Wojska zbierają się wokół Trumpa podczas gdy zaczyna się ostateczna rozgrywka

Wydarzenia osiągają szczyt w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie podczas gdy wojna informacyjna przekształca się w wojnę kinetyczną, zgadzają się źródła Pentagonu, MI6 i FSB.

Amerykańskie agencje wojskowe i wywiadowcze skupiają się teraz wokół prezydenta Donalda Trumpa, ponieważ obywatele Stanów Zjednoczonych legalnie wybrali go, potwierdzają źródła Pentagonu.

Stowarzyszenie Białego Smoka miało zastrzeżenia do Trumpa z powodu cytatów, które uznaliśmy za głęboko niepokojące (zobaczcie jego Twitter dla źródła):

“Pokazałem się ze szczepionkami, o których ludzie nie myśleli, że będziemy mieli przez pięć lat i mamy je, zostaną rozprowadzone w ciągu dwóch tygodni.”

Jednak teraz okazuje się, jak zauważyli niektórzy czytelnicy, Trump, którego własny syn jest ofiarą szczepionek, grał w szachy 5W. Oto wyjaśnienie z Pentagonu:

“FDA, CDC, DOD, UK, UE i Trump są świadomi, że szczepionki Pfizer, Moderna mRNA mogą zmieniać DNA, powodować bezpłodność lub mieć nano składniki, które mogą być wyzwalane przez 5G. więc może to być pułapka na aresztowanie eugeników i nacjonalizację Big Pharmy.”

Otrzymaliśmy również potwierdzenie od MI6, że plany dotyczące szczepionki, które wyciekły z Kanady były prawdziwe. Oto, według MI6, co jezuicki agent Justin Castro zaplanował dla Kanady:

“Rząd będzie starał się aby wszyscy Kanadyjczycy osiągnęli powszechny dochód podstawowy do połowy 2021 roku. Olbrzymie przerwy w łańcuchu dostaw i niestabilność gospodarcza zostaną wcześniej przeprowadzone aby zmusić Kanadyjczyków do zaakceptowania podstawowego dochodu.

Kanadyjskie wojsko zostanie rozmieszczone we wszystkich miastach w celu utworzenia punktów kontrolnych i ograniczenia ruchu do drugiej połowy 2021 roku. Następnie, gdy Kanadyjczycy będą nieszczęśliwi i zubożeni, otrzymają ‘całkowite umorzenie długów’. W zamian będą musieli przyjąć szczepienie covid (świadectwo szczepienia ID). Ci, którzy zaakceptują to, otrzymają dokument tożsamości ze zdjęciem, który zostanie nazwany ‘Canada’s Health Pass’ (kanadyjska przepustka zdrowotna) i otrzymają podstawowy dochód i swobodę podróżowania. Ci, którzy odmówią, zostaną umieszczeni w obozach koncentracyjnych.”

Rember Justin Castro jest synem kubańskiego komunistycznego dyktatora Fidela Castro. Zamordował własnego brata by zostać premierem.

Komunizm został wymyślony i kierowany przez jezuitów, czyniąc Justina Castro komunistycznym mandżurskim kandydatem. Dlatego kanadyjskie wojsko musi współpracować ze swoimi amerykańskimi odpowiednikami w celu usunięcia tego zagrożenia.

Jesteśmy również pewni, że papieża Franciszka już nie ma z nami. Pamiętajcie, zniknął na kilka tygodni po ataku Covid na Włochy i był widziany tylko jako hologram pojawiający się na jego balkonie.

Teraz mamy nowego papieża Franciszka promowanego w korporacyjnych mediach propagandowych, wspierającego Antifę, mówiącego ludziom, aby nosili maski i promującego szczepienia.

Próbowaliśmy skontaktować się z papieżem Franciszkiem za pośrednictwem masonów P3 i mówią oni, że nie mogą już do niego dotrzeć. Katolicy zrozumcie, że wasz papież został zastąpiony fałszywym, którego słowa i czyny wyraźnie różnią się od słów człowieka, którego widzieliśmy przed atakiem Covida. Wydaje się, że Watykan uległ siłom satanistycznym.

Generał Michael Flynn jest teraz liderem wspólnej wielonarodowej operacji wojskowej przeciwko satanistycznemu kabałowi, podają źródła Pentagonu. Generał Flynn tak opisał sytuację:

“Przechodzimy przez tygiel historii i jeśli nie korygujemy tego co dzieje się w ciągu najbliższych kilku tygodni…ten kraj jest skończony.”

Gorąco polecamy wysłuchanie jego półgodzinnego przemówienia, które można znaleźć tutaj:

https://www.worldviewweekend.com/tv/video/wvw-tv-exclusive-lt-general-michael-flynns-first-interview-president-trumps-pardon

Kontratak przeciwko kabałowi jest już w pełni rozpoczęty. Departament Sprawiedliwości przygotowuje się do egzekucji przez rozstrzelanie, powieszenie, komory gazowe i krzesło elektryczne“, podają źródła Pentagonu.

Słyszymy również ze źródeł CIA i Pentagonu, że dyrektor CIA Gina Haspell jest na lodzie, dosłownie po tym jak została złapana w niedawnej strzelaninie w Niemczech o serwery wyborcze z operacjami specjalnymi zmierzającymi przeciwko agencjom wynajmującym morderców. Cała agencja jest sprawdzana na całym świecie od góry do dołu. Zachodzą ogromne zmiany. Ma miejsce wiele zniknięć.”

Możemy potwierdzić z własnych źródeł, że wiele zniknięć ma miejsce w Japonii. Ostatnio my, Stowarzyszenie Białego Smoka, wystosowaliśmy ultimatum Pentagonowi by zrobił coś w tym kraju i to się zaczęło.

