Chazaria kiedyś, Chazaria dziś

17 lipca 2020 | Od:  Geopolityka

Ponad 1400 lat później Chazarowie wciąż rozprzestrzeniają niewyobrażalne zniszczenia, śmierć i zło, gdziekolwiek się pojawią, tylko znacznie gorsze niż kiedykolwiek.

Jest dobrze ugruntowanym faktem historycznym, że Chazaria została zniszczona zarówno przez Ruś, jak i Persję (obecnie Iran) około 1250 roku i nie bez powodu.

Powiązane:  Problemem świata jest nadal Ameryka

Ruś i Persja dawały wiele lat wcześniej bardzo wiele surowych ostrzeżeń, bez żadnych zmian ze strony Chazarów.

Powodem tego ostatecznego zniszczenia Królestwa Chazarii było to, że jego władcy i jego mieszkańcy zignorowali ostrzeżenia wydane wspólnie przez Ruś i Persję.

Ruś i Persja wielokrotnie instruowały przywódców Chazarów, że Chazaria jako naród i ludzie muszą zmienić swoje złe, nieludzkie sposoby i przestać pasożytować na swoich sąsiadach lub doznać całkowitego zniszczenia.

Chazarowie byli znani przez mieszkańców sąsiednich krajów jako kłamcy, oszuści, przeciwnicy, rabusie, wojownicy drogowi, gwałciciele, pedofile, mordercy, złodzieje tożsamości i najgorszych pasożytów społecznych. Co gorsza, ich władca, król Bulan, nie zrobił nic, aby to zmienić, ponieważ on też był taki jak oni.

Kiedy około 1250 roku Chazaria została ostatecznie zniszczona przez Ruś i Persję, przez ponad 500 lat dosłownie terroryzowała, rabowała, mordowała i pasożytowała na sąsiadach i podróżnikach.

Powiązane:  Chazarski kult bankierów, który porwał świat i bezwartościowe kartki papieru – odsetki od fałszywych pieniędzy konfiskują twoją wolność

Te endemiczne zachowania przestępcze Chazarów były instytucjonalnie wspierane przez ich przywódców i kulturę chazarską.

W Chazarii nie było rządów prawa, tylko reguła manipulacji, socjopatii, potęgi, przemocy i zła.

Chazarowie wielokrotnie polowali na podróżnych na ich granicach lub na każdego, kto próbował podróżować przez Chazarię. Podróżowanie do Chazarii, w jej pobliżu lub przez nią było zwykle fatalnym błędem. Kobiety często były gwałcone, a następnie mordowane lub, jeśli były wystarczająco młode, brane jako niewolnice seksualne.

Chazaria była znana innym sąsiednim narodom jako bezprawie, zły naród, który dopuszczał najgorsze zbrodnie przeciwko sąsiadom i podróżnikom, jakie można sobie wyobrazić. Chazaria była znana jako uosobienie samolubstwa i zła, od króla aż po przeciętnego obywatela.

Obecnie wiadomo na pewno z recenzowanych badań genetycznych przeprowadzonych w Johns Hopkins, że Chazarowie nie noszą absolutnie żadnej starożytnej krwi hebrajskiej i wcale nie są Semitami i nigdy nimi nie byli.

Powiązane:  Rosja wzywa do wyeliminowania światowego porządku chazarskiej mafii + globalistyczne korporacje są ślepe w obliczu zagłady

Uważa się, że pochodzenie Chazarów było hybrydyzacją między Turkami i Mongołami, bez absolutnie żadnych genetycznych powiązań ze starożytnymi Hebrajczykami.

To naprawdę interesujące, że ci Chazarowie nie mają absolutnie żadnej starożytnej krwi hebrajskiej, żadnej, chociaż ich przywódcy zwykle twierdzą, że noszą starożytną hebrajską krew i są Semitami, kiedy w ogóle nie są Semitami i nie mają absolutnie żadnych praw przodków do żadnej ziemi na Bliskim Wschodzie.

Około 80% Palestyńczyków nosi starożytną hebrajską krew, a zatem są prawdziwymi Semitami i posiadają niezachwiane, absolutne prawo przodków do całej Palestyny, pomimo wszelkich roszczeń Chazarów, które są oparte na kłamstwach i intrygach politycznych.

Dlatego słuszne jest twierdzenie, że Izraelczycy nie tylko wcale NIE są Semitami, ale są największymi antysemitami na całym świecie z powodu masowej kradzieży ziemi palestyńskiej i ludobójstwa na Palestyńczykach.

