PRZERWA: Najważniejsze rzeczy zawsze mają miejsce w międzyczasie .

STARY POKAZ ŚWIATA

James Bennett

Wiem, że wielu z nas bardzo martwi się czymś, co wygląda na skradzione „wybory”. W końcu Trump się przyznał, prawda? Właściwie to tego nie zrobił.

Słyszałeś, jak mówił słowo przyznać? Zdecydowanie nie pogratulował też Bidenowi. Trump powiedział: „Nastąpi płynne przejście do następnej administracji”.

Hmmm 🤔🤔Przejście do czego? Cóż, jeśli Trump ma innego wiceprezesa (i jak mało personelu pozostaje!). To nowa administracja.

Trump gra w szachy na wysokim poziomie. Semantyka i daty są teraz bardzo ważne. Trump NIE ma zamiaru nigdzie odchodzić. Gra na nich jak na pianinie.

Ta pauza służy wielu celom. Jest jeszcze WIĘCEJ zdrajców, którzy się w to wplątują. Bunt szaleje! I właśnie to widzimy.

Wróćmy do ostatniego razu, kiedy Deep State chciało pozbyć się prezydenta. John F. Kennedy był kochany przez ludzi. Kochał Amerykę i miał kręgosłup. Sprzeciwił się Zatoce Świń, chciał wrócić do zdrowych pieniędzy i uwolnić nas od Rezerwy Federalnej.

JFK wypowiadał się także przeciwko Deep State i ich podstępnym, nikczemnym planom zniewolenia nas. Miał wokół siebie kilku powierników i generałów. Zaczęli formułować plan oczyszczenia naszego kraju z tego rządu Cienia. Od 58 lat cicho pracują nad planem ratowania naszego kraju!

Ten rozdział stanowi kulminację starannego planowania po OBU stronach. Jeden miał wprowadzić ciemność, a drugi światło. Ciemny satanistyczny międzynarodowy syndykat przestępczy miał 16-letni plan (8 lat Obamy i 8 lat Hillary). Wtedy śmierć Ameryki byłaby kompletna. Na szczęście nie poszło to zgodnie z planem w 2016 roku.

Zaprogramowanie głosowania Smartmatic / Dominion na 20% kradzieży nie wystarczyło! Nawet w połączeniu z innymi sztuczkami, które stosowali. Rzeczywista organiczna demokracja pokazała się. Była druga w nocy, cały świat patrzył i uciekł od nich. To było piękne.

W międzyczasie Trump i lojalni wtajemniczeni zaplanowali największą, najbardziej wszechstronną operację żądła w historii. Nie musiał być życzliwym dyktatorem, żeby to osiągnąć. Pozwolił światłu odsłonić ciemność. POZWOLIŁ PODYKTOWAĆ PRAWDĘ, aby ludzie mogli to zobaczyć. Pozwalał na realizację planów Deep State, przestrzegając co do joty mechanizmów konstytucyjnych. Zobacz, jak rośnie popularność niezależnych mediów, podczas gdy MainStream Media (MSM) przeżywa bezprecedensowy exodus w rankingach.

W tym okresie OSTATNĄ rzeczą, jaką chcemy zrobić, jest szukanie odpowiedzi w CIA Mockingbird Media . Spójrz na przyzwoitość MSM już teraz, bój się!

Spójrz na spokój Trumpa, Scavino i Pompeo w ostatnich prasach. Jak myślisz, kto ma kontrolę?

Skąd ta bezpośredniość, oczywista panika, by usunąć Trumpa siłą wojskową lub 25 poprawkę? Zostało mu tylko kilka dni, prawda?

Ludzie się budzą. Budzą się na tę „plan-demikę” i wszystkie instrumenty podziału (polityka tożsamości), które osłabiają naszą kulturę poprzez demontaż rodziny, patriotyzm i wolność religijną (zwłaszcza chrześcijaństwo).

Wszystko, co jest drogie większości Amerykanów, zostało zaatakowane przez te instrumenty „społecznego sabotażu”. Szatan musi zabić wszystko, co dobre.

