Mafia chazarska chce się poddać, podczas gdy trwa druga rewolucja amerykańska

Wydarzenia minionego tygodnia, jak i nadchodzących tygodni, przejdą do historii jako jedna z największych, jeśli nie największa, rewolucja w historii. Nie mówimy tylko o upadku korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Mówimy o końcu systemu niewolnictwa, który trwa od tysięcy lat.

Wojsko USA jest teraz oficjalnie na wojennej ścieżce. Wielu amerykańskich wojowników, takich jak generałowie Michael Flynn i Thomas McInterney, jest wśród wielu, którzy oficjalnie powiedzieli, że trwa druga rewolucja amerykańska.

Możemy również donieść zarówno od Masonów P3 jak i źródeł rosyjskiego FSB, że mafia chazarska (w szczególności ludzie Davos i europejska ciemna szlachta) zwróciła się do Stowarzyszenia Białego Smoka i jego sojuszników aby wynegocjować kapitulację.

Jak to ujęło P3:

“Tajne Państwo jest w panice, chcą negocjować … rozumieją na najwyższym poziomie co naprawdę się stało i boją się.”

To zajmie trochę czasu, ponieważ będzie to wymagało złożonej wymiany dokumentów i rzeczywistych spotkań twarzą w twarz (nie za pośrednictwem sieci komputerowych). Pamiętajcie, że są to ukryte rodziny, które są prywatnie właścicielami takich instytucji jak ONZ, MFW, BIS i Bank Światowy. Dlatego nie można oczekiwać, że zorganizowanie uporządkowanej transformacji nastąpi z dnia na dzień. Wszystko co zastąpi to, musi być demokratyczne, merytokratyczne i widoczne dla wszystkich.

Jednak im dłużej Chazarzy opóźniają swoją kapitulację, tym bardziej prawdopodobne jest, że zostaną powieszeni na latarniach zamiast być zmuszeni do mówienia przed Komisją Prawdy i Pojednania.

Pamiętajcie też, że prezydent USA Donald Trump, niezależnie od tego czy go kochacie, czy nienawidzicie, jest prawdziwym człowiekiem wybranym przez ludzi Stanów Zjednoczonych. Jego przeciwnik polityczny Joe Biden jest (obecnie częściej widoczny jako kompozyt grafiki komputerowej) reprezentującym niewybraną grupę, która ukrywa się przed opinią publiczną.

Ta sama tajna grupa zabiła i zastąpiła chińskiego prezydenta Xi Jinpinga, prezydenta Rosji Władimira Putina, papieża Franciszka i królową Elżbietę grafiką komputerową i aktorami dublerami.

Według ostatnich oznak, papież Franciszek nie żyje, jego osobisty lekarz zmarł w zeszłym tygodniu na “Covid 19.” Prawdopodobnie został zabity aby nie powiedzieć światu, że papież nie żyje.

https://edition.cnn.com/world/live-news/coronavirus-pandemic-vaccine-updates-01-10-21/h_e979352feb2e66eaffd7275117d350e4

Wspomnieliśmy, że Królowa Elżbieta została zastąpiona po raz pierwszy, ponieważ w przeciwieństwie do poprzednich lat nie otrzymaliśmy żadnych dokumentów z jej podpisem jako dowodu, że żyje. Co więcej, nowe doniesienia mówią teraz, że ona i jej mąż otrzymali szczepionki na nieistniejący “wirus” Covid-19.

Źródła Mi6 mówią, że to ogłoszenie było “bardzo nietypowym protokołem, niespotykane jest aby jakiekolwiek szczegóły dotyczące zdrowia kiedykolwiek były wymieniane publicznie.”

https://news.sky.com/story/amp/covid-19-queen-and-duke-of-edinburgh-receive-first-doses-of-their-coronavirus-vaccinations-12183316

Jeśli królowa nie żyje, oznacza to, że teraz Trump i wojsko USA są teraz wszystkim co stoi aby chronić ludzkość przed zniewoleniem przez ukryte, złowrogie siły. Otrzymaliśmy liczne, sprzeczne doniesienia o tym gdzie jest Trump, ale wszyscy zgadzają się, że on i jego rodzina znajdują się w bazie wojskowej gdzieś na południu Stanów Zjednoczonych.

Lin Wood przekazał wiadomość o tym co ma nadejść i przez lata walki z chazarską mafią mogę niezależnie potwierdzić i udowodnić, że to co mówi jest prawdą.

