Ukryty plan próby przewrotu wyborczego Demokratów

Kradzież wyborcza w 2020 r. To nic innego jak miękki zamach stanu i powstanie wyborcze – ale przez kogo dokładnie?


Partia Demokratów,  Deep State  i  New World Order  zmówili się, by ukraść POTUS
i wybory do Senatu w celu obalenia prezydenta
Trumpa i upadku Republiki Amerykańskiej


Stan Narodu


„Nie dajcie się zwieść: globaliści NWO, Demokraci i American Deep State nie poruszają się w prawo lub w lewo bez rozkazów swoich ukrytych panów. Nad tymi grupami jest kilka warstw decydentów, które są dobrze ukryte. Te potężne poziomy hierarchii światowych rządów cieni faktycznie obejmują Kartel Banków Centralnych lub Międzynarodowy Syndykat Przestępczości Bankowej, ale działają na stosunkowo niskim poziomie. Koniec końców nic nie da się zrobić bez pieniędzy. Kradzież wyborów w samym środku Nocy Wyborczej wymaga DUŻO pieniędzy. Wiele z tych pieniędzy zostało wyrzuconych w ciągu miesięcy i lat poprzedzających 3 listopada 2020 r. Masowe ciągłe ukrywanie wymaga jeszcze więcej pieniędzy, aby je utrzymać. Tak więc pytanie za 64 tysiące dolarów brzmi: dlaczego bankierzy naprawdę finansują tę „kradzież wyborczą,miękki zamach stanu i powstanie wyborcze ”?”
– Analityk wywiadu i były oficer wojskowy USA

* Uwaga redaktora SOTN: międzynarodowi bankierzy zajmują niskie szczeble na totemie, ponieważ są łatwo znani. Jeśli je zobaczysz, usłyszysz, możesz ich dotknąć, wtedy są tylko pionkami na globalnej geopolitycznej szachownicy władzy i wpływów. Tak, bankierzy władają wojną gospodarczą, terroryzmem finansowym i sabotażem korporacyjnym z niesamowitym skutkiem, ale przyjmują tylko rozkazy z NA WYSOKOŚCI. Prawdziwa władza stojąca za tronem działa w największej tajemnicy i nigdy się nie ujawnia; bo swoją najwyższą, niekwestionowaną moc czerpie z całkowitej anonimowości i ciągłego ukrywania się.


UWAŻAJ i Miej świadomość: cała ta farsa wyborcza jest przeprowadzana z dużym stopniem zamierzonego planu. Nie ma ani jednego elementu tego dramatu, który nie zostałby skrupulatnie zaplanowany i skrupulatnie wykonany.

Kto nie wiedział, że Demokraci byli szalenie zdesperowani, by ukraść wszystkie wybory w zasięgu wzroku podczas cyklu wyborczego 2020, zwłaszcza wyścig POTUSA?

Kto by nie uwierzył, że Team Trump obserwował każdy etap przejrzystej kradzieży wyborczej i bezprecedensowego oszustwa wyborczego?

Biorąc pod uwagę ten oczywisty kontekst, powinno być jasne, że cała ta gra wyborcza została zorganizowana przez elity władzy, aby dość skutecznie podzielić i podbić amerykańską politykę. I tak się stało.

Stany Zjednoczone Ameryki były nieustannie wykorzystywane i prześladowane od czasu podpisania ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 r. 23 grudnia 1913 r. To był dzień, w którym bankierzy całkowicie przejęli władzę nad krajem. Naprawdę, to był ciemny dzień, który na zawsze będzie żył w niesławie.

I wojna światowa, hiszpańska pandemia grypy z 1918 r., Wielki kryzys, II wojna światowa, zabójstwo JFK, wojna w Wietnamie, 11 września, pandemia COVID-19, WIELKI RESET i kradzież wyborów w 2020 r. To dzieło tych samych międzynarodowych bankierów .

Każde z tych katastroficznych wydarzeń zostało celowo zaplanowane tak, aby elita władzy mogła skuteczniej dzielić i rządzić całą cywilizacją planetarną.

NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE TRACIĆ TEGO WIDZENIA!

Ze względu na to, co ma się rozegrać na ekranach telewizorów, smartfonów i komputerów, nigdy nie było tak ważne, aby zrozumieć, kto pociąga za sznurki podczas tego niezwykle urzekającego odcinka ich katastrofalnego Wielkiego Resetowania w USA.

Teraz, gdy przyciągają uwagę wszystkich i robią to jak nigdy dotąd, banksterzy nacisną przycisk WIELKIEGO ZEROWANIA , aby załamać Globalny System Ekonomiczno-Finansowy (GE&FS).

Światowa społeczność narodów jest świadkiem kontrolowanej burzenia GE&FS w zwolnionym tempie od obliczonego wyburzenia World Trade Center 11 września 2001 r. W rzeczywistości celowe zniszczenie Twin Towers zostało celowo przeprowadzone jako zapowiedź rzeczy, które nadejdą. Tavistock Institute nazywa to programowaniem predykcyjnym.

Przez prawie 20 lat międzynarodowi bankierzy potajemnie przestawiali planszę globalnego monopolu, zanim całkowicie ją odwrócili poprzez WIELKI RESET .

To z pewnością nie przypadek, że WIELKA SCAMDEMIKA , WIELKA KRADZIEŻ i WIELKI RESET zostały uruchomione w 2020 roku. To właśnie z wielkim planem i celem każdy z tych graczy został zainicjowany, aby wzajemnie się wspierać, gdy elita władzy bezczelnie próbuje przejąć całkowitą kontrolę nad planetą Ziemią.

Tak, ci, którzy mieszkają na samym szczycie piramidy światowej potęgi, sprawowali całkowitą władzę i kontrolę nad planetą od wieków, jeśli nie tysiącleci.

