Jak udokumentowałem w The COVID Chronicles: The Backstory – 2001-2018 i The COVID Chronicles: The Ramp Up – 2019 , „pandemia” COVID-19 została zaplanowana z dużym wyprzedzeniem. Poniższe dokumenty i ćwiczenia dowodzą, że to, czego byliśmy świadkami przez cały rok 2020, nie jest przypadkowe:

Oto niektóre z głównych, ale można by uwzględnić kilka innych. Wspólna lista podmiotów zaangażowanych w większość, jeśli nie we wszystkie z tych działań, obejmuje Światową Organizację Zdrowia (WHO), ONZ, Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), Zdrowie i Opiekę Społeczną Stanów Zjednoczonych (HHS), Bill i Melinda Gates Foundation, Johns Hopkins Center for Health Security, The Rockefeller Foundation, The World Economic Forum (WEF), Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DOD) oraz rządy Stanów Zjednoczonych i Chin. To oszałamiająca ilość władzy, pieniędzy i wpływów reprezentowanych w planowaniu tych wydarzeń.

Niemal od samego początku tej „plandemii” Bill Gates i inni światowi przywódcy, politycy i pracownicy służby zdrowia zaczęli powtarzać stwierdzenia, że ​​tylko szczepionka przyjęta przez wszystkich może pomóc przywrócić sytuację do normy. Biorąc pod uwagę, że COVID-19 był nowym wirusem, skąd mogli wiedzieć tak szybko, że do jego wyeliminowania potrzebne będą globalne szczepienia? Teraz, gdy pojawiają się doniesienia o mutacjach wirusa, które są jeszcze bardziej zaraźliwe, czy szczepionki będą miały znaczenie za kilka miesięcy? Dlaczego ktoś miałby się szczepić, skoro WHO publicznie oświadczyła, że nie ma pewności, czy szczepionki mogą w ogóle zapobiec infekcji lub dokładnie wiedzą, jak długo wytrzymają przeciwciała przeciwko koronawirusowi?

Big Pharma od dawna pracuje nad szczepionkami na koronawirusa. W swojej 10-letniej historii Moderna nie wprowadziła na rynek ani jednego produktu, zanim niedawno otrzymała zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach kandydata na szczepionkę mRNA. Szczepionki, które miały zająć 18 miesięcy (już daleko od normy 7–10 lat), zostały wprowadzone na rynek w czasie o połowę krótszym. Czy to możliwe, że te szczepionki były opracowywane na długo przed rozpoczęciem pandemii? Miliardy dolarów publicznych przekazano producentom szczepionek i koalicjom , takim jak GAVI , CEPI (oba utworzone i finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów) oraz COVAX WHO. Chociaż prezydent Trump wycofał wsparcie finansowe dla WHO w kwietniu, w czerwcu ogłosił, że Stany Zjednoczone przez cztery lata przeznaczą na GAVI 1,16 miliarda dolarów na finansowanie szczepionek .

Kiedy zaczęły się pojawiać fakty (kliknij sekcję Fakty o COVID-19 poniżej, aby uzyskać pełną listę) na temat COVID-19 i błędnych wysiłków, aby go powstrzymać, świadomość, że coś jest nie tak, stała się bardziej powszechna. Wraz z szybkim rozwikłaniem narracji o pandemii, ludzie zaczęli bardziej martwić się szczepionkami i szybkością ich produkcji. Uruchomiono masowe kampanie propagandowe, aby stłumić obawy i przekonać ludzi do wstrzyknięcia szczepionek opartych na technologiach eksperymentalnych . Wysiłki zmierzające do udaremnienia „dezinformacji” również nasiliły się, ponieważ platformy mediów społecznościowych i środki masowego przekazu cenzurowały wszelkie wiadomości lub fakty, które przedstawiają szczepionki jako niebezpieczne.

Fakty na temat COVID-19

Oto kilka szybkich faktów na temat COVID-19 na wypadek, gdybyś je przegapił.

Te fakty nie przedstawiają COVID-19 jako bardzo śmiertelnego wirusa. Wydaje się, że przytłaczająca większość może walczyć z tym w naturalny sposób, więc dlaczego szczepionka jest konieczna? Czy dążenie do globalnych szczepień rzeczywiście ma na celu poprawę zdrowia publicznego? Czy wzbogacanie kasy Wielkiej Farmacji jest nastawione wyłącznie na zysk? A może ten program szczepień jest częścią czegoś znacznie bardziej złowrogiego?

