Walka o wolność trwa – inicjatywa w Karpaczu – referendum w sprawie lockdownu – iskra na beczkę prochu…?

Bardzo dobra inicjatywa, budowy zbiorowej świadomości w ramach współżyjącej i współzależnej od siebie społeczności w Karpaczu. To jest WZÓR DO NAŚLADOWANIA we wszystkich samorządach w kraju.

 Redakcja KIP

 

 


.
W Karpaczu grupa mieszkańców zgłosiła u burmistrza wolę zorganizowanie referendum w sprawie doprowadzenia do ruiny finansowej ich i ich miasta totalitarnymi zakazami i nakazami w związku z fałszywą pandemią. Pytanie referendalne brzmi:

„Czy zgadzasz się na respektowanie nakazów, zakazów i ograniczeń praw i wolności obywatelskich wprowadzonych wbrew ustawom i Konstytucji RP poprzez rozporządzenia Rady Ministrów w związku ze stanem epidemii?”

Inicjatorem referendum jest Wojciech Rynglewski, który w poniższym krótkim filmiku opowiada o tej inicjatywie:
.

.
Szkoda, że autor filmiku nie sfilmował wszystkich protestujących, biorących udział w pikniku wolności, ani plakatów jakie mieli.
Więcej o owym pomyśle pisze w mediach:
https://www.money.pl/gospodarka/turystyka-w-karpaczu-bedzie-referendum-dotyczace-sanitarnych-ograniczen-6593861413665600a.html
https://bezprawnik.pl/referendum-w-sprawie-obostrzen/
https://www.nj24.pl/article/w-karpaczu-chca-wypowiedziec-posluszenstwo?fbclid=IwAR2E7CVkcEcHrApefEpuQoOnY3iS1ZMWeE3DO7G7b9U9ZUucaDVYV3CdaRo
.
Nawet okupacyjna gadzinówka Zionzeitung GW o tym poinformowała:
https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26657356,karpacz-idzie-na-calosc-nie-chce-rzadowych-zakazow-i-nakazow.html
.
Burmistrza Karpacza ogromnie martwią wielomilionowe straty, jakie Karpacz poniósł do tej pory i mówi o tym otwarcie:
https://innpoland.pl/164829,burmistrz-karpacza-referendum-to-symbol-frustracji-mieszkancow-i-biznesu
.
Karpacz to małe miasteczko liczące wg GUS 31 grudnia 2019 4570 mieszkańców. Zaznaczyć tu należy, że jeszcze w 2007 roku Karpacz liczył 4997 mieszkańców.

.
Na przestrzeni 12 lat liczba mieszkańców spadła o prawie 1/10. Ogromna większość mieszkańców Karpacza żyje z turystyki – według burmistrza Radosława Jęcka 95 %. Nie ma więc czemu się dziwić, że przynajmniej odważniejsi z nich się buntują. Miasteczko i tak powoli się wyludnia. Z turystyki w kraju, którego większość mieszkańców tzw. „transformacja” sprzed 30 lat wpędziła w biedę, utrzymać może się niewielu. A i im totalitarne zakazy i nakazy narzucone na fali fałszywej „pandemii” odebrały podstawy ich materialnej i finansowej egzystencji.
.
Czy referendum na szansę na sukces? Nie wiem. Na filmiku z protestu w dniu 6 stycznia widać było kilkadziesiąt osób protestujących. Ale widać było też radiowozy z włączonymi kogutami, z których policja obserwowała protest. Widać było również przechodniów w namordnikach, którzy do protestu nie dołączyli.
Jeśli nawet uda się inicjatorom referendum zebrać 500 podpisów, frekwencja w referendum będzie wystarczająca i większość uczestników odrzuci totalitarne zakazy i zakazy okupanta, on – okupant – i tak tego referendum nie uzna. Niemniej jest to chyba jedyna droga do wolności! Protestować!
Nie petycje i apele pisane do okupanta, które lądują w koszu, ale oddolny masowy protest  i stawiany opór może powstrzymać narzucony Polakom totalitaryzm NWO i już wdrożone szczepionkowe ludobójstwo.
.
Wojciech Rynglewski w filmiku poinformował o tym, że z innych miast dzwoniono do niego i że ta inicjatywa już się rozszerza. Oby protest z małego Karpacza był iskrą na prochy, których eksplozja rozsadzi totalitaryzm narzucony Polsce i Polakom.
.

