Po przeczytaniu listu M. wydaje się, że M, ja i na pewno wielu innych twoich subskrybentów

Desperacko poszukujemy konkretnej jasności co do następnych 6 dni i planu dla USA Inc., podczas gdy ty odpowiadałeś na temat rozpadu USA. Musiałbym zgadywać, że będzie to coś, co wydarzy się po następnych 6 dniach (tak? / Nie?)

Ty i wiele innych źródeł w kółko powtarzacie, że WSZYSTKIE dowody są w rękach Trumpa, a natura tych dowodów jest solidna i przytłaczająca. Więc o co chodzi? Jesteśmy w ostatnich 6 dniach? I myślę, że jeśli dowody nie zostaną w jakiś sposób rozpowszechnione masowo w ciągu najbliższych 2-3 dni, to „LUDZIE” nie będą mieli czasu, aby przetrawić i mocno pojąć, dokąd zmierza nowa rzeczywistość. Oczywiste jest, że główne media cenzurują Trumpa na każdym kroku, aby starać się utrzymać wszystko w tajemnicy. Więc, co dalej?

Co mówią twoje źródła? Jakie są konkretne rzeczy, zdarzenia itp., Na które Twoi subskrybenci mogliby patrzeć, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, co naprawdę się wydarzy?

Zbliżają się dobre wieści – przeczytałem artykuł o programie kosmicznym i nowym źródle energii, aby pomóc rakietom itp. Dotrzeć tam, gdzie chcą, a na końcu artykułu wspomniano, że to samo nowe źródło energii jest w stanie dostarczają światu praktycznie darmową energię! Coś, o czym wspomniałeś wcześniej.

Z poważaniem,

R.

Szczerze mówiąc, nie sądzę, aby ktokolwiek wiedział, co będzie dalej ze stuprocentową pewnością, ponieważ jest to dosłownie ZROBIĆ lub zginąć dla złych aktorów z Deep State w końcowej fazie rewolucyjnej sztuki. To powiedziawszy, spodziewam się wielu „samobójstw” bez śledztwa w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Mówię to, ponieważ jestem w codziennym kontakcie z CIA, FSB, Defense Intelligence Agency, źródłami MI6, P3 masonerii itp. I nie wiedzą, co się stanie ze 100% pewnością. To może być akt końcowy dla złych aktorów z głębokiego stanu, którzy są bezwzględni i źli poza wyobraźnią.

Jako Biały Kapelusz jesteśmy poinstruowani, aby NIE ujawniać wrażliwych informacji w centrum uwagi opinii publicznej zbyt szybko. 

Zostaliśmy wybrani na negocjatorów i twarze publiczne, ponieważ nie boimy się umrzeć za słuszną przyczynę niesienia prawdy światu w jakikolwiek możliwy sposób.

Proszę zrozumieć, że konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa operacyjnego na tych końcowych etapach, kiedy jakikolwiek wyciek może zaalarmować międzynarodowych przestępców bagiennych z Deep State o porcjach jadu, który czeka na nich w ramach ogromnej operacji żądła, która była planowana od lat. WDS prowadzi stałą wymianę operacyjną ze źródłami Pentagon White Hat w celu zapewnienia bezpieczeństwa również w Azji.

Pozwól, że pomaluję linie. Wyobraź sobie akwarium z dużą starą złotą rybką, gdy Pirania spogląda na swój obiad. Wielka stara złota rybka, BOG, powoli pływa i teraz Piranię widzi, która wyrosła na największego i najbardziej złego w zbiorniku. BOG próbuje dopłynąć w bezpieczne miejsce, gdy zdaje sobie sprawę, że zaraz zostanie odgryziona głowa. Pirana lekko macha ogonem i porusza się z prędkością błyskawicy, aby odciąć jej drogę ucieczki. BOG wpada w panikę i odwraca się, a potem nagle widzi szklane ściany swojego zbiornika, których wcześniej nie zauważyła. Jej serce zaczyna bić szybciej, gdy zdaje sobie sprawę, że została uwięziona. Wychodzi z 48-godzinnym impeachmentem i 24-godzinnym żądaniem artykułu 25 w skazanym na zagładę samooskarżeniu za historyczne zło winy.

Teraz istoty z bagien z Deep State zdają sobie sprawę, że Trump nie tylko szuka reelekcji, ale kończy pracę JFK, który został uderzony nożem w plecy przez Busha seniora i europejskich bankierów, kiedy próbował zakończyć CIA i Fiat-Debt-Based ” Waluty ”Insta-Magic-Credit System. Nazwijmy to w skrócie FDBC-IMCS.