Uważam, że globalne szczepienia przeciwko COVID-19 to początek planu, w którym technokracja, eugenika i transhumanizm zbiegają się, aby stworzyć nową erę w historii ludzkości. Nazwę to techgenichumanizmem . Jeśli przeczytałeś artykuł Internet of Bodies (IoB) , już wiesz, do czego to wszystko prowadzi. Jednak ten artykuł tylko zarysował plan tego, co zaplanował globalny syndykat. 

Szczepionki i technokracja

Aby naprawdę zrozumieć pełne konsekwencje tego, co pociąga za sobą społeczeństwo technokratyczne, sugeruję zakup kopii Technocracy: The Hard Road to World Order autorstwa Patricka Wooda. Oto bardzo krótki przegląd.

Technokracja to koncepcja sięgająca lat 30. Oficjalna definicja to „nauka o inżynierii społecznej, naukowe działanie całego społecznego mechanizmu produkcji i dystrybucji dóbr i usług wśród całej populacji”. W praktyce jest to globalny system gospodarczy, zależny od zaawansowanej technologii, przede wszystkim sztucznej inteligencji. Prowadzą go tylko ci, którzy tworzą technologię i mają środki, aby ją kontrolować. Technokraci czają się za kulisami od blisko wieku, doskonaląc metody, których zamierzają używać do kontrolowania całego ludzkiego życia na planecie. Skorzysta na tym ta sama klika elitarystów, którzy od wieków kontrolują świat za kulisami.

Co technokracja ma wspólnego ze szczepionkami przeciwko koronawirusowi?

Technokracja ma wszystko wspólnego ze szczepionkami na koronawirusa i wszystkimi technologiami szczepionek w przyszłości! Jak opisano w poprzednim artykule z tej serii, istnieje silny nacisk na wprowadzenie obowiązkowych szczepionek. Do tego dochodzą zaawansowane systemy śledzenia. W październiku Moncef Slaoui, oficjalny szef operacji Warp Speed, powiedział Wall Street Journal, że wszyscy odbiorcy szczepionki Warp Speed ​​w USA będą monitorowani przez „niezwykle precyzyjne… systemy śledzenia” przez okres do dwóch lat, a giganci technologiczni Google Oracle byłaby zaangażowana.

Oprócz śledzenia przez gigantów Big Tech i wojskowego kompleksu przemysłowego, ostatecznym celem jest zmuszenie całej populacji do posiadania cyfrowych certyfikatów szczepionek . Te certyfikaty cyfrowe mogą początkowo ograniczać się do informacji zdrowotnych, ale planuje się wprowadzić pełnoprawny identyfikator cyfrowy ( ID2020 ), który będzie zawierał prawa jazdy, paszporty, identyfikatory pracy, karty dostępu do budynku, karty debetowe i kredytowe, przepustki tranzytowe, i więcej. Czy zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział, że Fundacja Rockefellera, Microsoft i GAVI są wymienione jako partnerzy założyciele tej inicjatywy? Czy byłbyś w szoku, gdy dowiedziałbyś się, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest jednym z jej największych darczyńców?

Oprócz śledzenia osób, które otrzymują szczepienia, istnieje również potrzeba zidentyfikowania wszystkich, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki na koronawirusa . To pokazuje, że „plandemia” jest naprawdę pretekstem do przekształcenia społeczeństwa w mokry sen technokraty, w którym wszystko i wszyscy są związani z cyfrową siecią kontroli i nadzoru za pośrednictwem technologii IoT i IoB.

Niezależnie od tego, czy weźmiesz szczepionkę, czy nie, powstają plany, aby połączyć Cię z globalnym systemem śledzenia, który będzie wymagał tożsamości cyfrowej, aby podróżować, kupować towary i usługi, uzyskać dostęp do miejsca pracy, odwiedzić muzeum, wejść do budynku rządowego, wziąć udział w koncercie itd. Oto kolejny dowód na to, że to prawda.

Po skontaktowaniu się z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, naukowcy z MIT i Rice University współpracowali nad opracowaniem tatuażu z kropkami kwantowymi , który dostarczałby szczepionki i umożliwiał wszczepianie zapisów szczepień pod skórę. Technologia została opatentowana przez MIT w styczniu 2019 roku.

Tatuaż kropki kwantowej

Ten nowy system podawania szczepionek ma współpracować ze smartfonami, jak wskazał Kevin McHugh, adiunkt na wydziale bioinżynierii w Rice:

Znaczniki są wbudowane tylko w niektóre z szeregu mikroigieł na bazie cukru na plastrze. Kiedy igły rozpuszczają się w ciągu około dwóch minut, dostarczają szczepionkę i pozostawiają wzór znaczników tuż pod skórą , gdzie stają się czymś w rodzaju tatuażu z kodem kreskowym . 

