Ostrzeżenie gen. Flynna dla Ameryki: „Jeśli nie zrobimy tego dobrze, nasz kraj jest skończony. To koniec”

Przez Leo Hohmann , 29 listopada 2020

Witryna Leo:  https://leohohmann.com

Generał broni Michael Flynn , występujący w programie  Worldview Weekend  z Brannonem Howse w swoim pierwszym wywiadzie od czasu ułaskawienia go przez prezydenta Trumpa, ostrzegł, że Amerykanie przeżywają historyczny i niebezpieczny okres.

Flynn, który został natychmiast postawiony w stan oskarżenia przez skorumpowanych funkcjonariuszy administracji Obamy, gdy tylko Trump objął urząd, został ułaskawiony w środę, 25 listopada, dzień przed Świętem Dziękczynienia.

W rozmowie z Howse powiedział, że Ameryka znajduje się na rozdrożu, od którego zależy, czy przetrwa jako wolny naród, czy też stanie się czymś „nierozpoznawalnym”.

„To, co dzieje się w tym kraju, nigdy nie powinno się wydarzyć i nie mam wątpliwości, że przechodzimy przez tygiel historii, a jeśli nie naprawimy tego, co się dzieje w ciągu najbliższych kilku tygodni, to nienawidzę pomyśleć nawet, co wydarzy się w naszym kraju w drugiej połowie grudnia, a już na pewno w następnym miesiącu ”.

Niektórzy nazwali obecny nielegalny pęd do władzy w Stanach Zjednoczonych „kolorową rewolucją” lub bezkrwawym zamachem stanu.

Kluczem do każdej kolorowej rewolucji jest to, że przywódców zamachu stanu muszą poprzeć główne media.

Flynn powiedział, że media głównego nurtu i platformy mediów społecznościowych Big Tech były w pełni zaangażowane w kampanię Bidena i że ukrywa ona wszystkie dowody oszukańczego wypełniania kart do głosowania, co jest niepodważalne w jakiejkolwiek obiektywnej analizie.

„Ale jesteśmy w tego rodzaju wojnie informacyjnej, która jest bezprecedensowa” – powiedział. „Mam zamiar stanąć na moim pudełku i powiedzieć, że prezydent Stanów Zjednoczonych jest cenzurowany przez amerykańskie firmy. Pomyśl o tym. Czuję się zagubiony, kiedy o tym myślę. W pewnym momencie musi to przestać być dozwolone. Kiedy firma mówi: „ to, co właśnie powiedziałeś, Panie Prezydencie nie jest do końca prawdą ” lub chodzi o oszustwo lub oszustwo nie zostało udowodnione, mam na myśli, jak śmią zrobić to prezydentowi Stanów Zjednoczonych, ponieważ nie jest to uczciwy strzał, wychodząc [z przesłaniem] do głównego nurtu mediów ”.

Flynn powiedział, że ostre przesłuchania ze strony mediów to uczciwa gra i oczekiwana.

„W porządku i może go nie lubisz, ale prezydent reprezentuje prezydenturę Stanów Zjednoczonych Ameryki, reprezentuje naszą flagę i nasz kraj. Więc to, co teraz widzimy, to coś więcej niż tylko atak na prezydenta Trumpa. To atak na republikę amerykańską, na ten wielki kraj, który mamy. Wiem, że ludzie w całym kraju mają tego dość i nie zamierzają tego znieść ”.

Flynn powiedział, że wierzy, że większość z 74 milionów Amerykanów, którzy głosowali na Trumpa, czeka na wyniki poświadczeń do głosowania przez ich własnych wybranych urzędników, „aby zobaczyć, czy wykonają swoją pracę”.

„I tylko dlatego, że CNN lub Fox mówią, że jest certyfikowany [Biden], i jeśli istnieje uzasadnione wyzwanie prawne, nie mogą tam siedzieć i poświadczać tego, gdy istnieje wyzwanie prawne, a wielkie media nie zamierzają tego za ciebie opisać, a to smutne, ponieważ próbują wepchnąć nam to do gardła, ale Amerykanie przejrzeli  to ”.

