Teraz Czechy przyłączają się do globalnej rewolucji anty-Covid

Czeskie restauracje i puby otwierają się wbrew zasadom Covid-19, właściciele rozpoczynają „ruch polityczny” w celu obejścia ograniczeń

RT.com

Setki restauracji i pubów zostało ponownie otwartych w całych Czechach, przeciwstawiając się trwającym ograniczeniom koronawirusa. Obiekty były zamknięte od miesięcy, a właściciele twierdzą, że ograniczenia nie poprawiły sytuacji.

Protest rozpoczął się w sobotę, w niedzielę ponownie otwarto setki restauracji i pubów, które dołączyły do ​​akcji zorganizowanej przez ruch Chcipl PES (Dog is dead). Grupa aktywistów została założona przez kilku właścicieli lokali rozrywkowych, a nazwa nawiązuje do czeskiego systemu PES (po czesku „pies”), który reguluje ograniczenia.

„Od dawna byliśmy rozczarowani rządem i chcemy pokazać, że wybrał złą drogę”  współzałożyciel Chcipl PES Jiri Janecek, menadżer browaru i restauracji Mały Janek w miejscowości Jince, powiedział AFP.

Mamy dość i uważamy, że ministrowie powinni rozważyć odejście ze swoich stanowisk.

Obiekty rozrywkowe, w tym restauracje i puby, a także kina, teatry, ogrody zoologiczne i inne „nieistotne” firmy, pozostają zamknięte w całym kraju od października ubiegłego roku, próbując powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Lokale mogły zostać ponownie otwarte na krótko – z ograniczoną liczbą miejsc – podczas świąt Bożego Narodzenia.

Zabrania się siedzenia w pomieszczeniach, a bary i restauracje mogą działać przez specjalne okienko dystrybutora. Zakłady, które sprzeciwiają się zakazowi, grożą grzywną w wysokości do 20 000 koron (932 USD) za złamanie zasad.

„Przyłączyłem się do protestu, ponieważ uważam, że rozkaz rządu i to, co robi nam przez ostatnie pięć miesięcy, jest złe. Widać, że liczba chorób wciąż rośnie, a restauracje są mniej więcej zamknięte od października ”- powiedział  Martin Macek, właściciel dwóch restauracji we wschodniej części kraju, cytowany przez lokalne media.

Liczba koronawirusów w Czechach przekroczyła poziom 900 000, a dzienny wzrost zarejestrowanych przypadków nadal wynosi około 8 000 przypadków. W kraju na tę chorobę zmarło ponad 15 000 osób. Chociaż liczby są niższe niż w przypadku krajów najbardziej dotkniętych chorobą, koronawirus dotknął już prawie jedną dziesiątą populacji 10,6 miliona.

Ruch Chcipl PES, utworzony jesienią ubiegłego roku, przeprowadził już kilka protestów, aby potępić ograniczenia koronawirusa, które ich zdaniem przyniosły jedynie poważne szkody dla restauracji. Na początku tego miesiąca grupa zbudowała kilometrową sieć kufli do piwa w centrum Pragi.

Na początku tego tygodnia organizatorzy ruchu wpadli na pomysł utworzenia grupy politycznej, w której każdy bar i restauracja stałyby się komórką polityczną. Umożliwiłoby im to ukrycie zakazanych wycieczek jako zgromadzeń politycznych, które są zwolnione z ograniczeń.

„Zaletą ruchu politycznego … jest to, że możemy spotykać się tak samo, jak nasi politycy mogą spotykać się w stołówce parlamentu”  – powiedział współzałożyciel grupy, David Biksadsky.

___
Opublikowano za: https://www.rt.com/news/513466-czech-pubs-covid-protest/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tutaj ciekawa opinia zwykłego Amerykanina.