Powodem była konferencja prasowa w Klubie Korespondentów Zagranicznych Ryuichiego Morishity, agenta japońskiego niewolniczego rządu. Na tej konferencji, w której uczestniczył wasz korespondent, Morishita powiedział, że japoński rząd kupił po 120 milionów szczepionek od Pfizer i AstraZeneca, a także kolejne 50 milionów od Moderny. Powiedział, że będą one rozdane Japończykom, a rząd japoński, a nie firmy farmaceutyczne, zapłaci odszkodowanie za negatywne skutki uboczne. Morishita przyznał również, że nigdy nie widział wirusa “Covid” pod mikroskopem lub prawdziwego pacjenta Covid.

Również w zeszłym tygodniu gubernator Tokio Koike Yuriko powiedziała: Mamy cel 1000 pozytywnych wyników testów COVID.” Poprawiła się, ale jest to oczywisty freudowski poślizg. Próbowała powiedzieć światu, że kazano jej wymyślić przynajmniej tyle fałszywych pozytywów dziennie dla stolicy.

https://twitter.com/hodophilaxjapan/status/1331368300551364608?s=21

Teraz, na agentów kabała w Japonii, takich jak David Atkinson (Goldman Sachs), Heizo Takenaka i wielu innych są robione obławy. To spowodowało, że ten pisarz otrzymał wiele osobistych gróźb śmierci i został mu przecięty sznur do dekoracji świątecznych lampek jako ostrzeżenie. Naszą odpowiedzią będzie kontynuowanie ścinania głów sieci kabała w Japonii. Ludzie w Japonii będą usuwani, którzy zdają sprawozdania do rodzin przestępczych Rockefellerów lub Rothschildów.

Jeśli spojrzycie kogo tak zwany prezydent-elekt Joe Biden wybrał do swojego gabinetu, możecie zobaczyć, że są tam prawie wszyscy członkowie kontrolowanej przez Rockefellera Rady ds. Stosunków Zagranicznych.

https://www.zerohedge.com/markets/joe-biden-return-cfr

Trump teraz wyłącza ich wszystkich z gry.

Oto reszta raportu Pentagonu na ten tydzień:

“Trump uwolnił Krakena, gdy ułaskawił Mike’a Flynna 25 listopada i zwolnił syjonistycznych Żydów z Rady Polityki Obrony kierowanej przez byłych sekretarzy stanu Madeleine Albright i Henry’ego Kissingera, byłego członka Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów Jane Harman i byłego lidera większości Izby Reprezentantów Erica Cantora.

https://edition.cnn.com/2020/11/26/politics/trump-administration-defense-policy-board/index.html

Czołowy żydowski bankier i były szef Banku Światowego Jim Wolfensohn zginął podczas gdy tysiące lotów wojskowych przetransportowało żołnierzy kabała i ich przywódców do Gitmo, Hondurasu, tajnych miejsc i amerykańskich baz wojskowych.

Trump w Camp David daje członkom kabała wystarczająco dużo liny aby się powiesili, ponieważ deklaruje Syjonistów, Demokratów, żydowskie media, nowoczesną technologię i Tajne Państwo, zagraniczne i krajowe, jako wrogich bojowników.

Operacja wojskowa będzie również musiała odsunąć Angelę Saxe Gotha Hitler Merkel od władzy w Niemczech i wysłać siły specjalne do Szwajcarii, aby tam przeprowadzić obławę na członków rodziny Rothschildów. Mogą zacząć od złapania Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego i nakłonienia go do śpiewania o swoich marionetkowych władcach. Dzieje się tak dlatego, że ŚFE jest centralnym węzłem planu szczepień-cyfrowego pieniądza.”

Ruchy takie jak te są ważne, ale musimy poważnie rozważyć możliwość, że prawdziwym wrogiem jest, jak Gnostyccy Iluminaci od dawna twierdzili, zbuntowana sztuczna inteligencja. Istnieje na to wiele dowodów tj. Covid-AI (1=a 9 = I). Po pierwsze, większość prawdziwych zgonów na Covid-19 pochodziło z ataków elektromagnetycznych 5G a nie z fizycznie istniejącego zarazka lub wirusa.

Innym jest to, że szczepienia zawierają chipy nano-RFID, znowu coś czym sztuczna inteligencja mogłaby kontrolować ludzi. Coraz więcej światowych przywódców, a teraz papież Franciszek pojawia się w mediach jako zaprogramowane efekty wizualne lub bezsilne sobowtóry marionetki czytające skrypty.

Jeśli, jak to prawie pewne, mamy do czynienia z nieuczciwą Sztuczną Inteligencją, potrzebne są drastyczne działania. Najważniejsze jest zniesienie kontroli nad światowym systemem monetarnym. Spójrzcie na to zdjęcie okładki Economist kontrolowanego przez kabalistyczne rodziny Angelli i Rothschildów, aby zobaczyć co daje władza kontroli nad finansami:

Jeśli spojrzycie na zdjęcie to mówi, “włóż fundusze stymulacyjne“, co oznacza komputerowe puste pieniądze banku centralnego. Co za to dostajecie: prezydenturę Joe Bidena, masowe szczepienia, rozpad Stanów Zjednoczonych, chińską kontrolę poprzez “pandemiczny” faszyzm, terror nuklearny itp.

Na szczęście źródła Mi6 mówią nam, że światowe siły wojskowe zajmują się tą sprawą. Oto co planują dla systemu finansowego, według MI6:

“Całe bogactwo świata ma być wykorzystane do wsparcia nowego systemu, który dokładnie dokona inwentaryzacji, wykona wycenę, wyliczy całkowitą wycenę i wykorzysta tę wartość do obliczenia wartości waluty i wszystkiego co zasadniczo zastąpi system SDR MFW…To wszystko musi zostać zweryfikowane przez światowe wojsko.”

