Watykan na szczycie zarządzania systemem prawa morskiego dla niewolników, a eksperyment z pudełkiem.

Kolejny artykuł o systemie prawa morskiego, który jest nadrzędny na konstytucjami i prawami poszczególnych krajów. Dlatego często dziwimy się, także w Polsce, dlaczego Konstytucja, czy ustawowe akty niższego rzędu, nie są przestrzegane.

Jednocześnie zrozumienie funkcjonowania tych dwóch systemów prawa pozwala wyjaśnić, co się dzieje w USA, w tym też, że Joe Biden jest wybranym ( co prawda w wyniku gigantycznych fałszerstw) prezydentem Dystryktu Columbia w Waszyngtonie, który to stan jest niezależnym od USA miastem państwem.

W tym małym stanie, państwie, który tylko w wyborach głosuje, tak jak wszystkie stany, aż 93 procent zagłosowało na Joe Bidena, a tylko 5 % na Donalda Trumpa. Dowodzi to, że jej nieprzypadkowi mieszkańcy, w liczbie zaledwie kilkuset tysięcy, doskonale wiedzą, co się faktycznie dzieje w USA.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Hanna Kazahari

Wybrane komentarze

Hanna Kazahari

Wideo https://youtu.be/XDrYn8lEMUA

Romtar57

Witam. Nie zajmuję się polityką. Wierzę, że Bóg pokieruje w końcu sprawami ludzi. Po latach(63) doszedłem do tego: romualdpisze.blogspot.com Nie oczekuję niczego, chciałbym, aby Pani to wiedziała. Pozdrawiam.

rick n

@Romtar57 jeśli w to wierzysz to się nieco rozczarujesz: https://www.youtube.com/watch?v=e8kxODyiW08 – Fałszywa duchowość – Joanna Rajska

rick n

@ Hanna Kazahari Dobry film – Zasadniczo nie ma znaczenia kto pierwszy oddaje salut – przyjmuje się że to niższy stopniem, jako pierwszy – ale gdy dany prezydent np. chce(z własnej inicjatywy) uhonorować żołnierzy jako takich (za ich samą służbę) pierwszy podnosi rękę do salutu – Trump robił i tak i tak, z tym, że oczywiście było zawsze oddanie salutów z obu stron, lub tylko ze strony żołnierzy (prezydent nie ma obowiązku salutować wszystkim natomiast żołnierze muszą salutować prezydentowi) TU NIE MIAŁA MIEJSCA ŻADNA Z OPISANYCH WYŻEJ SYTUACJI CO MÓWI AŻ NADTO WYRAŹNIE SAMO ZA SIEBIE (tzn.że ten figurant jest nikim i tak jest traktowany m.in przez wojsko)

rick n

@ Hanna Kazahari Dobry film – Zasadniczo nie ma znaczenia kto pierwszy oddaje salut – przyjmuje się że to niższy stopniem jak o pierwszy – ale gdy dany prezydent np.chce(z własnej inicjatywy) uhonorować żołnierzy jako takich(za ich samą służbę) pierwszy podnosi rękę do salutu – Trump robił i tak i tak z tym że oczywiście było zawsze oddanie salutów z obu stron lub tylko ze strony żołnierzy(prezydent nie ma obowiązku salutować wszystkim natomiast żołnierze muszą salutować prezydentowi) TU NIE MIAŁA MIEJSCA ŻADNA Z OPISANYCH WYŻEJ SYTUACJI CO MÓWI AŻ NADTO WYRAŹNIE SAMO ZA SIEBIE (tzn.że ten figurant jest nikim i tak jest traktowany m.in przez wojsko)

Ch. G.

Lepszy na Wolnosci kasek lada jaki, Nizli w niewoli przysmaki… Ludzie badzcie za Wolnoscia i nie dajcie sie szczepic! A Maseczki sa SYNONIMEM NIEWOLNICTWA!!!

Ch. G.

@Tomasz Modecki Niewierny Tomasz. Okay. Pisze w Pismach uczacych Religi o tzw. BULLI PAPIESKIEJ WYDANA PRZEZ KTOREGOS TAM PAPIEZA. (KONSTANTYNA) ktora mowi ze czlowiek od momentu Urodzemia jest wlasnoscia Kosciola. A co za tym idzie jest urodzonym Niewolny. A te cale zdarzenie ktore Kosciol a wiec papiez wyrzadzil calemu swiatu krzywdy. A ty Sie pytasz o Dokumenty potwierdzajaceto o czym tutaj jest mowa. Ciebie nie warto ratowac wierz w co chcesz. Ja wiersze w Boga i Jesusa Chrystusa ale kosciol dla mnie jest Tabularaza. Nie chce miec z nimi nic WSPOLNEGO i potepiam ich wszystkich. Porozmawiajz ludzmi ktorzy byli przesladowani przez kosciol, dzieci ktore byly gwslcone przez kosciol, i takie ktore bxly swiadkami sklada nia ofiar z dzieci w imieiu jak ichs tam starych Bogow Egipskich albo Babilonskich. Bog dal Ludziom Wolna Wole. Sam musisz szukac prawdy a nie jak slepy isc przez zycie i trzymac sie kurcuowo starych dogmow bo tak ci wygodnie. Zacznij Myslec. I OTWORZ OCZY.!!!

