Masowa ofensywa przeciwko Grupie Oktagon ma na celu wykończenie nazistowskiej IV Rzeszy

Publikujemy kolejny raport Benjamina Fulforda o tym co się dzieje na tajnych poziomach geopolityki. Niestety wszystkie linki w artykule zostały wyłączone przez globalistyczną cenzurę, co dodatkowo uwiarygadnia podawane informacje.

Redakcja KIP

***

Rozpoczęła się masowa ofensywa mająca na celu wykończenie szwajcarskiej Grupy Oktagon i położenie kresu ich nazistowskiej Czwartej Rzeszy.

Dyrektorzy firm farmaceutycznych, szefowie stowarzyszeń medycznych i inne osoby związane z terrorem covid-19 i kampanią szczepionkową są celami priorytetowymi. Szwajcarzy zostaną poproszeni o przekazanie wszystkich przywódców Grupy Oktagon lub zmierzą się z całkowitym zniszczeniem ich kraju, według źródeł Gnostyckich Iluminatów.

“Operacja Gladio Covid-19 to szwajcarski Oktagon, Gladio to przedział wewnątrz niego”, potwierdzają źródła MI6. Oznacza to, że w Szwajcarii organizowana jest globalna kampania masowych morderstw, dlatego podejmowane są tak radykalne środki.

Należy jednak pamiętać, że grupa Oktagon jest de facto biurem politycznym mafii chazarskiej w sile około 1 mln osób i nie zamierzają odejść bez walki.

Jedno ze źródeł NSA mówi, że są informacje wskazujące, że aktorzy mafii chazarskiej knują teraz przeciwko apelowi Trumpa, by patrioci połączyli się w Waszyngtonie 6 stycznia.

Źródło ostrzega, że to może stać się śmiertelną pułapką i jeśli Patrioci chcą pomóc, powinni rozważyć działanie lokalnie przeciwko politykom, lekarzom itp. forsującym kwarantanny i szczepienia przeciw “Covid-19“.

Jeśli nadal wierzycie w całą propagandę strachu Covid masowo wypuszczaną przez cały dzień przez korporacyjne media propagandowe, oto kilka faktów, które możecie sprawdzić: chińskie laboratorium broni biologicznej w Wuhan w Chinach, skąd pochodzi tak zwany wirus Covid, jest własnością Fundacji Sorosa, jak widać z dokumentów fundacji z Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Ta sama fundacja jest właścicielem producentów szczepionek. Fundacja Sorosa jest przykrywką dla chazarskiej mafii.

Inną rzeczą, o której ludzie muszą pamiętać jest to, że zachodnia medycyna opiera się na medycynie wojskowej i ma hierarchię wojskową. Jeśli lekarze nie wykonują rozkazów, tracą licencje medyczne. Rozkazy pochodzą od stowarzyszeń medycznych kontrolowanych przez mafię chazarską.

Źródła rosyjskiego FSB potwierdzają, że niektóre szczepionki przeciw covid-19, które obecnie są forsowane, zawierają mikroczipy. “Teraz próbujemy je rozszyfrować“, mówi jedno ze źródeł.

Jednak reagowanie na każde nowe okrucieństwo ze strony mafii chazarskiej nie wystarczy, dlatego kontynuowane są główne operacje ofensywne. Teraz, rosyjskie, amerykańskie, izraelskie i inne siły specjalne aktywnie polują na wszystkich kierowników związanych z tym medycznym terroryzmem przeprowadzanym na Zachodzie, głównie na zniewolone przez Chazarów kraje Grupy G7.

Nawet propagandowe serwisy informacyjne, takie jak Washington Post, przyznają, że odbywa się największa mobilizacja Gwardii Narodowej od czasów II wojny światowej. Oczywiście próbują to nazwać “walką z pandemią“, ale w rzeczywistości jest to walka z z mafią chazarską.

https://www.thehour.com/news/article/Pandemic-and-unrest-fuel-the-biggest-National-15826661.php

W innym znaku, to nie jest zwykła działalność, granice lądowe i morskie zostały zamknięte w Japonii, Arabii Saudyjskiej, Brazylii, USA i innych krajach aby zapobiec ucieczce bossów mafii chazarskiej.

W przypadku Japonii granice zostały zamknięte dla obcokrajowców próbujących wjechać do kraju w celu powstrzymania chazarskich agentów, zamachowców itp. według japońskiego wywiadu wojskowego. Powstrzymanie tych agentów pozwoli Japonii bezpiecznie ogłosić niezależność od kontroli mafii chazarskiej. Wielu z tzw. japońskich doradców mafii chazarskiej zostało usuniętych, a wkrótce będzie ich więcej.

W tle, Japończycy są rządzeni od końca II wojny światowej przez koreańskich gangsterów, którzy z kolei pracowali dla mafii chazarskiej. Japończycy – jako niepodległy kraj – utrzymają sojusz z USA, ale dopiero po wyzwoleniu USA spod kontroli, podają źródła japońskiego wywiadu wojskowego.

