WIELKI RESET: Ludobójstwo jest na porządku dziennym wraz ze współczesnym niewolnictwem

List otwarty do mojego biskupa w sprawie wielkiego resetu

Blog Video Rebel

W ostatnią niedzielę mój kościół był zamknięty. Wszystkie nabożeństwa w mojej diecezji zostały zamknięte na polecenie mojego biskupa, który martwi się, że tak wiele osób uzyska wynik pozytywny na obecność covid.

Nie martwiłbym się testami PCR, które powiedzą nam, że mamy koronawirusa.

Austriacki poseł do ich parlamentu niedawno przetestował na żywo coca-colę na mównicy i wynik był pozytywny. W Europie stowarzyszenie kliniczne stwierdziło, że zaleca się wykonanie testów PCR po 17 cyklach w celu amplifikacji DNA znalezionego w wymazie w celu określenia obecności koronawirusa.

Stan Floryda wymaga od laboratoriów podania liczby amplifikacji cykli podczas przeprowadzania testu PCR. Po 35 cyklach 97% wszystkich testów jest pozytywnych. CDC zaleca 40 cykli amplifikacji. Wygląda na to, że ktoś w CDC próbuje spanikować opinię publiczną fałszywymi alarmami.

Medycyna w USA ma charakter polityczny, a nie empiryczny.

Badania empiryczne mówią, że jedynymi osobami hospitalizowanymi z powodu COVID są osoby z niedoborem witaminy D-3.

Placówka medyczna oparta na nauce podałaby wszystkim przybywającym pacjentom i personelowi bolus 250 000 IU witaminy D-3. Istnieją powody, dla których należy podawać dużą dawkę witaminy K-2, aby zmniejszyć liczbę i nasilenie przypadków zakażenia wirusem Covid. Efektem ubocznym witaminy D-3 jest zmniejszenie częstości występowania kilkunastu różnych nowotworów.

Efektem ubocznym K-2 jest to, że zmniejsza stwardnienie tętnic.

Ale nie możemy zarządzać tym, co jest słuszne z naukowego punktu widzenia, ponieważ rak i choroby serca przynoszą duże zyski.

Udowodniono, że iwermektyna leczy kovid. To jest tanie. Zabija wirusy, bakterie i pasożyty. Unikają tego lekarze, którzy działają na zlecenie Wielkiej Farmacji i chcą sprzedawać leki, które są nieskuteczne i kosztują 4000 USD na leczenie pacjenta.

Oczywiście powinniśmy udzielać wszystkim informacji, których potrzebują, aby się chronić. Weź witaminy D-3 i K-2.

Słyszałem, że tylko 367 zdrowych osób poniżej 60 roku życia w Stanach Zjednoczonych zmarło na COVID. Istnieje różnica między umieraniem z powodu COVID, a śmiercią z powodu COVID. CDC twierdzi, że 320 000 Amerykanów zmarło z powodu COVID.

Przyznają drobnym drukiem, że tylko 6% zmarło z powodu samego COVID. 18 000 to niewielka liczba zgonów w kraju liczącym 328 milionów.

American Center of Hospital Statistics podało nam dwie klasyfikacje covid. UO7.1 dotyczy wszystkich zgonów osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność COVID, mimo że testy PCR dają wiele fałszywych wyników. Drugi to UO7.2 i dotyczy wszystkich zgonów, które nie były badane, ale mogą mieć COVID na podstawie diagnozy gorączki lub kaszlu.

Tak więc z 320 000 zgonów wymienionych jako COVID, jedna trzecia faktycznie dała wynik pozytywny, a dwie trzecie zakładało, że ma COVID.

94% zmarło z powodu chorób serca, raka, niewydolności nerek, choroby wątroby, strzałów z broni palnej, narkotyków w nadmiernych dawkach, samobójstwa i wypadki samochodowe, ale zostały wymienione jako covid.

Gdyby każdemu pacjentowi podano bolus witamin D-3 i K-2 oraz iwermektyny, ilu z 18 000 ludzi by zmarło? Może mniej niż 800.

Dlaczego więc jesteśmy zamknięci i nosimy maski? Blokady niszczą klasę średnią i sprawiają, że opór wobec miliarderów z NWO jest ekonomicznie niemożliwy.

To wszystko jest częścią Wielkiego Resetowania. Mówi się nam, że w 2030 roku nic nie będziemy posiadać. Nie będziemy właścicielami naszych domów i samochodów. Nie będziemy nawet posiadać naszych ubrań. Wydzierżawiamy wszystko od miliarderów. To musi być prawda, ponieważ wszyscy obudzeni ludzie na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos powiedzieli, że to prawda.

Ta pandemia trwała długo. Koronawirus został wykonany w laboratorium na Uniwersytecie Północnej Karoliny.

