Jesteśmy mentalnymi więźniami satanistycznego kultu śmierci

 

protocols-ford.jpg

(Od czasu, gdy Henry Ford złożył to oświadczenie, zaszła długa droga protokołach mędrców Syjonu  prawie 100 lat temu)
Atak okultystyczny – dziesięć przykładów 
 
Piąty plan  Manifestu Komunistycznego  wymaga prywatnego (tj. Rothschilda) banku centralnego. Społeczeństwo jest nieustannie atakowane przez te  banki centralne . Brzmi szalenie, ale to jest klucz do zrozumienia bieżących wydarzeń. 
 
Poniższa lista nie jest szczegółowa ani wyczerpująca, ale  zawiera listę umożliwiającą rozpoznanie tego ataku. 
 
Satanistyczni (kabaliści) centralni bankierzy  rozszerzają swój monopol kredytowy na monopol na  wszystko .  Planują wywłaszczyć ludzkość i ustanowić  światowe komunistyczne państwo policyjne.  Komunizm, który wzywa do zniesienia własności prywatnej i dziedziczenia, jest po prostu sposobem na przejęcie przez Rotszyldów własności wszystkich. 
 

cytat-nikt-nie jest-tak-beznadziejnie-zniewolony-jak-ci-którzy-fałszywie-wierzą-oni-są-wolni-od-prawdy-johann-wolfgang-von-goethe-94-61-67.jpg

Bankierzy kabalistyczni używają zorganizowanego żydostwa (syjonizmu) i masońskich  gojów szabba  jako swoich instrumentów. Agencje wywiadowcze wykonują brudną robotę. 
 
Cierpimy na dysonans poznawczy. Wszystko jest w porządku; nie ma tu nic do oglądania ” mówią nam media. Ci, którzy się nie zgadzają, są oczerniani jako „bigoci”, ignorowani, banowani lub tracą pracę. Witamy w 1984 roku. 
 
 Zdrada nigdy się nie rozwija, jaki jest tego powód? Bo jeśli się powodzi, nikt nie ośmieli się nazwać tego zdradą.
 John Harington 1561-1612
(Zaktualizowano 16 kwietnia 2019 r. Potrzebujemy ciągłych przypomnień). 
przez dr Henry Makow
(henrymakow.com) 
 
Judaizm kabalistyczny to satanizm;  Satanizm to komunizm. Jest to kult śmierci, który zniewala i wykorzystuje swoich członków, w tym Żydów. 
„Zniewolenie” brzmi abstrakcyjnie. Tak to wygląda w żywych kolorach. 
 
1.  Imigracja i  migracja –   Protokoły  stwierdzają, że aby przekształcić ludzkość jako sługę  , „zniszczymy wszystkie siły zbiorowe oprócz naszej własnej”. (16-4) Cztery nogi ludzkiej tożsamości (siła zbiorowa) to rasa, religia, naród i rodzina.   Migracja bezpośrednio podważa dwa z nich, rasę i naród, a pozostałe dwa pośrednio. Stanowią one formę wędrówki po mieście, aby zapewnić mniejszość i pozbawienie praw obywatelskich osób pochodzenia europejskiego.

kryzys.jpeg

2.   Szczepienia, Chemtrails, Fluor i Soja.  Są  zaszczepienie nam chorób,  czyni nas w stanie śpiączki i  feminizacji samców.  Ogólnie rzecz biorąc, kult szatana, taki jak społeczeństwo zachodnie, stał się, kontroluje i wyzyskuje swoich członków, korumpując i wywołując u nich choroby. Zachodnie społeczeństwo ma obsesję na punkcie chorób, które są większym przemysłem niż wojna.
3.  Kontrola informacji i dyskursu –  Media i szkolnictwo wyższe są obecnie instrumentami kontroli umysłu.  Polityczna poprawność i cenzura  karzą przestępstwa myślowe. –  Niezgodność prowadzi do utraty zatrudnienia.
Gaslighting – widżety polityczne mogą powiedzieć wszystko i traktować je poważnie. Podobnie jak w przypadku samolotu 9-11 znikającego w Pentagonie, celem jest skłonienie nas do zakwestionowania rzeczywistości.  
 
4. Terror pod fałszywą flagą jest używany do konfiskaty broni (Christchurch) i usprawiedliwiania wojny (9-11) lub konfliktów społecznych (Notre Dame)   Masowy nadzór przy użyciu telewizji przemysłowej,  Internetu i inteligentnych urządzeń.
 