Aby dowiedzieć się więcej o satanistycznej pedofilii:

https://pedoempire.org/book-4-in-print-linked-table-of-contents/

Bądźcie jednak pewni, że te ukryte siły, muszę powiedzieć ukryte ponieważ są nieliczne i słabe, i polegają na łapówkach, kłamstwach i morderstwach aby pozostać przy władzy, ponieważ zostaliby natychmiast zabici w otwartej, uczciwej walce.

To co siły wojskowe USA muszą teraz zrobić, walcząc teraz aby uratować swój kraj, to poprawnie zidentyfikować swoje cele dla odwetu. Wrócimy do tego tematu później.

Ale najpierw przyjrzyjmy się bliżej temu co się stało. Przyczyną nagłej eskalacji toczącej się wojny były wydarzenia w Waszyngtonie 6 stycznia 2021 roku. Była to bardzo realna próba usunięcia z urzędu ostatniego prawdziwego ludzkiego przywódcy wielkiej potęgi.

Oto co członkowie Stowarzyszenia Białego Smoka, którzy byli na miejscu zbrodni w Waszyngtonie, mają do przekazania w kwestii tego co naprawdę wydarzyło się tego dnia. Tak jak jedno źródło zauważa:

“W normalnej wspólnej sesji dla liczenia głosów wyborczych, członkowie opinii publicznej mogą obserwować z galerii. 6 stycznia 2017 roku w galerii pojawili się protestujący, którzy zakłócili postępowanie i nakazano ich usunięcie. Ograniczanie opinii publicznej możliwości obserwowania postępowania jest wysoce nieodpowiednie. Ale tak nie było w środę (6 stycznia). Społeczeństwo nie mogło wejść z powodu fałszywego kryzysu wirusowego.”

Co więcej, można zobaczyć z filmu, że

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=aDULJM-Lbd4

“Nie tylko opinia publiczna nie mogła obserwować w galerii, ale większość członków Kongresu nie mogła nawet uczestniczyć na parkiecie. Na parkiet wpuszczono tylko 11 członków z każdej strony. Gdyby w tym samym czasie na sali mogło być tylko 11 posłów z każdej ze stron, wówczas nie mieliby kworum a liczenie głosów nie byłoby oficjalne.”

Nasze źródła mówią również, że amerykańskie siły specjalne wysłały zespół, który specjalnie próbował znaleźć kongresmenów, ale się nie udało. Być może ta grupa została wrobiona.

Jednakże generał Thomas McInerney twierdzi, że Siły Specjalne przechwyciły komputery należące do członków Kongresu, w tym przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Są one wypełnione obciążającymi dowodami o fałszerstwie wyborczym itp.

https://www.bitchute.com/video/YY97haR18zKt/

Mamy niepotwierdzone doniesienia ze źródeł CIA, że Nancy Pelosi została aresztowana na kanadyjskiej granicy.

Patrioci muszą teraz zidentyfikować właściwe cele. Odkąd Facebook, Twitter, itp. zdelegalizowali urzędującego prezydenta, a potem dopuścili się zdrady stanu. W normalnym przebiegu wydarzeń oznacza to, że kierownictwo tych firm powinno ponieść śmierć przez rozstrzelanie. Generał McInerney i inni mówią to samo.

Więc teraz Siły Specjalne muszą być wysłane do siedziby Google, Amazona, Facebooka, itp. aby dokonać aresztowań i powstrzymać rozpowszechnianie głębokich fałszerstw i innych dezinformacji.

Zwykli ludzie mogą pomóc w walce z zaawansowanymi technologicznie oligarchami, wykonując ruchy sugerowane na poniższym diagramie.

Oczywiście duże firmy medialne również muszą być zajęte przez siły wojskowe. Nie trzeba też dodawać, że politycy i inni forsujący fałszowanie wyborów, kwarantanny i szczepionki są oczywistymi celami.

Źródła FSB ostrzegają jednak, że większość oczywistych celów przeniosła się już do bunkrów.

Sugerują, że podczas gdy ukrywają się, powinniśmy przejąć aktualny program elity, jednocześnie wprowadzając istotne zmiany, aby usunąć złośliwe fragmenty. Na przykład, jedno ze źródeł FSB i członek Stowarzyszenia Białego Smoka  osobiście potwierdziły, że promowane obecnie rosyjskie szczepionki są “zwykłymi szczepionkami przeciw grypie“, i że przyjęcie tych szczepionek (nawet jeśli nie są użyteczne) byłoby sposobem na odwrócenie presji na użycie niebezpiecznych szczepionek naciskanych przez kabała.

