NIE WOLNO PRZYJMOWAĆ SZCZEPIONKI PFIZER! ! !

Kobieta, która doznała konwulsji po przyjęciu szczepionki Pfizer Covid, jest badana pod kątem trwałego uszkodzenia neurologicznego, mówi syn RT

© Dzięki uprzejmości Brant Griner

RT.com

Po tym, jak film przedstawiający stan jego matki stał się wirusowy, syn kobiety, która była hospitalizowana po otrzymaniu szczepionki Covid firmy Pfizer, powiedział RT, że chociaż nie był antyszczepionkiem, ma poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa leku.

Brant Griner wystosował apelację na Facebooku w zeszłym tygodniu, po tym jak jego matka zaczęła mieć poważne problemy zdrowotne kilka dni po przyjęciu szczepionki. W teraz wirusowym poście Griner udostępnił film, na którym jego matka trzęsie się w niekontrolowany sposób, gdy próbowała chodzić, wykorzystując pobliskie ściany i drzwi, aby się podeprzeć, gdy ruszyła do przodu.

„Mamie pogarsza się dzisiaj i nadal nie mam odpowiedzi od lekarzy, jak to naprawić. Proszę, módlcie się za nią. Nie mogę znieść takiego widoku mojej mamy. Chcę płakać. wiedząc, że nie mogę nic zrobić, żeby jej pomóc. Proszę, nie bierz szczepionki covid19 ”  – napisał.

Wiadomość i towarzyszący jej film wideo zostały udostępnione prawie 160 000 razy i zgromadziły ponad 35 000 komentarzy.

Niektóre odpowiedzi kwestionowały prawdziwość historii Grinera, ale powiedział RT w wywiadzie, że nie ma nic fikcyjnego w tym, co stało się z jego matką. Podkreślił, że chętnie przyjęła szczepionkę, ponieważ chciała zrobić wszystko, co w jej mocy, aby zmniejszyć ryzyko przeniesienia wirusa na własnych starszych rodziców. Griner odmówił ujawnienia, w którym szpitalu jego matka otrzymała szczepionkę, wyjaśniając, że nie chce, aby placówka stała się celem internetowej kampanii nękania.

„W żaden sposób nie jestem osobą przeciwną szczepieniom. Moja mama nie była – była za szczepionką, zanim to się stało  powiedział.

Griner opisał swoją matkę jako  „bardzo zdrowego”  45-latka, który nigdy wcześniej nie cierpiał na żadną poważną chorobę lub stan zdrowia. Według mieszkańca Luizjany obudziła się z bólem głowy dzień po otrzymaniu zastrzyku. Kilka dni później zaczęła cierpieć na  „napadowe ruchy”  lewej nogi. Czwartego dnia nie miała  „kontroli”  nad nogami i została przewieziona na izbę przyjęć.

Szpital ustalił, że przeżywała  „reakcję neurologiczną”  , powiedział, dodając, że lekarze uważają, że stan chorobowy był spowodowany przez  „metale zawarte w szczepionce”.

Chociaż bóle głowy zdarzały się codziennie, drgawki zdarzały się sporadycznie, wyjaśnił Griner. Niedziela była pierwszym dniem, w którym nie odczuwała bólu głowy, a jej niekontrolowane ruchy nóg również wydawały się mniej dotkliwe, powiedział.

Teraz wypisana ze szpitala matka Griner przechodzi testy, a jej lekarze mają nadzieję, że w pełni wyzdrowieje, pod warunkiem, że nie dojdzie do trwałego uszkodzenia mózgu.

Chociaż był przez niektórych oczerniany jako rozpowszechniający dezinformację, Griner twierdzi, że początkowo nie miał nic przeciwko zastrzykowi. „Chciałem, żeby było dobrze. Moja mama chciała, żeby było dobrze. To jest powód, dla którego to dostała. Każdy chce mieć immunitet. Wszyscy są gotowi, żeby Covid odszedł  powiedział. Teraz jednak wydaje się mniej pewny, czy sam został zaszczepiony.