I pomimo tej surowej rzeczywistości, czołowi Chazarowie natychmiast oskarżają każdego, kto krytykuje ich lub Izrael, o bycie antysemitami – oczywisty błąd.

Obecnie dla wielu staje się oczywiste, że Izrael jest głęboko rasistowskim państwem chazarskim, które kontynuuje te same antyspołeczne wzorce przestępcze, które doprowadziły do ​​jego zniszczenia około 1250 r.

Dlaczego Ruś i Persja zniszczyły Chazarię około 1250 roku?

Miejsce twierdzy Chazar w Sarkel, splądrowanej przez Światosława księcia Rusi Kijowskiej c. 965 (zdjęcie lotnicze z wykopalisk prowadzonych przez Michaiła Artamonowa w latach 30. XX wieku)

Powiązane: Bringing Down The Khazarian Project, kontrolowana przez Niemcy Unia Europejska

Rusińscy i perscy przywódcy mieli już dość, około 750 rne – król Chazarii, Bulan, otrzymał ultimatum zarówno od Rusi Kijowskiej, jak i Persji, że musi wybrać jedną z trzech religii Abrahama, aby „oczyścić” lud chazarski.

Chazarowie w tamtych czasach byli znani przez mieszkańców sąsiednich krajów jako kłamcy, oszuści, przeciwnicy, rabusie, wojownicy drogowi, mordercy, złodzieje tożsamości i najgorszej odmiany pasożytów społecznych. Co gorsza, ich władca nie zrobił nic, aby to zmienić, ponieważ on też był do nich podobny.

Wielokrotnie polowali na podróżnych na ich granicach lub na każdego, kto próbował podróżować przez Chazarię, co zwykle było fatalnym błędem.

Kiedy problem osiągnął epickie rozmiary i nie mógł być dłużej akceptowany przez sąsiednie narody i ludy, przywódcy rosyjscy i perscy utworzyli koalicję i postawili surowe ultimatum chazarskiemu królowi Bulanowi.

To ultimatum było takie, że Chazaria jako naród musiał natychmiast zmienić swoje obyczaje, a aby to zrobić, król Bulan musiał wybrać jedną z trzech religii Abrahama i ustanowić ją jako oficjalną wymaganą chazarską religię państwową. Królowi Bulanowi powiedziano w sposób jasny, że wybrana religia musi być indoktrynowana u wszystkich Chazarów, aby służyła jako zasady postępowania i jako podstawa integralności i etyki, które wcześniej były całkowicie nieobecne.

Król Bulan zgodził się i wybrał judaizm Tory jako oficjalną religię Chazarii. To działało przez jakiś czas, ale wkrótce Chazarowie wracali do swoich starych zwyczajów narodowego bandytyzmu, morderstw i rażącego pasożytnictwa innych z sąsiednich narodów.

Zamiast pracować nad ustanowieniem moralności i etyki w swoim narodzie, podejmując poważną próbę praktykowania judaizmu Tory, król Bulan i jego najwyższy sztab faktycznie zostali wprowadzeni do Czarnej Magii i Czarnej Magii Talmudyzmu Babilońskiego, lepiej znanego jako kult Baala lub satanizm. Zewnętrznie wygląda to bardzo podobnie do judaizmu Tory i może być użyte jako fałszywa przykrywka, którą było.

Flaga Imperium Chazarskiego

Powiązane:  Podstawowe edykty najwyższego dowództwa mafii chazarskiej

Powodem, dla którego ten wybór króla Bulana nie  stał się trwałym rozwiązaniem dla chazarskiej socjopatii masowej, był fakt, że on sam nigdy tak naprawdę nie akceptował, ani nie praktykował tylko ortodoksyjnego judaizmu Tory, a jedynie pokazywał fałszywy zewnętrzny wygląd takiego.

Zamiast tego nauczył się czarnej sztuki talmudyzmu babilońskiego i praktykował tajne okultystyczne rytuały satanistycznej demonologii, aby zdobyć więcej władzy, bogactwa i statusu.

Sekretny kult babilońskiego talmudyzmu (kult Baala, satanizm) króla Bulana był dobrze zamaskowany przez jego fałszywe zewnętrzne przedstawienie ortodoksyjnego judaizmu Tory jako przykrywki.