  Wielu spekuluje, że szantaż nuklearny został użyty do ostatecznego usunięcia Trumpa
  Nikt nie może zrozumieć, dlaczego nagle się poddał. Zrobiłby to szantaż nuklearny. Dominowała historia, że ​​2 urządzenia nuklearne zostały umieszczone w Waszyngtonie i miały się wyłączyć, jeśli Trump się nie podda. Nie jestem pewien dokładnie tego scenariusza, ale jest on wiarygodny. W każdym razie jednak większość krajów ma teraz zagrożenie szantażem nuklearnym w takich sytuacjach.
  Myślę, że wiem, jak zostały umieszczone bomby i są one we wszystkich głównych krajach.
  Pierwotny plan zakładał, że izraelskie firmy ochroniarskie podkładają bomby na podstawie posiadanych kontraktów (tak się stało w Japonii), ale bomby były po prostu zbyt rzucające się w oczy, aby uciec na dłuższą metę. Przeczytaj raport z Fukushimy, jest on przedstawiony dość jasno, a link do niego znajduje się na górze tej strony. Zmienili plany i wydaje mi się, że wymyśliłem metodę 2. W czasie, gdy to się działo, obszernie opisywałem metodę 2.
  Wiele lat temu były okropnie wyglądające pająki, które były sprzedawane jako mobilne wystawy sztuki, które były przenoszone do różnych miast na kilka miesięcy. Pająki wyglądały tak:

  http://www.voterig.com/spidernuke.jpg

  W czasie, gdy pająki krążyły po kulach, istniał tajemniczy niedobór helu 3 “, który ma okres półtrwania i był potrzebny do czujników w detektorach bomb atomowych. Przez pewien czas detektory bomb atomowych w każdym kraju nie działały. Bomby atomowe są dobrze osłonięte, licznik Geigera ich nie wychwyci – potrzebny jest specjalny detektor, który wykrywa neutrina, a kilka lat temu wszystkie były offline.

  Zrobiłem wtedy obszerny raport na ten temat i spekulowałem, że faktyczny sposób, w jaki grożono szantażem nuklearnym, był poprzez te pająki, które pojawiały się w wielu miejscach. Gdy „sztuka” zostanie umieszczona, powiadom kraj, czym naprawdę jest „sztuka” i powiedz im, aby zaakceptował umieszczenie kolejnej broni jądrowej, w przeciwnym razie ją uruchomisz. Można to zrobić również w inny sposób, ale podejrzewam, że pająki. Gdyby użyto pająków, byłyby to mniejsze (ale mocniejsze) atomówki typu implozji umieszczone w ciele (które wcale nie wygląda jak pająk, wygląda jak jakiś pojemnik). Tak czy inaczej, „niedobór helu 3” był wymyślonym brakiem,i nikt nie był w stanie zapobiec przemytowi broni jądrowej Z WYJĄTKIEM IZRAELA w latach 2010–2015. Bez wątpienia gdzieś w tym czasie pojawiły się groźby szantażu nuklearnego.

  Więc najważniejsze pytanie brzmi: czy Trump ugiął się przed groźbą szantażu nuklearnego? Czy znowu grożono mu za przyjęcie patriotyczne? Powiedziałbym, że jest to wysoce prawdopodobne.

  Wyobraź sobie psychologiczny aspekt posiadania bomby w jednym z tych pająków. Każdy zagrożony wiedziałby dokładnie, gdzie jest bomba, a jej wygląd byłby ohydny. Doskonała wojna psychiczna.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   W nawiązaniu do Pana komentarza przytaczamy poniżej fragmenty długiego tekstu sprzed blisko 6 lat z amerykańskiej strony emerytowanych oficerów wywiadu wojskowego na linku: https://www.veteranstoday.com/2015/03/08/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/ Niestety tekst został aktualnie usunięty z podanej strony. Ale cały ten tekst w języku angielskim i tłumaczeniu polskim zdanie pozdaniu został opublikowany na naszej stronie na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/ukryta-historia-niesamowitego-zla-chazarskiej-mafii-the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

