Bitwa między Centralną Agencją Wywiadowczą a Departamentem Obrony USA, w wyniku aktywacji Memorandum 57 prezydenta Kennedy’ego ?

Bitwa między CIA a DoD? Nowe amerykańskie wideo 8 grudnia 2020 r. Https://www.youtube.com/watch?v=KI53BoelnT4

 CIA kontynuuje ataki na Trumpa || David Lifschultz
 Wojna klasowa w Ameryce || David Lifschultz
 Niedawna odpowiedź sądu FISA dla Departamentu Sprawiedliwości ujawnia kierunek badania Durham Probe (The Conservative Treehouse)

Bitwa między CIA a DoD?

The New American Video
8 grudnia 2020 r.

Https://www.youtube.com/watch?v=KI53BoelnT4

Teraz, gdy Memorandum dotyczące działań w zakresie bezpieczeństwa narodowego 57 przekazało uprawnienia z CIA do Departamentu Obrony, czy obie agencje są w stanie wojny? 

Generał Thomas McInerney mówi, że walka miała miejsce, gdy siły specjalne z DoD zaatakowały obiekt CIA w Niemczech i odzyskały serwery zamieszane w fałszowanie głosów w wyborach w 2020 roku.
Czy za kulisami dzieją się wielkie rzeczy, ilustrujące walkę Trumpa z [D] eep State? 

Czy są ważniejsze rzeczy niż nawet odbywające się wybory?

Forbidden Knowledge TV :

Ten krótki film autorstwa Daniela Natala z Nowego Amerykanina pozwala nam jasno zrozumieć, gdzie się znajdujemy w tym momencie historii. Zachęcam do podzielenia się tym z jak największą liczbą osób.

Od prawie miesiąca donoszę o krążących plotkach o nalocie 9 listopada Operacji Specjalnych na obiekt hakerski CIA w konsulacie USA we Frankfurcie w Niemczech, podczas którego przejęto serwery zamieszane w fałszowanie głosów w wyborach w 2020 roku.

Generał Thomas McInerney powiedział, że były niepotwierdzone doniesienia o 5 ofiarach, a inni, w tym Jim Willie i Simon Parkes, donoszą, że dyrektor CIA Gina Haspel, która była obecna podczas nalotu, została ranna lub zabita.

Daniel Natal pyta, czy ten nalot jest oznaką, że za kulisami dzieją się teraz rzeczy większe niż wybory w 2020 r.,  gdy Memorandum dotyczące działań w zakresie bezpieczeństwa narodowego 57 przekazało uprawnienia z CIA Departamentowi Obrony?

Wyjaśnia, że ​​Narodowe Memorandum Akcji Bezpieczeństwa 57 zostało stworzone przez prezydenta Kennedy’ego w celu odcięcia CIA od władzy i przeniesienia ich zdolności do operacji specjalnych do Departamentu Obrony, który jest bezpośrednio kontrolowany przez Prezydenta. 
Jednak NSAM 57 nigdy nie został wdrożony z powodu zabójstwa Kennedy’ego. 
Mimo że było to nadal w księgach, prezydenci przez dziesięciolecia bali się go powoływać. 

Ale po prawie 60 latach Trump właśnie go uruchomił i według Daniela Natala skutki były monumentalne.

Natal mówi: „Ciągle słyszymy również relacje chińskiej ingerencji w wybory, ale chodzi o to, że CIA może wykorzystywać Chiny jako platformę, bazę operacyjną. Chociaż wiele osób nie jest tego świadomych, CIA ma swoje korzenie w Chinach ”.

To sięga czasów wojen opiumowych, które zmusiły do ​​otwarcia portu w Szanghaju i przekazały suwerenność Hongkongu Wielkiej Brytanii. Brytyjski handel narkotykami w Chinach sfinansował Bank Anglii i zaangażowało się w to kilku Amerykanów, w tym dziadek prezydenta Franklina Roosevelta i pradziadek demokraty Johna Kerry’ego.

Natal, „Wszyscy ci ludzie, których przedstawia się nam jako szanowanych, są odpowiednikami kolumbijskiego króla narkotykowego, Pablo Escobara…”

„Wszyscy wiedzą, że brytyjski system bankowy, jaki znamy dzisiaj, został zbudowany z wpływów z wojny narkotykowej w Chinach i HSBC Bank nie jest wyjątkiem. Ich inicjały oznaczają Hong Kong Shanghai Bank.”

„Nawiasem mówiąc, nie tak dawno zostali złapani za pranie pieniędzy dla karteli narkotykowych, a HSBC również wydaje się być właścicielem oprogramowania do głosowania Dominium, które jest sercem obecnych spornych wyborów.”

„Nawiasem mówiąc, szef FBI, James Comey, po tym, jak pozwolił HSBC zająć się zarzutami prania brudnych pieniędzy, został później powołany do Rady Dyrektorów.”

