potrafił Pan znaleźć. Dodać należy, że wszelkie argumenty merytoryczne dotyczącej przyczyn tej choroby są potwierdzone w kilku artykułach na naszej stronie, w tym przez najbardziej kompleksowy opublikowany w maju 2020 r. na linku:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/czy-koronawirus-jest-w-rzeczywistosci-choroba-popromienna/

   • krnabrny1 says:

    Możliwe, że nie potrafiłem znaleść, liczę ,że inni czytelnicy pomogą mi w tym:-)))

    Natomiast gdyby tylko chodziło o zagubiony link, nawet nie zaczynał bym pisać, sa tutaj poważniejsze głupoty.

    Nie zastanowiło Pana, że w informacji którą Pan wkleił napisano, że zrobiono sekcję JEDNEMU człowiekowi? Zwykłą procedurą jest, że robi się wiele sekcji aby potwierdzić przypuszczenie, jeden człowiek faktycznie mógł mieć zakrzepicę.

    Jeszcze dziwniejsze jednak jest to, że zakrzepica…DAJE ZEWNĘTRZNE OBJAWY!
    Są to rozległe opuchnięte miejsca z gorączką, bardzo bolesne w dotyku. Występują na kończynach. Tutaj przykład jak wygląda zakrzepica żylna

    https://gfx.zdrowie.radiozet.pl/var/radiozetzdrowie/storage/images/choroby/kardiologia/zakrzepica-choroba-zakrzepowo-zatorowa-przyczyny-objawy-leczenie/330142-1-pol-PL/Zakrzepica-zylna-atakuje-znienacka.-Jak-rozpoznac-objawy-i-leczyc-chorobe_article.jpg

    Takie objawy były by doskonale czytelne zarówno dla pacjenta jak i lekarza podczas wizyty. Zatem każdy chory na COVID powinien nosić właśnie takie ślady…. a tego nie zarejestrowano.

    Zatem, proponuję napisać sprostowanie do tego prowokacyjnego i nieprawdziwego artykułu!:-)

