Wiadomość o międzynarodowym spisku obejmującym włoski rząd w celu usunięcia prezydenta Donalda Trumpa przybiera na sile, Watykan właśnie doznał masowej przerwy w dostawie prądu.

Moment, w którym to się dzieje, sugeruje, że dzieje się coś bardzo ważnego, szczególnie po wydaniu złożonego pod przysięgą oświadczenia, w którym ujawniono, że włoski rząd odegrał ogromną rolę w wyborach prezydenckich w USA.

Operacja ”CZERWONY SZTORM”

Według ”Q-Anon” rozpoczęła się ściśle tajna operacja stanu wojennego o kryptonimie ”Red Storm” przez siły Q i wojsko amerykańskie pod dowództwem Trumpa. Rozpoczęła się bitwa o Waszyngton, a wrogowie Ameryki wpadli w pułapkę zastawioną na nich przez Trumpa.

Trochę słownictwa :

Devil Storm : ogólna nazwa największej operacji amerykańskiej w historii.

Red Storm : Kryptonim dla wprowadzenia stanu wojennego.

Godspeed : kryptonim dla wyroków i egzekucji w procesach wojskowych.

Zamek : Biały Dom.

Red Castle : Korpus Inżynierów Armii Stanów Zjednoczonych, którego logo to czerwony zamek.

Castle Rock : nazwa kodowa DUMB („Głęboka podziemna baza wojskowa”).

Na przykład :

Castle Rock 1 to kwatera główna dowództwa Cheyenne Mountain Space Warfare (USSC)

Castle Rock 2 to siedziba główna NMCC w Teksasie.

Castle Rock 3 to siedziba NMCC w Raven Rock w Wirginii.

Castle Rock 7, nowe tajne więzienie wojskowe (podobnie jak w Guantanamo) położone w 94 km podziemnych tuneli dawnej Strefy 51, zamknięte w lutym 2017 r.

Coś jest w przygotowaniu.

Według wyznawców teorii Q trwa rozmieszczenie sił zbrojnych w centrach miast, w tym 10. Górskiej Dywizji Komandosów (dawniej Rangers) i całej 1. Dywizji Morskiej (10 Górska_1st Marine_CPSD_Marine_QVIR), która jest częścią 6. Floty (stacjonująca obecnie 20 km od Waszyngtonu, składający się z lotniskowca, około czterdziestu statków, z których dwa lądują). To 17% siły ognia amerykańskiej marynarki wojennej.

Plan Trumpa dotyczący zakończenia tego terrorystycznego zamachu stanu dokonanego przez Demokratów przeciwko amerykańskiej demokracji może rozpocząć się w każdej chwili, nie wcześniej niż dziś wieczorem lub w następnych dniach.

Gdyby, jak zakładamy , plan ten miał się rozpocząć 10 stycznia 2021 r., Najprawdopodobniej rozwinąłby się w następującej kolejności bitwy:

60% wszystkich sił zbrojnych USA przejmie kontrolę nad wszystkimi głównymi ośrodkami miejskimi w Stanach Zjednoczonych pod pretekstem zapobieżenia zamieszkom w Stanach Zjednoczonych. Waszyngton. Loty cywilne są odwołane. Kraj jest zamknięty.

W rzeczywistości głównym zadaniem tego rozmieszczenia jest umożliwienie największej operacji aresztowania w historii Stanów Zjednoczonych. Ta operacja, o kryptonimie Red Storm, spowoduje aresztowanie 474000 osób i na trwać od 10 stycznia 6 rano czasu wschodniego do 14 stycznia 2021 r.

Należy pamiętać, że wszystkie te osoby zostaną aresztowane na mocy prawa PATRIOT, które ma zastosowanie do terrorystów i członków organizacji mafijnych.

Zgodnie z tym prawem wszyscy ci ludzie bez żadnego wyjątku będą przetrzymywani w odosobnieniu w bazie Guantanamo (dla 74 000 z nich) oraz w nowej ściśle tajnej bazie więziennej Castle Rock 7 (dla pozostałych 400 000) w Nevada, lepiej znana ogółowi społeczeństwa jako Strefa 51.

Wszystkie te 474 000 osób staną w nadchodzących miesiącach przed sądami wojskowymi, a nie cywilnymi.

