Czy w nadchodzących dniach czeka nas największa rewolucja w historii ludzkości?

Chociaż tekst jest z przed 2 dni,  dzisiaj w ramach inauguracji Joe Bidena został zamknięty przysięgą cały cykl identyfikacji, kto jest kto w układzie zero jedynkowym. Poczekajmy teraz kilka dni, czy się coś się wydarzy, zgodnie z poniższym tekstem.

Redakcja KIP

 

Źródło: Internet

Emocje związane z ostatecznym rozstrzygnięciem sytuacji w USA sięgają zenitu. Być może już za kilka dni będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią historię świata!

Jeżeli teorie dotyczące rozwoju sytuacji w Stanach Zjednoczonych mają pokrycie w rzeczywistości, to w przeciągu najbliższych dni zostanie uruchomiony tzw. EBS (Emergency Broadcast System). Za jego pomocą prezydent Donald Trump ma ogłosić swoim obywatelom, że „nadciąga burza”.

Za pośrednictwem EBS trzy razy dziennie przez dziesięć dni, ma być odtwarzane osiem godzin zeznań najbardziej wpływowych postaci świata polityki i biznesu, których zbrodnie przeciwko ludzkości zostaną ujawnione przed specjalnie powołanymi trybunałami wojskowymi.

W następnych dniach ma dojść do masowych aresztowań zdradzieckich światowych elit politycznych i biznesowych.

Według doniesień tzw. „insiderów”, takich jak prawnik Lin Wood czy Steve Pieczenik, wśród osób, które mają zostać aresztowane, będą Joe Biden, Barack Obama, Kamala Harris, Dick Cheney, szef Sądu Najwyższego John Roberts, Hillary Clinton, Bill Gates i „tysiące innych”.

Prawnik Donalda Trumpa zapowiada, że w ciągu 14 dni ujawnione zostaną szokujące informacje

Istnieje podejrzenie, że media wspierające Joe Bidena będą chciały przeprowadzić 20 stycznia transmisję z fałszywej inauguracji nowego prezydenta USA.

Jeśli do tego dojdzie, w ciągu dwunastu godzin od tej emisji wszystkie środki masowego przekazu, które zdecydowały się na udział w tej medialnej szopce, znikną na stałe.

Już w ubiegłym tygodniu Donald Trump miał przygotować rozporządzenie mające na celu usunięcie propagandowych mediów, do których należą telewizje ABC, NBC, CBS, Fox News, CNN czy MSNBC.

Jeśli Donald Trump podpisze „Ustawę o powstaniu”, wszystkie amerykańskie telewizje znikną!

W trakcie największej operacji wywiadowczej w historii, ma dojść w mediach do „dziesięciu dni ciemności”.

Za początek operacji globalnego „Ujawnienia” można uznać zmuszenie Pentagonu do opublikowania w ciągu 180 dni wszystkich informacji na temat UFO i obcych cywilizacji.

Pentagon w ciągu 180 dni musi odtajnić informacje o UFO!

Amerykańska Agencja Wywiadowcza (CIA) już dokonała odtajnienia części danych, ale więcej ma zostać ujawnionych w przeciągu kilku miesięcy.

Kolejnym krokiem było opublikowanie przez WikiLeaks wszystkich zebranych przez ten demaskatorski program informacji na temat skandali politycznych i biznesowych z całego świata.

https://file.wikileaks.org/file/

Czy Donald Trump właśnie odtajnił wszystkie skandale w Waszyngtonie?!

Przełomowy jest też wyrok sądu w Peru, który za wybuch pandemii COVID-19 oskarża Billa Gatesa, George’a Sorosa, dynastię Rockefellerów oraz stwierdza, że winnych może być znacznie więcej.

Sąd w Peru stwierdził, że pandemię wywołali Bill Gates, George Soros i Rockefellerowie!

W międzyczasie doszło do śmierci Benjamina de Rothschilda oraz dymisji rządu w Holandii, co niektórzy interpretują jako element operacji.

Do 20 stycznia w Waszyngtonie ma być 20 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej. Oficjalnie będą pilnować bezpiecznego przebiegu inauguracji Joe Bidena. Nieoficjalnie zaś, jest ich tyle po to, aby na oczach miliardów widzów dokonać masowych aresztowań wszystkich VIP-ów, którzy w tym czasie będą przebywać w stolicy USA.

Ujawnienie globalnych spisków i ludzi w nie zamieszanych ma odbyć się dzięki powołaniu specjalnych mediów kontrolowanych przez armię amerykańską, których nie będzie mogła zablokować żadna megakorporacja nadzorująca największe serwisy internetowe.

Przekaz na żywo i z odtworzenia miałby się odbywać w zupełnej niezależności od największych amerykańskich stacji telewizyjnych, ale także w niezależności od cenzorskich działań Google, Facebooka czy Amazona.

W trakcie kilkugodzinnych transmisji, będą ujawniane dotąd tajne informacje, wyjaśniające powody aresztowań najbardziej znanych postaci polityki i biznesu.

Dojdzie także do lokalnych problemów z dostawami energii elektrycznej i dostępem do Internetu. Tak jak wspomniałem wcześniej wszystko ma trwać około 10 dni.

Ma zostać ujawniona prawda o globalnej grupie pedofilskiej, w którą zaangażowani mają być ludzie z pierwszych stron gazet. Sprawa dotyczyć ma także przemytu broni, handlu ludźmi, narkotykami oraz zdrady stanu przez czołowych polityków USA.

Dla zwolenników Trumpa oraz wszystkich, którzy uważają, że obecny światowy kryzys jest kontrolowany przez elity „Deep State”, nadchodząca akcja ma być ostateczną walką dobra ze złem. Jej celem jest obalenie obecnych władców tego świata i wprowadzenie nowego prawa znanego jako NESARA/GESARA. To program nowej redystrybucji dóbr światowych, uwalniający ukryte do tej pory tryliony dolarów oraz kilka tysięcy dotychczas zablokowanych patentów rewolucyjnych technologii.

Istnieje także pogłoska, że zostanie ujawnione to, że John Kennedy junior żyje i ma zostać głównodowodzącym całej akcji. W perspektywie zaś ma objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, które mają przestać być korporacją, a stać się Republiką.

Jeżeli ta operacja się nie powiedzie, ludzkość czeka wprowadzenie „Wielkiego Resetu” –  zapowiadanego od dłuższego czasu przejęcia wszelkiej własności prywatnej, wprowadzenia systemu oceny obywateli i totalnej inwigilacji.

Być może więc już 20 stycznia czeka nas gigantyczny szok, bezprecedensowa akcja na niewyobrażalną w historii skalę.

Być może poznamy informacje, które kompromitują bardzo wpływowe osobistości i ujawniają sens wielkich wydarzeń, które obecnie mają miejsce na całym świecie, na przykład prawdę o pandemii COVID-19, o powodach blokowania gospodarek krajów na całym globie czy planach związanych z całkowitą kontrolą społeczeństw.

Niezależnie jednak od tego, co się stanie w ciągu najbliższych dni, wielu ludziom na całej planecie już teraz otworzyły się oczy. Wiele teorii spiskowych tak czy inaczej znalazło swoje potwierdzenie w faktycznych działaniach polityków i wielkiego biznesu. Zbliżamy się do momentu masowego buntu zniewolonych społeczeństw przeciwko władzy i korporacjom, przeciwko ukrytym hierarchiom.