Wojna informacyjna

Flynn opisał strategię wroga jako wojnę informacyjną na wielką skalę.

„W ten sposób wykorzystuje się informacje. Cała sprawa dotycząca operacji psychologicznych polega na tym, że musisz upewnić się, że wybrałeś cel, a następnie musi nastąpić ciągłe powtarzanie wiadomości ”– powiedział. „Więc chodzi o to, że musisz mieć media po swojej stronie. Zajęło to wiele lat, ale nie mogę tu stać i powiedzieć, że tak nie jest, ponieważ tak jest. Wszyscy wiedzą, że media głównego nurtu, które są dość solidną grupą organizacji, w tym duże firmy technologiczne, Facebook, Twitter i Instagram, wszyscy próbują kontrolować narrację, zamiast tylko podawać informacje, a następnie pozwalać ludziom decydować. . ”

Wydaje się, że Chińczycy, którzy udoskonalili sztukę wojny psychologicznej, współpracują z demokratami w tej operacji przeciwko narodowi amerykańskiemu.

„To rodzaj wojny, w rzeczywistości, jeśli studiujesz chińską doktrynę, chińska doktryna ma sześć faz, a pierwsze pięć etapów ma związek z informacją” – powiedział Flynn. „Ostatnia faza byłaby taka, że ​​gdyby te zawiodły i potrzebujesz czegoś z dodatkową mocą, wtedy ‚idź do bram’, jak zwykłem mówić, i wtedy możesz zobaczyć coś kinetycznego.”

Obejrzyj cały wywiad z Brannonem Howse w Worldview Weekend TV.

Flynn zachęcał amerykańskich patriotów do samodzielnego przeczytania dokumentów sądowych i nie polegania na „dźwiękach” wybranych przez media głównego nurtu, które odruchowo odrzucają dowody prawne jako przedstawione przez „teoretyków spiskowych”.

„Naprawdę trzeba iść i kopać w opiłkach, zamiast czytać tu i ówdzie ukąszenie dźwięku, ponieważ to nasze życie, to nasz kraj. To jest czas w naszej historii, kiedy nie zrobimy tego dobrze, ten kraj jest skończony. To się skończy, jak wiemy. A kiedy stoję tu i rozmawiam z wami, nie stoję tu dla siebie, jestem tu dla moich dzieci, moich wnuków i, szczerze mówiąc, światłem nadziei, że jesteśmy jako państwo ”.

Drogi do zwycięstwa

Flynn powiedział, że prezydenta Trumpa nie należy lekceważyć, ponieważ ma ścieżki do zwycięstwa, które prowadzą przez Wisconsin, Georgię, Arizonę, Nevadę i Michigan.

„Są sposoby, by prezydent mógł osiągnąć przewagę, której potrzebuje, aby wygrać bez Pensylwanii, ale potrzebuje też Pensylwanii. Ale zostawię z tym twojej publiczności, naprawdę nie jestem sfrustrowany, jestem zdeterminowany i pozostanę odporny na ten atak, który trwa w naszym kraju przez elementy w naszym kraju, które próbują nam powiedzieć, wiesz, nie patrz tutaj, wszystko będzie dobrze.

„Nie będzie. Mamy zamiar to wyjaśnić, wyprostować to, to będzie zrobione legalnie, będzie to zrobione poprawnie i będzie to zrobione z amerykańskimi patriotami, którzy kochają ten kraj i którzy walczą jak wojownicy, z pewnością na legalnym polu bitwy, ludzie tacy jak Sidney Powell, jak Rudy Giuliani, jak Lin Wood, którzy walczą zębami i paznokciami. Więc wierzę, że zobaczymy tutaj jakąś dynamikę na korzyść prezydenta, i już jest podtekst, i myślę, że w końcu dowiemy się, że prezydent Trump wygrał w lawinie ”.

Powiedział, że wierzy, że Trump zdobył 350 do 400 głosów wyborczych.