Zauważamy również, że ludzie podejmują bezpośrednie działania lokalne w wielu miejscach: Kentucky, San Diego, Quebec itp. wszyscy widzą takie działanie.

https://www.courier-journal.com/story/news/local/2021/01/09/live-updates-patriot-rally-gathered-outside-kentucky-capitol/6586529002/

https://fox5sandiego.com/news/local-news/trump-supporters-counter-protesters-clash-violently-in-pacific-beach/

Zwracamy również uwagę na operacje wojskowe USA w Pakistanie, Włoszech, Niemczech i innych miejscach, związanych z próbą fałszowania wyborów w USA. Oto prezes firmy Leonardi, którego satelity były zamieszane w oszustwo wyborcze.

https://www.leonardocompany.com/documents/20142/5502789/CV+ING+Alessandro+Profumo.pdf?t=1603730712429

Bez względu na wszystko, źródła Pentagonu mówią: Prezydent Trump jest ostatnim prezydentem korporacji Stanów Zjednoczonych“. Zamiast tego Trump, 4 marca, zostanie pierwszym prezydentem Nowej Republiki, mówią źródła.

Jednak to co amerykańscy Patrioci i wojsko muszą zrozumieć, to to, że nawet jeśli nowa Republika zostanie ogłoszona i zrzeknie się długów amerykańskiej korporacji, nadal będzie musiała wynegocjować nowy układ z resztą świata.

Alternatywą będzie ogromny upadek standardów życia w USA i zamknięcie wszystkich zagranicznych amerykańskich baz wojskowych z powodu braku funduszy.

Pamiętajcie, że to obywatele Stanów Zjednoczonych, a nie tylko rząd Stanów Zjednoczonych, są bankrutami. Teraz około 40% Amerykanów nie może zapłacić czynszu lub hipoteki. Ponadto 110000 restauracji zostało doprowadzonych do bankructwa przez fałszywą pandemię.

http://themostimportantnews.com/the-u-s-has-lost-more-than-110000-restaurants-setting-the-stage-for-a-commercial-real-estate-collapse-of-epic-proportions/

Przemysł amerykański został również w większości przeniesiony do Chin i nie może być odbudowany z dnia na dzień, zajmie to wiele lat, jeśli nie dziesięcioleci.

Amerykanie mogą mieć marne pocieszenie w tym, że większość reszty świata jest również bankrutem.

https://www.reuters.com/article/us-worldbank-debt/world-bank-sees-more-countries-in-deep-debt-distress-this-year-idUSKBN29A1WK?il=0&utm_source=reddit.com

Od Bloomberga: “Największe gospodarki świata dźwigają na barkach rekordowe obciążenia zadłużenia  będą musiały skonfrontować się z niechcianą spuścizną kryzysu finansowego: rachunek dłużny na 13 bilionów dolarów.”

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-05/a-13-trillion-crisis-era-debt-bill-comes-due-for-big-economies?sref=RJ2RlMrh

Na przykład prezydent Brazylii przyznał, że jego kraj jest bankrutem.

https://www.ibtimes.com/brazils-president-says-country-broke-3115320

Nawet Chiny borykają się z brakiem prądu z powodu niedoboru węgla.

https://www.cnbc.com/2021/01/05/chinese-cities-go-dark-amid-shortage-of-coal-a-key-australian-export.html

Oznacza to, że niezbędne są negocjacje w sprawie jubileuszu i uporządkowane przejście do lepszego systemu zarządzania planetą. Negocjacje te trwają, ale przejście stąd tam oznacza, że muszą przyspieszyć. W przeciwnym razie zobaczymy degenerację do chaosu, wojny i masowego cierpienia.

Na koniec: dziwniejsze ruchy planet.

https://www.the-sun.com/lifestyle/tech/2106242/jupiter-saturn-mercury-conjunction/

11 stycznia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/01/11/khazarian-mafia-seeks-to-surrender-as-second-american-revolution-underway/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/01/14/benjamin-fulford-mafia-chazarska-chce-sie-poddac-podczas-gdy-trwa-druga-rewolucja-amerykanska/

Wypowiedz się