Nie chodziło mu o to, by dawać przykład i odciągać swój lud od socjopatii kulturowej, nieludzkości i przestępczości, z której słynęła Chazaria.

Początkowo, gdy ultimatum zostało postawione wspólnie przez Ruś i Persję, Chazarowie wycofali się na chwilę z ich drogi, obawiając się zniszczenia. Ale ich kultura pozostała taka sama; a ich dawne sposoby wykorzystywania, rabowania i mordowania sąsiadów powróciły – tym razem jeszcze gorzej niż wcześniej.

Aleksander Sołżenicyn z Władimirem Putinem

Powiązane:  The Big Squeeze vs. Khazarian Mafia

Ostatecznie, około 1250 roku, sytuacja stała się całkowicie nie do zaakceptowania zarówno dla Rosji, jak i dla Persji i wspólnie zdecydowali się najechać Chazarię i zniszczyć ją od góry do dołu.

Obecny król i jego dwór zostali ostrzeżeni przez swoich szpiegów, a najlepsza szlachta chazarska była w stanie uciec z wielkim bogactwem srebra i złota przed inwazją i zniszczeniem Chazarii.

Trudno jest poznać wszystkie szczegóły dotyczące tego, dokąd udał się ten Chazarski ród królewski, ale wydaje się, że nadal praktykowali okultystyczne sztuki czarnej magii talmudyzmu babilońskiego i wyemigrowali do Włoch i innych krajów zachodnioeuropejskich.

Historia Chazarów została starannie usunięta z większości bibliotek zachodniego świata i trzeba kopać, aby ją znaleźć. Na szczęście  Sołżenicyn  przed śmiercią udokumentował sporo historii Chazarów.

Prawda o zniszczeniu króla Bulana i Chazarii przez Rosję i Persję z powodu jej zatwardziałego zła jest do dziś pilnie strzeżoną tajemnicą Chazarów, a przywódcy chazarscy bardzo obawiają się ujawnienia tego masom.

Ci królewscy Chazarowie, którzy specjalizowali się w babilońskim talmudycznym satanizmie, uczestniczyli w składaniu ofiar z dzieci, ponieważ wierzyli, że zapewni im to coraz więcej satanistycznych mocy.

Sołżenicyn, historyk

Powiązane: Oto jak Putin pokona chazarską mafię

Ci czołowi Chazarowie stali się znani jako najwięksi oszuści świata, zwykle ukrywający się w innych grupach, twierdząc, że są częścią genetycznego i kulturowego dziedzictwa tej grupy.

W końcu ci chazarscy królewscy ludzie stali się biegli w babilońskiej talmudycznej „magii pieniędzy”, to znaczy zarabianiu pieniędzy z niczego przy użyciu zgubnej lichwy. Często przyjmowali tożsamość judaików i twierdzili, że mają starożytną hebrajską krew, podczas gdy jej nie mieli i nosili tylko krew chazarską.

Wkrótce stali się bankierami Watykanu i byli znani jako „Hof Juden” lub „Żydzi dworscy” przez różnych królów, królowych i członków rodziny królewskiej narodów europejskich.Powiązane: 
Babilońska magia pieniądza i jak nowoczesne „prawo handlowe” jest oparte na starożytnych kodeksach babilońskich

Z łatwością zostali zaakceptowani przez rodziny starej czarnej europejskiej szlachty, które uprowadziły Watykan, który również praktykował talmudyzm babiloński i uzyskał władzę od szatańskiej, ciemnej strony, używając tajnych ofiar z dzieci.

Chazarowie zostali zaakceptowani jako marionetki i narzędzia starej czarnej europejskiej szlachty, którzy byli również satanistami praktykującymi okultystyczne rytuały Czarnej Magii.

Wycięcia i narzędzia. Czy ktoś będzie smutny, gdy zostanie porwany?

Powiązane:  Prawda wyszła: ostatni rozdział chazarskiej mafii Rothschildów?

Ale jest jasne, że ci Chazarowie byli łatwo akceptowani przez Starą Czarną Szlachtę, ponieważ czcili szatana tak samo jak oni i uczestniczyli w tajnych czarnych sztukach i okultystycznych rytuałach, takich jak składanie ofiar z dzieci. Wkrótce Chazarowie wkroczyli do brytyjskich rodzin królewskich i innych europejskich rodzin królewskich.