„Ani przez sekundę nie wierzę, że nasz kraj przyjmie wiceprezydenta Bidena na kolejnego prezydenta” – powiedział. „Opiera się to na tym, co wiemy, że jest prawdopodobnie największym oszustwem, jakiego nasz kraj kiedykolwiek doświadczył w naszej historii”.

Flynn powiedział, że według Konstytucji Stanów Zjednoczonych jedynym wielkim równouprawnieniem jest to, że każdy uprawniony dorosły wyborca, niezależnie od tego, czy jesteś milionerem, czy biedakiem, ma jeden głos na osobę. Jeśli to się zepsuje, republika będzie martwa.

Komunistyczne Chiny są głęboko zaangażowane w zdradliwych Demokratów i globalistów, powiedział, którzy chcą, aby ten kraj stracił pozycję jako najpotężniejsza latarnia wolności na świecie.

„To zdumiewające, jak szybko w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci zaobserwowaliśmy zmianę, w której komunistyczne Chiny posunęły się naprzód w swoich planach stania się jedynym światowym supermocarstwem na świecie.

„Wierzę, że ostatnie wybory w 2016 r., kiedy nie dostali swojego kandydata, którego potrzebowali i widzieli rodzaj ideologii w kandydacie, który wygrał, zdecydowali, że nie pozwolą na to ponownie w 2020 r. to, co widzimy, to kradzież z kartami do głosowania pocztowego i kradzież z  systemami oprogramowania Dominion i  SmartMatic . Mam na myśli to, że są to systemy, których nie ma w tym kraju. Zostały sprowadzone do tego kraju. Jak możemy powiedzieć, że możemy zaakceptować system, który nie został stworzony w tym kraju, a w wielu przypadkach karty do głosowania, nie są nawet drukowane w tym kraju? Jak możemy powiedzieć, że to akceptujemy?”

„… Jestem zdenerwowany, jestem zdeterminowany, będę odporny i wierzę, że odzwierciedlam miliony ludzi w tym kraju, którzy czują dokładnie to samo co ja”.

Za: https://www.worldviewweekend.com/news/article/gen-flynns-warning-america-if-we-dont-get-right-our-country-done-its-over

Michael Flynn mówi, że zamach stanu przeciwko Trumpowi wciąż trwa w pierwszych publicznych uwagach od czasu ułaskawienia

przez Melanie Sun
The Epoch Times,

Emerytowany generał broni  Michael Flynn  powiedział, że „nadal trwa zamach stanu” przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi w swoim pierwszym wystąpieniu publicznym od czasu ułaskawienia go przez prezydenta.

Flynn, który również służył w administracji Obamy jako dyrektor Agencji Wywiadu Obronnego, a następnie doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Trumpa, ostrzegł Amerykanów w sobotę, że obecnie trwa „zamach” na nasz styl życia, który trwa od początku Prezydentura Trumpa.

„Podnieśli swoją grę”  powiedział Flynn o pewnych postaciach z Partii Demokratycznej, która, jak powiedział, była tak „tylko z nazwy” od czasu jej  przesunięcia „daleko na lewo”.

„Kiedy przegrali w 2016 roku, myślę, że zapadła decyzja, aby powiedzieć: „ Nie pozwolimy, aby to się powtórzyło ”-  powiedział Flynn o przywództwie Partii Demokratycznej.

Następnie zwrócił uwagę na wzmożone podziały polityczne w ciągu całych czterech lat prezydentury Trumpa, kiedy to główne media obok tego, co określił jako skuteczną „Demokratyczno-Socjalistyczną Partię Ameryki”, próbowały usunąć Trumpa ze stanowiska.

„Chodzi mi o to, że myślę, że to, czego doświadczyliśmy w ciągu ostatnich czterech lat – a na pewno pod koniec 2016 r., na początku 2017 r. – było bardzo dużym wysiłkiem, aby odwołać należycie wybranego prezydenta” –  powiedział Flynn.

Powiedział, że Trump, jako niepolityczny polityk z Nowego Jorku, na początku swojej kadencji stanął w obliczu bezprecedensowego ataku politycznego, technologicznego, a także finansowej presji, w celu zmuszenia go do odejścia od polityki.