Ich plan polega na odebraniu nam wolności, dostatku finansowego, naszego zdrowia, naszej suwerenności nad naszymi ciałami i naszej Konstytucji.

Pierwsze dwie poprawki zostały napisane, aby zapewnić, że jesteśmy zakotwiczeni w wolności na zawsze. Teraz też zostali przyłapani na próbach kradzieży naszych wyborów. W rzeczywistości od dziesięcioleci kradną wiele wyborów na całym świecie, a świat (w tym Kalifornia) zdaje sobie z tego sprawę. Gdy wydaje się, że równowaga między dobrem a złem wymyka się nam, wkracza dobro.

Nie wątpię, że zmieni się krajobraz polityczny. Nawet w tej chwili, kiedy to czytasz, nadchodzi burza. Zdrajcy idą do więzienia (masowo). NIE MA MOŻLIWOŚCI POZIOMU ​​PREZYDENTA!

Chiny zostały uprowadzone pokolenie temu. To właśnie robi Deep State . Przejmuje kraje.

Niedawno Chiny były odizolowane i nie były nawet graczem na arenie geopolitycznej i handlowej. Stan głębokiego państwa celowo wzbogacił Chiny kosztem Ameryki. Było to instrumentem obalenia Stanów Zjednoczonych (znowu KPCh i Deep State są synonimami) i realizacji ich satanistycznego celu, jakim jest Jeden Rząd Światowy / Nowy Porządek Świata .

Chcąc nas zabezpieczyć i uczynić zobowiązanymi wobec Chin, Deep State wyeksportowało amerykańską produkcję, ukradło naszą technologię, wykorzystując tę ​​technologię przeciwko i usiłowało wykorzystać dług jako instrument kontroli. To jest ich sposób działania.

Następnie stworzyli i wypuścili sztuczną broń biologiczną, COVID-19! To był akt wojny, chociaż wirus nie jest tak niebezpieczny, jak przedstawiają go ich kupione i opłacone media. (Niedawno zapytano przywódcę Amiszów, dlaczego nie chorują na COVID-19. Powiedział, że dzieje się tak, ponieważ nie oglądają telewizji).

Wdrożenie wirusa zaplanowano lata temu, aby służyć różnym celom. Następnym celem było rozpoczęcie wojny jako usprawiedliwienia dla ich „resetowania waluty”. Jednak ich agenta zmiany nie było w Białym Domu. Trump wycofywał się z wojen, więc COVID-19 służył jako plan „B”. COVID-19 miał być nową wymówką dla „wielkiego resetu” i narzędziem depopulacji, chociaż dotykał głównie osób z osłabionym układem odpornościowym.

Dla większości stanie się jasne, że WSZYSTKIE nasze „problemy” zawdzięczają swoje pochodzenie manipulacjom, które wykorzystują do kontroli: dialektyka Hegla – problem / reakcja / rozwiązanie, aby pomóc osiągnąć swoje cele.

Reakcja = strach, druga składowa równania. Chociaż COVID-19 nie zabiłby znacznej liczby, ich straszne szczepionki by to zrobiły. Szczepionka wykorzystuje nanotechnologię, łącząc się z 5G w naszych ciałach (umożliwiając zdalną kontrolę) wraz ze złymi składnikami, które razem są jak zły film science-fiction. Znajdujemy się w niekorzystnej sytuacji, ponieważ dobrym ludziom tak trudno jest odnieść się do tak głębokiego zła.

To tak, jakby ci globaliści byli w innej stacji radiowej, na innej częstotliwości, na której my nie mieszkamy. W dużej mierze o tym był ten rozdział serialu i opowieści – aby ludzie mogli zobaczyć zło na własne oczy.

Trump wycofuje się w roli pokazowej, wkrótce dołączy do niej część opowiadająca. Tyle do opowiedzenia (teraz wysiłki, aby temu zapobiec). Chodziło o pozwolenie dla Deep State na wplątanie siebie i pokazanie, kim naprawdę są.