Wszystko wskazuje na to, że teraz jest na to najlepszy moment. Mamy tajemniczą pandemię, która wywróciła nasze życie do góry nogami, lockdowny zabijające gospodarki oraz podejrzenie fałszerstw w trakcie wyborów prezydenckich w największym światowym supermocarstwie. Ta kulminacja jest największą szansą na największą społeczną rewolucję w historii świata.

„Where We Go One, We Go All”

autor: Marcin Kozera ()

Wybrane komentarze

KRÓTKIE ROZWAŻANIE O RECEPCJI

autor: SourceCode (anonim) (2021-01-20 14:08)

KRÓTKIE ROZWAŻANIE O RECEPCJI NISKO-FREKWENCYJNYCH KOMUNIKATÓW
I. Na początku przyjmijmy istotne dla rozważań założenia: 1) współczesne media, przede wszystkim tzw. g(ł)ównego nurtu, zajmują się szerzeniem dezinformacji, post-truth (kłamstw), fejk newsów oraz cenzurowaniem istotnych informacji (prawdy).
II. Zapewne tylko część Czytelników zwróciła uwagę na medialną informację o zgonie Benjamina (de – tytuł szlachecki kupiony) Rotschild. Co ważne: w angielskiej wersji Wiki nie ma zdjęcia tejże osoby [zob.: https://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_de_Rothschild].
Pytanie: po co media w USraelsko-pruskim peryferyjnym kondominium piszą o człowieku z samych szczytów DeepState (wdrażającego obecnie na Ziemi Nowy Porządek Rasy Panów) o którym przeciętny tubylec „TenKraju” kompletnie NIC nie wie?!
III. Tu dopowiedzenie. Czym jest nisko-frekwencyjny komunikat? To rzadko występujący sygnał zwierający istotne informacje dla poprawnego zdiagnozowania otaczającej (nas) rzeczywistości.
IV. Tak, jak komunikat sekretarza stanu Mike Pompeo o ‘bohaterze’ Franku Bleichmanie (żydowskim kacie polskich patriotów, UB-ckim zbrodniarzu z okresu stalinowskiego) nie był kierowany do Polaków – tak i (jak sądzę) informacje o zRiP-owaniu p. Benjamina R. nie są do nich kierowane. Adresowane są przede wszystkim do (już) 5-milionowej (sic!) grupy religijno-narodowej [tak: https://en.wikipedia.org/wiki/Jews] mieszkającej w „kraju Polin”, która od 1944 opanowała aparat państwa i na nim (oraz 33-milionowym Narodzie) bezwzględnie pasożyduje (to już czwarte pokolenie!). Grupa ta, często umiejętnie zatajająca swoje pochodzenie, demonstrująca swój katolicyzm, przybierająca polskie nazwiska, itp. – podziela różne opcje rozwiązywania problemów, na przykład: jedni są zwolennikami działań pro-syjonistycznych, kultywujących tradycję, rasistowskich, bywa że anty-globalistycznych, a inni – popierają rozstrzygnięcia imperialistyczne, totalitarno-militarystyczne, globalistyczne, internacjonalistyczne (czyli wymierzone w państwa narodowe, bowiem np. w pogoni za zyskiem wyprowadzanie miejsc pracy z krajów macierzystych wpycha ich społeczeństwa w objęcia biedy), rasowsko-chazarskie.
V. Komunikat można interpretować następująco: monitorujemy oraz infiltrujemy Wasze struktury organizacyjne, powiązania masońsko-mafijno-lobbystyczne, bezkarnie z’death’aliśmy Waszego capo tutto di capi (szefa szefów) – więc nie sprzeciwiajcie się Nam. To zapewne ma związek z 20.01.2021, gdy w USA zapadną ważne rozstrzygnięcia w sferze politycznej.
P.S.1. Słowa wypowiedziane przez byłego ambasadora Ryszarda Schepfa (pasorzyda), który de facto skrytykował (p)rezydenta „kraju Polin” Anżeja Chanukowycza za brak lojalności względem nowej, 7ydo-komunistycznej ekipy Joe Bidena – jasno wskazuje, że posłuszeństwo wobec ‘We, the People’ (‘Kosher Nostra’) jest wartością nadrzędną! O lojalności wobec Polski – NIE było w ogóle mowy.
P.S.2. D. Trumpowi zostawiono alternatywę: albo odejść, albo zostać nowym Pinochetem (do czego raczej nie ma predyspozycji osobowych).

Nikt niczego nie zrobi za nas

autor: Quark (anonim) (2021-01-19 11:50)

Nikt niczego nie zrobi za nas … bo za sytuację w Polsce odpowiadają polacy a nie prezydent USA czy jakieś inne urzędasy ! I nawet gdyby w Stanach zrobiono czystkę to i tak MY sami musimy posprzątać swoje własne podwórko i wywieźć na taczce kogo trzeba – bo co nas obchodzi Soros , Gates czy inny Rotschild ? , ich tu nie ma , za to mamy targowiczan , głupców , lichwiarzy i zwykłych zdrajców , którzy niszczą Polskę nie dlatego , że ktoś im tak każe tylko dlatego , że tego CHCĄ !

Skąd wiesz, ze nikt im nie

autor: Evel (anonim) (2021-01-19 21:00)

Skąd wiesz, ze nikt im nie każe? To nie Polacy rujnują swój kraj, a szarańcza, która oblazła kluczowe, decyzyjne stołki, do których dostępu nie ma zwykły obywatel. Ta szarańcza nie ma narodowości, działa globalnie, wszędzie, nie ma ideałów, ma interesy swoje i chore plany – ludzie bez sumienia niszczący wszystko co dobre, ściskający nas za gardło narzędziami, które sami stworzyli w tym celu. Ludzie sami się z tego nie uwolnią, potrzebujemy pomocy przynajmniej w usunięciu wrogich mediów, aby dotrzeć do nieświadomego społeczeństwa. Prawda musi ujrzeć światło dzienne, wtedy ludzkość będzie zdolna do zrobienia porządku i zorganuzowania się na nowo.

Latwiej bedzie mi uwierzyc w

autor: K444 (anonim) (2021-01-18 21:18)

Latwiej bedzie mi uwierzyc w intencje Trumpa jesli efektem tego show bedzie zakonczenie falszywej pandemii Covid-19 i zakonczenie dzialan wojennych na bliskim wschodzie. Jak narazie smierdzi mi to Holywood’em.

Kotara fałszu opada, choć

autor: keri (2021-01-18 21:16)

Kotara fałszu opada, choć bardzo wiele osób tego nie zauważa, gdyż zakręcili się na paranoi kowidowej.
Tramp niczego dobrego dla Polski nie zrobił, wprost przeciwnie, jednak gdy nastąpią zmiany w SZA, to także w innych państwach, ponieważ mają one rządy marionetkowe, wykonujące wrogie rozkazy obcych parchów spoza krajów.
Dobre zmiany są oczekiwane z ogólną biernością, na zasadzie, niech nas ktoś wybawi. Niech Putin, niech Tramp, niech inny zbawiciel.