„Wiem, że był sentyment, że może po prostu… powie:„ Wiesz co, nie potrzebuję tych rzeczy. Mam lepsze rzeczy do roboty ” i odchodzę.

– Dzięki Bogu, że tego nie zrobił  powiedział Flynn.

Ale skoro Trump pozostał na stanowisku, Flynn powiedział, że polityczny establishment i media nadal go ścigały „w każdy możliwy sposób”, co publicznie rozgrywało się w „operacjach psychologicznych”, takich jak sonda rosyjska i próba impeachmentu przez Demokratów Izby Reprezentantów, upolitycznienie pandemii wirusa KPCh (Komunistyczna Partia Chin).

Teraz, twierdził Flynn, ponieważ Partia Demokratyczna nie osiągnęła wyniku w głosowaniu, którego potrzebowała, aby zabezpieczyć swojego kandydata, byłego wiceprezydenta Joe Bidena, w Białym Domu, Ameryka widzi „kradzież z kartami do głosowania pocztą” i „kradzież” z tym oprogramowaniem Smartmatic i systemami Dominion. ”

„To wciąż trwa zamach stanu”  – powiedział.

Poszedł dalej, mówiąc, że ideologiczny kuzyn skrajnie lewicowych grup politycznych w Ameryce, Komunistyczna Partia Chin, ma interes we wspieraniu takiego zamachu stanu.

„To, co widzieliśmy… w ciągu ostatnich prawdopodobnie dwóch dekad… jest całkowitą zmianą w tym, jak szybko, jak sądzę, komunistyczne Chiny w swoim długoterminowym planie zdecydowały się w pewnym sensie przyspieszyć swoje plany stania się jedynym światowym supermocarstwem na planecie. „

„Wierzę, że kiedy podczas ostatnich wyborów w 2016 roku, kiedy nie dostali kandydata, którego potrzebowali, i rodzaju ideologii, do której dążyli Ameryka, nie zamierzali pozwolić, aby rok 2020 nadszedł”  powiedział Flynn, obwiniając systemy oprogramowania będące własnością zagraniczną wykorzystywane w wyborach do opanowania kraju podatnego na obcą ingerencję.

Dodał jednak, że wraz z „setkami” amerykańskich patriotów w całym kraju, którzy złożyli zeznania w formie zeznań „wojownikom” na legalnym polu bitwy, takim jak Rudy Giuliani i Lin Wood, „Wierzę, że zamierzamy pokazać, jak tu zmienia się kierunek”

„Prezydent ma już podtekst zmiany tempa i  wierzę, że pod koniec dnia dowiemy się, że wygrał ogromnym osunięciem się ziemi i zostanie zainaugurowany w styczniu tego roku – powiedział Flynn , odnosząc się do licznych wyzwań prawnych, które są obecnie w toku lub są rozpatrywane przez sądy w stanach bojowych i przez sąd najwyższy.

Flynn trafił na  pierwsze strony gazet w 2017 roku, kiedy został celem wywiadu pod zarzutem „zmowy rosyjskiej”.

Podczas gdy 1 grudnia 2017 r. Przyznał się do winy, po jednym zarzutie okłamywania FBI w związku z rozmową z ówczesnym ambasadorem Rosji w Stanach Zjednoczonych Siergiejem Kislakiem w okresie przejściowym w 2016 r., Flynn później wycofał swój zarzut, mówiąc, porozumienie z prokuratorami w sprawie groźby postawienia zarzutów jego synowi. Emerytowany generał również zarzucił rządowi niewłaściwe postępowanie w jego sprawie.

Jego przypadek został wykorzystany przez media do przeforsowania bezpodstawnej narracji, że kampania Trumpa zmówiła się z Kremlem, aby wpłynąć na wynik wyborów w 2016 roku.

Senat Ted Cruz (R-Teksas) z senackiej komisji sądowniczej powiedział 10 listopada, że ​​motywacją FBI do ścigania Flynna były „fałszywe prześladowania polityczne i ściganie” przez tych, którzy nie zgadzają się „politycznie z prezydentem Trumpem”.