Jeśli ma wywołać takie reakcje, jak u mojej mamy, nie jest to dla mnie warte.

Griner mówi, że od czasu opublikowania filmu swojej matki otrzymał wiadomości od  „setek”  ludzi, którzy dzielili się własnymi historiami o szczepionkach, które wywoływały poważne epizody medyczne. Jedna kobieta, która się z nim skontaktowała, powiedziała, że ​​ma  „ciągłe”  problemy zdrowotne po otrzymaniu zastrzyku Moderna Covid.

W kolejnym wideo opublikowanym przez Grinera w sobotę jego matka wyjaśniła, że ​​zdecydowała się na szczepienie w celu  „ochrony swoich rodziców”  i że jak dotąd skany MRI i badania krwi nie ujawniły żadnego podstawowego stanu, który mógł spowodować działanie niepożądane.

„Zanim weźmiesz tę szczepionkę, pomyśl. To zdecydowanie zmieniło moje życie ”  – powiedziała w filmie, powstrzymując łzy.

Pfizer powiedział w oświadczeniu dla RT, że „bada” ten przypadek, ale jak dotąd nie był w stanie go  „potwierdzić”  . „Zaburzenia nerwowo-mięśniowe do tej pory nie były sygnałem bezpieczeństwa”  – powiedział przedstawiciel firmy farmaceutycznej.

___
https://www.rt.com/usa/512830-griner-mother-pfizer-vaccine-video/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=48492

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No i stało się na co wszyscy czekali!

  A najlepsze jeszcze przed nami!
  by GEORGI STANKOV wysłano 20 STYCZNIA 2021 R

  Przemówienie inauguracyjne Donalda Trumpa od Nowego Rządu Wojskowego
  Georgi Alexandrov Stankov, 20 stycznia 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com
  https://youtu.be/6h5_d3DUdR4

  Dziś, środa 20 stycznia 2021 roku zaczyna się bardzo obiecująco. Trump rzekomo właśnie wygłosił pożegnalne przemówienie, które w rzeczywistości jest jego poparciem dla nowego rządu wojskowego, który zostanie zainstalowany dzisiaj, gdy zostaną wydane kolejne zapierające dech w piersiach ogłoszenia. Bądź na bieżąco!

 2. krnabrny1 says:

  Zwykły Amerykanin natomiast, jak zwykle przygotowuje się na najgorsze licząc na jak najlepsze:-)
  Właśnie proponuje zakup ludziom jakiegoś radia, na wypadek gdyby ustała wszelka łączność internetowa:-)

  „KUP RADIO SHORT WAVE. POBIERZ SANGEAN 405.
  Jeśli sieć zostanie odcięta od wszystkich konserwatystów, przynajmniej nie utkniesz z amerykańskim MSM.
  Oczywiście nie musi to być ten model, ale to gwarantowany dobry. Jeśli chcesz wydać mniej (ta kosztuje około 90 USD), przeczytaj recenzje na Amazon i wybierz jedną.

  Amazon je ma, ale teraz nienawidzę Amazona. Możesz również kupić w serwisie eBay. To bardzo czułe radio, które będzie odbierać zagraniczne stacje, jeśli alternatywne media zostaną całkowicie zniszczone. Powinieneś być w stanie dostać za mniej niż 100 USD.

  Radia CCrane też są w porządku, ale Sangean jest równie dobry i tańszy. Jeśli chcesz wydać więcej, niebo jest granicą, a jakość się poprawia. Sangean 405 rozwiąże problem całkiem dobrze za cenę, która jest wyższa niż tani, ale nigdzie nie jest blisko egzotyczna. Większość za grosze. Art Bell mówił o tym, kiedy nie reklamował CCrane.