5. Satanizm, okultyzm, przemoc i zepsucie seksualne w przemyśle rozrywkowym. Wszystkie główne gwiazdy to czciciele szatana.
Ich sukces nie opiera się wyłącznie na talencie. Sprzedali swoje dusze diabłu. W coraz większym stopniu nasza kultura i rozrywka odzwierciedlają kult satanistyczny.
 

Agenda21Monckton.png

 
7. Demonokrat Party: Usiłuję usunąć Trumpa z pierwszego priorytetu i kłamać. Ponad 20 nikogo nie kandyduje na prezydenta.
Kupowanie głosów obiecując księżyc za darmo. Media nieustannie nas oświetlają. 9-11, zabójstwo JFK, syryjskie ataki gazowe i liczne masowe strzelaniny (Sandy Hook, Parkland). Manifest komunistyczny wzywa do państwowej kontroli komunikacji (nr 6) – co skutecznie mamy, gdy zdamy sobie sprawę, że wszystkie korporacje medialne są kontrolowane przez bankierzy centralni. 
 
8. Atak na małżeństwo i rodzinę poprzez wymazywanie tradycyjnych wartości heteroseksualnych za pomocą pornografii, wyzwolenia seksualnego, dysforii  płciowej, homoseksualizmu i transpłciowości. Seksualne „wyzwolenie” jest czystym satanizmem, ponieważ dehumanizuje i sprawia, że ​​seks jest celem samym w sobie.
 
9. Nierówność dochodów. „Jeden procent”      We Francji, Chile, Iraku i Libanie ludzie są na ulicach, ponieważ nie mogą związać końca z końcem.
 
10. Atak na białych mężczyzn i promowanie krzyżowania ras. Podkopywanie wszystkich ras, ale zwłaszcza ludzi pochodzenia europejskiego. To jest ogłoszenie z sobotniej gazety szukającej elektryka Journeyman od 71 000 $. Dają preferencje wszystkim, co nie jest białym mężczyzną: „Zachęcają kandydatów do wskazania w zgłoszeniu, czy są kobietami, osobą pochodzenia aborygeńskiego, osobą niepełnosprawną czy członkiem widocznej mniejszości”. Co się stało z zatrudnianiem na podstawie zasług i nikogo nie dyskryminującego?
Podsumowując , jedynym wyjściem z tego bagna jest nacjonalizacja banków centralnych i zrzeczenie się długu, który powstał z niczego. 
Albo żeby liderzy masońskich Żydów zmienili zdanie i stali się dobroczyńcami ludzkości zamiast jej obłąkanych okrutnych strażników. 
To jest bardzo proste. Ludzkość może wybrać Boga lub Szatana.  Jeśli wybierzemy Boga, ziemia stanie się niebem. Jeśli wybierzemy szatana, będzie to piekło.
——————————————————–
kalergi.jpg
mural.jpeg
——————   Mamy de Facto Communism
Pierwszy komentarz Petera: „ Zombie zaczynają wyglądać normalnie”.
Staje się to oczywiste, gdy uświadomimy sobie plany. Ale ile osób jest? Na przykład, oglądając teraz dziewiątą serię The Walking Dead, składa się z grupy nowych „ocalałych”.
2 X trannies, jedna mocno wytatuowana biała, druga Azjatka z brytyjskim akcentem. (w tej serii dwukrotnie w innym miejscu ludzie śpiewają cicho piosenkę Marx Brothers Lydia the Tattooed Lady, nie jest to przypadek) 1 X głucha czarna kobieta, która lubi, gdy cała grupa biegle posługuje się językiem migowym.
1 X krótkowłosa chłopczycka córka, o której myślałem, że jest jej synem, dopóki jej tak nie zadeklarowali
1 X nerdy żydowski znający wszystko gruby facet zachowuje się jak inni aktorzy, których widziałem w innych serialach (np. Dennis Hopper w Easy Rider (1969), inny w Solaris (2002), inny w oryginalnej serii Lost In Space). Daleko człowieku. Same Zombie zaczynają wyglądać normalnie.

___
https://www.henrymakow.com/2019/11/Ten-Ways-We-Are-Enslaved.html

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=49369

Wypowiedz się