Nie ma sensu czekać na wyzwoliciela, to my możemy być wyzwolicielami w swoim kraju. Kto ma ludzi wyzwolić? Kto ma się narażać finansowo i zdrowotnie dla biomasy zeszmaconej od ucha do ucha?
Siedźcie sobie w tych szmatach na twarzach, siedźcie sobie w tym fałszu medycznym, naukowym, religijnym i wszystkich innych. Dla was kotara fałszu i zła pozostanie zawsze. Jesteście niewolnikami i tylko do tego się nadajecie. Właściwie to jesteście zbędnymi niewolnikami, stąd akcja kowidowa dla kowidiotów.
Rewolucji nie spodziewam się, lecz transformacja już trwa i będzie kontynuowana. Z Trampem czy bez. Trampek ma jaja, więc może ją istotnie pociągnąć – wszystko więc w rękach Melanii.

Genetycy: covid=grypa https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs

Problem z tym wyzwaniem

autor: Zefel (anonim) (2021-01-18 21:46)

Problem z tym wyzwaniem Państw jest taki że wyzwala sie je z władzy tych złych na których miejsca daje sie tych dobrych. Tylko że Ci dobrzy z automatu po przejęciu władzy stają sie źli i znowu trzeba dobrej zmiany. I tak od zarania państwowości. Władza zawsze jest dla władzy bez względu co mówi a mówi zawsze to samo My jesteśmy dobrzy a tamci są źli i my Was przed nimi obronimy.

Polecam gorąco wywiad z

autor: prorocznia (anonim) (2021-01-18 21:11)

Polecam gorąco wywiad z Catherine Austin Fitts wyjaśniajacy WSZYSTKO co się obecnie dzieje i zdarzy w najbliższej przyszłosci

szukać na: bitchute  (z youtube wyrzucają zbyt często) albo wykop z linkami…

Jedno jest pewne: za dwa dni

autor: S (2021-01-19 07:01)

Jedno jest pewne: za dwa dni zmieni się historia Świata. Albo faktycznie zacznie się czystka wśród NWOwców, dając nam szansę wyleźć z tego bagna, albo co równie prawdopodobne, pedo-Joe zostanie zaprzysiężony, Wielki Reset dostanie zielone światło i mamy przejebane. Tak czy inaczej już niedługo nastąpi rozstrzygnięcie, bo taki chaos trwać nie może wiecznie. Ciekawostka: dziś wieczorem był Security Alarm na Kapitolu. Nie wiem o co chodziło, bo tylko mi mignęło w wiadomościach, ale wszystkich ewakuowano na dwór (co bardzo dziwne). Harris, sobowtór pedo-Joe, i paru innych demokratów łaziło sobie przed Kapitolem i udawało, że pozdrawia ludzi (zebranych tam?). Piszę sobowtór pedo-Joe, bo był tam ktoś sylwetką podobny, w czarnej maseczce po same oczy, czarnych okularach (na dworze było ciemno, więc po co?) i czapie na głowie. Może prawdziwy już spierdala jak Hitler w `45? Bardzo dziwne to było, ale widziałem tylko migawkę, więc nie wiem o co chodziło.

P.S. Boją się lewackie ścierwa ukochanego narodu

https://www.youtube.com/watch?v=blzrHEtpvY8

Każdy kto walczy po stronie Q

autor: Mojeimię44 (2021-01-18 19:08)

Każdy kto opowiada się po stronie Q i publikuje ich materiały na facebooku, twitterze itd. jest banowany w USA. Przyczyna? Rozprowadzanie fałszywych informacji. W przeciągu ostatniego tygodnia usunięto już blisko 120 000 kont wspierających ten ruch. Więc kto w tej nierównej wojnie z szatanistami wygrywa?  A to podobno początek tej akcji.

Obrywa się nawet kongresmenom.

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-twitter-blokuje-konto-republikanskiej-kongresmenki-ktora-promuje-qanon/41hgs8w.amp

W Ameryce zaczęły się dziać cyrki. To już jest wojna domowa na poziomie informacyjnym.

Możecie w komentarzach pisać, że nic się nie dzieje ale wydaje się, że dzieje się sporo tylko media sprawę wygłuszają. Prawdopodobnie jednak to wszystko ma drugie dno tak jak powiedział to pewien rabin.

https://m.cda.pl/video/3143525ff

Drugie dno to bankructwo USA i przeniesienie żydowskiego kapitału do Indii i Chin. Podkreśla to wyraźnie, że po USA zostanie pustynia.

Myślę wręcz iż należy z uwagą

autor: endriu gołota (2021-01-18 16:34)

Myślę wręcz iż należy z uwagą śledzić wydarzenia w najbliższych dniach Wszystko to misternie przygotowany plan z udziałem Donalda T. grającego rolę dobrego policjanta mający na celu wprowadzenie chaosu i próby wywołania wojny domowej w Stanach Jeszcze Zjednoczonych
Sądzę że to zapoczątkuje wydarzenia w pozostałych państwach świata Mam tu na myśli obalanie rządów wywołanie wojen domowych To jest jedno z załorzeń wprowadzania NWO Ludzie którzy dali się zwieść zaczną przelewać swoją krew To jest stary mechanizm dzielenia ludzi znany choćby z naszego podwórka np Strajk kobiet, przedsiębiorców itd itp tyle że na większą skalę Wiadomo ryba psuje się od głowy Myślę że możemy spodziewać się jakiś prowokacji fałszywej flagi typu zabicie Trampa, ale teraz to można sobie co najwyżej pogdybać, lepiej poczekać pare dni aż wszystko będzie wiadomo
Być może wszystko będzie rozłożone w czasie jak to do tej pory bywało aż żaba przegapi moment w którym została ugotowana

Opublikowano za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-w-nadchodzacych-dniach-czeka-nas-najwieksza-rewolucja-w-historii-ludzkosci?page=5

Od Redakcji KIP: Zdjęcie, które wyraża więcej niż słowa i wyrazy:

http://82.221.129.208/bidentouch.jpg

Comments

 1. alru says:

  Według mnie nic się nie wydarzy… Te wydarzenia cały czas się przesuwają w czasie i przesuwać będą dlatego że takijest świat.
  Oni mieli, mają i będą mieli władzę a my tylko nadzieję… Wiele ludzi i owszem obudziło się i widzi że coś jest nie tak ale za chwilę znów przysna…

 2. krnabrny1 says:

  Przypuszczam ,że jeśli nic z tego się nie stanie, przejdziemy do twardszych rozwiązań, które w czasie przyniosą większe wyzwania, niż to kto nami rządzi lub kto ile zarabia, albo kto jest czyim niewolnikiem, albo czy szczepionki są skuteczne czy też są trucizną:-)

  Dlatego jak zawsze proponuje trzymać gotówkę w domu, mieć zapasy jedzenia,
  pić dużo przegotowanej wody!:-)))))

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj ciekawostki, co pisze Jerusalem Post o nowych “wybrańcach losu” w USA?;-)

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Dzień inauguracji: wszystkie sposoby, w jakie Biden i Harris tworzą żydowską historię
  Mieszane rodziny żydowskie, które będą kierować nową administracją Stanów Zjednoczonych, nie są anomalią – są symbolem historii amerykańskiego żydostwa.
  Przez Uriel Heilman / JTA 20 STYCZNIA 2021

  Kiedy Joe Biden i Kamala Harris obejmą urząd prezydenta i wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w środę, będą tworzyć historię na różne sposoby – w tym historię Żydów.

