Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych jest teraz współwinny międzynarodowego spisku karnego mającego na celu kradzież wyborów w 2020 roku i obalenie POTUS

SCOTUS
WINNY
ZDRADY
&
BUNT


Przedstawione przez The Armchair Political Analyst SOTN Exclusive

To długo oczekiwane exposé jest nadal bardzo w toku. Jednak w świetle niedawnej decyzji SCOTUSA ( Sądu Najwyższego USA) o odrzuceniu pozwu Texas przeciwko Pensylwanii, Georgii, Michigan i Wisconsin , surowa prawda musi zostać ujawniona.

Bez względu na to, jak się to postrzega, Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych jest zamieszkany przez zdradliwych komunistów i wywrotowych kulturowych marksistów.

Nie ma to nic wspólnego z: konserwatystami kontra liberałami, czy demokratami kontra republikanami. To nie ma nic wspólnego z prawicą kontra lewica .

W rzeczywistości ta niezwykle poważna sprawa dotycząca obecnej konstytucji Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, ma związek z konfrontacjami: nacjonalizm kontra globalizm; i patriotyzm a komunizm.

Obecne członkostwo sędziów w SCOTUS jest wyraźnie powiązane z globalizmem i komunizmem. Z wyjątkiem sędziego Clarence’a Thomasa i sędziego Samuela Alito, jasne jest, że sąd jest siedliskiem skrytych komunistów i zdrajców.

Ta surowa rzeczywistość stwarza OGROMNY problem dla ciągłości Republiki Amerykańskiej, czego dowodem jest całkowicie skorumpowane orzeczenie w pozwie wyborczym w Teksasie. Następująco:


Sąd Najwyższy USA ODRZUCA pozew wyborczy w Teksasie
za „brak legitymizacji”.

Bardzo niewielu laików jest tego świadomych, ale kiedy sąd – JAKIEKOLWIEK SĄD – chce szybko odrzucić pozew, często opierają się na arbitralnym i frywolnym uzasadnieniu znanym jako „BRAK LEGITYMIZACJI” .

Historycznie rzecz biorąc, bardziej uzasadnione sprawy zostały wniesione do większej liczby sądów na każdym szczeblu w USA, które zostały szybko odrzucone za pomocą tego jawnie lekceważącego i niesprawiedliwego orzeczenia.

Ponieważ pozew wyborczy w Teksasie przedstawił tak mocną argumentację, lewicowy SCOTUS wiedział, że musi to odrzucić proceduralnie – SZYBKO! Dlatego sędziowie globaliści wiedzieli, jak kształtować swoje decyzje, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo: „BRAK PODSTAW PRAWNYCH” .

Oczywiście na całym obszarze prawnym takie nagie, kapryśne orzeczenie jest zawsze kodeksem, zwłaszcza dla powoda: nawet nie myśl o ponownym wniesieniu pozwu do sądu, bez względu na to, jak bardzo by to zasługiwało.
Ta forma zaprzeczania najbardziej przekonującym i uzasadnionym sprawom prawnym, była stosowana przez globalistyczną kabałę Nowego Porządku przez wiele dziesięcioleci. W ten sposób SCOTUS był systematycznie wykorzystywany do znacznego postępu w programie NWO, szczególnie tych związanych z szybko rozwijającym się marksizmem kulturowym i komunizmem w Ameryce.

Te dwa wysoce destrukcyjne filary platformy NWO globalistów są wdrażane z zawrotną szybkością, aby zawalić Republikę Amerykańską, głęboko podważając integralność terytorialną Stanów Zjednoczonych, a także niszcząc suwerenność narodową każdym orzeczeniem SCOTUSA.

John Roberts, prezes Sądu Najwyższego SCOTUS

Najnowsze i skorumpowane wcielenie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych rozpoczęło się od bardzo nietypowego mianowania Johna Robertsa.

Poniższe dane są niezbędne do zrozumienia niezwykłego stopnia współudziału sędziego głównego Robertsa w trwającej próbie obalenia prezydenta Donalda Trumpa:


Wszystkich 11 sędziów sądu FISA, którzy zaaprobowali bezprawne szpiegowanie Trumpa byli mianowani przez Johna Robertsa

Jest też ten ważny fakt historyczny z amerykańskiego życia politycznego:

5 września 2005 r. Prezydent George W. Bush ogłosił, że mianuje sędziego Johna Robertsa na stanowisko Prezesa Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych , po zmarłym dwa dni wcześniej Williama H. ​​Rehnquista . Roberts został nominowany do zastąpienia odchodzącej na emeryturę Associate Justice Sandry Day O’Connor ; Jednak po śmierci Rehnquista ta wciąż oczekująca nominacja została wycofana ( Samuel Alito został ostatecznie następcą O’Connora). [1]

Żeby było jasne, prezes CIA John Roberts został mianowany przez byłego dyrektora CIA, zagorzałego globalistę i perfidnego POTUS George’a HW Busha w ślepym zagrywce, w której totalny neofita z długą historią napadów padaczkowych mózgu i operacji, został wyniesiony do najpotężniejszego wymiaru sprawiedliwości i pozycji na świecie na noc… jak w ciemności .