Ci czołowi przywódcy chazarscy stali się znani ze swojej wiedzy w zakresie intryg politycznych, kompromisów i szantażu, a także podawania leków nasennych i specjalnych trucizn w celu spowodowania śmierci, która wydawała się być spowodowana stanami medycznymi.

Zdobyli kontrolę nad londyńskim City, gdy Napoleon został pokonany, i ostatecznie przejęli kontrolę nad wszystkimi systemami kreacji i dystrybucji pieniądza zachodniego świata, które wszystkie zostały ustanowione jako prywatne systemy fiducjarne ze zgubną lichwą.

Ci czołowi chazarscy mistrzowie okultyzmu „czarnej magii” przejeli amerykański system kreacji i dystrybucji monetarnej, ustanawiając swój własny prywatny tak zwany system bankowy – System Rezerwy Federalnej w 1913 roku.

Powiązane:  30 Plus zimnie twardych faktów na temat IRS: agent zagranicznej korporacji – podmiot windykacyjny dla Banku Rezerw Federalnych

Dokonano tego za pomocą wyrafinowanych schematów przekupstwa, szantażu i kompromisów, aby zdobyć wystarczającą liczbę głosów w Kongresie i poparcie prezydenta dla przejść tę wyraźnie nielegalną, niekonstytucyjną aberrację, największe przestępstwo finansowe w historii.

Jako przykład – chazarska rodzina Kaganów PNAC: Donald (tata) Victoria, Robert i Fred Kagan

Powiązane:  Chazarski Kryminalny Syndykat: to Zgniłe Społeczeństwo, w którym żyjemy

Khazarian Kingpins założył przyczółek w Ameryce

Kiedy Chazarski Kingpins założyli przyczółek w Ameryce, byli w stanie wykupić, przekupić lub pójść na kompromis prawie wszystkich wybranych i mianowanych urzędników USG. Ci, którzy nie zastosowali się, zostali wykluczeni lub wypędzeni za wspieranie konkurentów dla wybranych przez Chazarski Kingpins.

Wkrótce wszystkie amerykańskie systemy polityczne, rządowe, korporacyjne, policyjne, wojskowe i wywiadowcze zostały przejęte przy użyciu tych samych metod. Pozwoliło to Chazarskim Kingpins pasożytować na Ameryce, co w praktyce oznacza uczynienie z większości Amerykanów poddanych i niewolników najemnych z niewielką możliwością regresu.

Ameryka została następnie przekształcona w narzędzie Chazarskiego Kingpins do pasożytowania reszty świata, jak to dobrze opisał John Perkins w swojej klasycznej książce  Confessions of an Economic Hitman.

Motto Chazarski Kingpins: kupuj wszystkich, jeśli to możliwe, w przeciwnym razie omijaj ich lub zabijaj.

Powiązane:  Więcej wyznań człowieka będącego hitem gospodarczym: „Tym razem idą po twoją demokrację”

Systemy kreacji i dystrybucji pieniędzy zostały przejęte przez Chazarskich Kingpins (zwanych przez insiderów „Moneychangerami”) w każdym zachodnim kraju świata.

Narody islamskie odmówiły ustanowienia systemów bankowych za pomocą zgubnej lichwy; i dlatego od tamtej pory celem przywódców chazarskich jest zniszczenie narodów islamskich.

USG jest obecnie wykorzystywane do sprowokowania każdego narodu, takiego jak Rosja i Chiny oraz niektóre kraje Bliskiego Wschodu, które odmawiają Chazarom pozwolenia na prowadzenie swojej bankowości.

Chazarscy Kingpins są nazywani przywódcami chazarskiej mafii Rothschildów, ponieważ tak właśnie jest, chazarską mafią kierowaną przez bankierów rodziny Rothschildów, którzy rzekomo są wysokimi szatańskimi mistrzami.

Wniosek

Historia dokumentuje, kim byli Chazarowie jako ludzie w okresie od 750 do 1250 r., Zanim Rosja i Persja zniszczyły Chazarię za ich zatwardziałe i niewyobrażalnie złe sposoby.

Ich władcy i ich ludzie w ogóle byli źli do szpiku kości, sugerując, że psychopatologia kryminalna była instytucjonalna i oparta na kulturze. Inni twierdzili, że jest to również genetyczne, ale to pozostaje do zbadania naukowo.