  Niektóre z historycznych nowości są oczywiste: Biden będzie najstarszą osobą, jaka kiedykolwiek zamieszkała w Białym Domu, a Harris będzie pierwszą kobietą lub osobą o kolorze skóry lub osobą pochodzenia południowoazjatyckiego, która kiedykolwiek zostanie wiceprezydentem.

  Godne uwagi są również ich żydowskie bona fides: trójka dzieci Bidena, które przeżyły dorosłość, wszyscy byli żonatymi Żydami, co czyni go dziadkiem kilku żydowskich wnuków. (Pierwsza żona Bidena i córeczka zginęły w wypadku samochodowym w 1972 roku).

  Mąż Harrisa, Doug Emhoff, jest Żydem i para razem obchodzi żydowskie święta. Ich ślub w 2014 roku obejmował tradycyjne żydowskie rozbicie szkła, a dwoje dzieci Emhoffa z pierwszego małżeństwa nazywa Harrisa „Momala” – połączenie Kamali i jidysz „mamaleh”.
  W minioną Chanukę Harris i Emhoff opublikowali na Twitterze film przedstawiający parę zapalającą menorę.

  „Uwielbiam Chanukę, ponieważ tak naprawdę chodzi o światło i niosąc światło tam, gdzie panowała ciemność” – powiedział Harris, wymawiając Chanukę gardłowym „chet” – zamiast zamerykanizowanego „hej”. „I jest to zawsze celebracja tikkun olam, która dotyczy walki o sprawiedliwość i godności wszystkich ludzi, a także ponownego poświęcenia się”.

  Mieszane rodziny żydowskie, które będą kierować nową administracją Stanów Zjednoczonych, nie są anomalią – są symbolem historii amerykańskiego żydostwa.
  Większość amerykańskich Żydów zawiera związki małżeńskie poza wyznaniem – 58% według ostatniego ogólnokrajowego badania przeprowadzonego w 2013 roku przez Pew Research Center. Jednak zamiast porzucić judaizm, te międzywyznaniowe pary coraz częściej wychowują swoje dzieci na Żydów lub celebrują żydowskie tradycje obok tradycji innych wyznań. Według Pew, około 45% Żydów żyjących w związkach mieszanych wychowuje swoje dzieci w religii żydowskiej, w porównaniu z 28% w 1990 r.

  Podczas gdy pół wieku temu Żydzi, którzy zawarli małżeństwa mieszane, byli postrzegani jako strata dla społeczności żydowskiej, dziś rodziny międzywyznaniowe są nieodłączną częścią amerykańskiej społeczności żydowskiej. W ruchu reformowanym, największym wyznaniu żydowskim w Stanach Zjednoczonych, rabini przewodniczą na ślubach międzywyznaniowych, w wielu synagogach są nie-Żydzi, a niektóre rytualne role podczas nabożeństw synagogalnych są otwarte dla nie-Żydów.

  Ruch rekonstrukcjonistyczny, który jest najmniejszym z liberalnych wyznań żydowskich w Ameryce, z około 100 synagogami stowarzyszonymi, przeszedł do historii w 2015 roku, kiedy zniósł zakaz przyjmowania uczniów będących w związkach małżeńskich do szkoły rabinicznej ruchu.
  Według badania Pew w ruchu konserwatywnym w ponad jednej czwartej wszystkich domów mieszkają nieżydowscy członkowie rodziny. Nawet wśród wielu ortodoksyjnych Żydów powszechne stało się przyjmowanie przyjaznego podejścia do par międzywyznaniowych w nadziei, że nieżydowski małżonek ostatecznie nawróci się, a nie będzie wykluczał Żydów żyjących w mieszanych związkach.

  Z tego samego powodu przeważająca postawa Amerykanów wobec Żydów z czasem uległa ociepleniu. W latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych duża część Amerykanów gardziła Żydami w taki czy inny sposób: w 1958 r. Tylko 62% Amerykanów stwierdziło, że byłby skłonny głosować na dobrze wykwalifikowanego żydowskiego kandydata politycznego, w porównaniu z 91% w 2015 r. , a badanie z 1964 r. wykazało, że 43% Amerykanów uważa Żydów za odpowiedzialnych za śmierć Jezusa, w porównaniu z 26% w 2004 r.

  Podczas gdy w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych odnotowano od 40 lat antysemickie incydenty, często zdarza się, że nie-Żydzi mający w swoich rodzinach Żydów wyrażają dumę ze swoich żydowskich krewnych. Jednym z przykładów jest Biden, katolik.

  „Jestem jedynym irlandzkim katolikiem, jakiego znasz, któremu spełniło się jego marzenie, ponieważ jego córka wyszła za mąż za żydowskiego chirurga” – zażartował Biden na temat swojego żydowskiego zięcia Howarda Kerina podczas wydarzenia politycznego w Ohio w 2016 roku.

  Lekarz Kerin poślubił najmłodszą córkę Bidena, Ashley Biden, podczas międzywyznaniowej ceremonii w 2012 roku, której przewodniczył rzymskokatolicki ksiądz i reformowany rabin Joseph M. Forman.

  „Podpisano ketubę. Para wyszła za mąż pod piękną huppa, wykonaną z naturalnych gałązek pokrytych tkaniną ”- powiedział Forwardowi Forman, rabin ze zboru w New Jersey, Or Chadash. „Ceremonia ślubna rozpoczęła się od tradycyjnego baruch haba i obejmowała błogosławieństwo kapłańskie oraz brachot szewski. Na koniec pan młody nadepnął na szklankę ”.

  Na przyjęciu Biden zatańczyła hora.
  Syn Biden, Beau, który zmarł na raka w 2015 r., Również poślubił Żydówkę: Hallie Olivere, której żydowska matka Biden znała od dzieciństwa. Na imprezie w Delaware w 2015 roku Beau Biden żartował, że jako dziecko podkochiwał się w Olivere.
  „Byłem katolikiem. Była Żydówką. Wciąż próbowałem. Nigdzie nie dotarłem – powiedział Beau Biden.

  Drugi syn Bidena, Hunter, niedawno ożenił się po raz drugi – tym razem z Melissą Cohen, żydowską dokumentalistką z RPA. W ciągu kilku dni od ich spotkania Hunter Biden dostał tatuaż „Shalom” pasujący do tego, który miał Cohen. Para urodziła swoje pierwsze dziecko, syna urodzonego w Los Angeles w marcu zeszłego roku. To sprawiło, że liczba wnuków Bidenów z żydowskim rodzicem wzrosła do trzech, dodając dwoje dzieci Beau i Hallie.

  Biden nie jest pierwszym prezydentem USA, który ma dzieci poślubione Żydowi – historia ta należy do Donalda Trumpa, którego córka Ivanka przed ślubem ze swoim żydowskim mężem Jaredem Kushnerem w 2009 roku przeszła konwersję przez ortodoksyjnego rabina. Para wychowuje trójkę dzieci. jako Żydzi regularnie obchodzą szabat, uczęszczają do ortodoksyjnych synagog i wysyłają swoje dzieci do żydowskiej szkoły dziennej.
  Chelsea Clinton, jedyna córka byłego prezydenta USA Billa Clintona i Hillary Rodham Clinton, wyszła za mąż za Żyda Marca Mezvinsky’ego w 2010 roku, dekadę po odejściu jej ojca. Ich międzywyznaniowa ceremonia odbywała się wspólnie z rabinem i pastorem i obejmowała hufę oraz recytację szewy brachota, siedmiu błogosławieństw małżeństwa. Para ma troje dzieci.

