BROŃ SAMOZAGŁADY

Broń samozagłady.
Dezinformacja i technologia zabijania i kształtowania myśli poprzez telefon komórkowy. 

Wchodzimy w nowy wymiar wojny dezinformacyjnej, wykorzystania niewygodny z punkty widzenia władzy prawdziwych teorii „spiskowych” przeciw ludziom.


Zauważmy, że nastąpił proces ośmieszenia prawdy, kolejny etap zmian pojęciowych, czego doczekał się już burzony system moralny.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/polityka-fikcji-czyli-dlaczego-nie.html

Specjalistą od tego typu działań jest arcy szpieg i arcy łotr, coś nazywane przez media Antoni Macierewicz, który poprzez wytworzenie realnych form dysput, kreuje fałszywy obraz działania fal o wysokiej częstotliwości, czyli broni psychotronicznej.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/manipulowanie-swiadomoscia.html

Zauważmy, że on i zadająca mu pytanie kobieta używa zwrotu : broń elektromagnetyczna. Minister obrony nie zna pojęć, czy celowo dezinformuje ..?!

Bronią elektromagnetyczną, można rozwalić elektronikę, spowodować zakłócenia w działaniu elektroniki pokładowej – przecież o to wam chodzi, o skierowanie toku myślenia na ten fakt … Powinien to wiedzieć specjalista od symulacji smoleńskiej, wybitny dezinformator masoński, dążący do własnego celu.


(Smoleńsk, wypadek którego nie było, tak powinien nazywać się prawdziwy film o inscenizacji smoleńskiej, o zdalnych rozmowach pilotów i załogi nagrywanych i odtwarzanych w studiu radiowym, o wyładunku rozbitego samolotu tydzień przez procesem inscenizacji …

Natomiast film, który nakręcili jest dezinformacją, potwierdzeniem idei bohaterstwa hierarchicznych bóstw, faktu, który nigdy nie miał miejsca, tak jak zamach z 11.09.2001 roku. Wykorzystano za to szok przyszłości : http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/historia-manipulacji-instytut-tavistock.html )

Natomiast broń do kreowania idei kontroli myśli, jest broń psychotroniczna i neuro-elektro-magnetyczna (a to jest różnica).

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/bron-neuro-elektro-magnetyczna.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/dowody-zastosowania-broni.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czestotliwosci-pracy-mozgu-czyli-jak.html

Żeby zmienić wasz tok myślenia, skłonić was do nagłego i niezrozumiałego morderstwa, wypadku lub samobójstwa wystarczy tylko 15 minut. (Tyle potrzebuje polski PSYOPS i specjaliści z GROMU.)

(Są prawdziwe, okrutne morderstwa, których nigdy nie zobaczysz w telewizji i banały wykreowane do postaci mega tragedii, zasłaniające prawdziwe poczynania rządu i eksperymenty medyczyno – wojskowe.)

Fale o bardzo niskiej częstotliwości stosowane są m.in, w technologii kontroli umysłu.

Zastosowanie broni psychotronicznej poprzedzone jest manipulacją medialną i kalibracją fal o niskiej częstotliwości z obrazem telewizyjnym i ścieżka dźwiękową, wystarczy horror, i myśli same dążą do aspołecznych i niezrozumiałych rozwiązań …

Wasi panowie, kreatorzy nowej techno-Biblii (komórek), operatorzy i właściciele sieci komórkowych, są operatorami nie tylko sieci komórkowej, ale również pośrednikami w rozbudowie sieci użytecznej broni psychotronicznej.

Nieważne na jakiej częstotliwości pracuje nadajnik GSM, LTE …, ważne że wspiera propagacje fal o niskiej częstotliwości. Fale te tworzą w twoim mózgu urojenia, myśli, dźwięki i słowa.

Gdyby człowiek urodzony w 1900 roku, dostał telefon komórkowy i umieszczony na jego domu BTS, zwariowałbym i zachorował na raka z powodu natężenia fal radiowych.

Nie zauważacie tego, bo wprowadzany od lat 40 system nadajników mikrofalowych powoli zabijał wasz system obronny.

Agencje i służby wywiadowcze i obronne we wszystkich krajach świata posiadają dokumenty na temat skutków biologicznych wywołanych przez promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej i kuchenki mikrofalowe.