   Wybrane fragmenty nabrały obecnie dużej aktualności w związku z tym co dzieje się w USA po wyborach i warto je przeczytać, a nawet cały tekst, aby zrozumieć, co się teraz dzieje.
   „W związku z tym wodzowie KM wykorzystują swoich czołowych izraelskich Amerykanów, „pierwszych Izraelczyków”, którzy mieszkają w Ameryce (znanych też jako PNACers i najlepsze marionetki NeoCon[4]), aby zaplanować poważny atak nuklearny na Amerykę w dniach 11.09.2001 r.
   Bibi Netanjahu, szef operacyjny KM, rozmieścił Mossad i tych podwójnych obywateli, aby zorganizowali i przeprowadzili atak na Amerykę, o który mieli być obwinieni muzułmanie przez kartel medialny CMMM.
   Poinformowali swoich najlepszych rabinów i „Przyjaciół światowego syjonizmu”, aby tego dnia nie lecieli i nie mieszkali w Nowym Jorku, podobnie jak „Larry Silverfish”, jeden z głównych mężczyzn zaangażowanych w operację.
   Użyli swojego głównego „wyłącznika” w DOD (ang. Department of Defense- departament obrony), aby zwabić badaczy Able Danger (Stan Zagrożenia) do sali konferencyjnej Pentagon Naval Intel (Wywiadu Marynarki Wojennej), gdzie zostali zamordowani przez pocisk samosterujący Tomahawk, który został wystrzelony z izraelskiej łodzi podwodnej Diesel z Dolphin, kupionej w Niemczech.
   Trzydziestu pięciu badaczy Able Danger, którzy prowadzili dochodzenie i śledzili izraelską kradzież 350 wycofanych nuklearnych prętów W-54 Davy’ego Crocketta przez tylne wejście do Pantex w Teksasie, zostało zamordowanych przez wybuch tego Tomahawka, któremu nastawiono czas detonacji bomb i umieszczone w skrzydle Naval Intel, które zostało niedawno zahartowane bezskutecznie.
   Firma przykrywająca izraelski Mossad – Urban Moving Systems – została wykorzystana do przetransportowania mini-nukes (małych ładunków broni jądrowej – przyp. tłum.) wykonanych ze skradzionych prętów jądrowych W-54 firmy Pantex (i oryginalnie wyprodukowanych w zakładzie przetwórczym w Hanford), które były przechowywane w ambasadzie Izraela w Nowym Jorku i przewiezione do Bliźniaczych Wież (ang. Twin Towers) w celu przeprowadzenia detonacji w dniach 9-11.09.2001 r.
   (..) Teraz wiemy, że Bibi Netanjahu przeprowadził atak nuklearny na Amerykę w dniach 11.09.2001r. i zrobił to za całą Centralę Chazarskiej Mafii (KM).
   (…)Przez te wszystkie lata słyszałem wiele szokujących poufnych tajemnic, ale ta naprawdę jest najważniejsza i wyjaśnia dokładnie, co Izrael i jego sługusi w Ameryce zrobili dla nas w imieniu Rothschildowskiej Chazarskiej Mafii (KM), która spieprzyła prawie każdy aspekt naszego życia, tworząc ubogą gospodarkę, dużo bezrobocia i niepełnego zatrudnienia, masową przestępczość, alkoholizm i narkotyki, spieprzyła szkoły by ogłupiać dzieci, różne programy eugeniczne, takie jak fluor w publicznej wodzie i pastach do zębów, i rtęć w szczepionkach, które są wielkim oszustwem oraz spowodowała szerzącą się korupcję polityczną
   I zrozumiesz, że Bibi Netanjahu jest Operacyjnym szefem Chazarskiej Mafii (KM) i był tym, który zamówił i nadzorował izraelski Atak Nuklearny w Ameryce 11.09.2001 r.
   (…) Benjamin Netanjahu spotykał się w barze Finks w Jerozolimie, znanym „wodopoju” Mossadu.
   Oto co powiedział jako wzięty bezpośrednio z transkrypcji nagrania, którego dokonał świadek ; tekst został w 100% w pełni uwierzytelniony:
   „Jeśli nas złapią, po prostu zastąpią nas osobami z tej samej gliny”.
   Więc nie ma znaczenia, co robisz, Ameryka jest Złotym Cielcem, a my wyssiemy ją do sucha, posiekamy i sprzedamy kawałek po kawałku, dopóki nie pozostanie nic poza największym na świecie państwem opiekuńczym, które stworzymy i będziemy kontrolować.
   Ponieważ jest to wola Boża, a Ameryka jest wystarczająco duża, by ją wziąć jednym uderzeniem, ale możemy to zrobić raz za razem. Właśnie to robimy wobec krajów, których nienawidzimy.
   Zniszczymy ją bardzo powoli i sprawimy, że będą cierpieć z powodu odmowy bycia naszymi niewolnikami . „
   Właśnie to robiła Rothschildowska Chazarska Mafia (KM) Ameryce od czasu, gdy udało jej się przeniknąć i przejąć Amerykę w 1913 roku. Wiedza o tym, co Bibi powiedział w imieniu Chazarskiej Mafii Rothschildów (KM), powinna nas wszystkich rozwścieczyć i zmotywować do wypędzenia tych złych stworzeń z Ameryki i odzyskania naszej wspaniałej Republiki.
   Kiedy Bibi Netanjahu wspomina wolę Bożą, ma na myśli Baala (znanego również jako Wielka Sowa lub Moloch),w którego wierzą ci Chazarzy. Wymaga od nich wielbienia poprzez ciągłe upuszczanie krwi i bolesne ludzkie ofiary oraz masowe morderstwa, a jeśli „sprzedają swoje dusze” Baalowi (zwanemu także Lucyferem lub Szatanem), dzięki temu zostaną nagrodzeni niezwykłymi bogactwami, sławą i wielką mocą.