Zamiast atramentu ten wysoce specyficzny zapis medyczny składa się z miedzianych kropek kwantowych osadzonych w biokompatybilnych kapsułkach w skali mikronowej. Ich barwnik w bliskiej podczerwieni jest niewidoczny , ale ustalony przez nich wzór można odczytać i zinterpretować za pomocą dostosowanego smartfona . 

Ani przez sekundę nie wierzę, że chodzi wyłącznie o szczepionki i dokumentację medyczną. Znaczniki kwantowe pozostaną na stałe w Twojej skórze i będą działać jako kod kreskowy! Kody kreskowe są zwykle używane do śledzenia i identyfikacji produktów i zwierząt! W nowym społeczeństwie technokratycznym, wyobrażonym przez despotycznych władców, ludzie są postrzegani jako nic innego jak produkty, które należy oznaczać kodem kreskowym i monitorować przez cały czas.

Strona trzecia dokumentu patentowego zawiera jeszcze więcej szczegółów na temat tego, co zostanie umieszczone w twoim ciele za pomocą tych kwantowych tatuaży:

Przykładowe barwniki obejmują nieorganiczne nanokryształy , barwniki na bazie lantanowców , inne fluorofory i niefluorescencyjne środki do obrazowania. Korzystnie, barwnikiem jest środek do obrazowania w bliskiej podczerwieni o długości fali wzbudzenia i długości fali emisji w zakresie bliskiej podczerwieni. Preferowanym rodzajem nieorganicznych nanokryształów są kropki kwantowe , np. Kropki kwantowe na bazie miedzi lub kropki kwantowe na bazie srebra. 

Układ mikroigieł (rozmiar, odstępy, ilość, gęstość itp.), A także rodzaj zawartych w nich barwników mogą odpowiadać unikalnym informacjom, takim jak zapis szczepień, data lub identyfikacja podmiotu . Mikroigły rozpuszczają się lub ulegają degradacji w ciągu 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 lub 15 minut po kontakcie ze skórą, dostarczając kapsułkowane cząsteczki barwnika w skórze (najlepiej w skórze właściwej), pozostawiając barwniki w postaci znaki / tatuaże, które trwają co najmniej pięć lat. (podkreślenie dodane). 

Patent dalej stwierdza, że ​​kropki kwantowe to „bardzo małe cząstki półprzewodnikowe, zwykle o wielkości zaledwie kilku nanometrów”. Te wszczepione materiały zmienią ludzi w ludzkie anteny z możliwością odbierania częstotliwości bezprzewodowych trwających do pięciu lat, a tatuaży nie można usunąć! Chociaż zaprzeczono, że tatuaże służyłyby jako cyfrowe identyfikatory, dokument patentowy wyraźnie stwierdza, że ​​mogą one służyć do „identyfikacji podmiotu”.

Czy technokracja jest spiskiem lucyferiańskim?

Składnik zapewniający bioluminescencję, która uwidacznia tatuaże kwantowe, trafnie nazywa się „Lucyferaza”. Lucyferaza jest enzymem wytwarzającym światło, naturalnie występującym w świetlikach i mikroorganizmach. Lucyferaza składa się z lucyferyny ( obejrzyj ten krótki film, aby zobaczyć, jak działa ten proces). Wikipedia definicja lucyferyna jest bardzo wymowny:

Lucyferyna  (od łacińskiego  lucyfera, „niosący światło” ) to ogólny termin określający emitujący światło związek występujący w organizmach, które generują bioluminescencję. Lucyferyny zwykle ulegają utlenianiu katalizowanemu enzymatycznie, a powstały stan wzbudzony pośredni emituje światło po rozpadzie do stanu podstawowego. Może to odnosić się do cząsteczek, które są substratami zarówno dla lucyferaz, jak i fotoprotein.

Szatański, lucyferiański program zakodowania kreskowego całej ludzkości pod jednym technokratycznym rządem światowym zostanie osadzony w materiale bioluminescencyjnym w technologii szczepionek następnej generacji!

Inny powiązany patent ( system kryptowalut wykorzystujący dane o aktywności ciała ) został przyznany firmie Microsoft w marcu 2020 r. Numer patentu to WO 2020/0 6 0 6 0 6 AI. Czy to zwykły zbieg okoliczności, że numer patentu odnosi się do liczby 666, powszechnie znanej jako symbol Znaku Bestii zidentyfikowany w proroctwach biblijnych?

Chociaż szczegóły są niejasne, wydaje się, że patent dotyczy rodzaju systemu finansowego opierającego się na danych osadzonych w tatuażu z kropkami kwantowymi, które umożliwią indywidualny dostęp do kryptowaluty. Patent stwierdza:

Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalut połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalut i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane.

