CIA to nic innego jak niezwykle potężny i wszechobecny „Syndykat Przestępczości Zorganizowanej”.

Otwieranie puszki robaków CIA

przez Edwarda Curtina
Off-Guardian.org

„CIA i media są częścią tej samej zbrodniczej konspiracji”,  napisał Douglas Valentine w swojej ważnej książce  CIA jako przestępczość zorganizowana.

To prawda. Korporacyjne media głównego nurtu są stenografami trwających operacji psychologicznych państwa bezpieczeństwa skierowanych do narodu amerykańskiego, tak jak zrobiły to samo dla międzynarodowej publiczności. 

Od dawna jesteśmy poddawani tej „wojnie informacyjnej”, której celem jest zdobycie serc i umysłów narodu amerykańskiego i pacyfikacja ich w ofiary ich własnego współudziału, tak jak dawno temu praktykowały to CIA w Wietnamie i  The New York Times, CBS  itp. Na temat narodu amerykańskiego, wtedy i przez lata, gdy amerykański stan wojenny prowadził niekończące się wojny, zamachy stanu, operacje pod fałszywą flagą i zabójstwa w kraju i za granicą.

Inaczej mówiąc, ze wszystkich praktycznych powodów, jeśli chodzi o sprawy, które dotyczą ważnych spraw zagranicznych i krajowych, nie można rozróżnić CIA i korporacyjnych mediów głównego nurtu.

Ci, którzy czytają i studiują historię, od dawna wiedzą, że CIA umieściła swoich agentów we wszystkich agencjach rządu USA, jak wyjaśnił Fletcher Prouty w  The Secret Team ; że oficerowie CIA Cord Myer i Frank Wisner prowadzili tajne programy, aby przekonać niektórych z najbardziej głośnych przedstawicieli wolności intelektualnej wśród intelektualistów, dziennikarzy i pisarzy, aby byli ich głosami za niewolnością i cenzurą, jak wyjaśniła Frances Stonor Saunders w  The Cultural Cold War  i Joel Whitney w  Finks , między innymi; że Cord Myer był szczególnie skupiony na „zalotach Kompatybilnej Lewicy” i odnosił sukcesy, ponieważ prawicowcy byli już w kieszeni Agencji.

Wszystko to jest udokumentowane i nie podlega dyskusji.   To szokujące tylko dla tych, którzy nie odrabiają lekcji i widzą, co dzieje się dzisiaj poza szerokim kontekstem historycznym.

Wraz z pojawieniem się alternatywnych mediów i szerokim wachlarzem głosów sprzeciwu w Internecie, establishment poczuł się zagrożony i przeszedł do defensywy. Dlatego nie powinno dziwić, że te same elitarne media korporacyjne prowadzą teraz zarzuty za zwiększoną cenzurę i odmowę wolności słowa tym, których uważają za niebezpiecznych, niezależnie od tego, czy wiąże się to z wojnami, sfałszowanymi wyborami, zagranicznymi zamachami stanu, COVID-19, szczepienia lub kłamstwa samych mediów korporacyjnych.

Po zakazaniu krytykom pisania na swoich stronach i / lub mówienia na ekranach, ci giganci medialni chcą całkowicie uciszyć głosy sprzeciwu.

Niedawno  The New York Times  miał  taki nagłówek :

„Roberta Kennedy Jr. zablokowano dostęp do Instagrama w związku z fałszywymi roszczeniami dotyczącymi wirusów”.

Zwróć uwagę na brak słowa rzekomego przed „fałszywymi twierdzeniami o wirusach”. To jest wina w nagłówku.  To doskonała propaganda udająca reportaż, ponieważ oskarża Kennedy’ego, genialnego i honorowego człowieka, o fałsz i głupotę, uzasadniając w ten sposób zakaz Instagrama, i jest zachętą do dalszej cenzury pana Kennedy’ego przez Facebooka, firmę macierzystą Instagrama. .

Ten zakaz powinien wkrótce nastąpić, jak  ma nadzieję reporterka „ Timesa ” Jennifer Jett, ponieważ oskarżycielsko pisze, że RFK Jr.  „wysyła wiele takich samych bezpodstawnych roszczeń do ponad 300 000 obserwujących”  na Facebooku. Jett upewniła się, że jej raport trafił również do msn.com i  The Boston Globe .