   Kiedy „sprzedają swoje dusze”, to rzeczywiście dzieje się tak, że ich dusze zostają porwane , a oni stają się bezdusznie nieludzcy i przybierają cechy Baala, czyli stają się coraz bardziej psychopatyczni i źli.
   To, o czym dyskutował Bibi Netanjahu, to nadchodzący atak nuklearny na Amerykę w dniach 11.09.2001 r., a kiedy wspomniał „oni po prostu nas zastąpią”, odnosił się do czołowego Kręgu Dwunastu, grupy, której on odpowiada, że ten felietonista z portalu Veterans Today i gospodarz talk show Stew Webb ujawnili światu poprzez identyfikację 11 z 12 osób, które nazywają siebie „Iluminatami” lub „uczniami Szatana”. Ci mężczyźni czynią z półrocznego dziecka rytualną ofiarę w Denver i jedzą serca dzieci, piją ich krew po dokonaniu na nich pedofilskich aktów.
   Ludzie, musimy przekazać tę informację każdemu, komu możemy, a następnie zjednoczyć i wyprowadzić te bezduszne, czczące Baala szumowiny z każdego zakątka i kryjówki Ameryki i oddać ich wszystkich w ręce sprawiedliwości i ostatecznego sądu za całe ich niewiarygodne zło.
   (…) Oszukańcza (w oryginale „szwindlowata”) Rothschildowska KM posiada 25 głowic atomowych w głównych amerykańskich miastach i innych dużych miastach w Europie w celu szantażowania stowarzyszonych rządów.
   Odnosi się to do ich „opcji Samsona” i po raz pierwszy zostało odkryte i ujawnione przez Seymoura Hersha:
   KM Rothschilda zdobyła także kilka głowic S-19 i S-20 od skorumpowanego członka Kongresu, który zlecił wykupienie ukraińskich MIRV w imieniu ochrony USA (ang. USG) w celu ich likwidacji.
   Zamiast tego sprzedał je Izraelczykom i podzielił pieniądze z innymi kluczowymi kongresmanami.
   To jest zdrada stanu i przestępstwo kapitałowe zagrożone karą śmierci.
   Zaraz po ataku na Amerykę, Rothschildowska KM poinformowała administrację amerykańską, że będą detonować bombowce nuklearne o rozmiarach miejskich w niektórych amerykańskich miastach, w tym w DC, jeśli administracja odmówi zezwolenia Izraelowi na stworzenie ich własnego państwa z dużymi policyjnymi siłami okupacyjnymi wewnątrz Ameryki, w oparciu o konsolidację wszystkich amerykańskich systemów egzekwowania prawa i alfabetów w pod jedną centralną izraelską kontrolą.
   Te nowe izraelskie siły okupacyjne, zwane Homeland Security (DHS), początkowo były prowadzone przez podwójnych obywateli i zboczeńców.
   (…) Rothschildowska KM nigdy nie myślała, że zostaną ujawnieni podczas ataku nuklearnego na Amerykę w dniach 11.09.2001 r., ale popełnili jeden z największych błędów taktycznych w historii i nadużyli los z powodu nadmiernej pychy, bazując na zbyt łatwym sukcesie ze względu na ich ekstremalną siłę pieniądza w przeszłości.
   Wkrótce główny nurt Ameryki będzie wiedział, że Bibi Netanyahu i jego partia Likud przeprowadziły atak na Amerykę w dniu 11.09.2001 r. w imieniu KM Rothschilda:
   Sądzili, że mają pełną kontrolę nad CMMM i mogą zapobiec, aby jakiekolwiek tajne dochodzenie Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (ang. IAEA) i Sandia Labs (amerykański instytut badawczy) zostaną kiedykolwiek ujawnione amerykańskiej publiczności.
   Popełnili poważny błąd taktyczny, ponieważ teraz prawda o ich roli w ataku na Amerykę w dniu 11.09.2001 r. jest publikowana w Internecie , nowej światowej prasie Gutenberga.
   To, czego nie zrozumiała KM Rothschilda, to potęga Internetu i to, w jaki sposób ziarna prawdy publikowane i nadawane na ich temat rezonują z ludźmi tego świata i rozprzestrzeniają się jak błyskawica, z prędkością światła.
   Prawda jest wszędzie rozpraszona wśród mas.
   Ten niewiarygodny błąd taktyczny KM jest tak wielki, że faktycznie skazuje ich na całkowitą ekspozycję ujawnienia i ostateczne zniszczenie, na jakie zasługują.
   Polecenie Bibi Netanjahu, aby przygotować i przeprowadzić nuklearny atak na Amerykę w dniu 11.09.2001 r., przejdzie do historii jako jeden z największych błędów KM, i ten, który będzie obwiniony za narażenie na niebezpieczeństwo i zniszczenie świata, który teraz przeciwko nim (N.B. i KM – przypis tłum.) podnosi się.
   Rosjanie przejęli pliki IAEA i Sandia Labs oraz Able Danger, które dostarczył im Edward Snowden.
   Wkrótce wszystkie te pliki zostaną udostępnione wszystkim Amerykanom i światu za pośrednictwem Internetu i nie można będzie tego zatrzymać.
