Kogokolwiek popiera Rosja, wygrywa tę drugą wojnę domową w Ameryce


Czy Kreml kiedykolwiek poparłby
niebezpiecznie skorumpowaną Partię Demokratyczną,
która wszczęła mistyfikację RUSSIAgate
i skorumpowała śledztwo Muellera ?!


Nie zapominajmy, że administracja Obamy lekkomyślnie
wznowiła zimną wojnę w oparciu o niekończące się kłamstwa
i niebezpieczną propagandę wojenną, w wyniku których NATO zmobilizowało się
wzdłuż całej granicy Rosji z Europą.

Stan Narodu

Pamiętajcie, że to Rosja uratowała Stany Zjednoczone – DWUKROTNIE W PRZESZŁOŚCI – w chwilach największej potrzeby w wojnach przeciwko naszemu prawdziwemu arcy-wrogowi – Wielkiej Brytanii (zobacz 2 artykuły, które zawierają lekcję historii).

Jak Rosja pomogła 13 koloniom wygrać rewolucję amerykańską
Amerykańska wojna domowa: kiedy Rosja zablokowała brytyjską interwencję przeciwko Unii

Cóż, znowu jesteśmy zamknięci w epokowej wojnie przeciwko Koronie Brytyjskiej, City of London i bankierom z Financial District.

Jednak prawdziwym problemem dzisiaj w 2021 roku jest to, że barbarzyńców nie ma przy bramie, a barbarzyńcy są w bramie i są od czasu ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 roku.

Biorąc pod uwagę, że Stany Zjednoczone są zasadniczo zarządzane przez prawników zarejestrowanych w BAR, republika ta była naprawdę zdradziecko zarządzana zdalnie przez brytyjskich zwierzchników praktycznie od czasów rewolucji. Zobacz: Brakująca 13. poprawka: * Prawnicy nie mogą pełnić funkcji urzędu publicznego *

„Rosja! Rosja! Rosja!”

Cały świat powinien wiedzieć, dlaczego „Krwawi Brytyjczycy” nieustannie podsycali rusofobię we wszystkich stanach 5o na każdym obrocie wydarzeń. To dlatego, że brytyjscy chłopcy zostali pokrzyżowani przez carów [MAJORLY] w Petersburgu i Moskwie w kluczowych momentach, które zadecydowały o ciągłości Republiki Amerykańskiej. A ci londyńscy bankierzy wciąż szaleją z tego powodu.

W rzeczywistości brytyjska monarchia i londyński establishment zawsze były opanowane przez niepohamowaną nienawiść do wszystkiego, co dotyczy Rosji. Wiele z tego wynika z głębokiej zazdrości z powodu ogromnego lądu, jaki posiadają Ruskie… zwłaszcza w porównaniu z małą, obskurną, mglistą wyspą z naprawdę marnym jedzeniem. Drugi element tej nieustannej Wielkiej Gry dotyczy brytyjskiej chciwości; chcą ukraść wszystko, co należy do narodu rosyjskiego. O to właśnie chodzi w zwodniczo nazwanej Wielkiej Grze .


PUNKT KLUCZOWY: Skok wyborczy POTUS w 2020 r. Jest tylko ostatnim z niezliczonych ataków Wielkiej Brytanii na suwerenność Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zobacz: CROWNGATE: NAJWIĘKSZA KONSPIRACJA KRYMINALNA W HISTORII USA


Wojna z Trumpem

Wojna totalna z prezydentem Trumpem to tak naprawdę wojna totalna przeciwko Ruchowi Patriotów. W tym miejscu prawdziwi Amerykanie głęboko rezonują z rosyjskim duchem; oba narody są pełne pasji Patriotów. W tym miejscu Kreml zostanie również zmuszony do interwencji w nasilającej się drugiej wojnie domowej, chociaż prezydent Putin prawdopodobnie uczyni to z najwyższą dyskrecją i nienaganną uczciwością.

Pamiętaj, że dzięki administracji Biden-Harris Rosja ryzykuje bardzo realne egzystencjalne zagrożenia……… jeśli nie całkowitą zagładą po tym, jak arcy-neokońska syjonistka Victoria Nuland po raz kolejny objął władzę w państwie. Już sama ta perspektywa wystarczy, by zmusić Kreml do przeprowadzenia największej skradanej operacji w historii „ocalenia Republiki Amerykańskiej” .

Powiedzmy sobie jasno: wysoce spójny zespół nacjonalistów Putina wie, że nie ma innego wyjścia, jak tylko powstrzymać niezwykle niebezpieczną tyranię Bidena przed założeniem sklepu w Waszyngtonie. I tak będzie!

Ale tej małej sztuczki nie można dokonać bez pomocy narodu amerykańskiego. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich wojen, Ruch Patriotów musi napinać mięśnie, jak nigdy dotąd. W ten sposób Rosja potajemnie stworzy i / lub potajemnie wykorzysta każde otwarcie, aby pomóc Republice Amerykańskiej w tym najtrudniejszym okresie w historii Stanów Zjednoczonych.

Kreml wie, że zjednoczone Stany Zjednoczone rządzone przez zaciekłego nacjonalistę są o wiele bezpieczniejsze niż szalony demokrata globalista prowadzący bandę zimnych bolszewików w kierunku całkowitego przejęcia władzy przez komunistów.