Kiedy król Bulan twierdził, że wybrał judaizm na swoją własną i jako oficjalną religię państwową Chazarii, kłamał i promował jedynie pozorne pozory takiego wyglądu, jednocześnie zachęcając do satanistycznych praktyk czarnej magii i niewyobrażalnie złych okultystycznych rytuałów, takich jak pedofilia, składanie ofiar z dzieci i picie krwi.

Należy zadać pytanie i odpowiedzieć na nie – czy po ponad 1400 latach rody Chazarów i ich przywódcy w ogóle zmienili swoje postępowanie?

Powiązane:  System karteli chazarskiej mafii

Czy nadal jest rasą bandytów porywaczy, podszywaczy, oszustów, oszustów, bandytów i morderców?

Oczywiście ich najwyżsi przywódcy wcale się nie zmienili i są w rzeczywistości gorsi, ponieważ teraz niszczyli całe narody i ludy do woli, używając amerykańskiej armii jako kanonu do popełniania ludobójstwa wojną.

A może tylko ich najwyżsi Kingpins i ich wybrani Chazarianie niezasłużenie umieszczeni na najwyższych stanowiskach władzy pozostali tak niewyobrażalnie źli i nieludzcy?

Odkąd Chazaria została zniszczona około 1250 r., ponad 150 krajów wyrzuciło Chazarów za ich złe zachowania. Teraz, dzięki Internetowi, rośnie świadomość, że czołowi Chazarowie są złodziejami, antyludźmi, masowymi mordercami, oszustami i pasożytami na całym świecie.

Ruch bojkotu, zbycia, sankcji (BDS) jest dowodem tej rosnącej świadomości. Wygląda na to, że wkrótce cały świat powtórzy działania Rusi i Persji w stosunkach z Chazarami.

Pomnik City of London

Powiązane:  Trwający historyczny upadek imperium chazarskiego

Tak, cały świat  jest szybko informowany o tym problemie Chazarów, największym problemie świata, i ma już dość znęcania się i nieludzkości Chazarów. Jest prawie pewne, że prywatny system Rothschildów FIAT World Banking System Chazarian City of London zostanie wkrótce wyeliminowany w nadchodzących miesiącach.

Już samo to zlikwiduje chazarskie dowództwo, kontrolę i bazę władzy na całym świecie. Wątp w to, a następnie zrób kilka podstawowych badań na temat BRICS, AIIB, Silk Road System, Szanghajskiej Giełdy Złota i niedawnej erozji systemu dolara Petro, a Arabia Saudyjska akceptuje inne waluty poza dolarem.

Chazarscy Kingpins zawsze skrywają swoją ponadczasową, międzypokoleniową urazę. Rewolucja bolszewicka była zemstą na Rosji za zniszczenie Chazarii około 1250 roku.

Około 80% bolszewików było bezbożnymi Chazarami, którzy zgwałcili, splądrowali, torturowali i zamordowali ponad 100 milionów nie-Chazarskich obywateli Rosji. Ci bolszewicy zrobili to samo z Niemcami, kiedy wkroczyli do Niemiec pod koniec drugiej wojny światowej. Faktem jest, że bolszewizm był chazarianizmem w przebraniu. To samo dotyczy maoizmu.

Ameryka została zinfiltrowana i porwana przez chazarską mafię Rothschildów, która jest zdeterminowana, by zniszczyć chrześcijańskie i deistyczne dziedzictwo naszych Ojców Założycieli, wraz z naszą gospodarką, granicami, językiem, kulturą, rolami płciowymi i małżeństwem.

Chazarowie stali się niszczycielami społeczeństw i wszystkiego, co występuje naturalnie, czyli naturalnego porządku rzeczy.

Dopóki Amerykanie i obywatele świata nie obudzą się i nie wygonią  tych chazarskich królowców z ich wysokich stanowisk kontrolnych, które uzyskali przez porwanie, przekupstwo, szantaż i kompromis lub morderstwo, Ameryka jest skazana na zagładę, podobnie jak cały świat.


Powiązane artykuły:

Ukryta historia niesamowicie złej mafii chazarskiej [Illuminati Cabal syjonists…] Amerykańska plaga „katastrofy narodowej” – kotwica nr 1 w Rosji (Kiselyov)

źródło: https://www.veteranstoday.com/2017/09/05/khazarians-then-khazarians-now/

Via: http://www.wakeupkiwi.com/news-articles-75.shtml#Khazarians

Opublikowano za: https://tapnewswire.com/2020/07/khazarians-then-khazarians-now-2/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No tak, tutaj redakcja ubiegła mnie w pisaniu o tym właśnie. Dzięki temu , jednak niewiele zostało do napisania.