Kto wiedział, oprócz jego opiekunów, że John Roberts miał długą historię napadów mózgu i upadków ?! Kto wiedział, jak tylko jego zagraniczni mistrzowie, że Roberts był tak bezbronny, jak opisuje ten artykuł: Jak John Roberts został powołany na stanowisko sędziego głównego SCOTUS z jego długą historią napadów padaczkowych, operacji mózgu i upadków ?!

Poniżej znajduje się nagłówek WaPo opublikowany dopiero w lipcu 2020 roku.

Prezes Sądu Najwyższego John Roberts trafił do szpitala po urazie głowy podczas upadku po kolejnym napadzie

Jest też nagłówek NYT z lipca 2007 roku. A tak przy okazji, dlaczego te napady zawsze zdarzają się w lipcu?

Sędzia główny jest hospitalizowany po zajęciu

W świetle tej bardzo poważnej historii medycznej, jak i dlaczego NAPRAWDĘ John Roberts został umieszczony w najpotężniejszym i najbardziej wpływowym biurze w kraju po POTUSIE. Zobacz: Jak John Roberts został powołany na stanowisko sędziego głównego SCOTUS z długą historią napadów padaczkowych, operacji mózgu i upadków ?!

Jaki jest kluczowy punkt ?!

Sędzia Główny Roberts nie tylko stosuje potężne psychoaktywne leki farmaceutyczne, ale przez lata chirurdzy mózgowi mieli DUŻY dostęp do jego mózgu, dzięki któremu wszczepili najbardziej zaawansowaną technologię kontroli umysłu i manipulacji myślami. Kontrolowanie podmiotu takiego jak Roberts to bułka z masłem, co wyraźnie udowodnił program kontroli umysłu MK-ULTRA CIA. Wystarczająco powiedziane.
Powrót do „SCOTUS GUILTY OF TREASON & SEDITION

Wszystko wskazuje teraz na duże prawdopodobieństwo, że Prezydent Trump został [NIEZWYKLE] oszukany, aby wyznaczyć TRZECH (3) szkockich sędziów, którzy są naprawdę ukrytymi globalistami. Zobacz: „Wszyscy trzej nominowani przez Trumpa byli zdrajcami i byli po stronie komunistów”.

Neil Gorsuch, Brett Kavanaugh i Amy Coney Barrett wycinają polityczne profile bycia kandydatami ukradkowymi, którzy odwrócą się tak, jak zrobili to John Roberts i Anthony Kennedy.

W rzeczywistości wszystkie trzy osoby, po prostu się odwróciły! I zrobili to w odniesieniu do najważniejszego orzeczenia sądowego w ich karierze. Więc co jeszcze trzeba powiedzieć.

Ta tajemnicza część historii wymaga znacznie bardziej dogłębnego omówienia, co zostanie omówione w kolejnym artykule. W międzyczasie przedstawiamy następujący, wysoce konsekwentny raport śledczy dla edukacji czytelników SOTN. To graficznie wyjaśnia, dlaczego prawnicy zarejestrowani w BAR mieli wyraźny zakaz piastowania urzędów publicznych w Stanach Zjednoczonych przez Ojców Założycieli . Przekonująco wyjaśnia również, dlaczego ten Sąd Najwyższy jest beznadziejnie skorumpowany i zdradziecki.