Artykuł dotyczący Bitcoin wyjaśnia ten proces dalej:

System może nagradzać kryptowalutę właścicielowi lub operatorowi zadań „za świadczenie usług, takich jak wyszukiwarki, chatboty, aplikacje lub strony internetowe, oferowanie użytkownikom bezpłatnego dostępu do płatnych treści (np. Strumieniowe przesyłanie strumieniowe wideo i audio lub książki elektryczne) lub udostępnianie informacji lub dane z użytkownikami ”- szczegóły patentu.

Patent nie precyzuje dokładnie, jak ten proces będzie działał, ale jestem pewien, że jest udoskonalany. Będzie gotowy do uruchomienia, gdy nastąpi planowany krach ekonomiczny i przejdziemy do społeczeństwa bezgotówkowego.

Szczepionki i eugenika

Ruch eugeniczny początku XIX wiekuwiek uzasadniał eksperymentowanie na ludziach z „mniej pożądanymi” cechami i starał się je wykorzenić za pomocą środków takich jak sterylizacja i aborcja. Narodził się z teorii, takich jak darwinizm społeczny i przeludnienie, spopularyzowanych przez Thomasa Malthusa. Mniejszości, biedni, osoby z niższym IQ, przestępcy oraz chorzy fizycznie i psychicznie byli głównymi celami eugeników. John D. Rockefeller, wraz z wieloma innymi, był głównym finansistą i pionierem ruchu. Biuro ds. Eugeniki (ERO) zostało otwarte w Cold Spring Harbor na Long Island w Nowym Jorku w 1910 roku. Amerykańskie ramię eugeniczne stało się inspiracją dla ostatecznego rozwiązania Adolfa Hitlera i nazistowskich Niemiec, polegającego na wyeliminowaniu „społecznie gorszych” jednostek poprzez mimowolną sterylizację, a później komory gazowe i szwadrony śmierci. Planned Parenthood ma również swój początek w ruchu.W rzeczywistości Bill Gates Sr.zasiadał w krajowej radzie dyrektorów . Gates Jr. (znany z Microsoftu) potwierdził ten fakt w wywiadzie dla PBS z 2003 roku , stwierdzając:

Kiedy dorastałem, moi rodzice zawsze angażowali się w różne działania jako wolontariusze. Mój tata był szefem Planned Parenthood. A zaangażowanie w to było bardzo kontrowersyjne. A więc to fascynujące.

Wczesne korzenie szczepień wywodzą się również z eugeniki, czego dowodzą liczne projekty eksperymentów na ludziach w ciągu ostatnich 100 lat. Jeden z takich projektów miał miejsce w Willowbrook State School na Staten Island w stanie Nowy Jork w latach 1955–1970. W poszukiwaniu szczepionki przeciw zapaleniu wątroby dr Saul Krugman i jego partner dr Joan Giles zmusili rodziców, aby pozwolili na eksperymentowanie z chorymi psychicznie dziećmi. włączony . W sumie ponad 50 dzieci w wieku od 5 do 10 lat wzięło udział w eksperymencie, w którym dzieciom wstrzykiwano samego wirusa lub zmuszano do picia mleka czekoladowego zmieszanego z odchodami innych zakażonych dzieci w celu zbadania ich odporności”.

Jak udokumentowano w drugiej części tej serii, inicjatywa Billa Gatesa Decade of Vaccines doprowadziła do śmierci i / lub obrażeń tysięcy ludzi w Afryce i Azji. Gates przyznał wcześniej, że przestrzegał nauk maltuzjańskich dotyczących przeludnienia i kontroli populacji, ale ostatnio zdystansował się od tych przekonań. Jednak jego nieugięte przekonanie, że ludzie przyjmują szczepionki, które okazały się szkodliwe i obecnie są w dużej mierze eksperymentalne, przeczy jego zaprzeczeniu.

Andreas Moritz szczegółowo opisał synergiczne połączenie, łączące niektórych z najpotężniejszych i najbogatszych ludzi i organizacji na świecie ze szczepionkami i eugeniką. W swojej książce Vaccine-nation, Poisoning the Population One Shot at a Time, Moritz napisał:

Weźmy na przykład Ruch Eugeniczny, który powstał na przełomie XIX i XX wieku. Ruch, w swojej obecnej formie, jest współczesnym programem kontroli populacji, prowadzonym przez bogate kraje rozwinięte, zaniepokojone tym, że rozwijający się „trzeci” świat ”pochłania duże ilości rzadkich zasobów, które pozbawiają„ pierwszy świat ”tych zasobów. Wśród tych cennych zasobów jest ropa. 