  Zatem dla drogiej Pani Wiktorii kilka użytecznych informacji oraz mały aneks.

  Z historii można się dowiedzieć ,że Chazarowie nie zostali całkowicie wybici, przez Rosjan i Persów. Całość wyglądała tak, że faktycznie kraj został podbity, jednak bardzo wielu przeżyło. Zamknięto ich ponoć, budując wielki mur odgradzający tych ludzi. Jednak , nie mogło to trwać wiecznie, i w pewnym momencie wypuszczono ich. Dlatego właśnie Chazarowie nadal istnieją.

  Innym dodatkiem jest informacja, że według podań do jakich dotarłem judaizm został przyjęty jako religia dla przeciętnych Chazarów, którzy oczywiście nie identyfikowali się z nią. Natomiast rozmaite kulty zostały zarezerwowane dla arystokracji, która zatrzymała tajemnicę dla siebie. To właśnie w tych kręgach czczono różne fetysze pod nazwami Baal lub Moloch.

  Oczywiście trzeba wiedzieć ,że bardzo wielu Ukraińców obecnie posiada częściowo krew Chazarską, zwykle nie wiedząc nawet o tym. To pozostałość po wielu gwałtach do których wiele kobiet po prostu nie chciało się przyznać, bądź nie miało wyjścia.
  Stąd właśnie tam dzieją się obecnie tak dziwne rzeczy. Ukraina niejako jest rozerwana. Chazarska krew jest dość mocna, ma tendencję do dominacji w człowieku ponad innymi. Jest to trudne do opanowania, ale możliwe.

  Teraz kilka praktycznych rad dla wszystkich.

  JAK ROZPOZNAĆ CHAZARSKĄ KREW.

  Nie napisałem, jak rozpoznać Chazara, bo raczej ciężko Wam będzie spotkać obecnie na ulicy kogoś „czystego”. Są to najczęściej mieszanki, w którymś pokoleniu dawka została przyjęta i co drugie pokolenie się uaktywnia.

  Zatem, jak rozpoznać chazarską krew?

  Sprawa wcale nie jest taka skomplikowana. Jest to niezwykle proste, wręcz banalne.
  Ci ludzie KŁAMIĄ:-)
  Oczywiście , można powiedzieć, każdy czasami kłamie. To prawda. Zatem jako uzupełnienie trzeba dodać ,że tacy ludzie kłamią w sposób obsesyjno-maniakalny.
  Może to się objawiać realnie na różne sposoby. Na przykład taka osoba będzie kłamać bardzo często, w sytuacjach zupełnie bez znaczenia. Tam gdzie nie przynosi to tej osobie żadnej korzyści. Wynika to z faktu, że oni w ten sposób się „szkolą”.
  Ma to również znaczenie taktyczne. Przyzwyczajają ofiarę do kłamstwa, tak, że kiedy skłamią w sposób im potrzebny i korzystny, ofiara się nie zorientuje, przyzwyczajona do takiej „maniery” kłamania.

  Innym rodzajem ukrywania tego jest rodzaj mitomanii. Takie osoby lubią opowiadać rozmaite historyjki , które zwykle są całkowicie nieprawdziwe, wymyślone.
  Jednocześnie nie przekazują żadnej prawdy czy mądrości. Jest to ważne ponieważ ludzie czasami tworzą takie wymyślone historie aby coś przekazać, tutaj mamy zwykłe kłamstwo dla kłamstwa.

  Jak już rozumiecie, taką natrętną potrzebę kłamania można ukrywać na wiele sposobów, ale nigdy nie uda się to na dłużej i przez człowieka świadomego takich zagrań jest odczytywane niezwykle szybko.

  Drugą ważną bronią w ich rękach jest …UBIÓR.
  Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ważny dla przeciętnego człowieka jest ubiór i jak bardzo zwraca na niego uwagę. Oni to wiedzą, zatem ubierają się zawsze elegancko i prosto, a jednocześnie niezwykle schematycznie. Dzięki temu potrafią wzbudzić zaufanie , szacunek lub pożądliwość w przypadku kobiet. Zatem radą jaką mogę Wam dać, to nie patrzcie na ubranie tylko w oczy!:-)

  Okaże się, że rozpoznanie chazarskiej krwi po krótkim treningu jest niezwykle proste, podobnie jak rozpoznanie psychopaty. Trzeba tylko wiedzieć na co patrzeć a na co nie patrzeć:-)

  Na koniec, jak pamiętam Pani Wiktoria była zainteresowana kwestią odpowiedzialności. Napisałem, że oni boją się odpowiedzialności.

