Wolna Polska, Wolni Polacy, sytuacja obecna, potencjał przyszłości – Andromeda Ujawnienie, Sesja.

Interesujący przekaz z telepatycznej sesji projektu „Andromeda Ujawnienie” o aktualnej sytuacji w Polsce, w tym zachowaniach różnych grup społecznych: rządzących, policjantach, wojskowych, prawnikach, administracji, medykach i innych.

Mamy taki sam lub podobny ogląd zachowań tych grup zawodowych i sytuacji w Polsce z poziomu fizycznego, czego dowodzi wiele artykułów zamieszczonych na naszej stronie.

Aktualnym potwierdzeniem omawianych w poniższym filmie zachowań policji jest interwencja pokazowa wobec Klubu muzycznego w Rybniku i jego uczestników w dniu 31 stycznia 2021 r.

Współwłaściciel lokalu Marcin Koza ocenił zajście następująco: „Ja uważam, że wczoraj nie było interwencji policji – nikt się nie wylegitymował. Do nas przyszli bandyci. Weszli, zaatakowali wszystkich ludzi, którzy pojawili się w naszym lokalu; ludzie byli wystraszeni, my również”.   Zarzucił też przedstawicielom sanepidu, że także oni weszli do lokalu nielegalnie, wbrew przepisom.

za: https://www.se.pl/slask/rybnik-zamieszki-przed-otwarta-dyskoteka-policja-uzyla-gazu-i-granatow-hukowych-aa-ymYw-qGJZ-sQJf.html

Należy tu dodać, że działania policji, urzędników, samych rządzących i parlamentarzystów oraz stanowione prawo i obostrzenia pod pretekstem fałszywej plandemii mają charakter przestępczy, a wręcz totalitarny i są niezgodne z Konstytucją RP.

Wszystkim omawianym w nagraniu grupom społecznym: rządzącym, policjantom, urzędnikom, prawnikom, lekarzom, pielęgniarkom i innym, w tym zwłaszcza pracownikom banków i instytucji finansowych, którzy zasłaniają się, że wykonywali tylko rozkaz lub polecenie służbowe dedykujemy pod rozwagę mądrą myśl z filmu pt. “Waszyngton za zamkniętymi drzwiami” sprzed pół wieku, wypowiedzianą przez aktora grającego rolę szefa CIA:

”  W CAŁYM ŁAŃCUCHU ROZKAZU LUB POLECENIA SŁUŻBOWEGO, OD WYDAJĄCEGO DO KOŃCOWYCH WYKONAWCÓW, KAŻDY PONOSI CZĄSTKĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI, O WADZE MNIEJSZEJ LUB WIĘKSZEJ, ZALEŻNEJ OD TEGO NA ILE MÓGŁ SIĘ PRZECIWSTAWIĆ JEGO WYKONANIU”.

W policji jest bardzo dużo Ukraińców i Poliniaków, zwłaszcza na stanowiskach dowódczych, którzy niedługo, wraz ze swoimi rodzinami, będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami swoich bezprawnych zachowań wobec Polaków w ich własnym kraju.

Polecamy tą spokojną w tonacji, rzeczową i wyważoną logicznie prezentację sprzed 8 miesięcy, ponieważ obecnie łatwiej możemy sobie ją przyswoić.

Redakcja KIP

Opublikowane za: Andromeda i Nowa Ziemia

Sesja dotyczy opisania obecnego stanu energetycznego, potencjałów i możliwości, jakie mamy jako naród i indywidualne osoby.

Motto Sesji: ” TELEPATIA, CZŁOWIEK, MOC, WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ.” “Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy, więc jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć”. – Albert Einstein.

Wybrane komentarze

Andromeda i Nowa Ziemia

Dzień Dobry 💗 Sesje Telepatyczne Informacyjno-Badawcze dają potencjał zrozumienia rzeczywistości. Przynoszą informację, inspirację i spostrzeżenia ze świata subtelnego do świata fizycznego. Intencją tych sesji jest skupienie się na informacjach, jakie mogą być użyteczne i praktyczne w naszym życiu Teraz. Tak jak ze wszystkimi informacjami, jakie do nas napływają, warto mieć otwarty umysł, wybierając to, co jest zgodne z naszą Wolną Wolą i Sercem. /Swoją świadomą drogę poszerzania świadomości rozpoczęłam w 1990 roku, od tego czasu też prowadzę Komunikację Telepatyczną. Poszerzam moje zrozumienie rzeczywistości, świata subtelnego i ludzkich możliwości, dzięki osobistym doświadczeniom, 30-letniej, codziennej praktyce medytacji, a także uzyskanym kwalifikacjom oraz doświadczeniu w kilkudziesięciu metodach uzdrawiania, doskonalonych między innymi w Australii, Peru, Francji, Szwajcarii i Włoszech./ 💗 Dziękuję za Subskrypcje, Polubienia, Komentarze i Udostępnienia – “Zawsze otrzymujemy znacznie więcej niż to, co dajemy” – David Hawkins.

Andromeda i Nowa Ziemia

Każdy ponosi konsekwencje swoich działań, dlatego warto działać, najlepiej jak możemy w danej chwili.

Iwona S

Słucham Cię Arkijo od dłuższego czasu i wszystkie Twoje sesje rezonują ze mną. Wiadomości, które przekazujesz oraz sposób w jaki to robisz , spokojny kojący głos , są miodem na serce. Cieszę się , ze nareszcie następuje wyzwalanie Ludzkości i Naszej Planety Gai i Ty to nam ujawniasz. Czekam na dalsze dobre wieści. 🥰🥰🥰👍🏻

Andromeda i Nowa Ziemia

Dziękuję Iwono za ciepłe słowa💗 Wszyscy jesteśmy częścią tej zmiany🌷

Strzelec 72

Iskra wychodzi z Polski! Dziękuję🙏

Andromeda i Nowa Ziemia

“Iskra wychodzi z Polski!”

Elżbieta Sz.

Nie tylko z Polski, bo Niemcy rozpoczęli wcześniej protesty. Jeden z nich skupił nawet ponad 6000 ludzi.Ludzie o skrajnie różnych poglądach politycznych założyli wspólnie partię oporu przeciwko zamachowi na ich wolność. Partia ta liczy już grubo ponad 100 tysięcy członków. Założycielami jest prawnik i lekarz. W USA także ogromna liczba ludzi protestuje. Ludzkość się budzi w wielu krajach. ❤️❤️❤️

Beata R

Zawsze czekam to wiadomości od Ciebie. Dziekuje. Staram się żyć nadzieja i wiara w dobro i w dobrych ludzi. W obecnej sytuacji jak patrzę na zachowanie policji opadają mi rece. Powtarza się historia. Nie wiem jak mogą spojrzeć sobie w oczy. Jestem pewna, ze naród polski zawalczy o wolność. Byłam na strajku i napewno jeszcze pojade. Chce by moje dziecko miało wolność. Dziekuje za wspaniałe słowa

Kama555

Niektórzy policjanci mieli łzy w oczach

Agnes Falkowski

@Kama555 Może i mieli łzy w oczach, gdy pomyślą o swoich rodzinach i bliskich, co ich czeka, jaki los. Ale większość chce się wykazać swoją władzą nad zwykłymi ludzmi. Ale każdy ma sumienie, co złego nie zrobią i tak się to będzie za nimi ciągło.

mark demarkov

protesty nic nie pomogą, dopóki ludzie nie zmienią swojej świadomości.

Irena St

Dobrze, że w wojsku wyczuwa się przychylność. To jakaś otucha.

Krzysztof Swiecki

Tak sie porobilo ze podobny scenariusz jak w Polsce jest na swiecie, w wiekszosci krajow.

Ala Motek

Świetnie przekazana sytuacja na planie subtelnym i fizycznym dająca się już odczuwać dziękuję

Grażyna Pogorzelska

Całym sercem dziękuję za krzepiące słowa ,które wlewają nadzieję i wiarę w nas, że poradzimy sobie i stworzymy inny lepszy , wspaniały świat oparty na miłości wolności, szacunku. Pozdrawiam i dziękuję za Twoją pracę, która tak wiele wnosi do naszego życia i postrzegania otaczającej nas rzeczywistości.

Ellie Nowak

Dziekuje za ten przekaz Plakac mi sie chce poniewaz nasi dziadkowie oddali za Nas swoje zycie , za nasza wolnosc ktora jest sponiewierana przez zdrajcow narodu 😭

Sonia P

kochani 🙂 maseczek nie musimy nosić. Nikt nam nie każe ich nosić. Policja za kazdym razem spotyka mnie i pyta czy mam maseczkę. Odpowiadam, że nie. Oni na to : dziekujemy, do widzenia. I tak jest za każdym razem. To już 23 raz 🙂 Sami testujcie sobie te sytuacje. To poprostu lipa 🙂 🙂 🙂 Dodam, że są bardzo mili i się uśmiechają. Życzyłam im miłego dnia a oni mi też 🙂 🙂 🙂

Tomy XYZ

Spójne z tym co obserwuje, dziękuję bardzo …

Monika W.

Dziękuję . Wzruszyłam się .Tak, bardzo potrzebne wspólne działanie. Ze swojej strony uswiadamiam ludzi , :wrzucajac” rozne informacje na profilach czlonkow tego nie-rządu. (tego typu działania podejmuje bardzo wiele osób) Nie raz mi sie oberwalo, ale biorę oddech i dalej robię swoje. Czasem dopada mnie zniechęcenie, ale wiem ze wygramy. Mam podobne uczucia, jesli chodzi o wojsko-czuje ze stoją po własciwej stronie.:)

mark demarkov

Już wygraliśmy tylko jeszcze w to nie wierzymy…więcej odwagi nam trzeba i pewności siebie..pozdrawiam

Elżbieta Sz.