Badając pochodzenie CIA dowiadujemy się, że wyrosła ona z AIG, giganta ubezpieczeniowego założonego przez Corneliusa Vandera Starra w Szanghaju. Vander Starr kierował OSS podczas II wojny światowej, która z kolei stała się CIA.

„Krótko mówiąc: ilekroć czytasz „Chiny ”, pomyśl „Narkotykowy front CIA ”. Ilekroć zobaczysz Jamesa Comeya z FBI w zarządzie HSBC, wiedz, co to oznacza: Chiny, z braku lepszego słowa, są czymś w rodzaju firmy fikcyjnej, fikcyjnego frontu. Ingerencja Chin w nasze wybory, to tak naprawdę okrężny sposób powiedzenia: „CIA prowadzi operacje poza Szanghajem”.

„Zauważ, że wszędzie, gdzie jest bank centralny, jest agencja wywiadowcza, która ma egzekwować ich wolę. To tajna policja. To jest gestapo. To nie przypadek, że londyński centralny system bankowy i CIA rozpoczęły swoją działalność w Szanghaju.”

„CIA nie służy naszym interesom. Służy ich interesom. Pamiętacie, kiedy CIA obaliła Iran w 1953 roku, aby pomóc British Petroleum? Zadaj sobie pytanie, dlaczego amerykańska agencja wywiadowcza licytuje brytyjską korporację?”

„Odpowiedź: CIA to tajna policja brytyjskich banków. To nie jest amerykańskie. To nigdy nie było amerykańskie. Została zainstalowana w Stanach Zjednoczonych, aby zapewnić realizację polityki światowych bankierów centralnych.”
„A nacisk Donalda J. Trumpa na umieszczenie America First nie jest dokładnie zbieżny z ich interesami”.
______________________________________________
Naszą misją podczas Operation Disclosure jest dostarczenie ważnych wiadomości i surowych informacji z różnych źródeł, skupionych na ujawnieniu Deep State / Cabal i ich upadku. 
 
Skupiamy się również na ujawnianiu naszych utraconych starożytnych korzeni i pozaziemskich kontaktów.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Fort russ wznowiło działalność i od razu ciekawy artykuł.
  Polecam się z nim zaznajomić, mam podobną opinię w tym temacie.

  https://fort-russ.com/2020/12/why-china-is-not-your-enemy-and-what-really-controls-canada-and-the-us-deep-state/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Dlaczego Chiny NIE są Twoim wrogiem (I co tak naprawdę kontroluje Kanadę i Głębokie Państwo USA)
  Przez Matthew Ehret w dniu 10 grudnia 2020

  Czy Chiny są naprawdę wrogiem Zachodu, czy też jest w toku poważna psychoterapia, która ma odwrócić uwagę od faktycznej, sprawczej ręki brytyjskiego wywiadu i skierować uwagę głupców na „złe totalitarne Chiny”?

  Wskazówką do odpowiedzi na to pytanie powinien być fakt, że George Soros jawnie zaatakował dwa największe zagrożenia dla swojej wizji „otwartego społeczeństwa” na jednym świecie w dniu 24 stycznia 2020 roku w Davos jako 1) Chiny Xi Jinpinga i 2) Stany Zjednoczone Trumpa. .

  W tej prezentacji przedstawionej członkom kanadyjskiego GTW Thrive Townhall, historia brytyjskich operacji wywiadowczych jest omawiana od powstania ruchu Okrągłego Stołu Cecila Rhodesa pod rządami Lorda Milnera i jego przenikania zagranicznych celów, poczynając od USA, wraz z utworzeniem Rada ds. Stosunków Zagranicznych w 1923 roku. Omawiamy wysiłki brytyjskiego agenta wywiadowczego Henry Kissingera, którego wizji Chin kontrolowanych przez Gang Czterech sprzeciwiły się siły patriotyczne lojalne wobec wizji Zhou Enlai, dotyczącej antykolonialnych / prorozwojowych Chin bardziej w harmonii z powojenną wizją FDR i JFK.

  Omawiamy również znaczenie Nowego Jedwabnego Szlaku i wielobiegunowych perspektyw Chin jako głównego klucza do przełamania oligarchii i zaoferowania Zachodowi drogi do prawdziwego odzyskania utraconej bazy produkcyjnej w XXI wieku.

  Matthew Ehret jest redaktorem naczelnym Canadian Patriot Review , starszym wykładowcą na American University w Moskwie, ekspertem BRI ds. Taktycznych rozmów i autorem 3 tomów serii książek „Untold History of Canada” . W 2019 roku był współzałożycielem fundacji Rising Tide z siedzibą w Montrealu . Można się z nim skontaktować pod adresem matt.ehret@tutamail.com

 2. krnabrny1 says:

  tutaj link do prezentacji
  https://youtu.be/Mn1ebuMQ0vg

Wypowiedz się