  Na razie zignoruję ten temat, ponieważ Mex jest anty-cenzurą, otrzymam informacje w ten czy inny sposób. Jeśli MUSZĘ odebrać Sangean 405 z Mercado Libre (amazon nie ma teraz), ale nie mam teraz planów na to, inne rzeczy są o wiele bardziej naglące i muszę udowodnić, że faktycznie potrzebuję tego na stronie, zanim dostanę jeden.

  Nawiasem mówiąc, jeśli miejsce zostanie odcięte od Stanów Zjednoczonych, rozważałem zbudowanie nadajnika radiowego o mocy około 5000 watów, który jest wyraźnie skonfigurowany TYLKO do odbicia jonosferycznego do Stanów Zjednoczonych stąd. Radio takie jak to by to odebrało. Nowsze półprzewodniki komutacyjne bardzo dobrze radzą sobie w nadajniku za niską cenę, a zasilaniem będzie zespół akumulatorów z grupy 31T. Tak to robisz TANIO. Jeśli tak się stanie, częstotliwość będzie wynosić AM i nie pozostanie taka sama, można bezpiecznie założyć, że zostanie zablokowana, więc będę mógł natychmiast upuścić ją w dowolnym miejscu na tarczy.

  Nie kupuj radia z tego powodu, zrobię to tylko wtedy, gdy mogę potwierdzić, że zainstalowali zaporę ogniową, aby zablokować tę witrynę.
  Oto wychodzące przemówienie Trumpa.

  To bardzo dobre. Nie ekscytowałem się. Wszelkie „osiągnięcia” zostaną wymazane wraz ze wszystkim innym, co zostało zrobione na długo przed Trumpem w zaledwie politycznej chwili, gdy Harris przejmie władzę. To nie ma znaczenia.
  Twierdzą, że zamierzają szybko zamknąć konserwatywne witryny internetowe.

  ZAKŁADKA TEN LINK, jest to uniwersalny link, który ZAWSZE przeniesie Cię na najnowszą stronę tutaj, nawet jeśli DNS zostanie wyłączony.”

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei zwykły Amerykanin pisze o pewnych informacjach o tym co dzieje się w Kanadzie.

  „Nawet jeśli jutro wydarzy się cud w Stanach Zjednoczonych, większość reszty świata ma poważne kłopoty.
  Jeśli jesteś w Kanadzie i nadal jest możliwe, że się wyplenisz, zdecydowanie zrób. Problem polega na tym, że wszystkie obszary w głębi lądu są trudne do przetrwania zimą. Gdybym miał szansę, zdecydowanie wybrałbym się do Jukonu lub NWT, zamiast przebywać gdziekolwiek, komuniści będą mieli silny wpływ, ale nie sądzę, aby była to opcja dla wielu Kanadyjczyków. Jukon byłby fajny, ponieważ gdyby został czas po przygotowaniach do następnej zimy, można było szukać złota. Nie znaczy to, że byłbyś w stanie to przekazać komunistom na czele, ale co, jeśli im się nie uda? Tak czy inaczej –
  Naprawdę nie wiem, co powiedzieć o Europie. Po prostu nie mam wystarczających informacji, aby powiedzieć cokolwiek merytorycznego, poza tym, że Europa jest dalej na szlaku tyranii niż Stany Zjednoczone i nawet nie wiem, czy można tam robić błędy. Oczywiście, jeśli to możliwe, PRZEJDŹ NA TO. Jednak nie wybrałbym Rosji, ponieważ jest wysoce prawdopodobne, że za tym wszystkim stoi Rosja, Putin jest byłym KGB, którego nigdy nie zapomina i absolutnie udawaliby martwego, prowadząc psy ops, aby podbić inne narody. Kiedy wszystko zostanie wystarczająco osłabione, NIESPODZIANKA, Rosja mimo wszystko nie zniknęła. . . . . lub Chiny.