Jest również nieuniknione, że każde ponowne uruchomienie systemu będzie musiało zawierać jubileusz jakiegoś rodzaju. Według obecnego systemu około 40% Amerykanów będzie musiało zostać eksmitowanych ze swoich domów w połowie zimy, ponieważ nie mogą płacić czynszu ani hipoteki. Tak się nie stanie.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/dark-winter-millions-americans-expected-lose-their-homes

W przeciwieństwie do komunistycznego planu kabała, aby upewnić się, że nikt nie będzie miał własności, Stowarzyszenie Białego Smoka chce upewnić się, że każdy będzie miał prawo do własności. W szczególności ludzie będą mieć swoje obecne miejsce zamieszkania bez długu. Właściciele nieruchomości otrzymają od rządu równowartość dochodu z najmu.

Ponadto, jeśli kraje zachodnie nie mają zostać przejęte przez Chiny, muszą całkowicie zreorganizować swoje własne systemy gospodarcze.

Podczas gdy Zachód kontynuuje wojnę domową, Chiny maszerują naprzód. W 2001 roku Chiny przewodziły światu w zaledwie 61 kluczowych kategoriach produktów. Jednak do 2019 r. miały ponad pięciokrotnie większy swój udział w 320 kategoriach, wiele w obszarach hi-tech, takich jak komputery. Duża akwizycja badawczo-rozwojowa, która poszła w parze z utworzeniem fabryk wiodących międzynarodowych firm w Chinach, dała Komunistycznej Partii Chin rozbieg.

Po ataku Covid w lutym tego roku chiński eksport wzrósł z 14% całkowitej wartości eksportu Organizacji Współpracy Gospodarczej i rozwoju do 24% do kwietnia, ponieważ Pekin “powstrzymał pandemię.”

Prawdopodobnie zmniejszyli liczbę cykli powiększenia dla fałszywie negatywnego testu PCR, podczas gdy inne kraje G20 stosowały zalecane 45 cykli = 95% fałszywie dodatnich ustawień, aby wesprzeć wprowadzenie drakońskich środków.

https://asia.nikkei.com/Spotlight/Datawatch/China-dominates-world-export-markets-despite-U.S.-trade-war

Chiny przygotowały się wcześniej do eksportu masek i innych towarów związanych z “pandemią“.

Oznacza to, że nawet jeśli Zachód “dopadnie złoczyńców“, to i tak na dłuższą metę przegra z Chinami, chyba że zreorganizuje i zmodernizuje swoje systemy gospodarcze. W tym celu Rosjanie, Japończycy, Brytyjska Wspólnota i Pentagon przygotowują się do utworzenia Agencji Przyszłego Planowania, która zastąpi kontrolowane przez Chazarów ONZ, BIS, Bank Światowy i MFW itp.

Z ezoterycznej strony rzeczy, dziś jest krwawa bobrowa pełnia księżyca.

https://www.forbes.com/sites/jamiecartereurope/2020/11/27/2020-needs-a-dramatic-end-right-this-is-how-a-beaver-moon-will-countdown-to-a-jaw-dropping-sight/?sh=2af3ffce5c0c

Poprzedziła go kula ognia nad Tokio, która była jasna jak pełnia księżyca.

https://english.kyodonews.net/news/2020/11/1630e7941a64-fireball-as-bright-as-full-moon-spotted-in-night-sky-over-japan.html

Jednak nie czekajcie aż niebo spadnie, nadszedł czas aby podjąć bezpośrednie osobiste działania.

30 listopada 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/11/30/troops-rally-around-trump-as-final-showdown-begins/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/12/03/benjamin-fulford-wojska-zbieraja-sie-wokol-trumpa-podczas-gdy-zaczyna-sie-ostateczna-rozgrywka/

Aresztowanie agenta kabała w Japonii będzie przełomem

23 listopada 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Podczas gdy Stany Zjednoczone pozostają zamknięte w walce o władzę, w Japonii pojawia się szansa na zmianę gry. W czwartek, 26 listopada doktor Ryuichi Morishita będzie publicznie promował szczepionkę, która zmienia ludzkie DNA w celu wyleczenia, jak udowodniono, nieistniejącego wirusa “Covid 19“. Morishita składa sprawozdania do wyższego rangą agenta mafii chazarskiej i byłego pracownika Goldman Sachs Davida Atkinsona. Atkinson wydaje się myśleć, że rządzi Japonią w imieniu swoich panów Rockefellera i Rothschilda.

Zadzwonimy do armii USA w Bazie Lotniczej Yokota i bazie morskiej Yokosuka z prośbą o wysłanie policji wojskowej w celu aresztowania tego człowieka. Zachęcamy czytelników do tego samego. Numer dla Yokota to 0425-53-6611 dla połączeń lokalnych i 81-425-53-6611 dla połączeń międzynarodowych. Odpowiednie numery dla Yokosuki to 0468-16-1110 lub 81-468-16-1110.

Poproście o rozmowę z przedstawicielem spraw publicznych bazy i poinformujcie go, że zbrodniarz wojenny, który jest częścią ludobójczego spisku, pojawi się w Klubie Korespondentów Zagranicznych Japonii o 15:00 czasu japońskiego 26 listopada. Kiedy zadzwonicie do bazy, powiedzcie im aby poszli w górę łańcucha dowodzenia, dopóki nie dotrą do kogoś z Kolegium Połączonych Szefów Sztabów, kto może sprawdzić fakty i potwierdzić, że tak, rzeczywiście próba ludobójstwa jest w toku i że aresztowanie Morishity pomoże znaleźć przywódców tego ludobójczego spisku. Oczywiście po jego aresztowaniu wymagane będzie prawdziwe dochodzenie prawne oparte na faktach.