Arkijo cudownie to zanalizowałaś. Na protesty wychodzą w większości wspaniali i bardzo świadomi Polacy. Na protest przedsiębiorców przyszli też pracownicy, którzy chcą, by ta farsa z wymyśloną pandemią, wreszcie się skończyła.Chcą normalnie żyć i pracować. Nie chcą też szkodliwej szczepionki dla siebie i swoich bliskich, ani też, żeby ktoś za nich o tym decydował. Potwierdzasz też to, co wyszło w innych sesjach, że za tym rządem stoi czarna negatywna energia. Nie chcą z Polakami rozmawiać. Wolą zrobić pokaz siły, wysyłając nieuzasadnione ilości policji na małą grupę ludzi. Co do policjantów, to rzeczywiście byli bardzo młodzi. Jakiś procent był też Ukraińców, bo jeden odezwał się w stresie w swoim języku. Były próby tłumaczenia tym ludziom w mundurach, komu tak naprawdę służą. Mądrze mówił do nich między innymi emerytowany major policji i młoda kobieta, Dominika,która pięknie przemawiała tak z poziomu serca. Niejednej z tych policjantek i policjantów popłynęły z oczu łzy. Niestety, gdy ci ludzie wracali i byli w małej grupce, zostali otoczeni przez policję, która próbowała ich zastraszyć i ukarała nieuzasadnionymi mandatami po 500zł.Widać było ewidentnie, że to zemsta, za to, co powiedzieli młodym policjantom. Dobrze jest też wiedzieć, że wojsko jest po stronie narodu. Dziękujemy Arkijo za tak ważną informację. Może przynoszą efekty medytacje i wizualizacje z intencjami o przebudzenie Polaków. Dobrze, że rozpoczyna się dla nas ten proces dążenia do naszej wolności. Słuchając Cię płynęły mi z oczu łzy. Dziękuję za ten przekaz pełen nadziei na wielkie zmiany dla Polski i Polaków. Cieplutko, prosto z serca POZDRAWIAM. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ala Koza

Dziekuje. Jak zwykle rezonuje to ze mna i daje nadzieje a raczej pptwierdzenie. Jeszcze jedno. Mysle ze wazne jest by dawac przyklad swoja postawa. Tzn jesli ktos sie nie boi to emanuje tym. I ludzie to czuja i ich strach sie zmniejsza. Nie tylko dzialania ale postawa.

Joanna Bajkowska

W tej sesji jedyne co mnie zaskoczyło to to że wojsko jest po naszej stronie….ciekawe czy staną w naszej obronie? Ogólnie wszystkie wiadomości w tym filmie myślę że nikogo nie zaskoczyły bo to widać na pierwszy rzut oka jak to wygląda i o tym się mówi na różnych niezależnych mediach. Zastanawia mnie jedynie czy ta jesień rzeczywiście przyniesie nam głód i zniewolenie w postaci szczepień?

Aga58 ***

Pokojowe, nie silowe jakiekolwiek protesty. Dotarcie mentalne do policji i wojska, przez słowa, argumenty. Dość kłamustu, tylko prawad, bo prawda wyzwala. Stop przymusowi, w jakiej kolwiek postaci.

mark demarkov

Wojsko ma całkowicie inne spektrum mentalne niż policja.. słynne powiedzenie policjant to pies nie jest przypadkowe…psa można wytresować agresywnie za pomocą karania i nagradzania.

Monika Agnieszka Mickiewicz

Informuję ludzi że brak jest wirusa a to co mówią w telewizji to nie powinniśmy wierzyć. Pocieszam spieram, bo ludzie czują się zagubieni i trzeba im pomuc by się cieszyć życia. Honor i hwaała wolność jak Polska całą.

Andromeda i Nowa Ziemia

W sesji nie było mowy o tym, że “Trump nie jest dobry” tylko że ukryty rząd Nie jest reprezentowany przez prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na Trampa proponuję patrzeć poprzez jego czyny, a robi wiele by ujawniać na przykład temat handlu ludźmi albo tani sposób leczenia koronawirusa: hydroksychlorine.

Maja Fi

Chodzi o deep state podziemne Panstwo czyli najbogatsi tego świata i królewskie rodziny..

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=NP4pZiAXBYk

Comments

 1. krnabrny1 says:

  28 STYCZNIA 2021 ROKU w KOMISJI UNII EUROPEJSKIEJ PRZESZŁA USTAWA MÓWIĄCA O TYM, ŻE SZCZEPIONKI NIE SĄ OBOWIĄZKOWE ANI OBLIGATORYJNE !!!!!

  Tutaj dokument:

  Rezolucja 2361 (2021)
  https://pace.coe.int/en/files/29004/html

  TŁUMACZENIE WLASNE:

  Autorski):
  Zgromadzenie Parlamentarne
  Pochodzenie
  Debata zgromadzenia w dniu 27 stycznia 2021 r. (Piąte posiedzenie) (zob . Dok. 15212 , sprawozdanie Komisji Spraw Społecznych, Zdrowia i Zrównoważonego Rozwoju, sprawozdawca: Jennifer De Temmerman). Tekst przyjęty przez Zgromadzenie 27 stycznia 2021 r. (5. posiedzenie).
  1 Pandemia Covid-19, choroby zakaźnej wywołanej przez nowego koronawirusa SARS-CoV-2, spowodowała wiele cierpień w 2020 r. Do grudnia odnotowano na całym świecie ponad 65 milionów przypadków, a ponad 1,5 miliona osób straciło życie. . Ciężar choroby związany z samą pandemią, a także środki w zakresie zdrowia publicznego wymagane do jej zwalczania zrujnowały światową gospodarkę, obnażając istniejące wcześniej usterki i nierówności (w tym w dostępie do opieki zdrowotnej) oraz powodując bezrobocie, upadek i ubóstwo.
  2 Szybkie wprowadzenie na całym świecie bezpiecznych i skutecznych szczepionek przeciwko Covid-19 będzie miało zasadnicze znaczenie dla powstrzymania pandemii, ochrony systemów opieki zdrowotnej, ratowania życia i pomocy w odbudowie globalnej gospodarki. Chociaż niefarmaceutyczne interwencje, takie jak fizyczne zdystansowanie się, stosowanie masek na twarz, częste mycie rąk, a także wyłączenia i blokady pomogły spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa, obecnie wskaźniki zakażeń ponownie rosną na większości krajów na świecie. Wiele państw członkowskich Rady Europy doświadcza drugiej fali, która jest gorsza niż pierwsza, podczas gdy ich populacje coraz częściej doświadczają „zmęczenia pandemicznego” i czują się zdemotywowani, jeśli chodzi o przestrzeganie zalecanych zachowań, aby chronić siebie i innych przed wirusem.
  3 Nawet szybko rozmieszczone, bezpieczne i skuteczne szczepionki nie są jednak natychmiastowym panaceum. Po okresie świątecznym pod koniec roku 2020 i na początku 2021 roku, z tradycyjnymi zgromadzeniami w pomieszczeniach, wskaźniki zakażeń będą prawdopodobnie bardzo wysokie w większości państw członkowskich. Ponadto francuscy lekarze właśnie naukowo ustalili korelację między temperaturami zewnętrznymi a częstością występowania chorób podczas hospitalizacji i zgonów. Szczepionki bez wątpienia nie wystarczą do znacznego obniżenia wskaźników infekcji tej zimy – w szczególności biorąc pod uwagę, że popyt znacznie przewyższa podaż w tym momencie. Pozór „normalnego życia” nie będzie mógł więc powrócić nawet w najlepszych okolicznościach najwcześniej do połowy lub końca 2021 roku.
  4 Aby szczepionki były skuteczne, kluczowe znaczenie będzie miało ich pomyślne rozmieszczenie i wystarczająca absorpcja. Jednak szybkość, z jaką opracowywane są szczepionki, może stanowić trudne do zwalczenia wyzwanie w budowaniu zaufania do nich. Aby zapewnić skuteczność szczepionki, konieczne jest również sprawiedliwe rozmieszczenie szczepionek Covid-19. Jeśli szczepionki nie są dostatecznie szeroko rozpowszechnione na poważnie dotkniętym obszarze kraju, szczepionki stają się nieskuteczne w powstrzymywaniu fali pandemii. Ponadto wirus nie zna granic i dlatego w interesie każdego kraju jest współpraca w celu zapewnienia globalnego równości dostępu do szczepionek Covid-19. Wahania dotyczące szczepionek i nacjonalizm szczepień mogą zniweczyć dotychczas zaskakująco szybkie i udane wysiłki w zakresie szczepień przeciwko Covid-19,
  5 Współpraca międzynarodowa jest zatem potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, aby przyspieszyć rozwój, produkcję oraz uczciwą i sprawiedliwą dystrybucję szczepionek Covid-19. Plan przydziału szczepionek Covid-19, znany również jako COVAX, jest wiodącą inicjatywą w zakresie globalnego przydziału szczepionek. Inicjatywa, której współprzewodniczą Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Vaccine Alliance (Gavi) i Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI), przyciąga środki z krajów subskrybujących na wsparcie badań, rozwoju i produkcji szerokiej gamy Covid -19 szczepionek i negocjuj ich ceny. Odpowiednie zarządzanie szczepionkami i logistyka łańcucha dostaw, które wymagają międzynarodowej współpracy i przygotowań ze strony państw członkowskich, będą również potrzebne, aby dostarczyć szczepionki przeciwko wirusowi w bezpieczny i sprawiedliwy sposób. Pod tym względem,
  Sześć państw członkowskich musi już teraz przygotować swoje strategie szczepień, aby przydzielać dawki w sposób etyczny i sprawiedliwy, w tym decydować o tym, którym grupom populacji należy nadać priorytet na początkowych etapach, gdy podaż jest niewielka, oraz w jaki sposób rozszerzyć zakres szczepień w miarę dostępności jednego lub więcej Covid- 19 szczepionek poprawia się. Bioetycy i ekonomiści w dużej mierze zgadzają się, że osoby w wieku powyżej 65 lat i osoby poniżej 65 roku życia z dolegliwościami zdrowotnymi narażającymi je na większe ryzyko ciężkiej choroby i śmierci, pracownicy służby zdrowia (zwłaszcza ci, którzy ściśle współpracują z osobami należącymi do grup wysokiego ryzyka) ), a osoby pracujące w podstawowej infrastrukturze krytycznej powinny mieć priorytetowy dostęp do szczepień. Nie należy zapominać o dzieciach, kobietach w ciąży i matkach karmiących, dla których żadna szczepionka nie została do tej pory dopuszczona.
  7 Naukowcy wykonali niezwykłą pracę w rekordowym czasie. Teraz muszą działać rządy. Zgromadzenie popiera wizję Sekretarza Generalnego ONZ, zgodnie z którą szczepionka Covid-19 musi być globalnym dobrem publicznym. Szczepienia muszą być dostępne dla każdego i wszędzie. Zgromadzenie wzywa zatem państwa członkowskie i Unię Europejską do:
  7.1 w odniesieniu do opracowywania szczepionek Covid-19:
  7.1.1 zapewnić wysoką jakość badań, które są rzetelne i prowadzone w sposób etyczny, zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Konwencji o prawach człowieka i biomedycynie (ETS nr 164, Konwencja z Oviedo) oraz Protokołu dodatkowego dotyczącego badań biomedycznych (CETS nr. 195), które stopniowo obejmują dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące;
  7.1.2 zapewnić, że organy regulacyjne odpowiedzialne za ocenę i autoryzację szczepionek przeciwko Covid-19 są niezależne i chronione przed naciskiem politycznym;
  7.1.3 zapewnić przestrzeganie odpowiednich minimalnych standardów bezpieczeństwa, skuteczności i jakości szczepionek;
  7.1.4 wdrożyć skuteczne systemy monitorowania szczepionek i ich bezpieczeństwa po ich wprowadzeniu do ogółu społeczeństwa, również w celu monitorowania ich długoterminowych skutków;
  7.1.5 wprowadzić niezależne programy odszkodowań za szczepienia, aby zapewnić odszkodowanie za nienależne szkody i szkody wynikające ze szczepień;
  7.1.6 zwrócić szczególną uwagę na możliwość wykorzystywania informacji poufnych przez dyrektorów farmaceutycznych lub firmy farmaceutyczne, które nadmiernie wzbogacają się na koszt publiczny, wdrażając zalecenia zawarte w rezolucji 2071 (2015) w sprawie zdrowia publicznego i interesów przemysłu farmaceutycznego: jak zagwarantować prymat interesów zdrowia publicznego?
  7.1.7 przezwyciężyć bariery i ograniczenia wynikające z patentów i praw własności intelektualnej, aby zapewnić szeroką produkcję i dystrybucję szczepionek we wszystkich krajach i wśród wszystkich obywateli;
  7.2 w odniesieniu do przydziału szczepionek Covid-19:
  7.2.1 zapewnić poszanowanie zasady równego dostępu do opieki zdrowotnej, określonej w art. 3 Konwencji z Oviedo w krajowych planach przydziału szczepionek, gwarantując, że szczepionki Covid-19 są dostępne dla populacji niezależnie od płci, rasy, religii, lub status społeczno-ekonomiczny, zdolność do płacenia, lokalizacja i inne czynniki, które często przyczyniają się do nierówności w populacji;
  7.2.2 opracować strategie sprawiedliwej dystrybucji szczepionek Covid-19 w państwach członkowskich, biorąc pod uwagę fakt, że początkowo podaż będzie niska, i przygotować się na rozszerzenie programów szczepień w przypadku zwiększenia podaży; przy opracowywaniu tych strategii stosować się do rad niezależnych krajowych, europejskich i międzynarodowych komisji i instytucji bioetycznych, a także WHO;
  7.2.3 zapewnić równe traktowanie osób należących do tych samych grup priorytetowych, ze szczególnym uwzględnieniem osób najbardziej narażonych, takich jak osoby starsze, osoby z chorobami podstawowymi i pracownicy służby zdrowia, zwłaszcza ci, którzy ściśle współpracują z osobami w grupie wysokiego ryzyka grupy, a także osoby pracujące w podstawowej infrastrukturze i usługach publicznych, w szczególności w służbach socjalnych, transporcie publicznym, organach ścigania i szkołach, a także osoby pracujące w handlu detalicznym;
  7.2.4 promować równy dostęp do szczepionek Covid-19 między krajami poprzez wspieranie międzynarodowych wysiłków, takich jak Access to Covid-19 Tools Accelerator (ACT Accelerator) i jego ośrodek COVAX;
  7.2.5 powstrzyma się od gromadzenia zapasów szczepionek Covid-19, co podważa zdolność innych krajów do pozyskiwania szczepionek dla ich populacji, zapewnia, że ​​gromadzenie zapasów nie przekłada się na wzrost cen szczepionek od tych, którzy gromadzą zapasy, do tych, którzy nie mogą, przeprowadzić audyt i należytą staranność szybkie rozpowszechnianie szczepionek po minimalnych kosztach w oparciu o siłę rynkową, która nie musi być wymagana;
  7.2.6 zapewnić, aby każdy kraj był w stanie zaszczepić swoich pracowników służby zdrowia i grupy szczególnie narażone, zanim szczepienia zostaną przekazane grupom niezagrożonym, a tym samym rozważyć przekazanie dawek szczepionek lub zaakceptować priorytetowe traktowanie krajów, które jeszcze nie były aby to uczynić, pamiętając, że sprawiedliwy i sprawiedliwy globalny przydział dawek szczepionek jest najskuteczniejszym sposobem pokonania pandemii i zmniejszenia związanych z nią obciążeń społeczno-ekonomicznych;
  7.2.7 zapewni, że szczepionki Covid-19, których bezpieczeństwo i skuteczność zostały ustalone, będą dostępne dla wszystkich, którzy będą ich potrzebować w przyszłości, poprzez odwołanie się, w razie potrzeby, do obowiązkowych licencji w zamian za opłacenie tantiem;
  7.3 w odniesieniu do zapewnienia wysokiego spożycia szczepionek:
  7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić;
  7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia, z powodu możliwego zagrożenia dla zdrowia lub braku chęci szczepienia;
  7.3.3 podjąć wczesne skuteczne środki w celu przeciwdziałania dezinformacji, dezinformacji i wahaniom w odniesieniu do szczepionek Covid-19;
  7.3.4 rozpowszechniać przejrzyste informacje o bezpieczeństwie i możliwych skutkach ubocznych szczepionek, współpracując z platformami mediów społecznościowych i regulując je, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się dezinformacji;
  7.3.5 przekazywać w przejrzysty sposób treść umów z producentami szczepionek i udostępniać je publicznie do kontroli parlamentarnej i publicznej;
  7.3.6 współpracować z organizacjami pozarządowymi i / lub innymi lokalnymi wysiłkami, aby dotrzeć do zmarginalizowanych grup;
  7.3.7 angażować lokalne społeczności w opracowywanie i wdrażanie dostosowanych strategii w celu wspierania przyjmowania szczepionek;
  7.4 w odniesieniu do szczepienia dzieci Covid-19:
  7.4.1 zapewnić równowagę między szybkim rozwojem szczepień dla dzieci a należytym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa i skuteczności oraz zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa i skuteczności wszystkich szczepionek udostępnianych dzieciom, ze szczególnym uwzględnieniem najlepszego interesu dziecka, zgodnie z Konwencja Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka;
  7.4.2 zapewnić wysokiej jakości badania, z należytą starannością o odpowiednie zabezpieczenia, zgodnie z międzynarodowymi normami prawnymi i wytycznymi, w tym sprawiedliwy podział korzyści i ryzyka u badanych dzieci;
  7.4.3 zapewnić, że życzenia dzieci są należycie uwzględniane, stosownie do ich wieku i dojrzałości; jeżeli nie można wyrazić zgody dziecka, dopilnować, aby zgoda została wyrażona w innych formach i była oparta na wiarygodnych i odpowiednich do wieku informacji;
  7.4.4 wspierać UNICEF w jego wysiłkach na rzecz dostarczania szczepionek od producentów, którzy mają umowy z COVAX Facility, tym, którzy najbardziej ich potrzebują;
  7.5 w odniesieniu do zapewnienia monitorowania długoterminowych skutków szczepionek COVID-19 i ich bezpieczeństwa:
  7.5.1 zapewnić międzynarodową współpracę w celu szybkiego wykrywania i wyjaśniania wszelkich sygnałów dotyczących bezpieczeństwa za pomocą globalnej wymiany danych w czasie rzeczywistym na temat zdarzeń niepożądanych po szczepieniu (AEFI);
  7.5.2 używać świadectw szczepień wyłącznie w celu monitorowania skuteczności szczepionek, potencjalnych skutków ubocznych i zdarzeń niepożądanych;
  7.5.3 wyeliminować wszelkie luki w komunikacji między lokalnymi, regionalnymi i międzynarodowymi organami zdrowia publicznego zajmującymi się danymi AEFI i przezwyciężyć słabości istniejących sieci danych dotyczących zdrowia;
  7.5.4 przybliżyć nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii do systemów opieki zdrowotnej;
  7.5.5 wspierają powstającą dziedzinę badań przeciw adwersomii, która bada międzyosobnicze zmienności w odpowiedzi na szczepionki w oparciu o różnice we wrodzonej odporności, mikrobiomach i immunogenetyce.
  8 Odnosząc się do rezolucji 2337 (2020) w sprawie demokracji w obliczu pandemii Covid-19, Zgromadzenie potwierdza, że ​​jako podstawowe instytucje demokracji parlamenty muszą nadal odgrywać potrójną rolę reprezentacji, prawodawstwa i nadzoru w okolicznościach pandemii. Zgromadzenie wzywa zatem parlamenty do wykonywania tych uprawnień, w stosownych przypadkach, również w odniesieniu do opracowywania, przydziału i dystrybucji szczepionek Covid-19.

 2. krnabrny1 says:

  Mniej więcej w tym samym czasie gruchnęło na giełdzie w USA. Ktoś zrobił szybką i olbrzymią bańkę, zrealizował zyski, zrobiło to taki zamęt ,że giełda została zamknięta, jak w 2008 roku.:-)))

  https://www.sott.net/article/448039-Suck-It-Wall-Street

  Wall Street
  Matt Taibbi
  taibbi.substack.com
  piątek, 29 stycznia 2021, 22:43 UTC

  Jesienią 2008 roku najbogatsze firmy w Ameryce znalazły się w zalewie. Krótko sprzedające się fundusze hedgingowe, pachnące krwią, gdy światowa gospodarka rozpadła się, załadowane zakładami na akcje finansowe, wywierając presję spadkową na chwiejne, mocno lewarowane firmy, takie jak Morgan Stanley i Citigroup . Wolnorynkowi puryści w bankach błagali rząd, aby wstrzymał muzykę, a kiedy SEC zastosowała się do zakazu krótkiej sprzedaży finansowej, konwencjonalna mądrość wydała okrzyki.

  „To absolutnie coś zmieni” – powiedział CNN ekonomista Peter Cardillo . “Teraz, jeśli są jakieś dobre wieści, krótkie spodenki będą musiały pokryć.”

  W tym czasie biedne, oblężone banki były ofiarami, podczas gdy fundusze hedgingowe obstawiały je, gdy gospodarka krążyła wokół drenażu, były postrzegane jako antyspołeczne potwory. „Są jak łupieżcy po huraganie” – kipiał Andrew Cuomo, ówczesny prokurator generalny stanu Nowy Jork, który „obiecał zintensyfikować dochodzenie w sprawie nadużyć związanych z krótką sprzedażą”. Senator John McCain, w podsumowaniu swojej ostatecznej porażki z Barackiem Obamą, dodał, że przewodniczący SEC Christopher Cox „zdradził zaufanie opinii publicznej”, pozwalając „spekulantom i funduszom hedgingowym” na „przekształcenie naszych rynków w kasyno”.

  Trzynaście lat później. Obserwatorzy dziennego handlu na forum Reddit z dwoma milionami subskrybentów o nazwie „wallstreetbets” nieco przypadkowo decydują się powstrzymać krótkich sprzedawców od wyrzucania śmieci do stacjonarnej firmy zajmującej się detalicznymi grami wideo o nazwie GameStop, stawiając na to wbrew Ulica. Akcje warte zaledwie 6 USD cztery miesiące temu wzrosły z 18,36 USD w popołudnie po zamieszkach na Kapitolu, do 43,03 USD 21 dwa tygodnie później, do 147,98 USD w ubiegły wtorek 26 stycznia, do niewiarygodnych 347,51 USD na zamknięciu następnego dnia stycznia. 27.