Luc Montagnier zdobył w 2008 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny. Mówi, że Covid-19 jest bronią biologiczną i został wyprodukowany w laboratorium. Francis Boyle opracował amerykańskie przepisy dotyczące broni biologicznej. On się zgadza. To jest broń biologiczna.

Białko Spike zostało przekształcone z SARS w Covid. Dzięki temu może dostać się do ludzkich komórek. 4 nowe sekwencje zostały wprowadzone do Covid z wirusa HIV, w tym otoczka GP 41, która jest kluczem do zakażania ludzkich ciał przez HIV.

W 2014 roku NIH, dr Fauci i prezydent Obama przekazali chińskiemu laboratorium wojskowemu w Wuhan dotację w wysokości 3,7 miliona dolarów, aby wirus stał się jeszcze bardziej zaraźliwy.

Ta pandemia trwała długo. Jest to pierwsza z fal pandemii. Bill Gates powiedział, że po tym pojawi się kolejny wirus. Skąd on wie, że nadchodzi kolejna pandemia, jeśli nie wie, które laboratorium ją tworzy?

Ciągle słyszymy o paszportach cyfrowych, abyśmy mogli podróżować. Może po wydaniu przez NWO następnej broni biologicznej zostaniemy rozdrobnieni, więc nie będziemy mogli kupować jedzenia ani chodzić do pracy bez pozwolenia Billa Gatesa i NSA.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) powiedziała nam, że szczepionki mogą nawet nie powstrzymać rozprzestrzeniania się choroby. Jedyne szczepionki dozwolone w USA są oparte na informacyjnym RNA (mRNA). Są eksperymentalne i obejmują przeprogramowanie mRNA w naszych ciałach. Jedyna szczepionka znanej marki, która nie przeprogramowuje naszego organizmu, pochodzi od Astra Zeneca i wykorzystuje tradycyjne podejście. Ale to nie jest zatwierdzone. Czemu?

Catherine Austin Fitts stwierdziła w 1995 roku, że tak wiele funduszy emerytalnych zostało splądrowanych, że tłum NWO zdecydował się raczej na ludobójstwo na Amerykanach niż na restytucję. Powiedziała nam, że wierzy, że tłum NWO ukradł nam 50 bilionów dolarów. Jedną z rzeczy, których ludzie nie powinni mieć władzy, jest sprzedaż bilionów dolarów w obligacjach skarbowych i gromadzenie pieniędzy dla siebie.

Ludobójstwo jest na porządku dziennym wraz ze współczesnym niewolnictwem. To jest ścieżka Wielkiego Resetowania. Zamykanie kościołów to ostatnia rzecz, jaką powinniśmy robić w tym niebezpiecznym czasie. Każdy powinien opierać się wielkiemu złu, które nadchodzi.

___
https://vidrebel.wordpress.com/2021/01/05/an-open-letter-to-my-bishop-on-the-great-reset/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W A L K A ! ! ! !

  Znów skorzystam z ciszy, ponieważ impechment ma odbyć się w środę i powrócę do tego co już dawno temu pisałem.

  Ja nie jestem od tego żeby walczyć, ale zdaję sobie sprawę ,że są tacy POWOŁANI do walki….WOJOWNICY.
  Nie mogę i nie chcę ich krytykować, bo wiem że będą potrzebni. Natomiast mogę im służyć radą.

  Widzicie, wyjście na ulicę i protestowanie NIC NIE DA. Jakiekolwiek bunty , strajki, podpalenia NIC NIE DADZĄ. Walka z policją i wojskiem NIC NIE DA!

  Tylko się zmęczycie, a w gorszym wypadku coś Wam się stanie, wprowadzicie chaos i dacie oponentowi pretekst do ręki do siłowej odpowiedzi…..BEZ SENSU!

  JAK ZATEM WALCZYĆ?

  To dla takich ludzi jak Pan Notoruse, który narzekał od dawna i rwał się do walki.
  Przede wszystkim należy ustalić CELE WALKI.

  Z czym walczymy?

  W skrócie można napisać to tak:
  1. Walczymy z ekonomicznym szantażem
  2. Walczymy z Koronawirusem, a raczej ze szczepionkami przeciwko niemu:-)
  3. Walczymy z sieciami komórkowymi, które rozprzestrzeniają szkodliwe promieniowanie.
  4. Walczymy z MEDIAMI , które sieją propagandę.
  5. Walczymy z POLITYKAMI którzy walczą o władzę nad nami.
  6. Walczymy aby uchronić się przed wprowadzeniem para-totalitarnych systemów politycznych
  7. Walczymy z różnymi sektami, wyznawcami liczby 666 oraz tymi od wykorzystywania dzieci.

  Tak w skrócie można to ująć, pewnie każdy by coś dodał od siebie, ale zgrubsza chyba można to tak ująć i każdy się z tym zgodzi.