   Wielu Rosjan w wysokim dowództwie wojskowym w Rosji i na najwyższych stanowiskach kierowniczych w rosyjskim rządzie zdało sobie sprawę, że to ta sama Kabała zorganizowanej przestępczości, która sformowała Chazarów w bolszewików masowo mordujących 100 milionów niewinnych Rosjan – i chcą wypłaty odszkodowań.
   Dlatego upewniają się, że banksterzy Rotszylda zostaną wyrzuceni z biznesu, co odcięłoby Chazarską Mafię od niekończącego się procederu, elastycznej podaży fałszywego pieniądza.
   Właśnie dlatego powstał Bank Rozwoju BRICS, który zastąpi amerykański Petro Dollar jako światową walutę rezerwową, ale ten, w odróżnieniu od amerykańskiego Petro Dollara, jest oparty na złocie, srebrze i realnych towarach, bez dozwolonego fałszowania.
   (…) Amerykańskie Dowództwo Wojskowe wie, że Bibi Netanjahu nakazał swojemu Mosadowi i osobom z podwójnym obywatelstwem zaatakowanie Ameryki za pomocą broni nuklearnej w dniu 11.09.2001 r. w imieniu Rothschildowskiej Chazarskiej Mafii (KM):
   (…) Tajny, świetnie wyszkolony zespół amerykański, zwany „Zjadaczami Nuklearnego Węża” (ang. Nuclear Snake Eaters), teraz ciężko pracuje, przeszukując wszystkie przychodzące izraelskie dyplomatyczne paczki i przesyłki; nurkowanie i loty nad synagogami i ambasadami izraelskimi oraz bezpiecznymi domami Mosadu z zaawansowanymi technologicznie wykrywaczami promieniowania gamma i helu-3; i używanie ultra-zaawansowanych technologicznie, dostosowanych i ukierunkowanych satelitów do wyszukiwania jakichkolwiek magazynów jądrowych, a także ciężko pracują, aby odzyskać wszystkie skradzione przez Izraelczyków głowice nuklearne w dowolnym miejscu na świecie poza Izraelem.
   Ten superelitarny zespół ostrzegł przez telefon Michaela Shrimptona – MI-6, informując go, że w pobliżu stadionu olimpijskiego został umieszczony izraelski „City Buster”. To połączenie niesłusznie zostało utajnione. The „City Buster” został odzyskany przez „Nuclear Snake-eaters”, który wszedł do Anglii, wykrył i rozbroił wielkiego pogromcę miasta. Niestety, MI-6 (Secret Inteligence Service – wywiad wojskowy USA – przyp.tłum.), chciał, aby ta broń nuklearna została zdetonowana, aby zyskać więcej mocy dla Chazarskiej Mafii w Anglii – ich głównej bazy w Dzielnicy Finansowej City of London – ponieważ szybko traci znaczenie.
   Tajną nazwą dla Wodzów KM, którzy rządzą większością świata poza City of Londyn, są Gog i Magog[5], pomimo tego, że wielu historyków uważa, iż pod tą nazwa kryje się Rosja, ale nie jest to prawdą. Ta tajna nazwa „top” KM najwyraźniej wskazuje skąd oni pierwotnie pochodzą.
   Tajna ekipa super elitarna „Nuklearnych Pożeraczy Węży” jest gotowa do rozlokowania w Izraelu w każdej chwili, jeśli naród upadnie po tym, jak większość europejskich korporacji odejdzie z Izraela, a USA odetnie wszelką pomoc, aby dostosować się do amerykańskiego prawa.
   Nielegalne jest udzielanie pomocy krajom, które mają broń nuklearną i które nie podpisały Umowy o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Izrael ma bomby atomowe wykrywalne z satelitowych czujników Helium-3, ale nigdy do tego się nie przyznał, ani nie podpisał umowy o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej.
   Wszyscy musimy domagać się od Kongresu i Administracji przestrzegania prawa i natychmiastowego odcięcia wszelkiej pomocy pieniężnej i wojskowej dla Izraela oraz aresztowania wszystkich izraelskich dyrektorów szpiegowskich AIPAC, JINSA, Rady Polityki Obronnej, „Jointu” w Nowym Jorku (,American Jewish Joint Distribution Committee (JDC) – największa „humanitarna” żydowska org.) oraz ADL (American Defamation League – żydowska organizacja lobbystyczna, i.in. związana z “holocaust” biznes), itp.
   Nie jest to informacja jawna, ale podejrzewa się, że znaczna liczba tych skradzionych głowic broni jądrowych została już odzyskana. Dobrze poinformowani donieśli, że bardzo uroczysta wiadomość zostało zakomunikowana Bibi Netanjahu i jego likudystom, jak również wszystkim najważniejszym członkom izraelskich frontów szpiegowskich w Ameryce, takich jak AIPAC, JINSA, Rada Polityki Obronnej, ADL i im podobne. Co było tym poważnym ostrzeżeniem?
   Jeśli informacje poufne są dokładne, ludzie ci zostali poinformowani, że jeśli zostanie przeprowadzony jeszcze jeden atak fałszywej flagi, za którym będzie stał Izrael, to ci, którzy go zamówili lub byli zaangażowani, będą ścigani w ramach amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego i wyeliminowani, a izraelskie struktury obronne związane z taką rolą, będą obrócone w proch.”

