Katastrofalny rozpad Ameryki

Demokraci odrzucają Amerykę i wszelkie standardy prawdy

Paul Craig Roberts

Rozpad Stanów Zjednoczonych możemy obserwować podczas stalinowskiego procesu pokazowego Donalda Trumpa w stylu lat 30. XX wieku. Republikanie dostarczyli Senatowi wideo dowodu, że Demokraci odpowiedzieli na porażkę w 2016 roku językiem powstańczym, podczas gdy Trump nie odpowiedział na skradzione wybory w 2020 roku językiem powstania. Ale w procesie pokazowym Demokratów dowody nie mają większego znaczenia niż w procesach pokazowych Stalina.

https://www.theepochtimes.com/hypocrisy-trump-team-uses-videos-of-democrat-lawmakers-during-impeachment-trial_3694901.html?utm_source=morningbrief&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-02-13

https://thefederalist.com/2021/02/12/watch-trump-legal-team-obliterates-dems-impeachment-case-with-videos-of-their-violent-rhetoric/

Republikanie traktują podwójny standard Demokratów jako hipokryzję, ale jest to o wiele gorsze. Jest dowodem na beztroskę narodu amerykańskiego, która doprowadziła do utraty standardów prawdy, wolności obywatelskiej i demokracji.   Rządzące podwójne standardy i obojętność na dowody – w istocie preferowanie kłamstwa zamiast faktów – są dowodem na to, że amerykańskie instytucje społeczne i rządowe zostały całkowicie skorumpowane.   Jak pokazuje Andrei Martyanov w swojej nowej książce, Ameryka rozpada się na naszych oczach. https://www.claritypress.com/product/disintegration-indicators-of-the-coming-american-collapse/

Stany Zjednoczone nie są już narodem. Jest to zbiór ludów bez państwa.   Naród potrzebuje jednoczącego ducha ludzi, a Stany Zjednoczone nie mają takiego jednoczącego ducha.   Martyanov zauważa, że ​​nie ma nic wspólnego między białym robotnikiem rolnym WASP z Iowa, żydowskim prawnikiem z Manhattanu i czarnym raperem z Bronxu. Inaczej patrzą na świat, Amerykę i swoje w nim miejsce, a tych wizji nie da się pogodzić.

Martyanow pisze, że „dziś Stany Zjednoczone nie są narodem, a już na pewno nie w tradycyjnym sensie posiadania dominującej narodowości etnicznej, podczas gdy podstawowy amerykański mem i mit„ Melting Pot ”okazał się właśnie tym – mitem . Wiele amerykańskich grup etnicznych nie zostało zasymilowanych w jeden naród, ale raczej trafniej postrzega się je jako salaterki ” o rozbieżnych zainteresowaniach. Ameryka to wieża Babel stojąca na chwiejnym gruncie Polityki Tożsamości. Tak zróżnicowany wielokulturowo kraj nie ma interesu narodowego, ponieważ nie ma jedności. Podzielony dom nie może realizować.

Nie ma jednej amerykańskiej tożsamości. W istocie fundamentalne pochodzenie etniczne i podstawowe idee zawarte w Konstytucji są atakowane i przeciwstawiane jako rasistowskie i wyzyskujące.   Atak ten został zinstytucjonalizowany w projekcie New York Times ‚1619, w systemie edukacyjnym i polityce rasowej Demokratów.     Mit białej rasistowskiej Ameryki służył dostarczeniu Partii Demokratycznej narracji historycznej, która legitymizuje jej wysiłki zmierzające do stworzenia okręgu wyborczego opartego na promocji polityki rasowej. W ten sposób brak jedności kraju zostaje zinstytucjonalizowany w polityce Partii Demokratycznej.   Innymi słowy, w państwo jest wbudowany rozpad.

Brak jedności stawia Stany Zjednoczone w wyjątkowo słabej pozycji wobec Rosji. Również Federacja Rosyjska jest dotknięta różnorodnością.   Jednak uznanie   etnicznej rosyjskiej podstawy tego kraju jest polityką państwa.   Konstytucja Rosji stanowi: „Językiem państwowym na całym terytorium Federacji Rosyjskiej jest język rosyjski, język narodu założycielskiego”.   Taki akt jedności w Stanach Zjednoczonych jest niemożliwy. Wszelkie próby ustanowienia języka angielskiego, jako języka narodowego zawiodły. W Stanach Zjednoczonych ludzie założyciele stanu są odrzucani jako rasiści. To pozostawia Stany Zjednoczone bez podstaw.   Nie można sobie wyobrazić słabszej pozycji.

Kraj bez jednoczącego języka raczej nie zostanie zjednoczony w inny sposób.

W Stanach Zjednoczonych ludzie założyciele państwa są demonizowani i zmieniani w obywateli drugiej kategorii, których należy tłumić z powodu systemowego rasizmu w ich DNA. Białych Amerykanów potępia się jako „ zwolenników Trumpa”, „faszystów MEGA” i „wrogów demokracji”. Nie wolno im nawet protestować przeciwko skradzionym wyborom prezydenckim.