  Jak widzicie FRONTÓW dzisiaj jest tak wiele, że nikomu nie starczy pary, aby zająć się każdym z osobna. Nie da się buntować przeciwko wszystkim, a Wasza wojowicza krew poszła by na marne gdybyście po prostu chwycili za broń i wyszli na ulicę.

  JAk To ZROBIĆ ZATEM?

  Pisałem o tym już dawno, ale wówczas nie było to tak ważne, sprawy nie dojrzały wówczaas do takich rozwiązań, a dzisiaj wydaje się że nadchodzi czas na użycie takich właśnie środków.

  A sprawa jest bardzo prosta, JEDNYM POSUNIĘCIEM, można załatwić WSZYSTKIE POWYŻSZE PROBLEMY ŚWIATA!!!

  Jedyne co trzeba wiedzieć to to że TO WSZYSTKO DZIAŁA NA PRĄD!!!
  Wystarczy wyłączyć prąd w skali globalnej na kilka dni i WSZYSTKO SZLAG TRAFIA!

  No zastanówmy się po kolei.
  Jak zmuszą nas do korzystania z kas fiskalnych i kart bankowych skoro nie będzie prądu?

  Co się stanie ze szczepionkami w chłodniach, po 12 godzinach? Oczywiście agregaty trochę utrzymają to, zasilanie akumulatorowe też na trochę wystarczy, ale ile?
  Tydzień, dwa, miesiąc?

  Jak będą działać media bez zasilania, jak będą rozsiewać propagandę?

  Jak politycy będą nas indoktrynować BEZ PRĄDU??

  Jak sieci komórkowe będą działać BEZ ZASILANIA???

  Wydaje się ,że napisałem już wystarczająco dużo na temat recepty na sukces dla każdego wojownika.
  Dodam tylko że może się okazać ,że nie będzie to potrzebne, wystarczy że pojawi się rozbłysk słoneczny.

  Zresztą oni to wiedzą, nie bez przyczyny na całym świecie tak mocno promuje się i dofinansowuje budowanie własnych elektrowni z paneli słonecznych. Buduje się też elektrownie słoneczne tak gigantyczne że dają dziesiątki megawatów.

  Oni wiedzą że na świecie znajduje się obecnie około 470 elektrowni atomowych, aż 470….i tylko 470:-)))

  Zatem na dziś proponuję, SKUPCIE SIĘ NA ROZBŁYSKU, przywołajcie go jak Indianie przywoływali DESZCZ:-))

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Trafne uwagi. Cały budowany przez kilka tysięcy lat zhierarchizowany system władzy, był stworzony odgórnie. Więc nie da się go oddolnie zdemontować, przez żadne rewolucje czy wojny, a jedynie także odgórnie, co właśnie się dzieje na naszych oczach, chociaż widzą to jednie nieliczni.
   Rozbłysk słoneczny jest dość prawdopodobny, co spowoduje w przewadze dobroczynne skutki – zniszczenia sztucznej inteligencji i czipów: fizycznych, plazmatycznych, nanotechnologicznych i innych, którymi każdy mieszkaniec Ziemi jest naszpikowany.
   Negatywne skutki to zniszczenie całej elektroniki, i być może instalacji elektrycznej. Są technologie „wolnej energii” praktycznie bez kosztowe, dla każdego domu, które dopiero wtedy będą upowszechnione.

   • krnabrny1 says:

    To jednak zostanie zrobione jeśli ludzie sami sobie nie poradzą.
    Ostateczna alternatywa, teraz jednak działamy na innch płaszczyznach…RADZIMY SOBIE SAMI:-)

    Kiedy przyjdzie co do czego wyłączenie prądu na jednym kontynencie to kwestia „przestawienia kilku wihajstrów”. Cudny efekt CENTRALIZACJI ZARZĄDZANIA o którym wielu marzyło:-)

 2. krnabrny1 says:

  a tutaj codzienna dawka informacji od zwykłego Amerykanina:

  „Pelosi też nie pojawiła się dzisiaj w stolicy. Życzę jej najgorszego.
  Nie będę kłamać i twierdzić, że życzę jej wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że dostała skażoną partię adrenochromu.
  Trump będzie mówił na żywo z Alamo Texas
  https://www.youtube.com/watch?v=c_WNI43s3ds&feature=emb_logo
  (za 95 minut od teraz, czasu polskiego)

  Project Veritas zrobił WIELKIE popiersie PBS
  PBS BARDZO WYJAŚNIA SIĘ, ŻE KIEDY LICYTUJE SIĘ, JEDYNYM CELEM BĘDZIE ODEJMOWANIE KAŻDEGO OSTATNEGO DZIECKA KAŻDEMU OSTATNIEMU KONSERWUJĄCEMU I ZNISZCZENIE KAŻDEJ OSTATNIEJ RODZINY KONSERWACYJNEJ PRZEZ ŚWIADOME USUNIĘCIE DZIECI I PRAWDOPODOBNE POBRANIE RODZICÓW. To nie jest żart. Dokładnie to zamierzają zrobić.
  Mówi też, że planowali wrzucić mołotowa do stolicy. PBS POWIEDZIAŁ, To i wiele więcej. Najlepsze dwie minuty, KIEDYKOLWIEK GOTOWY.
  TRUMP NADAL TU JEST I OK.”