Brakująca 13. poprawka: * Prawnicy nie mogą pełnić funkcji publicznych *

Konkluzja : Prawdę mówiąc, naród amerykański stoi przed znacznie większym problemem niż tylko Sąd Najwyższy, który jest całkowicie kontrolowany przez globalistyczną kabałę Nowego Porządku Świata . To, że amerykańskie zawody prawnicze i sądownictwo są silnie zdominowane przez niezwykle aktywistycznych sędziów, którzy są różnymi dożywotnimi i zatwardziałymi demokratami i socjalistami, liberałami i postępowymi, komunistami i bolszewikami, skrajnymi lewicowcami i anarchistami, jest prawdziwą katastrofą ogólnokrajową. Przeczytaj to, aby uzyskać dalsze wyjaśnienie: Jak prawnicy zniszczyli amerykańskie społeczeństwo…… a prawnicy korporacyjni zdewastowali planetę

Wniosek

Jeśli najwyższy sąd w kraju nie zajmie się największym oszustwem wyborczym i kradzieżą wyborczą w historii Stanów Zjednoczonych, to kto to zrobi?

SCOTUS okazał się nieistotny i bezsilny. Jest to również najbardziej fałszywy sąd w kraju i dlatego z pewnością nie zasługuje na szacunek, jakie płaci mu tak wielu ludzi.

Konsekwencją tej głębokiej zdrady narodu amerykańskiego jest to, że My, Naród, będziemy zmuszeni wziąć sprawy w swoje ręce. Bo to rządzeni wyrażają zgodę rządowi; oraz mogą wycofać tę zgodę w mgnieniu oka. Potraktuj to jako rezultat tego katastrofalnego orzeczenia w sprawie w Teksasie.

Prezydent Trump powiedział to najlepiej, gdy napisał na Twitterze:

„Sąd Najwyższy nie był zainteresowany konsekwencjami największego oszustwa wyborczego, jakiego kiedykolwiek dokonano w Stanach Zjednoczonych”.

Oznacza to, że Ruch Patriotów wkrótce będzie zmuszony do zapewnienia sprawiedliwości, jeśli dotyczy wyniku wyborów POTUS 2020. Ten naród po prostu nie może pozwolić, by prawdziwy zwycięzca, który zdobył rekordowe 80 milionów głosów, został pozbawiony prawowitego zwycięstwa przez zimnego złodzieja wyborczego i Partię Demokratów.

Gdyby taka niesprawiedliwość się utrzymała, ten naród przestałby istnieć i wkrótce przekształciłby się w Republikę Bananową, którą Obama, Clinton, Biden, Harris i in. desperacko naciskają.

Plan działania

Módlcie się o sprawiedliwość, jakby nie było jutra, bo jeśli Stwórca nie przeniesie szybko niektórych gór, jutro może nie być! I chociaż SCOTUS po prostu rządził całkiem niesprawiedliwie:

Stan Narodu
12 grudnia 2020 r

Źródło

[1] Nominacja Johna Robertsa do Sądu Najwyższego

Uwaga redaktora SOTN: Platforma Alt Media od razu przewidziała, że prawica może liczyć tylko na sędziów SCOTUS Clarence Thomas i Samuela Alito, że postąpią właściwie. Ten realistyczny stan rzeczy jest być może nieodgadniony dla większości Patriotów, dając nam doskonałą, aktualną i bezcenną okazję do odzyskania naszego kraju. Więcej w tej absolutnie niezbędnej inicjatywie Patriot Movement. Na przykład: Nie potrzebujemy SCOTUS, aby wygrać

Wysłany Przez State of the Nation

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=41146

Sąd Najwyższy USA ODRZUCIŁ pozew wyborczy w Teksasie za „ brak legitymacji ”

Zwolennicy prezydenta Donalda Trumpa są widziani przed Sądem Najwyższym w Waszyngtonie, gdy sąd rozpatrzył pozew złożony przez Teksas w celu zakwestionowania wyniku wyborów w 2020 roku. © Reuters / Joshua Roberts

RT.com

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych odrzucił wniosek Teksasu o pozwanie czterech stanów, na których toczy się bitwa, za niewłaściwie przeprowadzone wybory, powołując się na „brak legitymacji”, zgodny z Konstytucją. Sędziowie Alito i Thomas byli przeciwni.

Sąd ogłosił w piątek wieczorem, że wniosek prokuratora generalnego Teksasu, Kena Paxtona, został odrzucony „z powodu braku legitymacji na mocy Artykułu III Konstytucji”.

Teksas nie wykazał uzasadnienia prawnego co do sposobu, w jaki inny stan przeprowadza wybory. Wszystkie inne wnioski w toku są odrzucane jako dyskusyjne.

Sędziowie Samuel Alito i Clarence Thomas nie zgadzali się z decyzją, mówiąc, że przychyliliby się do wniosku o złożenie skargi, „ale nie przyznaliby innego zadośćuczynienia” i wyrazili „brak poglądu na każdą inną kwestię”.

