Ponad Majestatyczną 12 – aktualizacja filmu z napisami PL

Przypominamy po blisko dwóch latach niezwykły film dokumentalny do obejrzenia w czasie Świąt. Aktualny film pt. “Kosmiczny Sekret”, tych samych topowych Autorów: Corey’a Goode i Davida Wilcocka  będzie opublikowany następny. Warto je oglądać kilka razy, ponieważ zawierają niezwykły  koncentrat informacji i wiedzy.

***

Rośnie szybko liczba ludzi, którzy nabrali przeświadczenia, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, jak różne religie próbowały nam to wmówić. Wszechświat tętni życiem. Kontakty z Ziemią różnych cywilizacji pozaziemskich trwają nie od tysięcy, lecz od milionów lat, czego dowodzi m.in. publikowany u nas cykl pt. „Bogowie to Nie Fikcja”.

Dzisiaj przedstawiamy Państwu kolejne dowody –  w prezentowanym materiale filmowym ujawniającym utajnione kontakty w czasach współczesnych. Autorzy filmu zestawili w formie dokumentu wypowiedzi dwudziestu paru osób, w tym prezydentów USA, mówiących o kulisach tajnych programów kosmicznych i udokumentowanych kontaktach z innymi cywilizacjami na Ziemi. Wypowiedzi kończące prezentację wyjaśniają intencje i oczekiwania autorów.

Film ten staje się przekazem kultowym, podobnie jak kilkanaście lat temu stał się takim  „Matrix”. Film ten wiele osób może szokować. Polecamy go szczególnie tym, którzy nie boją się szukać prawdy, poznawać  rzeczywistość taką, jaką faktycznie jest. Skala ujawnianego procederu poraża, burzy wszelkie zasady i normy wpajane w procesie kształtowania cywilizacji. Prawda skrywana przed ludzkością jest de facto fundamentem zbrodni, jej konsekwencje zaczynamy odczuwać coraz wyraźniej już obecnie.

Mamy nadzieję, że obejrzenie tego filmu przetłumaczonego przez stronę http://kosmiczneujawnienie.com,   pozwoli  ludziom z otwartymi umysłami, zdolnymi do samodzielnego myślenia, zweryfikować dominujące powszechnie w świadomości społeczeństw poglądy. Informacje zawarte w filmie mają charakter rozwojowy i przedstawione tam fakty mogą ulec zmianie w miarę odkrywania kolejnych wątków. Tę problematykę będziemy kontynuować.

Redakcja KIP

Film jest do obejrzenia pod adresami:

 • Napisy z małymi literami:

https://www.cda.pl/video/324886605

 • Napisy z dużymi literami:

https://www.cda.pl/video/324671270

Jest także do ściągnięcia bezpośrednio na swój komputer:

z małymi literami:

https://tinyurl.com/y5e4ztya

https://tinyurl.com/y2ytktdj (serwer zapasowy)

z dużymi literami:

https://tinyurl.com/y43o67u7

https://tinyurl.com/yykzjzpc (serwer zapasowy)

wersja z kontenerem mkv:

https://tinyurl.com/y69d7fdz

Opublikowano za: http://kosmiczneujawnienie.com/2019/03/18/ponad-majestatyczna-12-aktualizacja-filmu-z-napisami-pl/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  A tymczasem, właśnie dziś Izrael wprowadza 3 BLOKADĘ!:-)
  W między czasie bojówki z płonącymi pochodniami otaczają dom Netanyahu, IDF, ma zajmować się masowymi szczepieniami, a rząd jest w totalnej rozsypce, w zasadzie nie wiadomo kto rządzi:-)

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  https://www.jpost.com/israel-news/controversy-over-schools-opening-as-third-lockdown-begins-653426

  Trzecia blokada COVID-19 zaczyna się, gdy kontrowersje otaczają otwieranie szkół
  „Gdy wkraczamy w trzecie zamknięcie, dla nas wszystkich jest jasne, że naszym głównym celem jest teraz zaszczepienie jak największej liczby cywilów”.

  Przez HANNAH BROWN 27 GRUDNIA 2020

  Gdy Izrael wszedł w swoją trzecią blokadę w niedzielę o godzinie 17:00, kwestia edukacji stała się głównym tematem, ponieważ rząd opracowywał szczegóły dotyczące funkcjonowania szkół podczas zamknięcia.
  Komisja Edukacyjna Knesetu pod przewodnictwem MK Ram Shefa zatwierdziła w niedzielny poranek zmianę proponowanych przepisów dotyczących blokady, która umożliwiłaby uczniom klas 5-10 kontynuację nauki osobiście. W miniony czwartek uczniowie klas 5-10 zostali wezwani do pozostania w domu, podczas gdy przedszkola oraz klasy 1-4 i 11-12 miałyby się uczyć od 8:00 do 13:00. W odpowiedzi na protest rodziców, władz miejskich i lekarzy, Termin 13:00 zmieniono później tego samego dnia i ustalono, że studenci będą się uczyć przez cały dzień.