Brawo Karpacz! Walka o wolność trwa…

.
.
opolczyk

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawa informacja od zwykłego Amerykanina. Najpierw przeczytajcie.

  |Parler usunięty z platformy
  Idą dla KAŻDEGO. To totalna komunistyczna klapsa. Podejrzewa się, że próbują powstrzymać Trumpa od mówienia, ponieważ zamierza upuścić towary i chcą, aby był całkowicie ocenzurowany. Dziś wieczorem miał wyjść na żywo gdzieś o 7, gdzie gdzieś nigdy nie został ujawniony, a potem Newsmax powiedział, że go złapią, ale to się nie zmaterializowało.
  Nikt nie wie, co się dzieje, poza tym, że lewica jest PANIKOWANA, dlaczego tak bardzo chcą go oskarżyć, skoro zostało mu tylko 12 dni?

  Jeśli Trump coś ma, to cholernie dobrze, lepiej zrób to teraz.
  PRZEWIDYWANIE: MSM narzeka na kody nuklearne, ponieważ zamierzają użyć broni nuklearnej, jeśli Trump zrobi swój ruch, aby zniszczyć ich wszystkich, i chcą, aby został obwiniony.
  Skąd właściwie pochodziłyby bomby atomowe? Chiny i Izrael, a może Rosja. Pamiętasz te naprawdę dziwne pająki, które tymczasowo pojawiały się we wszystkich większych miastach? Prawdopodobnie zostały one umieszczone, aby zapewnić umieszczenie kolejnej broni nuklearnej. Ci zrobili obchód podczas tego tajemniczego niedoboru helu 3. Aby o tym pamiętać, musisz być starym zegarem na tej stronie.
  Wysoce prawdopodobne: mają już sfałszowany film z premiery i zagrozili, że użyją broni jądrowej, jeśli Trump zrobi coś więcej, aby naprawić wybory. Płaczą o kodach startowych io tym, że nie jest wystarczająco stabilny, aby je mieć, ponieważ zamierzają użyć samych atomów, jeśli to konieczne, i chcą, aby publiczne sumienie i pęd zostały już skierowane przeciwko Trumpowi, jeśli zdecydują się to zrobić.
  |

  Pan Amerykanin sugeruje, że lewica czegoś bardzo się boi. Przypuszcza ,że może chodzić o broń atomową.

  Jaka może być przyczyna tego strachu, który wydaje się być ewidentny, patrząc na ich histeryczne posunięcia?????

  Tutaj odpowiedź jest niezwykle prosta, tylko trzeba jak zwykle połączyć odpowiednie punkciki:-)
  Zapewne wiecie, że całkiem niedawno Iran, wydał akt oskarżenia i rozkaz schwytania Pana Trupma pod zarzutem wydania rozkazu zabicia Pana Sulejmaniego. Było to oczywiste wówczas, ponieważ Pan Trump oficjalnie się do tego PRZYZNAŁ.

  Teraz wiemy PO CO się przyznawał!:-)

  Otóż, ten list gończy Iraku, wcale nie jest listem gończym, a propozycją…….AZYLU!
  Wyobraźcie sobie sytuację, że w pewnym momencie Pan Trump zostaje ZWINIĘTY, aresztowany i odtransportowany do Iraku na ………. PRZESŁUCHANIE!!!!!

  Zdajecie sobie sprawę co Pan Trump MOŻE POWIEDZIEĆ i co MOŻE WYWIEŚĆ????

  Tak, z pewnością tego właśnie boi się amerykańska lewica!
  A te plotki o zainstalowaniu ładunków atomowych są oczywiście groźbą, w stylu, co zrobimy jeśli się wygadasz!:-))

  Nie wiem oczywiście czy ta groźba ma realne podstawy czy też jest to blef. Natomiast natura obaw i ich przyczyny wydają się być OCZYWISTE.

  To oczywiście tak czy siak, stawia w fatalnej sytuacji amerykańskie wojsko, a raczej mówiąc precyzyjniej GENERALICJĘ. No bo pierwszymi pytaniami z jakimi spotkał by się Pan Trump były by pytania dotyczące, faktycznego stanu arsenału, faktycznego stanu tego KTO WYDAWAŁ ROZKAZY, faktycznego stanu W CO FRA US ARMY!