To wszystko jest dowiedzione. Wyprawa do jakiegokolwiek prawdziwego szpitala odkryje, że koronawirus to gigantyczne oszustwo. Dla tych, którzy nadal tego nie rozumieją, tutaj możecie zobaczyć jak Dr Mike Yeadon, były główny doradca naukowy Pfizer przyznaje, że “opieramy politykę rządu, politykę gospodarczą, politykę swobód obywatelskich, jeśli chodzi o ograniczanie ludzi do sześciu osób na spotkaniu…wszystko oparte na, co może być, całkowicie fałszywych danych na ten temat koronawirusa“.

https://www.zerohedge.com/medical/pandemic-over-former-pfizer-chief-science-officer-says-second-wave-faked-false-positive

Aby uzyskać dodatkowe potwierdzenie, posłuchajcie najlepszego patologa, Dr. Rogera Hodkinsona, wyjaśniającego rzeczywistość urzędnikom rządowym w Albercie w Kanadzie, w genialnym 5-minutowym podsumowaniu

https://www.bitchute.com/video/hWPjDdXOWkOo/

dlaczego nie powinniśmy być badani czy szczepieni i jak to wszystko jest oszustwem.

https://www.zerohedge.com/medical/top-pathologist-claims-covid-19-greatest-hoax-ever-perpetrated-unsuspecting-public

Więc dlaczego próbują nas zaszczepić na coś, czego nawet CDC publicznie przyznaje, że nie mogą udowodnić istnienia?

Jeśli to nie przekona armii USA do podjęcia działań, powinni wysłuchać zeznań Ambasadora Rodziny Czerwonego Smoka, który składa raporty ludziom, którzy naprawdę kontrolują komunistyczne Chiny.

Ambasador, w godzinnej rozmowie ze mną i pracownikami Goldfish Report został zapytany, dlaczego Chiny przestały eksportować wszystkie rzeczy do USA w lutym, a następnie wznowiono ponownie w sierpniu. Powiedział, że kabał zaoferował im zapłatę w nieruchomościach, w tym w Australii i Nowej Zelandii.

https://rumble.com/vbbjln-the-goldfish-report-no.-609-geopolitics-w-the-red-and-white-dragons.html?mref=7vwkz&mc=86oah.

Ponownie potwierdziliśmy również z tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi, że Chinom zostały zaoferowane Stany Zjednoczone Chin, w tym Koreę i Japonię, w zamian za poparcie prezydentury Joe Biden-Kamala Harris.

Innymi słowy, aresztowanie Morishity i jego szefów Heizo Takenaka oraz Davida Atkinsona, jest konieczne dla bezpieczeństwa sił USA w Japonii i Korei, nie wspominając o Australii i Nowej Zelandii. Niepodejmowanie działań w oparciu o tę wiarygodną, dającą możliwości działania informację wywiadowczą doprowadzi do sądu wojennego i ewentualnych zarzutów karnych.

Spójrzmy teraz na to co dzieje się w innym miejscu na świecie.

Stany Zjednoczone pozostają w impasie w gorzkiej walce o władzę. Ponieważ szczegóły tej walki zostały opisane gdzie indziej, nie będziemy w nie wchodzić tutaj. Jednak chcielibyśmy poinformować amerykańskich patriotów, że Japoński wywiad wojskowy szacuje, że mafia chazarska ma około 1 miliona członków w USA. Ich przywództwo koncentruje się na najwyższych szczeblach zarządzania firmami z listy Fortune 500. Wielu ich popleczników spotyka się w synagogach Szatana przebranych za Żydowskie miejsca kultu. Skupcie się na ludziach, którzy zasiadają w zarządach wielu międzynarodowych korporacji aby odciąć ich głowy ich przywództwu i odciąć im pieniądze.

Ruch na rzecz odcięcia funduszy mafii chazarskiej na całym świecie przebiega sprawnie. Jak już wcześniej informowaliśmy, stracili już kontrolę nad międzynarodowym systemem płatności międzybankowych SWIFT. Obecnie są oni również pozbawieni możliwości prania pieniędzy za pośrednictwem giełd. Jest to ogłaszane w wiadomościach jako “usterki”, które zamykają rynki akcji w Europie, na Dalekim Wschodzie, a teraz w Australii.

https://www.zerohedge.com/markets/first-europe-then-japan-now-australia-hit-unprecedented-full-day-trading-halt-due-software

https://www.nasdaq.com/articles/australias-stock-exchange-to-not-reopen-on-monday-after-data-issue-2020-11-15

Istnieje również walka sił rosyjskich, tureckich i innych, aby zapobiec kradzieży dochodów z ropy naftowej na Bliskim Wschodzie przez mafię chazarską.

https://www.veteranstoday.com/2020/11/17/secret-war-massive-secret-us-force-building-isis-in-syria-and-iraq-as-largescale-fighting-breaks-out/

Źródła rosyjskiego FSB twierdzą, że Turcja i Rosja osiągnęły jakiś układ. Według tego źródła, cała tzw. wojna między Armenią a Azerbejdżanem, w której rzekomo walczyli muzułmanie wspierani przez Turcję przeciwko chrześcijanom wspieranym przez Rosję, była po prostu wydarzeniem zainscenizowanym “w celu promowania gigantycznego bazaru broni.”