  Inne główne przepisy dotyczące blokady, które weszły w życie, obejmują zamykanie sklepów detalicznych (z wyjątkiem sklepów spożywczych i aptek), z wyjątkiem dostaw. Firmy, które nie przyjmują klientów, będą mogły pozostać otwarte przy 50% wydajności lub do 10 pracowników. Spotkania będą ograniczone do maksymalnie 20 osób na świeżym powietrzu i 10 osób w pomieszczeniach. Indywidualne zajęcia sportowe będą dozwolone bez ograniczeń odległości.

  Dodatkowa poprawka edukacyjna zatwierdzona w niedzielę pozwoli klasom 5-10 na pracę przez cały dzień podczas osobistych dni nauki, a resztę na Zoom. Licealiści zostaną rozbici na kapsułki i będą mogli wchodzić w interakcje z maksymalnie trzema kapsułkami; nauczyciele będą mogli uczyć do czterech kapsuł.
  Rząd ma 48 godzin od niedzieli rano na przedłożenie poprawionej propozycji do zatwierdzenia przez komisję i do tego czasu studenci będą kontynuować naukę jak zwykle.

  Grupy rodziców z zadowoleniem przyjęły zmianę, a Krajowa Organizacja Rodziców ogłosiła w oświadczeniu przed podjęciem decyzji: „Nie pozwolimy członkom gabinetu na dalsze wykorzystywanie naszych dzieci”. Zwolennicy rodziców odnieśli się również do raportu Elem, organizacji pomagającej młodzieży w trudnej sytuacji, o 41% wzroście liczby nastolatków doświadczających poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym, a także gwałtownym wzroście nadużywania substancji odurzających.
  Ale urzędnicy Ministerstwa Zdrowia byli niezadowoleni. Minister zdrowia Yuli Edelstein powiedział w odpowiedzi na tę decyzję: „Lockdown wymaga osobistej odpowiedzialności od każdego z nas. Niestety nie wszyscy działają odpowiedzialnie. Widzieliśmy to dzisiaj w Komitecie Edukacji w Knesecie, w niefortunnej decyzji o wznowieniu nauki we wszystkich klasach – coś, co z pewnością przedłuży zamknięcie ”.
  Najnowsze artykuły z Jpost

  Komisarz ds. Koronawirusa prof. Nachman Ash również zdecydowanie nie zgodził się z tą decyzją, mówiąc podczas briefingu: „Zgodnie z naszą rekomendacją system edukacji powinien zostać zamknięty. Decyzją rządu było zezwolenie na otwieranie przedszkoli klas 1-4 i 11-12. Każde dodatkowe otwarcie sal lekcyjnych oznacza wydłużenie czasu trwania zamknięcia i obniżenie jego skuteczności. Moim zdaniem słuszne jest jak najkrótsze zamknięcie, ograniczenie zajęć i nieprzeprowadzanie studiów w innych grupach wiekowych ”.

  W tym samym czasie minister edukacji Yoav Gallant polecił dyrektorowi generalnemu swojego ministerstwa natychmiastowe powiadomienie dyrektorów okręgów i dyrektorów placówek oświatowych, zgodnie z którymi system edukacji będzie działał w poniedziałek, tak jak w niedzielę.

  Ale od niedzieli wieczorem dwa czynniki groziły zakłóceniem życzeń tak wielu rodziców, którzy mieli nadzieję, że ich dzieci będą mogły uczyć się podczas trzeciego zamknięcia. Pierwszą była niepewność co do uczniów w czerwonych i pomarańczowych miastach i / lub dzielnicach, zgodnie z planem sygnalizacji świetlnej z różnymi przepisami w zależności od wskaźników zachorowalności na różnych obszarach. Nie było jasne, które miasta i dzielnice zostały faktycznie oznaczone na czerwono i pomarańczowo, ponieważ kolory świateł drogowych mają być aktualizowane co tydzień w czwartek, a otrzymane z nich instrukcje mają obowiązywać przez cały tydzień – ale kolory nie były zaktualizowany w zeszłym tygodniu. Gdy ostatni raz obliczano plan świateł stop, 56% procent kraju znajdowało się na obszarach czerwonych lub pomarańczowych.