  Myślę, że jeśli jutro zdarzy się cud, to (może) być dobre dla większości Europy, ale nie obstawiałbym żadnych zakładów, Kanada idzie pełną parą prosto w górę lodową, o wiele gorszą niż Stany Zjednoczone, aw Meksyku, życie jest NORMALNE z wyjątkiem masek na twarz, Obrador powiedział ZAPOMNIJ o tym i przywołał je, stwierdzając, że Corona jest używana przez bardzo złych ludzi do zdobycia władzy. Następnie przystąpił do upewnienia się, że Meksyk pozostaje otwarty, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Zawsze byłem fanem Obradoru, poważnie, Meksyk jest prawdopodobnie najszczęśliwszym krajem na ziemi. Jeszcze cztery lata. Ma jeszcze cztery lata. Do tego czasu Meksyk otrzyma WSPANIAŁE spojrzenie na to, co wydarzyło się gdzie indziej i będzie mógł postępować dobrze poinformowany.”

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj konieczne jest dopisanie małej uwag. Cytuję zwykłego Amerykaninia nie dlatego że jest doskonały w łączeniu kropek, czy też posiada ponadprzeciętną dedukcję.

  Cytuję go ponieważ uczciwie opisuje rzeczywistość jaką widzi, swoje obawy, podejrzenia, czy stany emocjonalne. Uważam że jest to bardzo ważne, wiedzieć nie tylko co ludzie myślą…ale i co czują?

  W tym cytacie na przykład, wyraźnie widać jak Amerykanie byli przez dekady skutecznie straszeni Rosją. Widać, że oni wierzą, iż Rosja która dopiero co wstała z kolan ma taką siłę aby robić takie zamieszanie na innym kontynencie.

  W każdym razie dopuszczają taką możliwość, nadal pokutuje u nich POSZUKIWANIE WROGA POZA GRANICAMI USA.

  Ciężko im zrozumieć, że choćby za tym stali jacyś ludzie zwani komunistami, to zrobili to co zrobili TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ AMERYKANÓW, którzy dali się zastraszyć lub kupić.

  Tyle małego komentarza:-)

 5. krnabrny1 says:

  No tak, sporo juz wkleiłem, ale zachęcam do przeczytania jeszcze jednego artykułu Pana Stankova z dzisiaj.

  Trump to wejście starej duszy
  by GEORGI STANKOV wysłano 20 STYCZNIA 2021 R

  Moje spotkanie z Trumpem w stanie astralnego snu 18 października 2020 r

  Georgi Alexandrov Stankov, 20 stycznia 2021
  http://www.stankovuniversallaw.com

  Jak pisałem przy wielu okazjach, kluczową częścią mojej roli jako wcielonej duszy Elohim jest trenowanie poprzez wzajemne doradztwo na poziomie duszy wpływowych przywódców politycznych, którzy są ważni w ogólnym spisku kosmicznym dla tej planety w Czasach Ostatecznych.

  Spotykałem się na przykład dziesiątki razy z Putinem, a nasze pierwsze spotkania były bardzo wrogie po przejęciu władzy i nadal zachowywały się jak wojowniczy agent KGB. Potem przyjął bardzo starą duszę jako spacer i pamiętam, jak przyjazne i radosne było moje spotkanie z moją starą bratnią duszą, kiedy przybył na ziemię i spotkaliśmy się pewnej nocy na Kremlu. Opisałem to spotkanie w mojej książce

  Potem Putin przemienił się w mądrego męża stanu i rozpoczęło się powstanie Rosji jako bastionu przeciwko planom zachodniej kabały, by zainstalować NWO wcześniej, niszcząc Rosję na naszych wznoszących się liniach czasu.

  Moje niedawne spotkanie z Trumpem było równie przyjacielskie i radosne. Wiedziałem z całą pewnością, że Trump to nowa, bardzo stara dusza i moja bliska bratnia dusza na krótko przed wyborami .