Częstotliwość mikrofal wykorzystywanych w telefonii komórkowej, powoduje powstanie wielu problemów zdrowotnych :


Samoistnie niszczymy: układ krążenia, ośrodkowy układ nerwowy, układ pokarmowy, skład krwi, czynność komórek, metabolizm, układ rozrodczy, wzrok i słuch …

Testy telefonów komórkowych i mikrofalówek wykazały, że testowane dwa telefony komórkowe (klasyczny model z lat 90 i smartphone) wytwarzają promieniowanie rzędu 100 mW / cm2 i 50 mW / cm2.

Maksymalny poziom dopuszczalny dla kuchenek mikrofalowych wynosi tylko 5 mW / cm2.

Rosyjscy naukowcy zajmujący się bronią psychotroniczną i elekto – neuro – magnetyczną zniszczyli psychikę człowieka przy użyciu promieniowania rzędu tylko 10 mW / cm2.

Prosta arytmetyka obliczenia pokazuje, że telefonia komórkowa jest co najmniej 10 razy bardziej niebezpieczna, niż jakakolwiek broń mikrofalowa.!

Australijscy spece odkryli, że sieć telefonii komórkowej, jest odpowiedzialna za tworzenie komórek raka u myszy. Mikrofale przechodzą przez skórę i docierają do narządów wewnętrznych tworząc drgania niekorzystne dla organów wewnętrznych – czujecie to wewnętrznym poczuciem zdenerwowania i niepokoju.

Badania przeprowadzone przez rosyjskie i rumuńskie służby wywiadowcze w latach 1975-1976 wykazały, że ​​zagrożenia związane z wykorzystaniem mikrofal były znane od 30 lat.


Radzieccy szpiedzy używali broni mikrofalowej osadzonej na nadajnikach 900 MHz i 1800 MHz. Jedną z zasad manipulacji jest fakt, ukrycia nielegalnych działań za pomocą legalnych usług i technologii.

Urządzenia obsługujące kilka standardów odbioru fal mikrofalowych pozwalają na jednoczesne wpływanie na wszystkie elementy ciała : mózg, arytmię serca, organy wewnętrzne, organy rozrodcze, krwiobieg itd.

Idioci myślą, że ich urządzenie obsługujące LTE, GSM, Bluetooth, IrDA, WiFi, Wi-Max …, jest cudem techniki, jest tak naprawdę świadomym elementem autodestrukcji i kontroli odblokowywanym za pomocą odcisku własnego palca. Czy jesteś gotowy na własną chorobę i śmierć. ?!

Co to za irracjonalna słowa, myśli czytający te słowa imbecyl, potencjalny chory na raka trup, z uśmiechem kretyna na twarzy.

Zanikająca inteligencja i kontrola umysłu.

Broń mikrofalowa, podobnie jak kuchenki mikrofalowe, są wykorzystywane od 1980 roku przez obywateli miejskich towarzystw przemysłowych.


Ta pozorowana na uprzedzenia domowe broń, przesyła sygnały o bardzo niskiej częstotliwości, które są identyczne z tymi kreowanymi przez wasz mózg.

Wiadomo już, że częstotliwość i forma tych fal mózgowych determinuje ludzkie zachowanie.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czestotliwosci-pracy-mozgu-czyli-jak.html

Tak więc, za naciśnięciem jednego przycisku, nadajniki przekazują słowa nowych bogów przez komórkowe biblie wprost do waszych mózgów.

Stajecie się ulegli, posłuszni, zestresowani, zmęczeni, apatyczni, znerwicowani, agresywni … Choć w dzisiejszych czasach, symulowana praca jest tylko iluzją, kreowania sądu człowieka nad człowiekiem.

Powiedziano wam, że natężenie rozmów w miastach, wymaga zastosowania większej liczby BTS-ów, umieszczając je na najwyższych budynkach w mieście. W każdym mieście rozlokowane są ośrodki wojskowe PSYOPS, kreujące fałszywą rzeczywistość, waszych coraz płytszych myśli i poglądów.

Powiedziano wam, że atomowe łodzie podwodne są kreatorem fal o bardzo niskiej częstotliwości, aby ukryć działanie nadajników miejskich i globalnych (SURA i HAARP).

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rosyjski-haarp-sura.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/projekt-darpa-haarp-i.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/faszywe-wieze-bts-przechwytuja-twoje.html

(Wszystkie te informacje znajdowały się od lat na niszczonych przez głupców blogach i stronach. Myślicie, że jako żołnierze, psychopaci uratujecie życie swoich rodzin… ?!)

Sygnały te, są również transmitowane przez stacje radiowe i telewizyjne, sieci mobilnych i powietrznych radarów w całym kraju.