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow wskazuje na to w komentarzu podanym oficjalnej rosyjskiej Agencji Prasowej Tass.

https://tass.com/politics/1226403

Najwyraźniej te narody współpracują aby wypełnić próżnię pozostawioną w regionie podczas gdy USA kończą swoją działalność w regionie. W ostatnim czasie Waszyngton ogłosił, że do 15 stycznia przyszłego roku 2500 żołnierzy w Afganistanie i 2500 w Iraku zostanie wycofanych.

Chociaż niektóre szczegóły umowy rosyjsko-tureckiej pozostają niejasne, nasze źródła w FSB twierdzą, że Rosja dąży do zapewnienia bezpieczeństwa narodom afrykańskim. Poniższy artykuł wskazuje na pewien rodzaj rosyjsko-tureckiego podziału afrykańskich stref wpływów kosztem Francji, tradycyjnej najwyższej zachodniej potęgi w Afryce.

https://www.themoscowtimes.com/2020/11/20/macron-accuses-russia-turkey-of-promoting-anti-french-sentiment-in-africa-a72107

Mówiąc o Francji, były prezydent Francji Nicolas Sarkozy stoi teraz przed publicznym procesem związanym z różnymi przestępstwami. Był jednym z pierwszych spiskowców nazistowskiego zamachu stanu z 9.11. Kierował również Francją w latach 2007-2012 i wie gdzie pochowano wiele ciał. Sarkozy był również głęboko zaangażowany w międzynarodowy biznes narkotykowy.

https://news.trust.org/item/20201122220422-7wpxy

Na tym froncie zauważamy, że Meksyk zaczął podejmować zdecydowane działania przeciwko handlowi narkotykami prowadzonemu przez CIA. Ich rząd zagroził wydaleniu wszystkich amerykańskich agentów z kraju, chyba że zwolnią meksykańskiego generała, który miał stanąć przed sądem w USA. Kraj zmierza również do zalegalizowania narkotyków aby pozbawić podziemie funduszy. To, oczywiście, obejmuje dużą część amerykańskiego półświatka, zwłaszcza były syndykat zbrodni Busha w Teksasie.

https://apnews.com/article/marcelo-ebrard-mexico-trials-latin-america-united-states-c9e3711e312fea2978827253b445ce62

https://www.msn.com/en-us/news/world/mexico-threatened-all-us-cooperation-over-generals-arrest/ar-BB1b9hgq

https://sputniknews.com/latam/202011191081208591-mexican-government-threatened-to-expel-us-agents-over-arrest-of-ex-defense-chief—reports/

Walka z sieciami narkotykowymi również zaczyna rzucać nowe światło na używanie łodzi podwodnych przez ponadnarodowych przestępców. Nazistowscy i japońscy militaryści, którzy zeszli do podziemia pod koniec II Wojny Światowej, używali okrętów podwodnych do przemytu broni i narkotyków aby pomóc odbudować swoje siły w czasach powojennych. Odbudowa zakończyła się 11 września 2001 roku zamachem stanu w Stanach Zjednoczonych.

Okręty podwodne zostały również użyte do przeprowadzenia ataku na Fukushimę w Japonii 11 marca 2011. Ponadto, okręty podwodne kontrolowane przez nazistowską frakcję mafii chazarskiej były używane w wielu wysiłkach w ostatnich latach aby spróbować rozpocząć III wojnę światową. Najbardziej godnym uwagi przykładem tego było, gdy samotny izraelski okręt podwodny wystrzelił pocisk nuklearny na Hawajach w 2018 roku w próbie rozpoczęcia III wojny światowej, obwiniając za atak Koreę Północną. Pocisk został przechwycony przez siły amerykańskie, a okręt podwodny został zatopiony – poinformowały wówczas źródła Pentagonu.

Spodziewajmy się, że opinia publiczna wkrótce zostanie o tym poinformowana, według izraelskiej gazety Haaretz:

“Minister obrony Benny Gantz ogłosił w niedzielę, że powołał rządową komisję śledczą ds. zaopatrzenia Izraela w okręty podwodne i inne okręty morskie w tzw. ‘aferze podwodnej.’ ”

https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-gantz-announces-he-will-establish-inquiry-committee-into-submarine-affair-1.9322799

Społeczeństwo i tak zaczyna się budzić. Oto na przykład kilka tweetów od Glenna Greenwalda, dziennikarza korporacyjnego głównego nurtu, który przechodzi podobny proces umysłowy do tego, przez który przeszedłem ja po odejściu z magazynu Forbes:

“CNN i NBC i inni zatrudniają teraz ciamajdy od monitoringu, których jedynym celem jest naciskanie na inne platformy aby cenzurowały lub blokowały głosy, które są dla nich najbardziej zagrażające. To nie jest dziennikarstwo, to stłumienie sprzeciwu. To jest ich funkcja: ważne jest aby NBC News było ogromnym korporacyjnym konglomeratem, który zawsze istniał, aby rozpowszechniać propagandę rządu USA, CIA i korporacji.”