Spróbuj sobie wyobrazić, że zaprzysiężono byś przestrzegał Konstytucji, a potem sprzedał nas tyrańskim komunistycznym Chinom w zamian za finansowy zysk i władzę. Powiedzieć, że nas nie obchodzi, to za mało. Byli współwinni planu, który miał doprowadzić do naszego upadku (w każdy możliwy sposób, w jaki można to wyrazić).

Zdrada osiągnęła nowy poziom. Ufam, że nie poczujesz się źle, kiedy zostaną postawieni przed Trybunałem Wojskowym i skazani na śmierć!

Nie sposób przecenić znaczenia tego punktu w historii. To jest biblijne i epickie. Większość świata jest pod uciskiem Cabal. Gdy zapadamy w ciemności, tak samo dzieje się z iluminacją pokoju i wolności dla miliardów. Podążamy w kierunku światła – oświecenia od Boga – a nie do tych, którzy uważają się za Oświeconych.

Trump i otaczający go lojalni Patrioci wiedzą, o co toczy się gra. AWARIA NIE BYŁA OPCJĄ! Patrioci wykorzystali skrupulatne planowanie, modelowanie superkomputerów (AI), niezbite dane wywiadowcze, naszą Konstytucję i Boga – OŚWIECENIE.

Wbrew obecnym pozorom plany Trumpa przebiegały idealnie. Nie musiał jeszcze wyciągać kilku kart atutowych, które trzyma. Patrioci zaplanowali na wszystkie ewentualności. Planowana jest również ta frustrująca przerwa w tej chwili. Gra muzyka (marszu śmierci).

Ból i presja zostały celowo przedłużone, ponieważ zdrajcy zaplątali się i podają informacje. Epstein śpiewał jak ptak (On żyje), podobnie jak głowa i demon CIA Gina Haspel, a także wielu innych. Jeśli chodzi o tych w Waszyngtonie, Trump nie chciał ich tylko złapać na konspiracji. Chciał, aby dopuścili się największej zbrodni politycznej w historii.

I zrobili. Pomyśl o języku prawniczym, którego używał Trump, ponieważ daje zdrajcom wszelkie szanse, by postąpili słusznie. Trump stworzył zamówienie wykonawcze (EO) w 2018 roku, które zostało wykonane na zamówienie właśnie w tym czasie. Wyznacza współwinnych chińskiej ( Deep State ) kradzieży naszych wyborów jako zagranicznych bojowników wroga.

Jego oświadczenie po wpuszczeniu Antify do sal Kongresu przez ochronę Kapitolu brzmiało: „Idź do domu w pokoju”. Powiedzenie tego było proklamacją rozproszenia i miało na celu przygotowanie sceny do przywołania aktu powstania!

Ustawa ta upoważnia POTUS do rozmieszczenia żołnierzy amerykańskiej armii i Gwardii Narodowej w Stanach Zjednoczonych w celu stłumienia zamieszek. Zrobił to w sobotę wieczorem!

Ustawa o powstaniu daje POTUS-owi kolejną warstwę uprawnień w czasie wojny, wraz z jego EO 2018. Obecnie znajdujemy się w dynamice militarnej. Trump wyznaczył Antifę jako organizację terrorystyczną.

Ci, którzy kradną nasze wybory, są obcymi wrogami i jako tacy są traktowani inaczej w czasie wojny. Trump złożył przysięgę, że ochroni nas przed wrogami zagranicznymi i krajowymi! Właśnie to robi. Jak nowatorskie. Jak wspaniale!

Oprócz oznaczania osób, które angażują się w nasze wybory z zagranicy, jako biorących udział w działaniach wojennych, EO przewiduje również konfiskatę majątku (wiele kont zostało już zamrożonych) współwinnych, w tym mediów. Otworzył drzwi i zgodnie z planem weszli do swojej celi. Jak męczennicy za szatana, wiedzą, że to koniec!

