Jest coś bardzo nie tak, gdy nawet TIME Magazine szczegółowo informuje, jak wszyscy sfałszowali wybory przeciwko Trumpowi.

BOMBSHELL: media, wielki biznes i ugrupowanie polityczne zmówiły się w wyborach Rig 2020

Ben Bartee
The Daily Bell

„Ich praca dotknęła każdego aspektu wyborów”.

Kto tak naprawdę wybrał Joe Bidena? Molly Ball, znana z DC i kronikarka z bagien, ujawnia informacje w swojej powyborczej analizie magazynu Time  :

„  Dobrze finansowana klika  potężnych ludzi, reprezentujących różne branże i ideologie,  współpracujących za kulisami, aby wpływać na postrzeganie, zmieniać zasady i prawa , sterować mediami i  kontrolować przepływ informacji . Nie fałszowali wyborów; oni to umacniali. Uważają, że społeczeństwo musi zrozumieć kruchość systemu, aby zapewnić przetrwanie demokracji w Ameryce ”.

Ball nazywa to „wewnętrzną historią spisku mającego na celu ocalenie wyborów w 2020 roku”. Jak w  prawdziwym  spisku – potwierdzonym przez samych sprawców do przeczytania przez wszystkich – który przechylił „wolne” wybory prezydenckie w USA.

A więc, gdzie są wszystkie banshee #Resistance na wojennej ścieżce „ingerencji w wybory”? Wtrącanie się w „demokratyczne” wybory w USA liczy się tylko wtedy, gdy robią to wyimaginowani rosyjscy oligarchowie?

Rosja, Rosja, Rosja. Jak powiedziała ta irytująca blondynka z The Brady Bunch, zawsze chodzi o Rosję.

Jak  potwierdziły się dowody , CNN i rosyjska teoria spiskowa New York Timesa w sprawie spisku były mistyfikacją. Z drugiej strony istnienie Głębokiego Stanu jest teraz ustalonym faktem. Rzeczywiście funkcjonuje – tak jak twierdzą „teoretycy spiskowi” – jako stała i niewybieralna biurokracja.

Jak to się stało? Joe Biden zakończył się fatalne  5 th  w New Hampshire  i 4 th  w Iowa Kaukazie od 2020 roku, dwa kluczowe najwcześniejsze stany do głosowania na kandydatów na prezydenta w prawyborach. Na przełomie 2019 i 2020 roku kampania Bidena flirtowała z porażką. Większość analityków, nawet zaprzyjaźnionych, zgodziła się, że jest na skraju upadku.

Jak więc smutny dwukrotny przegrany w wyborach prezydenckich, jak 78-letni Joe Biden, szybko starzejący się biały mężczyzna w erze über-wokeness, zmory #MeToo, zdołał wcześnie wyjść z tak ogromnej dziury?

Krótko mówiąc, Biden jest człowiekiem firmy – właśnie takim zaufanym sojusznikiem, do którego mogą się zwrócić darczyńcy DNC w obliczu groźnej dominacji Berniego Sandersa i jeszcze bardziej przerażającego widma ewentualnej reelekcji Trumpa. W styczniu 2020 roku oba wydawały się prawdopodobnymi scenariuszami.

Tak więc – zaczynając na najwyższych szczeblach, kiedy były prezydent Barack Obama organizował  awaryjną konsolidację władzy  wśród głównych kandydatów establishmentu – przekręcili tryby politycznej machiny, ponieważ tylko klasa rządząca z pełnym dostępem do dźwigni władzy może:

„Ich praca dotknęła każdego aspektu wyborów. Zmusili stany do zmiany systemów i prawa wyborczego i pomogli zabezpieczyć setki milionów funduszy publicznych i prywatnych. Odepchnęli pozwy sądowe o stłumienie wyborów, zwerbowali armie pracowników sondaży i po raz pierwszy zmusili miliony ludzi do głosowania korespondencyjnego. Udało im się wywrzeć presję na firmy zajmujące się mediami społecznościowymi, aby przeciwstawiły się dezinformacji, i wykorzystali strategie oparte na danych do walki z rozmazami wirusa. Przeprowadzili ogólnokrajowe kampanie społeczne, które pomogły Amerykanom zrozumieć, w jaki sposób liczba głosów będzie się rozwijać w ciągu dni lub tygodni, zapobiegając tym, że teorie spiskowe Trumpa i fałszywe twierdzenia o zwycięstwie nie zyskują na popularności.