Jednak obecnie istnieje grupa japońskich prawicowców, którzy planują pójść o krok dalej, według źródeł prawicowych bliskich cesarzowi. Grupa ta planuje przekształcić filipińską wyspę Cebu w niezależny kraj, który będzie emitował walutę opartą na złocie, mówią oni. Waluta zostanie wykorzystana do sfinansowania ogromnej ekspansji militarnej mającej na celu zapewnienie kontroli nad ASEAN, mówią oni.

Spójrzmy teraz na tak zwaną eksplozję bomby, która miała miejsce w Nashville w Tennessee w zeszłym tygodniu. Nasze własne źródła potwierdzają to co wielu donosiło, a jest to, że obiekt NSA, który sprawdzał Maszyny Dominium fałszujące głosy w imieniu prezydenta USA Donalda Trumpa, został trafiony termobarycznym, impulsem elektromagnetycznym wytwarzającym pocisk powietrze-ziemia. Dobry film z uderzenia pocisku można zobaczyć pod linkiem poniżej. Zwróćcie uwagę na niebieski błysk na początku eksplozji.

https://www.brighteon.com/c336fe5b-b6d0-4506-bad5-560b4c9a798f

Oczywiście, korporacyjne media propagandowe mówią, że było to dzieło “białego Supremacjonisty” o nazwisku Anthony Quinn Warner, ale jeśli przeprowadzicie wyszukiwanie w Internecie dat przed atakiem na Nashville, poszukiwanie tej nazwy ujawniło kilka obrazów Zwariowanych Melodii Warner Brothers.

W każdym razie, źródła NSA twierdzą, że był to bezpośredni atak na wojsko USA przez nieuczciwe FBI i inne elementy pracujące dla mafii chazarskiej. Mówią, że to oznacza wojnę.

Innym głównym celem ofensywy oprócz FBI i firm farmaceutycznych jest przemysł high tech, zwłaszcza Google, Facebook i IBM, zgadza się wiele źródeł.

Donald Trump zawetował projekt ustawy o obronie w zeszłym tygodniu, ponieważ nie uchyliła sekcji 230 Ustawy o Przyzwoitości Komunikacyjnej.

“Żaden dostawca lub użytkownik interaktywnej usługi komputerowej nie może być traktowany jako wydawca lub mówca jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innego dostawcę treści informacyjnych”(47 U. S. C. § 230).”

Jest to klauzula, która pozwala na niekończące się rozpowszechnianie fałszywych informacji i dezinformacji, wraz z cenzurą urzędującego prezydenta, jego rzecznika prasowego i wszelkich osób z popierającymi punktami widzenia.

Aby zorientować się jak niebezpieczna może być ta dezinformacja, spójrzcie poniżej na poniższy fałszywy film z dorocznego przemówienia świątecznego królowej Elżbiety.

https://www.youtube.com/watch?v=IvY-Abd2FfM

Teraz porównajcie to z prawdziwym (?).

https://www.youtube.com/watch?v=zL9JR0A4yCU

Wiele źródeł potwierdza, że następujący “światowi przywódcy” są teraz głębokimi podróbkami połączonymi z chirurgicznie zmienionymi podobnymi do ludzi aktorami: prezydent Rosji Władimir Putin, prezydent Chin Xi Jinping, papież Franciszek, amerykański “prezydent-elekt” Joe Biden i wielu innych.

Mówiąc o Joe Bidenie, urzędnicy na Ukrainie wydali bardziej szczegółowe informacje i dowody na to jak został przekupiony i skompromitowany. Ujawniono również publicznie zaangażowane w to instytucje finansowe USA.

W każdym razie powszechne użycie fałszywych przywódców oznacza, że twierdzenie Gnostyckich Iluminatów, że walczymy z nieuczciwą sztuczną inteligencją jest wiarygodne.

Coraz więcej osób pracuje za pomocą Zoomu i innych zdalnych technologii, oznacza to, że wykorzystanie głębokich podróbek wychodzi poza światowych “liderów“. Z jaśniejszej strony, być może niektórzy przedsiębiorcy będą sprzedawać ludziom głęboko fałszywe kopie SI aby uczestniczyli w spotkaniach Zoom, podczas gdy prawdziwa osoba gra w golfa.

Bez względu na wszystko, nacjonalizacja lub rozpad wielkich monopoli technologicznych, takich jak Google i Facebook – w połączeniu z surowymi przepisami, będą potrzebne aby zapewnić, że internet może być zaufany w dostarczaniu prawdy.

Chiny zaczęły również regulować i powstrzymywać gigantów technologicznych, zwłaszcza grupę Alibaba, a teraz najwyraźniej Teslę.

Tesla jest warta więcej niż siedem najlepszych światowych firm motoryzacyjnych razem wziętych dzięki ogromnemu wkładowi pustych fałszywych pieniędzy. Wtyczka zostanie wkrótce wyciągnięta, obiecują źródła NSA.

https://en.pingwest.com/a/8154

W innych wiadomościach, Mi6 twierdzi, że umowa Brexitu podpisana w zeszłym tygodniu między Wielką Brytanią a UE wydaje się być popychana przez Niemcy/DVD w drodze zachęt finansowych m.in. dla premiera. Brytyjskie służby wywiadowcze otrzymały listę nazwisk. Teraz sprawdzają autentyczność, jak również sprawdzają grzebieniem drobnoziarnistym umowę składającą się z 2000 stron. “Jeśli to rzeczywiście prawda, cała sprawa zostanie wycofana i opuścimy UE na warunkiach WTO”, mówią źródła.