Donna *****

@rick n armia pokazała ze nie uznają go za szefa. Nie dostał kodów , zostały zablokowane przez Pentagon, który został wyczyszczony przez DT , zdrajcy np. Kisinger już tam nie ma żadnego stanowiska.

sheunique3

@Tomasz Modecki właśnie przed chwilą w necie czytałam o Prawie Morskim i o roli Watykanu, City London i DC Waszyngton. Drogi Panie, trzeba szukać to znajdziemy info o tym…☺️

Arek Wisniewski

Dopóki nikt nie wyłączy Telewizji gadów to nic się nie zmieni. Ludzie dalej w większości nie wiedzą co się dzieje.

Sylwestra Szeffer

Kobieta wolna wyglada tak jak to prezentujesz nam w filmiku: emanujac spokojem, mądrością🦉 i pięknem duszy. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Haniu i Siostry.🌻 Dziękuję za kolejne dawki wiedzy poszeszajace świadomość człowieka wolnego.

Katarzyna Wawrykòw

Tak wszystko się wyjaśnia po malutku wszystko będzie jasne że gady siedzą w Watykanie to jest straszne co się dzieje na świecie ale jestem dobrej myśli że będzie dobrze Bóg czuwa nad nami

expert1952

Wytłumacz , dlaczego kolejni Papieże całują rękę rabina ?

Papik 007

To co mnie najbardziej przeraża, to fakt, że rządy są bezbronne bez ludzi. Chodzi mi o to, że gdyby ludzie za pieniądze im nie służyli i nie wykonywali wszystkich rozkazów, szczególnie tych złych to nie byliby tacy cwani.

Barbara Presesent

Obejrzałam otwarcie tunelu Gotarda. Szok i obrzydliwość.

ProKontra

Potwierdzam. Podobnie zresztą wyglądała ceremonia na otwarcie igrzysk w Londynie2012. Jaką chorą wyobraźnię trzeba mieć, by coś takiego wykreować… i by czymś takim „cieszyć” oczy …? To są chorzy ludzie…

Jacek Suchodolski

Dzień dobry pani Haniu, jestem mężczyzną i pewnie będę krytykowany przez pewną część słuchaczy płci męskiej, ale niestety co do wlewania optymizmu w nasze dusze,wy kobiety jesteście górą! Po wysłuchaniu wizji przyszłości takich panów jak St.Michalkiewicz, M.Masny.St.Krajski człowiek zaczyna rozglądać się za sznurkiem…. Oczywiście cenię ich za wiedzę, elokwencję,ale brak im tego co Panią określa- słoneczne spojrzenie w przyszłość poparte wiedzą,wiara, że jutro będzie lepiej!!! Nawet jeżeli nie wszystko się sprawdzi, no to co?…..Miejmy w sercach Pana Boga, Miłość do Niego, siebie i innych ludzi a wszystko będzie dobrze!!!♥️♥️♥️

Wojownik Orła Białego White lives matter

1.Jeżeli maski pomagają to po co dystans 2m

  1. Jeżeli dystans pomaga to po maski
  2. Jeżeli maski i dystans pomaga to po lockdown
  3. Jeżeli punkt 1+2+3 pomagają to po co szczepionka.
  4. Jeżeli szczepionka będzie bezpieczna to po co zwolnienie od odpowiedzialności w sprawie powikłań. NOWĄ SZCZEPIONKE NA COVID POWINNIŚMY PRZETESTOWAĆ WYŁĄCZNIE NA PRZEDSTAWICIELACH RZĄDU JEŻELI NIC IM NIE BĘDZIE ZNACZY ZE BEZPIECZNA , A JEZELI POUMIERAJĄ, TO NARÓD BEDZIE BEZPIECZNY

ttt fee

Oni beda sobie wszczepiac roztwör witamin, a na oczach ludzi oczywiscie bedzie pokazana szczepionka, czyli oszustwo

Pola Raksa

Dręczy mnie sprawa gości na inauguracji. Czy powinni tam być zagraniczni dyplomaci, może głowy państw np.? Byli? Faktycznie dziwna była ta ceremonia.

nemo nemo

Pani Haniu, wątpię, czy Borgolio dostał prawdziwą tzw szczepionkę. Po co mieliby pozbywać się użytecznego narzędzia? Pewnie przyjął sól fizjologiczną.

Joanna Kaminska

Dużo zdrowia na nowy tydzień dla wszystkich…tak Haniu to samo z prawem morskim jest w Polsce jesteśmy niewolnikami z dużych drukowanych liter,naszymi aktami urodzenia handluje się na giełdzie jak przedmiotami…trzeba wziąć los w swoje ręce!!!!!

Małgorzata Leoniec

Dziś w nocy Watykan ciemny.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Małgorzata Leoniec

@Hhh Gg Masz na YT na żywo kamery z Watykanu.Można 24 h podglądać co sie dzieje na Pl.Św.Piotra.

Iwona Jankowska

@Małgorzata Leoniec to już 2 raz w przeciągu 2 tygodni.Jeżeli prawda z tym złotem,to prędzej bym w to uwierzyła(tajemnica ile transpontu itd)niż w to,że po ciemku robią aresztowania.

Jolanta Dallara

Tak to prawda tez widzialam pare razy juz bylo ciemniutko w Vatykanie

kasandra

Papież i biden, to widoczne kukiełki.Też są niewolnikami swoich szefów.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=3FT4Ai4dt80

Wypowiedz się