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Szanowny Panie Krnabrny1
     W nawiązaniu do tego co Pan napisał i twierdzi w podsumowaniu że: „Zatem proponuje napisać sprostowanie do tego prowokacyjnego i nieprawdziwego artykułu !:-)” przedkładamy co następuje:
     1. WIRUSY NIE ISTNIEJĄ, więc NIE TYLKO Covid-19 I JEST TO FUNDAMENTALNE KŁAMSTWO CAŁEJ OBECNEJ MEDYCYNY.
     Otóż WIRUS nie istnieje: ani żywy ani martwy !!! Nie wyizolował go ani Koch, ani John Franklin Enders odkrywca „wirusa” odry, ani Luc Montagnier odkrywca „wirusa” HIV, mimo, że za to kłamstwo ci dwaj ostatni dostali nagrody Nobla. Później jednak przyznali się do kłamstwa, że żadnego żywego wirusa nie wyodrębnili. To także potwierdziło wielu wybitnych i odważnych naukowców medycyny i biologii. Ale wielu też ujawniając prawdę o obecnej medycynie, w tym skutecznie leczący metodami naturalnymi, zostało zamordowanych, także w czasach fałszywej plandemii i przed, jak twórca obecnie używanego powszechnie testu PCR – Kary Mullis, który kategorycznie sprzeciwiał się używania tego testu do wykrywania wirusów.
     „Wirus” to nie jest coś żywego, jest to wymaz w komórkach i jeżeli komórka jest zanieczyszczona, to wypuszcza taki płyn do spłukiwania. To nie jest żywa substancja. Ona zawiera genom, ponieważ każdy dotyk pozostawia ślad genetyczny. „Wirusami”, są nazywane egzosomy wydzielane przez organizm i NIE SĄ ONE PROBLEMEM w organizmie. One są tam po to, aby POMÓC ORGANIZMOWI W DETOKSYKACJI TRUCIZN !!!
     W tym miejscu przytoczymy obszerną wypowiedź dr Roberta O. Younga udokumentowaną jego badaniami pt. „Wpływ promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie komórki”. Ten niezwykle odważny naukowiec, nie tylko podważa oszustwo istnienia koronowirusa i wirusów w ogóle, ale także podważa fundamenty całej farmaceutyczno-medyczno-eugenicznej „RELIGII” Rockefellerowskiej, której „bogiem” jest fałszerz Ludwik Pasteur.
     Przytaczamy większość wypowiedzi dr Roberta O. Younga ( za: https://youtu.be/tIwXxYhIBLQ):
     „Gdy antybiotyk lub szczepionka wchodzi do ciała to zanieczyszcza krew. Krew wypycha je do największego organu w ludzkim ciele ( Interstitium), który został odkryty w ludzkim organizmie i uznany dopiero w czerwcu 2018 r. Czyli dopiero niecałe dwa lata temu medyczny świat zaakceptował, że istnieje organ większy od skóry, który zawiera płyn tkankowy, w przedziałach gdzie trzyma odpady. I może je usunąć poprzez naczynia limfatyczne, a następnie poprzez skórę i mocz.
     Więc jak ktoś dostaje szczepionkę, czyli z truciznami, jak formaldehyd i aluminium, które działają jak anteny, przyciągając elektromagnetyczne trucizny, to trafiają do tych przedziałów na odpady. Także trafia tam wiele szkodliwych substancji, głównie kwasów z: antybiotyków, mięsa, kurczaka, wieprzowiny, wołowiny i ryb. Dlatego wielu ludzi rezygnuje z mięsa, ponieważ ono produkuje w organizmie kwasy: azotowy i mlekowy.
     Kwasy wywołują efekt korony, uszkadzają błony komórkowe w połączeniu z innymi czynnikami takimi m.in. jak: antybiotyki i pola elektromagnetyczne pochodzące z 1G, 2G, 3G, 4G, 5G Wi-Fi i innych źródeł.
     W rzeczywistości nie ma bezpiecznego pola energii tego typu, które nie miałoby wpływu na błony komórkowe. Jest to temat opublikowanych przeze mnie badań pt. „Wpływ promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie komórki”.
     Te trucizny nie koniecznie identyfikuje się w dużych ilościach, ani na żadnym wysokim poziomie, ponieważ są one wypychane do INTERSTITIUM, do tego nowego narządu, o którym wielu lekarzy nie wie i nie wie jak to mierzyć. Nie mają jeszcze narzędzi by zmierzyć chemiczne zatrucie, które się odbywa, ponieważ jest wypchnięte do INTERSTITIUM.
