Prezydent Putin wzywa do całkowicie rewolucyjnego Nowego Porządku Świata

„Miłość zakrywa wiele grzechów” (1 Piotra 4: 8)
https://tinyurl.com/1n9hwzdv

Nie tak szybko, Sir Klaus Schwab ( brytyjski rycerz od 2006 roku). . .

Prezydent Putin wzywa do miłości, rodziny i odrzucenia na Światowym Forum Ekonomicznym (Davos), Światowego Forum Ekonomicznego 120-letniego Brytyjsko-Amerykańskiego Towarzystwa Pielgrzymów „scentralizowanego i jednobiegunowego porządku świata”

Ta „jednobiegunowa” teoria Brytyjsko-Amerykańskiego Towarzystwa Pielgrzymów (Putin nazywa to prawem), założona w 1902 roku, terroryzowała nasz świat rewolucjami bolszewickimi i kulturalnymi, I i II wojną światową, Koreą, Wietnamem, Ruandą, juntami CIA, zimną wojną, wojnami na Bliskim Wschodzie , terroryzm 9/11, WACO, Oklahoma City, Sandy Hook, Fast & Furious, płatna migracja… – wszystko napędzane przez propagandę fałszywej flagi, bezbożną edukację, drapieżną bankowość, walutę fiducjarną, toksyczne szczepionki i narkotyki, aborcję, eutanazję, handel ludźmi, pedofilia, szantaż, wymuszenia, wykorzystywanie poufnych informacji, szpiegowanie i inwigilacja, naruszanie prywatności, bombardowanie częstotliwościami niszczącymi ludzkie komórki, namaszczone przez siebie „elity”
– wszystko w imię „P eace”

Z 24-stopniowej strategii Brytyjsko-Amerykańskiego Towarzystwa Pielgrzymów dla nowego porządku świata, odkrytego przez sufrażystkę Lillian Scott Troy w 1912 roku, a następnie pogrzebanego przez media przez 100 lat

Cokolwiek myślimy, że wiemy o Putinie, Rosji i Rosjanach na Zachodzie, pochodzi z kłamstw brytyjsko-amerykańskiego stowarzyszenia pielgrzymów MSM i ich członków w środowisku wydawniczym, filmowym i akademickim *. Jest więc zrozumiałe, że „wiadomości” o Rosji to wiecznie tani strzał kłamstw !!!

* Reuters [Rothschild], AP, UPI, CNN, BBC, Daily Telegraph, Daily Mail, Daily Express, Bloomberg, NBC, MSNBC, CBS, ABC, Washington Post, New York Times, Chicago Tribune itd. – wszyscy założyciele Brytyjskie Towarzystwo Pielgrzymów .

Pełna historia :

https://aim4truth.org/2021/02/13/putin-advocates-love/

-lub-

https://tinyurl.com/1n9hwzdv

lub

https://bit.ly/2ZinPIl

7 stycznia 2021 r. , zaledwie trzy tygodnie przed przemówieniem na Światowym Forum Ekonomicznym, prezydent Putin i jego rodzina obchodzili liturgię prawosławnego Narodzenia (Bożego Narodzenia) w kaplicy św.Mikołaja na wyspie Lipno nad jeziorem Ilmen, osiem kilometrów od Wielkiego Nowogrodu około 300 mil na północny zachód od Moskwy – jeden z najstarszych kościołów w Rosji, założony w 1292 roku

http://en.kremlin.ru/events/president/news/64868

Ikona Narodzenia  naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa
Posłuchaj : XVII- wieczny rosyjski prawosławny chrześcijański „duchowy werset” Pasterze Betlejem po raz pierwszy napisany przez św. Dymitra, metropolitę rostowskiego (1651–1709), wybitnego uczonego, poetę i muzyka swojego czasu.

Opublikowano za: http://stateofthenation.co/?p=52495

 

Wypowiedz się