  Rajd spowodował druzgocące straty w krótko sprzedających się funduszach hedgingowych, takich jak Melvin Capital, który został zmuszony do zamknięcia swojej pozycji kosztem prawie 3 miliardów dolarów. Podobnie jak w 2008 roku, ci, którzy zakładali w dół, zostali zmiażdżeni, tyle że tym razem nie było cytatów od ekonomistów, którzy chwalili „dobrą wiadomość”, którą musiały pokrywać krótkie stawki. Zamiast tego, grzeczne społeczeństwo zjednoczyło się w przerażeniu widząc amatorów hazardzistów, którzy robią gorącym specjalistom od finansów to, co ci rynkowi rutynowo robią wszystkim innym. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Animal House, rozumiesz ten sentyment:

  Prasa wyrażała panikę i obrzydzenie moralne. „Nie zdawałem sobie sprawy, że to było tak kultowe” – powiedział sprzedawca Andrew Left z Citron Research, bez ironii, potępiając kampanię przeciwko firmom takim jak jego jako „ po prostu szybki sposób na wzbogacenie się ”. Sekretarz Stanu Massachusetts Bill Galvin powiedział kampania Redditor miał „ żadnego oparcia w rzeczywistości ”, natomiast dr Michael Burry, fundatora żywopłot, którego zakłady przeciwko kredytów subprime były lionized w The Big Short , zwany wycisnąć amator ” nienaturalne, szalony i niebezpieczny ”.

  Ten odcinek skłonił do wezwań do uregulowania Reddit i ostatecznie wstrzymania działań na spornych akcjach. Kiedy to piszę, wyszło na jaw, że platformy takie jak Robinhood i TD Ameritrade sąograniczenie handlu GameStopem i kilkoma innymi firmami , w tym holdingami Nokia i AMC Entertainment.

  Znaczenie: podobnie jak w 2008 r., Handel został zamknięty, aby ocalić kryjówki byłych arcykapłanów „twórczej destrukcji”. Podobnie jak w 2008 r., Rząd wzywa do zbadania osób uznanych za odpowiedzialne za niezatwierdzone straty rynkowe .

  Pełniący obowiązki szefa SEC powiedział, że agencja „monitoruje” sytuację, podczas gdy były szef jej biura ds. Egzekwowania przepisów w Internecie, John Stark, powiedział, „Nie wyobrażam sobie, że nie ma otwartego dochodzenia i prawdopodobnie formalnego nakazu, aby dowiedzieć się, kto jest na tych forach dyskusyjnych”. Profesor finansów z Georgetown, James Angel, ubolewał: „SEC trudno będzie znaleźć rażącą manipulację”, ale „zawdzięczają to spojrzeniu”. Washington Post opracowany:
  Angel powiedział, że aby ustalić manipulację, która jest sprzeczna z prawem dotyczącym papierów wartościowych, organy regulacyjne musiałyby udowodnić, że handlowcy zaangażowali się w „celowe działanie w celu odepchnięcia ceny od jej podstawowej wartości w celu uzyskania zysku”. W żargonie rynkowym jest to zwykle znane jako schemat typu „pompa i zrzut” …
  Nawet Nancy Pelosi, zapytana o „manipulację” i „co się teraz dzieje na Wall Street”, powiedziała „ wszyscy będziemy to przeglądać ”, tak jakby to była sprawa kongresu, aby martwić się, że grupa day traderów zarabia chociaż raz.

  Jedyną „niebezpieczną” rzeczą w gangu inwestorów Reddit wysadzających fundusze hedgingowe jest to, że niektórzy z nas, którzy czytają o tym, mogą umrzeć ze śmiechu. Trochę o zbadaniu tego jako „schematu pompowania i zrzutu” mającego na celu odepchnięcie cen od ich „wartości podstawowej” jest szczególnie zabawne . Jaka jest według Washington Post cała giełda w erze bailoutów?

  Amerykańskie banki właśnie miały chyba najlepszy rok w historii ,w czasie, gdy reszta kraju boryka się z rekordowym bezrobociem, całkowicie dzięki masowej interwencji Rezerwy Federalnej, która przekształciła krach w boom. Kto by pomyślał, że „fundamentalna wartość” większości akcji byłaby tak wysoka, gdyby nie wsparcie Fed w stylu Atlasu w zeszłym roku?

  W kontekście Goldman Sachs odnotował przychody w wysokości 44,56 miliardów dolarów w 2020 r., Najlepszym roku od 2009 r., Czyli w zeszłym roku, w którym Wall Street spieniężyła ratunek . W tamtych czasach skrótem z powrotem do giganto-bonusów były opłaty ubezpieczeniowe dla firm finansowych, które zbierają pieniądze na spłatę zadłużenia TARP . Tym razem są to opłaty ubezpieczeniowe za emisje obligacji i IPO. Podtekstem obu bailoutów było to, że każdy, kto posiadał lub gwarantował aktywa finansowe, wzbogacał się, podczas gdy wszyscy inni dostawali przysłowiowy wysoki kapelusz. To nie przypadek, że nierówności dochodowe dramatycznie wzrosły po ostatnich ratunkach i że jedynymi osobami, które odnotowały wzrost majątku netto od 2008 roku, było 20% najbogatszych Amerykanów , a wzór prawie na pewno się utrzyma.

  Stała w latach ratowania była bateria sztucznych stymulantów przesyłanych przez sektor finansowy, od TARP przez lata polityki zerowej stopy procentowej ( ZIRP ) po bezpośrednie interwencje, takie jak wielokrotne biliony dolarów rundy luzowania ilościowego . Cała ta pianapozwoliło firmom finansowym wyssać setki miliardów opłat, zachęcało do szaleńczego podejmowania ryzyka we wszystkich kierunkach i szaleństwa przejęć private equity oraz utrzymywało przy życiu ogromną liczbę funkcjonalnie martwych firm dzięki tanim kredytom .

  Te tak zwane „firmy zombie” stanowią obecnie około 30% wszystkich korporacji w Ameryce i od czasu samej pandemii zadłużyły się o ponad bilion dolarów . Podczas gdy decydenci mogli ustabilizować gospodarkę dzięki ratunkom, mogą również „nieumyślnie kierować przepływ kapitału do nieproduktywnych firm”, jak eufemistycznie ujął to Bloomberg w listopadzie.

  Innymi słowy, wszystko było dobrze i dobrze dla banków inwestycyjnych i dyrektorów fałszywych firm, aby zajadać się zyskami z funhouse’u na gospodarce funhouse’owej, ale kiedy amatorzy zdecydowali się wrzucić tylko kawałek tego klauna do własnych kieszeni, finanse profesjonaliści zawodzili, jakby tańczono na grobie Adama Smitha. Najgorszy był dyrektor generalny Morgan Stanley, James Gorman, który wydał ponure ostrzeżenie, że osoby stojące za ostatnim szaleństwem na rynku „czekają na bardzo niegrzeczne przebudzenie ”, dodając: „Nie wiem, czy stanie się to jutro, w przyszłym tygodniu czy za miesiąc, ale to się stanie ”.

  To ten sam James Gorman, którego firma właśnie zauważyła, że ​​jej zyski w czwartym kwartale 2020 r. Wzrosły o 51 % w porównaniu z rokiem poprzednim, z całkowitymi przychodami wzrosły o 16% do 48,2 miliardów dolarów, co odpowiada niemal dokładnie 16% wzrostowi na giełdzie w zeszłym roku. Jeśli masz zamiar zgarnąć 33 miliony dolarów, tak jak Gorman w zeszłym roku, kierując firmą, która właśnie pochłonęła miliardy w zyskach zasadniczo wolnych od ryzyka, gwarantując niekończącą się pomoc, jeśli naprawdę martwisz się, że ktoś inny dostanie „niegrzecznego przebudzenia” ? Jest 19 milionów osób zbierających bezrobocie, które mogą czytać te liczby. Czy ten człowiek wie, jak przeliterować „widły”?

  GameStop spowodował więcej chwytania pereł niż jakikolwiek artykuł z niedawnej pamięci. Ekspert za poważnym ekspertem maszerował w telewizji, aby powiedzieć traderom Reddit, że rynki są skomplikowane, to nie jest gra i nie robiliby tego, gdyby naprawdę rozumieli, jak to działa.

  „Nie jestem pewien, czy wszyscy w pełni rozumieją, co się tutaj dzieje” – brzmiał melancholijny komentarz do CNBC słynnego naczelnego fluffera, Andrew Rossa Sorkina. Autor książki Too Big to Fail dodał pedagogicznym tonem, że chociaż to „trzymanie go w chwili męskości” może być przyjemne, obstawianie wartości

  Podstawy? Ile według Sorkina jego wzniosłe linie lotnicze Delta byłyby teraz warte , gdyby Fed nie powstrzymał upadku w marcu zeszłego roku ? Ile byłaby warta którakolwiek z linii lotniczych w erze Covid, ze swoimi flotami odrzutowców z blokadą mole ? Co za żart!

  Co więcej, każdy „rozumie”, co się stało z GameStopem. W przeciwieństwie do innych historii z Wall Street, ta nie jest skomplikowana. W skrócie cała opowieść wygląda tak. Jedna grupa hazardzistów ogłosiła: „Fuck you!” Inna grupa odezwała się: „Nie, kurwa!”

  Otóż ​​to. Albo, jak powiedział mi dziś rano jeden z analityków rynku: „Grupa facetów postawiła zakład, zginęli,

  Jeśli chodzi o nieprawidłowości, pomijając fakt, że Redditors robili dokładnie to, co miliardowe fundusze hedgingowe robią każdego dnia – zmawiając się, aby przenieść akcje dla zabawy i zysku – pomysł, że powinno to być przedmiotem federalnego śledztwa, jest niedorzeczny.

  Czy jest to całkowicie poza sferą możliwości, że fiasko GME to nie tylko jednodniowi traderzy, którzy pokazują Wall Street, że „ główni gracze ” stoją za ruchem giełdowym w ramach nielegalnego schematu manipulacji? Nie. Prawdopodobnie nie o to chodzi, ale mogłoby tak być, tak jak niektórzy zwykli podejrzani mogli zebrać się na długim boku, gdy zaczęło się szaleństwo. Ale jeśli jest coś do zbadania, oczywistym miejscem do rozpoczęcia są fundusze hedgingowe i ich brokerzy.

  Chociaż nie jest to skomplikowana historia, część niesamowitego humoru GameStop tkwi w mechanice.

  W przeciwieństwie do zakładów na akcje, które wzrosną (tj. Obstawiania „długich”), w których możesz stracić tylko tyle, ile zainwestujesz, straty z tytułu krótkich pozycji mogą być nieskończone. To dodaje potencjalną dodatkową warstwę Schadenfreude do losu szczęśliwego pirata funduszu hedgingowego, który mógł pożyczyć miliardy akcji GameStop za pięć lub dziesięć, mając nadzieję, że zatankuje firmę, tylko po to, aby przejść w tryb marszczenia, gdy hordy internetowe napędzają koszty handlu dziesięć, dwadzieścia, pięćdziesiąt razy więcej niż pierwotna inwestycja.

