„Sąd Najwyższy Włoch ujawnia, kto ukradł wybory w USA”

Profesor Alfio D’Urso Laywer z włoskiego Sądu Najwyższego odczytuje oświadczenie zawierające zeznania Arturo D’Elia, który pod przysięgą zeznaje, że jest odpowiedzialny za kradzież wyborów w USA. Obejrzyj wideo…

Zatrzymaj kontrolę nad światem

Transkrypcja wideo

Profesor Alfio D’Urso Laywer z Via Vittorio Emanuele, Catania, 95131 Włochy, składa niniejszym oświadczenie pod przysięgą dotyczące faktów, które zostały przekazane podczas kilku spotkań z urzędnikiem wojskowej służby bezpieczeństwa wysokiego szczebla:

Arturo D’Elia, były szef działu IT w Leonardo SpA, został oskarżony przez prokuraturę w Neapolu o manipulację technologią / danymi i wszczepianie wirusów do głównych komputerów Leonardo SpA w grudniu 2020 r.

„Pod wpływem odwrócenia uwagi i kierownictwa amerykańskich osób pracujących z ambasady USA w Rzymie, podjęło się operacji zmiany danych z wyborów w USA z 3 listopada 2020 r. Ze znacznego marginesu zwycięstwa Donalda Trumpa nad Joe Bidenem. . . w wielu stanach, w których Joe Biden przegrywał w głosowaniu.”

Oskarżony twierdzi, że pracował w ośrodku Leonardo Spa w Pescarze i wykorzystywał możliwości szyfrowania cyberwojny na poziomie wojskowym do przesyłania i przełączania głosów za pośrednictwem wojskowego satelity z wieży Fucino do Frankfurtu w Niemczech.

Oskarżony zarzeka się, że w niektórych przypadkach dane mogły zostać zmienione tak, aby reprezentowały więcej niż łączną liczbę zarejestrowanych wyborców.

Pozwany oświadcza, że ​​jest skłonny zeznawać przed wszystkimi osobami i podmiotami zaangażowanymi w zamianę głosów z Donalda Trumpa na Joe Bidena, gdy będzie miał całkowitą ochronę dla siebie i swojej rodziny.

Oświadczam i przysięgam, że powyższe fakty zostały przedstawione w mojej obecności.

___
https://www.stopworldcontrol.com/italy

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=46786

Uczciwy przewodniczący GOP przesyła z Nevady list z prawdą o wyborach: aktualizacja statusu

List od przewodniczącego hrabstwa Nye

Republikański Komitet Centralny Hrabstwa Nye

Kiedy piszę do was dzisiaj, nie wątpię, że w tym liście wielu z was zostanie przygniecionych ciężarem rozpaczy lub zagubionych w labiryncie zamieszania. Mam nadzieję, że zanim skończysz czytać ten list, będziesz mógł z pewnością dołączyć do milionów innych, którzy wspierają prezydenta i przez kolejne cztery lata.
Powiem jasno: Trump będzie prezydentem przez kolejne cztery lata. Biden nie będzie prezydentem. Tak, wiem, że to szokujące słowa w tych szalonych dniach.

Wiele osób zwróciło się do mnie, mówiąc: „To już koniec…” i „Trump zgodził się na wybory…”. Nic takiego się nie wydarzyło. Wróć i słuchaj filmów do końca. W żadnym momencie Trump nawet nie wspomina nazwiska Bidena. W żadnym momencie nie mówi, że ustępuje. Mówi, że nastąpi pokojowe przejście do nowej administracji i mówi, że to dopiero początek. Te zwroty są ważne, aby pamiętać.

Rzeczywiście, będziemy mieli nową administrację złożoną z nowego wiceprezydenta i gabinetu, ponieważ obecni dopełnili swojej zdrady. Wkrótce omówię to bardziej szczegółowo.

Warto pamiętać, że od ponad czterech lat Donald Trump wyprzedzał wszystkich o pięć kroków w każdej próbie wykolejenia go, postawienia w stan oskarżenia lub zmieszania go. Na przykład ogłosił w nocy wyborczej we wczesnych godzinach porannych, że „nie chce, by o 4 nad ranem rzucano karty do głosowania”. Co wydarzyło się w ciągu zaledwie kilku krótkich godzin prawie dokładnie o 4 nad ranem? Doszło do ogromnego zrzutu kart do głosowania, które pokazało, że już wiedział, że to się odbędzie. To było publiczne słowo skierowane do wrogów naszego kraju, że ich ścigał.

Weź również pod uwagę niedawny incydent w budynku Kapitolu w Waszyngtonie. Trump spóźnił się ze swoim przemówieniem, a następnie przemówił na kilka przeróbek do tłumu ponad 500 tysięcy, ale to stworzyło problem.