Aby zastąpić tych ludzi (w tym inżynierów i dyrektorów elektrowni jądrowych, ośrodków Big Tech itp., Na wszystkich poziomach Nowego Porządku Świata), nie powodując upadku Stanów Zjednoczonych, armia wezwie między innymi inżynierów armii amerykańskiej przeznaczonych do działań cywilnych.

Centralne Dowództwo Wojskowe przejmie kontrolę nad całą policją, sądownictwem oraz wszystkimi sieciami telewizyjnymi i radiowymi w Stanach Zjednoczonych ze swoich komputerów.

W tym samym czasie trzy dywizje armii specjalizujące się w walce elektronicznej przejęłyby kontrolę nad lokalami i serwerami Google, Facebooka i Twittera w Dolinie Krzemowej.

Prezydent Trump ma ogłosić Narodowi wprowadzenie stanu wojennego na czas nieokreślony (prawdopodobnie 60 dni) w całym kraju.

Po ustaleniu przez amerykański wymiar sprawiedliwości, że Trump w przeważającej mierze wygrał wybory i że 60% głosów to fałszywe głosy na korzyść Bidena, stan wojenny zostanie zniesiony, a demokracja uratowana przed tyranią.

5 stycznia we Włoszech aresztowano obywatela Włoch Arturo D’Elia, konsultanta komputerowego. 6 stycznia zeznał we włoskim sądzie na temat swojego udziału w ataku hakerów na amerykański system wyborczy.Oskarżony oświadczył, że pracował w placówce Leonardo SpA w Pescarze i wykorzystywał cyberataki na poziomie wojskowym, możliwości szyfrowania do przesyłania głosów dial-up przez satelitę wojskowego wieży Fucino we Frankfurcie w Niemczech.

Oskarżony oświadczył, że jest gotów zeznawać o wszystkich osobach, które uczestniczyły w przekazywaniu głosów z Donalda Trumpa na Joe Bidena, z zastrzeżeniem pełnej ochrony dla siebie i swojej rodziny. Istnieje kopia zapasowa oryginalnych danych oraz danych przekazanych jako dowód w sądzie w tej sprawie.

Obama i Renzi są oskarżani o organizowanie fałszowania wyborów w USA. Bradley Johnson, były agent CIA i szef jednego z wywiadów, powiedział, że Włochy odegrały kluczową rolę w czymś, co można nazwać międzynarodowym zamachem stanu przeciwko Donaldowi Trumpowi. W rzeczywistości bohaterem tego ataku był Leonardo, przywódca włoskiej państwowej firmy w sektorze obronnym i lotniczym. Teraz jest jeszcze jedna osoba, która w pełni potwierdziła rolę Włoch w tym oszustwie – to Maria Zach. Pani Zach jest przewodniczącą Nation in Action iw pliku audio, który wyciekł dwa dni temu, wyjaśnia, w jaki sposób mogło dojść do oszustwa. Według pani Zak centrum operacji, które koordynowało atak, była w rzeczywistości ambasada USA w Rzymie.

Ta wersja całkowicie pokrywa się z historią pana Johnsona, ale pani Zack podaje ważniejsze szczegóły. Operację koordynował włoski generał Claudio Graziano na drugim piętrze ambasady, wspomagany przez byłego włoskiego tajnego agenta Claudio Serafiniego. Generał Graziano jest ważną postacią w tej historii. Włoski przywódca wojskowy jest obecnie przewodniczącym komitetu wojskowego Unii Europejskiej. Graziano może być postrzegany jako agent Deep State i członek lobby wojskowego, który zaciekle sprzeciwia się polityce zagranicznej prezydenta Trumpa, która nie opiera się na interwencjonizmie wojskowym, ale raczej na poszanowaniu suwerenności innych krajów.

Według pana Johnsona włoska firma rządowa Leonardo pożyczyła swoją technologię do ataku hakerów. Maria Zack potwierdza, że ​​„satelita Leonarda był używany do pobierania oprogramowania i zmiany głosów z Trumpa na Bidena”.