Zwolnienie Trumpa i zaszufladkowanie jego zwolenników jako zacofanych kundli jest łatwe; nie są dostatecznie wyrafinowani na torze koktajlowym DC, wystarczająco wykształceni dla Ivy League lub wystarczająco modni dla Mission District w San Francisco.

Pomijając jednak klasowe snobizmy, Trump miał rację 2 grudnia 2020 roku, kiedy w następstwie wyborów zauważył, że:

„To wszystko było bardzo, bardzo dziwne… W ciągu kilku dni po wyborach byliśmy świadkami zaaranżowanych wysiłków, by namaścić zwycięzcę, mimo że nadal liczyło się wiele kluczowych stanów”.

Tego samego dnia, 2 grudnia, media korporacyjne były wściekłe – przy wsparciu samozwańczej „kabały”, której „praca dotknęła każdego aspektu wyborów” – pełnego, praktycznego trybu propagandowego, ponieważ potępiała „teorie spiskowe” Trumpa. Recenzja technologii MIT z 2 grudnia wyglądała tak:

„Historia dezinformacji i potęgi Stanów Zjednoczonych ma wiele aspektów: firmy, które zbudowały sieci zachęcające do szerzenia dezinformacji; wpływ, jaki te narracje wywierają na wrażliwe i uciskane społeczności; praca z umiarem treści, często powodująca traumę u opłacanych za to pracowników; pieniądze, które finansują kampanie dezinformacyjne; sieć wydawnictw i organizacji związanych z wiadomościami, które pomagają je rozpowszechniać; wpływ dezinformacji na nasze codzienne życie i relacje ”.

Wręcz przeciwnie, zwierzchnicy korporacji – jak najwyraźniej teraz ogłaszają w artykułach Time bez obawy o reperkusje – „zbudowali sieci zachęcające do szerzenia dezinformacji”. CNN? One  spowodowały uraz u swoich nieszczęsnych widzów. Oni  finansowali kampanie dezinformacji.

Rząd cię nie reprezentuje. Wasze interesy nie są interesami klasy rządzącej. Polityka, której pragniesz, nigdy nie zostanie wprowadzona w życie, o ile będzie sprzeczna z interesami klasy rządzącej. Oto  jak działa system :

Elity gospodarcze i zorganizowane grupy reprezentujące interesy biznesowe mają istotny niezależny wpływ na politykę rządu USA, podczas gdy  przeciętni obywatele  i masowe grupy interesów  mają niewielki lub żaden niezależny wpływ ”.

Oligarchowie – wspierani przez Dolinę Krzemową – nie usatysfakcjonowani tylko dyktowaniem wybranym przedstawicielom „ludu”, jakie zajmą stanowisko polityczne, teraz nalegają na ręczne wybieranie tych „wybranych” przedstawicieli. Niech szlag trafi preferencje wyborców.

Rewelacje Molly Ball via Time służą jako dowód prima facie, że obecny rząd kładący nacisk na klasę średnią i robotniczą jest bezprawny. Politycy na najwyższych szczeblach to starannie dobrane marionetki mężczyzn za zasłonami.

Poza tym, że są bezprawni, Joseph Biden i ludzie, którzy tak pilnie pracowali, aby udaremnić proces demokratyczny w wyborach w 2020 r., są przestępcami. Ukradli twoje pierworództwo jako obywatela amerykańskiego. To nie jest zarządzanie na zasadzie konsensu; to jest zły dotyk.

Nie znaczy nie.

Mieszkasz na okupowanym terytorium.

Błagają o doraźną ocenę i gilotynę.

___
https://www.thedailybell.com/all-articles/news-analysis/bombshell-media-big-business-and-political-establishment-colluded-to-rig-2020-election/

Demokraci przyłapani na używaniu fałszywych „dowodów” podczas procesu o impeachment Trumpa

Rozmowy telefoniczne i tweety w Photoshopie

Steve Watson
SUMMIT News

Congress.gov przez Getty Images

Demokraci zostali przyłapani w środę na fałszywych dowodach podczas pokazu klaunów w sprawie oskarżenia i zostali zmuszeni do ich wycofania, udowadniając, że nie obchodzi ich prawda, a jedynie próba ukarania prezydenta Trumpa.