Widzisz, gdyby Trump przemówił na czas i krótko, tłum MAGA byłby w budynku stolicy z frakcją Antifa i prawdopodobnie zostałby wciągnięty do walki przez przypadek i zamieszanie ze względu na wielkość tłumu. Kiedy Trump mówił późno i długo, tłum MAGA był CHRONIONY i ODDZIELONY od grup Antifa. Byłoby bardzo jasne, że przebrani ludzie Antifa stanowili ponad 95% osób w budynku.

Trump ponownie zareagował, ponieważ wyprzedził ich o kilka kroków. Było to wyraźnie zainscenizowane wydarzenie, które miało obwinić zwolenników Trumpa i spróbować wrobić Trumpa, aby 25. poprawka mogła zostać wykorzystana przez Kongres, ale nie udało się. Nieważne, liczne filmy pokazujące policję otwierającą bramy Antify (nie wywalczyli sobie wejścia), a następnie prowadzącą ich przez cały budynek.

Mówię to wszystko jako tylko dwa z wielu przykładów, że nasz prezydent w żadnym momencie nie walczył z rozpaczą.

Możesz teraz zapytać: „Dlaczego Trump jeszcze nikogo nie aresztował? Dlaczego musiało to przejść aż do Kongresu? ”

Wiele powodów:

po pierwsze, Trump był nieugięty w przestrzeganiu praworządności i konstytucji. Daje każdemu, bez względu na to, jak bardzo jest brudny, możliwość zrobienia tego, co trzeba (czasami z ostrzeżeniami, takimi jak niedawna rozmowa telefoniczna z sekretarzem stanu Georgia). Przepychał sprawy przez sądy, przedstawiał dowody organom ustawodawczym, a nawet powiedział wiceprezydentowi, by postąpił słusznie.

Ale wraz ze zdradą Pence’a i Kongresu, zdrada jest teraz zakończona i nikt nie może powiedzieć, że Trump nie pozwolił, aby proces zakończył się przed podjęciem działań.

Po drugie, aby osuszyć bagno, musisz wiedzieć, kim są stworzenia bagienne. Potrafią bardzo dobrze wtopić się w tłumy. Ale fałszywe wydarzenie w stolicy ujawniło ostatecznych zdrajców, kim byli, niezależnie od przynależności partyjnej. Trump wyrzucił ich z ukrycia.

Muszę poświęcić chwilę, aby porozmawiać o Pence. Po jego zdradzie wielu z was może nie wiedzieć o jego interesach i politycznej pozie przed niesławnym dniem w stolicy. Podczas sezonu wyborczego 2016 Pence kręcił się i radził sobie z… czekaj na to… .Paul Ryan. Pamiętasz Ryana? Głośnik RINO w domu? Spójrz na te e-maile, które zostały niedawno ujawnione:

E-maile Pence-Ryan

Pence był również zaangażowany w plan wyparcia Trumpa w czasie jego pierwszych czterech lat, który był zaaranżowany przez Roda Rosensteina i wspierany przez Clintonów. Plan: pozbyć się Trumpa, zostać prezydentem, a następnie mianować Roda Rosensteina nowym wiceprezesem. Dlaczego mieliby tego chcieć? Ponieważ uważali, że Penca można kontrolować.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz te linki do serii 3 części:

Część 1

Część 2

Część 3

Można by powiedzieć więcej, ale nie chcę, aby ten list stał się bardziej książką niż jest. Dość powiedzieć, że kiedy Trump powiedział na wiecu DC, że ma nadzieję, że Pence postąpi właściwie, wiedział już, co zamierza zrobić, ale po raz kolejny dał człowiekowi przestrzeń do wyboru, czy zrobi to, co właściwe.

Nikt nie wspierał Trumpa bardziej niż Lin Wood. Kariera tego mężczyzny walczyła z procesami o zniesławienie, co oznacza, że ​​nie mówi rzeczy, bez względu na to, jak oburzające mogą się one wydawać, bez ich prawdziwości, ponieważ zna konsekwencje pomówień.

Mając to na uwadze, Lin Wood stał się źródłem informacji i przecieków nieznanych dotąd informacji, ujawniających niektóre z głębin korupcji i zła w naszych najwyższych urzędach. To ten sam człowiek, który niedawno powiedział, że w najbliższych dniach będą aresztowania.

Nazwał Pence zdrajcą na długo przed policzeniem głosów elektorów 6 dnia. Ale czy wiesz, że powiedział również, że prezydent po incydencie w stolicy opuścił DC na pokładzie samolotu „Doomsday” (używanego do komunikacji w przypadku wojny nuklearnej) z rodziną i przebywał w Abilene w Teksasie.