  Chelsea Clinton identyfikuje się jako metodystka, ale stała się jawnym krytykiem antysemityzmu. Odpowiadając dwa lata temu internetowemu trollowi, który napisał, że „nawet nie jest Żydówką, jest po prostu brzydka”, Clinton odpowiedział: „Cześć Adam – masz rację, nie jestem Żydówką. Ponieważ uważasz mnie za brzydkiego, nie krępuj się nigdy na mnie nie patrzeć. Brzydki Żyd jest ohydnym antysemickim tropem sprzed stuleci, więc następnym razem przejdź od razu do brzydkiego i pomiń resztę. Dziękuję Ci.”

  Po tym, jak kongresmenka Ilhan Omar, jeden z trzech muzułmanów w Kongresie, stwierdziła w lutym 2019 r., Że AIPAC, proizraelska grupa lobbingowa, płaci politykom za wsparcie Izraela, Clinton napisał na Twitterze: „Powinniśmy spodziewać się, że wszyscy wybrani urzędnicy, niezależnie od partii i wszystkich obywateli dane o zakazie handlu antysemityzmem ”.

  Prezydent Barack Obama nie ma żadnych żydowskich więzi rodzinnych, ale tak wielu jego doradców w Białym Domu i bliskich współpracowników było Żydami, że Obama spędzał w ciągu ośmiu lat spędzonych w Białym Domu prywatnego sederu w każdą Paschę.

  Były też, oczywiście, bliskie porażki: Joe Lieberman, ortodoksyjny Żyd, byłby wiceprezydentem, gdyby Al Gore, który zdobył pół miliona głosów więcej niż George W. Bush w wyborach prezydenckich w 2000 r., Utrzymał Florydę w sporna relacja, która ostatecznie przyznała Bushowi prezydenturę. John Kerry, który przegrał wybory prezydenckie na rzecz Busha w 2004 roku, miał po stronie ojca dziadków, którzy urodzili się jako Żydzi, ale przeszli na katolicyzm. Brat Kerry, Cameron Kerry, nawrócił się na judaizm.
  Kiedy Harris zostanie w tym tygodniu zaprzysiężony na wiceprezydenta, po raz pierwszy Żyd będzie mieszkać w jednej z dwóch głównych oficjalnych rezydencji w USA: Obserwatorium Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, oficjalnej siedzibie wiceprezydenta.

  Jest jeszcze jedna historia amerykańskich Żydów, którą ucieleśniają Harris i Emhoff: para międzyrasowa. Coraz więcej amerykańskich Żydów zawiera związki małżeńskie spoza ich rasy – w tym zarówno biali, jak i Żydzi kolorowi, którzy stanowią od 6% do 15% Żydów amerykańskich.

  Oczywiście, ponieważ Harris ma zostać pierwszą kobietą wiceprezydentem w Ameryce, większość uwagi otaczającej Emhoffa nie będzie dotyczyła jego bycia Żydem, ale jego pierwszym w historii Amerykaninem „Drugim Dżentelmenem” – tytuł, na który zdecydował się jako alternatywa dla tradycyjnego oznaczenia Second Lady.

  Lior Zaltzman przyczynił się do powstania tego raportu.

 4. krnabrny1 says:

  Czy czeka nas rewolucja?

  Z tego co widzę to może czekać. Wszystkie sprawy układają się obecnie dokładnie w ten sam sposób w jaki dokonano zamachu stanu w Rosji. Wówczas kiedy wyrżnięto rodzinę carską, a kraj podzielono na białych i czerwonych. Nikt wówczas nie miał zielonego pojęcia, którzy z nich sprawowali prawowitą władzę.

  Jedni chcieli służyć starej konwencji kraju pod przywództwem Cara, drudzy walczyli o zmiany. Nowy model rządzenia.

  Zauważyłem, że Amerykanie nie rozumieją tego, że coś takiego mogło się stać w ich kraju. Nawet Ci co znają trochę historię, nie dopuszczali myśli, że coś takiego może się wogóle wydarzyć w kraju DEMOKRATYCZNYM.

  Są pewne różnice. Demokraci starali się doprowadzić do takiego samego zwarcia pomiędzy republikanami a demokratami, jak za czasów rewolucji rosyjskiej, kiedy to właśnie czerwonych postawiono przeciwko białym.

  Zdarzenia na Kapitolu definitywnie zdradzają taką intencję.
  Jednakże w przeciwieństwie do Rosji, jak narazie, nie udało im się uzyskać tego efektu, a nadmienić trzeba, że jest on niezbędnym elementem takiego zamachu.

  Bez tego nie będzie jak usprawiedliwić wielu czynności. Można to oczywiście zamiatać pod dywan zwany Covid, natomiast nie jest to zbyt szczelny i duży dywan wbrew pozorom.

  Zatem, jak nieraz piałem, działania Mr. Global są od wieków niezwykle schematyczne, oparte o te same zasady, różnice polegają na odmiennych reakcjach ludzi.

  Obecnie wydaje się że taka choćby zaaranżowana rewolucja w kraju zwanym USA jest niezbędna. Wynika to z faktu, że chociaż media usilnie starają się przedstawić sprawę tak że WSZYSTKIE KARTY SĄ W ICH RĘKACH…to jednak tak nie jest.

  Nadal pozostało wielu ludzi w Stanach którym nie podoba się ta zmiana, zostały miliony uzbrojonych obywateli, co również jest odmienną sytuacją w stosunku do Rosji, bo przeciętny Rosjanin wówczas nie posiadał broni palnej.

  Zatem wcześniej czy później obecny rząd USA będzie się musiał zmierzyć z czymś co od dawna nazywane jest DYWERSJĄ!

  Dywersja z kolei, to najgorsza z broni jaką można użyć przeciwko takim ludziom.

  Co z tego że istnieje sieć G5, jeśli jakiś rozumny człowiek zaprojektował w tym systemie pluskwę autodestrukcji?;-)

  Zatem, zobaczymy jak to będzie, ale napisałem ten komentarz głównie dla Pani Arlu.
  Zmieniło się bardzo wiele, a to bardzo wiele ma jeszcze więcej KONSEKWENCJI!:-))

  Aby nadać tok myślenia, przypomnę jedynie, że propaganda, choćby najlepsza, ma swoje ograniczenia, których nie przeskoczy. Nie da się ciągnąć spraw na propagandzie w nieskończoność, to dość krótka ścieżka.

  Nie jestem gołosłowny, przekonali się o tym Stalin, Lenin, Mussolini , Hitler, a wcześniej Juliusz Cezar. Przekonali się o tym Grecy i Rzymianie, Babilończycy i Sumerowie….. cóż można dodać jeszcze?

  Wszystko IDZIE W DOBRYM KIERUNKU!:-)

 5. krnabrny1 says:

  Na zakończenie dodam, że na zaprzysiężeniu Pana Bidena było tylko 6 SĘDZIÓW, a powinno być 9 SĘDZIÓW. Sam ten fakt wiele mówi.

 6. alru says:

  Dziękuję za odpowiedź…
  Podążając za Pana tokiem rozumowania wiem co chciał Pan przekazać.
  Jaki będzie finał zobaczymy!

  • krnabrny1 says:

   Dokładnie! Poza tym stęskniłem się trochę za Panią Arlu!:-)

   Jak widać podobieństwa z zamachem stani w Rosji stają się coraz bardziej widoczne.