Jest mało prawdopodobne aby sama UE trwała w obecnej formie znacznie dłużej od jej Führer Angela Hitler Merkel, która obiecała podać się do dymisji w 2021 roku. Węgry i Polska już podejmują kroki w kierunku niepodległości.

Teraz, źródła francuskiego wojska twierdzą, że będą również działać przeciwko marionetkowemu liderowi chazarskiej mafii, Emmanuelle Macronowi, w celu przywrócenia francuskiej niepodległości od Niemiec.

Kolejnym krajem, który ma się wyzwolić od chazarskiej mafii jest Izrael. 23 marca Izrael przeprowadzi czwarte wybory parlamentarne w ciągu dwóch lat.

Źródła Mossadu mówią, że nazistowski kryminalny minister Benjamin Netanjahu nie jest już z tej ziemi. Jeśli tak, to kampania wyborcza powinna uniemożliwić udawanie jego dalszego istnienia.

A teraz spójrzmy na tematy, których zwykle unikamy, Pozaziemskie życie i UFO. US Navy właśnie opublikowało patent opisujący jak zrobić trójkątne UFO, które zostały szeroko zauważone i sfilmowane.

https://www.zerohedge.com/technology/us-navy-patent-describes-em-drive-flying-triangle-craft

Źródła NSA mówią nam:

“Trump właśnie anulował traktaty z Obcymi podpisane przez prezydenta Eisenhowera, wszystkie 12. Pozwala to innym gatunkom przyjść i pomóc ludzkości.”

Jak zwykle w przypadku tego typu informacji najlepiej zachować ostrożność, ponieważ nadal nie widzimy kosmitów chodzących po naszych ulicach, lotniskach czy sklepach z pamiątkami. Jednak gigantyczne ogniste kule pojawiają się na niebie na całym świecie, w tym w Chinach, Japonii, Włoszech, Anglii, USA, Francji. Może to tylko meteoryty, ale na pewno nie wyglądają jak one.

https://www.indiatimes.com/trending/environment/giant-fireball-crash-lands-in-china-530426.html

https://www.eadt.co.uk/news/meteor-in-suffolk-on-christmas-day-6870908

https://english.kyodonews.net/news/2020/11/1630e7941a64-fireball-as-bright-as-full-moon-spotted-in-night-sky-over-japan.html

https://southernmarylandchronicle.com/2020/12/03/meteor-triggers-rare-daylight-bolide/?

https://www.startribune.com/streaking-meteor-s-predawn-flash-stars-in-an-arresting-video-for-minnesota-sheriff-s-deputy/573410151/

https://www.ouest-france.fr/pays-de-la-loire/cholet-49300/un-bolide-a-t-il-traverse-le-ciel-du-maine-et-loire-7079549

https://www.3bmeteo.com/giornale-meteo/meteo-e-astronomia-bolide-sopra-i-cieli-dell-alto-adige-foto-422138

Bez względu na wszystko, musimy sami rozwiązać problemy naszej planety i nie czekać aż Bóg lub jakiś obcy statek-matka przyjdzie nam na ratunek.

W tym celu chciałbym zakończyć sprawozdanie z tego tygodnia dobrymi wiadomościami dotyczącymi odbudowy planety. 1 stycznia 2021 r. Chiny wprowadzą 10-letnie moratorium połowowe w całym dorzeczu Jangcy.

https://www.telesurenglish.net/news/Chinas-Yangtze-River-Basin-to-Recover-Biodiversity-20201224-0014.html

Może jeśli połączymy razem nasze działania, możemy zrobić coś podobnego dla światowych oceanów i innych dróg wodnych. Pamiętajcie, że w oceanach jest mniej niż 10% dużych ryb, które mieliśmy 50 lat temu.

Gdy chazarska mafia zostanie pokonana, miejmy nadzieję, że w 2021 roku, rozpoczniemy wielobilionową kampanię aby położyć kres ubóstwu, powstrzymać niszczenie środowiska i rozpocząć wykładniczą ekspansję ziemskiego życia we wszechświecie. O to, wraz z wyzwoleniem ludzkości z tysiąca lat niewoli, wszyscy walczymy.

Jak zwykle jest wiele rzeczy, których nie możemy jeszcze ogłosić, ale bądźcie pewni, że dobrzy wygrywają.

28 grudnia 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/12/28/massive-offensive-against-swiss-based-octagon-group-aims-to-finish-off-nazi-fourth-reich/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/12/31/benjamin-fulford-masowa-ofensywa-przeciwko-grupie-oktagon-ma-na-celu-wykonczenie-nazistowskiej-iv-rzeszy/

Wypowiedz się