Ten samolot został potwierdzony zarówno przez urządzenia śledzące loty, jak i oczy na ziemi. Krótko mówiąc, jest godnym zaufania źródłem informacji. Jeśli masz środki, by śledzić Lin Wooda na Parlerze, gorąco polecam, abyś był na bieżąco z wydarzeniami. Możesz także posłuchać tego podcastu: Podcast 

Więc co będzie dalej? Nie mam szczegółów, ale mogę podać kamienie milowe, na które należy zwrócić uwagę w nadchodzących dniach:

  1. Spodziewaj się aktywacji systemu transmisji alarmowej. Niedawno FCC wydała memorandum dotyczące wymogów prawa federalnego dotyczących wysyłania wiadomości od prezydenta do opinii publicznej. Zobacz ten link
  2. Spodziewaj się zamieszania. Toczymy o naszą republikę bitwę z elitami, które próbują dokonać tego samego zamachu stanu, o który oskarżają Trumpa. W bitwie będzie dezinformacja, ale wiedz, że plany są realizowane.
  3. Spodziewaj się głośnych aresztowań w ciągu najbliższych 12 dni io dowolnej porze. Pewnego ranka możesz obudzić się i odkryć, że nie ma już kogoś na wysokim stanowisku.
  4. Spodziewaj się, że będzie to wyboista jazda do samego końca. To nie jest program telewizyjny, w którym sprawy są rozwiązywane w 45 minut.
  5. Spodziewaj się, że do 20 stycznia zostanie ujawnionych więcej niesamowitych dowodów.
  6. Spodziewaj się pewnego rodzaju przerwy w dostępie do Internetu lub awarii: prawdopodobnie wpłynie to na Facebook, Twitter, Instagram i Gmail. Jeśli nie masz teraz ustanowionych alternatywnych form komunikacji, dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie ich tworzenia, nawet jeśli chodzi tylko o sprawdzenie sąsiadów.
  7. Spodziewaj się, że Trump zostanie zainaugurowany 20 stycznia!
  8. Spodziewaj się uchwalenia dekretu wykonawczego z 2018 roku i / lub ustawy o powstaniu. NIE oznacza to stanu wojennego. Pamiętajcie, że od 2018 roku jesteśmy w stanie wyjątkowym, który daje prezydentowi wiele uprawnień do działania.

Te rzeczy mogą się zdarzyć poza podaną kolejnością, a niektóre mogą się zdarzyć wiele razy. Ponieważ uważnie obserwowałem, wiele rzeczy było i jest w grze, gdy mówimy.

Pamiętaj, że Trump nie poddał się i nie podda. W rzeczywistości bardzo poważnie traktuje swoją przysięgę w obronie Konstytucji przed wrogami zagranicznymi i krajowymi. Dlatego są tak spanikowani w DC: wiedzą, że Trump będzie walczył, podczas gdy Kongres po prostu się przewraca.

Wspomniałem o tym wcześniej, ale warto to powtórzyć. Nikt z nas nie uwierzyłby w to, co wszyscy teraz wiemy, z wyjątkiem tego, że Trump i jego zespół starannie poświęcili czas, aby pokazać publiczności.

Chcesz pokazać, co myśli o tobie Kongres? Podkreśl, że rachunek stymulacyjny wysłał tylko 600 dolarów do każdego Amerykanina, ale miliardy do innych krajów (spłaty, pranie brudnych pieniędzy).

Chcesz pokazać zakres zmowy z KPCh na wszystkich szczeblach władzy? Wnieś wiele pozwów przeciwko oszustwom wyborczym z lokalnych sądów aż do Sądu Najwyższego, co pokaże, jak bezczelnie zdradzieccy są sędziowie.

Chcesz, aby opinia publiczna zobaczyła, jak sfałszowany był system wyborczy przez wiele lat? Przedstaw dowody otwarcie, jak widzieliśmy. Jeszcze w tym tygodniu złożyliśmy zeznanie przysięga z Włoch, że wykonawca obrony Leonardo użył satelitów do zmiany głosów z naszych wyborów w USA z Włoch. Te maszyny do głosowania Dominium aktywnie wysyłały dane do Niemiec, Serbii, Chin, Iranu, a teraz Rzymu. To zepsucie jest DUŻO większe niż ktokolwiek z nas się spodziewał, ale nikt z nas nie uwierzyłby do tej pory. Dlatego wydaje się, że wszystko trwało tak długo.

Teraz amerykańska opinia publiczna jest przytomna i gotowa do odebrania dawno zapomnianej odpowiedzialności za pociągnięcie do odpowiedzialności wybranych urzędników. Słyszałem od wielu z was, jak bardzo jesteście zdenerwowani jawnym i świadomym lekceważeniem prawdy i sprawiedliwości.

W miarę upływu dni utrzymujmy komunikację między sobą i starajmy się pomóc sąsiadowi zrozumieć, co się dzieje. Wyłącz telewizor, ponieważ pokazali, że wyraźnie fałszują media tylko po to, by zachować kontrolę nad twoim myśleniem. Nie rozpaczajcie, ale módlcie się za nasz kraj, za Trumpa i jego zwolenników oraz o rozbudzenie narodowej pokuty w całym kraju.

Kolejne 12 dni będzie czymś do powiedzenia wnukom! Znowu jest 1776!

Źródło

https://nyegop.org/2021/01/08/a-letter-from-the-chairman/?v=7516fd43adaa

___
https://phibetaiota.net/2021/01/honest-gop-chairman-letter-from-nevada-status-update/

Wypowiedz się