Trump ma lawinę rozstrzygających dowodów z WIELU różnych punktów widzenia. Stan głęboki wie i dlatego nigdy nie chciał słuchać dowodów w sądzie, lub gdziekolwiek mogą temu zapobiec. Ponadto moment włamania (fałszywej flagi) do budynku Kapitolu nastąpił, zanim senatorowie mogli wyrazić przed kamerami swoje sprzeciwy wobec przyjmowania fałszywych głosów. Plany są prawdopodobne, że wkrótce w chwili pisania tego tekstu zostaną zastosowane awaryjne systemy nadawcze.

Większość wszystkich, którzy to czytają, wie o okropnych planach Globalistów (ich szablonem są Chiny), Agendzie ONZ 21/2030 i ich drakońskiej technokracji itp. Jednak, jak zobaczymy, jest to STARY POKAZ ŚWIATA!

Ten konstrukt wszelkiego rodzaju oszustw i zatruć, z uchwyconym krajobrazem opieki zdrowotnej prowadzonym przez Big Pharma (część Cabal), cenzurą, brakiem, niedoborem i długiem dobiega końca!

Nigdy więcej Central Banks (głowa węża). Wkrótce zostanie wprowadzony całkowicie nowy system finansowy, zabezpieczony skradzionym złotem, które zostało odzyskane!

Trump złożył dwie obietnice, które są niedopowiedzeniami stulecia: „osuszę bagno” i „najlepsze jeszcze przed nami”. Jego plany są dalej idące, niż są nam przedstawiane w tym czasie. Dokonano już wielu aresztowań.

Ruch lotniczy do Guantanamo jest DUŻY, a jego przepustowość znacznie wzrosła, podobnie jak ruch do podobnych obiektów. Miały miejsce tysiące aresztowań i będą się nasilać.

Ponad 200 krajów przystąpi do nowego systemu finansowego. Nazywa się NESARA, National Economic Security and Reformation Act. Globalne zaangażowanie nazywa się GESARA.

Wykorzystuje niemożliwą do zhakowania technologię blockchain zwaną Quantum Financial System. Zapewnia natychmiastową, prywatną transakcję – prostą linią (nie trójkątem) między obiema stronami. To reset, ale FED i New World Order nie są widoczne na zdjęciu!

Wszystkie zadłużenia bankowe, takie jak kredyty hipoteczne, karty kredytowe itp., zostaną usunięte. Likwiduje Rezerwę Federalną i jej agencję windykacyjną, IRS. Pracownicy IRS, którzy pozostali, mają zostać przekwalifikowani i przeniesieni do Departamentu Skarbu USA. Jedynym przychodem podatkowym potrzebnym dla NESARA jest podobno 14% zryczałtowany podatek od nowych, nieistotnych przedmiotów.

Od wielu lat należymy do oligarchicznej kleptokracji. Okradają nas jak chłopów pańszczyźnianych! Co może być gorszego niż nasi przywódcy udający „urzędników państwowych”, okradając nas i zadłużając się? Odpowiedź: Obciążanie nas odsetkami od tego, co ukradli.

NESARA zapewnia wszelkiego rodzaju przewroty i rozprzestrzeni się na całym świecie jako GESARA. Przywróci USA prawo konstytucyjne (koniec z prawem morskim i Admiralicji) i przywróci nam prawo zwyczajowe.

Przewiduje również nowe wybory prezydenckie i kongresowe w ciągu 120 dni od ogłoszenia NESARA. Po tym ogłoszeniu i jego fantastycznych korzyściach, jak myślisz, jak Trump wypadłby w autentycznych wyborach po aresztowaniach i tych wszystkich zmieniających życie wiadomościach? Nowe wybory będą konieczne, ponieważ jesteśmy w nowym systemie!

Podobno pojawiły się nowe banknoty zwane „tęczową walutą”. Plan zakłada wycofanie z obiegu weksli FED w 2021 roku. Rozwiązuje też bankructwo Stanów Zjednoczonych z 1933 roku oraz amerykańską korporację DBA USA, Inc. (stąd nowe głosowanie).