Menedżerowie ds. Impeachment, na czele z rep. Raskinem, zarzucili, że po szturmie na Kapitol 6 stycznia Trump przez przypadek zadzwonił do senatora Mike’a Lee, kiedy naprawdę chciał porozmawiać z senatorem z Alabamy Tommy Tuberville.

Kierownik Impeachment David Cicilline powiedział: „Przez przypadek zadzwonił do senatora Lee, a senator Lee opisuje to, że właśnie zakończył modlitwę w sali Senatu”.

Cicilline oskarżyła następnie, że Trump poprosił Tuberville o „zgłoszenie dalszych zastrzeżeń” do liczby głosów wyborczych Bidena, podczas gdy senator Lee „stał z boku”.

Szybko okazało się, że wtedy całe roszczenie było bzdurą, kiedy senator Lee potwierdził, że to się nigdy nie wydarzyło.

„Oświadczenia przypisane mi przed chwilą przez menadżerów impeachmentu, oświadczenia dotyczące treści rozmów telefonicznych z udziałem Trumpa i senatora Tuberville’a, nie zostały złożone przeze mnie, nie były dokładne” – powiedział senator Lee.

Kiedy Lee krzyczał na niego, Raskin przyznał, że roszczenie było fałszywe i zgodził się je wycofać.

Wcześniej podczas przesłuchania przedstawiciel Eric Swalwell  użył tweeta  w Photoshopie, próbując nadać dodatkowy ciężar postowi, który Trump opublikował ponownie na Twitterze o „walce” kibiców o kraj.

Hillary Clinton wzywa prawodawców GOP głosujących za przejęciem współspiskowców Trumpa

ZeroHedge.com

Hillary Clinton, której kampania zapłaciła facetowi za sfabrykowanie rosyjskich teorii spiskowych przeciwko Donaldowi Trumpowi podczas wyborów w USA w 2016 roku, mówi, że republikańscy senatorowie, którzy głosują za uniewinnieniem byłego prezydenta za rzekome podżeganie do zamieszek 6 stycznia na Kapitolu, są „współspiskowcami”.

„Jeśli senaccy republikanie nie skazują Donalda Trumpa, nie dzieje się tak dlatego, że fakty były z nim lub jego prawnicy postawili kompetentną obronę” – powiedziała Clinton w środowym tweecie. „Dzieje się tak, ponieważ jury  składa się z jego współspiskowców ”.

Tweet Clintona pojawił się przed drugim dniem procesu Trumpa w Senacie, podczas którego Demokraci argumentowali, że były prezydent Trump podżegał wściekły tłum do „szturmu” na Kapitol 6 stycznia. Pięć osób zginęło podczas ataku.

Oskarżenie było w dużej mierze postrzegane jako nic innego jak teatr polityczny, a tylko  sześciu  republikanów z 17, których skazano, było gotowych na przejście w zeszłym tygodniu i głosować, że oskarżenie było zgodne z konstytucją i powinno być kontynuowane.

___
https://www.zerohedge.com/political/hillary-clinton-calls-gop-lawmakers-voting-acquit-trump-co-conspirat ors

Prezydencja Bidena oznacza koniec Republiki Amerykańskiej, chyba że…

… Ruch Patriotów chroni naszą suwerenność narodową i broni integralności terytorialnej

Dyktatorska administracja Bidena skazana na upadek i spalenie

Stan Narodu


„Ile razy wszyscy słyszeliśmy, że „ Nie możesz walczyć z ratuszem ”. Wielu i tak próbowało. I za każdym razem byłam miażdżona. Wtedy… pewnego dnia… obudzili się. I zdali sobie sprawę, że o wiele lepiej byłoby, gdyby ktoś inny walczył za nich w ratuszu. Coś znacznie większego i gorszego niż ratusz ”.
– Analityk polityczny w fotelu

Tak zaczyna się ta absolutnie kluczowa sesja strategiczna „Odzyskaj nasz kraj”.

Ale najpierw kilka podstawowych informacji i niezwykle ważna lekcja historii, aby Amerykanie nie byli zmuszeni do jej powtarzania. Następująco:


CZERWONY ALERT : PRZEJĘCIE KOMUNISTYCZNE PRZEJĘCIE PRZEZ Demokratów,
by wyzwolić bolszewicką przemoc po wyborach


Globalizm istnieje od pięciu do sześciu tysięcy lat.