___
https://www.zerohedge.com/political/michael-flynn-says-coup-against-trump-still-progress-first-public-remarks-pardon

Comments

 1. krnabrny1 says:

  TO JUŻ JEST KONIEC, MÓJ PIĘKNY PRZYJACIELU!

  Panie Flynn, znam Pana dość dobrze,wiem jakim Pam jest człowiekiem i znam Pańskie priorytety.
  Niestety musze to Panu powiedzieć THIS IS THE END, MY BEUTYFUL FRIEND!

  Wspomina Pan o patryjotach, wspomina Pan o Amerykanach, wspomina Pan o dzieciach i wnukach o których powinniście pamiętać.

  To wszystko racja, to wszystko prawda, tak powinno być, rzecz w tym że JUŻ ZA PÓŹNO!

  Pan jest już starszym człowiekiem, Pan wie że słowa którymi Pana przywitałem:
  „THIS IS THE END, MY BEATUFUL FRIEND”, nie są moimi słowami.

  To słowa grubo sprzed 40 lat, a wyśpiewał je Mark Cobain, ze swoim zespołem The Doors.
  Mógł je wyśpiewać chyba tylko dlatego, że był synem generała armii amerykańskiej i pozwolono mu na to.
  Ta jego piosenka jest ściśle związana z filmem jaki powstał w 1979 roku, pt:”CZAS APOKALIPSY”, który opowiadał o wojnie w Wietnamie.

  Opowiadał właśnie o tym jak według Ameryki powinien postępować patryjota myślący o dzieciach i wnukach. Niech Pan sobie przypomni, posłucha i zobaczy te kadry z filmu.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZgkIqU15WO0

  Już Pan pamięta?

  Oczywiście oryginalny film nie miał takiej muzyki. Czego słuchali amerykańscy patryjoci podczas rozwalania kobiet i dzieci z powietrza? Myśli Pan pewnie RockAndRolla?

  Niee, oni słuchali niemieckiej Walkirii!!! Nie wierzy Pan, nie pamięta?
  Niech Pan posłucha!Ta sama scena!

  https://www.youtube.com/watch?v=hn37QfXw1-E

  Teraz już Pan pamięta Panie Flynn?
  Mój przyjacielu, to już koniec, czas na zwroty mieliście 50 lat temu. Mogliście wybrać inaczej, niekoniecznie trzeba było rozwalać po kolei Wietnam, Kubę, Rosję, Afganistan, Koree, Wenezuelę, Palestyńczyków, Jugosławię itd. itd. itd., historia rzezi jest długa.

  Może Pan pamięta, że amerykańscy patryjoci „Kochają zapach napalmu z rana”?

  https://www.youtube.com/watch?v=Oj8hWnYyYDQ

  A scenariusz był taki sam, wszędzie, na całym świecie.
  Nie wierzy Pan? Kosmicznym zbiegiem okoliczności właśnie film CZAS APOKALIPSY trafił…do POLSKI! Dokładnie w momencie kiedy czołgi wyjechały na ulice miast!

  https://blurppp.com/blog/wp-content/uploads/czas-apokalipsy_.jpg

  Jak uważasz piękny przyjacielu, czy karty którymi próbujesz grać, nie są już tak zgrane że nie da się nimi nic ugrać?
  Może wybierzesz drogę Pana Bidena, który z kolei kocha CUD NIEPAMIĘCI?

  Tak CUD NIEPAMIĘCI, ten sam cud o którym już dawno śpiewał Stanisław Soyka!

  https://www.youtube.com/watch?v=VjLnyYWZoGA

  Wydaje się jednak, że w przypadku Ameryki, to będzie droga w kierunku choroby psychicznej, ponieważ we WSZYSTKICH WYMIENIONYCH REJONACH śWIATA….LUDZIE PAMIĘTAJĄ!!!

  Piękny przyjacielu, nie skazuję Was, ale daję radę.
  Odlepcie od siebie naklejki patryjotyzmu, nalepki amerykańskich flag, nalepki wszelakie….PRZYPOMNIJCIE SOBIE, ŻE PRZEDE WSZYSTKIM JESTEŚCIE LUDŹMI!