Być może Trump jest po prostu sfrustrowanym patriotycznym biznesmenem, który został zwerbowany do objęcia stanowiska prezydenta i uzupełnienia trójkąta władzy Konstytucji „Białych Kapeluszy” niezbędnego do pokonania mrocznego wroga ludzkości i wprowadzenia nowej ery przebudzenia i wolności od niewolnictwa finansowego.

Złapanie skorumpowanych MSM i stworów bagiennych w mediach społecznościowych, które przeszły przez linię do wyborów z wszelkimi fabrykami niezbędnymi do demonizowania Trumpa i Patriotów, było kulminacją ostatecznej operacji żądła, a teraz sieć kurczy się, gdy ceny akcji Twittera i Facebooka spadają. Duże sieci propagandowe są również gotowe do całkowitego oczyszczenia.

To ostatnie stanowisko Deep State, a teraz zdają sobie sprawę, że przegrali w politycznej grze w szachy, gdy pojawia się raport o ingerencji w wybory przez zagraniczny rząd.

Trump sprytnie przejmuje kontrolę nad Republiką Konstytucyjną i niszczy centralny system bankowy, jak Andrew Jackson. Uwalnia kraj od niewolnictwa finansowego, które dzięki sile publicznej świadomości globalnej publiczności ostatecznie spowoduje upadek wszystkich innych banków centralnych BIS na całym świecie.

Wszystkie pół tuzina krajów, w tym Kanada, zaangażowane w oszustwa wyborcze są identyfikowane ze specjalnymi operacjami związanymi z przerwami w dostawie prądu i godzinami policyjnymi.

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione jako dumny Kanadyjczyk, który podróżował i mieszkał na całym obszarze, wciąż wyobrażam sobie zjednoczoną Amerykę od północy do południa w jednym lądowym braterstwie, współpracy poprzez wymianę towarów i usług dla obopólnych korzyści.

Mimo to, na zakończenie rewolucyjnej sztuki pozostało jeszcze trochę czasu na otwarcie szafy Pelosi w ramach śledztwa ogłoszonego 6 stycznia w sprawie jej ojca, zainicjowanego przez JFK. Zaczyna wyglądać, że Trump podąży za tym, co próbował zrobić JFK i dokończy pracę.

Jeden ze scenariuszy mógłby spowodować ujawnienie koordynowanych na szczeblu międzynarodowym oszustw wyborczych Bidena przed 20 stycznia, co na mocy EO z 2018 roku unieważniłoby wybory i wprowadziłoby tymczasowy rząd wojskowy. 

Ten patriotyczny rząd wojskowy, działający zgodnie z prawami i zasadami Konstytucji, miałby wreszcie szansę przyjrzeć się wszystkim oszustwom wyborczym „nieistniejącym w MSM”. W okresie przejściowym trybunały wojskowe ujawnią prawicowych i lewicowych przestępców bagiennych z Deep State i wyłoni się nowa partia polityczna – Wielka Ameryka.

1 marca dochodzenie w sprawie oszustwa wyborczego 2020 zostanie zakończone, a rzeczywiste wyniki potwierdzone. 4 marca Trump zostaje pierwszym prezydentem Republiki Stanów Zjednoczonych. To naprawdę wstyd, ale z powodu wirusa chińskiego korporacja amerykańska i stary Bank Rezerw Federalnych ogłaszają bankructwo, a wszystkie długi umierają wraz z nimi.

W jednym scenariuszu z komputerem kwantowym Trump wybiera Johna. Jr. jako wiceprezes po Pence, który odchodzi cicho w noc i unika zarzutów o morderstwo dzieci. 

Nowa Partia Wielkiej Ameryki wygrywa, gdy Trump zostaje pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki 4 marca. John Jr. jest wybierany na 8 lat po Trumpie, aby zakończyć transformację dzisiejszych Stanów Zjednoczonych, które odbijają się echem w globalnej gospodarce, zapoczątkowując nową erę powszechnego przebudzenia i harmonii ze środowiskiem, ostatecznie umożliwiając kolonialną ekspansję we wszechświecie.

Inny scenariusz może obejmować 70% czystkę aktorów głębokiego państwa w Senacie i Izbie Reprezentantów, ułatwiając wybory do Senatu i Izby Reprezentantów 3 listopada 2021 r., przy użyciu papierowych kart do głosowania. 