   • krnabrny1 says:

    Pamiętam ten artykuł, wcale się nie dziwię, że został usunięty:-)
    Pamiętam również artykuły w których wskazywano, że Pan Obama brał również czynny udział w stosowaniu szantażu nuklearnego.

    Pamiętam również wywiad w Rosyjskiej telewizji, gdzie opisano jak banalnie proste jest skonstruowanie bomby atomowej.

    To ma sens, żydzi uwielbiają takie zero-jedynkowe metody szantażu, to ich znak rozpoznawczy: “Zróbcie co każemy albo zniszczymy świat”:-)

 2. alru says:

  Cały artykuł i komentarze dobitnie pokazują jak jesteśmy od tysięcy lat strzyżeni jak barany i jak będziemy strzyżeni nadal… Kiedy był 11.09…? I nasal czekamy z ujawnieniem. Trump mial coś zrobić ale mu przeszkodzono itd. itp. I co z tego że dużo ludzi wie albo zdaje sobie sprawę z tego jak nic sie nie zmienia.

  Ja rozumiem że może zakulisowo dużo się zadziewa, ale też zawsze zadziewało ja patrzę na to co dzieje się na zewnątrz.

  Mój sceptycyzm jest może na wyrost ale jedno nie daje mi spokoju dlaczego akurat TERAZ ma się coś zmienić? I dlaczego za chwilę nie mamy wrócić do jeszcze gorszego bagna niż poprzednio bo mam wrażenie że po każdym wydarzeniu i rozmiar i głębokość bagienka bardzo się powiększają.

  • krnabrny1 says:

   Droga Arlu, nie pierwszy raz wyrażasz potrzebę zmian. Powiedz tylko na co ty liczysz w zasadzie? Chcesz aby to ogłoszono w telewizji, napisano w gazetach?

   Pytam się całkiem poważnie, co jest potrzebne Tobie abyś odczuła ,że idą zmiany?;-)

 3. alru says:

  Dobre pytanie ;). Chciałabym wodotryskow i ptasiego mleczka. Chciałabym, aby jak w bajce dobro i prawda zwyciężyły. I jest mi absolutnie obojętne czy byłoby to napisane w gazetach, Internecie, czy TV nadawalaby informacje non stop czy też opis utworzyłyby kraby na piasku…
  Marzy mi się spektakularna demaskacja matrixa i mocne potrzasniecie wszystkimi naraz i każdym z osobna.