  Krótko sprzedający obstawiają, pożyczając akcje od tak zwanych prime brokerów (Goldman, Sachs i JP Morgan Chase są jednymi z największych), sprzedając je i czekając, aż cena spadnie, po czym odkupują je na otwartym rynku pod adresem niższą cenę i zwróć je. Powszechnie rozumiane sęk, że prime brokerów nie zawsze naprawdę uzyskania tych oryginalnych pożyczonych akcji, a często dają się bardziej „lokalizuje” niż powinni, stawiając kolejne akcje w obiegu niż faktycznie istnieje (jak w tym przypadku ). GameStop ujawnia systematyczne plądrowanie firm za pomocą akcji widmowych i lokalizacji przez grupy aktorów, którzy mają teraz czelność narzekać, że są ofiarami planu „szybkiego wzbogacenia się” .

  Krótko sprzedający nie są z natury aspołeczni. Mogą być korzystne dla społeczeństwa, odgrywając zasadniczą rolę w wykorzenieniu korupcji i marnotrawstwa w całych sektorach, takich jak branża subprime, lub w pojedynczych firmach, takich jak Enron . Co więcej, kasowanie takich funduszy niekoniecznie jest powodem do radości. Sorkin słusznie zauważa, że ​​wiele funduszy hedgingowych inwestuje w imieniu podmiotów takich jak fundusze emerytalne, chociaż może nie powinny, biorąc pod uwagę ich wysokie koszty i stosunkowo przeciętne wyniki, jak już wcześniej zauważyłem .

  Jednak o to chodzi. Stopień, w jakim nawet korzystne funkcje krótkich sprzedawców cieszą się lub nie, zależy od tego, czyją korupcję odkrywają. Niech zapis pokazuje, że kiedy SEC nałożyła zakaz krótkich akcji finansowych w 2008 r., Rozesłała krótkich sprzedawców, którzy mieli całkowitą rację co do nierozwiązalności amerykańskiego sektora bankowego . Państwo uniemożliwiło im prawidłową ocenę firm takich jak Wachovia i Washington Mutual, których akcje spadały nawet po wprowadzeniu zakazu i wkrótce potem zbankrutowały.

  Spodenki też się zgadzały z innymi bankami. Generalny inspektor TARP, Neil Barofsky, w końcu powiedział Komisji Badania Kryzysu Finansowego, że 12 z 13 największych banków jest na skraju upadkukiedy zostali uratowani – przez krótki zakaz, przez awaryjne jednodniowe przyznawanie licencji banków komercyjnych firmom, które nie były bankami komercyjnymi, przez bailouty, przez następującą lawinę opłat ubezpieczeniowych, a przede wszystkim przez kłamstwa o wszystkim powyższe.

  Dom Jamesa „niegrzecznego przebudzenia” Gormana, Morgan Stanley, otrzymał licencję holdingową banku (i towarzyszące mu linie kredytowe Fed ratujące życie) późno w niedzielny wieczór we wrześniu 2008 r., Ponieważ firma nie mogła otworzyć swojego drzwi bez niego w następny poniedziałek rano.Zostaliby rozerwani na kawałki przez „podstawy”. Zamiast tego zostali uratowani, dano im wieczną przepustkę do karmienia się społeczeństwem, jednocześnie twierdząc, fałszywie, że są nieudacznikami i nie-odbiorcami pomocy społecznej, lepszymi w jakiś sposób niż „głupie pieniądze”, które według nich powinny należeć do nich samych .

  Selektywność rangowa sprawia, że ​​każdy argument moralny przeciwko rewolcie GameStop jest wątpliwy. Nie ma tu żadnego uzasadnionego powodu, tylko zapewnienie wyłącznych praw do grabieży, które niewątpliwie będą teraz wykonywane w formie zakazów, dochodzeń i zwiększonych barier wejścia na rynek. Prawdopodobnie również, w duchu politycznym naszych czasów, na platformach takich jak Reddit pojawi się jakaś forma rozprawienia się z mową, aby chronić nas przed tłumem.

  O tym: jest wielu, którzy robią siano z opisem znajdującym się na Subreddicie, z którego wynika, że ​​wallstreetbets jest „ jak 4Chan znalazł terminal Bloomberg ”. Felietonista Guardian, osadzający się w retorycznej linii, który z pewnością spotka się z akceptacją wśród tłumu win i MSNBC, przyznał, że uważa dynamikę szalejącego id na 4chan za zabawną jako młoda osoba, ale teraz dziwnie jest „być świadkiem krótkiej i pełnej żalu młodzieńcza okupacja ponownie pojawiła się jako wybitna siła kulturowa ”. Autor chciał przyznać się do śmiechu z tego „celowo bezsensownego” zachowania, ale ostatecznie potępił „transgresyjne postawy” reddytorów.

  W tym miejscu społeczeństwo oczywiście ostatecznie upadnie, jednocząc się, by potępić $ GME jako finansowy trumpizm, mimo że faktycznie zbliża się do zaktualizowanej i lepszej wersji Occupy Wall Street. Prawdopodobnie nie jest to żaden zły schemat manipulacji, ale zwykli ludzie działają – z własnego interesu, ale także z czystego entuzjazmu, z jednego z najlepszych powodów, aby zrobić cokolwiek, ponieważ możesz – na podstawie kilku prostych, silnych obserwacji.

  Najpierw zauważyli, że nasze rynki są w zasadzie fałszywe, stworzone po to, aby sztucznie przyspieszyć podział bogactwa, a nie na ich korzyść. Po drugie, widzą, że giełda, podobnie jak urny wyborcze, pozostaje jednym z niewielu miejsc, w których same liczby wciąż mają większe znaczenie niż kapitał czy powiązania. I piętrzą się i jest pyszne, nie tyle dlatego, że mają rację, ale dlatego, że ludzie ubiegający się o kryjówkę tak bardzo się mylą i nadal nie mogą tego przyznać .

  Kup bilet, jedź, głupcy. Jeśli coś zarobiłeś, to jest to

  Komentarz: Niestety, wkrótce dowiedzą się, że giełda, podobnie jak urny wyborcze, na zawsze będzie im przeciwna. Ten GameStop Rebellion jest – i mam nadzieję, że nadal będzie – świetną zabawą przez jakiś czas, ale jesteśmy teraz w Age of Tyranny, a patokraci NIENAWIDZĄ, z których się wyśmiewają.

  W rozmowie szefa CNBC Sorkina o r / WallStreetBets inwestorom szkodzącym funduszom emerytalnym, które inwestują za pośrednictwem funduszy hedgingowych ”, komentator Louis Rossmann poinformował, że “ lekkomyślna działalność ” day traderów uratowała jak dotąd co najmniej jeden duży fundusz emerytalny :

 3. krnabrny1 says:

  A tutaj ważny artykuł dla KOBIET W POLSCE i nie tylko.

  https://www.veritasgalacticsweden.net/the-event

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Energia seksualna

  Energia seksualna jest powiązana z jedną z najgłębszych tajemnic Bogini, tajemnicą ponownego włączenia polaryzacji żeńskiej i męskiej do Wzniesienia. Takie jest prawdziwe znaczenie alchemicznej formuły „olve et coagula ”. Archonci manipulowali ludzką energią seksualną od późnego okresu Atlantydy, starając się stworzyć jak największą separację. Zrobili to, wszczepiając kobietom i mężczyznom w inny sposób, tworząc psychologiczny podział i podział na osobowości żeńskie i męskie. Ten pierwotny rozłam od czasów Atlantydy jest głównym powodem nieporozumień w relacjach damsko-męskich.

  Kobiety zostały wszczepione w specjalny sposób, który utrzymywał ich połączenie z ich bliźniaczą duszą nienaruszoną, ale implant tłumił kontakty seksualne ze wszystkimi innymi mężczyznami. To uwarunkowało kobiety w monogamię, kiedy kobiety mają tendencję do projekcji swojej bliźniaczej duszy na swojego obecnego partnera.

  Samcom wszczepiono w specjalny sposób, który blokował ich połączenie z ich bliźniaczą duszą, ale implant umożliwił kontakty seksualne ze wszystkimi innymi kobietami. To uwarunkowało mężczyzn w poliamorię, kiedy mężczyźni mają tendencję do zaprzeczania istnieniu swojej bliźniaczej duszy i unikania jej poprzez przebywanie z wieloma kobietami.

  Dodatkowo zarówno kobietom, jak i mężczyznom wszczepiono implant, który oddziela energię seksualną od energii Serca i otrzymywano implanty diametralnie przeciwne, aby zapewnić maksymalne oddzielenie i konflikt.

  Kobietom wszczepiono program, który pozwala tylko na miłość bez seksu. Tylko w szczególnych okolicznościach, w których spełnionych jest wiele warunków, kobieta będzie czuła się na tyle bezpiecznie, aby pozwolić energii seksualnej połączyć się z jej miłością.

  Mężczyznom wszczepiono program, który pozwala tylko na seks bez miłości. Tylko w szczególnych okolicznościach, w których spełnionych jest wiele warunków, mężczyzna będzie czuł się na tyle bezpiecznie, aby energia miłości połączyła się z jego popędem seksualnym.

  Oprócz tego Archonci zaczęli gwałtownie tłumić kobiecą energię seksualną na planecie poprzez systematyczne programowanie kobiet oparte na traumie poprzez brutalne gwałty podczas inwazji Archontów Kurgan ponad 5000 lat temu: https://en.wikipedia.org/ wiki / Kurgan_hypothesis http://www.public.iastate.edu/%7Ecfford/342Chalice.htm https://webruhan.files.wordpress.com/2014/08/eisler-the-chalice-and-the-blade.pdf

  W okresie między 3000 pne a 300 n.e. kobiety nadal mogły wyrażać się jako uzdrowiciele seksualne w świątyniach Bogini:

  http://hobbithills.blogspot.com/2013/10/the-sacred-prostitute.html http://www.moondance.org/1997/summer97/nonfiction/sacred.htm https://www.confidentlovers.com/ święta prostytutka /

  Następnie inwazja Chazarskich Kurganów w IV wieku brutalnie zakończyła tę tradycję i jeszcze bardziej stłumiła seksualnie kobiety.

  Następnie, w średniowieczu, Inkwizycja poszła o krok dalej, paląc na stosie wiele kobiet.

  To programowanie oparte na traumie trwało przez ostatnie 5000 lat i stworzyło głębokie blizny w kobiecej psychice planetarnej.

  Niestety, to programowanie jest nadal w toku przez tych samych sprawców na całym świecie w marcu 2018 r .: https://jonrappoport.wordpress.com/2018/03/05/uk-conspiracy-of-silence-rape-gangs-exposed-truth-tellers- twitter-account-shut-down / http://www.dailymail.co.uk/news/article-5440775/Anti-hijab-protesters-Iran-inciting-PROSTITUTION.html

  Archonci również manipulują Kabałą i popychają homoseksualny program wśród członków Cabal, ponieważ wiedzą zbyt dobrze, że prawdziwa pozytywna interakcja seksualna między mężczyzną a kobietą jest najpotężniejszą siłą, która może faktycznie przekształcić członka Cabal w kogoś wspiera Światło.