     Komórki rozpadają się, ponieważ płyny międzykomórkowe biegną przez każdy organ, każdy system ciała i dlatego SEPSA jest wiodącą przyczyna chorób na świecie zabijając 100 tysięcy ludzi dziennie ( czyli 36,5 mln rocznie – red. kip).
     Jaki jest zatem powód tego ?
     Nie możesz dotrzeć do przyczyny, chyba, że testujesz gdzie przyczyna jest magazynowana, gdzie się zaczyna. Ten powód ma źródło w otoczeniu. Tak jak w makro-świecie mamy kwaśne deszcze, tak i tu mamy taki „kwaśny deszcz” na poziomie komórkowym.
     Komórka ludzkiego ciała wystawiona jest na działanie pól EMF, tym bardziej z częstotliwościami 60 Ghz, którą Bill Gates nazwał paradoksalnie częstotliwością Wi. Dla mnie oznacza to, że wirus bez wątpienia ma częstotliwość Wi ( 60 Ghz) która jest 100 razy bardziej toksyczna niż częstotliwość 4G.
     Ciało jest zanurzone w tych wszystkich elektromagnetycznych urządzenia: mikrofale, telefony komórkowe, wieże elektromagnetyczne. Więc zastanawiam się jakim cudem my jeszcze nie chorujemy, bo pszczoły od tego umierają. A bez pszczół co zrobimy, przecież one zapylają rośliny i są niezbędne do regeneracji życia. Nasza planeta umiera, a my umieramy jako rezultat tego.
     I to wszystko próbujemy zamknąć w teorii o zarazkach Ludwika Pasteura, która nigdy nie była udowodnioną.
     ZARAZKI NIE POWODUJĄ CHORÓB. ONE SĄ ICH REZULTATEM. TO NIE JEST KWESTIA WIRUSA.
     Chodzi o efekt, dlaczego komórki zbijają się w skrzepy ? Dlaczego to zrobiły ? Nie dlatego, że są zainfekowane, ale dlatego, żyją zanurzone w polu brudów. ( tu pokazane są w filmie zdjęcia skrzepów; w poniższym artykule jest zamieszczone zdjęcie skrzepu krwi nauczycielki po kilku godzinach pracy w polach elektromagnetycznych m.in. Wi-Fi ).
     Płyny naszego ciała są zatrute przez to co:
     JEMY, PIJEMY, ODDYCHAMY, W JAKIM ŚRODOWISKU ŻYJEMY, CO MYŚLIMY, CO CZUJEMY I W CO WIERZYMY !!!
     A na szczycie tego wszystkiego żyjemy w zupie elektromagnetycznego zatrucia promieniowaniem i oczekujemy, że to przetrwamy. To dlatego, gdy ludzie jadą na wakacje, jadą na plaże. Smuci mnie to, że je teraz zamykają. To najlepsze lekarstwo, jakie teraz możesz zdobyć. Możesz chodzić, oddychać, gdy te fale się rozbijają, sól się wtedy unosi, wdychasz ją, a to jest najlepsze lekarstwo. Czym jest sól ? Sól odnosi się bezpośrednio do twojego ducha. Sól jest klejem, który powoduje, że ludzkie ciało połączone jest z ciałem subtelnym. Jeśli zabierzesz z diety sól – umrzesz. Jak możesz zabrać z diety sól, możesz ją ograniczyć i dodać w zamian cukier.
     ( Carry Cassidy) I to musi być sól morska, nie ta jodowana. Prawda , którą nam serwują ?
     R.O.Y. Oni dodają wszystko co najgorsze, dodają aluminium, robią to samo z wodo…nem sodu. Kiedy to przyjmujesz te cząsteczki aluminium działają jak anteny, które przyciągają więcej promieniowania kwaśno-twórczego do twoich komórek. Stajesz się wieżą przyciągającą te trucizny. To dlatego ludzie mają te symptomy jak: bóle, czy zawroty głowy, zanik pamięci, depresje, zimne dłonie i stopy, ponieważ to się dzieje, gdy promieniowanie wpada do twojego ciała z wieży komórkowej, czy z Wi-Fi, czy z telefonu komórkowego.
     To promieniowanie uszkadza błonę komórkową i uszkadza takie komórki ( obraz czarnych komórek). Pewnie się zastanawiacie jak wyglądają zdrowe komórki ? Zdrowe komórki maja równy kolor równy kształt ( pokazane zdjęcie luźnych komórek z białymi plamami w środku). Więc gdy błony są uszkodzone, mamy zjawisko odwróconej polaryzacji. Normalnie jest + w środku, a – na zewnątrz. Polaryzacja odwraca: – jest w środku, a + na zewnątrz. Sprawia to, że komórki zaczynają się sklejać (obraz sklejonych komórek) i są złączone łańcuchem. Gdy one się tak sklejają, nie mogą przemieścić się po systemie, aby transportować tlen ( chodzi o krew).