Oryginalny spisek dotyczący przekazania głosów Trumpa do Bidena nie rozpoczął się w Rzymie, ale we Frankfurcie, gdzie na stacji CIA znajdują się serwery Dominion. Najwyraźniej wszystko szło dobrze, dopóki hakerzy we Frankfurcie nie zdali sobie sprawy, że to, co robią, nie wystarczy, aby ostatecznie przynieść Bidenowi „zwycięstwo”.

W tym momencie hakerzy zwrócili się o pomoc do Rzymu. Następnie ambasada USA zmieniła konfigurację operacji, tworząc nowe algorytmy. Zasadniczo Trump zbierał zbyt wiele głosów i trzeba było przerobić atak.

Głosy zostały następnie wysłane z wojskowego satelity Leonardo do Stanów Zjednoczonych i przesłane z powrotem na serwery Dominion. Co najważniejsze, były konsultant Leonarda, Arturo D’Elia, złożył oświadczenie pod przysięgą i przyznał się do udziału w zbrodni. Pan D’Elia twierdzi, że głosy Trumpa dla Bidena były transmitowane przez „wojskowego satelitę Fucino Tower”. Były konsultant Leonardo powiedział również, że działa „zgodnie z instrukcjami i instrukcjami amerykańskiego personelu pracującego w ambasadzie USA w Rzymie”.

D’Elia jest obecnie przetrzymywany we włoskim areszcie za inne cyberprzestępstwa popełnione przeciwko samemu Leonardo. Jest jednak mało prawdopodobne, aby plan ten odbył się bez ambasadora USA w Rzymie, Lewisa Eisenberga, nie wiedzącego, co się dzieje w jego własnej ambasadzie.

Lewis Eisenberg został mianowany przez Trumpa w 2017 roku i walczył w swojej pierwszej kampanii, ale jednocześnie jest bardzo bliski syjonistycznych neokonserwatywnych lobby, które sprzeciwiają się militarnemu wycofywaniu się Trumpa.

Kolejne wypowiedzi pani Zak są jeszcze bardziej szokujące. Poziom polityczny planu został wymyślony głównie przez Baracka Obamę, któremu miał pomagać jego włoski odpowiednik, by tak rzec, Matteo Renzi, były premier Włoch.

Przewodniczący Nations in Action twierdzi, że to, co się wydarzyło, było „naprawdę genialnym planem, zaplanowanym przez Obamę z pomocą Renziego”. Ostatnie odtajnienie dokumentów CIA pokazało, że we wrześniu 2016 roku Barack Obama doskonale zdawał sobie sprawę z tego, co dzieje się z ówczesnym republikańskim kandydatem.

Były dyrektor CIA, John Brennan, powiedział prezydentowi Obamie, że Hillary Clinton sfabrykowała fałszywy skandal, aby przedstawić Trumpa jako „rosyjską marionetkę”. Agencje amerykańskie, takie jak FBI i amerykańska społeczność wywiadowcza, odegrały kluczową rolę w tym spisku.

Ponieważ dali zielone światło nielegalnemu szpiegostwu przeciwko Trumpowi. Dlatego nie będzie przesadą stwierdzenie, że prezydent Obama był mózgiem planu sabotażu Donalda Trumpa. W tym samym czasie Spygate nie mogłoby powstać bez kluczowej części Włoch. Kiedy Obama zdecydował się zezwolić na nielegalną operację szpiegowską, zwrócił się o pomoc do byłego premiera Włoch Renziego.

Termin jest w tej sprawie bardzo ważny. Miesiąc po spotkaniu Obama-Brennan ówczesny premier Włoch złożył wizytę w Białym Domu. Jeśli wersja pani Zach jest poprawna, to wtedy Obama nakazał Renziemu wzięcie udziału w planie. Renzi zgodził się i zaangażował włoskie tajne służby w szpiegostwo.

Włoskie agencje wywiadowcze opracowały plan wrobienia Giulio Ochionero, włoskiego inżyniera nuklearnego, który był używany do fałszywego powiązania Trumpa z Kremlem. Zasadniczo włoski wywiad próbował przefiltrować e-maile Hillary Clinton do amerykańskiej firmy Okkionero Westlands Inc. Najwyraźniej Ochionero został wybrany na oprawcę, ponieważ jest dość blisko amerykańskich konserwatywnych kręgów wspierających kampanię Trumpa. Jednak najbardziej zaskakującym związkiem między tym skandalem a oszustwem wyborczym jest związek między Obamą a Renzim.