 3. krnabrny1 says:

  Ja już ustawiłem sobie przypomnienie, dziwne ale YouTube nie blokuje narazie tego wydarzenia. Pan Stankov zwrócił wczoraj uwagę aby śledzi co powie Pan Trump w Alamos.
  Tutaj jego słowa:

  „Breaking News – Oglądaj Alamo
  by GEORGI STANKOV wysłano 11 STYCZNIA 2021 R

  Georgi Alexandrov Stankov, 11 stycznia 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Jutro Trump odwiedzi Alamo na granicy z Meksykiem, aby rzekomo po raz ostatni skontrolować mur graniczny, który zbudował. Alamo to miejsce o wielkim znaczeniu symbolicznym dla wszystkich amerykańskich patriotów.

  W tym samym czasie bagno zaczyna się od jego drugiego oskarżenia.

  Cóż za doskonały moment, by Trump przywołał w Alamo, w pełnym pasji przemówieniu skierowanym do narodu amerykańskiego, ustawę o powstaniu i rozpoczęcie z pomocą wojska aresztowania wszystkich skorumpowanych i złych polityków, którzy popełnili zdradę popierając oszukańcze wybory Biden.

  Ponieważ oszustwo to zostało popełnione w ramach międzynarodowego spisku z udziałem Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i prawdopodobnie kilku innych sojuszników z NATO, w tym neutralnej Szwajcarii, gdzie swoją siedzibę ma ciemna globalistyczna kabała, deklaracja ta spowoduje również kryzys polityczny w historii nowożytnej. Przecież kraje te popełniły akt wojny przeciwko Republice Amerykańskiej i jej suwerenowi – narodowi amerykańskiemu. Kraje toczyły ze sobą wojny znacznie mniej.

  Czy jest lepsza dramaturgia niż ta? Gdybym był reżyserem tego dramatu, scenariusz napisałbym dokładnie w ten sam sposób. Kto wie? Może zrobiłem to na poziomie duszy…

  Właściwie Trump nie ma innego wyjścia, jak zrobić dokładnie to, co tutaj sugeruję, ponieważ w przeciwnym razie kabała będzie go ścigać, a on i jego rodzina nie przeżyją. W tym samym czasie naród amerykański zostanie całkowicie zniewolony przez Cabal i jej lewicowy tłum, ponieważ ci ludzie nie mają szansy się wznieść i zawsze byli marionetkami rządzącej kliki. W rzeczywistości wielcy giganci technologiczni będący w posiadaniu kabały już zaczęli masowo ograniczać wolność słowa wszystkich krytycznych osób.

  Jednak to się nigdy nie wydarzy, ponieważ nie jest to częścią Boskiej strategii na obecny Czas Końca. Trump i stojąca za nim armia odniosą duży sukces.

  Wraz z początkiem masowych aresztowań w USA również fałszywy MSM musi zostać przejęty pod pełną kontrolą przez wojsko, aby natychmiast rozpocząć masowe rewelacje na wszystkich poziomach, aby wyjaśnić ludziom cel tego reżimu wojskowego i przyjąć z dala od lęków ludzi, mogą skończyć w wojskowej dyktaturze. Rewelacje muszą być tak szerokie i szokujące, że masy zostaną przytłoczone i prawie sparaliżowane, a to ułatwi pracę nowego rządu wojskowego w celu aresztowania wszystkich podejrzanych i ich deportacji. Gdybym był strategiem wojskowym, zrobiłbym to w ten sposób.

  Tak właśnie rozwija się ziemski dramat, tak jak przewiduję go w tym tygodniu.

  Jednak wkrótce potem musi nastąpić Przesunięcie Międzywymiarowe, ponieważ to, co reżim wojskowy zamierza osiągnąć przeciwko elicie rządzącej przestępczością, nie jest nawet ułamkiem tego, co musi się wydarzyć na tej planecie, aby jej ludzka populacja została w pełni wyzwolona. Można to osiągnąć tylko dzięki Boskiej Interwencji .

  Jest to moment, w którym my, wniebowstąpieni mistrzowie i nowi duchowi przywódcy oraz nauczyciele ludzkości musimy wkroczyć na scenę i przekształcić ten obskurny ziemski dramat w najpiękniejszą bajkę o niekończącym się szczęśliwym końcu.”

Wypowiedz się