Szokujące rewelacje dotyczące syndykatu przestępczości politycznej i globalnej Cabal w USA dają początek ogólnoświatowemu fenomenowi przebudzenia. Jest to wynikiem tygodni dowodów trybunału wojskowego przedstawionych na całym świecie w systemie alarmowym i wszystkich znacjonalizowanych mediach uznanych za winne organizowania wyborów w imieniu obcego mocarstwa w wyborach federalnych, z naruszeniem EO 2018.

Jest teraz publicznie dostępne, że dane laptopa Pelosi zostały pobrane podczas zorganizowanej imprezy 6 stycznia. I podejrzewam, że to nie przypadek, że Trump opóźnił swoje przemówienie o godzinę, aby się upewnić, że jego kibice nadal słuchali na wiecu, w tym samym czasie Antifa w autobusie z eskortą policji DC, złapana na wideo antagonistach ubranych w ekwipunku kibiców Trumpa z flagami Konfederacji na scenariusz, szturmował Kapitol. Podziękowania dla Sorosa Jr., który ma budżet na dobrych scenarzystów insurekcyjnych OP.

Operacja Trumpa Stinga znajduje się na końcowym etapie historycznej transformacji w następną ewolucję planety z systemem finansowym, który nie obciąża pracownika niepotrzebnymi odsetkami od podaży pieniądza fiducjarnego stworzonego jako wirtualny światowy kredyt „pieniędzy na koncie” dług, który ma być spłacany w postaci odsetek składanych „pieniądza do wymiany” w świecie rzeczywistym. Osoby, które nie są zaznajomione z mocą procentu składanego jako narzędzia finansowego, proszą Google o to na własne ryzyko.

Powiedziawszy to, opierając się na wszystkim, co słyszę, mamy do czynienia z grupą, która jest powyżej poziomu widocznych rządów. Ta grupa ma siedzibę w Szwajcarii. Zaplanowali tę trwającą kampanię COVID 19 co najmniej od 2012 roku. Chcą zredukować światową populację o 90% i zniewolić resztę.

Problem polega na tym, że mają kontrolę nad większością widocznych przywódców na Ziemi poprzez połączenie przekupstwa, prania mózgu i szantażu. Oznacza to, że musimy usunąć głowy państw w większości krajów G7, aby sobie z tym poradzić. 

Rozumiem, że ten proces jest w toku, ale problem polega na tym, że tak wiele osób zostało uwarunkowanych wykonywaniem poleceń, że musimy pozwolić obecnemu systemowi na dalsze załamanie się, zanim będzie można go ponownie uruchomić.

Joe Biden nigdy nie był widziany publicznie podczas całej tak zwanej kampanii wyborczej, więc wątpliwe jest, że jeszcze istnieje. Nie widziałem, żeby ostatnio robił sobie grupowe zdjęcie z Joint Chiefs. 

Prawda jest taka, jak wszyscy wiemy, nie ma możliwości, aby kiedykolwiek mogli, z wyjątkiem tego, że on wie, że jest wielokrotnym zdrajcą swojego kraju, nawet przed oszustwem wyborczym. To naprawdę zdumiewające, jak głębiny, w które zapadnie Deep State, miały zapewnić Bidenowi prezydencki immunitet przed oskarżeniem, a wielki harry plug pozostanie na dnie bagna.

Rozumiem, że Rockefellerowie, Rothschildowie itp. zawarli umowę z Chinami „wybrali Bidena”, a następnie mieli  usunąć go po krótkiej przerwie i umieścić u władzy Kamalę Harris. Musieli to zrobić lub patrzeć, jak ich firma USA Corporation zbankrutuje.

W każdym razie bitwa szaleje. Jest wiele rzeczy, o których nie mogę mówić, ale mamy konkretne przydatne informacje, które mogą zakończyć kampanię COVID.

Podsumowując, w najbliższych miesiącach na Zachodzie będzie chaos i upadek systemów i dopiero wtedy wyłoni się coś lepszego.

BF

ps Ponieważ „Nic nie może zatrzymać burzy”, chciałbym zwrócić uwagę, że niniejsze Memorandum podpisane przez Joint Chiefs nie wydaje się być datowane, co sprawia, że ​​jest niekompletne pod względem technicznym na pewnym pośrednim etapie certyfikacji i może stać się znane jako „Karta atutowa” dla potomnych, gdy nadejdzie burza. Spraw, aby twój wróg myślał, że jesteś najsłabszy, kiedy jesteś najsilniejszy w sztuce wojny.

Źródło: https://benjaminfulford.net/

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/01/benjamin-fulford-15012021r-wyniki.html