Czy wiesz, że niektórzy z najbardziej „znanych” filantropów, takich jak John Rockefeller, Andrew Carnegie, Henry Ford oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów, należą do liderów w finansowaniu projektów kontroli populacji poprzez programy masowej sterylizacji i inne środki w krajach rozwijających się?  

Czy wiesz również, że wśród największych darczyńców WHO są Fundacja Rockefellera, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Fundacja Forda i grupa Rothschildów z Wielkiej Brytanii? Tak więc stajemy przed pytaniem: kto kontroluje KTO? I dlaczego? 

Podczas niedawnej prezentacji na konferencji TED Bill Gates odpowiedział na to ostatnie pytanie bez wahania i na temat. Powiedział: „Dzisiejszy świat ma 6,8 miliarda ludzi… to znaczy około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, moglibyśmy obniżyć to o około 10 lub 15 procent ”.

Bill Gates od wielu lat jest zagorzałym zwolennikiem redukcji populacji i zgodnie z jego niedawnym oświadczeniem najwyraźniej wie, jak to osiągnąć. Wielokrotnie wykazano, że masowe szczepienia powodują stopniowe osłabienie zdrowia reprodukcyjnego i bezpłodności wśród zaszczepionych populacji w Afryce i Azji. Jeśli wykonamy „naprawdę świetną robotę w zakresie szczepionek”, z pewnością możemy ograniczyć wzrost tych populacji. Innymi słowy, te superbogate jednostki określają, kto i jaki kraj ma prawo do posiadania dzieci, a kto nie. (str. 113) 

Tradycyjne szczepionki zawsze stanowiły ekstremalne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Składniki i proces, z którego są wykonane, są niezwykle niebezpieczne.

Praktycznie każdy składnik szczepionek kala świętość ludzkiego ciała, w tym komórki z poronionych ludzkich płodów, albumina ludzka, neurotoksyny i metale ciężkie, takie jak aluminium i rtęć, bakterie, komórki nerek małp i psów, komórki mózgów myszy, zarodki kurze surowica pochodząca z krwi płodu cielęcego, ekstrakt wołowy, komórki mola kapuścianego i robaków armyworm, organizmy modyfikowane genetycznie (nienaturalne), wirusy żywe lub atenuowane (w tym wirusy przenoszone drogą płciową), retrowirusy, środki czyszczące, adiuwanty, stabilizatory, konserwanty oraz znane i nieznane zanieczyszczenia. Dobrze udokumentowano, że wirusy i retrowirusy wstrzyknięte do organizmu w szczepionkach osadzają się w ludzkim DNA i są przekazywane z pokolenia na pokolenie.
–Brett Wilcox, Jabbed (s. 410)

Teraz eksperymentalne szczepionki COVID-19 wywołały już tysiące zdarzeń niepożądanych, w tym śmierć. Co ujawnią liczby, gdy zostanie to ekstrapolowane na miliardy, które mają przyjąć szczepionkę na całym świecie?

 

 

Znani lekarze Wolfgang Wodarg i Mike Yeadon (były wiceprezes firmy Pfizer) ostrzegli niedawno, że szczepionki mogą powodować :

  • przesadna reakcja immunologiczna (zwana amplifikacją zależną od przeciwciał [ADE]), zwłaszcza gdy osoba badana ma do czynienia z prawdziwym, „dzikim” wirusem po szczepieniu
  • niepłodność o nieokreślonym czasie trwania u zaszczepionych kobiet
  • alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje z powodu glikolu polietylenowego (PEG) zawartego w szczepionkach mRNA firmy BioNTech / Pfizer

Wobec braku długoterminowych badań nad bezpieczeństwem, zmowy i korupcji, zaangażowania wojska, technologii eksperymentalnej i odszkodowań dla wszystkich producentów szczepionek, jest to idealna burza na katastrofę. Sam Bill Gates powiedział, że 700 000 osób może doświadczyć skutków ubocznych po przyjęciu szczepionki Moderna na COVID-19.

Dlaczego ludziom bez medycznego poświadczenia, takim jak Bill i Melinda Gates, pozwala się kształtować i dyktować, co dzieje się w ludzkich ciałach, aby powrócić do normalności? Dlaczego rządy i agencje zdrowia tak szybko zatwierdziły te eksperymentalne szczepionki do powszechnego użytku bez przeprowadzania długoterminowych badań?