  Sami rozumiecie ,że jest to sytuacja PATOWA, ponieważ bez względu czy Pan Trump zostanie jako prezydent czy też, zostanie aresztowany jako oskarżony… ONI MAJĄ PRZECHLAPANE!.

  PRZEWIDYWANIA.

  Armia obecnie stara się grać na kilka frontów, dopóki może i nie poplączą jej się nogi w tym chocholim tańcu lub dopóki MUZYKA BĘDZIE GRAŁA.

  Wydaje się ,że z punktu widzenia armii najbezpieczniej było by usadzić Trumpa na wysokiej prezydenckiej emeryturze z zestawem listów jego “wpadek”, tak aby nie gadał ale żył. Jednakże posunięcie Iraku zniszczyło te plany.

  Wydaje się ,że obecnie jedyne co im pozostaje to wyeliminowanie Pana Trumpa, a w między czasie zamknięcie mu ust. Nie mogą go zabić przed zaprzysiężeniem nowego prezydenta. Zatem Pan Trump ma kilka dni na działania.

  Pan Trump albo da się zabić, albo zostanie aresztowany…..albo dogada się z wojskiem:-)

 2. krnabrny1 says:

  Nie muszę chyba dodawać jak zareagował by na taką “spowiedź” Pana Trumpa Izrael.
  To wyjaśnia rownież, dlaczego Irak CHCE UDZIELIĆ TAKIEGO AZYLU TRUMPOWI:-)

 3. krnabrny1 says:

  Jak na zawołanie pojawił się pewien artykuł w Jerusalem Post, jak Żydzi przedstawiają sprawę Żydom?:-)

  https://www.jpost.com/american-politics/capitol-riots-this-jewish-student-helped-ensure-bidens-presidency-654814

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Zamieszki na Kapitolu: ta żydowska studentka pomogła zapewnić prezydenturę Bidenowi.

  „To był wielki zaszczyt i podekscytowanie, to było jak spełnienie marzeń politologa”.
  Autor: RON KAMPEAS / JTA 9 STYCZNIA 2021

  Pracownicy Senatu USA mają przy sobie pudła z głosami Stanowego Kolegium Elektorów na Kapitolu, 6 stycznia 2021 r.

  Pracownicy Senatu USA mają przy sobie pudła z głosami Stanowego Kolegium
  Żydowska studentka college’u nie ratowała dostojnych skórzanych pudeł z głosami wyborczymi, które pozwoliłyby Kongresowi potwierdzić wybór Joe Bidena z tłumu zwolenników Trumpa próbujących powstrzymać ten proces. Zdjęcie pochodziło z wcześniejszego ranka, kiedy ona i inni asystenci przynieśli pudła do komnaty Izby Reprezentantów USA, zanim tłum zaatakował Kapitol i zmusił ustawodawców i pracowników do ukrycia się.

  „To był wielki zaszczyt i podekscytowanie, to było jak spełnienie marzeń politologa” – powiedział Leach Żydowskiej Agencji Telegraficznej o zaproszeniu do wzięcia udziału w rytuale.

  Leach, lat 19, jest studentem na Northwestern University na kierunku politologia, który wrócił w tym tygodniu do Kapitolu, aby pomóc w procesie certyfikacji, ponieważ program, który zwykle udostępnia strony szkół średnich, został zawieszony z powodu pandemii. Ktoś zrobił jej zdjęcie w pracy w środę rano, co przekształciło się w historię heroizmu w mediach społecznościowych tego popołudnia.

  „Oto kobiety – asystentki Senatu – które miały przytomność umysłu i odwagę, aby przetransportować i zachować bezpieczeństwo głosów wyborczych przed ucieczką z Senatu” – powiedział @ RaeMargaret61, użytkownik Twittera, którego posty zebrały ponad 360 000 polubień do czwartku wieczorem. „Zawsze będą złoczyńcy. Zawsze będą bohaterowie ”.

  W wywiadzie Leach opowiedziała o swoim doświadczeniu w środę.
  „Najstraszniejszą częścią tego wszystkiego było to, jak szybko sytuacja uległa eskalacji, i minęło od jednej minuty patrzenia przez okno i śmiechu w stylu„ patrz na szalonych ludzi na zewnątrz ”, aż nagle jesteśmy zamknięci w komnata i ludzie walą w drzwi – powiedziała.