Jednak duża różnica w 2020 roku polega na tym, że narody na całym świecie są zmuszane do poddania się ukradkiemu utworzeniu Jednego Rządu Światowego pod jawnie fałszywym pretekstem medycznego stanu wojennego, rzekomo wymuszonego przez jawnie sfabrykowany bioterroryzm COVID-19.

Oczywiście Joe Biden został zidentyfikowany jako czołowy pitman w nadchodzącej fazie OPERATION COVID-19 . Zarówno Biden, jak i kandydatka z mandżurii Kamala Harris zostali specjalnie wybrani na liderów NWO dla CORONAhoax . Dlatego sprawcy usilnie pracują nad zainstalowaniem Bidena w Białym Domu.

Jednak, aby nigdy nie zaprzepaścić okazji, by zasiać ziarno głębokiego niezadowolenia w całej polityce, elita władzy wiedziała, że ​​musi zmusić Amerykanów do walki jak nigdy dotąd.

ALE DLACZEGO? 

Dlaczego bankierzy są tak zdeterminowani, by rozpocząć drugą wojnę secesyjną?

Ponieważ kiedy wyciągają wtyczkę z gospodarki, jak już zrobili poważnie w przypadku COVIDcon , nie chcą znaleźć się w pobliżu punktu zerowego… ani na linii ognia.

To właśnie Centralny Kartel Bankowy działający w ścisłej współpracy z Międzynarodowym Syndykatem ds. Przestępczości Bankowej jest bezpośrednio odpowiedzialny za nadchodzący Drugi Wielki Kryzys – znacznie bardziej niszczycielski niż lata trzydzieste XX wieku.

Wszystko, co trzeba zrobić, to zmierzyć się z nierównościami dochodów brutto, które nieuchronnie ewoluowały w ciągu ostatnich 20 lat, szczególnie w krajach rozwiniętych i / lub uprzemysłowionych. Nieprzyzwoita liczba miliarderów naprawdę reprezentuje największy transfer bogactwa od biednych do posiadających w udokumentowanej historii.

Ten 1% jest w pełni świadomy, że ta ogromna dysproporcja w bogactwie w stosunku do 99% dojdzie do skutku – WIELKI CZAS! Dlatego w tym roku desperacko dopuszczają się tak wielu globalnych przestępstw. Jak zawsze, potrzebują całej możliwej rozrywki. Czy robi się to większe niż WIELKA SCAMDEMIKA i WIELKA KRADZIEŻ i WIELKI RESET !?!?!

Z pewnością ludzie zaczynają dostrzegać wysoce choreograficzny dramat, jakim naprawdę jest WIELKA KRADZIEŻ ……… tak samo jak wielu przebudziło się do niezwykle zaaranżowanego melodramatu, trafnie nazwanego WIELKA SCAMDEMIA .

Prawdziwa wojna, która toczy się na całym świecie od wieków, to wojna między uprzywilejowaną i zamożną szlachtą a bezsilnymi i biednymi chłopami. To była niekończąca się wojna, która najpierw osiągnie crescendo w 2020 roku, a następnie osiągnie ostateczny punkt kulminacyjny w 2021 roku.

Ale dlaczego Demokraci po prostu nie wystartowali z kandydatem, który naprawdę mógłby rzucić wyzwanie Trumpowi?

W rzeczywistości istnieje kilka powodów, dla których głęboko wadliwy bilet Biden-Harris został narzucony Partii Demokratycznej przez ich komunistycznych zwierzchników.

Przede wszystkim był to zamiar globalistów, aby wdrożyć swoją zawsze skuteczną strategię Ordo ab Chao . W ten sposób DEM-y są wkurzeni – głęboko w środku – że musieli wspierać tak zdeprawowany i zdegenerowany, zboczony i przebiegły, demoniczny i diabelski, upodlony i rozpustny, opłakany i niehonorowy, haniebny i haniebny, brudny i okropny dynamiczny duet jak Biden i Harris. Takie cyniczne i wyrachowane posunięcie wywołało znaczną konsternację na lewicy ; niemniej jednak, w swojej skrajnej desperacji, by obalić prezydenta Trumpa, zgodzili się na kradzież wyborczą brudnego czynu.

Podobnie, że Partia Demokratyczna takie mianowanie niezwykłe potępionego, z karierą polityczną, karną i korupcyjną jak Biden jest akceptacją absolutnie dziką, zwłaszcza że Lewy próbuje podstępnie i nielegalnie zainstalować go w Białym Domu.

Teraz Amerykanie widzą, całkiem graficznie, jak naprawdę wygląda dziel i rządź.

Ale to wszystko jest częścią PLANU… każdy szczegół każdego wydarzenia w tym roku i następnym.

Ponieważ bogate elity wiedzą w kościach, że jeśli My, Lud, zrozumiemy ich szokująco tragiczne zdrady i katastrofalne fale przestępstw popełnianych na USA. przez wiele dziesięcioleci, 1% sprawców zostanie natychmiast zatrzymanych i………

WISIAŁ NA ŻYWO W INTERNECIE .

Co dzieje się dalej w ramach tego wysoce zorganizowanego międzynarodowego spisku komunistycznego, mającego na celu obalenie prezydenta Trumpa i przejęcie władzy w Stanach Zjednoczonych?


CZERWONY ALERT : Demokratów, KOMUNISTA PRZEJĘCIE SPISEK, aby uwolnić
bolszewicką przemoc między dniem wyborów, a dniem inauguracji


Stan Narodu
28 listopada 2020 r

Mały adres URL: https://bit.ly/3lllhlf

Ten wpis został opublikowany w SOTN Special . Zaznacz permalink .
Opublikowano za: : https://stateofthenation.co/?p=38799

Wypowiedz się