  Wielu członków Cabal ma pokręcony i zniekształcony dostęp do niektórych pomniejszych tajemnic Bogini, które otrzymali w ramach swojego okultystycznego treningu. Wielu członków Cabal były zaniki starożytnych szkół misteryjnych w starożytności w poprzednich wcieleniach, gdy nie udało im się przejść testy, aby zyskać dostęp do większych tajemnic, a następnie przechowywane, nadużywane i wypaczył mniejsze tajemnice mieli już dostęp do: http://humansarefree.com /2014/09/who-are-illuminati-renegades-of-mystery.html

  Cabal próbuje narzucić swoje zniekształcone postrzeganie mniejszych tajemnic ogółowi społeczeństwa poprzez Hollywood i środki masowego przekazu.

  Wszystko to postawiło populację na powierzchni w bardzo rozdrobnionym stanie.

  Wielu mężczyzn sfrustrowanych sytuacją zaczęło grać w The Game:

  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Game:_Penetrating_the_Secret_Society_of_Pickup_Artists https://en.wikipedia.org/wiki/Seduction_community

  Prawdziwe uzdrowienie rozczłonkowanego stanu ludzkiej seksualności nastąpi tylko poprzez przybycie energii Bogini na powierzchnię planety.

  Aby tak się stało, musimy pozwolić sobie na odczuwanie i wyrażanie naszych emocji:

  http://www.stillnessinthestorm.com/2018/02/inspirational-the-power-of-true-strength-in-emotion-keys-to-an-enlightened-planet.html#more

  Głównym kluczem do leczenia planet jest kobiety pozwalają sobie na odczuwanie i wyrażanie swojej energii seksualnej.

  Często nie trzeba tego wyrażać poprzez związek seksualny, można to wyrazić poprzez zmysłowy dotyk. Lub poprzez taniec: https://www.youtube.com/watch?v=AZ013aNc1Q8

  Celem energii seksualnej jest połączenie polaryzacji żeńskiej i męskiej w Jedność. To klucz do nieśmiertelności i Wniebowstąpienia.

  Połączenie seksualne jako część procesu Wniebowstąpienia jest częścią większych tajemnic Bogini.

  Zostało to doskonale opisane w Spiritus Eros, tajnej doktrynie pozytywnej grupy templariuszy o imieniu Ordo Bucintoro: http://2012portal.blogspot.com/2014/10/ordo-bucintoro.html

  Możesz przeczytać opis tekstu Spiritus Eros w języku niemieckim tutaj (jeśli nie mówisz po niemiecku, możesz przetłumaczyć go przez Google): http://www.mental-ray.de/Lolla/Mag_Erotik/magie_der_sexualit%C3%A4t.htm

  http://www.mental-ray.de/Lolla/Mag_Erotik/geheimnis_der_liebe.htm http://www.mental-ray.de/Lolla/unsterblichkeit.htm

  Wiele tajemnic seksualnej fuzji z Jednością jest głęboko zamkniętych w systemie Kaula Tantra : https://en.wikipedia.org/wiki/Kaula

  Na koniec możesz przeczytać tę książkę: https://www.amazon.com/Secret-Sex-Life-Angels-Mysteries/dp/0982932286/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1472836624&sr=8-1&keywords=Secret + Seks + Życie + Aniołów

 4. krnabrny1 says:

  SESJA KASJOPEJAN.
  Jak zwykle ciekawa, polecam, wiele wątków politycznych:-)

  Sesja 30 stycznia 2021 r
  Rozpoczynający wątek
  Laura Data rozpoczęciaDzisiaj o 8:52

  Laura, Andromeda i Artemis na pokładzie

  Pierre, Joe, Chu, Ark, Gaby, Scottie, Niall, Księżniczka Leia

  Pytanie: (L) Dzisiaj jest 30 stycznia 2021. Mamy zwykłych podejrzanych. [Przegląd obecnych]

  O: Witajcie dzieci Kasjopei. Honorreiae tu dziś wieczorem.

  P: (Artemida) Myślę, że mieliśmy już kogoś o podobnym imieniu.

  (Andromeda) Tak.

  (Artemis) Czy jesteś tą samą osobą?

  (L) To nie są osoby.

  (Artemis) Wiesz, co mam na myśli! Ten sam Kasjopean …

  O: Blisko

  P: (Joe) To trochę inna pisownia.

  (Artemis) Siostra Honorii.

  (Scottie) Tak, to była Honoriaea, a to jest Honorreiae.

  (L) W porządku. Jak chcemy zacząć? Czy chcemy, żeby Ark najpierw zadał swoje pytanie?

  (Ark) Nie. Najpierw muszą się rozgrzać.

  (L) Więc najwyraźniej Trump nie miał odwagi zrobić niczego dużego i odważnego. Teraz Deep State jest u władzy przez Bidena i … Camela Harrisa. Więc co to oznacza dla całego świata?

  O: Chaos.

  P: (L) Jaki jest powód tego chaosu?

  O: Strach przed utratą kontroli.

  P: (L) Cóż, nie rozumiem. Dokładnie co masz na myśli?

  (Joe) Chciałem powiedzieć, że ich strach przed utratą kontroli wzrósł oczywiście w ostatnich latach. Ale stało się to w wyniku ich własnych działań, a nie w wyniku czegokolwiek, co ludzie robią. Ludzie są wzburzeni i wpadają w chaos z powodu tego, co się z nimi dzieje.

  (Artemis) W kółko strzelają sobie w stopę.

  O: Chciwość to choroba.

  P: (L) I myślę, że masz na myśli nie tylko chciwość pieniędzy, ale chciwość władzy?

  O: Tak.

  P: (L) Czy możesz nam powiedzieć jakiś szczególny sposób, w jaki ten chaos się zamanifestuje?

  O: Zwiększona interwencja wojskowa na wszystkich poziomach. P: (L) A wielbiciele brudnych wojskowych to w zasadzie podżegacze wojenni. O: Tak. P: (Joe) Kiedy zwiększają interwencję wojskową na wszystkich poziomach, czy jest to odniesienie do tego, że jest to nie tylko zagraniczne, ale krajowe?

  P: (L) Więc pomimo faktu, że Trump był tak przyjacielski i zawsze grał w wojsku, naprawdę nadal go nie chcieli ani nie lubili, ponieważ nie był podżegaczem wojennym. Czy to jest poprawne?

  Odp .: tak O: tak

  P: (L) OK. Wskazaliśmy już, że raz po raz strzelają sobie w stopę. Sam chaos, który próbują kontrolować, jest chaosem, który stworzyli swoimi działaniami. Cóż, jest jak w książce Ponerologia polityczna: nie wierzą, że nie mogą zrobić tego, co zdecydują, że chcą, i nie mogą uwierzyć, że napotykają opór, który napotykają. Są jak ktoś w domu z 500 otworami w dachu podczas ulewy, pędzący jednym wiadrem dookoła, próbując złapać wszystkie przecieki. Nie potrafią czytać historii ani analiz historycznych i czerpać z tego żadnych korzyści.

  (Joe) Sprawa COVID jest oczywiście bezpośrednio związana z utratą kontroli.

  (L) COVID polega na utracie kontroli.

  Odp .: tak

  P: (L) I używają COVID do wszystkiego, czego chcą.

  O: Tak.

  P: (L) Cóż, zanim odskoczymy od tematu Trumpa, ci ludzie napisali do nas. Nazywają siebie Leo Network. Mówili coś o Donaldzie Trumpie jako władcy „niższego świata”, czyli innymi słowy tego świata, i nazywali go jakimś trąbką…

  (Joe) Trump-ets apokalipsy. Trump, Trąbki… apokalipsy…

  O: Cóż, to trochę pomysłowe, tak? Jednak znajdujemy trochę humoru w wyrażeniu: ostatni Trump zabrzmi!

  P: (L) Ostatni Trump zabrzmi … I co potem?

  O: Poczekaj i zobacz! Ale czy nie powiedziałbyś, że uniwersalny system wyszukiwania ma poczucie humoru?

  P: (Artemida) Czy niektóre stany nie chciały odłączyć się od USA?

  O: Mogą potraktować to poważnie, co prowadzi do zamieszania.

  P: (Artemida) Wtedy Trump zostanie prezydentem nowych Stanów Zjednoczonych czy coś takiego …

  O: Nie.

  P: (Andromeda) Niezła próba.

  (L) Oto kolejne pytanie: czy Trump i jego zespół byli w stanie zebrać jakiekolwiek wiarygodne dowody na oszustwa wyborcze?

  O: Tak.

  P: (L) Czy wybory były sfałszowane w taki sposób, że nie było żadnych dowodów?

  O: Nie.

  P: (L) Więc dlaczego te dowody nie przeważyły?

  (Joe) Nie było przesłuchania. Znamy tę część. Nikt nie chciał się do niego zbliżyć.

  Odp .: tak

  P: (L) Więc to nie mogło zostać przesłuchane. Pomimo faktu, że Trump ustawił sądy w stosie, nadal nie mogli dostać przesłuchania. Głęboki stan miał macki sięgające tak daleko. Co stało się z tymi wszystkimi sędziami i tak dalej, które powołał Trump, którzy POWINNI pomogli poradzić sobie z tym oszustwem wyborczym…

  O: Wizyty w Deep State.

  P: (L) Innymi słowy, to było trochę jak Men In Black, którzy odwiedzają cię i mówią: „Tak to będzie”.

  Odp .: tak

  P: (Joe) Twierdzono, że rozmawiali ci sędziowie Sądu Najwyższego i ktoś ich podsłuchał. Najwyraźniej byli bardzo zdenerwowani, a jeden z nich, który był zwolennikiem przyjrzenia się dowodom, wspomniał o Bushu i Gore’ie i że zdarzyło się to już wcześniej. Ale inni powiedzieli, że tak, ale Bush i Gore nie mieli perspektyw na zamieszki. Zastanawiam się więc, czy ci faceci nie zostali ostrzeżeni przed podjęciem tej sprawy z powodu strasznych prognoz masowych niepokojów w wyniku obalenia wyborów przez Trumpa. Nie chcieli mieć tego na sumieniu.

  (Ark) Ale ja nie rozumiem. Co powstrzymało Trumpa przed opublikowaniem tych dowodów?

  O: Sterowanie Deep State.

  P: (L) Całkiem sporo dowodów zostało opublikowanych, ale potem odcięli go od Twittera, Facebooka …

  (Joe) Mieli własne przesłuchania, w których mieli zeznania świadków.

  (Ark) Mam na myśli, że istnieją tysiące sposobów, aby to opublikować!

  (L) Nie, kiedy masz pełną kontrolę nad mediami.