  „Słyszymy ich na zewnątrz. Jesteśmy w stanie podciągnąć media społecznościowe i zobaczyć dosłowne zdjęcia ludzi po drugiej stronie ściany. Mieliśmy flagi konfederatów w tylnym korytarzu, dziesiątki ludzi napływały przez Rotundę, więc wiesz, żeby zobaczyć te obrazy i wiedzieć, że jedyną rzeczą, która utknęła między nami a nimi, była ściana Izba Senatu. To był onieśmielający i pod wieloma względami całkowicie przerażający moment ”.

  Jej przerażenie wzrosło, gdy Leach zdała sobie sprawę, że zostawiła swój telefon w komorze. Wkrótce znalazła sposób, aby dotrzeć do swojej rodziny i zapewnić ich, że jest bezpieczna. Jej ojciec – Daylin Leach, demokrata, który przez lata służył w obu izbach legislatury stanu Pensylwania – nie mógł powstrzymać dumy, umieszczając wirusowe zdjęcie na swoim kanale na Twitterze.

  Brennan Leach powiedziała, że ​​to doświadczenie rzuciło dla niej nowe światło na wkład, jaki wybrani urzędnicy wnoszą dla swoich wyborców.
  „To takie momenty jak ta, kiedy naprawdę jesteś w samym środku pracy, którą wykonują ci ludzie i jesteś zmuszony zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo narażają się na ryzyko, ile dają za swoją pracę” – powiedziała.

  Środowe zdjęcie nie było pierwszym, kiedy Leach, który mieszka na przedmieściach hrabstwa Montgomery w Filadelfii, znalazł się w centrum uwagi. W październiku 2016 r. W telewizyjnym ratuszu na przedmieściach Filadelfii Leach zapytała kandydatkę na prezydenta Demokratów Hillary Clinton o potencjalne szkody wyrządzone młodym kobietom przez dyskredytujące komentarze ówczesnego republikańskiego kandydata Donalda Trumpa na temat kobiet.

  Clinton oczywiście doceniła to pytanie, ale wkrótce Leach znalazła się w środku politycznej burzy, kiedy powiedziała reporterowi, że zadała pytanie swojemu ojcu. Konserwatyści potępili ją jako roślinę, czemu zaprzeczała wtedy i teraz.
  Starszy Leach jako prawodawca otwarcie nawoływał do tego, co uważał za antysemityzm, i skupiał swoją politykę na „tikkun olam”, hebrajskim wyrażeniu oznaczającym „naprawę świata”, który stał się motorem dla amerykańskich liberałów. („Donald Trump nie jest facetem w stylu tikkun olam”, powiedział na kongresie Demokratów w Filadelfii w 2016 roku. „On jest bardziej typem faceta typu zniszczone olam”).

  Brennan Leach powiedziała, że ​​nie lubi mieszać swojej religii ze swoją polityką, ale stwierdziła również, że pracując i studiując politykę, „myślę o jej żydowskości”. Powiedziała, że ​​jest dumna ze spotkania z żydowskimi senatorami.

  „Wspaniale jest widzieć żydowskich przywódców w Senacie” – powiedział Leach. (Chuck Schumer z Nowego Jorku ma zostać przywódcą większościowym, najwyższe stanowisko kiedykolwiek zajmowane przez Żyda w rządzie USA).

  Leach powiedziała, że ​​nie liczy na karierę jako wybrany polityk, ale jej cel był inny.
  „Moją wymarzoną pracą jest sekretarz prasowy Białego Domu” – powiedziała, wyjaśniając, że łączy ona obie jej dyscypliny akademickie, nauki polityczne i komunikację, a także sama w sobie oferuje swego rodzaju polityczną potęgę. Środowe zamieszki, które miały miejsce po tym, jak Trump kazał swoim zwolennikom przenieść się na Kapitol, potwierdziły to boleśnie.

  „Bycie sekretarzem prasowym”, powiedział Leach, „jest ostatecznym łącznikiem między prezydentem, który jest oczywiście niezwykle konsekwentny w swoim przesłaniu, a resztą świata, prasą i opinią publiczną”.

Wypowiedz się