Tak, globaliści zajmowali się tym od tak dawna (pomyśl: Imperium Rzymskie i wcześniej dynastie faraonów), chociaż obecne wcielenie globalistycznej kabały Nowego Porządku Świata naprawdę zaczęło się na dobre na początku rewolucji przemysłowej i powstania Społeczeństwa konsumentów.

Ale co dokładnie to oznacza?

Oznacza to, że cała cywilizacja planetarna została całkowicie okablowana przez elity władzy i ich globalistycznych liderów praktycznie na zawsze.

A co, proszę, powiedz, to naprawdę oznacza?

Oznacza to, że bardzo mała grupa kleptokratycznych rodzin oligarchicznych posiada i zarządza Ziemią tak, jak robią to przez eony.

Co oznacza, że The Powers That Be (TPTB) skutecznie kontrolują dziś każdą instytucję globalistyczną na całym świecie bez żadnych wyjątków.

Jakie instytucje globalistyczne?

Te:

• Rządy federalne praktycznie każdego kraju na Ziemi.

• Całe popularne media na całym świecie

• Wspólnoty wojskowe i wywiadowcze każdego narodu

• Globalna bankowość i branża inwestycyjna

• Fortune 10 000 firm

• Globalny (i krajowy) kompleks militarno-przemysłowy

•  Stan bezpieczeństwa narodowego każdego kraju Pierwszego Świata

• Każdy system uniwersytecki i każdy college na świecie

• Każde tajne stowarzyszenie, które ma prawdziwą władzę i wpływy

• Każda większa organizacja naukowa i instytucja badawcza

• Każda organizacja pozarządowa finansowana w znacznym stopniu

• Każda instytucja religijna we wszystkich tradycjach wiary

A to dopiero początek.

To, na co ten surowy stan rzeczy naprawdę się przekłada, to wielowiekowe całkowite zamknięcie światowej społeczności narodów, o którym nikt oprócz nielicznych nie wiedział.

Jednak wraz z nadejściem ery informacyjnej Internetu całe pole gry znacznie się zmieniło.

Cała polityka jest lokalna

Biorąc pod uwagę szalone szanse, przed którymi stoją obecnie Ruchy Patriotów na całej planecie, co realistycznie można zrobić, aby odzyskać planetę?

Czy ma jakiś sens próba osuszenia bagna wewnątrz obwodnicy?

Naprawdę jest tylko jedna droga wyjścia z tej pozornie niemożliwej sytuacji.


Potęga ludzi planowana na poziomie lokalnym.


W USA oznacza to, że obywatele na całym świecie muszą najpierw zabezpieczyć swoje stany.

Gdy każdy rząd stanowy przejmie tyrański i bezprawny rząd federalny Stanów Zjednoczonych, władza będzie powoli przekazywana z powrotem do ludzi, pod warunkiem, że wybrani przywódcy reprezentują obywateli. Zakłada to oczywiście uczciwe wybory, których NIE MOŻNA naruszyć od wewnątrz ani zaatakować przez zagranicznych wrogów, jak w przypadku wyborów POTUS 2020.


PUNKT KLUCZOWY: Prawa państwa stanowią podstawę Konstytucji Stanów Zjednoczonych.


Po wykonaniu tego niezbędnego kroku każdy mieszkaniec stanu może zacząć odbierać swoje powiaty i miasta w podobny sposób. Ponieważ cała polityka jest naprawdę lokalna, to tutaj w przyszłości należy podejmować decyzje dotyczące dobrego rządzenia.

Naprawdę nie ma sensu walczyć z establishmentem Waszyngtonu, ponieważ TPTB całkowicie kontroluje pole bitwy; cholera, oni zbudowali pole bitwy.

Dlatego my, ludzie, możemy stworzyć zupełnie nowe pole bitwy, które kontrolujemy. Taka była intencja twórców konstytucji.

Strategia Dawida i Goliata

Oto tylko jedna z podstawowych strategii, dzięki której można obrócić sytuację przeciwko globalistom NWO.

Weź pod uwagę, że każda organizacja Patriot jest „Dawidem” na obecnym polu bitwy.