Prawda jest taka, że ​​te szczepionki to nic innego jak kontynuacja eksperymentów eugenicznych. Jeśli zdarzy im się zranić lub zabić część populacji po drodze, nikt z tej nikczemnej kliki nie będzie zbyt zdenerwowany. Techgenichumanizm stoi na czele tej inicjatywy, oddając hołd swojemu eugenicznemu poprzednikowi, jak tak przejmująco opisał Edwin Black:

Dziś mamy do czynienia z potencjalnym powrotem do dyskryminacji eugenicznej, nie pod flagami narodowymi czy politycznymi credo, ale jako funkcja ludzkiej genomiki i globalizacji korporacji. Przenikliwe deklaracje dominacji rasowej są zastępowane dopracowanymi kampaniami PR i ochroną patentową. Czego eugenika nie była w stanie osiągnąć w ciągu stu lat, nowa genetyka może inżynierować w ciągu jednego pokolenia. Wszechmocny dolar może wkrótce zdecydować, kto stoi po której stronie nowego podziału genetycznego, wyznaczonego już przez bogatych i potężnych. Gdy zbliżamy się do nowego biologicznego horyzontu, konfrontacja z naszą eugeniczną przeszłością pomoże nam stawić czoła oszałamiającej nowej genialnej przyszłości, która nas czeka.
– Edwin Black, Eugenics and America’s Campaign to Create a Master Race (s.21)

Szczepionki i transhumanizm

Gdy pod koniec drugiej wojny światowej masom ujawniono okropności eugeniki, ruch ten wypadł z łask i przekształcił się w gałąź badań biologicznych, znaną obecnie jako genetyka. Genetyka to badanie genów, zmienności genetycznej i dziedziczności w organizmach.

Doszliśmy teraz do etapu, w którym badania genetyczne i postęp technologiczny zbiegły się, aby zapoczątkować nową erę w eksperymentach na ludziach, a szczepionki odgrywają ogromną rolę. Na całym świecie opracowywanych jest sześć typów szczepionek na koronawirusa i ponad 200 kandydatów . Nowa technologia umożliwiła twórcom szczepionek radykalne skrócenie procesu opracowywania, testowania i dostarczania szczepionek.

Kolejna generacja inwazyjnej technologii obejmuje edycję genów CRISPR , nanotechnologię i nanoboty , hydrożel , szczepionki mRNA(które działają poprzez wycinanie i wstawianie nowej sekwencji DNA w wyznaczonym miejscu) oraz wspomniane wcześniej tatuaże z kropkami kwantowymi. Wszystkie te technologie są chwalone w środowiskach naukowych, medycznych i korporacyjnych za ich proponowane korzyści dla ludzkości. Jednak wszystkie mogą być również wykorzystane do inwazyjnej technologii IoB i powiązania z cyfrowymi identyfikatorami, paszportami i panoptykonem kontroli technokratycznej. Ostatecznie kontrolerzy na szczycie piramidy chcą zmienić twoje DNA, połączyć cię z technologią IoB i IoT i być może opatentować cię jako nowy gatunek. Chcą mieć całkowitą kontrolę nad wszystkim, co robisz i o czym myślisz. Pozwolę niektórym ekspertom i ich krytykom przeprowadzić rozmowę, aby udowodnić, że to jest to, co przewidują:

„Bóg chciał, aby człowiek stał się jednym z Bogiem. Zamierzamy stać się jednym z Bogiem. Będziemy mieć prawie tyle samo wiedzy i prawie tyle samo mocy, co Bóg… przeprogramowanie DNA jest pierwszym poważnym krokiem do zjednoczenia się z Bogiem ”.
– Richard Seed, National Public Radio,  1998

„Biotechnologia będzie w stanie dokonać tego, czego radykalne ideologie z przeszłości, z ich niewiarygodnie prymitywnymi technikami, nie były w stanie osiągnąć: stworzyć nowy typ człowieka… w ciągu następnych kilku pokoleń… ostatecznie zakończymy historię ludzkości ponieważ zlikwidujemy istotę ludzką jako taką. A potem rozpocznie się nowa post-ludzka historia ”.
– Francis Fukuyama, autor The End of History

„Zamierzamy stać się Bogami, kropka. Jeśli ci się nie podoba, wysiadaj. Nie musisz wnosić wkładu, nie musisz uczestniczyć, ale jeśli masz zamiar przeszkadzać mi w staniu się Bogiem, będziesz miał kłopoty. Będzie wojna ”.
– Richard Seed , TechnoCalyps – Część II – Przygotowanie do osobliwości