Kiedy propagandysta NBC Ben Collins próbował go ukarać, Greenwald odpowiedział:

“Czy twoje zatrudnienie tam kiedykolwiek sprawia, że ​​myślisz, że twoja samoocena jako odważnego, nieustraszonego dziennikarza stającego w obliczu skorumpowanych centrów władzy może być oszustwem?”- Glenn Greenwald (@ggreenwald) 16 listopada 2020 roku

https://www.zerohedge.com/political/glenn-greenwald-levels-msm-journo-who-claims-hes-endangering-cia-mouthpiece-media

Trudno jest wielu z tych korporacyjnych propagandystów zająć pryncypialne stanowisko, jak Pan Greenwald, ponieważ wiedzą, że prawdopodobnie skończą jak ci ludzie w Teksasie, ustawiając się w swoich samochodach w poszukiwaniu jedzenia.

https://www.zerohedge.com/political/largest-distribution-ever-thousands-cars-lined-texas-food-bank

W każdym razie budzą się nie tylko dziennikarze korporacyjni. W zeszłym tygodniu Lin Wood, adwokat Donalda Trumpa, powiedział:

Ten kraj będzie w szoku gdy dowie się prawdy o tym kto od kilku lat zajmuje Gabinet Owalny. Będą zszokowani poziomem pedofilii. Będą zszokowani tym co moim zdaniem będzie objawieniem w kategoriach ludzi, którzy są zaangażowani w satanistyczne oddawanie czci.”

Ponadto, chociaż nie chcemy ujawniać szczegółów operacyjnych podczas gdy bitwa wciąż trwa, możemy powiedzieć, że na najwyższych szczeblach zachodnich tajnych stowarzyszeń odbywa się poważne ponowne dopasowanie. Należą do nich takie grupy jak Masoni Rytu Szkockiego, rosyjskie tajne stowarzyszenia, Iluminaci, Rycerze Malty, Masoni P3 itp. Możemy powiedzieć, że Białe Kapelusze wygrywają zdecydowanie i to będzie bardzo dobra wiadomość dla ludzi i żywych stworzeń tej planety.

Jednak na znak, że bitwa się nie skończyła, Forum Ekonomiczne w Davos, ludzie stojący za Fukushimą itp. próbują przejąć fundusze przeznaczone na ratowanie planety, udając, że przybierają miłą twarz, mówiąc:

“Musimy zbudować całkowicie nowe fundamenty dla naszych systemów gospodarczych i społecznych…zamiast wykorzystywać te fundusze a także inwestycje podmiotów prywatnych i funduszy emerytalnych aby wypełnić pęknięcia w starym systemie, powinniśmy wykorzystać je do stworzenia nowego, bardziej odpornego, sprawiedliwego i zrównoważonego w dłuższej perspektywie.”

Brzmi to dobrze, dopóki nie zdacie sobie sprawy, że wzywają również do skorzystania z “kryzysu COVID-19” aby forsować “diagnostykę, terapię i możliwe szczepionki; ustanowić centra testowe; stworzyć mechanizmy śledzenia infekcji i dostarczyć telemedycynę.” Ponieważ COVID jest fikcją, wydaje się to być pretekstem dla totalitaryzmu hi-tech.

https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/

Podsumowując ten tydzień, nie możemy stracić z oczu tego co czyni nas ludźmi i pamiętajmy, że o wiele ważniejszymi celami są długie, zdrowe życie i przekształcenie tej planety w raj dla wszystkich żywych stworzeń. Widzimy pozytywne zmiany badając w jaki sposób naturalne procesy mogą leczyć choroby i odwracać starzenie biologiczne u ludzi.

https://www.yahoo.com/news/human-ageing-process-biologically-reversed-153921785.html

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/11/23/arrest-of-cabal-agent-in-japan-will-be-a-game-changer/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Trzeba przyznać absolutną rację Panu Benjaminowi. Gdybym ja zawiesił sobie na zewnątrz domu lampki choinkowe, a rano zobaczył bym, że są przecięte, ani chybi, pomyślał bym, że to syjoniści!:-)

  Pamiętam kilka lat temu Pan Benjamin doznał równie poważnego ataku, kiedy opisywał ,że japońska mafia Yakuza zrzuciła mu z helikoptera zużyte podpaski na dom. Wtedy pomyślałem sobie, że to absurd, ale z drugiej strony, cholera wie jakie metody stosuje Yakuza. Włoska mafia na ten przykład tradycyjnie przysyłała surowe ryby zapakowane w gazetę:-)

  Tak czy inaczej, tak TRZYMAĆ PANIE BENJAMIN!:-))))

  A teraz wracając do artykułu. Mamy tutaj już informację o zbliżającej się koncentracji wojsk. Wiecie zapewne, że nie od dziś śledzę podobieństwa pomiędzy upadkiem Imperium rzymskiego, a upadkiem USA.

  Zaczynamy się zbliżać do finału, gdzie zatem jesteśmy, jeśli chodzi o porównanie wypadków?

  Co możemy przecztać w praktycznie każdym podręczniku? Na przykład takie zdania:
  “Prawo, pieniądz i niezwyciężona armia, drogi, akwedukty, sztuka i nauki zdawały się być światłem dla błądzącej w mroku barbarzyństwa reszty świata. Majestat Imperium Romanum – najpotężniejszego państwa antyku miał trwać wiecznie. Stało się jednak inaczej.”

  Tak, zdaje się właśnie, że tutaj jesteśmy. Co było dalej, kiedy już większość zdała sobie sprawę, że to koniec zabawy, że imperium się nie podniesie?
  Oczywiście rozpoczęły się personalne rozgrywki, tak aby każdy mógł się jakoś zabezpieczyć, oczywistym jest, że taka postawa już sama w sobie nie sprzyja ratowaniu imperium. Tutaj mógłbym zacytować piękne słowa opisujące ten stan, które odnoszą się do podobnych zdarzeń z przeszłości jakie działy się w Polsce, a zostały wypowiedziane przez Pana Radziwiłła:

  “Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, za które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Hiperborejczykowie, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. A my z księciem wojewodą powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy.”

  To oczywiście cytat z Henryka Sienkiewicza, bo trzeba Wam wiedzieć że ta historia która się dziś odbywa w Stanach, działa się i u nas, a nie był by to jedyny przykład.
  Cytuję to dla przypomnienia ale również dlatego że ten cytat jak mało który oddaje klimat obecny w U.S.A.