   Cytując zwykłego Amerykanina:

   “Gwardia Narodowa opuści DC dopiero 16 lutego.
   Ok, więc wyjaśnię to prosto. Pierwotnie mieli dzisiaj wyjechać. A potem ta kolejność spadła. A teraz wyjeżdżają dopiero w połowie lutego. WNIOSEK: Są trwałe.

   Komuniści wiedzą, że mają aprobatę ZERO, więc aby być bezpiecznym, muszą mieć stertę żołnierzy, którzy ich chronią. Dlaczego do diabła akceptuje to Gwardia Narodowa? Powinni po prostu strzelać do drani, których tam są, aby chronić i rozwiązywać problemy Ameryki. To NIEWIARYGODNE, że mogliby tam być, nie robiąc tego dokładnie. I strasznie jest patrzeć, jak tylko wymuszają zamach stanu.
   DZIĘKUJĘ OBAMA, Obama był tym, który skorumpował wojsko, a Jared zrobił cholernie dobry i pewny, że Trump nie naprawił szkód. To przejęcie jest plemienne. NIGDY TEGO NIE ZAPOMNIJ. O rany, chronią PIEKŁO poza DC, kiedy prawdziwy problem jest gdzie indziej, z gwarancją, że nie będzie dalej niż 20 mil od 95 procent Amerykanów, bez względu na to, gdzie mieszkają. To członkowie LOKALNEGO plemienia kontrolowali maszyny do kradzieży tych wyborów i skorumpowali wszystkie sądy. To plemię LOKALNE rozdawało ostrza. W TYM właśnie tkwi źródło problemu.

   Gdyby Gwardia Narodowa usunęła DC, usunęliby tylko marionetki. Ale to byłby cholernie dobry początek. To może cofnąć miejscowych o 30 lat, ale wrócą. W końcu problem musi zostać rozwiązany na poziomie lokalnym, dlaczego nie zrobić tego najpierw?”

   A tutaj trochę historii:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Morderstwo_carskiej_rodziny#/media/Plik:Le_Petit_Journal,_1926_cover.png
   Okładka francuskiego dziennika Le Petit Journal z 1926 przedstawiająca morderstwo carskiej rodziny

   Opis egzekucji:
   “W nocy z 16 na 17 lipca 1918 Jurowski kazał nadwornemu lekarzowi Jewgienijowi Botkinowi obudzić rodzinę, mówiąc mu, że w mieście jest niespokojnie i że trzeba przenieść wszystkich w bezpieczniejsze miejsce. Wszystkich zaprowadzono do piwnicy, a jednocześnie Jermakow nakazał kierowcy ciężarówki włączyć silnik, żeby zagłuszyć odgłosy strzałów. Wtedy Jurowski wprowadził katów do piwnicy, nakazał więźniom wstać i przeczytał postanowienie Rady Uralskiej:

   Wobec tego, że wasi krewni nadal atakują Rosję Radziecką, Prezydium Rady Uralskiej skazało was na rozstrzelanie.

   W końcu Jurowski zabił Aleksego strzałem w głowę. Olga, Tatiana i Anastazja, które zbiły się w gromadkę, krzycząc z przerażenia, na razie nie były ranne, ponieważ miały zaszyte w ubraniach klejnoty, które chroniły je przed kulami. Jurowski i Jermakow podeszli do nich, po czym Jurowski zabił Tatianę strzałem w tył głowy, a Jermakow strzelił Oldze w szczękę, potem dźgnął Marię bagnetem w pierś, a w końcu zastrzelił ją. Następnie Jermakow przycisnął Anastazję do ściany i zaczął dźgać bagnetem, później zabił ją strzałem w głowę, po czym zaczął dźgać bagnetem zwłoki Mikołaja i Aleksandry. Wtedy pokojówka carycy Anna Diemidowa ocknęła się, po czym Jermakow zadźgał ją bagnetem.”

   GWARANTUJĘ Wam, że podobne rzeczy dzieją się i dzisiaj.

 7. krnabrny1 says:

  Żeby było jeszcze ciekawiej, macie jeszcze w pamięci co zacytowałem wyżej.
  Porównajcie sobie z tym co dziś wkleił zwykły Amerykanin:

  “GŁUPIE GADANIE. RZECZYWISTOŚĆ: KOMUNISTOM POTRZEBA MIESIĄCA, ABY ZABIĆ LUB ZASTĄPIĆ WSZYSTKICH, KTÓRZY MUSZĄ UZYSKAĆ ​​STAŁĄ NIEODWRACALNĄ KONTROLĘ I CHCĄ, ŻEBY LUDZIE WYPOWIADAJĄCY Q-ESQ BULLSHIT, UTRZYMYWALI ICH W NIEWIEDZY, GDY TO SIĘ DZIEJE. Gdyby Trump miał szansę, JARED prawdopodobnie by go zastrzelił. Jared był grotem komunistycznego ostrza.”

 8. krnabrny1 says:

  Natomiast tutaj opinia Pana Stankova:

  “Co nastąpi po szaradzie inauguracyjnej?
  by GEORGI STANKOV opublikowano 21 STYCZNIA 2021 R

  Georgi Alexandrov Stankov, 21 stycznia 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Zanim zaczniesz być głęboko rozczarowany i sfrustrowany, że nic nie wydarzyło się wczoraj podczas inauguracji Bidena, pozwól, że spojrzę na wydarzenia z właściwej perspektywy. Nigdy nie spodziewałem się, że wielka zmiana nadejdzie w wyniku wojskowego zamachu stanu, bez względu na to, jak oświeceni mogą być ci wojskowi wokół Trumpa, gdy Simon Parkes chwali ich, całkowicie lekceważąc transcendentalny wymiar duchowy, który, jak twierdzi, posiada. Musi się jeszcze wiele nauczyć. Nie w ten sposób nastąpi zmiana i wniebowstąpienie i zawsze to stwierdzałem.

  Rozgrywający się dramat polityczny w stolicy Stanów Zjednoczonych iw całym kraju jest placem zabaw dla dużej populacji młodych dusz, które potrzebują tej formy konfrontacyjnego doświadczenia, zanim stracą zainteresowanie państwem narodowym i zaczną gromadzić się w nas, aby nauczyć je wznoszenia. Ta przemiana zaznaczy ich przejście od wieku młodej duszy do wieku dojrzałej duszy z zupełnie inną duchową orientacją. To właśnie przygotowujemy teraz, aby ludzkość mogła tego doświadczyć. Nie powinno być co do tego wątpliwości.

  Przeczytaj także: Słowo o najwyższej jasności

  Pozwólcie, że przedstawię wam mój punkt widzenia na wczorajszą farsę inauguracyjną. Oglądałem go jednocześnie na 5 kanałach i od razu zauważyłem, że były one w porę przesuwane od 1 do co najmniej 10 minut lub nawet więcej, chociaż podobno transmitowały inaugurację na żywo. Jak to możliwe? Dla mnie nie ulega wątpliwości, że wydarzenie to zostało wcześniej nagrane i wyemitowane, by tak rzec, „z puszki”. To była wirtualna prezentacja w obecnym czasie zakończenia.