„Inżynieria genetyczna jest powszechnie postrzegana jako ingerująca w zamierzenia Boga… Mamy dzisiaj całą rasę biofundamentalistów o dobrych intencjach, przywódców religijnych i tak zwanych ekspertów etycznych, którzy uważają za swój obowiązek chronienie nas przed wszelkimi„ nienaturalnymi ”możliwościami, które tego nie robią. pasuje do ich z góry przyjętego światopoglądu. Filozofia transhumanistyczna jest pozytywną alternatywą dla tego zakazującego nowego podejścia do radzenia sobie w zmieniającym się świecie. Zamiast odrzucać niespotykane dotąd możliwości, zachęca nas do korzystania z nich tak energicznie, jak to tylko możliwe. Transhumaniści postrzegają postęp technologiczny jako wspólny ludzki wysiłek w celu wynalezienia nowych narzędzi, których możemy użyć do zmiany ludzkiej kondycji i przezwyciężenia naszych biologicznych ograniczeń, umożliwiając tym, którzy tak chcą stać się „post-ludźmi”. To, czy narzędzia są „naturalne”, czy „nienaturalne”, jest całkowicie nieistotne ”.
– Nick Bostrom, Co to jest transhumanizm?

„Myślę, że zobaczymy inny gatunek hominidów. Myślę, że przejdziemy z Homo sapiens do Homo evolutis. I myślę, że to nie minęło 1000 lat. Myślę, że większość z nas spojrzy na to, a nasze wnuki zaczną to żyć. A Homo evolutis łączy te trzy trendy w hominida, który przejmuje bezpośrednią i rozmyślną kontrolę nad ewolucją swojego gatunku, swojego gatunku i innych gatunków. I to oczywiście byłby ostateczny restart ”.
– Juan Enriquez, Następny gatunek człowieka (TED Talk)

„Po transkrypcji genomu, kiedy już wiedzieliśmy, co uczyniło nas ludźmi, przeszliśmy w tym momencie w transludzkie. Znając nasze kody, możemy je odtworzyć w tak zwanych syntetycznych rzędach jedynek i zer. Sztuczne życie. A teraz odkryliśmy multiwers, w którym nic nie jest prawdą i wszystko jest dozwolone. A teraz sięgniemy do nieprawdopodobnego, ponownie zsekwencjonujemy się w nową Istotę, usuwając przeszkody ze stanu naturalnego, przekształcając się w nadprzyrodzone, niezniszczalne, wieczne. Nie ma boga oprócz Człowieka ”.
– Mark Pesce, Becoming Transhuman

„Dwudziesty pierwszy wiek może zakończyć się pokojem na świecie, powszechnym dobrobytem i ewolucją na wyższy poziom współczucia i spełnienia. Trudno jest znaleźć odpowiednią metaforę, aby spojrzeć na stulecie w przyszłość, ale może się zdarzyć, że ludzkość stanie się pojedynczym, rozproszonym i połączonym „mózgiem” opartym na nowych podstawowych ścieżkach społeczeństwa ”.
– Mihail C. Roco i William Sims Bainbridge, Converging Technologies for Improving Human Performance: Nanotechnology, Biotechnology, Information Technology and Cognitive Science

„Opatentowanie genów i innej ludzkiej tkanki już zaczęło zmieniać ludzką naturę we własność. Niewłaściwe wykorzystanie informacji genetycznej umożliwi ubezpieczycielom i pracodawcom stosowanie ostatecznej formy dyskryminacji. Tymczasem postępy w nanotechnologii i cybernetyki grożą „wzmocnieniem” i pewnego dnia być może rywalizacją lub zastąpieniem samej natury ludzkiej – w tym, co niektórzy myśliciele nazywają już „transhumanizmem”. ”
– Charles W. Colson, Human Dignity in the Biotech Century

„Co się stanie, jeśli prywatny fundusz lub Pentagon osiągną przełom komórkowy, który będzie miał ogromne konsekwencje dla ludzkości? Wojskowy kompleks przemysłowy Pentagonu może rozprzestrzeniać wirusa i użyć szczepionki, aby ugasić, jak to nazywa Pentagon, niepożądane ludzkie zachowanie. Mówisz, że to science fiction?
– Daniel Estulin, TransEvolution: The Coming Age of Human Deconstruction

„Transhumaniści przewidują zmianę lub nawet dodanie DNA z innych gatunków do kodu ludzkiego, aby stworzyć„ Human Plus ”, ludzkie GMO (organizm zmodyfikowany genetycznie).”
– Cris D. Putnam, The Doctrine of Man: A Critique of Christian Transhumanism

„MRNA jest naprawdę jak cząsteczka oprogramowania w biologii. Tak więc nasza szczepionka jest jak program komputerowy dla organizmu, który następnie przenosi się i wytwarza [wirusowe] białka, które mogą generować odpowiedź immunologiczną… Jedną z teoretycznych zalet umieszczenia mRNA w szczepionce jest to, że organizm wytwarza następnie białko wirusa dokładnie w taki sam sposób, w jaki wirus nakazałby gospodarzowi zrobić to ”.
– Dr Stephen Hoge, prezes Moderna

Te przerażające stwierdzenia oddają rzeczywistość tego, co kryje się za techniczną rewolucją dzisiejszych szczepionek i innych technologii biomedycznych. Prezydent Moderna otwarcie przyznał, że mRNA wewnątrz ich szczepionki COVID-19 działa jak oprogramowanie z możliwością przeprogramowania ludzkich komórek i wytwarzania białek wirusowych.