  Ta informacja była dla mnie niezbędna dla lepszego zrozumienia nadchodzącego scenariusza wzniesienia na ziemi, ale nie ma ona większego znaczenia dla głównego tematu, który omówiłem w moim oryginalnym artykule z 25 listopada 2020 roku, gdzie po raz pierwszy opublikowałem to kluczowe spotkanie:

  „ Jak ludzie zmienią się jako systemy energetyczne podczas nadchodzącej globalnej zmiany ” .

  Zanim przejdę dalej, pozwólcie, że stwierdzę tak jasno i jednoznacznie, jak to tylko możliwe: weszliśmy w ostatnią fazę przed naszym ostatecznym wniebowstąpieniem i transmutacją, w której bardzo łatwo dryfujemy w stanie przypominającym sen, ale w pełnej świadomości do płaszczyzny astralnej i wyższych wymiarów, aby otrzymujemy bezpośrednie informacje lub spotykamy inne istoty, ponieważ nasze wibracje są teraz tak wysokie, że przez większość czasu przebywamy w piątym do siódmym wymiarze dzień i noc. Dlatego nie otrzymujemy już żadnych komunikatów werbalnych, ponieważ nasze informacje są teraz bezpośrednie i natychmiastowe. Jest to również powód, dla którego mówię o kluczowych snach, są to prawdziwe astralne wydarzenia o wielkim znaczeniu.

  A oto, co napisałem w swoim dzienniku na temat mojego spotkania astralnego z nową, starą duszą Trumpa i moim partnerem na 2 tygodnie przed wyborami w USA.

  W świetle tych informacji moi czytelnicy będą w stanie lepiej zinterpretować to, co wydarzy się dzisiaj iw najbliższych dniach w USA i na całym świecie.

  Moje spotkanie z Trumpem w stanie astralnego snu 18 października 2020 r

  „Spotkałem się z Trumpem. Organizował wiec wyborczy i rozmawiał na ulicy. Byłem zaskoczony, że zszedł do ludzi i że tak niewielu go słuchało. Nagle mnie zobaczył i był bardzo szczęśliwy, że mnie spotkał. Objął mnie i powiedział, że na mnie czeka i bardzo się cieszy, że mnie spotka. Powiedziałem mu, żeby się nie martwił i że wygra wybory, ale nie o to chodzi. Nadchodzą duże zmiany.

  Potem poszliśmy razem pieszo, ramię w ramię, do Białego Domu, gdzie wznowił pracę. Byłem zaskoczony tym bardzo pozytywnym spotkaniem z Trumpem, ponieważ moje poprzednie spotkania z nim w stanie snu były bardzo krytyczne i ambiwalentne. Musi być nowym graczem, ponieważ stało się to z Putinem krótko po tym, jak został po raz pierwszy wybrany na prezydenta, a potem zatrzymał krwawą wojnę w Czeczenii. Jest też bardzo starą duszą i moją bratnią duszą i od tego czasu stał się bardzo mądrym przywódcą.

  Znamienne, że marzyłem o spotkaniu z Trumpem dzisiaj, zaledwie 2 tygodnie przed wyborami, bo bardzo precyzyjną analizę napisałem w 2016 roku , także 2 tygodnie przed wyborami i wbrew wszystkim ekspertom i sondażom przewidywałem zwycięstwo Trumpa. . Dopiero niedawno wspomniałem o tym artykule w swojej korespondencji z innymi członkami PAT jako o tym, jak kształtujemy rzeczywistość na ziemi (a później opublikowałem artykuł na ten temat ). Jestem przekonany, że Trump wygrał wybory dopiero po zainstalowaniu pola wypukłości w Ameryce Północnej w czerwcu 2016 roku i dlatego, że przeprowadziłem tę analizę. Elohim powiedział nam, że za pomocą myśli kształtujemy rzeczywistość świata w bardzo skuteczny sposób.

  Widzę duży ruch dla nas również w Ameryce Północnej.