Masowy wzrost liczby abonentów sieci komórkowych pozwolił służbom wywiadowcze do korzystania z telefonów komórkowych jako mikro nadajników sygnałów na drogach i autostradach.

Sami walczyliście o lepszy zasięg na drogach, wszystko się dzieje za waszą zgodą, a nawet poprzez walkę o lepszy zasięg – zasięg kontroli nad wami …

Telefony komórkowe używają impulsów modulowanych sygnałów mikrofalowych, docierających przez czaszkę do mózgu.

A wtedy, ludzkie zachowanie zmieniają się, przykład Kajetana P, pokazuje jak programować, tworzyć i śledzić wykreowanych terrorystów.


Zatem nadajniki mikrofalowe, wykorzystywane w telefonii komórkowej, są w pełni wykorzystywane do sterowania psychiką całej populacji.

Naukowcy są zdania, że ​​wydarzenia z 1989 roku, które doprowadziły do ​​upadku tzw: wykreowanych reżimów komunistycznych, nie były spontaniczne, bo wtedy przestałaby istnieć jakakolwiek fałszywa władza.

Zmiana nazwy systemu, zbiegła się z procesami zmiany kontrolowania społecznego za pomocą mediów i powszechnej komunikacji mobilnej.

Wiecie, dlaczego koncesje dostali szpiedzy, agenci, komandosi i dezinformatorzy, bo musieli trzymać kontrole nad wprowadzaniem hybrydy systemów nadawczo – wojskowych z systemami naukowo badawczymi.


Sami kreujecie zachęty, poprzez ich podszepty na temat rozwoju techniki mobilnej idącej w absurd …

Żeby wprowadzić szeroki wachlarz kontroli, wprowadzono różne sieci na tym samym terenie, choć można by wprowadzić system roamingu wewnętrznego bez potrzeby budowy kilku sieci komórkowych.

Zdalna kontrola umysłu.

Badania broni mikrofalowej oraz ich zastosowania w kontekście kontroli umysłu rozpoczęły się w 1950 roku, w Instytucie Tavistock w Wielkiej Brytanii.


Jak widzicie, wszystkie metody kontroli idą do jednego punktu zbiorczego.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/historia-manipulacji-instytut-tavistock.html

Instytut poszukiwał ogólnoświatowych metod kontroli, bowiem telewizja i media są elementem działań regionalnych (Zauważyliście, że polityka iluminatów, w takich państwach jak Rumunia i Polska, jest identyczna, dlatego, istnieje zakaz przenoszenia wiadomości, pomiędzy tymi mediami, ponieważ mogłoby się wam wydawać, że patrzycie na identyczne sytuacje, rozmowy, „wojny” i problemy, oraz na takich samych ludzi kreujących te same chore słowa … ).

Wielka Brytania, jako pierwsza używała technologii mikrofalowej w 1940 roku, używając do tego systemu radarowego, oraz samolotów nisko przelatujących nad dużymi miastami.


Pierwszym publicznym wydarzeniem, podczas którego użyto broni psychotronicznej, był strajk w Greenham. Z tej okazji, brytyjskie siły bezpieczeństwa, zastosowały śmiertelne dawki promieniowania mikrofalowego. Wielu protestujących zmarło na raka.

Badania przeprowadzone w Instytucie Tavistock, odbywały się za zlecenie rządu brytyjskiego. Państwo handlowe zawsze, chciało kontroli całkowitej, nad robotnikami i niewolnikami.

Nacisk na przenoszenie wielkich ilości osób do miejskich ośrodków przemysłowych, miał na celu, lepsze sprawowanie władzy. Wykreowanie obozów pracy, przełożyło się na terror społeczny i całkowite zniszczenie środowiska naturalnego.

Badania rosyjskie i amerykańskie pokazują, że broń mikrofalowa, najnowszej generacji może zmienić zachowanie ofiary z sekundy na sekundę.

W szczególności, za pomocą częstotliwości 91, 147, 153, 197, 447, 456, 853, 912, 1830 MHz, etc.


Napewno część z was rozpozna część widma wykorzystywanego w radiu i telewizji oraz telefonii komórkowej.

Objawy ataku, mogą obejmować: depresje, powolne myślenie, nie możliwość znalezienia właściwych słów, utratę pamięci, stres, problemy dostosowawcze, maniakalne zachowania, schizofrenię, załamania nerwowe, fizyczne załamania, uszkodzenia mózgu, wylewy i uszkodzenia układy nerwowego, ból serca, raka i śmierć.