     Więc jak masz tzw. chorobę korona, to nie jest żadna infekcja wewnętrzna, lecz zewnętrzna, z powodu tych wszystkich czynników, które psują twoje środowisko, powodując efekt korona. Powodując, że komórki się sklejają i nie cyrkulują do głowy, do rąk, do stóp, masz bóle głowy , zimne kończyny, bo masz zatory, a ciało nie może podtrzymać swojej zasadowości, bo fluidy ciała nie mogą płynąć, ponieważ są posklejane. A płynąć mogą wtedy, gdy są pojedyncze. A gdy są posklejane, nie mogą wyłapać tlenu z płuc jako grupa. Muszą to robić pojedynczo.”
     2. W TEJ CHOROBIE, A WŁASCIWIE SYNDROMIE CHOROBOWYM, NIESŁUSZNIE NAZWANYM COVID-19, JEDNĄ Z WIELU ODMIAN JEST ZAKRZEPICA, KTÓRA JEST KOAGULACJĄ CZERWONYCH KRWINEK Z POWODU NIEDOTLENIENIA I POWODOWANA PRZEZ ZATRUCIE ORGANIZMU GŁÓWNIE FALAMI ELEKTROMAGNETYCZNYMI, ZWŁASZCZA 5G, WI-FI, A NAWET 4 G
     Dużo szczegółów na ten temat było w poprzednio cytowanej wypowiedzi. Dodajmy tu następne:
     „FCC otworzyła pasmo fal milimetrowych i będą nadawać na 60 Ghz… dla nowego 5G i nowego Wifi. To się nazywa wi-gig … ta rzecz jest po prostu okropna. 60 Ghz-to widmo absorpcji cząsteczek tlenu… to częstotliwość, na której zaczynają reagować cząsteczki tlenu… będą korzystać 5G, aby się mylić z tlenem… gdy trafisz cząsteczki tlenu z 60 Ghz milimetrowymi emisjami, to wpływa na orbicie właściwości elektronów… [to wpłynie], jak tlen jest wchłaniany w organizmie. kiedy zaczniesz wpływać na zdolność cząsteczek tlenu kontaktujących się z hemoglobiną we krwi, nie będzie można transportować tlenu do tkanek… to również wpływa na twoją zdolność do wytwarzania witaminy D. W Stanach Zjednoczonych istnieją dwa miejsca, gdzie było to stosowane w szkołach. To powodowało paraliż, zaburzenia rytmu serca, problemy neurologiczne, problemy z mrowieniem w kończynach, ludzie mdleli, ludzie odczuwali zmęczenie, złe samopoczucie, wszystkie te dziwaczne choroby. Ci ludzie potrafili zmusić cię zabić, i cieszyć się tym, i zabijać swoich dzieci, i za to zapłacić.”
     Źródło
     Wszystkie rodzaje sztucznego promieniowania są szkodliwe, w tym fale radiowe, mikrofale i fale milimetrowe i wywołują cały szereg chorób w których jednym z głownych powodów jest krzepnięcie krwi co wyszczególniamy poniżej.
     Istnieją dziesiątki tysięcy badań, potwierdzających to (patrz tutaj i tutaj). Ale nam ciągle kłamał o tym fakcie, i teraz nadszedł czas, aby naprawić ten rekord.
     Objawy, które doświadczają ludzie, które są przypisane do „wirusa”, są dokładnie takie same, jak objawy choroby popromiennej. Spójrzcie tylko na te objawy!
     • utrata smaku i węchu
     • udar mózgu i drgawki
     • „syczenie” i elektryczne uczucie na skórze
     • palące uczucie na skórze (co jest dokładnie to, co dzieje się z 5G wojskowej broni)
     • problemy neurologiczne, takie jak zawroty głowy, bóle głowy i zaburzenia świadomości
     • problemy z sercem i ataki serca (które wyraźnie są wynikiem oddziaływania impulsowych mikrofal, które naruszają elektryczną sygnalizację ludzkiego organizmu-zob. Też tutaj)
     • PĘKNIĘCIE SERCA! (Nawiasem mówiąc, serce nie pęka od wirusa! Ale mogą i robią przerwę od oddziaływania impulsów akustycznych i / lub kuchenki częstotliwości [patrz tutaj])
     • uszkodzenie jąder !!! (w przypadku, gdy nie wiedzieli-wpływ dowolny kształt sztucznego promieniowania niszczy płodność)
     • krzepnięcia krwi, który od razu sprawia, że myślę o tym, co się dzieje z krwią, gdy jest ona narażona na promieniowanie wifi