  Tak Panie Flynn, to jedyna nadzieja dla Was!
  Jedyną nadzieją dla Was jest likwidacja obozów koncentracyjnych dla Indian, zwanych tak pięknie REZERWATAMI!

  Zmiana AMERYKANÓW w LUDZI to wasza JEDYNA NADZIEJA!

  Jak się uda to stanie się tak jak poniżej, jak się nie uda będziecie dotykani kolejnymi „kataklizmami”, aż to się stanie!:-)

  https://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08

  Tak, to zdecydowanie KONIEC, MÓJ PIĘKNY PRZYJACIELU!

 2. krnabrny1 says:

  Zanim Pan skończy, pocieszę Pana, to się nie mogło udać, NIGDY, chociaż wielu było takich co próbowało na przestrzeni wieków.

  Wybierajcie mądrze!

  https://www.youtube.com/watch?v=NBE-uBgtINg

 3. notoruse says:

  Ty gosciu chyba myslisz, ze masz monopol na prawde i jestes nieomylny. W dodatkumasz chyba jakis rodzaj paranoii albo schizofrenii. Piszesz do goscia, ktory nigdy nie przeczyta Twoich slow, w dodatku rzeczy na ktore on nigdy nie mial wplywu.

  • krnabrny1 says:

   O! Drogi kolego , gdybym ja miał takie papiery to by było COŚ!
   Dostał bym rentę i nie musiał bym pracować:-)

   Wybrałem formę listu w pierwszej osobie aby całość miała charakter osobisty.
   Zależało mi na tym bo co innego jest widzieć wojnę na filmie, a co innego jak Ci ktoś wkłada karabin w tyłek, taka forma pisarska pozwala łatwiej wyobrazić sobie jak to jest tym młodszym, którzy to czytają ale nie przeżyli.

   Co do wpływu Pana Flynna to czytasz nieuważnie kolego, wyraźnie napisałem że on jest w takim wieku że większość tych akcji musiała się dziać za jego „kadencji”.
   Wiedział o wszystkich! Tym to trudniejsze ponieważ jest człowiekiem uczciwym.

   Ostatnia sprawa to moja nieomylność i monopol na prawdę.

   W zasadzie co do prawdy masz słuszność, bo ja faktycznie jeśli już coś piszę to prawdę. Mówię bowiem o rzeczach które albo sam przeżyłem albo sam sprawdziłem i doświadczyłem, oczywiste, że jest to zatem prawda. O rzeczach mi nie znanych staram się nie wypowiadać albo piszę NIE WIEM….też prawda!:-).

   Druga sprawa to przewidywanie tego co się może wydarzyć. Tutaj to ja jestem po prostu dobrze wyszkolonym snajperem, faktycznie rzadko pudłuję i kiedy poświęcę sprawie odpowiednią ilość czasu i znam kontekst trudno mi się pomylić.
   Na dodatek choć cele są za oceanem to stają się coraz bardziej odkryte, łatwo jest oddać celny strzał i przewidzieć co się stanie, można to zatem odbierać jako NIEOMYLNOŚĆ, ale tak nie jest:-)

 4. adamd says:

  KRNBRNY 1
  Witam Pana i wszystkich dyskutantów…Od dawna czytam Pana teksty i analizy z satysfakcją, że jest ktoś kto myśli w podobny sposób jak ja. Nie jestem osamotniony w społeczeństwie i to jest dla mnie wielka sprawa. Spotkałem Pana.
  Analiza polityczna jest jak partytura utworu na orkiestrę symfoniczną gdzie w czasie wykonywania tegoż zmieniają się dyrygenci i muzycy , gdzie trąbkę zastępuje saksofon a harfę gitara elektryczna. Ten utwór grany jest od wieków, w miarę upływu czasu zmieniają się instrumenty, muzycy, dyrygenci pilnujący aby w danym momencie muzyka brzmiała tak jak życzy sobie ten co płaci.
  A ten co płaci nie musi być melomanem, wystarczy że płaci i może grającego zwyczajnie wyrzucić aby zastąpić go kimś kto gra tak jak powinien..
  No cóż, Artes Liberales nie są dla każdego, choć zasad Trivium używają tak jak ich nauczono, a Quadrivium jest dla nielicznych.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Polecam;
  https://perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=1225:przelomowy-program-zajec-w-kolegium-artes-liberales&catid=9&Itemid=119

