Zawód lekarza jest korupcyjny, przestępczy i zarządzany przez państwo oraz przemysł farmaceutyczny

Autor: Gary D. Barnett

„Najpoważniejsze zaburzenia mogą być wywołane przez wstrzyknięcie organizmów żywych do krwi, w nieprzeznaczone dla nich medium, może wywołać niewątpliwe przejawy najpoważniejszych, chorobliwych zjawisk”

~ Antoine Bechamp

Ogólnie rzecz biorąc, medycyna w tym kraju, a właściwie prawie w całym zachodnim świecie, została w większości zdegradowana do promocji leczenia i operacji dla masowego zysku.

W dzisiejszym społeczeństwie ma niewiele wspólnego z prawdziwym zdrowiem, profilaktyką i edukacją, a wszystko ma związek z powodowaniem złego stanu zdrowia, podtrzymywaniem chorób, długotrwałym leczeniem, inwazyjną i zagraniczną interwencją zamiast naturalnego leczenia i dąży do monopolu, nad wszystkimi sprawami zdrowotnymi i medycznymi kosztem ludzkości.

Całość obecnego systemu całkowicie lekceważy najwspanialszą strukturę leczniczą, jaka kiedykolwiek istniała w życiu, czyli naturalny układ odpornościowy człowieka.

Wynika to z sił w przeszłości, które celowo promowały „teorię zarazków” zamiast naturalnego zdrowia, aby wykorzystać ludzi jako pożywienie dla tego wielomiliardowego przemysłu.

Biorąc pod uwagę jakąkolwiek obecną oszukańczą „pandemię”, jedyny wniosek, jaki można wyciągnąć, jest taki, że całość tego głównego nurtu systemu medycznego opiera się na pieniądzach, władzy i kontroli. To są te same plany klasy rządzącej i państwa, i to nie przypadek.

Aby zdobyć zawód lekarza, potrzebna była tylko zachęta pieniężna. Każda procedura „Covid”, od wspólnych badań kontrolnych, testów, zaopatrzenia, analiz laboratoryjnych, hospitalizacji i leczenia na każdym poziomie, przyniosła lekarzom i szpitalom ogromne sumy pieniędzy.

Wszystko, co musieli zrobić, to użyć fałszywych testów, a następnie fałszywie skodyfikować przyczynę śmierci, aby pomóc w utrwaleniu nieistniejącej „pandemii wirusa”.

Gdy ta fałszywa flaga zyskała siłę, giganci farmaceutyczni zaczęli przygotowywać toksyczne i trujące „szczepionki”, które spowodowałyby tylko więcej chorób i śmierci.

Ponownie, utrwaliłoby to nonsens Teorii Zarazków i pozwoliłoby wielu pokoleniom celowo uprawianych podmiotów stać się klientami tej skażonej branży.

Wielkim firmom farmaceutycznym zapewniono rynek i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje przestępcze działania, więc wyścig o zdobycie udziału w rynku przyspieszył. To w końcu podstawa współczesnej medycyny.

Nie mylcie tego, co mówię, zakładając, że uwzględniam każdego lekarza, pracownika służby zdrowia czy naukowca medycznego, w tym przeglądzie bardzo skorumpowanego systemu.

Ogólnie rzecz biorąc, biorąc pod uwagę ogrom tej okropnej sytuacji, większość praktyki medycznej odgórnej ma udział w tym, co dzieje się dzisiaj, ale zawsze są tacy, którzy tego nie przestrzegają i mówią o tej parodii.

Niestety, Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy (AMA) jest szczytem korupcji i zachowań przestępczych w tym kraju, więc jego siła i sposób postępowania przenosi się na każdy poziom systemu medycznego.

Podstęp zaczyna się od WHO i CDC, ale nie kończy się na tym, jako zmowa między biurokracjami rządowymi, organizacjami zdrowotnymi, firmami ubezpieczeniowymi, firmami farmaceutycznymi, a każda inna forma partnerstwa faszystowskiego w tym syndykacie zorganizowanej przestępczości medycznej jest jak gigantyczna sieć oszustwa, której misją jest szkodzenie i zabijanie dla zysku.

Zarazki nie są naszymi wrogami; po prostu ostrzegają nas o problemach w naszych ciałach, które wymagają uwagi.

Zachorowanie to tylko sposób, w jaki nasze ciała pozbywają się toksyn i ostrzegają nas, że coś jest nie tak w naszym wewnętrznym środowisku, jeśli chcesz.

Zarazki nie powodują chorób, ale wszystkie interwencje rządu i nakazane środki ostrożności tak.

Choroba pochodzi z wnętrza, a nie z zewnątrz, więc osoby noszące maski zatrzymują wszystkie toksyny, próbując wydostać się z ciała, a następnie ponownie je wdychać.

Ponadto uciekające zarazki zanieczyszczają teraz samą maskę, która miała cię chronić.

Teraz każe ci nosić wiele masek, podczas gdy tylko jedna maska ​​może ukraść do dwudziestu procent twojego spożycia tlenu.

Wyobraź sobie szkodę, jaką może spowodować zablokowanie jeszcze większej ilości tlenu dla organizmu, który jest całkowicie od niego zależny?

Każdy rządowy środek ostrożności wydany w związku z tym fałszywym „wirusem” zwiększa ryzyko zachorowań i śmierci.

Każda izolacja, zamknięcie, nakaz maski, dystans; każde zamknięcie firmy i każde zamówienie, które prowadzi do stresu, powoduje ogromne szkody dla zdrowia.

Podobnie jest ze środkami dezynfekującymi, środkami do dezynfekcji rąk, szczepionkami, zakłóceniami w dostawach żywności i niedożywieniem z powodu zniszczeń ekonomicznych z rąk tych, którzy twierdzą, że chronią cię przed zarazkami.

Dlaczego więc tak zwane władze medyczne próbują Ci zaszkodzić?

Odpowiedź jest jasna, ponieważ choroba, zależność od rządu i urzędników służby zdrowia oraz wieczny strach są tym, co pozwala im szukać i zdobywać pieniądze, władzę i kontrolę.
Zawód lekarza nie powie ci prawdy.

Dbanie o swoje ciało i umysł, wystawianie się na jak najwięcej na słońce, przebywanie w pobliżu innych ludzi, stosowanie dobrej diety, słuchanie własnego ciała, przebywanie na świeżym powietrzu, trzymanie się z dala od toksycznej żywności, chemikaliów, częstotliwości radioaktywnych i inwazyjnych obcych zastrzyków takie jak szczepionki, są niezbędne dla dobrego zdrowia.

Nic z tego nie jest  kosztowne, a ogromne zyski dla złodziei nie są generowane, gdy dba się o własne zdrowie.

Państwo i przestępczy system medyczny przetrwają kłamstwem i oszustwem, aby wykorzystać cię do generowania zysków.

Nic ich o ciebie nie obchodzi, nie obchodzi ich twoje zdrowie; w rzeczywistości, im bardziej jesteś niezdrowy, tym lepiej dla nich.

Mają tylko motywację, by cię skrzywdzić, więc ignoruj ​​ich mandaty i rozkazy, a odzyskaj wolność.

„Gdyby teoria zarazków była prawdziwa, nikt by już nie żył”.

~ BJ Palmer, DC

Źródła:  tutajtutajtutajtutaj .

Prawa autorskie © 2021 GaryDBarnett.com

___
https://www.garydbarnett.com/the-us-medical-profession-is-corrupt-criminal-and-is-run-by-the-state-and-pharmaceutical-industry/

Wypowiedz się