Jest to jeden z przykładów trwającej cenzury, który ma wiele, wiele więcej do naśladowania. To, co kiedyś było robione pod pozorem zaniedbania, jest teraz czynione otwarcie i bezczelnie, popierane przez tych, którzy w złej wierze twierdzą, że są obrońcami Pierwszej Poprawki i znaczenia wolnej debaty w demokracji. Szybko wkraczamy w nierealny totalitarny porządek społeczny.

To prowadzi mnie do niedawnej pracy  Glenna Greenwalda  i  Matta Taibbi , z których obaj zdecydowanie i słusznie potępili tę cenzurę.  Jak rozumiem ich argumenty, wyglądają tak.

Po pierwsze , korporacyjne media podzieliły dziś terytorium i przemawiają tylko do swoich odbiorców w salach pogłosowych: od liberałów po liberałów (czytaj: „rzekomo” liberalna Partia Demokratyczna), takich jak The New York Times, NBC itp., Oraz konserwatystów wobec konserwatystów (czytaj „rzekomo” konserwatystów Donalda Trumpa), takich jak Fox News, Breitbart itp.

Porzucili dziennikarstwo starej szkoły, które pomimo swoich niedociągnięć wymagało obiektywizmu i przedstawiania odmiennych faktów i perspektyw, ale w pewnych granicach. Od czasu cyfryzacji wiadomości ich nowe modele biznesowe są skierowane do tych odrębnych odbiorców, ponieważ stanowią one wysoce lukratywne wybory. Są one napędzane biznesem, ponieważ media elektroniczne zastąpiły papier, zmieniły się dochody z reklam, a zdolność ludzi do skupienia się na skomplikowanych kwestiach drastycznie spadła.

W rezultacie cierpi dziennikarstwo starej szkoły, a zatem pisarze tacy jak Greenwald i Taibbi oraz Chris Hedges (który przeprowadził wywiady z Taibbi i zgadza się: część pierwsza  tutaj ) przenieśli swoją pracę do Internetu, aby uciec od takich restrykcyjnych kategorii i towarzyszącej im cenzury.

Po drugie ,  wielkie wezwanie do cenzury nie jest czymś, czego chcą firmy z Doliny Krzemowej, ponieważ chcą, aby więcej ludzi korzystało z ich mediów, ponieważ oznacza to dla nich więcej pieniędzy, ale są naciskane przez tradycyjne media starej szkoły, takie jak  The New York Times , który zatrudnia teraz „bandytów i cenzorów”, ludzi żądnych władzy, by wywąchać głosy sprzeciwu, które mogą zalecić, powinien zostać zakazany.

Greenwald mówi:

Robią to po części dla władzy: aby nikogo nie zapewnić, ale mogą kontrolować przepływ informacji. Robią to częściowo z powodu ideologii i pychy: wiara, że ​​ich światopogląd jest tak bezdyskusyjnie słuszny, że każdy sprzeciw jest z natury niebezpieczną ‚dezinformacją’ ”.

Tak więc prasa i telewizja starej szkoły nie są na tej samej stronie, co Facebook, Twitter itp., Ale mają przeciwne plany.

Krótko mówiąc, te zmiany i cenzura dotyczą pieniędzy i władzy w świecie mediów, ponieważ biznes został przekształcony przez rewolucję cyfrową.

Myślę, że to półprawda, która skrywa większy problem. Cenzura nie jest napędzany przez reporterów żądnych władzy na  Times  czy  CNN  lub dowolnego gniazda multimedialnego. Wszystkie te media i ich pracownicy są tylko zewnętrzną warstwą cebuli, środkami, za pomocą których wysyłane są wiadomości i kontrolowane są ludzie.

Te firmy i ich pracownicy robią to, co im się każe, jawnie lub niejawnie, ponieważ wiedzą, że leży to w ich interesie finansowym. Jeśli nie odegrają swojej roli w tej pokręconej i zawiłej grze propagandowej, ucierpią. Zostaną wyeliminowane, podobnie jak nieznośne osoby, które odważą się obrać cebulę do rdzenia.

Każda firma medialna to jedna część dużego, połączonego ze sobą aparatu wywiadowczego – systemu, kompleksu – którego celem jest władza, bogactwo i dominacja dla nielicznych kosztem wielu. CIA i media jako części tej samej zbrodniczej konspiracji.