  W takim razie należy porównać bardzo optymistyczną, pozytywną emanację Trumpa podczas jego pożegnalnej przemowy przed opuszczeniem WH, którą opublikowałem wczoraj , a także w Joint Base Andrews po tym, jak opuścił WH, by polecieć na Florydę:

  Zwróć uwagę na pewne zakodowane słowa kluczowe, które przekazał swoim zwolennikom z wojska przed swoim odejściem w związku z trwającą operacją wojskową mającą na celu demontaż całego głębokiego stanu skorumpowanej kliki.

  Następnie obejrzyj jeszcze raz tę kongregację duchów najbardziej skorumpowanych polityków i elit na Kapitolu podczas inauguracji Bidena, a zwłaszcza jego twarz pełną rezygnacji i strachu podczas jego przemówienia. Ale także blade, martwe miny wszystkich innych, jakby wezwano ich na egzekucję. Pod tym względem moja intuicja jest nieskazitelna. To było surrealistyczne. Nie publikuję tutaj żadnego wideo, ponieważ nie chcę zanieczyszczać wysokich częstotliwości mojej witryny takimi ciemnymi śmieciami. To był najbardziej odrażający sztuczny szatański pokaz, jednak pozbawiony jakichkolwiek demonicznych mocy, jaki widziałem w całym swoim życiu.

  Wczoraj późnym popołudniem Simon Parkes opublikował pożegnalny list Trumpa dla Bidena , który rzekomo zostawił na swoim biurku w Gabinecie Owalnym przed opuszczeniem WH, zgodnie z tradycją podczas każdej zmiany prezydenta. Jeśli to prawda i nie ma powodu, dla którego nie miałoby to być prawdą, to to, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni w USA, jest już załatwione i ciemna rządząca klika nie ma szans.

  Dzisiaj Nic, nasz brat PAT z Montrealu, przesłał mi następujące informacje:

  Szybkie pytanie, czy widziałeś wideo „inauguracyjne” Bidena nadawane w telewizji w Europie jako transmisja NA ŻYWO, ale 10 godzin wcześniej w Hiszpanii niż rzeczywiste wydarzenie na żywo w USA?

  Zobacz wideo poniżej od 3 minuty.

  https://www.bitchute.com/ video / BVRCyEOAH5ex /

  Jestem ciekawy, czy ktoś inny w Europie może to potwierdzić.

  Poza tym mniej więcej przez ostatni tydzień starałem się pozostać w „trybie obserwatora”, obserwując wydarzenia, różnych analityków i osób przekazujących wiadomości, ale muszę powiedzieć, że dzisiaj, kiedy Biden podpisuje ten stos zarządzeń wykonawczych, zrzuciło mnie z mojego tryb obserwatora i zdenerwował mnie…

  I następnie wykorzystywane że gniew wywołany wyższych królestwach wnieść na dobre rzeczy.

  Przypomniało mi to również jeden z twoich przeszłych raportów energetycznych, w którym napisałeś, że miałeś podobne doświadczenie, w którym zdenerwowałeś się z powodu sytuacji, ale to był plan, wyższe królestwa powiedziały później, że musisz się złościć z powodu jakiejś sytuacji. abyś przywołał wyższe królestwa, aby wprawić rzeczy w ruch. Myślę, że wykonałeś później inwokację, jeśli dobrze pamiętam.

  A więc proszę.

  Wracam do trybu obserwatora medytacyjnego…

  Nic

  _________________________

  Drogi Nic,

  to właśnie napisałem do Patricka, kiedy razem oglądaliśmy i komentowaliśmy inaugurację. Nie oglądałem kanałów europejskich, ale miałem jednocześnie otwartych 5 kanałów amerykańskich, takich jak c-span, Newsmax, NBC, CBS, pokój wojenny i wszystkie miały transmisję w różnym czasie, od 1 minuty do 5-10 różnice minut. Jak to możliwe, jeśli jest na żywo?

  Oczywiście wszyscy teraz dokonujemy alchemicznej reakcji opartej na tej frustracji, a to posunie wniebowstąpienie do przodu. Z energetycznego punktu widzenia nie ma wątpliwości, że światło wygrało i ci ludzie nie mają już władzy. Dlatego nie powinniśmy zbytnio skupiać się na wydarzeniach politycznych w terenie.

  Z miłością i światłem

  Jerzy

  ______________

  Patrick:

  Cóż, to jest świat Biden przyszłości.

  https: //www.globalresearch. ca / new-domestic-war- terror- coming / 5734906

  Poważnie zwracam uwagę na całkowite zamknięcie mojego konta na FB, co mnie zasmuca, ponieważ jest to mój jedyny kanał komunikacji z członkami PAT na całym świecie i wiem, że będą tego żałować.

  _____________________
  Drogi Patricku,

  Nie rzucaj ręcznika na ring. Zobaczmy, co będzie się działo w ciągu najbliższych kilku dni. Spodziewamy się rychłego aresztowania i ujawnienia informacji, ale wojsko może chcieć dać tym ludziom możliwość popełniania większej liczby przestępstw, aby łatwiej było ich oskarżyć. To, co widziałem wczoraj, było farsą, a ludzie obecni na inauguracji byli cieniami, duchami – nie mają żadnej mocy. W tym samym czasie miasto jest okupowane przez Gwardię Narodową i było puste, jest lojalne wobec Trumpa. Odchodząc był bardzo pewny siebie. Ta klika skorumpowanych polityków, która wzięła udział w inauguracji, jest zupełnie odizolowana jak w zoo i nie była w stanie zaprosić nawet kilku osób. Jak to się dzieje, że nikt z partii demokratycznej sam nie uczestniczył? Ponieważ ta partia nie istnieje. Proszę pamiętaj75% ludności głosowało na Trumpa, wiedziałem o tym z góry, a Simon Parkes potwierdził to znacznie później niezależnie . Takie są fakty i ten związek władzy musi się wkrótce zmaterializować w działaniach.

  Energie są poza skalą i wczoraj prawie mnie zabiły. Oglądając tę ​​szaradę musiałem wykonać ogromną pracę oczyszczającą. Zmiana jest bardzo bliska w ten czy inny sposób.

  Jestem pewien, że wkrótce zobaczymy i dostaniemy to, czego chcemy.

  Jerzy

  A kilka minut temu Patrick odpowiedział:

  Drogi Georgi,

  Masz całkowitą rację. Po sesji zgrzytania zębami, która nastąpiła bezpośrednio po wczorajszym obejrzeniu farsy z dymu i luster, pozwoliłem sobie na głębokie przemyślenie kontemplacyjne i zdałem sobie sprawę, że musi być więcej systemowych powodów, aby pozwolić tej manii iść naprzód. Właśnie skończyłem oglądać, jak Simon i jego grupa powtarzają prawdziwy dramat i to wszystko wydaje się takie aksjomatyczne. Zdawałem sobie również sprawę z możliwych inscenizacji całego okresu inauguracji przed wczorajszym fiaskiem i ponownie Charlie zwraca uwagę na to w czasie hiszpańskim.

  Występowały stałe przerwy w działaniu mojego telewizora na wszystkich kanałach, a głosy ludzi były wyciszane i włączane ponownie. Być może wojsko testuje swój system EBS pod kątem rzeczywistego rozmieszczenia i to wkrótce. Poza tym mój telefon komórkowy właśnie stracił połączenie WIFI i to się nigdy nie zdarza.

  Jest to więc gra w kotka i myszkę. Bill Clinton rzeczywiście wyglądał, jakby był wczoraj w stanie stresu psychicznego, tak jak inni.

