Naprawdę, Joe Biden ma 13 MILIONÓW więcej głosów, niż było uprawnionych do głosowania w wyborach w 2020 roku

UJAWNIONE: „Prosta matematyka” pokazuje, że Biden zgłasza 13 MILIONÓW więcej głosów niż uprawnieni wyborcy, którzy głosowali w wyborach 2020

Autor: Joe Hoft
Gateway Pundit

Wybory w 2020 r. Zostaną uznane za najbardziej skorumpowane wybory w USA w historii.

Wybory w USA zostały zepsute na wiele sposobów.

Bill Binney, z amerykańskiej sławy Intela, opublikował wczoraj na Twitterze wiadomość, w której zauważył, że więcej osób głosowało w wyborach 2020 w całym kraju, niż było uprawnionych do głosowania.

Binney zwraca uwagę, że  według Washington Post w 2020 roku frekwencja wyborcza była najwyższa od ponad wieku:

Oczywiście, w jego wartości nominalnej oznacza to oszustwo, ponieważ nikt nie był podekscytowany głosowaniem na Joe Bidena, ale WaPo nie rozważyłoby pójścia tam – nie ze swoim skrajnie lewicowym nastawieniem.

Binney dołącza link do  liczby zarejestrowanych wyborców w USA . Zrobiliśmy kopię na dzień dzisiejszy i dodaliśmy tych wyborców. Kiedy zsumujemy liczbę zarejestrowanych wyborców, otrzymamy 213,8 ​​miliona zarejestrowanych wyborców w USA na dzień dzisiejszy.

Korzystając z dzisiejszych liczb, które są zasadniczo podobne do liczb Binneya, znajdujemy ogromny problem. Jeśli mamy 213,8 ​​miliona zarejestrowanych wyborców w Stanach Zjednoczonych i 66,2% wszystkich głosujących w wyborach w 2020 r., To równa się 141,5 wyborcom, którzy głosowali w wyborach w 2020 r. (Binney pokazuje 140 milionów, czyli zasadniczo to samo).

Jeśli prezydent Trump zdobył 74 miliony głosów, pozostało tylko 67,5 miliona głosów dla Bidena. Oznacza to, że 13 milionów zduplikowanych lub zmyślonych kart do głosowania zostało utworzonych i policzonych dla Biden!

To również potwierdza nasze obserwacje od samego początku. Biden popełnił oszustwo na każdy możliwy sposób, ale wielką kradzieżą były miliony fałszywych głosów, które zostały stworzone, aby ukraść wybory dla Bidena. MILIONÓW!

Wyniki wyborów 2020 na bardzo wysokim poziomie nie sumują się. To matematyka liberałowie – bardzo prosta matematyka, którą nawet liberałowie powinni być w stanie zrozumieć. Na wysokim szczeblu obóz w Biden wyraźnie popełnił oszustwo.

___
https://www.thegatewaypundit.com/2020/12/breaking-huge-simple-math-shows-biden-claims-13-million-votes-eliable-voters-voted-2020-election/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=42752

Comments

 1. krnabrny1 says:

  * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  * * * * * * * * * * * * * * * * *
  * WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH !! *
  * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 2. kefir says:

  Zdrowych, spokojnych oraz nie nerwowych świąt.

 3. alru says:

  Spokoju i radości dla Was. I otwartego serca na dobro.

Wypowiedz się