     • Ptaki spadają z nieba, niezdolne latać i chodzić, i obwiniają, w tym także wirus.
     • Dzieci rozwijają „podżegającym” i doświadczają objawy ciężkiej wysypki, problemy żołądkowo-jelitowe, a nawet zatrzymania akcji serca !
     3. DO WNIOSKÓW ŻE WIRUS NIE ISTNIEJE I CO JEST PRZYCZYNĄ CAŁEGO SYNDROMU CHORÓB DOSZŁA NIE TYLKO ROSJA, ALE WCZESNIEJ TAKŻE CHINY ( w artykule jest informacja, że ukryły, a być może sprawiła to blokada informacyjna prawdy) A W EUROPIE WŁOSI NAJWCZEŚNIEJ WŁOSI, ale blokada informacyjna prawdy nie pozwoliła obnażyć kłamstwa.
     Zatem Panie Krnąbrny1 to jest złożony problem, a nie okruchy wybrane „ni z Gruchy ni z Pietruchy” w postaci: zaczerwienionych ud kobiety na podanym linku ( jest Pan chyba mężczyzną, więc może to nie dziwić czytelników) i sekcji jednego człowieka.
     Naukowe dojście do sedna sprawy nie opiera się na statystyce, lecz na wiedzy z biologii. Dopiero gdy wiemy co badać, możemy użyć statystki do zbadania występowania danej choroby w populacji. Prawdopodobnie Rosjanie mieli wskazówki jak szukać i jak połączyć wiele elementów z metabolizmu i funkcjonowania organizmu i od Chińczyków i od Włochów.
     Ale szuka też Pan w swoich komentarzach urzędowej pieczątki, która by uwiarygodniła cały ten publicystyczny przekaz. Chyba najlepsza byłaby urzędowa pieczęć lub strona z WHO lub CDC amerykańskiego urzędu do powodowania chorób. Więc na przyszłość, jak podejmie Pan poważny temat, to niech jako szef zespołu oddeleguje najlepiej znającą zagadnienie osobowość ( według określonych przez Pana kryteriów, w jednym z wcześniejszych komentarzy), aby nie przynosiła wstydu Panu jako szefowi zespołu osobowości.
     I na podsumowanie należy zwrócić uwagę na zagadnienie ogólniejsze natury jakim są: kłamstwa, cenzurowanie i dezinformacja w mediach, które stały się prawdziwą plagą. Media głównego ścieku, ich „eksperci” oraz polityczne marionetki rządzące, podają od kilku do kilkunastu procent prawdy, zresztą mało istotnej, według różnych źródeł, także izraelskich.
     W mediach internetowych, zwłaszcza niezmonopolizowanych, procent prawdziwych informacji jest znacznie większy, sądzimy, że większy niż 50 %, mimo celowej, opłacanej dezinformacji oraz zwykłej niewiedzy.
     Natomiast to co jest usuwane, cenzurowane i mocno atakowane lub ośmieszane, zwłaszcza przez media sieciowe można uznać, że jest w 100% PRAWDZIWE, co do GŁÓWNEGO PRZEKAZU. Nieprawdziwość trzeciorzędnych okruchów jest bez znaczenie dla głównego przekazu i można go szacować na kilka do kilkunastu %, czyli tyle, ile prawdy jest w mediach głównego ścieku oraz u polityków i utytłanych „autorytetów”.
     Główną zasadę funkcjonowania mediów głównego ścieku, ich ekspertów i polityków można określić następująco: KŁAMSTWO NA KŁAMSTWIE JEDZIE, KŁAMSTWEM POGANIA I KŁAMSTWEM POWOZI !!!

     • krnabrny1 says:

      Tutaj pełna zgoda:-)
      Ale ja nawet słowem nie wspomniałem w swoich komentarzach o wirusach i wogóle o przyczynach tego zjawiska.
      Napisałem jedynie, że nie jest możliwe aby problemem była zakrzepica, co udowodniłem objawowo.
      Ponadto, nadal nie ma informacji na stronie ministerstwa zdrowia Rosji, że cokolwiek takiego miało miejsce. Nadal podawane są informacje o chorych, sposoby kontaktu w razie zarażenia i metody postępowania.

     • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Blokowanie linków, aby się nie wyświetlały jest prawdopodobnie powodem, że podane źródło tego autora nie wyświetla się. Także dużo linków w naszym obszernym komentarzu powyżej, także przestało się wyświetlać po wstawieniu na stronie. Ta praktyka jest dość powszechną metodą cenzurowania niewygodnych tekstów od 2-3 lat.

Wypowiedz się