Sędziowie „nie mają prawa odmówić złożenia skargi w sprawie podlegającej naszej pierwotnej jurysdykcji” powiedzieli Alito i Thomas.

Sąd Najwyższy jest pierwotną jurysdykcją do rozstrzygania sporów między stanami USA. Teksas domagał się pilnego nakazu przeciwko wyborcom w Georgii, Michigan, Pensylwanii i Wisconsin na podstawie ich wyników wyborczych, twierdząc, że władze stanowe i lokalne przywłaszczyły sobie konstytucyjne uprawnienia ich ustawodawców do zmiany zasad, wyeliminowały ochronę przed oszustwami i uniemożliwiły ustalenie czy głosowanie korespondencyjne było uczciwe i dokładne.

Osiemnaście innych stanów poparło Teksas w sprawie amicus, a sześć z nich wystąpiło o pozwolenie na „interwencję” w sprawie jako współpowodowie, podobnie jak prezydent Donald Trump we własnym imieniu.

Dziewiętnaście stanów kierowanych przez Demokratów, a także Dystrykt Kolumbii i dwa terytoria złożyły własne pozwy w sprawie wsparcia dla czterech oskarżonych.

Republikańscy członkowie Kongresu, a także prawodawcy z pozwanych stanów również chcieli przyłączyć się do pozwu.

Podczas gdy amerykańskie media głównego nurtu, które wyznaczyły demokratę Joe Bidena na zwycięzcę wyborów 3 listopada, oskarżyły Teksas o chęć „obalenia” wyników, stan wyraźnie zwrócił się do Sądu Najwyższego o nakazanie parlamentom tych czterech stanów osądzenia wyborców, zgodnie z ich przywilejami wynikającymi z Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Republikanie mają większość we wszystkich czterech.

„Jeśli Sąd Najwyższy wykaże się wielką mądrością i odwagą, naród amerykański wygra być może najważniejszą sprawę w historii, a nasz proces wyborczy zostanie ponownie uszanowany!” Trump napisał na Twitterze wcześniej tego dnia.

___
https://www.rt.com/usa/509453-scotus-denies-texas-election-case/

Opublikowano za: http://stateofthenation.co/?p=41100

„Sąd Najwyższy, odrzucając pozew  Teksasu, do którego dołączyło siedemnaście stanów i 106 amerykańskich kongresmenów, orzekł, że stan może podjąć niekonstytucyjne działania i naruszyć własne prawo wyborcze. W rezultacie powstała sytuacja pojawienia się szkodliwych skutków dla stanów, które przestrzegają prawa, podczas gdy stan winny  nie ponosi żadnych za to konsekwencji. Decyzja ta ustanawia precedens, który mówi, że stany mogą naruszać konstytucję USA i nie być pociągnięte do odpowiedzialności. Decyzja ta będzie miała daleko idące konsekwencje dla przyszłości naszej republiki konstytucyjnej. Stany  przestrzegające prawa powinny łączyć się i tworzyć Unię Państw, które będą przestrzegać konstytucji”.

Przewodniczący Partii Republikańskiej Teksasu Allen West

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Czekałem na taki temat, sprawa była ogłoszona kilka dni temu.
  CO TO OZNACZA?

  Jak na mój mały rozumek sprawa wygląda następująco. Od dłuższego już czasu Pan Trump oficjalnie zajmuje się dochodzeniem mającym na celu zebranie dowodów i przedstawienie ich odpowiednim organom i osobom.

  To oczywiście pozornie tylko tak wygląda, dziwnym trafem przy okazji tych swoich działań uderza w kolejne osoby i departamenty, chociaż wie, że to nic nie zmieni.

  Jeśli widzimy takie działania, ostatnią rzeczą jaką powinniśmy zakładać to taka, że dana osoba jest głupia lub zdesperowana.

  W żargonie agentów takie działanie nazywa się WYSTAWIANIEM CELÓW.
  Pan Trump po prostu „zaczepia” a to jedną osobę, a to inną, aby uzyskać DEKLARACJĘ…i nic więcej!

  W zasadzie Sąd Najwyższy był ostatnią instancją od której NIE UZYSKAŁ wcześniej deklaracji, jasne, że mowa tu o deklaracjach OFICJALNYCH!

  Oczywiście,WYSTAWIANIE CELÓW służy temu aby zmusić „agenta” do UJAWNIENIA SIĘ poprzez swoje DEKLARACJE.

  Taki zdeklarowany cel nazywa się UJAWNIONYM AGENTEM, a zatem SPALONYM AGENTEM.