Artykuł w News Medical podkreśla znaczenie nanotechnologii w opracowywaniu szczepionek na koronawirusa, które są obecnie wstrzykiwane osobom uznanym za najbardziej narażone:

„Nanotechnologia odgrywa ważną rolę w projektowaniu szczepionek” – napisali naukowcy pod kierunkiem profesor Nanoinżynierii z UC San Diego Nicole Steinmetz.

Steinmetz kieruje wysiłkiem finansowanym przez National Science Foundation w celu opracowania – przy użyciu wirusa roślinnego – stabilnej, łatwej do wyprodukowania plastra szczepionki COVID-19, którą można rozsyłać po całym świecie i bezboleśnie samodzielnie podawać pacjentom. Zarówno sama szczepionka, jak i platforma dostarczania plastra mikroigłowego opierają się na nanotechnologii.

Badania wspierane przez Fundację Gatesa z wykorzystaniem technologii edycji genów CRISPR pozwalają naukowcom ulepszać odmiany ryżu, w tym ryż o nazwie C4 . Artykuł w Foreign Affairs zawiera dokładny przegląd wszystkich sposobów wykorzystania technologii CRISPR do edycji genów zwierząt, owadów, roślin, wirusów i ludzi, stwierdzając:

„W CRISPR enzymy są używane do namierzania i usuwania fragmentów DNA lub zmieniania ich w inny sposób, co skutkuje korzystnymi lub użytecznymi cechami”.   

Plakat filmowy GattacaJeśli widziałeś film science fiction GATTACA , powinieneś wiedzieć, do czego może doprowadzić tego typu technologia. W rzeczywistości tworzenie niestandardowych ludzi na podstawie zmiany genów już się stało! W 2019 roku chiński naukowiec został aresztowany i osadzony w więzieniu za doprowadzenie bliźniaczek do porodu w terminie przy użyciu technologii CRISPR .

Jak wykazano w tym artykule, dzisiejsze szczepionki przeciwko COVID-19 służą jako koń trojański, aby przyzwyczaić ludzi do wstrzykiwania materiałów zmieniających DNA do ich ciał. Są prekursorem szybko rozwijających się technologii, które mają zmienić sposób funkcjonowania organizmu, utorować drogę istotom zmienionym genetycznie i zapewnić stały nadzór poprzez system sieci IoB.

Taka technologia może zostać niewłaściwie wykorzystana. Transhumaniści i Lucyferianie postrzegają to jako sposób nie tylko na poprawę funkcji fizycznych i biologicznych, ale także na postawienie ich na równi z Bogiem. Wkraczamy na nową falę niezbadanego terytorium. Jak stwierdził fizyk i ekspert ds. Klonowania ludzi, Richarda Seeda, są gotowi do wojny z każdym, kto spróbuje ich powstrzymać. Swoimi przełomami naukowymi faktycznie walczą z samą ludzkością i próbują zmusić wszystkich do udziału w ich szaleństwie.  

Światowe Forum Ekonomiczne wskazało mikroigły do ​​bezbolesnych zastrzyków i testów jako technologię numer jeden pojawiającą się w 2020 roku. Uważam, że obecny zbiór szczepionek COVID-19 w dużej mierze okaże się nieskuteczny z różnych powodów, a przejście na tatuaż z kropkami kwantowymi zakończy się z technologią mikroigłową i lucyferazą zostaną szybko wprowadzone jako rozwiązanie! Właściwie mam nadzieję, że się mylę, ale czas pokaże. 

Wiedząc, że to wszystko się dzieje, zachęcam do powstrzymania się przed przyjęciem szczepionki COVID-19 i wszystkich przyszłych szczepionek opartych na tych nowych technologiach. Udostępnij ten artykuł i pomóż w rozpowszechnianiu informacji o tym, co naprawdę dzieje się teraz w naszym świecie!

Referencje wideo

___
https://truthunmuted.org/beware-the-vaccine-pt-5-the-covid-vax-scheme/