  Innym czynnikiem, który może przeszkodzić w realizacji planu, był spór pracowniczy ogłoszony w niedzielę przez Związek Nauczycieli w proteście przeciwko nieszczepieniu nauczycieli. Yaffa Ben-David, sekretarz generalny Związku Nauczycieli, powiedział w niedzielę: „Jeśli nie będzie szczepionek, nie będzie badań – nie zgodzimy się na rezygnację ze zdrowia kadry nauczycielskiej.. poświęcać się, gdy wszyscy obywatele Izraela są zamknięci, a państwo nie będzie dbać o ich ochronę zdrowia. Nie ma powodu, aby nie szczepić kadry nauczycielskiej. ”

  Zauważyła, że ​​„Zaledwie kilka dni temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport, zgodnie z którym kadra nauczycielska jest narażona na wysokie ryzyko infekcji, wynoszące 50 procent w stosunku do populacji ogólnej”. Powiedziała, że ​​związek nauczycieli nie zawaha się przed podjęciem dalszych kroków. „Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, nie zawahamy się i podejmiemy działania organizacyjne – w tym sankcje i strajk”.

  Podczas odprawy Ash powiedział, że „w ciągu kilku dni” zapadnie decyzja, kiedy i jak nauczyciele otrzymają szczepionki. Edelstein ogłosił w sobotę wieczorem, że poinstruował dyrektora generalnego swojego ministerstwa, prof. Chezy Levy, aby ułatwić szczepienia kadry nauczycielskiej.
  Kiedy nauczyciele zostaną zaszczepieni, może to być w nowym centrum szczepień, które gmina Tel Awiw-Jaffa otworzy wraz z Centrum Medycznym Tel Awiw Sourasky 4 stycznia na placu Rabina.

  Centrum będzie wyposażone w namiot szczepień z 20 stanowiskami do szczepień, które będą obsługiwane przez personel pielęgniarski szpitala. Początkowo centrum będzie otwarte dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 lat, a później dla wszystkich obywateli Izraela. Po otwarciu będzie działać w niedziele-czwartki od 8:00 do 22:00 oraz w piątki od 8:00 do 15:00. Oczekuje się, że w pierwszej fazie będzie dziennie około 5000 osób, a później liczba osób szczepionych wzrośnie. Szczepionki będą podawane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.
  „Od wybuchu koronawirusa, gmina została zmobilizowana, aby chronić zdrowie mieszkańców i zachować poczucie rutyny obok wirusa” – powiedział burmistrz Tel Awiwu Ron Huldai.

  „Utworzyliśmy epidemiologiczne centrum badawcze z ponad 100 badaczami, ośrodki testowe w okolicach, a teraz ogromne centrum szczepień we współpracy z Ichilovem. Nadal będziemy w czołówce walki na rzecz mieszkańców miasta i wszyscy obywatele kraju. ”

  „Gdy wchodzimy w trzecie zamknięcie, dla nas wszystkich jest jasne, że naszym głównym celem jest teraz zaszczepienie jak największej liczby cywilów” – dodał dyrektor Centrum Medycznego Ichilov prof. Ronni Gamzu.
  „Za pośrednictwem burmistrza Rona Huldai, który natychmiast podpisał kontrakt z centrum szczepień Rabin Square, będziemy nadal szczepić tysiące ludzi dziennie w ogromnym kompleksie, który tworzymy z gminą, wszystko w jednym celu – aby ostatecznie pozbyć się koronawirusa ”.

  Nadal pracujemy nad systemem umawiania spotkań dla nowego kompleksu, który zostanie opublikowany później.

  „Kończymy pierwszy tydzień szczepień koronawirusowych z niewiarygodną liczbą 280 000 zaszczepionych osób” – napisał na Twitterze Edelstein w niedzielę, dodając, że 71 000 osób zostało zaszczepionych tylko w weekend. „Będziemy nadal chronić Izrael” – powiedział. Fundusz Zdrowia Maccabi poinformował w niedzielę, że dzisiaj zaszczepiono 21 009 pacjentów.

  Od początku operacji zaszczepiono 82 077 członków Makabi. Jutro obiecał, że wskaźnik szczepień wzrośnie jeszcze bardziej.

  Od początku akcji szczepień wyznaczono 445 277 wizyt dla 227 538 członków Makabi.
  Izrael ponownie zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem dystrybucji szczepionek, według trackera z Our World in Data. Edelstein, który należy do partii Likud, świętował to osiągnięcie w oświadczeniu skierowanym do partnera rządu jedności, Niebieskiego i Białego, mówiąc: „Podczas gdy Błękitni i Biali praktykują populizm i nieodpowiedzialność kosztem zdrowia publicznego, my ciężko pracujemy i doprowadziliśmy Izrael na pierwsze miejsce na świecie pod względem dystrybucji szczepionek i troski o zdrowie publiczne ”.