  Tak, tak właśnie jest. Chazarowie to tak naprawdę krótkodystansowcy, trochę jak drapieżnik. Drapieżnik może się przyczaić, napaść na ofiarę, ale tylko raz. Atak ostrzeże inne ofiary, a drapieżnik będzie „spalony”. Na dodatek ofiary będą miały możliwość wyrobienia w sobie zbiorowych reakcji obronnych. Zatem, jeśli w życiu, takiego Chazara postawimy przed prawdą, obedrzemy ze „stroju”, wskażemy oszustwa to on po prostu ucieka. Nie ma możliwości obrony, tak jak KAŻDY DRAPIEŻNIK …. NIE POSIADA MECHANIZMÓW OBRONNYCH. Natura wyposażyła go w rozległe umiejętności ukrywania się i szybkiego ataku, ale NIE POTRAFi SIĘ BRONIĆ!!!
  Dlatego wymyślili sobie hasełko, że „NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK”.
  To jest możliwe do przeprowadzenia, ale nie kiedy ofiara jest spokojna i opanowana.
  Wówczas ATAK jest ATAKIEM i niczym więcej.

  Wiem o tym sporo, bo studiowałem psychologię i historię, połączenie tych dziedzin daje ciekawe rezultaty, często spotykam w życiu ludzi którzy mają chazarską krew w sobie i ich testowanie daje mi wiele wiedzy doświadczalnej.

  Na koniec, muszę jeszcze wspomnieć, że ze względu na to, że są krótkodystansowymi drapieżnikami, pewne jest, że NIE SĄ ZDOLNI DO TAKICH PLANOWANYCH DZIAŁAŃ JAKICH DOŚWIADCZAMY OBECNIE NA ŚWIECIE!

  Oni są dobrzy w swoim fachu, w swojej działce, napaść, obrabować, uciec, ale nie staje im inteligencji na STRATEGICZNE PLANOWANIE, zatem wnioskuję, że są jedynie narzędziami wykonawczymi, sprawnymi, ale jednak narzędziami w rękach…zupełnie kogoś innego…STRATEGA.

  Gdyby było inaczej Chazaria nie dopuściła by do tego, że została zniszczona przez Rosjan i Persów.

  Nasz STRATEG jednak, no i Chazarowie niestety szybko się kończy. Obecnie jesteśmy na etapie w którym świat kupowany jest za dolary, które są już bezwartościowe. Wielu ludzi po prostu daje się jeszcze kupić na mit twardej waluty, a Ci co je drukują wiedzą ,że ten mit długo już nie przetrwa i wolą zamienić zielone banknoty, na akty własności…czyli coś wymiernego….nim mit pryśnie:-)

  To obecnie ich jedyne narzędzie, wraz z jego końcem, skończy się zabawa, bo nawet mordercom i szantażystom trzeba czymś płacić!

 2. krnabrny1 says:

  Dodam na zakończenie coś o ich upodobaniach:-)

  Oni KOCHAJĄ ludzi którzy są jednocześnie PRAWDOMÓWNI i NAIWNI. To najłatwiejszy cel, dowiedzą się wszystkiego co im potrzebne, ofiara wszystko wypapla im sama, bo prawdomówna:-)

  Oni NIENAWIDZĄ ludzi , którzy są jednocześnie PRAWDOMÓWNI i ŚWIADOMI.
  Taka osoba powie im prawdę jaka jest jej potrzebna do pozbycia się drapieżnika-Chazara, a sam Chazar stanie się ofiarą. Niestety CELNA PRAWDA ich po prostu DEMASKUJE:-))

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Bardzo dobre uzupełnienie do tematyki artykułu. Ten zapoczątkowany cykl, powiązany bezpośrednio lub pośrednio z problematyką Chazarów/żydów będzie w większości artykułów, kontynuowany w ciągu najbliższej dekady…

 3. krnabrny1 says:

  Przez dekadę? Najgrubsze święte księgi tego świata pisano krócej:-)
  Zresztą nie dacie rady. Chociaż szacunki czasowe są najtrudniejsze, daję Wam maksimum dwa lata. To już końcówka gry inteligencjo polska:-)

Wypowiedz się