Twierdzenie, że firmy z Doliny Krzemowej nie chcą cenzurować, ale są naciskane przez tradycyjne korporacyjne media, nie ma sensu. Firmy te są głęboko powiązane z amerykańskimi agencjami wywiadowczymi, podobnie jak  NY  Times, CNN, NBC  itd. One także są częścią czegoś, co kiedyś nazywano Operacją Mockingbird, programu CIA do kontrolowania, wykorzystywania i infiltracji mediów. Tylko najbardziej naiwni pomyśleliby, że taki program dzisiaj nie istnieje.

Dolinie Nadzoru  reporter śledczy Yasha Levine dokumentuje, w jaki sposób firmy technologiczne z Doliny Krzemowej, takie jak Facebook, Amazon i Google, są powiązane z kompleksem wojskowo-przemysłowo-wywiadowczym-medialnym w zakresie nadzoru i cenzury; jak Internet został stworzony przez Pentagon; a nawet to, jak ci podejrzani gracze są głęboko zaangażowani w tak zwany ruch prywatności, który rozwinął się po rewelacjach Edwarda Snowdena.

Podobnie jak Valentine i w bardzo szczegółowy sposób, Levine pokazuje, jak kompleks militarno-przemysłowo-wywiadowczy-cyfrowe-media jest częścią tego samego spisku przestępczego, co tradycyjne media z ich zwierzchnikami CIA. To jeden klub.

Jednak wielu osobom może być trudno w to uwierzyć, ponieważ powoduje to pęknięcie wielu baniek, w tym tę, która twierdzi, że te firmy technologiczne są zmuszane do cenzurowania przez takie osoby jak  The New York Times itp. i narzędzie wywiadowcze od samego początku i to nie tradycyjne media korporacyjne wydają jej rozkazy.

W związku z tym to nie właściciele korporacyjnych mediów ani ich pracownicy są ostatecznymi kontrolerami obecnego ogromnego tłumienia sprzeciwu, ale agencje wywiadowcze, które kontrolują główne media  monopole Doliny Krzemowej, takie jak Facebook, Twitter, Google itd. Wszystkie te firmy medialne są tylko zewnętrzną warstwą cebuli, środkami, za pomocą których wysyłane są wiadomości i kontrolowane są ludzie.

Ale dla kogo pracują te agencje wywiadowcze?

Nie dla siebie.

Pracują dla swoich zwierzchników, super zamożnych ludzi, banków, instytucji finansowych i korporacji, które są właścicielami Stanów Zjednoczonych i zawsze je posiadały. W prostym zarządzie losu tacy superbogaci są naturalnie właścicielami korporacji medialnych, które są niezbędne do kontrolowania większości światowego bogactwa poprzez opowiadane przez nich historie.

To relacja symbiotyczna.

Jak FDR ujął to bez ogródek w 1933 roku, ta koteria bogatych sił jest  „elementem finansowym w większych ośrodkach, które były właścicielami rządu od czasów Andrew Jacksona”.  Od tego czasu ich bogactwo i potęga wzrosły wykładniczo, a połączone macki rozprzestrzeniły się dalej, tworząc to, co jest międzynarodowym głębokim państwem, w które zaangażowane są takie podmioty jak MFW, Bank Światowy, Światowe Forum Ekonomiczne, te, które spotykają się co roku w Davos itp. .

Są to międzynarodowi władcy, którzy mocno naciskają, aby popchnąć świat w kierunku globalnej dyktatury.

Jak powszechnie wiadomo, lub powinno być, CIA było stworzeniem Wall St. i służy interesom zamożnych właścicieli. Peter Dale Scott, w  „The State, the Deep State, and the Wall Street Overworld”,  mówi o Allenie Dullesie, nikczemnym najdłużej działającym dyrektorze CIA i prawniku Wall St. Sullivana i Cromwella:

„Wydaje się, że wpływ Allena Dullesa na to, czy był prawnikiem z Wall Street, czy dyrektorem CIA, jest niewielki ”.

To Dulles, od dawna związany z Rockefeller’s Standard Oil, międzynarodowymi korporacjami i przyjaciel nazistowskich agentów i naukowców, miał za zadanie sporządzić propozycje dla CIA. Pomagało mu zręcznie pięciu bankierów lub inwestorów z Wall St., w tym wspomniany wcześniej Frank Wisner, który później, jako oficer CIA, powiedział, że jego  „Potężny Wurlitzer” „  był w  stanie zagrać dowolną propagandową melodię”.