Usługi ochronne illuminatów, są realizowane z wykorzystaniem widma 750 – 1000 MHz, w celu wywołania załamania nerwowego i fizycznego, u atakujących ich osób.

Udało nam się zarejestrować kilka emisji testowych w paśmie 1000 MHz dołączonych do przekazu telewizyjnego. Wiemy, że osoby uczestniczące po stronie mediów : redaktorzy, operatorzy, również ucierpieli z powodu podawanego im, w słuchawkach sygnału zwrotnego. Wymioty, bóle głowy, strach, roztrzęsienie emocjonalne …


( Ostatnio trafił do nas materiał video, na temat kobiety atakowanej przez broń mikrofalową. Atak na tą panią został przeprowadzono w formie eksperymentalnego terroru psychotronicznego.

Powodem niemożliwości zaśnięcia był pani telefon komórkowy, pracujący w zakresie 900 MHz. Proszę znaleść specjalistę, który wyciągnie z pani telefonu dane na temat nieautoryzowanej transmisji danych. Proszę uważać, aby telefon nie trafił w obce ręce.
Była pani bombardowana mikrofalami, mogącymi po tak długim okresie wywołać guzy nowotworowe i inne problemy neurologiczne. Proszę zbadać sobie ciśnienie, i uważać na wylew krwi do mózgu.)


Ciekawe jest to, że nowe generacje transmisji komórkowej 4/5 G, składają się głównie z fal o bardzo niskiej częstotliwości.

Wszystkie nowej generacji telefony komórkowe i stacjonarne, są skonstruowane pod wymogi idei kontroli umysłu.

Na przykład telefon komórkowy szeroko promowany przez większość sieci komórkowych (Samsung) emituje sygnał 847 MHz o mocy 100 mW / cm2, co jest równoznaczne z czterema żarówkami 100W zapalonymi w organizmie człowieka.

Oznacza to, że telefon komórkowy, może być używany do zamknięcia ust lub zabicia dowolnej osoby na świecie.


Zagrażasz hierarchii, zagrażasz ich interesowi. O czym przekonałem się wielokrotnie. To, że żyje zawdzięczam cudowi i unikaniu kontaktu z ludźmi i sprzętem elektronicznym.

Pasywny stan psychiczny zamieni ludzi w ludzkie bydło, kreujące stworzone przez manipulacje fałszywe tezy o wyższości kast wyższych nad bezradnym człowiekiem.

To kłamstwo, zrozumcie to. !


Schizofrenia i psychopaci, są wszędzie, wystarczy tylko spojrzeć na ludzi uzależnionych od telefonów, technologii, władzy, pieniędzy, partii i religii.

Ci, którzy ośmielają się zadawać pytania lub zgłaszać zapytania dotyczące naświetlania mikrofalami, bardzo szybko stają się schizofrenikami lub samobójcami, a nawet mordercami.

Znam osoby niemogące spać i wstające co 15 minut, jak w obozie koncentracyjnym, z powody nasilonych tortur i ataków psychotronicznych.


W dniu 4 lipca 1976 roku, siedem gigantycznych nadajników ukraińskiego, napędzanych przez elektrownie jądrową w Czarnobylu, nadało sygnał o częstotliwości radiowej 100 MW w kierunku Europy Zachodniej, który zawierał sygnał o bardzo niskiej częstotliwości 10 Hz stosowanej w technologii sterowania psychicznego.

Zastanówcie się, jaki musiał być rezonans, i jaki był powód zniszczenia samej elektrowni.


Specjaliści w tej dziedzinie wykazali, że transmisje mikrofalowe, były bronią radziecko – amerykańskiej propagandy.

Częstotliwość od 6,54 Hz do 11 Hz, jest przyczyną depresji, prowadzących do zachowań maniakalnych.

Psychologowie mieli i mają pełne ręce roboty w kształtowaniu poprzez naukę wybitnych psychopatów. (Macierewicz, Kwaśniewski, Kaczyński, Petru … Kreacja władzy człowieka nad człowiekiem nazywana demokracją.)


Ludźmi nie tylko, można sterować, za pomocą niskich częstotliwości, ale wywoływać u nich raka, za pomocą modyfikacji kwasu rybonukleinowego (RNA) w komórkach, tak że sekwencje genetyczne są łamane i wytwarzają rakotwórcze toksyczne białko.

Liga Świata

Opublikowano za: https://ligaziemi.wordpress.com/2016/03/15/bron-samozaglady/

Wypowiedz się