  Właśnie przeczytałem, że Trump powiedział podczas wczorajszego wiecu, co następuje: „Przemawiając na sobotnim wiecu w Muskegon w stanie Michigan, Trump powiedział swoim zwolennikom, że„ Demokraci zakończą nasze uzdrowienie drakońskim nienaukowym zamknięciem, tak jak robi to teraz twój gubernator ”.

  https://sputniknews.com/us/202010181080804715-trump-warns-democrats-will-delay-covid-vaccine-stick-to-draconian-unscientific-lockdown/

  Coś się szykuje i poinformuję Amorę… ”

 6. krnabrny1 says:

  Dziwna sprawa, ale w tym pożegnalnym przemówieniu Pan Trump wspomina o Polsce. Pod sam koniec.

  https://www.youtube.com/watch?v=6h5_d3DUdR4&feature=youtu.be

  Nie kapuje po co to zrobił. Wydaje się że mógł powiedzieć to samo bez użycia przykładu Polski lub wybrać jakikolwiek inny?

 7. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei interesujący przekaz od Pani Jennifer.
  Interesujący nie ze względu na treść, bo to było mówione wielokrotnie, ale na niezwykły ton wypowiedzi. Oni zwykle nie są tacy „pompatyczni”, jakby informacja….

  WYSŁANY DNIA19 STYCZNIA 2021
  Ashian: Dwie wiadomości
  kwiat, mniszek lekarski, nasiona
  Wiadomość 1: One Breath Now

  Słowa, którymi się z wami podzieliliśmy, nigdy nie były bardziej odpowiednie ani ważne. Więc może warto podsumować, jak radzić sobie z Życiem.

  Na najbardziej podstawowym poziomie i jest to część projektu, a nie porażka, doświadczenie wcielenia jest doświadczeniem przejścia od cienia do światła, od strachu do miłości. To takie proste, ale jak często zauważyliśmy, proste nie zawsze jest łatwe!

  Kiedy myślisz, mówisz lub działasz bez myśli, pierwsza reakcja jest prawie zawsze spowodowana unikaniem strachu, dlatego te myśli, słowa i czyny są kształtowane przez strach i jako takie mogą tylko tworzyć i odtwarzać strach.

  Zwolnij!

  Nawet chwila robi różnicę. Czas i przestrzeń to ta sama miara: tworzą dystans. W doświadczeniu bycia człowiekiem dystans – paradoksalnie – pozwala zbliżyć się do prawdziwej boskiej esencji, pozwala wybrać miłość. Owoc miłości jest zawsze cudowny, ponieważ jest zaszczepiony w Boskości.

  Gdybyś miał wziąć tylko jedną radę ze wszystkich, którymi dzieliliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, powiedzielibyśmy:

  Wybierz Miłość.

  Jeden wdech pozwala ci zbliżyć się do miłości, wznieść się ponad programy społeczne i sięgnąć do Wyższej Jaźni. Jeden oddech pozwala ci na nowo przeżyć swoją boskość. Jeden oddech umożliwia dostęp do wszystkiego, czym jesteś.

  Jeden oddech to możliwa do opanowania jednostka czasu i przestrzeni. To jest natychmiastowe. Daje natychmiastowe efekty.

  Otwiera drogę do natychmiastowych cudów. Pozwala ci odplątać się od wszystkiego wokół ciebie i wejść do CIEBIE.

  Nasza ukochana rodzina, nasze „buty na ziemi”, aby wygrać „wojnę na ziemi”, trzeba wyjść z miłości. Aby stworzyć niebo na ziemi, które czynisz z każdym oddechem, powróć do miłości. Jeden oddech pokaże ci mądrość, prawdę, współczucie, przebaczenie, cierpliwość i pokój.

  Wszystko, czego potrzebujesz, jest w tobie, na jednym oddechu.

  Jesteśmy zawsze z Tobą; jesteśmy stale po Twojej stronie. Pracuj z nami! Poproś o znaki i symbole, aby przekonać cię, że ty, tak, czytasz to, masz zespół uzdrowicieli i pomocników, którzy stale z tobą pracują. Gdy zasłona zacznie się zmniejszać, stanie się to coraz bardziej oczywiste.