Spisek przejęcia przez komunistów zarządzony przez demokratów jest już prawie
gotowy do użycia Prime Time

Dlatego Putin i spółka zrobią wszystko, co w ich mocy, aby udaremnić tę szybko nasilającą się, koordynowaną przez Brytyjczyków, kolorową rewolucję i niekończący się zamach stanu. Widzieli, co stało się z Matką Rosją i Rosyjską Ojczyzną w 1917 roku, kiedy londyńscy bankierzy prowadzili tę bolszewicką operację równolegle do hiszpańskiej pandemii grypy z 1918 roku (brzmi znajomo?).

Kreml wie, że stabilna Republika Amerykańska jest o wiele lepsza niż przerażający totalitarny rząd kierujący komunistyczną USSA. Rosyjskie kierownictwo wie też, że prezydentura Trumpa z większym prawdopodobieństwem zareaguje przychylnie na działania zmierzające do ustanowienia nowej ery współpracy, naznaczonej trwałym pokojem na świecie i współpracą gospodarczą.

Stan Narodu
11 stycznia 2021 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=46968

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Najciekawsze jest to, że strona Veterans Today przejęła narrację demokratów..

  Tutaj przykład:

  https://www.veteranstoday.com/2021/01/11/breaking-watch-trump-supporters-murder-a-police-officer-horrific-video/

  Uszkodzenie / aktualizacja: Obejrzyj, jak zwolennicy Trumpa zabijają policjanta (przerażający film)
  Przez Redaktorzy VT -11 stycznia 2021 r123204

  Oficer Sicknick zostaje zamordowany właśnie tutaj, używając pałki sprężynowej, a nie gaśnicy przez osobę wskazaną
  Kamera z długim masztem uchwyci to z bliskiej odległości i pokaże szczegóły zabójstwa i tych, którzy to zrobili, kilkunastu było bezpośrednio zaangażowanych w morderstwo, a wszyscy inni za nimi są prawnie winni morderstwa z premedytacją

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dzieje się tak, ponieważ główny założyciel i redaktor tej strony – Gordon Duff – jest związany z grupą Rockefellerów, a ponadto jest szantażowany za swoje zbrodnie w ramach CIA w Salwadorze… A więc stosowana od wieków zasada: KWITY lub SZMAL, najczęściej jedno i drugie…

   • krnabrny1 says:

    No proszę, zatem kolejny cukiereczek się ujawnił:-)
    Strona FortFuss z której często wklejałem cytaty została rownież przejęta, od kilku tygodni strzelają tylko artykuły traktujące o historii, wogóle nie odnoszą się do bierzących wydarzeń.

 2. krnabrny1 says:

  Zwykły Amerykanin snuje ciekawe przypuszczenia na temat tego co się dzieje.
  Pokazuje że wszelkie dane dotyczące Pana Trumpa zostały usunięte ze stron rządowych
  W tym linku pokazuje pustą stronę i czas usunięcia danych:
  http://82.221.129.208/trumpresign.png

  Przypuszcza, że został użyty szantaż atomowy przeciwko Trumpowi:

  „Pompeo wygłasza przemówienie, w którym stwierdza, że ​​„The Voice Of America” został oczyszczony z chińskich agentów i różnych sabotażystów. Czy Trump zrezygnował, aby pozwolić wojsku przejąć kontrolę?
  AKTUALIZACJA: To mnie denerwuje. Ponieważ jeśli jest źle, chcę go usunąć z witryny. Ale jeśli nie jest źle, to co ???? Potwierdzona witryna rządu. Z tym.
  TRUMP ZREZYGNOWAŁ. NIE POTWIERDZONE. CZAS BYŁBY UTC. PROSZĘ CZEKAĆ:

  AKTUALIZACJA: Pelosi nie była dzisiaj na sesji, co może oznaczać, że została poinformowana jako prezydent. Ta sama strona internetowa mówi również, że Pence nie jest wiceprezesem i że złożył rezygnację również dzisiaj. To nie jest potwierdzone. Może to być mistyfikacja opublikowana przez agentów w rządzie. Inną możliwością jest to, że w odpowiedzi na zagrożenie nuklearne dla kraju, w którym lewica mówiła, że ​​Trump jest niestabilny i nie może mieć kodów nuklearnych, mogły istnieć informacje, że lewica zamierza przeprowadzić atak nuklearny. rzeczywiście pojawiły się fałszywe doniesienia o transporcie nuklearnym do Zachodniej Wirginii dziś rano, przed ogłoszeniem, że Trump nie jest już prezydentem, i mógł z tego powodu zrezygnować. W końcu, jak mógł wystrzelić broń nuklearną po rezygnacji? Zdmuchnąłem ten raport o transporcie nuklearnym w Zachodniej Wirginii jako fałszywy śmieć, ale teraz, gdy ta oficjalna witryna rządowa opublikowała, że ​​Trump nie jest już prezydentem, to może coś znaczyć. W takim przypadku wygląda to tak:

  Wojsko wiedziało, że głęboki stan transportuje broń nuklearną. Wiedzieli też, że lewica już wbiła ludziom w pamięć, że Trump użyje kodów nuklearnych i wystrzeli przeciwko celom w Stanach Zjednoczonych. Aby to obejść, Trump rezygnuje, przekazując kontrolę wojsku, które następnie przechodzi do NATYCHMIASTOWEGO KICK ASS.

  CZY JA TO POWIEDZIAŁEM. Więc nie. To wszystko przypuszczenia i plotki, ale myślę, że tak może być. KTO WIE.
  A jeśli Trump nie żyje? Gdyby był martwy, lewica go zabiła i próbowała go zakopać za pomocą „podstępu oskarżenia i usunięcia”, MSM bez wątpienia pokryłby jego śmierć, gdyby lewica go nie zabiła. To inna myśl. . . . Przemówienie Pompeo w VOA było jednak zachęcające.”

Wypowiedz się