Rząd Cienia już nas nie kontroluje! Ta korporacja była kolejnym oszustwem narzuconym naszej młodej, walczącej Republice po wojnie secesyjnej. Zredukowała nas do korporacji, jako środka zabezpieczającego i sprawiła, że byliśmy dłużnikami i zobowiązani wobec tych samych ludzi, od których Pielgrzymi próbujemy uciec!

To kończy oszustwo związane z aktem urodzenia (Szukaj w tym.) To dostosowuje Departament Skarbu USA do prawa konstytucyjnego i przywraca prywatność finansową. Wymaga to od sędziów i prawników przestrzegania prawa konstytucyjnego. Kończy wszystkie wojny, bo aby stać się częścią GESARA, kraje muszą zaprzestać wszelkich agresywnych działań militarnych! GESARA zaprowadzi pokój na całym świecie!

Ponadto NESARA udostępni ogromne kwoty na cele humanitarne. Fundusze te nie są częścią żadnego Globalistycznego planu redystrybucji bogactwa.

NESARA / GESARA wyda również tysiące patentów, świętej wiedzy, technologii, prawdziwych kuracji zdrowotnych (w tym uzdrawiania dźwiękiem zwanych „Med Beds”) i informacji zmieniających życie, które zostały od nas zgromadzone (i które często finansowaliśmy).

Wreszcie uwalnia darmową energię Tesli! (Szukaj NESARA Trump 2021.)To, co nadchodzi, zostało nazwane wieloma rzeczami, takimi jak „Wielkie Przebudzenie” i „Zmiana”.

Wygląda na to, że Bóg w końcu wkracza. W samą porę! Nasi Ojcowie Założyciele byli dalecy od doskonałych ludzi, ale otrzymali Boską pomoc w tworzeniu naszej Konstytucji. Teraz czujemy rękę Boga w tworzeniu tego nowego świata.

Czy „Prawda was wyzwoli” dzwoni? WSZYSCY zostaliśmy oszukani poza naszym obecnym zrozumieniem. Będzie to bardziej widoczne wraz z postępami w 2021 r. Dni naszego podziału muszą się skończyć. Wszyscy możemy się rozwijać. Jesteśmy teraz zaangażowani w proces budzenia mas. To naturalne, że boimy się, gdy zbyt szybko się budzimy. Trump o tym wie. Dlatego optyka była tak ważna.

Dla wielu będzie to trudny proces, ale musieliśmy zobaczyć zło pośród nas. Musieliśmy iść spać w nocy, wyobrażając sobie, że nasz Kraj i Wolności odeszły – jak ukochana osoba, którą uważaliśmy za coś oczywistego. Ten niepokój zamieni się w tym roku w radość!

Agenda globalistów była narzucana nam w przyspieszonym tempie. Jeśli myślałeś, że najbardziej źli, najbogatsi i najpotężniejsi ludzie na świecie poddadzą się i odejdą, to byłeś w błędzie. Zrobią wszystko i wszystko, co możliwe, aby utrzymać władzę. Pociągną wszystkie dźwignie, na których nadal mają ręce. Oprócz tego, że ich program nie doszedł do skutku, tym, którzy złożyli przysięgę, grozi kara śmierci za zdradę. To jest życie lub śmierć.

Inni stoją przed takim samym losem za zbrodnie przeciwko ludzkości, jak wielu jest zaangażowanych w pedofilię, handel ludźmi i ofiary z dzieci. Każdego roku w Stanach Zjednoczonych ginie ponad 650 000 osób. Większość z nich to dzieci i kobiety. Administracja Trumpa już dokonała aresztowań. Kiedy ujawni się zasięg i głębia związana z tym kultem satanistycznym, wielu będzie zdumionych.

Nasz kraj był o kilka cali od udanego przejęcia! 100% Partii Demokratycznej, a większość Partii Republikańskiej była zaangażowana !!! Wszyscy byli na liście płac Chin, w tym nasz MSM, większość Hollywood i wielu z przemysłu muzycznego. Obejmuje to wielu, którzy mają wysoki profil i są wybitni w przemyśle rozrywkowym i muzycznym, a także szefowie dużych korporacji.