  Można sobie zadać pytanie kto będzie snajperem, który zdejmie te cele?

  Cóż , tutaj nie ma wielkiego wyboru. Pan Trump zbiera te oświadczenia dla …WOJSKA. Niestety, kiedy Sąd Najwyższy wolnego kraju DEKLARUJE OFICJALNIE, ŻE NIE JEST ZAINTERESOWANY UCZCIWYMI WYBORAMI, to oznacza to tylko jedno, kraj jest w stanie DYSFUNKCJI, a w takich przypadkach nie ma wachlarza opcji do wyboru. Wkracza wojsko.

  Wojsko oczywiście nie mogło wkroczyć wcześniej, ponieważ prawdopodobnie każdy generał w US Army, jest mniej lub bardziej umoczony i nie zamierza kogoś prowokować, aby publicznie machał dowodami.

  Kiedy jednak, sprawa jest „najwyższej wagi”, taka akcja spowoduje że oni nabiją sobie punkciki bo zostaną przedstawieni jako WYZWOLICIELE WOLNOŚCI NARODU AMERYKAŃSKIEGO.

  Oczywiście akcja powinna być cicha i szybka, taka która zakłada w swym działaniu, opcję jak najdokładniejszego wyczyszczenia wszelkich dowodów.

  Zatem to wydarzenie, równe jest deklaracji STANU WOJENNEGO.
  Można to oczywiście zrobić bez jego ogłaszania, ale lepiej by było dla Ameryki gdyby taki stan ogłoszono.

  Co później?

  Jeśli Pan Trump dopnie swego i pozostanie prezydentem na kolejną kadencję, to z powodów dysfunkcji gospodarczej Państwa będzie z kolei zmuszony do tego co nazywamy UJAWNIENIEM, i o czym już pisałem jakiś czas temu. Po prostu nie będzie go już stać na utrzymywanie iluzji Make America Great Again.

  To z kolei spowoduje wiele ruchów na świecie, takich jak na przykład ten, bo już się zaczyna. Krótki cytat z artykułu:

  https://www.jpost.com/arab-israeli-conflict/on-33rd-anniversary-hamas-vows-to-free-palestine-from-sea-to-river-652099

  W 33 rocznicę Hamas przysięga uwolnić Palestynę „od morza do rzeki”
  Hamas przyrzekł także skonfrontować się z porozumieniami normalizacyjnymi między krajami arabskimi a Izraelem, nazywając je „narodowym grzechem, który służy jedynie syjonistycznemu przedsięwzięciu w regionie”.

  Przez Khaled ABU TOAMEH 14 GRUDNIA 2020

  Hamas przyrzekł w poniedziałek kontynuować walkę z Izraelem „aż do wyzwolenia Palestyny, od Morza [Śródziemnego] do rzeki [Jordan]”.
  W oświadczeniu z okazji 33. rocznicy jej powstania, grupa terrorystyczna, która rządzi Strefą Gazy, oświadczyła, że ​​będzie „nadal nosić sztandar oporu” przeciwko Izraelowi, „dopóki nie osiągniemy celów wolności naszego ludu, prawa do powrót [dla uchodźców palestyńskich i ich potomków do ich dawnych domów w Izraelu] oraz przywrócenie naszej ziemi i miejsc świętych ”.

  Generalnie zatem wszystko już jest pozamiatane.

 2. krnabrny1 says:

  Ah, i na koniec ciekawostka, wczoraj zdaje się ogłoszono, że Pan Netanyahu zaraził się ZARAZ:)

 3. krnabrny1 says:

  Nie na koniec, a co wkleję dzisiaj więcej!:-)
  Nasz kochany aniołek, Pani Merkel właśnie ogłosiła w Niemczech totalny lockdown, który, jak twierdzi potrwa minimum do ….. 10 stycznia!:-)
  A kiedy oficjalnie kończy się prezydentura Pana Trumpa?;-)
  Nasze biedactwo nie wie już co robić, gra na czas podobnie jak Żydzi, gdzie jak pisałem już wcześniej niedługo ogłoszą 3 już falę:–)

  Angela poszła na całość, nie jakieś tam drobne obostrzenia, tutaj jeden z artykułów.

  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-angela-merkel-potwierdza-twardy-lockdown-w-niemczech,nId,4924344

  Na dodatek, aby tego wszystkiego było mało , wczoraj eksplodowała Etna!
  Czyżby i ona manifestowała nadchodzące zmiany?:-)))

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa-gwaltowna-erupcja-wulkanu-etna

Wypowiedz się