To pozostawia Stany Zjednoczone jako położenie geograficzne, w którym różne narody są dalej podzielone przez głoszenie nienawiści.   Wymagane rozwiązanie polega na tym, aby założycielska grupa etniczna uznała swoje zło i zaakceptowała jego obalenie przez uciskanych rasowo. Ci, którzy stawiają takie żądania, są członkami grupy etnicznej założycielskiej.   To biała lewica, biała placówka edukacyjna, biała partia Demokratów i białe media atakują białą Amerykę, jako godnych ubolewania systemowych rasistów.   Nie może być większego rozłamu niż ten.

Obalana „biel” to nie tylko etniczność, ale wszystkie wartości i osiągnięcia, z których składa się cywilizacja zachodnia.   Racjonalne myślenie i wolne badania naukowe same w sobie są atakowane.   Sama matematyka uległa rasizmowi. Martyanov donosi, że matematyka została uznana za rasistowską „przez Komitet Doradczy ds. Badań Etnicznych Szkół Publicznych w Seattle (ESAC), który pod koniec września opublikował szkic notatek dla swoich ram matematyczno-etnicznych, próbujących połączyć matematykę z historią ucisku. Komisja sugeruje, że matematyka jest subiektywna i rasistowska, mówiąc w jednej sekcji: „Kto może powiedzieć, czy odpowiedź jest prawidłowa”, a w drugiej, „w jaki sposób manipuluje się matematyką, aby pozostawić nierówność i ucisk?” Niedawno pojawił się artykuł, aby nie być prześcignionym w uprzywilejowaniu ras Magazyn Nation proponuje dwukrotne liczenie głosów czarnych Amerykanów w ramach tego, co określono jako „reparacje za głosowanie”. Fakt, że ten niedorzeczny – nie wspominając o jawnej dyskryminacji białych i innych mniejszości narodowych w Stanach Zjednoczonych – pomysł był nawet godny przedstawienia w tym, co jest zwiastunem lewicy Partii Demokratycznej, jest niepokojącym znakiem, pokazującym stopień destrukcyjnej rasistowskiej radykalizacji ”.

Zniszczenie amerykańskiej jedności i fundamentalnych przekonań to tylko jeden z powodów rozpadu Stanów Zjednoczonych.   Martyanov podaje szereg innych przyczyn naszego rozpadu.

Po pierwsze, nie tylko Stany Zjednoczone, ale cały świat zachodni nie jest już w stanie zapewnić kompetentnego przywództwa. Ta porażka jest ogólna i nie ogranicza się do rządu. Martyanov porównuje świat zachodni do „puszki Warhola z zupą Campbella, która jest niczym innym jak „szkołą udawania ””. 15 minut sławy Zachodu dobiegło końca.

Zachodni politycy są ofiarami swoich pretensji. W rzeczywistości wierzą, że mają geopolityczną rękę, podczas gdy w rzeczywistości są całkowicie zdeklasowani przez Putina i Xi.   Zachodnie oszukiwanie samego siebie, zagraża fizycznemu przetrwaniu Zachodu, ponieważ „przytłaczająca większość współczesnej amerykańskiej klasy politycznej nie ma pojęcia o siłach, którymi się bawi, ani o możliwych wynikach”. 

Amerykańska klasa rządząca jest tak głupia, że ​​deklaruje amerykańską wyjątkowość, przez co oznacza moralne prawo Waszyngtonu do światowej hegemonii, jednocześnie rozdzielając Amerykę atakami na założycielskie pochodzenie etniczne i wartości tego kraju. Jeśli Stany Zjednoczone zostały zbudowane na białym rasizmie, jak głoszą wydziały uniwersytetów, publiczne systemy szkolne, demokratyczni politycy i projekt New York Time 1619, co jest nieodzowne w kraju, którego wyjątkowość polega na rasizmie?   To, że ta niezwykła sprzeczność może pozostać niezauważona przez lata, podczas gdy Waszyngton usprawiedliwia bombardowanie i wywłaszczanie milionów ludzi w ośmiu krajach jako „przynoszące im demokrację”, podczas gdy rządząca elita kradnie wybory w Ameryce, pokazuje, że dysonans poznawczy amerykańskiej elity rządzącej jest poza skalą. 

Nielegalny reżim Bidena nie ma żadnych skrupułów, by jasno wyrazić swoją wrogość wobec założycielskiej amerykańskiej grupy etnicznej.   Reżim jest obsadzony dewiantami seksualnymi, czarnymi ekstremistami i Żydami, którzy są wrogo nastawieni do „zwolenników Trumpa”. Reżim kontynuuje czystkę w siłach zbrojnych żołnierzy, których system edukacji nie zdołał zindoktrynować przeciwko sobie. Pierwsza Poprawka jest fałszywie przedstawiana jako „zagrożenie”. Projekt ustawy o terroryzmie krajowym jest w drodze.   Zostanie on użyty do napiętnowania tych, którzy nie są zgodni z kontrolowaną narracją „krajowych terrorystów”.   Wypowiedziano wojnę białym, chrześcijańskim, heteroseksualnym, tradycyjnym amerykańskim mężczyznom.

A władcy tego rozpadającego się kraju wzniecają konflikt z Chinami, Rosją i Iranem.   Pytanie brzmi, czy Stany Zjednoczone rozpadną się, zanim zostaną zniszczone militarnie.

Opublikowano za: https://www.paulcraigroberts.org/2021/02/14/americas-catastrophic-disintegration/

Wypowiedz się