Nawet po tym, jak obaj odeszli ze stanowiska, nadal pracowali razem, aby zaaranżować jakiś rodzaj trwałego zamachu stanu przeciwko Donaldowi Trumpowi. Historia oszustw wyborczych w Stanach Zjednoczonych to w istocie międzynarodowy zamach stanu, stworzony przez głębokie państwo Waszyngton i przeprowadzony przy udziale kilku krajów i rządów globalistycznych, takich jak Kanada, Niemcy, Chiny, Hiszpania i Włochy.

Watykan

Prezydent Włoch rzekomo został aresztowany. Niektórzy podają, że cały Rzym/Watykan, Paryż jak i Pakistan są w ciemności (3 dni?). A może to kolejna akcja false flag?

Domniemane aresztowanie władz Pakistanu.
WATYKAN / WŁOCHY

Wygląda na to, że papież Franciszek opublikował dziś rano tweeta, jednak media potwierdzają, że papież Franciszek ma zespół mediów społecznościowych, który planuje jego posty, a ten był wcześniej zaplanowany. Jeśli klikniesz na tweeta, zobaczysz, że TweetDeck został użyty do zaplanowania postu.

Papież Franciszek aka Jorge Mario Bergoglio został aresztowany w sobotę w związku z 80-zarzutowym oskarżeniem, w tym posiadaniem pornografii dziecięcej, handlem ludźmi, kazirodztwem, posiadaniem akcesoriów związanych z narkotykami i oszustwami.

Oficerowie wojskowi, włoska policja i ich jednostka ds. przestępstw na tle seksualnym udali się do domu papieża w Watykanie, aresztowali go i kilku innych wysokich rangą urzędników i bez żadnych incydentów umieścili ich w areszcie. Osoby w pobliżu miejsca zdarzenia donosiły, że słyszały strzały, policja nie potwierdziła, czy to oni strzelali.

Papież Franciszek jest obecnie przetrzymywany w nieznanym więzieniu, przesłuchiwany przez agentów federalnych pracujących dla stanu Włochy i Interpolu. Podobno FBI przygotowuje się do przylotu i przesłuchania go, gdy Interpol z nim skończy.

Giuseppe Governale, główny prokurator ds. Walki z mafią we Włoszech, został wezwany na początku śledztwa w sprawie papieża Franciszka i innych osób w Watykanie. Powiedział, że grupa jest „niedoceniana” i szczególnie niebezpieczna ze względu na jej zdolność do rozprzestrzeniania się między narodami i infiltracji.

„Te osoby są naprawdę najgorszymi z najgorszych w społeczeństwie. Mogę państwu obiecać, że nie przestaniemy zwalczać handlu ludźmi, dopóki nie powstrzymamy tego nikczemnego handlu w Watykanie i we Włoszech, a także w sąsiednich krajach w całej Europie. Chociaż jestem głównym prokuratorem we Włoszech, mój wydział będzie dążył do ochrony naszych obywateli, zwłaszcza tych, którzy najbardziej nas potrzebują, naszych dzieci ”.

Giuseppe Governale

Aby dokonać aresztowania, policja i wojskowi musieli odciąć zasilanie w Watykanie, a także przyciemnić kamerę na żywo. Zostało to zauważone przez detektywów internetowych, którzy szybko stali się podejrzliwi w stosunku do tego, co dzieje się w Watykanie.

Włoskie władze nałożyły ogólno-unijny zakaz publikacji tych informacji. Na szczęście zakaz nie dotyczy Kanady ani Stanów Zjednoczonych, a tamtejsze media otrzymały wyłączną informację o tej historii za pośrednictwem poufnego włoskiego kontaktu.

Na wiarygodne źródła z Białego Domu powołuje się też telewizja NTV.

Źródło : https://themillennialmirror.com/trends/vatican-blackout-jan-9-2021/?fbclid=IwAR1q1-n9yrshSgeWoNEq7k4T5n33gdqdQUAPqoic0Xyh5dRrECtOyE7evL8

Opublikowano za: https://globalna.info/2021/01/10/czy-operacja-czerwony-sztorm-wlasnie-sie-rozpoczela-watykan-w-ciemnosciach-wojsko-na-ulicach-waszynktonu/