  Chociaż system szpitalny nie upadł, szpitale w Jerozolimie są pełne. Ministerstwo Zdrowia w niedzielny poranek nakazało Magen David Adom (MDA), izraelskiej krajowej pogotowiu ratunkowym, zaprzestanie wysyłania pacjentów z koronawirusem do szpitali w Jerozolimie, aby zmniejszyć presję na szpitale w mieście. Pacjenci z okolic Jerozolimy od niedzieli będą wysyłani do szpitali w środkowym Izraelu, w tym Sheba Medical Center, Beilinson Hospital i Sourasky Medical Center.

  W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że od północy w piątek do północy w sobotę zdiagnozowano 2636 przypadków, a między północą w sobotę a godziną 7:00 w niedzielę dodano 1097 przypadków. Sześćset czterech pacjentów było w ciężkim stanie, a 136 było na respiratorach. Od początku pandemii zginęło 3222 osób.

  I chociaż Edelstein wyraził zaniepokojenie decyzją o pozostawieniu wszystkich klas otwartych, pochwalił zespoły odpowiedzialne za szczepienia w całym kraju i powiedział: „Ale ufam wam, obywatele Izraela. Jeśli wszyscy będziemy działać odpowiedzialnie, ujrzymy wielkie światło po zakończeniu plagi. ”

  „We wszystkich krajach świata system edukacji funkcjonuje również na zasadzie kwarantanny. Netanjahu, który unikał zajmowania się hotspotami i podnoszenia grzywien z wąskich powodów politycznych, nadal używa Corony do swoich potrzeb politycznych.

  Nie będziemy otrzymywać kazań moralnych od tych, którzy doprowadzają setki tysięcy rodzin do ubóstwa i nie przekazali budżetu tylko po to, by uciec przed prawem i zaszkodzić wymiarowi sprawiedliwości. “

 2. inteligent1444 says:

  Szanowna Redakcja KIP,

  Jeszcze raz wtrącam się, poniewaź nie dostałem odpowiedź kd poprzedni mój post ( o czym to świadczy, zreszta spodziewałem się tego) czyli nie macie LOGICZNEJ Odpowiedzi na Elementarne pytanie matematyczne-ekonomiczne-handlowe (przykladowy lot pasażerski Buenos Aires -Perth) a zamieszczacie częściowo prawdziwej informacji (czasem TYLKO odchylacie rąbek kurtyny – “Operation High Jump, o Admiralu Birdzie tylko wzmianka, a w nadanym w Państwowej USA TV powiedział on,żepo przelocie 800 km z Bazy Mc Murdo odkrył “kontynent WIĘKSZY niż USA!) mnóstwo cennych złóż, ciepły klimat itd. To jest TYLKO część Publicznego wywiadu! Podobne wzmianki o operacji “Paperklip” (spinać) – NIC o tym że po tej operacji została stworzona NASA !!! (złożona we większości z przestępców II Wojny Światowej, naczele z inż . Wernerem Braunem!) Zainteresujcie się co rozkazał napisac na jego plycie grobowej jako ostatnie życienie przed śmiercią 🙂 Nic nie wspomnialiście o operacji “Fish Bowl” w której (jak równieź i w “High Jump| udział brali Rosjanie!! USSR! Te wszystkie rzekome istoty pozaziemskie (reptyle i Nordianie) tow istocie żyja POZA Kopuły , w innych jaczejkach lub kręgi lodowe, które powiększają się symetryczne od Naszego Centrum (Realmu – NIE Planeta Ziemia!)Niemiecka Machina Hitlera (on wysłal swoich ludzi do Tybetu nie przypadkiem, był zwolennikiem Pozaziemskich Sił) udało się nielicznym przejśc tego kręgu t.zw. Antarktydy, co w przecieku tajnego wywiadu Admirala Birda ujawnia się. (kto go powitał po drugiej stronie). Chociaż dobre i to że Otwieracie oczy ludziom , kto tak naprawdę jest Donald J.Trump, Organizacja Q anon itd. Jednoćmy się, tak jak Posłanie w końcówce filmu. Przekazujemy UKRYTĄPrawdę innych uśpionych prze te Kabaly (Deep State) skorumpowane Rzady! TO JEST najważnejsze w tej chwili. Za rok , poprze tą dobrze zapłanowana od wielu lat PLAN demia będzie za póżno do odporu (jak nas wszystkich zaszczepią jak bydło).

  Pozdrowienia

Wypowiedz się