  (Joe) Charakter dowodów przypominał zeznania naocznych świadków, ale także dane kryminalistyczne z maszyn do głosowania. Musieliby uzyskać pełny dostęp do wszystkich danych.

  (L) I mieli zablokowany dostęp do maszyn.

  (Joe) Tak, nie mogli uzyskać pełnego dostępu. I tak naprawdę nikt by tym nie rządził – w każdym razie nikt z autorytetem. O: To bardzo złe juju, by siły ciemności przejmowały władzę wbrew wolnej woli większości.

  (L) To było stonewalling w każdą stronę, w którą się odwrócił. To był najbardziej niewiarygodny pokaz rażącego oszustwa… To było szokujące.

  (Joe) Zasadniczo oszustwo dotyczyło sposobu, w jaki stany liczyły karty do głosowania …

  P: (L) Innymi słowy, fakt, że większość głosowała ZA Trumpem i nie pozwolono mu zostać prezydentem, a oni przejęli, oznacza, że ​​przejęli władzę wbrew woli ludzi. Myślę, że ma to jakiś energetyczny wpływ. W materiale Ra było trochę na ten temat.

  (Pierre) Kiedyś zapytałeś, jaka jest główna uniwersalna zasada. C powiedziało Wolna Wola. Na pewnym poziomie energetycznym lub informacyjnym szacunek dla wolnej woli form życia jest regułą. Jeśli naruszysz zasadę, narażasz się na pewne konsekwencje, nawet jeśli masz wysoki poziom 4D STS.

  (L) Innymi słowy, mówiąc kosmicznie, po prostu namalowali cele na swoich głowach!

  Odp .: tak

  P: (Joe) A może zamanifestuje się jako trzęsienia ziemi i tornada i zabije grupę ludzi?

  (L) Ludzie będą sprzeciwiać się temu przejęciu w sobie, więc przejawi się to w jakiś sposób na zewnątrz, po prostu jeszcze nie wiemy jak. Cóż, to interesujące.

  (Andromeda) Nie zadzierasz z uniwersalnymi zasadami.

  (L) Jakie są szanse, że zostaną podjęte otwarte wysiłki w celu namierzenia i potencjalnie uwięzienia osób, które publicznie wyrażają sprzeciw w głównych kwestiach, takich jak COVID i blokady?

  Bardzo dobre.

  P: (L) Oni już usuwają je z Twittera, Facebooka i innych mediów społecznościowych. W USA jest jak żelazna kurtyna. To zasłona chroniąca przed wydostaniem się prawdy lub informacji. Izba Adwokacka zażądała, aby Lin Wood poddał się badaniom psychiatrycznym. Jeśli więc się nie zgodzisz, stracisz pracę, zostaniesz “ zbadany ” przez psychiatrów opłacanych przez Deep State, aby powiedzieć, że jesteś szalony, dostajesz leki, tracisz licencję lekarską, jeśli jesteś lekarzem i mówisz coś przeciwnego do ich narracji o COVID … Mówimy o najcięższej walce, jaka kiedykolwiek miała miejsce, odkąd jest praktycznie globalna! To jest jak Stalin, prawda?

  (Chu) I to nie tylko w USA. Europa jest taka sama.

  (L) To praktycznie cała planeta.

  (Joe) To głównie na Zachodzie. To dobre pytanie. Dlaczego tak wiele najsilniejszych środków kontroli jest nakładanych w Europie, Ameryce i innych krajach zachodnich?

  O: Zostali osłabieni przez „dobre czasy” i „wolność”, która pozwala na rozkwit patologii.

  P: (L) Innymi słowy, kiedy masz prawdziwą wolność …

  (Joe) To osłabia ludzi, a także tworzy klimat, w którym najbardziej chciwi jedzą darmowy obiad, że tak powiem. Ci, którzy są u władzy, stają się bardziej chciwi i chciwi.

  (Niall) Czy to oznacza, że ​​ludzie w miejscach takich jak Azja Wschodnia mogą wiele z tego uciec?

  O: Częściowo.

  P: (L) Powiedziałbym, że są trochę wyważeni w innym kierunku. To prawdziwy problem. To drażliwy problem, który zawsze powraca, raz po raz. To’

  O: Jak prawdziwe jest to, czego jeszcze w pełni nie widziałeś.

  P: (Pierre) Powiedziałeś, że to cykliczne. Ostatnie dwa wystąpienia tego cyklu – mówię o zarazach – czy to była Czarna Śmierć i przed zarazą Justyniana?

  O: Nie.

  P: (L) Spójrz na I wojnę światową i II wojnę światową. Porusza się z miejsca na miejsce. Próbujesz myśleć o tym w kategoriach całkowicie globalnych. Porusza się. Myślę, że dopiero teraz jest to prawdziwie globalne, a to z powodu naszej globalnej komunikacji i transportu. Ale nawet w czasach Justyniana nie możemy powiedzieć, że wszystko zostało poddane …

  O: Nie we wszystkie miejsca w tamtych czasach uderzono.

  P: (Andromeda) Ale będą tym razem?

  O: Blisko

  P: (L) W porządku. Kochanie, jakie było twoje pytanie?

  (Ark) Moje pytanie jest takie, że w moich badaniach, związanych z artykułem, który piszę od roku, pojawia się struktura matematyczna, macierz antysymetryczna lub coś w tym rodzaju. Uważam, że to ważne, ale nie wiem, czy ma to związek z działaniem pola elektromagnetycznego, czy grawitacyjnego, czy też z jakimś polem informacyjnym. Nie mam pojęcia i chciałbym podpowiedzieć, co robi ta rzecz, która tam jest i nie wiem, jaką pracę wykonuje?

  (L) Więc pytacie, czy jest informacyjny, grawitacyjny czy elektromagnetyczny?

  (Ark) Albo coś innego.

  O: Elektromagnetyzm zbudowany przez informacje emitowane przez grawitację.

  P: (Ark) W porządku. [śmiech]

  O: Wejdź głębiej, aby znaleźć siły strukturalne.

  P: (Ark) Miau.

  (Joe) Czy we wszystkich szczepionkach, które wypuszczają dla Covid, są jakieś odpryski, czy …?

  (Niall) Odpowiedzieli na to. Zasugerowali to sami bez nas o to pytając.

  (Joe) Cóż, to było wtedy. Czy w którejś z podawanych szczepionek są chipy?

  O: Tak

  P: (Joe) Które z nich? Pfizer?

  O: Selektywne i konkretne.

  P: (Joe) A jaki jest cel tych chipów, które są podawane selektywnie?

  O: Kontrola.

  P: (Joe) Kontrola jednostek?

  O: Tak.

  P: (Joe) Na jaki rodzaj kontroli mogą mieć wpływ te osoby?

  O: Śledzenie i inne.

  P: (Joe) Czy mogą mieć wpływ na myśli i zachowanie ludzi?

  O: Nie myśli, ale fizjologia.

  P: (L) Więc nie potrzebują czegoś takiego do kontrolowania myśli. Mają do tego inne rzeczy. Ale prawdopodobnie mogliby tam umieścić coś, co mogłoby wywołać coś, co wybuchłoby w twoim ciele i na przykład spowodowałoby chorobę, lub …

  (Joe) Czy robi się to w celach eksperymentalnych, aby zrobić to na większej liczbie ludzi w późniejszym czasie?

  O: Nie. Surowa kontrola.

  P: (L) Żadne eksperymentowanie nie jest konieczne. Już to zrobili.

  (Andromeda) Czy są to chipy, tak jak o nich myślimy, jak chipy komputerowe? A może jest to wyższa technologia?

  Odp.: Nano.

  P: (Joe) Czy jest coś konkretnego w ludziach, których wybierają, czy też jest to przypadkowe?

  O: Trudne do kontrolowania.

  P: (L) Oczywiście, ktoś, kogo łatwo kontrolować, po prostu, wiesz …

  (Joe) Ale potem moje następne pytanie brzmi: jak decydują, kto tego potrzebuje …

  (Niall) Może to zależy od tego, co mówią na Facebooku? Ci, którzy są dysydentami, otrzymują chip.

  O: Wiedza chroni. Sprawdź, czego się dowiedziałeś o implantach „obcych”.

  P: (Pierre) Ale wtedy najbardziej niekontrolowani nie dostaną szczepionki. Odmówią.

  Prawda. Pobożne życzenie.

  P: (L) Więc to myślenie życzeniowe z ich strony, że myślą, że mogą uzyskać kontrolę nad niekontrolowanymi ludźmi?

  O: Tak.

  P: (Pierre) Będą kontrolować osoby, które już są owcami.

  O: Tak

  P: (L) OK. Jakieś inne pytania?

  (Artemis) Kto stworzył tę nanotechnologię? Ludzie, kosmici czy inspirowani przez kosmitów?

  Oboje.

  P: (Niall) Czy ten biznes GameStop jest mniej więcej popularnym ruchem lub akcją wykonywaną przez zwykłych ludzi?

  O: Głównie.

  P: (Joe) Kolejne pytanie z forum dotyczące Kantka: Większość ludzi uważa, że ​​pas asteroid to planeta, która eksplodowała. Problem polega na tym, że w pasie asteroid nie ma wystarczającej ilości materiału, aby wyjaśnić masę planety. To tak, jakby tylko 2 lub 3% planety. Dlatego ludzie na forum dyskutowali, jak mogło zostać tak mało materiału. Gdzie poszło pozostałe 97% materiału?

  O: Większość z nich została rozłożona na pył i wyrzucona z Układu Słonecznego.

  P: (Joe) Ktoś również obliczył ilość energii uwolnionej w wyniku eksplozji planety i powinna mieć katastrofalne skutki dla większości innych planet w Układzie Słonecznym …

  O: Tak.

  P: (Joe) OK.

  (Artemis) A co na Ziemi? Czy jest coś, co możemy dziś zobaczyć z eksplozji Kantka?

  O: Tak

  P: (Artemis) Co?

  (L) Nie chcę tego przeglądać! To zajmie dużo czasu. Jest wiele kraterów. Jeśli przestudiujesz dowody … Jest wiele dowodów – nawet genetycznych. Problem z kraterami na Ziemi polega na tym, że mają one tendencję do gojenia się z powodu ruchu płyt tektonicznych, pogody, erozji itp.

  (Joe) W każdym razie byłby to efekt energetyczny – bardziej jak fala uderzeniowa. Gdyby większość z nich została obrócona w pył, nie zbombardowałaby Ziemi fizycznymi substancjami. To byłaby raczej fala energii.

  O: Był również kierunkowy ze względu na prędkość i kierunek orbity i rotacji planety.

  P: (L) Więc nie możesz po prostu obliczyć czegoś dla obiektu, który siedzi nieruchomo. Musiały też wystąpić efekty wywołane przez inne planety, takie jak gazowe giganty. Miałyby wpływ grawitacyjny na wszystko, co się dzieje. To tak złożony system, że ciężko wykonać dla niego jakiekolwiek obliczenia.