  ….idąc dalej za wątkiem, rozpoczeły się knowania, kradzieże, intrygi i …próby zamachu.

  Aż w końcu dnia pewnego, dokładnie 4 września 476 roku, jak pisują historycy, jeden z najemnych dowódców rzymskich pochodzenia germańskiego, zwany Odoaker, przekroczył ze swym oddziałem Alpy i OBALIŁ OSTATNIEGO CESARZA Romulusa Augustulusa!

  Co ciekawe, nie obsadził nikogo po zdobyciu Rzymu, po prostu zwinął się z oddziałem i zniknął. Później próbowano jeszcze obsadzić, a to tego, a to tamtego, ale generalnie uznaje się, że to zdarzenie było końcem Imperium ponieważ ciągłość władzy została przerwana, a samo Imperium w tym czasie przypominało już Imperium z Gwiezdnych Wojen w odcinku Powrót Jedi!:-)

  Jak widzicie, kiedy pisałem o tym chyba już ze 3 lata temu nikt poważnie nie brał tego co pisałem ponieważ wówczas Ameryka była wciąż “MAKE GREATE AGAIN!”
  i niewiele wróżyło upadek, ktoś jednak kto zna trochę historię, ktoś kto jest świadomy tego że znajdujemy się w dziwacznym zapętleniu gdzie wszystkie historie POWTARZAJĄ SIĘ, był w stanie już wówczas zobaczyć ciemną chmurę która sadowiła się nad Stanami.

  Jeśli teraz historia się powtórzy oznaczać to będzie ,że Amerykanie nadal znajdują się w pętli którą będą musieli zamknąć aby się z niej wydostać. Jeśli historia jednak zmieni swój bieg i zakończy się to inaczej, oznaczać to będzie ,że Amerykanie wyskakują już z tej swojej pętli. Jak będzie zobaczymy!

  Aby nie kończyć smutno, dodam tylko że było to wszystko nieuniknione, nie da się wiecznie udawać, że nasz samochód to niezła bryka, a jednocześnie wiedzieć, że nie można go już nawet odpalić:-)

  Aby było JESZCZE WESELEJ, to przypomnę wszystkim, że nie Amerykanie byli pierwsi na księżycu!!!!:-))))

  Częśc 1
  https://www.youtube.com/watch?v=hRdYz8cnOW4

  i druga:-)

  https://www.youtube.com/watch?v=M-skpeuYmfE

 2. krnabrny1 says:

  Właśnie dowiedziałem się że mamy do czynienia z niezwykłym FENOMENEM!

  Żyd, religijny, jak napisano, wziął i podpalił kościół rzymsko-katolicki w Jerozolimie!
  I co z tym do cholery zrobić? Przecież to nie był antysemityzm, więc co…. huligan?;)))) Ciekawe co się stanie jak Żyd podnosi rękę na swego boga!?
  No bo to w końcu też Jahwe, no nie?;-)))

  https://www.jpost.com/israel-news/jewish-man-arrested-for-setting-fire-to-roman-catholic-church-in-jerusalem-651175

  Żyd aresztowany za podpalenie kościoła rzymskokatolickiego w Jerozolimie
  „Ludzie tutaj tak naprawdę nie promują koegzystencji opartej na wzajemnym szacunku wszystkich wiernych w Ziemi Świętej”.
  Przez CELIA JEAN 4 GRUDNIA 2020

  Policja aresztowała w piątek religijnego Żyda po tym, jak podpalił wnętrze kościoła rzymskokatolickiego zwanego Kościołem Wszystkich Narodów znajdującego się na Górze Oliwnej w Jerozolimie.
  Podejrzewa się, że mężczyzna jest prawicowym człowiekiem, który podpalił święte miejsce na podstawie przestępstwa z nienawiści, ale żadne szczegóły nie zostały potwierdzone.

  Nie zgłoszono żadnych obrażeń, a szkody były ograniczone. Na nagraniach wideo można zobaczyć fragmenty spalonej podłogi obok kilku lekko zwęglonych ławek.

 3. krnabrny1 says:

  Jeszcze jedno, w powyższym artykule pojawiło się takie zdanie:
  “Ponadto, jeśli kraje zachodnie nie mają zostać przejęte przez Chiny, muszą całkowicie zreorganizować swoje własne systemy gospodarcze.”

  To trzeba uściślić, Chinom nie chodzi o kraje zachodnie, im chodzi o Stany Zjednoczone Ameryki Północnej!
  Czy Chińczycy są zatem tacy źli, że uwzięli się na te USA aby je po prostu rozwalić?
  Nie, oczywiście że nie, Chińczycy są po prostu PAMIĘTLIWI!
  Pamiętają lepiej Amerykanów niż my Niemców.

  Oni na przykład pamiętają takie obrazki.
  https://www.youtube.com/watch?v=HjSPDr8e9VE

 4. krnabrny1 says:

  Zwrócę jeszcze uwagę na ciekawy podkład muzyczny do powyższego filmu, zadziwiające jest że zwrotki są na AMERYKAŃSKĄ NUTĘ, ale refreny już to ŻYDOWSKA NUTA! Ciekawe czy to świadome działanie?;-)

 5. adamd says:

  ….zwrotki są na AMERYKAŃSKĄ NUTĘ, ale refreny już to ŻYDOWSKA NUTA!
  Nie istnieje coś takiego jak żydowska nuta… Ameryka to multi-kulti, jest tam muzyka charakterystyczna dla każdej nacji która przybyła aby poprawić swój byt.
  Muzyka żydowska to zapożyczenie folkloru narodu w którym znajduje się diaspora.
  Mamy w muzyce “żydowskiej” Bałkany, Hiszpanię, Rosję, Azję z muzyką arabską itd. Dla kultury europejskiej jest to orient oparty na innych skalach czy rytmice. Kultura śródziemnomorska stworzyła świat dźwięków który nie ma odpowiednika na innych kontynentach. To Europa jest matką muzyki klasycznej (Quadrivium). Twórcy na całym świecie, znający zasady harmonii klasycznej, tworzą cudowną muzykę niezależnie z jakiej są nacji i kultury.
  Nie ma ograniczeń dla kompozytora w preferowaniu rodzimego folkloru i umieszczaniu tegoż w dziełach wszelkich formatów.
  Odbiór muzyki przez słuchacza to inna bajka….
  Pozdrawiam

  • krnabrny1 says:

   Całkowita racja Panie Adamie, ale ja w tej chwili interpretowałem tą muzykę na poziomie intencjonalnym. Czyli, Ameryka to multi-kulti, jak Pan napisał, ja zadaję sobie pytanie czemu akurat taka i akurat tutaj, można było użyć każdej innej?

   Oczywiście to tylko warstwa muzyczna, intencje autora zdradza jednak nie tylko muzyka. Niech Pan spojrzy Panie Adamie na końcowe sceny , gdzie młodzi ludzie i rodzimy opłakują swoich bliskich wskazując na nazwiska. Czy nie kojarzy się to Panu z “lamentami” przy ścianie płaczu?

   Ja oczywiście rozumiem doskonale to co Pan napisał, wykorzystał Pan nieścisłości mojego opisu oraz brak rozszerzenia o warstwę wizualną. Kiedy jednak to się “zlepi” PRZEKAZ wydaje się być jednoznaczny!:-)))

   Ale jak napisałem nie mam pewności na ile świadomie ktoś to zrobił.:-)

  • krnabrny1 says:

   Ale dodać muszę że Pańska odpowiedź nasunęła mi ciekawe skojarzenie. Widzi Pan my się nie zrozumiemy posługując się słowami, ponieważ Pan zdaje się posługiwać terminami z zakresu jaki Pan zna, muzyka. Ja natomiast studiowałem na Akademi Sztuk Pięknych, czyli dziedzinę odbieraną przez zupełnie inne zmysły, możemy zrozumieć się jedynie na poziomie intencjonalnym.

   Przykład.
   Dawno temu widziałem zapis nutowy Pana Pendereckiego. Tam w zasadzie nie było rozpoznawalnych dla mnie znaków jak nuty itp.
   Całość składała się z zawijasów, zygzaków i spiral. Wówczas pomyślałem sobie: “ten facet nie gra muzyki, on ją widzi!”
   Osobiście powiem Panu, że dla mnie ten zapis był o wiele bardziej zrozumiały niż zapis nutowy!:-)

   Ale to tak na marginesie, jako ciekawostka.

   • adamd says:

    Pełnia życia to widzieć i słyszeć, jednocześnie…
    ASP i Konserwatorium duet nie do pokonania, ludzie o innej percepcji i horyzontach.
    Muzyka nie istnieje bez obrazu a obraz bez muzyki .. Oto nieme filmy, gdzie mimika wyjaśniała uczucia człowieka a pianista improwizował siedząc obok ekranu. Widzi Pan, muzyk który wykonuje utwór widząc tylko zależności matematyczne jest bezduszną istotą niezdolną do minimum empatii. Muzyka zawsze łączyła się z obrazem od tysiącleci a obraz był natchnieniem dla muzyka wykonawcy. Bez obrazu muzyka jest martwa!!
    Wystawa akwarel i rysunków Wiktora Hartmanna, w Paryżu, i słynne Obrazki z Wystawy Modesta Musorgskiego napisane na fortepian a potem opracowane przez M.Ravela na orkiestrę symfoniczną.
    Zawsze zastanawiałem się skąd u mnie “słabość” do Pana analiz.
    Wszystko jasne, Artes Liberales.. gdzie Plastyka i Muzyka ma swoje naczelne miejsce w kulturze człowieka na przestrzeni Historii.
    Pozdrawiam serdecznie.
    ps. Penderecki jak i inni mu współcześni kompozytorzy poszukiwali nowych środków wyrazu tworząc własne zapisy nutowe ale po latach wracali do zapisu tradycyjnego pomieszanego z efektami dźwiękowymi wymagającymi dokładnego opisu jak wykonawca ma zagrać..
    Obraz, rzeźba są konkretem, muzyka powstaje.. a to co zabrzmiało znika
    zostawiając ślady w naszej psychice. Nagranie to tylko proteza i przypomnienie tego co nam się podobało.

    • krnabrny1 says:

     Ha, ha , no to mnie Pan wyniuchał, jak Żyd co pozna drugiego Żyda nawet w przebraniu:-)

     No ale teraz rozumiem Pana samotność, każdy twórca jest lewarowany poprzez to że tworzy ponad poziom materializmu i zajmują go również uczucia.

     Kiedyś były jeszcze kobiety, ale od kiedy usłyszały “Material girl” Madonny skierowały swoje zainteresowanie w stronę sklepów, wygląda jednak że to już niedługo się skończy:-)

     Póki co zalecam jednak Panu ostrożność, znałem kiedyś faceta, siedział w Pańskim fachu, grał na basie i też czuł się samotny.
     Pewnego wieczoru postanowił zerwać z konwencją, ale zrobił to nieudolnie i nie wyszedł na tym najlepiej:-)))

     Oto jego historia.
     https://www.youtube.com/watch?v=RRfiddT5-aM

Wypowiedz się