  Pytanie, czy te dusze, które sprzymierzyły się z takim niezgłębionym złem nie do odkupienia?

  Często zadaję sobie to pytanie.

  Czasami odsuwam się od tego wszystkiego i po prostu się śmieję, ponieważ my z PAT przenieśliśmy ten żałosny stan rzeczy na zupełnie nowy poziom transcendentalnego pojmowania, a ten shenanigan 3D jest po prostu teatrem dla budzących się dusz.

  I tak to się dzieje.

  Z miłością i światłem

  Patrick

  __________ _________

  Drogi Patricku,

  Miałem też dziś rano duże problemy z Internetem i nie mogłem otworzyć swoich stron internetowych. Jednak miałem kolejny podmuch bardzo wysokich wibracji i bardzo szybko wspinałem się przez linie czasu. Mój komputer pokazał, że mam połączenie z Internetem, ale nie ma prawdziwego połączenia. Potem po pół godzinie wróciło do normy.

  Obecnie publikuję artykuł wyjaśniający, co wydarzyło się wczoraj.

  Z miłością i światłem

  Jerzy

  Jak widać, mamy polityczne wydarzenia 3D w terenie, które coraz bardziej ewoluują w pozbawiony smaku, odrażający, tani dramat polityczny. Jednocześnie jesteśmy bombardowani przez niespotykane dotąd potężne i niezwykle wysokie wibrujące fale ze źródeł, które szybko podnoszą nas do piątego wymiaru, a nawet wyżej.

  Medytowałem już wczoraj, kiedy inauguracja trwała, i dowiedziałem się z mojego HS, że wojsko wokół Trumpa pozwoli kabale na wykonanie tej farsy, aby łatwiej i bardziej przekonująco ich ujawnić, kiedy zaczną ujawniać ogromne ilości rewelacji. Mają wszystkie atuty w ręku i mogą bawić się nimi w kotka i myszkę, tak jak mój kocur robił to z myszami, które codziennie łapał w domu rolnika (Bauernhof), które kiedyś mieszkaliśmy na bawarskiej wsi, zanim je zabiliśmy. Nigdy ich nie jadł, to był jego codzienny sport.

  Teraz dostaję z mojego HS, że zmiana może równie dobrze nastąpić jednocześnie lub wkrótce po rozpoczęciu masowych aresztowań ciemnej zła kabała w USA, ponieważ to całkowicie negatywne zdarzenie musi zostać złagodzone lub całkowicie zrównoważone przez wypełnione światłem perspektywa naszego wniebowstąpienia.

  Nie rozumiem wszystkich tych dzikich, żądnych krwi amerykańskich pseudo-patriotów, którzy wpadają w ekstazę na samą myśl o tym, jak ci ciemni zostaną masowo straceni w Waszyngtonie. Nie chcę, aby ktokolwiek został zabity, a nawet osadzony w więzieniu, ale tylko po to, aby zdemontować władzę polityczną z kabały, abyśmy mogli rozpocząć tworzenie nowych form życia społecznego.

  Nie ufam również nowej kwantowej walucie cyfrowej, którą nowy reżim wojskowy w USA ma wprowadzić w najbliższych dniach, ponieważ będzie ona stworzona przez człowieka przez nisko wibrujące, nieoświecone młode dusze z wojska, które wciąż nie rozumieją natury pieniądze jako lustrzane odbicie zachowania czasoprzestrzeni – jedyny sposób, w jaki ludzie mogą postrzegać energię ograniczonymi zmysłami. Dlatego każdy system płatności i transakcji, który wprowadzą, będzie z natury wadliwy.

  Z tego samego powodu radzi się, aby nie inwestować żadnych wyższych wymiarów nadziei w tę populację młodych dusz, które teraz tworzą swoje nowe światy 3D wolne od odwiecznej ciemnej zła kabały zainstalowanej na tej planecie przez podobnie złe istoty pozaziemskie z Oriona. / Imperium gadów eony temu, gdzie będą powoli ewoluować w ciągu następnych kilku stuleci, zanim ostatecznie kwalifikują się do indywidualnej przemiany ich ciał opartych na węglu w krystaliczne ciała świetlne. Dokładnie, to, co mamy zamiar osiągnąć w nadchodzących dniach i tygodniach, w zależności od tego, w jakich ramach czasowych przebywamy i bilokujemy.

  Cały Shift to bardzo skomplikowane wielowymiarowy proces wielowarstwowa , gdzie istnieje tak wiele rzeczy i losy, które pokrywają się, że jesteś dobrze poradził sobie wyobrazić tylko najwyższy, najbardziej szlachetny i lekki wypełnione wersja życia chcesz doświadczenia w Teraz aby mogło się zamanifestować. Jeśli koncentrujesz się na gorszych wersjach rzeczywistości, masz kłopoty z ich zdobyciem, ponieważ Arkturianie ostrzegają nas:

  Która rzeczywistość nadchodzi? ∞ Rada Arkturiańska 9D

  Dlatego obserwuj rozwijający się dramat polityczny z jedynym celem w swoim umyśle – aby dać ci przeczucie, kiedy nastąpi Zmiana, ponieważ oba wydarzenia są energetycznie i w odpowiednim czasie ściśle skorelowane, jednak siłą dominującą jest Przesunięcie Międzywymiarowe, a nie coś dzieje się na poziomie politycznym i społecznym. Proszę, nie pokładajcie żadnych oczekiwań w tym płytkim, pustym dramacie cieni, ponieważ nie ma on żadnego związku z naszym wniebowstąpieniem.

  Nawiasem mówiąc, mamy dziś kolejne masowe pobieranie energii źródłowej z falą cc i rozdzierającym przeszywającym bólem w lewym oczodole, co wskazuje na głębokie globalne oczyszczenie Gai i ludzkości z wczorajszego toksycznego opadu, który trwa do dziś.

  Uzupełnienie:

  Stwórca potwierdza dzisiaj nadejście zbliżającej się zmiany, jak zapowiedziałem powyżej: „Nadchodząca praca będzie miała zasadnicze znaczenie dla przeniesienia waszego ziemskiego planu na nowy poziom mądrości i wiedzy , dlatego szczególnie ważne jest, aby zachować rozsądek ” , to dla mnie inny sposób na opisanie Zmiany bez denerwowania ludzi. Mogę również potwierdzić kojącą jakość dzisiejszych energii, pomimo trwającego w USA dramatu politycznego, który ogromnie niepokoi większość ludzi w Ameryce i na świecie. Jennifer Farley, która prowadzi channeling Stwórcy, osiąga wysoką formę po naszej wczorajszej wymianie informacji:

  „ Najdroższy, niektórzy z was mogli zauważyć wyraźny wzrost uspokajającej energii otaczającej wasz świat w tej chwili. Potraktuj to jako krótkioddech przed rozpoczęciem następnej rundy. (Uśmiech) Praca , którą wykonujesz, będzie miała zasadnicze znaczenie dla przeniesienia twojego ziemskiego planu na nowy poziom mądrości i wiedzy , dlatego szczególnie ważne jest, aby zachować rozsądek. Pomyśl, zanim coś zrobisz, pomyśl dwa razy, zanim coś powiesz, i zawsze bądź miły dla innych ludzi. Każdy z was kroczy nową i ciekawą ścieżką. ”~ Creator”

Wypowiedz się