  (Pierre) Szczególnie planeta, o której niewiele wiemy. O pokrewnym temacie: Czy koleiny na Malcie były spowodowane wyładowaniami z ziemi do ziemi?

  Odp .: tak

  P: (Pierre) Jeśli chodzi o interakcję między nami a polem informacyjnym … Chciałem wiedzieć, czy zasadniczo DNA ze względu na swój spiralny kształt działa jak wzmacniacz i uniwersalna antena, podczas gdy białka działają jako specyfikacja informacji otrzymanych w wyniku do ich konformacji geometrycznej? Wzmacniacz DNA, białko mówi, do jakiej stacji FM się dostrajasz?

  O: Tak.

  P: (Pierre) Kiedy zapytaliśmy kilka miesięcy temu o następny duży kryzys gospodarczy, powiedzieli, że zacznie się on jak zwykle wraz z kryzysem produkcyjnym, ale wymknie się on spod kontroli. Zastanawiałem się, czy ten wzór będzie zsynchronizowany z obecną sytuacją sanitarną? Fałszywa pandemia, fałszywy kryzys gospodarczy, a potem prawdziwa pandemia i prawdziwy kryzys gospodarczy?

  O: Jasne. To podstawa, drogi Pierre! (L) Jestem tu, aby służyć! [śmiech]

  P: (Pierre) To nie do mnie. Ostatni…

  (Pierre) Na poprzedniej sesji powiedziałeś, że w lekach homeopatycznych im większe rozcieńczenie, tym silniejszy jest efekt. Czy mógłbyś wyjaśnić, dlaczego większe rozcieńczenie sprawia, że ​​jest silniejszy?

  (L) Czy nie mógłbyś zadać pytania z odpowiedzią Tak lub Nie? [śmiech]

  O: Strukturyzacja wody jest wystarczająco dobra.

  P: (Niall) Czy moce, które zostaną zamknięte, zamkną internet?

  O: Będą próbować ograniczać, ale sami za bardzo na tym polegają.

  P: (L) Używają tego zbyt dużo DO kontroli. Nie mogą tego wyłączyć!

  (Chu) Ludzie mogliby spotkać się osobiście, zamiast patrzeć na ekrany przez cały dzień.

  (Artemis) Oxajil chciał, żebym zapytał o jej kotka. Chciałem zapytać, czy jest coś, co możesz powiedzieć o jej kotku, co mogłoby pomóc Oxajilowi?

  O: Kitty jest teraz strażnikiem.

  P: (L) Więc jej kotek został strażnikiem w wymiarach astralnych? P: (Artemida) O Boże! Co zrobiłaś mamo ?! Co ty zrobiłeś?! Znowu popsułeś linię czasu! [śmiech]

  Odp .: tak.

  P: (L) Chciałam dzisiaj zapytać o nasz mały epizod z brakiem czasu. Czy było jakieś znaczenie dla tego epizodu z brakiem czasu, który mieliśmy wcześniej tego wieczoru?

  O: Błąd w matrycy.

  P: (L) Więc usterka w matrycy … Czy to oznacza, że ​​nastąpiła zmiana w programie?

  O: Tak

  P: (L) A co spowodowało zmianę tego programu?

  O: Ty.

  (Chu) Przestań organizować swój pokój !! [śmiech]

  (L) Czy nowy program jest lepszy? Bardziej mi się spodoba?

  Odp .: tak.

  P: (Joe) Mam ostatnie pytanie. Kilka miesięcy temu rozmawialiśmy o wypowiadaniu się przeciwko wydarzeniom. Powiedzieli, że strategiczne ogrodzenie na maksa. A my po prostu … nie zwracaliśmy na to uwagi. [śmiech] Zastanawiam się tylko, czy istnieje dla nas jakieś niebezpieczeństwo, szczególnie ze względu na sposób, w jaki wskazujemy, co się dzieje? A może grozi nam niebezpieczeństwo? Jedną z korzyści, o których zawsze myślałem, jest to, że jesteśmy we Francji, ale piszemy po angielsku dla anglosfery. Tak naprawdę nie rozmawiamy po francusku o tym, co się dzieje we Francji.

  (Chu) Cóż, mamy francuskie SOTT i oni robią bash …

  O: Stonuj trochę i używaj aluzji.

  P: (Joe) Powinienem więc napisać coś w stylu: „Czy to nie dziwne, jak to się dzieje? Trochę dziwne! Myślę, że może być coś dziwnego w tym, co robią rządy. Może popełniają duży błąd. Co myślisz?” [śmiech]

  (L) W porządku. Czy jest coś, o czym powinniśmy wiedzieć? Albo jakieś oświadczenie końcowe?

  (Andromeda) Słowa mądrości?

  O: W tym momencie powinieneś lepiej zrozumieć „ciesz się programem”. Więc zrób to. Do widzenia.

  KONIEC SESJI

  (Joe) Nie ma się czym cieszyć. To jest bolesne.

  (Chu) Problem w tym, że programy są krótkie. Oglądasz godzinę lub dwie, wyłączasz telewizor i to koniec. Ten program będzie trwał przez LATA!

  (Pierre) W tych przedstawieniach są książęta i księżne. Bardziej zabawne. Wydaje się, że w prawdziwym programie nie ma żadnych Diuków…

  (L) Jedyne, co mogę o tym powiedzieć, to to, że się z tego uczymy. W pewnym momencie docierasz do miejsca, w którym … Nie wiem, stajesz się bardziej oderwany, ponieważ możesz znieść tylko tyle bólu. To jest jak ból fizyczny: w pewnym momencie coś wyłącza się, gdy odczuwasz fizyczny ból, i ustaje. Albo przestaniesz to odczuwać, ponieważ twój mózg przestaje przenosić sygnały, albo tracisz przytomność, albo COŚ się dzieje. [śmiech]

  (Joe) To jak oglądanie wraku powolnego pociągu. Przez długi czas możesz pomyśleć, że uruchomisz alarm i zapobiegniesz najgorszemu, które się wydarzy. Ale w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że nikt nie słucha i tak się stanie. W tym momencie musisz zdać sobie sprawę, że po prostu nie masz tego w rękach. I widzisz, że dzieje się to przez długi okres czasu, więc w pewnym sensie znieczulasz się. Nie możesz się tym stresować i przeżyć.

  (Andromeda) Albo nawet zszokowany tym.

  (L) Kiedy spojrzysz na to wszystko z perspektywy, cały ból i cierpienie z każdej strony z różnych grup ludzi w całej historii, a potem o zapłacie przychodzącej do tej lub innej grupy … I oczywiście przeciętny człowiek pomyślałby: „Cóż, ci ludzie, którzy popełnili te czyny, nie cierpią z powodu śmierci i cierpią ich dzieci”. Cóż, to całkowicie pomija ideę reinkarnacji, że ludzie wracają i płacą. Pamiętam, kiedy zapytaliśmy coś o Atlantydę, a K’s powiedzieli, że Atlantydzi odtwarzali swoją próbę kontrolowania całego świata.

  (Pierre) Motyw jest podobny. Ostatnim zniszczeniem Atlantydy było …

  (L) Chodziło o władzę. Zapytaliśmy kiedyś, czy czarnoskórzy ludzie w Afryce mieli kiedykolwiek wysoką cywilizację. Powiedzieli tak. Zapytałem, co się z nim stało, a oni powiedzieli, że są okrutnymi władcami, a ich cywilizacja została zniszczona, a w rezultacie zostali sprowadzeni do samego przetrwania w dżungli, na sawannie lub w czymkolwiek innym. Więc … Moc przychodzi do jednego, a potem zostaje odebrana. To idzie do innego i zostaje zabrane. W kółko. Tak się składa, że ​​jesteśmy tutaj w miejscu i czasie, w którym wiele rzeczy ma swój punkt kulminacyjny w jednym punkcie naszej historii. A C powiedzieli, że to dlatego, że jest to zamknięcie Wielkiego Cyklu trwającego 309 000 lat lub coś w tym rodzaju. A więc WSZYSTKIE małe wątki, które zwisały i wszystkie różne grupy, które zasługują na karę … I myślę, że Brytyjczycy NAPRAWDĘ to zdobędą z powodu ich całego imperium … o mój Boże. I powinienem o tym porozmawiać! Moje DNA mówi, że w 85% jestem Brytyjczykiem, Szkotem i Irlandczykiem. Więc … Skąd mam wiedzieć, że nie byłem jednym z tych nabobów budujących imperium w Indiach, Malezji czy koloniach w Ameryce. I oczywiście nie można nawet powiedzieć wszystkiego o rdzennych Amerykanach. Co oni zrobili? Prawdopodobnie byli to Atlanci. Taka była ich kara: być przytłoczonym przez europejskich najeźdźców. t nawet naprawdę staje się miękki i syropowaty o rdzennych Amerykanach. Co oni zrobili? Prawdopodobnie byli to Atlanci. Taka była ich kara: być przytłoczonym przez europejskich najeźdźców. t nawet naprawdę staje się miękki i syropowaty o rdzennych Amerykanach. Co oni zrobili? Prawdopodobnie byli to Atlanci. Taka była ich kara: być przytłoczonym przez europejskich najeźdźców.

  (Niall) Co Irlandczycy kiedykolwiek komukolwiek zrobili? [śmiech]

  (L) Nie wiemy.

  (Joe) Obecne zostały zinfiltrowane. Wszyscy są półkastami u władzy. Laura, byłaś księciem lub księżną Tinklebottom … księciem Whibblesworth … Jakieś śmieszne angielskie imię. Zapłacisz!

  (Pierre) Biorąc pod uwagę ten historyczny dystans, nie identyfikujesz się tak bardzo.

  (Joe) W takim razie powinieneś zdjąć tę francuską flagę w warsztacie. [śmiech]

  (L) Cóż, odkładając na bok żarty, myślę, że najważniejsze jest to, że mamy do czynienia z bardziej kosmiczną perspektywą na całą sprawę. Co powiedzieli kiedyś Ks? Żadne osoby skupione na ciele nie muszą składać wniosku. Jeśli jesteś skoncentrowany na ciele, oznacza to, że utknąłeś w myśleniu 3D. Jesteśmy zaproszeni, aby wznieść się ponad to i po prostu cieszyć się serialem, ponieważ widzimy WIELKI historyczny zestaw wydarzeń rozgrywających się na naszych oczach.

  (PoB) Czy możemy zmienić kanał?

  (Niall) Tylko jeśli zmienisz swoje białka!

  (Joe) Bardzo dobrym sposobem na zaprzestanie identyfikacji z rzeczywistością 3D jest pójście do piekła WSZYSTKIEGO! Kto chce identyfikować się z czymś, co jest pokazem klaunów, wiesz?

  (Andromeda) Co to jest!

  (L) To fascynujące, muszę przyznać!

  KONIEC

Wypowiedz się