Zrobił to, rekrutując intelektualistów, pisarzy, dziennikarzy, organizacje pracownicze i główne media korporacyjne itp. W celu rozpowszechniania wiadomości CIA.

Greenwald, Taibbi i Hedges mają do pewnego stopnia rację, ale zatrzymują się krótko. Ich krytyka dziennikarstwa starej szkoły według  modelu Manufacturing of Consent Edwarda Hermana i Noama Chomsky’ego  , choć prawdziwa na ile to się dzieje, nie jest w stanie przypiąć ogona prawdziwemu osłu. Podobnie jak dziennikarze ze starej szkoły, którzy bezgranicznie wiedzieli, jak daleko mogą się posunąć, ci faceci też to wiedzą, jakby istniała niewidzialna elektroniczna brama, która powstrzymuje ich przed wędrowaniem na niebezpieczne terytorium.

Cenzura Roberta Kennedy’ego Jr. jest przykładem wzorcowym. Jego wygnanie z Instagrama i wyśmiewanie go od lat przez mainstreamowe media nie wynika tylko z tego, że porusza głęboko poinformowane pytania dotyczące szczepionek, Billa Gatesa, firm farmaceutycznych itp. Jego krytyka sugeruje, że szykuje się coś znacznie bardziej niebezpiecznego: upadek demokracji i powstanie totalitarnego porządku, który obejmuje całkowitą inwigilację, kontrolę, eugenikę itp. przez bogatych kierowanych przez ich propagandystów wywiadu.

Nazwanie go super rozprzestrzeniaczem żartów i teoretykiem spiskowym ma na celu nie tylko uciszenie go w konkretnych kwestiach medycznych, ale także uciszenie jego potężnego i elokwentnego głosu we wszystkich sprawach. Wnikliwe rozważenie jego głęboko przemyślanej naukowej myśli dotyczącej szczepionek, Światowej Organizacji Zdrowia, Fundacji Billa i Melindy Gatesów itp., oznacza otwarcie puszki robaków, których potężni chcą szczelnie zamknąć.

Dzieje się tak, ponieważ RFK, Jr. jest również surowym krytykiem ogromnej władzy CIA i jej propagandy, która sięga tak wielu dziesięcioleci i została wykorzystana do zatuszowania zabójstwa zarówno jego ojca, jak i wuja, dokonanego przez państwo bezpieczeństwa narodowego.

To dlatego jego wspaniała ostatnia książka „ American Values: Lessons I Learned from My Family” która nie zawiera ani jednego słowa o szczepionkach została odrzucona przez głównych recenzentów książek; ponieważ obraz, który maluje, zaciekle oskarża CIA na wiele sposobów, jednocześnie oskarżając środki masowego przekazu, które były jej rzecznikami.

Te robaki muszą być trzymane w puszce, tak jak musi być potęga międzynarodowych zwierzchników reprezentowanych przez Światową Organizację Zdrowia i Światowe Forum Ekonomiczne z jego Wielkim Resetem. Należy je odrzucić jako szalone teorie spiskowe, niewarte debaty ani ujawnienia.

Robert Kennedy junior, po imieniu i oddaniu poszukiwaniom prawdy, przywołuje ducha swojego ojca, ostatniego polityka, który ze względu na swoje ogromne poparcie ponad podziałami rasowymi i klasowymi mógł zjednoczyć kraj i oswoić władzę CIA w kontrolowaniu narracji, która pozwoliła na splądrowanie świata i kraju dla bogatych panów.

Więc go zabili.

Nie bez powodu Noam Chomsky jest wzorem dla Hedgesa, Greenwalda i Taibbi. Kontroluje otwieracz do puszek dla tak wielu. Ustalił parametry tego, co jest uważane za akceptowalne, aby zostać uznanym za poważnego dziennikarza lub intelektualistę. Nie ma wśród nich zabójstw Kennedych, ani 11 września, ani kwestionowania oficjalnej historii Covid-19, więc się ich powstrzymuje.

Potępienie cenzury, tak jak to zrobili, jest godne podziwu. Ale teraz Greenwald, Taibbi i Hedges muszą podejść do zakazanej bramy z napisem  „Tak daleko i nie dalej”  – i przeskoczyć nad nią.  Tam leżą prawdziwe historie. Wtedy zobaczą wijące się robaki.