  A na co liczę :)? Na siebie i swoją intuicję, a w skali globalnej na cud.

  • krnabrny1 says:

   Ha ha, już nawiązałem z Tobą połączenie i odpisuję:-)

   Jesteś kobietą, zatem znasz zapewne zwrot MAKIJAŻ PERMANENTNY?
   Znasz pewnie zwrot REMONT GENERALNY MIESZKANIA?
   Znasz zapewne zwrot GENERALNE SPRZĄTANIE?
   Być może znasz nawet zwrot GENERALNY REMONT SILNIKA?:-))))

   Wiesz co łączy wszystkie te działania ,które wydają się zupełnie niezwiązane ze sobą?

   Jest to pewna faza w której WSZYSTKO JEST GORZEJ NIŻ BYŁO WCZEŚNIEJ!:-)

   W trakcie makijażu wyglądasz o wiele gorzej niż wcześniej, na przykład w fazie kiedy nakładany jest podkład.

   W trakcie generalnego sprzątania właśnie w tej fazie dostajesz piany, bo wcześniej chociaż był bałagan to wszystko miało swoje miejsce i byłaś w stanie znaleść skarpetki:-)

   W trakcie generalnego remontu silnika w tej właśnie fazie zadajesz sobie pytanie czy to ma sens? Jeszcze dwa dni temu można było jeździć samochodem choćby z problemami, a teraz stoi na kołkach, a wokoło są setki części i brak widoku na szybki powrót za kierownicę:-)

   I wreszcie, robisz GENERALNY REMONT MIESZKANIA, co prawda dało się spokojnie mieszkać jak do tej pory, ale Ty stwierdziłaś, że chcesz remontu, w efekcie podczas tej fazy nie tylko nie wiesz gdzie masz skarpetki….NIE WIESZ NAWET GDZIE JEST KUCHNIA!:-))))

   No dobrze, ale Ty pragniesz masaży i drinków z palemką, zatem teraz wyobraź sobie, że WRESZCIE…. SKOŃCZYŁ SIĘ REMONT!!!!!

   Siadasz wygodnie na nowej sofie, przyglądasz się nowym meblom, gładkim i równym kolorom ścian, spoglądasz na firanki i świeżą drewnianą podłogę, wdychasz zapachy nowości! …a w między czasie włączasz telewizor, a tam lecą właśnie WIADOMOŚCI. Spikerka właśnie zapowiada reportaż o kobiecie która skończyła generalny remont mieszkania, to właśnie WYWIAD Z TOBĄ!

   Sadowisz się wygodniej, zagryzasz ptasie mleczko i rzucasz okiem na gazatę otwartą na artykule “ARLU KOŃCZY REMONT!”:-)))))

   A teraz odpowiedz sobie sama szczerze…ILE CZASU WYTRZYMASZ W TAKIm STANIE SAMOZADOWOLENIA?
   Godzinę?
   Dzień?
   Miesiąc?
   …i co dalej?

   Powiem Ci.

   Już po około godzinie zaczniesz się zastanawiać “czy wszystko jest jak należy?”
   A następnego dnia zaczniesz myśleć: “Co by tu jeszcze zmienić?”
   Po miesiącu zaczniesz narzekać, bo “nic nie robienie” przestanie Ciebie zadowalać:-)))

   Tak, tak znam Ciebie dobrze Arlu…i Ty znasz siebie na tyle żeby to wiedzieć, zatem nie wciskaj kitów dobrym ludziom że to co napisałaś jest prawdą he he.

   A co do sytuacji o której wspominasz konkretnie to powiem Ci tak.
   Ludzie którzy tym zarządzają znajdują się tam, gdzie się znajdują nie dlatego ,że są na tyle silni, oni tam są ponieważ my jesteśmy jeszcze słabi!

   Zatem rozumiesz sama, że aresztowanie tych ludzi w szerszej perspektywie NIC NIE ZMIENI, pojawią się inni, podobni. Nie tędy droga kochana Arlu:-)))

 4. adamd says:

  “A na co liczę :)? Na siebie i swoją intuicję, a w skali globalnej na cud.”
  To tak jak ja….
  A jesteśmy w masie tacy jak Modlitwie..
  https://www.youtube.com/watch?v=Nv42CBktqK4

Wypowiedz się