  • krnabrny1 says:

   Witam serdecznie Panie Adamie!
   Cieszę się niezmiernie, że nie czuje się Pan osamotniony dzięki tym wpisom.
   Chcę jednak Pana pocieszyć jeszcze bardziej, takich jak ja są w tym kraju MILIONY!

   Nie uwierzy mi Pan na słowo, dlatego wyjaśniam:-)

   Parę lat temu miałem okazję czytać pewien przekaz. „Goście z nieba” sugerowali tam ,że należy połączyć na Ziemi wschód z zachodem, ale nie mieli na myśli podziałów politycznych. Chodziło im o to, żeby pewien rodzaj przedsiębiorczości, aktywności, chęci działania, charakteryzujący zachód, połączyć z tradycjami duchowymi i transcendentalnymi wschodu.

   Wówczas pomyślałem sobie, kurcze, w zasadzie to Słowianie są KWINTESENCJĄ tego o czym oni piszą!
   To właśnie te ziemie są takim połączeniem!
   Zacząłem przyglądać się ludziom otaczającym mnie i dostrzegłem w Polakach niezwykłą wprost inteligencję, umysły wspaniałe i analityczne. Co więcej dostrzegłem ducha. Ducha którym my Polacy, szczyciliśmy się od wieków!

   Co rusz odnajdywałem takie wspaniałe połączenia w jednym ciele i tak właśnie tutaj jest. Czy to kobieta czy mężczyzna, dysponujemy niezwykłymi właściwościami, zdarza się nawet że widuję czyste połączenia inteligencji i ducha.

   Dlaczego tak trudno to dostrzec u innych?

   Ponieważ wszyscy jesteśmy PIJANI!
   Największy mędrzec po alkoholu będzie gadał głupoty, nawet tybetański Sensei:-)
   Oczywiście nie mam tu na myśli pijaństwa spowodowanego alkoholem, jest to PIJAŃSTWO które można nazwać „mgłą umysłową” albo zamroczeniem.

   Wiem to ponieważ sam byłem tak PIJANY w życiu i wiem, że człowiek w tym stanie NIE WIE, ŻE JEST PIJANY to FENOMENALNE!

   Tylko siebie mogę dać za wiarygodny przykład, ale prawda jest taka, że na tym forum nie prezentuje prawie nic poza TRZEŹWYM OGLĄDEM SYTUACJI!
   Ja jestem po prostu TRZEŹWY!

   Fakt, że czasami pisuję o sprawach wykraczających poza trzeźwość umysłu i kieruję się w stronę możliwości ludzkiej istoty w ogólnym ujęciu, jako właśnie rodzaj agregatu który pracuje, ZGODNIE łącząc ze sobą wszystkie podstawowe części swej istoty czyli DUCH, UMYSŁ, SERCE, CIAŁO.
   No ale to są jedynie sporadyczne zapowiedzi dla tych, którzy już tego potrzebują lub będą potrzebować.

   Podsumowując zatem, nie jest Pan z pewnością sam, wszyscy tacy jesteśmy. Jestem głęboko przekonany o tym, że nastąpią w tym kraju takie wydarzenia które sprowokują ludzi do wytrzeźwienia. Moja praca tutaj, również polega na tym aby ludzie uzyskali TRZEŹWOŚĆ, choćby na płaszczyźnie mentalnej, wiem że to podstawa, potem każdy poradzi sobie już sam.

   Co do Artes Liberales to wydaje się odpowiednią sprawą, natomiast ja jestem na takim etapie życia, że za późno już aby być uczniem, a za wcześnie nauczycielem:-)

   Pozdrawiam serdecznie Panie Adamie!

Wypowiedz się