I że każde miasto, hrabstwo, stan i rząd federalny jest „Goliatem”, tak samo jak gigantyczne gigantyczne technologie i wielkie media społecznościowe .

Sztuczka polega na tym, żeby każdy „Dawid” strzelał w każdego „Goliata” na polu bitwy, na którym jest najbardziej narażony.

Na przykład tutaj, na Florydzie, Ruch Patriotów całkowicie popiera gubernatora Rona DeSantisa w jego epickiej wojnie z administracją Bidena, a także z kontrolowanym przez globalistów rządem federalnym.

Podczas gdy my, Patrioci, nie możemy pokonać BEASTU na bagnach Waszyngtonu, stan Floryda z pewnością może zepsuć Bidena do góry nogami czterema na cztery.

Jak to?

Po prostu opierając się każdemu głupiemu rozkazowi Covidów i / lub nakazowi wyjścia z Białego Domu Biden, oto jak.

Czy to nie to, co robił gubernator DeSantis od początku fałszywej pandemii i to z wielką odwagą?

To doskonały przykład tego, jak jedna duża instytucja (stan Floryda) jest przeciwstawiona innej OGROMNEJ instytucji (rządowi USA).

Jednak ta potężna strategia zadziała tylko wtedy, gdy masa krytyczna Patriotów sprawi, że zadziała. Innymi słowy, gubernator Florydy potrzebuje maksymalnego wsparcia ze strony ludzi, zwłaszcza Patriotów.

Administracja DeSantis wymaga również, aby kierownictwo każdego hrabstwa i miasta FL wspierało go do maksimum.

Tak, niebieskie hrabstwa i miasta będą kopać i krzyczeć przez cały dzień, ale można sobie z tym poradzić później; po pełnym przywróceniu praw stanowych i odpowiednim przywróceniu i utrwaleniu konstytucyjnych uprawnień gubernatora, tak aby można było uchwalić nowe ustawy, które zamkną każdy stan „Sodomy i Gomory”.

Wniosek

Nigdy nie było tak ważne dla nas, ludzi, abyśmy korzystali z naszych praw i wrodzonych mocy, które zostały nam dane przez Boga.

To prawda, ludzie.

MAMY MOC ! ! !

Teraz nadszedł czas, aby wykorzystać tę moc, aby najpierw uratować Republikę Amerykańską……… a następnie uratować światową społeczność narodów, jeśli jest to w ogóle możliwe w tak późnym terminie.

Covid Dark Cloud

Każdy mieszkaniec tej planety musi zrozumieć, że Covid jest naprawdę darem, który nigdy nie przestaje dawać.

To dlatego, że zjednoczył Patriotów i Poszukiwaczy Prawdy w każdym kraju przeciwko tyranii COVID-1984 .

Już sam ten bezprecedensowy rozwój zjednoczył ludzi i przygotował grunt pod prawdziwie globalne przebudzenie. Ale gwałtowna i radykalna ekspansja zbiorowej świadomości musi poprzedzać każdą próbę odebrania naszej cywilizacji tym, którzy ją ukradli.

Z każdym zamknięciem drakońskiego Covida, mandatu lub rozkazu, kontroli lub ograniczenia, ludzie wszędzie budzą się wobec więzienia zbudowanego przez globalistów, w którym zawsze mieszkali.

Ponieważ świadomość jest stale podnoszona w każdym kraju, już wkrótce globalna populacja osiągnie masę krytyczną oświeconych dusz, które zerwą jarzmo, które bankierzy ukształtowali przez tysiąclecia.


Ukryte moce zagłady Ameryki

Kiedy wróg jest naprawdę znany, a dziś jest to przez wielu, barbarzyńcy wewnątrz bramy mogą być ścigani w pełnym wymiarze prawa po wydaniu aktów oskarżenia obywateli zgodnie z prawem zwyczajowym, a nie obecnym skorumpowanym systemem fałszywego amerykańskiego orzecznictwa.

Nigdy nie zapominajcie, Patrioci, że:   

Ale musimy pamiętać, aby ćwiczyć tę niezwyciężoną MOC. Bo jeśli go nie wykorzystamy, stracimy go.

Stan Narodu
11 lutego 2021 r

Notka autora

Chociaż istnieje wiele strategii niezbędnych do pokonania Bestii, jest tylko jeden sposób, aby zagłodzić Bestię na śmierć!

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=52018

Wypowiedz się