___
https://www.zerohedge.com/geopolitical/opening-cias-can-worms

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Polecam gorąco ten przekaz do przeczytania.

  http://jennifercrokaert.com/messages/

  WYSŁANY DNIA18 LUTEGO 2021
  Ashian: Jeśli czujesz się zagubiony…

  Moi ukochani bracia i siostry, jeśli czujecie się zagubieni w tych czasach, jest to znak, że się przebudziliście, że wasza podróż między 3D i 5D naprawdę rozwija się z dużą prędkością.

  Jeśli czujesz się zagubiony, jest to znak, że jesteś lightworkerem, który odłączył się od świata 3D i przechodzi w świadomość 5D.

  Musisz odłączyć się od przekonań i „lepkości” rzeczywistości 3D, aby przejść do świadomości 5D. To nie jest dla zmyślonych! Przejście wymaga odejścia od rutyny, wiary w grindowanie od 9:00 do 17:00, skupienia się na pieniądzach-to-sukcesach i milionie innych mini programów operacyjnych, które zostały na Ciebie narzucone.

  Nie mówię, że zostawiasz za sobą swoich bliskich, swój dom, swoją pracę (chyba że zdecydujesz się na to) – puszczasz strukturę mentalną, konstrukcję procesów myślowych, które wiążą Cię z rzeczywistością 3D.

  Kiedy puścisz tę mentalną strukturę, tę matrycę, możesz poczuć się tak, jakbyś się przewracał, jakbyś był prany podczas szybkiego wirowania w jednej ze swoich pralek. To tak, jakby wszystkie strzępy tej dawnej matrycy zostały z ciebie wypłukane: ponieważ są. Zostajesz otrząśnięty ze starej, ograniczającej świadomości, abyś mógł ewoluować w świadomość 5D. To jest to, czego potrzeba, aby się wznieść.

  Wniebowstąpienie nie jest liniową progresją ze świadomości 3D i 5D: jest to skok kwantowy. Jest to liniowe o tyle, o ile ewoluujesz do pewnej duchowej wibracji w 3D, jesteś gotowy do ruchu, ale ten ruch nie jest krokiem w górę – jest to zupełnie inna świadomość. Działa na zupełnie innych zasadach niż twoja obecna struktura; dlatego czujesz się zagubiony – puszczasz 3D, aby mogły ewoluować nowe fundamenty, nowe mentalne i duchowe synapsy.

  Nie możesz stworzyć świadomości 5D na fundamencie 3D. Te dwie świadomości są niezgodne.

  Chociaż świadomość 5D jest tutaj w twojej domenie, nie jest jeszcze wystarczająco ugruntowana w większości – lub nawet w mniejszości – populacji, aby była dostatecznie widoczna, przeżywana i doświadczana przez większość lightworkerów. To jest praca w toku, to jest twoja praca, twoja misja duszy. To jest podróż wniebowstąpienia.

  Tak więc, ukochane siostry i bracia, jeśli czujesz, że pływasz w ciemności, że nie masz żadnych punktów orientacyjnych, które by cię poprowadziły, nie masz pojęcia o swoim przyszłym kierunku, nie masz pojęcia, co chcesz zrobić, aby służyć ludzkości, nie masz pojęcia aby twoje codzienne życie było tak znaczące jak głębia twojej tęsknoty… pogratuluj sobie! Opanowujesz przejście.

  Masz to. Tak trzymaj. Robisz o wiele lepiej niż ty i kiedykolwiek mieliśmy nadzieję, i chociaż możesz mieć problem z uwierzeniem w to, istnieją optymalne ramy czasowe.

  Pamiętaj, że jesteśmy z wami, kochamy was wszystkich i pomagamy wam wszystkim w każdej chwili.

  • marusia says:

   Tak,czuje sie zagubiona,zdezorientowana….i nie wiem co dalej.
   Ten komentarz powyzej to o mnie.

   Pozdrawiam redakcje i autorow! Od 3 m-cy zagladam tu kazdego dnia. Czytam wszystkie artykuly i komentarze. Czasem czytam dwukrotnie. Wlasciwie pochlaniam te informacje! Czesc z nich jest trudna badz przerazajaca,jednak nie pozwalam sobie na jakakolwiek ignorancje. Dziekuje za Wasz trud i prace.

Wypowiedz się