To rok ujawnienia. O tym jest ten rozdział. Czy tracisz sen? Mogę cię zapewnić, że wzorce snu zdrajcy nie są tym, czym były. Nadchodzi zmiana, której pragnęły miliony. Jesteśmy tak szczęśliwi, że jesteśmy tutaj w tym czasie i jesteśmy świadkami tej przemiany.

Dbajcie o siebie, miejcie wiarę, módlcie się, zrelaksujcie się. Zasługujemy na to. Bóg wie, że zapłaciliśmy swoje długi. Na wszystko jest czas. To nasz czas!

Przedstawienie rozpocznie się niedługo po tej przerwie.

Teraz usiądź, zrelaksuj się i ciesz się pokazem!

I nie zapomnij wziąć tego popcornu.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=47120

Comments

 1. krnabrny1 says:
  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Znamy to co mówi Lin Wood i zdajemy sobie sprawę, że trwa szczytowa faza największej rozgrywki politycznej w dziejach znanej historii świata… Tekst wstawimy, bo pojaśnia bardziej szczegółowo poprzedzający artykuł !!!

 2. krnabrny1 says:

  Wygląda na to , że 25 poprawka NIE PRZEJDZIE.

  https://www.sott.net/article/447154-Pence-rules-out-invoking-25th-Amendment-to-remove-Trump-in-letter-to-Pelosi

  Pence wyklucza powołanie się na 25 poprawkę, aby usunąć Trumpa w liście do Pelosi
  Tamar Lapin
  New York Post
  wtorek, 12 stycznia 2021 20:18 UTC REUTERS

  Mike Pence planuje nie odwoływać się do 25. poprawki w swoim liście do przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi.
  Wiceprezydent Mike Pence wykluczył we wtorek powołanie się na 25 poprawkę w celu usunięcia prezydenta Trumpa ze stanowiska.

  W liście do przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi Pence powiedział, że nie uważa, aby powołanie się na poprawkę na osiem dni przed końcem kadencji Trumpa „leżało w najlepszym interesie naszego Narodu lub było zgodne z naszą konstytucją”.

  Wezwał Kongres do skupienia się na inauguracji prezydenta elekta Joe Bidena i unikania oskarżenia Trumpa.

  „W środku globalnej pandemii, trudności ekonomicznych dla milionów Amerykanów i tragicznych wydarzeń 6 stycznia jest teraz czas, abyśmy się zjednoczyli, teraz jest czas na uzdrowienie” – napisał Pence.

  „Wzywam was i wszystkich członków Kongresu do unikania działań, które jeszcze bardziej dzieliłyby i rozpalały pasje chwili”.

  Izba Reprezentantów zebrała się we wtorek wieczorem, aby głosować za wezwaniem Pence’a do powołania się na poprawkę – która uniemożliwiłaby Trumpowi wypełnienie swoich obowiązków – po tym, jak zwolennicy prezydenta zaatakowali Kapitol w zeszłym tygodniu.

  Ale Pence powiedział w swoim liście, że mechanizm ten powinien być stosowany tylko w przypadkach medycznej lub umysłowej niezdolności, a nie jako „środek karny lub uzurpacyjny”.

  Pelosi powiedział, że jeśli Pence odmówi zastosowania 25. poprawki, Izba po raz drugi podejmie decyzję o oskarżeniu prezydenta.

  Co najmniej trzech Republikanów zapowiedziało, że zagłosują za oskarżeniem.

 3. krnabrny1 says:

  A tutaj specjalny przekaz dla wszystkich w zasadzie:-)

  https://jennifercrokaert.com/messages/

  Ashian: Uśmiechaj się!

  Moi ukochani bracia i siostry, jestem tutaj z ważną wiadomością: Keep It Simple.