  Ponieważ jesteście drogami i przelotnymi deszczami, więc najpierw odkryjecie to; zintegrujesz się i zapamiętasz, jak pracować wielowymiarowo, ponieważ jest to w twoim DNA.

  Nigdy nie zostałeś tu wysłany, żeby się zgubić i przytłoczony. Teraz jest powrót do domu. Za każdym razem jeden oddech sprowadza cię do domu.

  Jesteśmy z Tobą; obejmujemy cię w każdej chwili Teraz. Jesteś tylko Miłością.

  Wiadomość 2: Zaufanie

  Najdroższe serca, jak daleko zaszliście i co przeszliście, aby tu być. Walczyłeś z ciemnością na każdym kroku i nadal pozostawałeś silny i wierny swojej wewnętrznej wiedzy o Boskiej esencji wszystkiego.

  Nawet gdy byłeś zmęczony i wyczerpany, trzymałeś się kursu. Nawet w swoim smutku, złości i rozczarowaniu pozostałeś prawdziwy. Dziękuję Ci. Pokazałeś swoje mistrzostwo.

  Nigdy wcześniej nie było większej potrzeby tego mistrzostwa. W tym momencie ćwiczyliście i doskonaliliście swoją zdolność świadomego utrzymywania swojego boskiego światła i używania tego światła, aby oświetlać każdego, kogo spotkacie.

  Jesteście świadomi, że to wasze połączone wysiłki, wasz stale rosnący iloraz światła doprowadził do ujawnienia prawdy. Zdajesz sobie sprawę, że to twoje światło będzie działało jak latarnia morska dla tych, którzy są przestraszeni, zdezorientowani i chcą odpowiedzieć ze strachu.

  Jesteś tu na te czasy. To jest twoje święte przedsięwzięcie, pielgrzymka do Gai, aby uwolnić ją i ludzkość. To jest kulminacja twojej pracy na tym poziomie, ponieważ nadchodzący poziom będzie wyższym wymiarem.

  Ta wyższa wibracja nie będzie wymagać tak dużego wysiłku, jak do tej pory. Wydaje się, że pojawiająca się energia sprawi, że Twoja praca będzie łatwa w porównaniu z tym, w co do tej pory musiałeś inwestować.

  Wiedz więc, że dobro ma nadejść, rzeczywiście, dobro jest tutaj i wyłania się. Ty sposób, w jaki prysznice są zaproszone na „zajrzenie”! Jesteście zaproszeni do zanurzenia się w tych energiach i rozpoczęcia ich używania już teraz. Baw się z nimi.

  Jeden oddech, wraz z zamiarem pójścia głębiej / wyżej / prawdziwej / szerszej / jaśniejszej (wybierasz doświadczenie), pomoże ci uzyskać dostęp do tych strumieni energii i pomoże ci w nadchodzącej pomocy.

  Jesteś tutaj. Dotarliście. Pozwól, by twój oddech cię uwolnił i poszerzył cię na coraz głębsze poziomy ekspresji, alchemizując rzeczywistość po prostu dzięki twojej boskiej intencji. Jesteście alchemikami wieków, teraz używacie swoich boskich różdżek, używając świadomej intencji leczenia, transformacji i podnoszenia.

  Wasza boskość przejawia się teraz. Przybyłeś na swoją scenę, scena jest ustawiona i masz teraz odegrać swoją bosko zapisaną rolę. Ufaj, że znasz linie, ufaj, że właściwi aktorzy przejdą przed tobą w każdej scenie. Uwierz, że zakończenie jest szczęśliwe. Scenariusz jest boski. Jesteś boska. Zakończenie jest boskie. Zaufanie.

  © Jennifer Crokaert 2021 http://www.jennifercrokaert.com

Wypowiedz się