  Tak, w waszym świecie jest wiele rzeczy zagmatwanych, a nawet przytłaczających; to tak, jakbyś był w szybkowarze i ciśnienie jest stale zwiększane i jeszcze przez jakiś czas będzie rosło.

  Moją rolą tutaj nie jest mówienie wam, co ma nadejść, ale zapewnienie narzędzi do rozwijania Mistrzostwa Emocjonalnego podczas Wniebowstąpienia.

  Twoje emocje, które są pierwszą linią tej pozornej wojny między światłem a cieniem. To wasze emocje światła – miłość, przebaczenie, cierpliwość, współczucie, pokój, radość, kreatywność… – to miejsce, w którym można znaleźć zwycięstwo.

  To ważny punkt, wojna jest już wygrana. Wynik jest oczywisty, jedyny wynik to zwycięstwo światła. Musisz jednak przejść przez proces tworzenia tego zwycięstwa. Twoje serce jest na pierwszej linii. Twoje emocje są twoją rolą w manifestowaniu tego zwycięstwa.

  Skupiając się na dobroci, cierpliwości, miłości, współczuciu, przebaczeniu i niezliczonych cechach światła, ułatwiasz przejście przez ten zamęt, skracasz czas zamętu i przesuwasz na swojej osi czasu koniec tego rozdziału.

  Jesteś najsilniejszy z silnych. Najwięksi kochankowie w multiwersie! Wiadomo było, jak trudna będzie ta misja, więc została powierzona tylko tym, którzy naprawdę przybyli do świętego wewnętrznego sanktuarium serca. Jeśli tu jesteś, to dlatego, że jesteś na równi z tym świętym przedsięwzięciem.

  Jesteś gotowy. Już wygrałeś. Musisz tylko dążyć do zwycięstwa, wyrażając przymioty miłości w chwili obecnej.

  Skierujmy więc naszą uwagę na prostotę teraz. Kiedy skupiasz uwagę na chwili obecnej, stajesz się skupiony i produktywny. Zwijasz wszystkie osie czasu do swojego punktu mocy, swojej chwili Teraz. W chwili obecnej jest to proste… czy jesteś miłością?

  Czy wnosisz miłość do tego zadania? Do tej chwili? Czy przynosisz cień emocji niepokoju, stresu, strachu, plotek, zazdrości, krytyki, kradzieży, oszustwa, oszustwa…? Lista jest długa.

  Skupiając się na chwili obecnej, tworzysz w swoim życiu prostotę i przejrzystość, co pozwala ci wyrazić wewnętrzne światło. Tak, to trudne: ale nadal możesz się uśmiechać. Tak, to jest bolesne; ale nadal możesz być uprzejmy. Jest w tobie. Masz tę moc, by wejść głęboko i wyciągnąć z nieskończonych rezerw serca.

  Kiedy gubisz się w „wiadomościach” z mediów, ciągłych aktualizacjach kanałów społecznościowych, zdziwieniu i zmartwieniu tym, co będzie dalej, straciłeś swoją prostotę i skupienie się na chwili obecnej; wkroczyłeś do „ziemi niczyjej” pełnej niepokoju, spekulacji i strachu.

  Z twoim zmartwieniem lub bez, to zwycięstwo jest pewne. Bez zmartwień to zapewniło jeszcze szybciej.

  Moi umiłowani, wasze mistrzostwo jest osiągnięte w chwili obecnej i poprzez wyraźne skupienie się na wyrażaniu miłości w tym, co teraz robicie.

 4. adamd says:

  Rodak z USA…
  https://www.kontrowersje.net/pu_apka_na_trumpa_i_panika_przy_pieszenia
  Zachować spokój i przy okazji zdrowie… psychiczne…

 5. adamd says:

  Amerykańskie tęgie głowy…
  https://d3konspiracja.neon24.pl/post/159803,kontrolowana-demolka
  „Obcy” to oni nie są, są zwyczajnie cwani..
  Polecam zabawowo poczytanie dzieł Izaaka Asimova, oczywiście SF.

Wypowiedz się